bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Кърджали 2009/10

                           Класиране (след 16 от 18 кръга):

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Юнак 2000 (Ардино)                 16   11   4   1   49:15   37
-------------------------------------------------------------------
 2. Байкал (Широко поле)               16    9   3   4   44:21   30
 3. Искра (Черноочене)                 16    9   2   5   45:26   29
 4. Джебел (Джебел)                    16    9   2   5   39:29   29
 5. Върбица 2006 (Бенковски)           16    8   3   5   33:20   27 [+]
 6. Здравец (Груево)                   16    8   2   6   32:29   26
 7. Мост (Мост)                        16    8   2   6   38:26   26
 8. Перперикон (Перперек)              16    6   4   6   35:28   22
 9. Орел (Глухар)                      16    1   0  15   13:74    3
10. Родопски сокол (Кърджали)          16    0   0  16   10:70    0 [*]

Бележки
  - Родопи 1935 (Момчилград), 1-и; и Граничар (Кирово), 3-и през изминалия
сезон; се отказват от участие. Преди това на Родопа 1935 е наложено
наказание да не участва в квалификации за "В" група за един сезон, след
инциденти на квалификациите в края на изминалия сезон.
  - Върбица 2006 (Бенковски) се включва в групата.
  - Родопски сокол (Кърджали) се отказва от участие на полусезона. Резултатите
му до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Мост (Мост) - Родопски сокол (Кърджали)                   7:1
Байкал (Широко поле) - Юнак 2000 (Ардино)                 4:4
Перперикон (Перперек) - Джебел (Джебел)                   4:7
Върбица 2006 (Бенковски) - Искра (Черноочене)             3:3
Орел (Глухар) - Здравец (Груево)                          0:3

                           II кръг

13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Родопски сокол (Кърджали) - Здравец (Груево)              0:3
Искра (Черноочене) - Орел (Глухар)                        8:1
Джебел (Джебел) - Върбица 2006 (Бенковски)                1:0
Юнак 2000 (Ардино) - Перперикон (Перперек)                2:1
Мост (Мост) - Байкал (Широко поле)                        3:0

                           III кръг

20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Байкал (Широко поле) - Родопски сокол (Кърджали)          5:1
Перперикон (Перперек) - Мост (Мост)                       2:3
Върбица 2006 (Бенковски) - Юнак 2000 (Ардино)             0:0
Орел (Глухар) - Джебел (Джебел)                           2:8
Здравец (Груево) - Искра (Черноочене)                     4:3

                           IV кръг

27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Родопски сокол (Кърджали) - Искра (Черноочене)            1:3
Джебел (Джебел) - Здравец (Груево)                        4:1
Юнак 2000 (Ардино) - Орел (Глухар)                        3:0
Мост (Мост) - Върбица 2006 (Бенковски)                    0:1
Байкал (Широко поле) - Перперикон (Перперек)              3:1

                           V кръг

4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Перперикон (Перперек) - Родопски сокол (Кърджали)         4:1
Върбица 2006 (Бенковски) - Байкал (Широко поле)           2:0
Орел (Глухар) - Мост (Мост)                               0:3
Здравец (Груево) - Юнак 2000 (Ардино)                     1:1
Искра (Черноочене) - Джебел (Джебел)                      4:1

                           VI кръг

11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Родопски сокол (Кърджали) - Джебел (Джебел)               1:4
Юнак 2000 (Ардино) - Искра (Черноочене)                   3:3
Мост (Мост) - Здравец (Груево)                            1:2
Байкал (Широко поле) - Орел (Глухар)                      8:1
Перперикон (Перперек) - Върбица 2006 (Бенковски)          2:1

                           VII кръг

18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Върбица 2006 (Бенковски) - Родопски сокол (Кърджали)      7:0
Орел (Глухар) - Перперикон (Перперек)                     0:3 сл.
Здравец (Груево) - Байкал (Широко поле)                   3:2
Искра (Черноочене) - Мост (Мост)                          6:1
Джебел (Джебел) - Юнак 2000 (Ардино)                      1:2

                           VIII кръг

25 октомври 2009, неделя, 14:30 ч
Родопски сокол (Кърджали) - Юнак 2000 (Ардино)            1:8
Мост (Мост) - Джебел (Джебел)                             5:0
Байкал (Широко поле) - Искра (Черноочене)                 3:0
Перперикон (Перперек) - Здравец (Груево)                  5:1
Върбица 2006 (Бенковски) - Орел (Глухар)                  7:1

