bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Враца 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Козлодуй)                   30   27   2   1  143:22   83 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Торпедо 2004 (Борован)             30   22   2   6  124:43   68 [+]
 3. Дунав 98 (Селановци)               30   20   3   7   93:30   63
 4. Монолит (Манастирище)              30   19   4   7   73:34   61
 5. Искър 1923 (Роман)                 30   17   9   4   78:39   60 [-]
 6. Скала (Зверино)                    30   18   2  10   93:46   56
 7. Септември (Краводер)               30   16   6   8   74:48   54
 8. Надежда 99 (Оряхово)               30   16   2  12   78:50   50
 9. Околчица (Моравица)                30   11   6  13   69:84   39
10. Бутан (Бутан)                      30   11   5  14   49:53   38
11. Аугуста (Хърлец)                   30    8   4  18   32:69   28
12. Стрела (Галатин)                   30    8   2  20   33:84   26
13. Мизия (Мизия)                      30    6   2  22   50:116  20 [+]
14. Любимец (Търнава)                  30    4   5  21   41:118  17
15. Септември (Гложене)                30    3   4  23   31:106  13
16. Ботев (Бърдарски геран)            30    2   6  22   28:147  12

Бележки
  - Искър 1923 (Роман) изпада в ОФГ Враца от Северозападна "В" АФГ.
  - Ботев 21 (Враца), 1-и през изминалия сезон; и Шипка (Малорад), 14-и
през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Ботев (Козлодуй), Торпедо 2004 (Борован) и Мизия (Мизия) се включват
в групата.

                           I кръг

30 август 2008, събота, 18:00 ч
Ботев (Козлодуй) - Стрела (Галатин)                       4:1
Септември (Краводер) - Искър 1923 (Роман)                 2:0
Монолит (Манастирище) - Околчица (Моравица)               3:1
Бутан (Бутан) - Септември (Гложене)                       1:1
Торпедо 2004 (Борован) - Любимец (Търнава)                6:0
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Бърдарски геран)           12:0
Надежда 99 (Оряхово) - Мизия (Мизия)                      4:0
Аугуста (Хърлец) - Скала (Зверино)                        0:6

                           II кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Стрела (Галатин) - Скала (Зверино)                        1:0
Мизия (Мизия) - Аугуста (Хърлец)                          1:2
Ботев (Бърдарски геран) - Надежда 99 (Оряхово)            0:4
Любимец (Търнава) - Дунав 98 (Селановци)                  1:4
Септември (Гложене) - Торпедо 2004 (Борован)              1:6
Околчица (Моравица) - Бутан (Бутан)                       1:0
Искър 1923 (Роман) - Монолит (Манастирище)                0:0
Ботев (Козлодуй) - Септември (Краводер)                   3:1

                           III кръг

10 септември 2008, сряда, 17:00 ч
Септември (Краводер) - Стрела (Галатин)                   2:0
Монолит (Манастирище) - Ботев (Козлодуй)                  2:3
Бутан (Бутан) - Искър 1923 (Роман)                        1:1
Торпедо 2004 (Борован) - Околчица (Моравица)              3:2
Дунав 98 (Селановци) - Септември (Гложене)                7:0
Аугуста (Хърлец) - Ботев (Бърдарски геран)                3:0
Скала (Зверино) - Мизия (Мизия)                           4:2
17 септември 2008, сряда
Надежда 99 (Оряхово) - Любимец (Търнава)                  4:0

                           IV кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Стрела (Галатин) - Мизия (Мизия)                          2:1
Ботев (Бърдарски геран) - Скала (Зверино)                 0:11
Любимец (Търнава) - Аугуста (Хърлец)                      1:1
Септември (Гложене) - Надежда 99 (Оряхово)                1:4
Околчица (Моравица) - Дунав 98 (Селановци)                0:0
Искър 1923 (Роман) - Торпедо 2004 (Борован)               4:3
Ботев (Козлодуй) - Бутан (Бутан)                          3:0
Септември (Краводер) - Монолит (Манастирище)              0:1

