bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Добрич 2009/10


ОФГ Добрич - изток 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чиракман (Селце)                   20   18   2   0   76:14   56
-------------------------------------------------------------------
 2. Устрем (Дропла)                    20   12   7   1   81:24   43
 3. Калиакра II (Каварна)              20   13   3   4   62:29   42 [+]
 4. Черно море (Топола)                20   10   4   6   63:45   34
 5. Дружба (Люляково)                  20    8   2  10   55:72   26
 6. Балик (Балчик)                     20    7   4   9   38:47   25
 7. Албена 97 (Оброчище)               20    8   1  11   33:45   25
 8. Вихър С (Сенокос)                  20    7   1  12   38:62   22
 9. Сокол М (Соколово)                 20    7   1  12   44:50   22 [+]
10. Стефан Караджа (Стражица)          20    4   5  11   29:45   17 [+]
11. Обединение (Василево)              20    0   2  18    8:94    2
--. Спортист 2008 (Генерал Тошево)      0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Спортист 2008 (Генерал Тошево), 3-и през изминалия сезон; и Олд Хаус
(Каварна), 8-и през изминалия сезон; се отказват от участие. Отборът на
Спортист 2008 първоначално подава заявка за участие, но се оттегля малко
преди началото на първенството.
  - Калиакра II (Каварна), Сокол М (Соколово) и Стефан Караджа (Стражица)
се включват в групата.

                           I кръг

5 септември 2009, събота, 17:30 ч
Сокол М (Соколово) - Черно море (Топола)                  0:1
Дружба (Люляково) - Албена 97 (Оброчище)                  4:2
Чиракман (Селце) - Калиакра II (Каварна)                  3:2
Вихър С (Сенокос) - Балик (Балчик)                        0:4
Устрем (Дропла) - Стефан Караджа (Стражица)               3:0
Обединение (Василево)                                     почива

                           II кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Черно море (Топола) - Стефан Караджа (Стражица)          10:1
Албена 97 (Оброчище) - Чиракман (Селце)                   0:4
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Балик (Балчик) - Устрем (Дропла)                          1:2
Калиакра II (Каварна) - Вихър С (Сенокос)                 4:0
Обединение (Василево) - Дружба (Люляково)                 2:3
Сокол М (Соколово)                                        почива

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Дружба (Люляково) - Сокол М (Соколово)                    3:2
Чиракман (Селце) - Обединение (Василево)                  7:0
Вихър С (Сенокос) - Албена 97 (Оброчище)                  1:3
Устрем (Дропла) - Калиакра II (Каварна)                   2:2
Стефан Караджа (Стражица) - Балик (Балчик)                1:3
Черно море (Топола)                                       почива

                           IV кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Калиакра II (Каварна) - Стефан Караджа (Стражица)         3:1
Албена 97 (Оброчище) - Устрем (Дропла)                    0:3
Сокол М (Соколово) - Чиракман (Селце)                     1:3
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Черно море (Топола) - Балик (Балчик)                      7:2
Обединение (Василево) - Вихър С (Сенокос)                 1:3
Дружба (Люляково)                                         почива

                           V кръг

3 октомври 2009, събота, 13:30 ч
Устрем (Дропла) - Обединение (Василево)                  12:0
Стефан Караджа (Стражица) - Албена 97 (Оброчище)          3:0
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Дружба (Люляково) - Черно море (Топола)                   0:3
Вихър С (Сенокос) - Сокол М (Соколово)                    3:2
Балик (Балчик) - Калиакра II (Каварна)                    5:0
Чиракман (Селце)                                          почива

                           VI кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Албена 97 (Оброчище) - Балик (Балчик)                     0:2
Обединение (Василево) - Стефан Караджа (Стражица)         1:1
Дружба (Люляково) - Чиракман (Селце)                      2:8
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Черно море (Топола) - Калиакра II (Каварна)               1:3
Сокол М (Соколово) - Устрем (Дропла)                      1:4
Вихър С (Сенокос)                                         почива

