bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Североизточна "В" АФГ 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Орловец (Победа)                   36   29   4   3   84:15   91     Влиза в Източна "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Бенковски (Бяла, обл.Русе)         36   27   5   4  100:37   86 [-]
 3. Доростол 2003 (Силистра)           36   23   8   5   80:19   77
 4. Разград 2000 (Разград)             36   22   4  10   68:42   70
 5. Скрита сила (Мъдрево)              36   20   7   9   86:53   67 [+]
 6. Аристон (Русе)                     36   21   1  14   55:38   64
 7. Аксаково (Аксаково)                36   18   4  14   62:55   58     [1 0 1  3:3  3, 2 гола на чужд терен]
 8. Септември 98 (Тервел)              36   18   4  14   52:47   58 [+] [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен]
 9. Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)  36   16   6  14   57:43   54
10. Преслав (Велики Преслав)           36   15   8  13   60:54   53
11. Две могили (Две могили)            36   13   9  14   42:46   48 [+]
12. Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)        36   12   6  18   50:52   42 [+]
13. Черноломец 04 (Попово)             36   11   4  21   53:66   37
14. Шабла (Шабла)                      36   10   6  20   39:67   36
15. Суворово (Суворово)                36    8  11  17   47:69   35
16. Спортист (Генерал Тошево)          36   10   4  22   40:77   34
17. Ендже (Царев брод)                 36    9   4  23   34:84   31
18. Добруджа (Добрич)                  36    5   5  26   32:101  20
-------------------------------------------------------------------
19. Девня 2005 (Девня)                 36    3   4  29   14:90   13 [*] Изваден
--. Левски 96 (Главиница)              10    2   1   7    8:25    - [*] Изваден
--. Черноморец (Чернево)                0    0   0   0    0:0     - [+][*]

Бележки
  - ЗС Варна взима решение за разширяване на групата от 18 на 20 отбора.
В резултат, Две могили (Две могили) и Скрита сила (Мъдрево), са допълнително
включени в групата.
  - Добруджа (Добрич) се оттегля от участие в Източна "Б" ФГ на 1 август 2008 г,
при вече изтеглен жребий за сезона. На тяхно място в групата влиза
Аристон (Русе) като наследява програмата на Добруджа. Добруджа остава в
СИ "В" АФГ, където на свой ред наследява програмата на Аристон. На 12 август
Аристон (Русе) също се отказва от участие в Източна "Б" ФГ и остава да играе
в СИ "В" АФГ. Групата става с 21 отбора за кратко, но след отказването на
Черноморец (Чернево), отново остава с 20 отбора, а Аристон поема програмата
на Черноморец. Поради конфликт с община Добрич, отборът играе домакинските
си мачове извън Добрич до X кръг, когато отново се завръща на ст."Дружба" в
Добрич.
  - Новият член на групата Черноморец (Чернево) се отказва от участие по
финансови причини на 13 август.
  - Орловец (Победа) играе домакинските си мачове на ст."Дружба" в Добрич.
  - Аристон (Русе) играе домакинските си мачове на Градски стадион в Русе.
  - Разград 2000 (Разград) играе домакинските си мачове на ст."Балканфарма"
в Разград.
  - Девня 2005 (Девня) играе домакинските си мачове в кв.Повеляново, Девня.
  - Ендже (Царев брод) и Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) играят първите си един
и съответно три домакински мача на Ученическия стадион в Шумен докато
стадионите в Царев брод и кв.Дивдядово, Шумен бъдат ремонтирани и получат
лиценз за "В" АФГ.
  - Левски 96 (Главиница) е наказан с отнемане на 3 точки за неявяване без
уважителни причини за мача си от X кръг срещу Черноломец 04 (Попово). След
това отборът не се явява и за мача си от XI кръг срещу Добруджа (Добрич),
за което е изваден от групата. Резултатите на Левски 96 до този момент са
анулирани.
  - Девня 2005 (Девня) се отказва от участие на полусезона по финансови
причини. Резултатите на Девня 2005 до този момент се зачитат, а през пролетния
полусезон на противниците им ще бъдат присъждани служебни победи с 3:0.

                           I кръг

16 август 2008, събота, 18:00 ч
в Шумен, Ученически стадион:
Ендже (Царев брод) - Септември 98 (Тервел)                2:3
17 август 2008, неделя, 18:00 ч
Доростол 2003 (Силистра) - Шабла (Шабла)                  5:1
  [Иван Василков - 3, Николай Начев, Станислав Събев]
Спортист (Генерал Тошево) - Черноморец 2003 (Бяла)        0:3
  [Николай Ненков - 2, Николай Станчев]
Аксаково (Аксаково) - Добруджа (Добрич)                   0:0
Девня 2005 (Девня) - Черноломец 04 (Попово)               2:0
Преслав (Велики Преслав) - Суворово (Суворово)            1:0 *
  [Пламен Кънев]
  [чк: ??? (Пр) при 1:0]
* - мачът започва с 30-минутно закъснение заради забавяне на
    доктор и линейка.
Бенковски (Бяла) - Аристон (Русе)                         3:0 (2:0)
  [1:0 Пламен Нанев 19'-аг, 2:0 Славомир Илиев 27', 3:0 Ивайло Иванов 68']
в Шумен, Ученически стадион:
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Левски 96 (Главиница)       0:1  /анулиран/
Две могили (Две могили) - Разград 2000 (Разград)          2:3
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Скрита сила (Мъдрево)                  2:1 (2:1)
  [1:0 Христо Галинов 8', 1:1 Меджибов 17', 2:1 Христо Галинов 24'], ~ 400 зрители

                           II кръг

24 август 2008, неделя, 18:00 ч
Шабла (Шабла) - Скрита сила (Мъдрево)                     1:3
  [??? - Мустафа Сали (Мирослав Мирославов) - 3]
Разград 2000 (Разград) - Орловец (Победа)                 1:0
Левски 96 (Главиница) - Две могили (Две могили)           1:0 (0:0)  /анулиран/
  [1:0 Ивелин Спасов 73']
Септември 98 (Тервел) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)       1:0 (0:0)
  [1:0 Стефан Стефанов 51'], ~ 600 зрители
Аристон (Русе) - Ендже (Царев брод)                       3:0 (2:0)
  [2:0 Валери Кулинов 35',44'; 3:0 Окан Неджати Хасан 81'], 38 зрители
Суворово (Суворово) - Бенковски (Бяла)                    1:4 (0:1)
  [0:1 Диян Димов 30', 0:2 Ивайло Иванов 60', 0:3 Росен Русанов 75',
   1:3 ??? 2п, 1:4 Ахмед Ахмедов 85']
Черноломец 04 (Попово) - Преслав (Велики Преслав)         5:0 (0:0)
  [1:0 Станчо Станчев 49', 2:0 Мирослав Русев 69', 3:0 Диян Кирилов 80',
   4:0 Диян Милчев 83', 5:0 Мирослав Русев 85'], ~ 200 зрители
в кв.Повеляново, Девня:
Добруджа (Добрич) - Девня 2005 (Девня)                    3:2 (2:2) *
  [0:1 Ангел Ангелов 19', 1:1 Станислав Георгиев 28', 1:2 Мартин Христов 1п,
   2:2 Петьо Петров 45', 3:2 Тихомир РУсев 55']
* - мачът се играе в Девня заради невъзможността на Добруджа да осигурят
    домакински стадион. Мачът между двата отбора от XXI кръг ще се играе
    на стадиона на Добруджа.
Черноморец 2003 (Бяла) - Аксаково (Аксаково)              1:1 (1:1)
  [1:0 Бойко Каменов 3', 1:1 Ангел Ставрев 36']
  [ид: Тодор Каменов (Акс) 2п]
Доростол 2003 (Силистра) - Спортист (Генерал Тошево)      6:0 (4:0)
  [1:0 Иван Василков 2', 2:0 Ивелин Костов 17', 3:0 Иван Василков 1п,
   4:0 Николай Начев 1п, 5:0 Боян Кулев 2п, 6:0 Даниел Георгиев 85'], ~ 400 зрители