                           V кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Монолит (Манастирище) - Стрела (Галатин)                  4:0
Бутан (Бутан) - Септември (Краводер)                      3:0
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Козлодуй)                 3:2
Дунав 98 (Селановци) - Искър 1923 (Роман)                 5:1
Надежда 99 (Оряхово) - Околчица (Моравица)                5:1
Аугуста (Хърлец) - Септември (Гложене)                    3:0
Скала (Зверино) - Любимец (Търнава)                       6:1
Мизия (Мизия) - Ботев (Бърдарски геран)                   4:0

                           VI кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Стрела (Галатин) - Ботев (Бърдарски геран)                0:0
Любимец (Търнава) - Мизия (Мизия)                         5:1
Септември (Гложене) - Скала (Зверино)                     0:5
Околчица (Моравица) - Аугуста (Хърлец)                    3:0
Искър 1923 (Роман) - Надежда 99 (Оряхово)                 2:0
Септември (Краводер) - Торпедо 2004 (Борован)             2:0
Монолит (Манастирище) - Бутан (Бутан)                     5:2
1 октомври 2008, сряда
Ботев (Козлодуй) - Дунав 98 (Селановци)                   3:0 сл. *
* - първоначално 0:0. В последствие е присъдена служебна победа с 3:0 за Ботев.

                           VII кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Бутан (Бутан) - Стрела (Галатин)                          1:2
Торпедо 2004 (Борован) - Монолит (Манастирище)            2:1
Надежда 99 (Оряхово) - Ботев (Козлодуй)                   1:3
Аугуста (Хърлец) - Искър 1923 (Роман)                     2:2
Скала (Зверино) - Околчица (Моравица)                     3:2
Мизия (Мизия) - Септември (Гложене)                       1:1
Ботев (Бърдарски геран) - Любимец (Търнава)               2:2
8 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Дунав 98 (Селановци) - Септември (Краводер)               1:1

                           VIII кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Стрела (Галатин) - Любимец (Търнава)                      1:2
Септември (Гложене) - Ботев (Бърдарски геран)             0:1
Околчица (Моравица) - Мизия (Мизия)                       5:3
Искър 1923 (Роман) - Скала (Зверино)                      1:0
Ботев (Козлодуй) - Аугуста (Хърлец)                       1:0
Септември (Краводер) - Надежда 99 (Оряхово)               3:0 сл.	
Монолит (Манастирище) - Дунав 98 (Селановци)              1:0
Бутан (Бутан) - Торпедо 2004 (Борован)                    1:1

                           IX кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Торпедо 2004 (Борован) - Стрела (Галатин)                 1:0
Дунав 98 (Селановци) - Бутан (Бутан)                      3:0
Надежда 99 (Оряхово) - Монолит (Манастирище)              1:3
Аугуста (Хърлец) - Септември (Краводер)                   0:0
Скала (Зверино) - Ботев (Козлодуй)                        1:1
Мизия (Мизия) - Искър 1923 (Роман)                        2:6
Ботев (Бърдарски геран) - Околчица (Моравица)             2:2
Любимец (Търнава) - Септември (Гложене)                   5:1

                           X кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Стрела (Галатин) - Септември (Гложене)                    2:0
Околчица (Моравица) - Любимец (Търнава)                   8:1
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Бърдарски геран)             13:1
Ботев (Козлодуй) - Мизия (Мизия)                         10:0
Септември (Краводер) - Скала (Зверино)                    5:0
Монолит (Манастирище) - Аугуста (Хърлец)                  3:0
Бутан (Бутан) - Надежда 99 (Оряхово)                      4:1
Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 98 (Селановци)             4:0

                           XI кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Дунав 98 (Селановци) - Стрела (Галатин)                   4:0
Надежда 99 (Оряхово) - Торпедо 2004 (Борован)             3:2
Аугуста (Хърлец) - Бутан (Бутан)                          0:2
Скала (Зверино) - Монолит (Манастирище)                   3:0
Мизия (Мизия) - Септември (Краводер)                      1:3
Ботев (Бърдарски геран) - Ботев (Козлодуй)                0:6
Любимец (Търнава) - Искър 1923 (Роман)                    0:3
Септември (Гложене) - Околчица (Моравица)                 2:4