                           VII кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Чиракман (Селце) - Черно море (Топола)                    1:1
Стефан Караджа (Стражица) - Сокол М (Соколово)            1:3
Калиакра II (Каварна) - Албена 97 (Оброчище)              5:3
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Вихър С (Сенокос) - Дружба (Люляково)                     6:2
Балик (Балчик) - Обединение (Василево)                    4:0
Устрем (Дропла)                                           почива

                           VIII кръг

24 октомври 2009, събота, 13:30 ч
Черно море (Топола) - Албена 97 (Оброчище)                5:1
Чиракман (Селце) - Вихър С (Сенокос)                      8:1
25 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Обединение (Василево) - Калиакра II (Каварна)             0:2
Сокол М (Соколово) - Балик (Балчик)                       2:1
Дружба (Люляково) - Устрем (Дропла)                       2:2
Стефан Караджа (Стражица)                                 почива

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Устрем (Дропла) - Чиракман (Селце)                        2:2
Стефан Караджа (Стражица) - Дружба (Люляково)             1:2
Албена 97 (Оброчище) - Обединение (Василево)              3:0
1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Вихър С (Сенокос) - Черно море (Топола)                   3:2
Калиакра II (Каварна) - Сокол М (Соколово)                3:1
Балик (Балчик)                                            почива

                           X кръг

7 ноември 2009, събота, 12:00 ч
Сокол М (Соколово) - Албена 97 (Оброчище)                 4:0
Чиракман (Селце) - Стефан Караджа (Стражица)              3:0
8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Черно море (Топола) - Обединение (Василево)               9:1
Дружба (Люляково) - Балик (Балчик)                       11:2
Вихър С (Сенокос) - Устрем (Дропла)                       0:4
Калиакра II (Каварна)                                     почива

                           XI кръг

14 ноември 2009, събота, 12:00 ч
Стефан Караджа (Стражица) - Вихър С (Сенокос)             2:2
Балик (Балчик) - Чиракман (Селце)                         0:3
15 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Устрем (Дропла) - Черно море (Топола)                     5:1
Калиакра II (Каварна) - Дружба (Люляково)                 5:0
Обединение (Василево) - Сокол М (Соколово)                0:4
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

                           XII кръг

6-7 март 2010, събота-неделя
Черно море (Топола) - Сокол М (Соколово)                  5:4
Албена 97 (Оброчище) - Дружба (Люляково)                  1:0
Калиакра II (Каварна) - Чиракман (Селце)                  1:2
Балик (Балчик) - Вихър С (Сенокос)                        1:0
Стефан Караджа (Стражица) - Устрем (Дропла)               0:5
Обединение (Василево)                                     почива

                           XIII кръг

5 април 2010, понеделник, 17:00 ч *
Стефан Караджа (Стражица) - Черно море (Топола)           2:2
Устрем (Дропла) - Балик (Балчик)                          2:2
Вихър С (Сенокос) - Калиакра II (Каварна)                 1:4
Чиракман (Селце) - Албена 97 (Оброчище)                   2:0
Дружба (Люляково) - Обединение (Василево)                 7:0
Сокол М (Соколово)                                        почива
* - първоначално мачовете Стефан Караджа - Черно море и Чиракман - Албена 97
са насрочени за 13 март, събота, 13:00 ч, а останалите срещи от кръга - за
14 март, неделя, 15:00 ч, но в последствие целият кръг е отложен заради лоши
метеорологични условия.