                           III кръг

31 август 2008, неделя, 18:00 ч
Спортист (Генерал Тошево) - Шабла (Шабла)                 3:0
Аксаково (Аксаково) - Доростол 2003 (Силистра)            2:1 (1:0)
  [1:0 Ангел Ставрев 38', 2:0 Кристиян Щерев 2п, 2:1 Иван Василков], ~ 350 зрители
Девня 2005 (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла)               1:2
Преслав (Велики Преслав) - Добруджа (Добрич)              6:0 (4:0)
  [Сашев - 3, Иванов - 3]
Бенковски (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)                 8:1 (4:1)
  [1:0 Пламен Петров 5', 2:0 Росен Русанов 11', 2:1 Пламен Красимиров 14',
   3:1 Диян Димов 25'-д, 4:1 Илия Ковачганев 45', 5:1 Диян Димов 77',
   7:1 Ахмед Ахмедов 83',85'; 8:1 Ивайло Иванов 87']
Ендже (Царев брод) - Суворово (Суворово)                  2:0
в Шумен, Ученически стадион:
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Аристон (Русе)              1:2 (1:2)
  [0:1 Окан Неджати Хасан 10', 0:2 Мартин Недков 27', 1:2 ??? 44']
  [чк: Мартин Недков (Ар) 57']
Две могили (Две могили) - Септември 98 (Тервел)           1:0
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Левски 96 (Главиница)                  4:0 (1:0)  /анулиран/
  [1:0 Иво Кискинов 1п, 2:0 Христо Галинов 2п, 3:0 Веселин Живков 2п,
   4:0 Калоян Димитров 2п], ~ 300 зрители
Скрита сила (Мъдрево) - Разград 2000 (Разград)            1:4

                           IV кръг

6 септември 2008, събота, 16:00 ч
Доростол 2003 (Силистра) - Девня 2005 (Девня)             5:0 (3:0)
  [1:0 Светлин Стефанов 34', 3:0 Мирослав Начев 39',42'; 4:0 Мустафа Фучиджи 69',
   5:0 Иван Василков 75'], ~ 300 зрители
6 септември 2008, събота, 17:00 ч
в Генерал Тошево:
Добруджа (Добрич) - Бенковски (Бяла)                      0:4 (0:1)
  [0:1 Пламен Петров 45', 0:2 Диян Димов 49'-д, 0:3 Росен Русанов 55',
   0:4 Диян Димов 66'-д]
  [чк: Иван Костадинов (Д) 15', Даниел Панайотов (Б) 15'], ~ 100 зрители
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Шабла (Шабла) - Разград 2000 (Разград)                    1:0
Левски 96 (Главиница) - Скрита сила (Мъдрево)             0:5  /анулиран/
Септември 98 (Тервел) - Орловец (Победа)                  0:2 (0:2)
  [0:1 Тодор Данков 20', 0:2 Иво Кискинов 30'], ~ 500 зрители
Аристон (Русе) - Две могили (Две могили)                  2:0 (0:0)
  [1:0 Генадий Иванов 57', 2:0 Борислав Дяков 78'-д]
  [ид: ??? (Дм) 80']
Суворово (Суворово) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)         2:2
Черноломец 04 (Попово) - Ендже (Царев брод)               3:1 (2:1)
  [1:0 Детелин Василев 2', 2:0 Ясен Василев 11', 2:1 ??? 44', 3:1 Ясен Василев 70'-д], ~ 400 зрители
Черноморец 2003 (Бяла) - Преслав (Велики Преслав)         4:1
Спортист (Генерал Тошево) - Аксаково (Аксаково)           0:1

                           V кръг

10 септември 2008, сряда, 17:00 ч
Аксаково (Аксаково) - Шабла (Шабла)                       4:0
  [Кристиян Желев - 2, Атанас Германов, Ангел Ставрев]
Девня 2005 (Девня) - Спортист (Генерал Тошево)            0:1
Преслав (Велики Преслав) - Доростол 2003 (Силистра)       0:1 (0:0)
  [0:1 Ивелин Костов 2п]
Бенковски (Бяла) - Черноморец 2003 (Бяла)                 2:0 (1:0)
  [1:0 Пламен Иванов 33', 2:0 Славомир Илиев 48'], ~ 800 зрители
Ендже (Царев брод) - Добруджа (Добрич)                    2:0
в Шумен, Ученически стадион:
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Черноломец 04 (Попово)      2:0
Две могили (Две могили) - Суворово (Суворово)             2:0
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Аристон (Русе)                         2:0 (1:0)
  [1:0 Тодор Данков 3', 2:0 Веселин Живков 59'], ~ 400 зрители
Скрита сила (Мъдрево) - Септември 98 (Тервел)             3:1 (1:0)
  [2:0 Билял Шабан 35',2п; 2:1 ??? 66', 3:1 Мустафа Сали (Мирослав Мирославов) 90']
Разград 2000 (Разград) - Левски 96 (Главиница)            3:0  /анулиран/
  [3:0 Михаил Спасов 44',48',90']
  [ид: ??? (Л) 50'], ~ 120 зрители

                           VI кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
в Генерал Тошево:
Добруджа (Добрич) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)           0:1 (0:0)
  [0:1 ??? 74'-аг]
  [чк: Любомир Колев (Д) 87']
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Шабла (Шабла) - Левски 96 (Главиница)                     3:2  /анулиран/
Септември 98 (Тервел) - Разград 2000 (Разград)            1:2
Аристон (Русе) - Скрита сила (Мъдрево)                    2:1 (0:0)
  [2:0 Валери Кулинов 55',81'; 2:1 Сабид 86']
  [ид: Месуд (Скр) 32'], ~ 150 зрители
Суворово (Суворово) - Орловец (Победа)                    0:3
Черноломец 04 (Попово) - Две могили (Две могили)          1:1 (1:0)
  [1:0 Димитър Димитров 14', 1:1 ??? 85'], ~ 200 зрители
Черноморец 2003 (Бяла) - Ендже (Царев брод)               5:0
Доростол 2003 (Силистра) - Бенковски (Бяла)               3:0 (2:0)
  [1:0 Мирослав Начев 16', 2:0 Иван Василков 45', 3:0 Танжу Салимов 90'], ~ 600 зрители
Спортист (Генерал Тошево) - Преслав (Велики Преслав)      3:1
Аксаково (Аксаково) - Девня 2005 (Девня)                  3:0
  [Кристиян Щерев - 2, Атанас Германов]