                           XII кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Стрела (Галатин) - Околчица (Моравица)                    2:4
Искър 1923 (Роман) - Септември (Гложене)                  3:0
Ботев (Козлодуй) - Любимец (Търнава)                      6:0
Септември (Краводер) - Ботев (Бърдарски геран)            2:0
Монолит (Манастирище) - Мизия (Мизия)                     2:1
Бутан (Бутан) - Скала (Зверино)                           4:2
Торпедо 2004 (Борован) - Аугуста (Хърлец)                 3:0
Дунав 98 (Селановци) - Надежда 99 (Оряхово)               3:0

                           XIII кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Надежда 99 (Оряхово) - Стрела (Галатин)                   4:0
Аугуста (Хърлец) - Дунав 98 (Селановци)                   1:5
Скала (Зверино) - Торпедо 2004 (Борован)                  3:0
Мизия (Мизия) - Бутан (Бутан)                             1:0
Ботев (Бърдарски геран) - Монолит (Манастирище)           0:3
Любимец (Търнава) - Септември (Краводер)                  2:2
Септември (Гложене) - Ботев (Козлодуй)                    1:5
Околчица (Моравица) - Искър 1923 (Роман)                  2:2

                           XIV кръг

22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Стрела (Галатин) - Искър 1923 (Роман)                     1:5
Ботев (Козлодуй) - Околчица (Моравица)                    7:1
Септември (Краводер) - Септември (Гложене)                3:0
Монолит (Манастирище) - Любимец (Търнава)                 5:1
Бутан (Бутан) - Ботев (Бърдарски геран)                   3:0
Торпедо 2004 (Борован) - Мизия (Мизия)                    7:1
Дунав 98 (Селановци) - Скала (Зверино)                    3:1
Надежда 99 (Оряхово) - Аугуста (Хърлец)                   5:0

                           XV кръг

29 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Аугуста (Хърлец) - Стрела (Галатин)                       3:0
Скала (Зверино) - Надежда 99 (Оряхово)                    2:0
Мизия (Мизия) - Дунав 98 (Селановци)                      0:3
Ботев (Бърдарски геран) - Торпедо 2004 (Борован)          2:5
Любимец (Търнава) - Бутан (Бутан)                         0:5 сл. *
* - мачът е прекратен в 86' при 1:2, когато публиката на домакините нахлува
    на терена. На Любимец е присъдена служебна загуба с 0:5.
Септември (Гложене) - Монолит (Манастирище)               2:5
Околчица (Моравица) - Септември (Краводер)                0:2
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Козлодуй)                     1:1

                           XVI кръг

7 март 2009, събота, 15:30 ч
Стрела (Галатин) - Ботев (Козлодуй)                       1:7
Искър 1923 (Роман) - Септември (Краводер)                 2:2
Околчица (Моравица) - Монолит (Манастирище)               1:0
Септември (Гложене) - Бутан (Бутан)                       0:4
Любимец (Търнава) - Торпедо 2004 (Борован)                0:7
Ботев (Бърдарски геран) - Дунав 98 (Селановци)            1:4
Мизия (Мизия) - Надежда 99 (Оряхово)                      1:2
Скала (Зверино) - Аугуста (Хърлец)                        4:2

                           XVII кръг

14 март 2009, събота, 15:30 ч
Скала (Зверино) - Стрела (Галатин)                        6:0
Аугуста (Хърлец) - Мизия (Мизия)                          3:2
Надежда 99 (Оряхово) - Ботев (Бърдарски геран)            6:1
Дунав 98 (Селановци) - Любимец (Търнава)                  5:0
Торпедо 2004 (Борован) - Септември (Гложене)              9:0
Бутан (Бутан) - Околчица (Моравица)                       1:1
Монолит (Манастирище) - Искър 1923 (Роман)                0:1
Септември (Краводер) - Ботев (Козлодуй)                   2:6