                           XIV кръг

20-21 март 2010, събота-неделя
Сокол М (Соколово) - Дружба (Люляково)                    7:1
Обединение (Василево) - Чиракман (Селце)                  0:3
Албена 97 (Оброчище) - Вихър С (Сенокос)                  3:1
Калиакра II (Каварна) - Устрем (Дропла)                   3:3
Балик (Балчик) - Стефан Караджа (Стражица)                0:0
Черно море (Топола)                                       почива

                           XV кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Стефан Караджа (Стражица) - Калиакра II (Каварна)         0:0
Устрем (Дропла) - Албена 97 (Оброчище)                    0:0
Чиракман (Селце) - Сокол М (Соколово)                     1:0
28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Балик (Балчик) - Черно море (Топола)                      1:2
Вихър С (Сенокос) - Обединение (Василево)                 6:0
Дружба (Люляково) - почива

                           XVI кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
Обединение (Василево) - Устрем (Дропла)                   0:6
Албена 97 (Оброчище) - Стефан Караджа (Стражица)          1:0
11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Черно море (Топола) - Дружба (Люляково)                   3:3
Сокол М (Соколово) - Вихър С (Сенокос)                    0:1
Калиакра II (Каварна) - Балик (Балчик)                    3:1
Чиракман (Селце)                                          почива

                           XVII кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
Балик (Балчик) - Албена 97 (Оброчище)                     1:2
Стефан Караджа (Стражица) - Обединение (Василево)         3:0
Чиракман (Селце) - Дружба (Люляково)                      7:0
18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Калиакра II (Каварна) - Черно море (Топола)               6:2
Устрем (Дропла) - Сокол М (Соколово)                      9:3
Вихър С (Сенокос)                                         почива

                           XVIII кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
Черно море (Топола) - Чиракман (Селце)                    1:3
Сокол М (Соколово) - Стефан Караджа (Стражица)            0:7
Албена 97 (Оброчище) - Калиакра II (Каварна)              1:3
25 април 2010, неделя, 14:30 ч
Дружба (Люляково) - Вихър С (Сенокос)                     5:6
Обединение (Василево) - Балик (Балчик)                    0:0
Устрем (Дропла)                                           почива

                           XIX кръг

1 май 2010, събота, 15:00 ч
Албена 97 (Оброчище) - Черно море (Топола)                4:0
Вихър С (Сенокос) - Чиракман (Селце)                      0:3
2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Калиакра II (Каварна) - Обединение (Василево)             9:0
Балик (Балчик) - Сокол М (Соколово)                       2:2
Устрем (Дропла) - Дружба (Люляково)                       7:2
Стефан Караджа (Стражица)                                 почива

                           XX кръг

8 май 2010, събота, 18:00 ч
Чиракман (Селце) - Устрем (Дропла)                        2:1
Дружба (Люляково) - Стефан Караджа (Стражица)             3:1
Обединение (Василево) - Албена 97 (Оброчище)              2:6
9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Черно море (Топола) - Вихър С (Сенокос)                   3:2
Сокол М (Соколово) - Калиакра II (Каварна)                0:2
Балик (Балчик)                                            почива

                           XXI кръг

15-16 май 2010, събота-неделя, 18:00 ч
Обединение (Василево) - Черно море (Топола)               1:3
Албена 97 (Оброчище) - Сокол М (Соколово)                 3:5
Балик (Балчик) - Дружба (Люляково)                        5:2
Стефан Караджа (Стражица) - Чиракман (Селце)              1:3
Устрем (Дропла) - Вихър С (Сенокос)                       7:1
Калиакра II (Каварна)                                     почива

                           XXII кръг

22 май 2010, събота, 18:00 ч
Вихър С (Сенокос) - Стефан Караджа (Стражица)             1:4
Чиракман (Селце) - Балик (Балчик)                         8:1
23 май 2010, неделя, 18:00 ч
Черно море (Топола) - Устрем (Дропла)                     2:2
Дружба (Люляково) - Калиакра II (Каварна)                 3:2
Сокол М (Соколово) - Обединение (Василево)                3:0
Албена 97 (Оброчище)                                      почива