                           VII кръг

21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Девня 2005 (Девня) - Шабла (Шабла)                        0:0
Преслав (Велики Преслав) - Аксаково (Аксаково)            прекратен *
* - мачът е прекратен на полувремето при резултат 1:0. Футболистът
    на гостите Станислав Николаев Николов (роден 1991 г.) колабира
    в съблекалнята по време на треньорския разбор, а по-късно почива
    в линейката на път за болницата във Велики Преслав.
Бенковски (Бяла) - Спортист (Генерал Тошево)              6:1
  [Славомир Илиев - 3, Росен Русанов - 2, Диян Димов - ???]
Ендже (Царев брод) - Доростол 2003 (Силистра)             0:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла)      1:0 (0:0)
  [1:0 Власов 2п]
Две могили (Две могили) - Добруджа (Добрич)               6:1 (4:1)
  [1:0 Станислав Тодоров 9', 1:1 M. Маринов 14', 2:1 Станислав Тодоров 23',
   3:1 Б. Караиванов 37', 4:1 Кр. Цанев 39', 5:1 Б. Караиванов 70',
   6:1 Ал. Маринов 84'], ~ 800 зрители
Скрита сила (Мъдрево) - Суворово (Суворово)               6:0
Разград 2000 (Разград) - Аристон (Русе)                   1:0 (0:0)
  [1:0 ??? 46'], ~ 150 зрители
Левски 96 (Главиница) - Септември 98 (Тервел)             1:3 (0:2)  /анулиран/
  [0:1 Ивайло Георгиев 10', 0:2 Стефан Коев 35', 1:2 ??? 48',
   1:3 Сали Сали 90']
22 септември 2008, понеделник, 17:00 ч
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Черноломец 04 (Попово)                 5:0 (3:0)
  [1:0 Христо Галинов 19', 2:0 Тодор Данков 23', 3:0 Христо Галинов 30',
   4:0 Александър Николов 62'-аг, 5:0 Добромир Бонев 83'], ~ 500 зрители
2 декември 2008, вторник
Преслав (Велики Преслав) - Аксаково (Аксаково)            3:0 сл. *
* - ЗС на БФС Варна решава прекратеният мач между двата отбора от 21 септември
    да бъде преигран изцяло. В края на есенния полусезон се правят консултации
    с двата отбора относно датата на изигравнето на отложения мач, но от Аксаково
    отказват да играят. Поради това на 2 декември 2008 г., вторник, на Преслав е
    присъдена служебна победа с 3:0.

                           VIII кръг

27 септември 2008, събота, 16:00 ч
Доростол 2003 (Силистра) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)    1:0 (0:0)
  [1:0 Светлин Стефанов 90']
  [ид: Даниел Георгиев (Д) 90'], ~ 250 зрители
27 септември 2008, събота, 17:00 ч
в Генерал Тошево:
Добруджа (Добрич) - Орловец (Победа)                      0:3 (0:2)
  [0:1 Христо Галинов 26', 0:2 Тодор Данков 40', 0:3 Атанас Стефанов 80']
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Шабла (Шабла) - Септември 98 (Тервел)                     1:0
в Русе, ст."Дунав":
Аристон (Русе) - Левски 96 (Главиница)                    2:1 (1:1)  /анулиран/
  [1:0 Окан Неджати Хасан 25', 1:1 Драгомир Драганов 35', 2:1 Борислав Дяков 74']
  [чк: ??? (Л) 48'], ~ 40 зрители
Суворово (Суворово) - Разград 2000 (Разград)              0:0
Черноломец 04 (Попово) - Скрита сила (Мъдрево)            2:2
  [0:1 ??? 1', 1:1 Димитър Димитров 10', 1:2 ??? 60',
   2:2 Ясен Василев 68'], ~ 350 зрители
Черноморец 2003 (Бяла) - Две могили (Две могили)          3:0
  [Бойко Каменов (2), Николай Станчев -д]
Спортист (Генерал Тошево) - Ендже (Царев брод)            1:0
Девня 2005 (Девня) - Преслав (Велики Преслав)             1:1
8 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Аксаково (Аксаково) - Бенковски (Бяла)                    1:4 (0:1)
  [0:1 Камен Петров 1п-аг, 0:2 Славчо Илиев 2п, 0:3 Пламен Балчев 2п,
   0:4 Диян Димов 2п, 1:4 ??? 90'+2']

                           IX кръг

1 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Шабла (Шабла)                  3:0
Бенковски (Бяла) - Девня 2005 (Девня)                     3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Ендже (Царев брод) - Аксаково (Аксаково)                  0:2
  [Кристиян Щерев -д, Георги Захариев]
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Спортист (Генерал Тошево)   1:1 (1:0)
Две могили (Две могили) - Доростол 2003 (Силистра)        0:0
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Черноморец 2003 (Бяла)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Атанас Стефанов 50'], ~ 500 зрители
Скрита сила (Мъдрево) - Добруджа (Добрич)                 3:1
  [1:0 ???, 2:0 ???, 2:1 Петър Петров ??, 3:1 ???]
Разград 2000 (Разград) - Черноломец 04 (Попово)           3:2 (0:2)
  [0:1 Арсой Абил 1п, 0:2 Детелин Василев 1п, 1:2 ??? 2п,
   2:2 ??? 2п, 3:2 ??? 2п]
Левски 96 (Главиница) - Суворово (Суворово)               2:2  /анулиран/
Септември 98 (Тервел) - Аристон (Русе)                    2:1 (0:1)
  [0:1 Валери Кулинов 37', 1:1 ??? 48', 2:1 ??? 61']

                           X кръг

5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Шабла (Шабла) - Аристон (Русе)                            0:2 (0:1)
  [0:1 Цветомир Цанков 36', 0:2 Мартин Недков 51'-д]
  [ид: ??? (Ш) 85']
Суворово (Суворово) - Септември 98 (Тервел)               2:2
  [0:1 Ивайло Георгиев 18', 1:1 ??? 30', 2:1 ??? ??,
   2:2 Стефан Стефанов 81']
Черноломец 04 (Попово) - Левски 96 (Главиница)            3:0 сл. *  /анулиран/
* - гостите не се явяват.
Добруджа (Добрич) - Разград 2000 (Разград)                0:2 (0:1)
  [0:1 Иван Кръстев 44', 0:2 Георги Иванов 66'], ~ 100 зрители
Черноморец 2003 (Бяла) - Скрита сила (Мъдрево)            3:1
  [Бойко Каменов (3) - ???], ~ 250 зрители
Доростол 2003 (Силистра) - Орловец (Победа)               0:1
  [0:1 Веселин Живков 89']
  [чк: Даниел желев (Д) 80'], ~ 400 зрители
Спортист (Генерал Тошево) - Две могили (Две могили)       1:0 (1:0)
  [1:0 Севгин Исмет 36']
  [чк: ??? (Сп) 69', ??? (Дм) 69']
Аксаково (Аксаково) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)         2:0
  [1:0 Бойко Косев ??, 2:0 Кристиян Щерев ??]
Девня 2005 (Девня) - Ендже (Царев брод)                   2:0
  [1:0 Ивайло Васков ??-д, 2:0 Мартин Христов]
Преслав (Велики Преслав) - Бенковски (Бяла)               5:0

                           XI кръг

12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Бенковски (Бяла) - Шабла (Шабла)                          3:0 (2:0)
  [1:0 Славомир Илиев 15', 2:0 Диян Димов 30', 3:0 Илиев 57']
Ендже (Царев брод) - Преслав (Велики Преслав)             1:1
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Девня 2005 (Девня)          3:0
Две могили (Две могили) - Аксаково (Аксаково)             0:3
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Спортист (Генерал Тошево)              2:0 (1:0)
  [1:0 Веселин Живков 44', 2:0 Метин Исмет Ремзи 77'], ~ 600 зрители
Разград 2000 (Разград) - Черноморец 2003 (Бяла)           2:1 (0:0)
  [1:0 Спасов 62', 2:0 Бебров 74', 2:1 Русев 89'], 300 зрители
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Добрич)                 неигран
Септември 98 (Тервел) - Черноломец 04 (Попово)            1:0 (1:0)
  [1:0 ??? 15'-д]
Аристон (Русе) - Суворово (Суворово)                      1:0 (0:0)
  [1:0 Окан Неджати Хасан 80']
29 октомври 2008, сряда, 15:00 ч
Скрита сила (Мъдрево) - Доростол 2003 (Силистра)          3:2 (1:2)
  [1:0 ??? 3'-д, 1:1 Даниел Георгиев 32', 1:2 Ерсен Осман 37',
   2:2 ??? 68', 3:2 ??? 72'], ~ 400 зрители