                           XVIII кръг

21 март 2009, събота, 15:30 ч
Стрела (Галатин) - Септември (Краводер)                   1:1
Ботев (Козлодуй) - Монолит (Манастирище)                  7:2
Искър 1923 (Роман) - Бутан (Бутан)                        2:1
Околчица (Моравица) - Торпедо 2004 (Борован)              3:4
Септември (Гложене) - Дунав 98 (Селановци)                0:4
Любимец (Търнава) - Надежда 99 (Оряхово)                  4:4
Ботев (Бърдарски геран) - Аугуста (Хърлец)                0:1
Мизия (Мизия) - Скала (Зверино)                           0:6

                           XIX кръг

28 март 2009, събота, 15:30 ч
Мизия (Мизия) - Стрела (Галатин)                          3:1
Скала (Зверино) - Ботев (Бърдарски геран)                 9:0
Аугуста (Хърлец) - Любимец (Търнава)                      5:2
Надежда 99 (Оряхово) - Септември (Гложене)                2:0
Дунав 98 (Селановци) - Околчица (Моравица)                5:0
Торпедо 2004 (Борован) - Искър 1923 (Роман)               6:0
Бутан (Бутан) - Ботев (Козлодуй)                          0:2
Монолит (Манастирище) - Септември (Краводер)              1:1

                           XX кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Стрела (Галатин) - Монолит (Манастирище)                  0:2
Септември (Краводер) - Бутан (Бутан)                      3:0
Ботев (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)                 2:0
Искър 1923 (Роман) - Дунав 98 (Селановци)                 1:1
Околчица (Моравица) - Надежда 99 (Оряхово)                1:0
Септември (Гложене) - Аугуста (Хърлец)                    1:1
Любимец (Търнава) - Скала (Зверино)                       0:4
Ботев (Бърдарски геран) - Мизия (Мизия)                   3:1

                           XXI кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Ботев (Бърдарски геран) - Стрела (Галатин)                0:2
Мизия (Мизия) - Любимец (Търнава)                         7:0
Скала (Зверино) - Септември (Гложене)                     3:1
Аугуста (Хърлец) - Околчица (Моравица)                    2:1
Надежда 99 (Оряхово) - Искър 1923 (Роман)                 1:1
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Козлодуй)                   1:2
Торпедо 2004 (Борован) - Септември (Краводер)             5:4
Бутан (Бутан) - Монолит (Манастирище)                     0:0

                           XXII кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Стрела (Галатин) - Бутан (Бутан)                          3:1
Монолит (Манастирище) - Торпедо 2004 (Борован)            3:3
Септември (Краводер) - Дунав 98 (Селановци)               1:0
Ботев (Козлодуй) - Надежда 99 (Оряхово)                   4:0
Искър 1923 (Роман) - Аугуста (Хърлец)                     5:0
Околчица (Моравица) - Скала (Зверино)                     1:1
Септември (Гложене) - Мизия (Мизия)                       2:0
Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран)               3:3

                           XXIII кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Любимец (Търнава) - Стрела (Галатин)                      0:3 сл. *
* - първоначално 1:1, в последствие присъден служебно.
Ботев (Бърдарски геран) - Септември (Гложене)             2:2
Мизия (Мизия) - Околчица (Моравица)                       3:3
Скала (Зверино) - Искър 1923 (Роман)                      0:1
Аугуста (Хърлец) - Ботев (Козлодуй)                       0:2
Надежда 99 (Оряхово) - Септември (Краводер)               4:3
Дунав 98 (Селановци) - Монолит (Манастирище)              1:0
Торпедо 2004 (Борован) - Бутан (Бутан)                    6:1

                           XXIV кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Стрела (Галатин) - Торпедо 2004 (Борован)                 0:7
Бутан (Бутан) - Дунав 98 (Селановци)                      2:1
Монолит (Манастирище) - Надежда 99 (Оряхово)              2:1
Септември (Краводер) - Аугуста (Хърлец)                   3:1
Ботев (Козлодуй) - Скала (Зверино)                        4:0
Искър 1923 (Роман) - Мизия (Мизия)                        4:0
Околчица (Моравица) - Ботев (Бърдарски геран)             6:1
Септември (Гложене) - Любимец (Търнава)                   4:0