нагоре


ОФГ Добрич - запад 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Рилци (кв.Рилци, Добрич)           20   16   1   3   62:26   49
-------------------------------------------------------------------
 2. Орловец 2008 (Победа)              20   13   4   3   61:16   43
 3. Христо Ботев 1946 (Стожер)         20   12   3   5   57:36   39
 4. Заря (Крушари)                     20   11   1   8   40:33   34
 5. Устрем Д (Дончево)                 20   10   2   8   39:32   32
 6. Добруджанец (Овчарово)             20    9   4   7   44:34   31
 7. Вихър (Жегларци)                   20    8   2  10   37:52   26
 8. Сокол (Зърнево)                    20    7   2  11   38:45   23
 9. Добруджански спортист (Ст.Караджа) 20    6   1  13   25:49   19
10. Стрела 2004 (Орляк)                20    3   3  14   22:57   12
11. Искра 41 (Бенковски)               20    3   1  16   20:65   10
--. Септември II (Тервел)               0    0   0   0    0:0     - [+][*]

Бележки
  - Първоначално в групата се включва Септември II (Тервел), но малко преди
началото на първенството отборът се оттегля от участие.
  - Добруджански спортист е от с.Стефан Караджа.

                           I кръг

5 септември 2009, събота, 17:30 ч
Орловец 2008 (Победа) - Стрела 2004 (Орляк)               1:1
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добруджанец (Овчарово)         3:1
Искра 41 (Бенковски) - Вихър (Жегларци)                   2:2
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Заря (Крушари)               4:2
Устрем Д (Дончево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)   6:1
Сокол (Зърнево)                                           почива

                           II кръг

12 септември 2009, събота, 14:00 ч
Заря (Крушари) - Устрем Д (Дончево)                       2:0
Сокол (Зърнево) - Христо Ботев 1946 (Стожер)              3:2
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)  1:2
Добруджанец (Овчарово) - Искра 41 (Бенковски)             4:0
Орловец 2008 (Победа) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)          0:1
Вихър (Жегларци)                                          почива

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Стрела 2004 (Орляк)            6:1
Искра 41 (Бенковски) - Орловец 2008 (Победа)              0:5
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Вихър (Жегларци)             5:2
Устрем Д (Дончево) - Сокол (Зърнево)                      4:1
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Заря (Крушари)       1:2
Добруджанец (Овчарово)                                    почива

                           IV кръг

26 септември 2009, събота, 14:00 ч
Стрела 2004 (Орляк) - Заря (Крушари)                      2:6
Сокол (Зърнево) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)      1:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Искра 41 (Бенковски)           2:1
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Вихър (Жегларци) - Устрем Д (Дончево)                     2:1
Добруджанец (Овчарово) - Христо Ботев 1946 (Стожер)       3:1
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           V кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Искра 41 (Бенковски) - Стрела 2004 (Орляк)                3:0
Заря (Крушари) - Сокол (Зърнево)                          1:0
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Орловец 2008 (Победа)        2:0
Устрем Д (Дончево) - Добруджанец (Овчарово)               2:2
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Вихър (Жегларци)     1:2
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           VI кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Стрела 2004 (Орляк) - Сокол (Зърнево)                     2:1
Вихър (Жегларци) - Заря (Крушари)                         2:1
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Христо Ботев 1946 (Стожер)     1:0
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Добруджанец (Овчарово) - Добруджански спортист (Ст.К.)    2:0
Орловец 2008 (Победа) - Устрем Д (Дончево)                1:1
Искра 41 (Бенковски)                                      почива

                           VII кръг

17 октомври 2009, събота, 13:30 ч
Устрем Д (Дончево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)             1:2
Заря (Крушари) - Добруджанец (Овчарово)                   0:2
Сокол (Зърнево) - Вихър (Жегларци)                        6:1
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Искра 41 (Бенковски)         7:1
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Орловец 2008 (Поб.)  1:4
Стрела 2004 (Орляк)                                       почива