                           XII кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Девня 2005 (Девня) - Две могили (Две могили)              3:2
  [1:0 Мехмед Февзи ??-д, 1:1 Калоян Красимиров 55'-аг, 2:1 Мартин Христов 2п,
   3:1 Николай Кателиев 2п, 3:2 ??? 85'-д]
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Шабла (Шабла) - Суворово (Суворово)                       1:1
Черноломец 04 (Попово) - Аристон (Русе)                   0:1 (0:0)
  [0:1 Окан Неджати Хасан 54']
Добруджа (Добрич) - Септември 98 (Тервел)                 1:1 (1:0)
  [1:0 Петър Петров 35', 1:1 Сали Сали 52']
  [чк: Иван Костадинов (Д) 70'], ~ 200 зрители
Доростол 2003 (Силистра) - Разград 2000 (Разград)         3:1 (1:0)
  [1:0 Ивелин Павлов 18', 2:0 Иван Василков 49', 2:1 Георги Иванов 63',
   3:1 Иван Василков 85'], ~ 600 зрители
Спортист (Генерал Тошево) - Скрита сила (Мъдрево)         1:1
Аксаково (Аксаково) - Орловец (Победа)                    1:1 (0:0)
  [1:0 Щерев 58', 1:1 Атанас Стефанов 68']
Преслав (Велики Преслав) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)    1:2
Бенковски (Бяла) - Ендже (Царев брод)                     4:0 (2:0)
  [2:0 Диян Димов 21',31'; 3:0 Пламен Петров 59'-д, 4:0 Пламен Балчев 79']
Черноморец 2003 (Бяла)                                    почива

                           XIII кръг

22 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Ендже (Царев брод) - Шабла (Шабла)                        4:3
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Бенковски (Бяла)            1:3
Две могили (Две могили) - Преслав (Велики Преслав)        1:1
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Девня 2005 (Девня)                     4:0 (0:0)
  [2:0 Атанас Стефанов 61'-д,66'; 4:0 Метин Исмет Ремзи 78',81'], ~ 300 зрители
Скрита сила (Мъдрево) - Аксаково (Аксаково)               2:0
  [ид: Кристиян Щерев (Акс)]
Разград 2000 (Разград) - Спортист (Генерал Тошево)        1:0 (1:0)
  [1:0 Сунай Вели 20']
  [чк: Михаил Спасов (Р) 44']
Септември 98 (Тервел) - Черноморец 2003 (Бяла)            1:0
в Русе, ст."Дунав":
Аристон (Русе) - Добруджа (Добрич)                        3:0 (2:0)
  [1:0 Калоян Петков 33', 2:0 Валери Кулинов 44', 3:0 Иванов 59'], ~ 40 зрители
Суворово (Суворово) - Черноломец 04 (Попово)              3:1
Доростол 2003 (Силистра)                                  почива

                           XIV кръг

25 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Доростол 2003 (Силистра) - Септември 98 (Тервел)          2:0 (0:0)
  [1:0 Габриел Русев 55', 2:0 Иван Василков 85'], ~ 200 зрители
26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Шабла (Шабла) - Черноломец 04 (Попово)                    1:3
  [??? - Ясен Василев, Ангел Главашки, Деян Милчев]
Добруджа (Добрич) - Суворово (Суворово)                   2:2 (1:1)
  [0:1 Тотев 35', 1:1 Великов 37', 2:1 Станислав Делчев 71'-аг,
   2:2 Нурген Али 90'+5']
Черноморец 2003 (Бяла) - Аристон (Русе)                   1:3
  [0:1 Окан Неджати Хасан 32', 0:2 Караосман 47', 1:2 ??? 52',
   1:3 Петков 67']
Аксаково (Аксаково) - Разград 2000 (Разград)              3:0
  [Георги Филипов, Ангел Ставрев, Красимир Веселинов]
Девня 2005 (Девня) - Скрита сила (Мъдрево)                2:2 (0:2)
  [0:1 Мустафа Сали (Мирослав Мирославов) 1п, 0:2 ??? 1п, 1:2 Николай Кателиев 2п,
   2:2 Ангел Ангелов 2п]
Преслав (Велики Преслав) - Орловец (Победа)               1:0 (0:0)
  [1:0 Кънев 79']
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                6:2 (3:1)
  [0:1 Караиванов 29', 3:1 Диян Димов 32',37',45'; 4:1 Росен Русанов 63',
   4:2 Брайнов 68', 5:2 Росен Русанов 72', Пламен Петров 83']
Ендже (Царев брод) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)          1:2
Спортист (Генерал Тошево)                                 почива

                           XV кръг

2 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Шабла (Шабла)               0:1
Две могили (Две могили) - Ендже (Царев брод)              4:1 (2:0)
  [1:0 Огнян Браинов 6', 2:0 Станислав Георгиев 43', 3:0 Борислав Караиванов 68',
   3:1 ??? 79', 4:1 Кристиян Цачев 86']
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Бенковски (Бяла)                       3:0 (1:0)
  [2:0 Атанас Стефанов 28',63'; 3:0 Калоян Димитров 67']
  [ид: Атанас Стефанов (Орл) 63', Пламен Петров (Б) 90'], ~ 1 200 зрители
Скрита сила (Мъдрево) - Преслав (Велики Преслав)          6:0
  [Мустафа Сали (Мирослав Мирославов) (3), ???]
Разград 2000 (Разград) - Девня 2005 (Девня)               0:0
Септември 98 (Тервел) - Спортист (Генерал Тошево)         2:0
Аристон (Русе) - Доростол 2003 (Силистра)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Светлин Стефанов 41']
  [чк: Светлин Стефанов (Д) 57'], ~ 50 зрители
Суворово (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла)              1:1 (0:1)
  [0:1 Николай Станчев 1п, 1:1 Нурген Али 85'-д]
Черноломец 04 (Попово) - Добруджа (Добрич)                2:1
  [Пламен Красимиров 10', Ясен Василев 70' - Илиан Илиев], ~ 300 зрители
Аксаково (Аксаково)                                       почива

                           XVI кръг

9 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Шабла (Шабла) - Добруджа (Добрич)                         6:1
  [Калоян Петров (3), Андриян Аврамов, Веселин Балев,
   Стойчо Попчев - Петър Петров 50'-д (при 2:0)]
  [чк: Веселин Балев (Ш) 49', Маринов (Д) 60']
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)           1:0
Доростол 2003 (Силистра) - Суворово (Суворово)            6:1 (4:1)
  [1:0 Ерсен Осман 5', 2:0 Мартин Русев 15', 3:0 Станислав Събев 20',
   3:1 Апостолов 22', 4:1 Мустафа Фучиджи 30', 5:1 Мирослав Начев 59',
   6:1 Габриел Русев 80']
  [чк: Радостин Неделчев (С) 34'], ~ 250 зрители
Спортист (Генерал Тошево) - Аристон (Русе)                1:0 (0:0)
  [1:0 ??? 90'+2']
Аксаково (Аксаково) - Септември 98 (Тервел)               1:0
Преслав (Велики Преслав) - Разград 2000 (Разград)         3:0
Бенковски (Бяла) - Скрита сила (Мъдрево)                  4:2 (2:2)
  [1:0 Пламен Петров 6', 1:2 Мустафа Сали (Мирослав Мирославов) 14',17'; 2:2 Росен Русанов 31'-д,
   3:2 Ивайло Иванов 75', 4:2 Димитър Брашнаров 90'+2']
  [чк: Илиев (вр) (Скр) 53'], ~ 300 зрители
Ендже (Царев брод) - Орловец (Победа)                     0:7 (0:6)
  [0:1 Христо Галинов 4', 0:2 Атанас Стефанов 1п, 0:3 Веселин Живков 1п,
   0:4 Добромир Бонев 1п, 0:6 Христо Галинов 1п,28'; 0:7 Веселин Живков 2п]
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Две могили (Две могили)     0:1 (0:0)
  [0:1 Кристиян Цачев 80']
Девня 2005 (Девня)                                        почива