                           XXV кръг

6 май 2009, сряда, 18:00 ч
Септември (Гложене) - Стрела (Галатин)                    4:2
Любимец (Търнава) - Околчица (Моравица)                   7:1
Ботев (Бърдарски геран) - Искър 1923 (Роман)              2:2
Мизия (Мизия) - Ботев (Козлодуй)                          0:14
Скала (Зверино) - Септември (Краводер)                    4:1
Аугуста (Хърлец) - Монолит (Манастирище)                  0:2
Надежда 99 (Оряхово) - Бутан (Бутан)                      6:2
Дунав 98 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован)             2:0

                           XXVI кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Стрела (Галатин) - Дунав 98 (Селановци)                   2:5
Торпедо 2004 (Борован) - Надежда 99 (Оряхово)             2:0
Бутан (Бутан) - Аугуста (Хърлец)                          1:0
Монолит (Манастирище) - Скала (Зверино)                   3:1
Септември (Краводер) - Мизия (Мизия)                      4:5
Ботев (Козлодуй) - Ботев (Бърдарски геран)               12:1
Искър 1923 (Роман) - Любимец (Търнава)                    2:1
Околчица (Моравица) - Септември (Гложене)                 7:3

                           XXVII кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Околчица (Моравица) - Стрела (Галатин)                    3:0
Септември (Гложене) - Искър 1923 (Роман)                  2:3
Любимец (Търнава) - Ботев (Козлодуй)                      2:9
Ботев (Бърдарски геран) - Септември (Краводер)            3:4
Мизия (Мизия) - Монолит (Манастирище)                     1:3
Скала (Зверино) - Бутан (Бутан)                           4:1
Аугуста (Хърлец) - Торпедо 2004 (Борован)                 2:3
Надежда 99 (Оряхово) - Дунав 98 (Селановци)               1:2

                           XXVIII кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
Стрела (Галатин) - Надежда 99 (Оряхово)                   3:7
Дунав 98 (Селановци) - Аугуста (Хърлец)                   3:0
Торпедо 2004 (Борован) - Скала (Зверино)                  9:0
Бутан (Бутан) - Мизия (Мизия)                             0:3
Монолит (Манастирище) - Ботев (Бърдарски геран)          11:0
Септември (Краводер) - Любимец (Търнава)                  3:0
Ботев (Козлодуй) - Септември (Гложене)                    5:0 сл. *
* - прекратен при 2:0, когато гостите остават с по-малко от 7 души.
Искър 1923 (Роман) - Околчица (Моравица)                  7:1

                           XXIX кръг

30 май 2009, събота, 18:00 ч
Искър 1923 (Роман) - Стрела (Галатин)                     3:0
Околчица (Моравица) - Ботев (Козлодуй)                    1:7
Септември (Гложене) - Септември (Краводер)                2:6
Любимец (Търнава) - Монолит (Манастирище)                 1:3
Ботев (Бърдарски геран) - Бутан (Бутан)                   1:5
Мизия (Мизия) - Торпедо 2004 (Борован)                    2:8
Скала (Зверино) - Дунав 98 (Селановци)                    4:0
Аугуста (Хърлец) - Надежда 99 (Оряхово)                   0:5

                           XXX кръг

3 юни 2009, сряда, 18:00 ч
Стрела (Галатин) - Аугуста (Хърлец)                       3:0
Надежда 99 (Оряхово) - Скала (Зверино)                    3:0
Дунав 98 (Селановци) - Мизия (Мизия)                      9:3
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Бърдарски геран)          9:2
Бутан (Бутан) - Любимец (Търнава)                         3:0
Монолит (Манастирище) - Септември (Гложене)               3:0
Септември (Краводер) - Околчица (Моравица)                8:3
Ботев (Козлодуй) - Искър 1923 (Роман)                     2:0

нагоре

Благодарим на Шанс нюз.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com