                           IX кръг

1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Орел (Глухар) - Родопски сокол (Кърджали)                 8:4
Здравец (Груево) - Върбица 2006 (Бенковски)               2:3
Искра (Черноочене) - Перперикон (Перперек)                2:1
Джебел (Джебел) - Байкал (Широко поле)                    1:1
Юнак 2000 (Ардино) - Мост (Мост)                          3:1

* - Родопски сокол (Кърджали) се отказва от участие на полусезона. Резултатите
му до този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           X кръг

21 март 2010, неделя, 14:30 ч
Родопски сокол (Кърджали) - Мост (Мост)                   0:3 сл.
Юнак 2000 (Ардино) - Байкал (Широко поле)                 5:1
Джебел (Джебел) - Перперикон (Перперек)                   1:1
Искра (Черноочене) - Върбица 2006 (Бенковски)             3:0
Здравец (Груево) - Орел (Глухар)                          3:0

                           XI кръг

28 март 2010, неделя, 16:00 ч
Здравец (Груево) - Родопски сокол (Кърджали)              3:0 сл.
Орел (Глухар) - Искра (Черноочене)                        0:5
Върбица 2006 (Бенковски) - Джебел (Джебел)                3:0
Перперикон (Перперек) - Юнак 2000 (Ардино)                1:3
Байкал (Широко поле) - Мост (Мост)                        5:0

                           XII кръг

4 април 2010, неделя, 17:00 ч
Родопски сокол (Кърджали) - Байкал (Широко поле)          0:3 сл.
Мост (Мост) - Перперикон (Перперек)                       3:3
Юнак 2000 (Ардино) - Върбица 2006 (Бенковски)             3:0
Джебел (Джебел) - Орел (Глухар)                           3:0
Искра (Черноочене) - Здравец (Груево)                     2:0

                           XIII кръг

11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Искра (Черноочене) - Родопски сокол (Кърджали)            3:0 сл.
Здравец (Груево) - Джебел (Джебел)                        5:2
Орел (Глухар) - Юнак 2000 (Ардино)                        0:7
Върбица 2006 (Бенковски) - Мост (Мост)                    2:1
Перперикон (Перперек) - Байкал (Широко поле)              0:0

                           XIV кръг

18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Родопски сокол (Кърджали) - Перперикон (Перперек)         0:3 сл.
Байкал (Широко поле) - Върбица 2006 (Бенковски)           3:0
Мост (Мост) - Орел (Глухар)                               3:0
Юнак 2000 (Ардино) - Здравец (Груево)                     2:0
Джебел (Джебел) - Искра (Черноочене)                      2:0

                           XV кръг

25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Джебел (Джебел) - Родопски сокол (Кърджали)               3:0 сл.
Искра (Черноочене) - Юнак 2000 (Ардино)                   0:3
Здравец (Груево) - Мост (Мост)                            1:1
Орел (Глухар) - Байкал (Широко поле)                      0:3
Върбица 2006 (Бенковски) - Перперикон (Перперек)          1:1

                           XVI кръг

2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Родопски сокол (Кърджали) - Върбица 2006 (Бенковски)      0:3 сл.
Перперикон (Перперек) - Орел (Глухар)                     3:0
Байкал (Широко поле) - Здравец (Груево)                   3:0
Мост (Мост) - Искра (Черноочене)                          3:0
Юнак 2000 (Ардино) - Джебел (Джебел)                      0:1

                           XVII кръг

9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Юнак 2000 (Ардино) - Родопски сокол (Кърджали)            сл.
Джебел (Джебел) - Мост (Мост)                              -
Искра (Черноочене) - Байкал (Широко поле)                  -
Здравец (Груево) - Перперикон (Перперек)                   -
Орел (Глухар) - Върбица 2006 (Бенковски)                   -

                           XVIII кръг

16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Родопски сокол (Кърджали) - Орел (Глухар)                 сл.
Върбица 2006 (Бенковски) - Здравец (Груево)                -
Перперикон (Перперек) - Искра (Черноочене)                 -
Байкал (Широко поле) - Джебел (Джебел)                     -
Мост (Мост) - Юнак 2000 (Ардино)                           -

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com