                           XVII кръг

15 ноември 2008, събота, 14:00 ч
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)            2:1 (0:0)
  [0:1 Златаров 52', 1:1 Тодор Данков 57', 2:1 Иво Кискинов 71']
16 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Две могили (Две могили) - Шабла (Шабла)                   0:0
  ~ 300 зрители
Скрита сила (Мъдрево) - Ендже (Царев брод)                3:0 (1:0)
  [2:0 Емин 16',68'; 3:0 Месут 86']
  [ид: Мустафа Сали (Мирослав Мирославов) (Скр) 1п]
Разград 2000 (Разград) - Бенковски (Бяла)                 1:1 (1:1)
  [1:0 Георги Иванов 31', 1:1 Пламен Петров 36']
Септември 98 (Тервел) - Девня 2005 (Девня)                4:0
Аристон (Русе) - Аксаково (Аксаково)                      2:0 (2:0)
  [1:0 Окан Неджати Хасан 5', 2:0 ??? 43'-аг]
  [чк: Драгомир Драганов (Ар) 49'], ~ 70 зрители
Суворово (Суворово) - Спортист (Генерал Тошево)           3:1
Черноломец 04 (Попово) - Доростол 2003 (Силистра)         1:3 (0:1)
  [0:1 Боян Николов 37', 0:2 Ивелин Костов 48', 1:2 Ясен Василев 78'-д,
   1:3 Даниел Георгиев 86'], ~ 100 зрители
Добруджа (Добрич) - Черноморец 2003 (Бяла)                0:1 (0:0)
  [0:1 Бойко Каменов 80']
Преслав (Велики Преслав)                                  почива

                           XVIII кръг

22 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Скрита сила (Мъдрево)       2:1 (1:1)
  [0:1 Мустафа Сали (Мирослав Мирославов) 6', 1:1 ??? 30', 2:1 ??? 75']
Две могили (Две могили) - Орловец (Победа)                0:2 (0:1)
  [0:1 Атанас Стефанов 22', 0:2 Веселин Живков 64'], ~ 200 зрители
23 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Шабла (Шабла) - Черноморец 2003 (Бяла)                    2:0
Доростол 2003 (Силистра) - Добруджа (Добрич)              2:0 (2:0)
  [1:0 Станислав Събев 21', 2:0 Мартин Русев 26'], ~ 100 зрители
Спортист (Генерал Тошево) - Черноломец 04 (Попово)        5:0 (3:0)
  [1:0 Реджебов 25', 2:0 Георги Миланов 1п, 3:0 Дамян Велков 1п,
   4:0 Седат Сабриев 2п, 5:0 Реджебов 70'], ~ 300 зрители
Аксаково (Аксаково) - Суворово (Суворово)                 1:1
Девня 2005 (Девня) - Аристон (Русе)                       0:1 (0:0)
  [0:1 Алеф Караосман 68']
Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)          2:1
Ендже (Царев брод) - Разград 2000 (Разград)               2:0 (1:0) *
  [1:0 ??? 15', 2:0 ??? 75']
* - мачът започва с 20' закъснение (в 14:20 ч) заради лошите условия за игра.
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           XIX кръг

29 ноември 2008, събота, 14:00 ч
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Шабла (Шабла)                          2:0 (2:0)
  [1:0 Тодор Данков 13', 2:0 Атанас Стефанов 45']
  [чк: Амиров (Ш) 73']
30 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Скрита сила (Мъдрево) - Две могили (Две могили)           3:0
Разград 2000 (Разград) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)      1:2 (0:0)
  [0:1 Николаев 70', 0:2 Георгиев 72', 1:2 Алексиев 74']
  [чк: Иван Кръстев (Разград) 15', С. Стефанов (Рапид) ??]
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла)                  0:3
Аристон (Русе) - Преслав (Велики Преслав)                 2:1 (0:0)
  [1:0 Мартин Недков 46', 1:1 Кънев 49'-д, 2:1 Борислав Дяков 72'-д], ~ 30 зрители
Суворово (Суворово) - Девня 2005 (Девня)                  2:1
Черноломец 04 (Попово) - Аксаково (Аксаково)              3:0 (1:0)
  [1:0 Детелин Василев 1п, 2:0 ??? 2п, 3:0 Пламен Красимиров 2п]
Добруджа (Добрич) - Спортист (Генерал Тошево)             2:0 (1:0)
  [1:0 Станислав Иванов 5', 2:0 Велико Великов 75']
  [чк: Светослав Вълев (Сп) 70'], ~ 150 зрители
Черноморец 2003 (Бяла) - Доростол 2003 (Силистра)         1:0 (1:0)
  [1:0 Бойко Каменов 44']
  [ид: Габриел Русев (Д) 62']
  [чк: Бойко Каменов (Ч) 85']
Ендже (Царев брод)                                        почива

* - Девня 2005 (Девня) се отказва от участие на полусезона по финансови
причини. Резултатите на Девня 2005 до този момент се зачитат, а през пролетния
полусезон на противниците им ще бъдат присъждани служебни победи с 3:0.

                           XX кръг

1 март 2009, неделя, 14:00 ч
Шабла (Шабла) - Доростол 2003 (Силистра)                  0:0
Черноморец 2003 (Бяла) - Спортист (Генерал Тошево)        1:0
  [Николай Станчев -д]
в Каварна, Градски стадион - изкуствен терен:
Добруджа (Добрич) - Аксаково (Аксаково)                   1:3 (0:2)
  [0:1 Захариев 17', 0:3 Йордан Николов 29',2п; 1:3 Петър Петров 90'-д]
Черноломец 04 (Попово) - Девня 2005 (Девня)               3:0 сл.
Суворово (Суворово) - Преслав (Велики Преслав)            1:1
Аристон (Русе) - Бенковски (Бяла)                         отложен *
* - отложен, след като Аристон не успява да осигури годен за игра стадион.
Септември 98 (Тервел) - Ендже (Царев брод)                2:0
Разград 2000 (Разград) - Две могили (Две могили)          отложен *
* - отложен заради лоши условия за игра на ст."Балканфарма" в Разград.
Скрита сила (Мъдрево) - Орловец (Победа)                  1:1 (1:1)
  [1:0 ??? 11', 1:1 Тодор Данков 18'], ~ 1200 зрители
11 март 2009, сряда, 14:00 ч
Разград 2000 (Разград) - Две могили (Две могили)          отложен *
* - мачът е отново отложен, заради наводнен терен поради обилен снеговалеж
    в нощта преди мача.
в Борово:
Аристон (Русе) - Бенковски (Бяла)                         0:1
19 март 2009, четвъртък, 16:00 ч
Разград 2000 (Разград) - Две могили (Две могили)          отложен *
* - отложен заради наводнен терен.
1 април 2009, сряда, 14:00 ч
Разград 2000 (Разград) - Две могили (Две могили)          2:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)                               почива