                           VIII кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Добруджанец (Овчарово) - Сокол (Зърнево)                  5:0
Орловец 2008 (Победа) - Заря (Крушари)                    4:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Добруджански спортист (Ст.К.)  0:3 сл.*
* - Мачът е прекратен в 19' при 0:0 поради "недоразумения в организацията на
    срещата". Причина за това е, че отборът на домакините е трябвало да изтърпи
    наказание с лишаване от домакинство в този мач, но въпреки това той е започнал
    в кв.Рилци. В последствие на Рилци е присъдена служебна загуба с 0:3.
25 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Стрела 2004 (Орляк) - Вихър (Жегларци)                    0:3
Искра 41 (Бенковски) - Устрем Д (Дончево)                 0:2
Христо Ботев 1946 (Стожер)                                почива

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота, 13:30 ч
Заря (Крушари) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)                 1:3
Сокол (Зърнево) - Орловец 2008 (Победа)                   0:2
1 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Стрела 2004 (Орляк)          2:1
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Искра 41 (Бенковски) 4:1
Вихър (Жегларци) - Добруджанец (Овчарово)                 2:4
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           X кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Стрела 2004 (Орляк) - Добруджанец (Овчарово)              1:1
Орловец 2008 (Победа) - Вихър (Жегларци)                  6:1
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Сокол (Зърнево)                4:1
Искра 41 (Бенковски) - Заря (Крушари)                     0:2
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Устрем Д (Дончево)           3:1
Добруджански спортист (Ст.Караджа)                        почива

                           XI кръг

14 ноември 2009, събота, 12:00 ч
Сокол (Зърнево) - Искра 41 (Бенковски)                    2:0
Вихър (Жегларци) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)               2:4
15 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Устрем Д (Дончево) - Стрела 2004 (Орляк)                  1:0
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Хр.Ботев 1946 (Ст.)  1:0
Добруджанец (Овчарово) - Орловец 2008 (Победа)            0:2
Заря (Крушари)                                            почива

                           XII кръг

6-7 март 2010, събота-неделя
Стрела 2004 (Орляк) - Орловец 2008 (Победа)               1:3
Добруджанец (Овчарово) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)         отложен
Вихър (Жегларци) - Искра 41 (Бенковски)                   4:1
Заря (Крушари) - Христо Ботев 1946 (Стожер)               3:5
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Устрем Д (Дончево)   0:3
6 май 2010, четвъртък, 18:00 ч
Добруджанец (Овчарово) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)         0:6
Сокол (Зърнево)                                           почива

                           XIII кръг

5 април 2010, понеделник, 17:00 ч *
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Стрела 2004 (Орляк)  0:0
Устрем Д (Дончево) - Заря (Крушари)                       1:0
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Сокол (Зърнево)              4:4
Искра 41 (Бенковски) - Добруджанец (Овчарово)             1:3
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Орловец 2008 (Победа)          2:1
Вихър (Жегларци)                                          почива
* - първоначално мачовете Добруджански спортист - Стрела 2004 и Искра 41 -
Добруджанец са насрочени за 14 март, неделя, 15:00 ч, а останалите срещи от
кръга - за 13 март, събота, 15:00 ч, но в последствие целият кръг е отложен
заради лоши метеорологични условия.

                           XIV кръг

20-21 март 2010, събота-неделя
Стрела 2004 (Орляк) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)            3:2
Орловец 2008 (Победа) - Искра 41 (Бенковски)              7:1
Вихър (Жегларци) - Христо Ботев 1946 (Стожер)             1:2
Сокол (Зърнево) - Устрем Д (Дончево)                      0:1
Заря (Крушари) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)       1:0
Добруджанец (Овчарово)                                    почива

                           XV кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Заря (Крушари) - Стрела 2004 (Орляк)                      4:0
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Сокол (Зърнево)      0:6
Искра 41 (Бенковски) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)           1:5
28 март 2010, неделя, 13:00 ч
Устрем Д (Дончево) - Вихър (Жегларци)                     3:0
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Добруджанец (Овчарово)       2:1
Орловец 2008 (Победа)                                     почива