                           XXI кръг

7 март 2009, събота, 14:00 ч
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Разград 2000 (Разград)                 3:1 (1:0)
  [1:0 Димитър Недялков 17', 2:0 Недко Ангелов 53', 3:0 Иво Кискинов 59',
   3:1 Иванов 84'], ~ 500 зрители
8 март 2009, неделя, 14:00 ч
Скрита сила (Мъдрево) - Шабла (Шабла)                     3:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Септември 98 (Тервел)       0:0
Ендже (Царев брод) - Аристон (Русе)                       0:1 (0:0)
  [0:1 Невен Маринов 90']
Бенковски (Бяла) - Суворово (Суворово)                    4:0 (2:0)
  [1:0 Славомир Илиев 27', 2:0 Диян Димов 40', 3:0 Славомир Илиев 52',
   4:0 Даниел Панайотов 54'], ~ 350 зрители
Преслав (Велики Преслав) - Черноломец 04 (Попово)         2:0
Девня 2005 (Девня) - Добруджа (Добрич)                    0:3 сл.
Аксаково (Аксаково) - Черноморец 2003 (Бяла)              1:5
Спортист (Генерал Тошево) - Доростол 2003 (Силистра)      0:4 (0:1)
  [0:1 Николай Начев 10', 0:2 Светлин Стефанов 50', 0:3 Габриел Русев 2п,
   0:4 М.Русев 2п]
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XXII кръг

15 март 2009, неделя, 14:00 ч
Шабла (Шабла) - Спортист (Генерал Тошево)                 3:0
Доростол 2003 (Силистра) - Аксаково (Аксаково)            1:0 (1:0)
  [1:0 Даниел Георгиев 32'-д], ~ 300 зрители
Черноморец 2003 (Бяла) - Девня 2005 (Девня)               3:0 сл.
Добруджа (Добрич) - Преслав (Велики Преслав)              2:2 (0:0)
  [1:0 Даниел Михайлов 74', 2:0 Станислав Иванов 75', 2:1 Кънев 76',
   2:2 Сашев 90'+2'], ~ 200 зрители
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски (Бяла)                 0:1
Суворово (Суворово) - Ендже (Царев брод)                  1:0
в Борово:
Аристон (Русе) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)              2:1
Септември 98 (Тервел) - Две могили (Две могили)           1:0
Разград 2000 (Разград) - Скрита сила (Мъдрево)            2:2 (0:1)
  [0:1 Мустафа Сали (Мирослав Мирославов) 44', 1:1 Панайотов 47', 2:1 Г.Иванов 50'-д,
   2:2 Шабан 55'-д], ~ 1 500 зрители
Орловец (Победа)                                          почива

                           XXIII кръг

22 март 2009, неделя, 14:00 ч
Разград 2000 (Разград) - Шабла (Шабла)                    3:0
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Септември 98 (Тервел)                  3:0 (2:0)
  [1:0 Веселин Живков 14', 2:0 Тодор Данков 41', 3:0 Метин Ремзи 84']
Две могили (Две могили) - Аристон (Русе)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Трифон Атанасов 41'], ~ 200 зрители
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Суворово (Суворово)         5:2
Ендже (Царев брод) - Черноломец 04 (Попово)               2:1
Бенковски (Бяла) - Добруджа (Добрич)                      6:0 (4:0)
  [3:0 Илия Ковачганчев 4',7',15'; 4:0 Цветан Ганев 43', 5:0 Диян Димов 50'-д,
   6:0 Калоян Петков 74'], ~ 500 зрители
Преслав (Велики Преслав) - Черноморец 2003 (Бяла)         3:1
Девня 2005 (Девня) - Доростол 2003 (Силистра)             0:3 сл.
Аксаково (Аксаково) - Спортист (Генерал Тошево)           3:2
  [1:0 Йордан Николов ??, 2:0 Реджеп Ниязи ??, 3:0 Йордан Николов 60',
   3:1 ??? 2п, 3:2 ??? 2п]
Скрита сила (Мъдрево)                                     почива

                           XXIV кръг

29 март 2009, неделя, 14:00 ч
Шабла (Шабла) - Аксаково (Аксаково)                       1:4
Спортист (Генерал Тошево) - Девня 2005 (Девня)            3:0 сл.
Доростол 2003 (Силистра) - Преслав (Велики Преслав)       0:0
   ~ 100 зрители
Черноморец 2003 (Бяла) - Бенковски (Бяла)                 1:1 (0:1)
  [0:1 Славомир Илиев 15', 1:1 ??? 53']
Добруджа (Добрич) - Ендже (Царев брод)                    0:1 (0:1)
  [0:1 Айхан Ахмед 15']
Черноломец 04 (Попово) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)      2:1
Суворово (Суворово) - Две могили (Две могили)             0:2
в Борово:
Аристон (Русе) - Орловец (Победа)                         1:2 (0:1)
  [0:1 Веселин Живков 11', 1:1 Цветомир Йоргов 49', 1:2 Димитър Василев 60'], ~ 200 зрители
Септември 98 (Тервел) - Скрита сила (Мъдрево)             1:0 (0:0)
  [1:0 ??? 2п]
  [чк: ??? (Септ) ??, Сабит (Скр) ??]
Разград 2000 (Разград)                                    почива

                           XX кръг - отложен мач

1 април 2009, сряда, 14:00 ч
Разград 2000 (Разград) - Две могили (Две могили)          2:0

                           XXV кръг

5 април 2009, неделя, 15:00 ч
Разград 2000 (Разград) - Септември 98 (Тервел)            3:0
Скрита сила (Мъдрево) - Аристон (Русе)                    2:1 (1:1)
  [0:1 ??? 1п-аг, 2:1 Мустафа Сали (Мирослав Мирославов) 1п,2п]
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Суворово (Суворово)                    2:0 (1:0)
  [1:0 Добромир Бонев 38', 2:0 Атанас Георгиев 69']
Две могили (Две могили) - Черноломец 04 (Попово)          1:1 (1:0)
  [1:0 Драгомир Драганов 25', 1:1 ??? 70']
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Добруджа (Добрич)           1:2
Ендже (Царев брод) - Черноморец 2003 (Бяла)               3:0
Бенковски (Бяла) - Доростол 2003 (Силистра)               1:1 (1:1)
  [0:1 Мирослав Начев 8', 1:1 Пламен Петров 14']
  [чк: Веселин Димитров Василев (вр) (Д) 2']
  [нбс: Марин Радуканов (Д) 82'], ~ 600 зрители
Преслав (Велики Преслав) - Спортист (Генерал Тошево)      4:0
Девня 2005 (Девня) - Аксаково (Аксаково)                  0:3 сл.
Шабла (Шабла)                                             почива

                           XXVI кръг

8 март 2009, неделя, 14:00 ч
Добруджа (Добрич) - Две могили (Две могили)               0:0
   ~ 250 зрители
8 април 2009, сряда, 15:00 ч
Шабла (Шабла) - Девня 2005 (Девня)                        3:0 сл.
Аксаково (Аксаково) - Преслав (Велики Преслав)            4:1
  [Йордан Николов (2), Кристиян Щерев (2) - ???]
Спортист (Генерал Тошево) - Бенковски (Бяла)              0:1 (0:0)
  [0:1 Росен Русанов 55']
Доростол 2003 (Силистра) - Ендже (Царев брод)             6:0 (3:0)
  [1:0 Светлин Стефанов 9', 2:0 Ивелин Павлов 40', 3:0 Ивелин Костов 45',
   4:0 Даниел Георгиев 48', 5:0 ??? 60'-аг, 6:0 Станислав Събев 2п]
Черноморец 2003 (Бяла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)      3:3
Суворово (Суворово) - Скрита сила (Мъдрево)               3:1
в Борово:
Аристон (Русе) - Разград 2000 (Разград)                   1:0
15 април 2009, сряда, 17:00 ч
Черноломец 04 (Попово) - Орловец (Победа)                 0:2 (0:1)
  [0:1 Димитър Василев 26', 0:2 Добромир Бонев 60']
  [ид: Тодор Данков (Орл) 67']
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XXVII кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Добруджа (Добрич)                      3:0
  [2:0 Веселин Живков 9',28'; 3:0 Георги Няголов 78'], ~ 400 зрители
12 април 2009, неделя, 15:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Шабла (Шабла)                     3:2
Разград 2000 (Разград) - Суворово (Суворово)              2:1 (1:1)
  [0:1 Н.Али 13', 1:1 Георги Иванов 28', 2:1 Живко Панайотов 48'], ~ 250 зрители
Скрита сила (Мъдрево) - Черноломец 04 (Попово)            2:0
Две могили (Две могили) - Черноморец 2003 (Бяла)          2:0 (1:0)
  [1:0 Красимир Димитров 43', 2:0 Драганов 79'], ~ 300 зрители
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Доростол 2003 (Силистра)    0:1 (0:0)
  [0:1 Габриел Русев 48']
Ендже (Царев брод) - Спортист (Генерал Тошево)            2:1
Бенковски (Бяла) - Аксаково (Аксаково)                    4:2 (3:1)
  [1:0 Славомир Илиев 4', 2:0 Цветан Ганев 25', 3:0 Славомир Илиев 34',
   3:1 Милен Стефанов 40', 4:1 Пламен Петров 55', 4:2 Кристиян Щерев 70'-д], ~ 350 зрители
Преслав (Велики Преслав) - Девня 2005 (Девня)             3:0 сл.
Аристон (Русе)                                            почива

                           XXVI кръг - отложен мач

15 април 2009, сряда, 17:00 ч
Черноломец 04 (Попово) - Орловец (Победа)                 0:2 (0:1)
  [0:1 Димитър Василев 26', 0:2 Добромир Бонев 60']
  [ид: Тодор Данков (Орл) 67']

                           XXVIII кръг

18 април 2009, събота, 15:00 ч
Доростол 2003 (Силистра) - Две могили (Две могили)        1:0 (0:0)
  [1:0 Драганов 66'-аг], ~ 300 зрители
Черноморец 2003 (Бяла) - Орловец (Победа)                 2:3 (0:2)
  [0:2 Недко Ангелов 2',43'; 1:2 ??? 55'-д, 1:3 Калоян Димитров 66',
   2:3 ??? 83']
Добруджа (Добрич) - Скрита сила (Мъдрево)                 0:2 (0:0)
  [0:2 Мустафа Сали (Мирослав Мирославов) 63',90'], ~ 100 зрители
18 април 2009, събота, 17:00 ч
Черноломец 04 (Попово) - Разград 2000 (Разград)           0:3
19 април 2009, неделя, 15:00 ч
Шабла (Шабла) - Преслав (Велики Преслав)                  3:5
Девня 2005 (Девня) - Бенковски (Бяла)                     0:3 сл.
Аксаково (Аксаково) - Ендже (Царев брод)                  4:1
Спортист (Генерал Тошево) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)   2:1
в Борово:
Аристон (Русе) - Септември 98 (Тервел)                    3:1 (1:1)
  [1:0 Алеф Караосман 11', 1:1 Стефан Коев 41', 2:1 Мартин Друмев 70'-д,
   3:1 Светослав Недялков 85']
Суворово (Суворово)                                       почива

                           XXIX кръг

26 април 2009, неделя, 15:00 ч
в Борово:
Аристон (Русе) - Шабла (Шабла)                            2:0
Септември 98 (Тервел) - Суворово (Суворово)               2:1
Разград 2000 (Разград) - Добруджа (Добрич)                3:1 (2:0)
  [1:0 Спасов 14', 2:0 Георги Иванов 44', 3:0 Вели 60',
   3:1 Костадинов 70'], ~ 60 зрители
Скрита сила (Мъдрево) - Черноморец 2003 (Бяла)            1:0
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Доростол 2003 (Силистра)               0:0
   ~ 400 зрители
Две могили (Две могили) - Спортист (Генерал Тошево)       1:1 (0:0)
  [1:0 Борислав Караиванов 46', 1:1 Рафаилов 76']
  [ид: Станислав Георгиев (Дм) 73'], ~ 350 зрители
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Аксаково (Аксаково)         3:0
Ендже (Царев брод) - Девня 2005 (Девня)                   3:0 сл.
Бенковски (Бяла) - Преслав (Велики Преслав)               4:0 (1:0)
  [1:0 Росен Русанов 15', 2:0 Калоян Петков 55', 3:0 Пламен Петров 75',
   4:0 Ивайло иванов 77']
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

                           XXX кръг

29 април 2009, сряда, 17:00 ч
Шабла (Шабла) - Бенковски (Бяла)                          0:2
Преслав (Велики Преслав) - Ендже (Царев брод)             0:0
Девня 2005 (Девня) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)          0:3 сл.
Аксаково (Аксаково) - Две могили (Две могили)             2:3
Спортист (Генерал Тошево) - Орловец (Победа)              0:3 (0:1)
  [0:1 Недко Ангелов 4', 0:2 Калоян Димитров 78', 0:3 Метин Ремзи 81']
Доростол 2003 (Силистра) - Скрита сила (Мъдрево)          5:0 (1:0)
  [2:0 Даниел Георгиев 16',48'; 3:0 Мартин Русев 55', 4:0 Ивелин Костов 65',
   5:0 Станислав Събев 2п], ~ 400 зрители
Черноморец 2003 (Бяла) - Разград 2000 (Разград)           4:1
Черноломец 04 (Попово) - Септември 98 (Тервел)            0:1
Суворово (Суворово) - Аристон (Русе)                      1:1
Добруджа (Добрич)                                         почива

                           XXXI кръг

3 май 2009, неделя, 17:00 ч
Суворово (Суворово) - Шабла (Шабла)                       4:1
в Борово:
Аристон (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                   3:0
Септември 98 (Тервел) - Добруджа (Добрич)                 5:1
Разград 2000 (Разград) - Доростол 2003 (Силистра)         3:2 (2:1)
  [0:1 Светлин Стефанов 5', 1:1 ??? 1п, 2:1 ??? 1п,
   3:1 ??? 50', 3:2 Светлин Стефанов 60']
Скрита сила (Мъдрево) - Спортист (Генерал Тошево)         4:1
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Аксаково (Аксаково)                    2:0 (0:0)
  [1:0 Георги Няголов 71', 2:0 Атанас Стефанов 75']
Две могили (Две могили) - Девня 2005 (Девня)              3:0 сл.
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Преслав (Велики Преслав)    2:2
Ендже (Царев брод) - Бенковски (Бяла)                     1:1
Черноморец 2003 (Бяла)                                    почива

                           XXXII кръг

5 май 2009, вторник, 17:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Две могили (Две могили)        2:0
6 май 2009, сряда, 17:00 ч
Шабла (Шабла) - Ендже (Царев брод)                        3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Бенковски (Бяла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)            2:1
Девня 2005 (Девня) - Орловец (Победа)                     0:3 сл.
Аксаково (Аксаково) - Скрита сила (Мъдрево)               1:2
Спортист (Генерал Тошево) - Разград 2000 (Разград)        1:3
Черноморец 2003 (Бяла) - Септември 98 (Тервел)            1:0
Добруджа (Добрич) - Аристон (Русе)                        5:1 (2:0)
  [2:0 Мариян Ангелов 7',45'; 3:0 Станислав Иванов 50',
   3:1 ??? 75', 4:1 Ивелин Стойчев 80', 5:1 Велико Великов 83']
Черноломец 04 (Попово) - Суворово (Суворово)              3:0
Доростол 2003 (Силистра)                                  почива