                           XVI кръг

10 април 2010, събота, 14:30 ч
Стрела 2004 (Орляк) - Искра 41 (Бенковски)                1:2
Сокол (Зърнево) - Заря (Крушари)                          3:2
11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Орловец 2008 (Победа) - Христо Ботев 1946 (Стожер)        1:1
Добруджанец (Овчарово) - Устрем Д (Дончево)               2:0
Вихър (Жегларци) - Добруджански спортист (Ст.Караджа)     2:1
Рилци (кв.Рилци, Добрич)                                  почива

                           XVII кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
Сокол (Зърнево) - Стрела 2004 (Орляк)                     7:0
Заря (Крушари) - Вихър (Жегларци)                         3:1
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)     1:1
18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Добруджанец (Овч.)   2:1
Устрем Д (Дончево) - Орловец 2008 (Победа)                0:3
Искра 41 (Бенковски)                                      почива

                           XVIII кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Устрем Д (Дончево)             7:2
Добруджанец (Овчарово) - Заря (Крушари)                   0:1
Вихър (Жегларци) - Сокол (Зърнево)                        1:0
25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Искра 41 (Бенковски) - Христо Ботев 1946 (Стожер)         1:4
Орловец 2008 (Победа) - Добрудж. спортист (Ст.Караджа)    5:0
Стрела 2004 (Орляк)                                       почива

                           XIX кръг

1 май 2010, събота, 18:00 ч
Сокол (Зърнево) - Добруджанец (Овчарово)                  2:2
Заря (Крушари) - Орловец 2008 (Победа)                    1:1
Добруджански спортист (Ст.Караджа) - Рилци (кв.Рилци, Дч) 2:3
2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Вихър (Жегларци) - Стрела 2004 (Орляк)                    2:0
Устрем Д (Дончево) - Искра 41 (Бенковски)                 5:0
Христо Ботев 1946 (Стожер)                                почива

                           XX кръг

8 май 2010, събота, 18:00 ч
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Заря (Крушари)                 2:3
Орловец 2008 (Победа) - Сокол (Зърнево)                   7:0
9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Стрела 2004 (Орляк) - Христо Ботев 1946 (Стожер)          0:2
Искра 41 (Бенковски) - Добруджански спортист (Ст.Караджа) 0:1
Добруджанец (Овчарово) - Вихър (Жегларци)                 3:3
Устрем Д (Дончево)                                        почива

                           XXI кръг

15-16 май 2010, събота-неделя, 18:00 ч
Добруджанец (Овчарово) - Стрела 2004 (Орляк)              8:3
Вихър (Жегларци) - Орловец 2008 (Победа)                  3:5
Сокол (Зърнево) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)                1:4
Заря (Крушари) - Искра 41 (Бенковски)                     5:2
Устрем Д (Дончево) - Христо Ботев 1946 (Стожер)           4:1
Добруджански спортист (Ст.Караджа)                        почива

                           XXII кръг

22 май 2010, събота, 18:00 ч
Искра 41 (Бенковски) - Сокол (Зърнево)                    3:0
Рилци (кв.Рилци, Добрич) - Вихър (Жегларци)               4:1
23 май 2010, неделя, 18:00 ч
Стрела 2004 (Орляк) - Устрем Д (Дончево)                  5:1
Христо Ботев 1946 (Стожер) - Добр. спортист (Ст.Караджа)  9:5
Орловец 2008 (Победа) - Добруджанец (Овчарово)            3:0
Заря (Крушари)                                            почива

нагоре


ОФГ Добрич - финал 2009/10

                           Финал:

29 май 2010, събота, 19:00 ч
в Каварна, Градски стадион:
Чиракман (Селце) - Рилци (кв.Рилци, Добрич)               2:1 (1:0)
  [1:0 Детелин Георгиев 45', 2:0 Радостин Трифонов 48', 2:1 ??? 78'-д]

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com