                           XXXIII кръг

10 май 2009, неделя, 17:00 ч
Черноломец 04 (Попово) - Шабла (Шабла)                    3:0
Суворово (Суворово) - Добруджа (Добрич)                   8:0
в Борово:
Аристон (Русе) - Черноморец 2003 (Бяла)                   3:0 (1:0)
  [2:0 Светослав Недялков 20',84'; 3:0 Мартин Друмев 89']
Септември 98 (Тервел) - Доростол 2003 (Силистра)          1:1 (0:0)
  [1:0 Ивайло Георгиев 67', 1:1 Светлин Стефанов 77']
Разград 2000 (Разград) - Аксаково (Аксаково)              4:0
Скрита сила (Мъдрево) - Девня 2005 (Девня)                3:0 сл.
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Преслав (Велики Преслав)               2:0 (1:0)
  [2:0 Недко Ангелов 43',67'], ~ 700 зрители
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                1:1 (0:0)
  [0:1 Славомир Илиев 74', 1:1 Венцислав Минчев 87'], ~ 600 зрители
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Ендже (Царев брод)          2:1
Спортист (Генерал Тошево)                                 почива

                           XXXIV кръг

17 май 2009, неделя, 17:00 ч
Шабла (Шабла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)               1:0 (0:0)
  [1:0 Александър Чукански 50']
Ендже (Царев брод) - Две могили (Две могили)              1:2
Преслав (Велики Преслав) - Скрита сила (Мъдрево)          2:3
Девня 2005 (Девня) - Разград 2000 (Разград)               0:3 сл.
Спортист (Генерал Тошево) - Септември 98 (Тервел)         3:4 (0:1)
  [0:2 Кирил Божанов 30',62'; 1:2 Ердованов 66', 2:2 Даниел Лазаров 70',
   3:2 Реджебов 74', 3:3 ??? 78'-аг, 3:4 Георги Василев 84']
Доростол 2003 (Силистра) - Аристон (Русе)                 4:1 (2:1)
  [1:0 Габриел Русев 4', 2:0 Ивелин костов 5', 2:1 Недялков 45',
   3:1 Габриел Русев 56', 4:1 Светлин Стефанов 57']
Черноморец 2003 (Бяла) - Суворово (Суворово)              3:0
Добруджа (Добрич) - Черноломец 04 (Попово)                2:5
27 май 2009, сряда, 17:00 ч
Бенковски (Бяла) - Орловец (Победа)                       2:0 (1:0)
  [1:0 Диян Димов 10'-д, 2:0 Славомир Илиев 56']
  [чк: Даниел Панайотов (Б) 70']
Аксаково (Аксаково)                                       почива

                           XXXV кръг

20 май 2009, сряда, 17:00 ч
в Победа:
Добруджа (Добрич) - Шабла (Шабла)                         1:2 (0:2)
  [0:1 Петко Петков 1п, 0:2 Веселин Балев 1п, 1:2 Петър Петров 80']
Черноломец 04 (Попово) - Черноморец 2003 (Бяла)           2:2
Суворово (Суворово) - Доростол 2003 (Силистра)            1:1
в Борово:
Аристон (Русе) - Спортист (Генерал Тошево)                4:1
Септември 98 (Тервел) - Аксаково (Аксаково)               3:2
Разград 2000 (Разград) - Преслав (Велики Преслав)         1:0
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Ендже (Царев брод)                     4:0 (3:0)
  [1:0 Димитър василев 26'-д, 2:0 Веселин Ангелов 32', 3:0 Георги Няголов 40',
   4:0 Радослав Георгиев 67'], ~ 200 зрители
Две могили (Две могили) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)     1:0 (1:0)
3 юни 2009, сряда, 17:00 ч
Скрита сила (Мъдрево) - Бенковски (Бяла)                  6:1
Девня 2005 (Девня)                                        почива

                           XXXVI кръг

23 май 2009, събота, 17:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Орловец (Победа)            1:5 (0:3)
  [0:1 Недко Ангелов 11', 0:2 Димитър Василев 17', 0:3 Ивайло Лазаров 30',
   1:3 Николов 50', 1:4 Тодор Данков 2п, 1:5 Недко Ангелов 2п]
24 май 2009, неделя, 17:00 ч
Шабла (Шабла) - Две могили (Две могили)                   0:1
Ендже (Царев брод) - Скрита сила (Мъдрево)                2:4
Бенковски (Бяла) - Разград 2000 (Разград)                 3:1 (2:0)
  [2:0 Славомир Илиев 6',27'; 2:1 Мехмед Неджибов 80', 3:1 Диян Димов 90'+2']
Девня 2005 (Девня) - Септември 98 (Тервел)                0:3 сл.
Аксаково (Аксаково) - Аристон (Русе)                      3:2
  [??? - Л.Петков 56',81']
Спортист (Генерал Тошево) - Суворово (Суворово)           1:1
Доростол 2003 (Силистра) - Черноломец 04 (Попово)         2:0 (0:0)
  [1:0 Светлин Стефанов 77', 2:0 Иван Василков 82']
  [ид: Даниел Георгиев (Д) 72'], ~ 200 зрители
Черноморец 2003 (Бяла) - Добруджа (Добрич)                4:0
Преслав (Велики Преслав)                                  почива

                           XXXIV кръг - отложен мач

27 май 2009, сряда, 17:00 ч
Бенковски (Бяла) - Орловец (Победа)                       2:0 (1:0)
  [1:0 Диян Димов 10'-д, 2:0 Славомир Илиев 56']
  [чк: Даниел Панайотов (Б) 70']

                           XXXVII кръг

31 май 2009, неделя, 17:00 ч
Черноморец 2003 (Бяла) - Шабла (Шабла)                    0:0
в Победа:
Добруджа (Добрич) - Доростол 2003 (Силистра)              1:4 (1:2)
  [??? 1п - Мирослав Начев 1п, Мартин Русев 1п,
   Габриел Русев 2п,2п]
Черноломец 04 (Попово) - Спортист (Генерал Тошево)        8:0
Суворово (Суворово) - Аксаково (Аксаково)                 1:3
Аристон (Русе) - Девня 2005 (Девня)                       3:0 сл.
Септември 98 (Тервел) - Преслав (Велики Преслав)          3:0
Разград 2000 (Разград) - Ендже (Царев брод)               9:1
Скрита сила (Мъдрево) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)       4:4
в Добрич, ст."Дружба":
Орловец (Победа) - Две могили (Две могили)                2:0 (1:0)
  [1:0 Недко Ангелов 22', 2:0 Ремзи 90'+2']
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           XXXV кръг - отложен мач

3 юни 2009, сряда, 17:00 ч
Скрита сила (Мъдрево) - Бенковски (Бяла)                  6:1

                           XXXVIII кръг

5 юни 2009, петък, 18:30 ч
Шабла (Шабла) - Орловец (Победа)                          2:2
Две могили (Две могили) - Скрита сила (Мъдрево)           2:2
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Разград 2000 (Разград)      1:2
Бенковски (Бяла) - Септември 98 (Тервел)                  4:2
Преслав (Велики Преслав) - Аристон (Русе)                 2:1
  [1:0 ??? ??, 1:1 Радостин Савов 85', 2:1 ??? 90'+1']
Девня 2005 (Девня) - Суворово (Суворово)                  0:3 сл.
Аксаково (Аксаково) - Черноломец 04 (Попово)              2:1
Спортист (Генерал Тошево) - Добруджа (Добрич)             5:1
Доростол 2003 (Силистра) - Черноморец 2003 (Бяла)         3:0 (2:0)
  [2:0 Мирослав Начев 14',37'; 3:0 Габриел Русев 50'], ~ 300 зрители
Ендже (Царев брод)                                        почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com