bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Кюстендил 2009/10


ОФГ Кюстендил - "Осогово" 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Герена (Кюстендил)                 28   23   3   2  102:21   72 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Жиленци (Жиленци)                  28   22   3   3   98:33   69
 3. Струмска слава 1956 (Търновлаг)    28   22   2   4   86:29   68
 4. Струма (Нови чифлик)               28   18   3   7   77:39   57
 5. Спортист (Слокощица)               28   17   3   8   86:34   54
 6. Елешница (Ваксево)                 28   16   4   8   96:46   52
 7. Септември 2005 (Жабокрът)          28   12   3  13   58:70   39
 8. Спортист (Ябълково)                28   11   5  12   53:57   38 [+]
 9. Славия (Граница)                   28   10   6  12   56:67   36
10. Бузлуджа (Кюстендил)               28    9   5  14   51:60   32 [*]
11. Сините извори (Горна Гращица)      28    7   3  18   49:104  24
12. Руен (Богослов)                    28    6   4  18   52:102  22
13. Копие (Копиловци)                  28    5   5  18   20:64   20
14. Боила (Лозно)                      28    4   1  23   39:122  13
15. Осогово (Багренци)                 28    1   4  23   33:108   7

Бележки
  - Гранит (Коняво), 6-и през изминалия сезон; се обединява с Бузлуджа
(Кюстендил), поддържащ само ДЮШ до този момент. Новият отбор е Бузлуджа
(Кюстендил) и играе домакинските си мачове в Коняво.
  - Спортист (Ябълково) и Герена (Кюстендил) се включват в групата.
  - Герена (Кюстендил) играе домакинските си мачове в Шишковци.

                           I кръг

30 август 2009, неделя, 10:30 ч
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Ябълково)     5:2
Сините извори (Горна Гращица) - Елешница (Ваксево)        0:9
Копие (Копиловци) - Руен (Богослов)                       0:3
Боила (Лозно) - Септември 2005 (Жабокрът)                 2:4
30 август 2009, неделя, 18:00 ч
Славия (Граница) - Герена (Кюстендил)                     1:2
Осогово (Багренци) - Жиленци (Жиленци)                    0:4
Бузлуджа (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик)               0:3
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           II кръг

6 септември 2009, неделя, 10:00 ч
Струма (Нови чифлик) - Боила (Лозно)                      5:1
Руен (Богослов) - Бузлуджа (Кюстендил)                    2:2
Жиленци (Жиленци) - Копие (Копиловци)                     7:0
Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци)                   9:0
Герена (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица)        3:0
Спортист (Ябълково) - Славия (Граница)                    1:4
Спортист (Слокощица) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    0:1
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           III кръг

13 септември 2009, неделя, 10:30 ч
Сините извори (Горна Гращица) - Спортист (Ябълково)       2:4
Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево)                    0:4
Боила (Лозно) - Руен (Богослов)                           2:3
Септември 2005 (Жабокрът) - Струма (Нови чифлик)          0:2
13 септември 2009, неделя, 17:30 ч
Славия (Граница) - Спортист (Слокощица)                   0:2
Осогово (Багренци) - Герена (Кюстендил)                   1:1
Бузлуджа (Кюстендил) - Жиленци (Жиленци)                  3:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           IV кръг

20 септември 2009, неделя, 10:30 ч
Руен (Богослов) - Септември 2005 (Жабокрът)               4:0
Елешница (Ваксево) - Бузлуджа (Кюстендил)                 2:1
Спортист (Ябълково) - Осогово (Багренци)                  3:2
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Славия (Граница)        3:3
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Жиленци (Жиленци) - Боила (Лозно)                         4:2
Герена (Кюстендил) - Копие (Копиловци)                    6:0
Спортист (Слокощица) - Сините извори (Горна Гращица)      6:0
Струма (Нови чифлик)                                      почива

                           V кръг

27 септември 2009, неделя
Сините извори (Горна Гращица) - Стр.слава 1956 (Търн.)    2:6
Осогово (Багренци) - Спортист (Слокощица)                 0:2
Копие (Копиловци) - Спортист (Ябълково)                   0:1
Бузлуджа (Кюстендил) - Герена (Кюстендил)                 0:1
Боила (Лозно) - Елешница (Ваксево)                        1:4
Септември 2005 (Жабокрът) - Жиленци (Жиленци)             1:3
Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов)                    4:2
Славия (Граница)                                          почива

                           VI кръг

4 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Елешница (Ваксево) - Септември 2005 (Жабокрът)            1:0
Герена (Кюстендил) - Боила (Лозно)                        7:0
Спортист (Ябълково) - Бузлуджа (Кюстендил)                3:1
Славия (Граница) - Сините извори (Горна Гращица)         10:1
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Жиленци (Жиленци) - Струма (Нови чифлик)                  2:0
Спортист (Слокощица) - Копие (Копиловци)                  2:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Осогово (Багренци)      4:2
Руен (Богослов)                                           почива

                           VII кръг

11 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Осогово (Багренци) - Славия (Граница)                     0:3
Копие (Копиловци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)       0:5
Бузлуджа (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)               1:3
Боила (Лозно) - Спортист (Ябълково)                       1:6
Септември 2005 (Жабокрът) - Герена (Кюстендил)            1:5
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево)                 1:1
Руен (Богослов) - Жиленци (Жиленци)                       1:5
Сините извори (Горна Гращица)                             почива

                           VIII кръг

18 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов)                      5:2
Герена (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик)                 3:1
Спортист (Ябълково) - Септември 2005 (Жабокрът)           4:1
Спортист (Слокощица) - Боила (Лозно)                      8:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Бузлуджа (Кюстендил)    3:0
Славия (Граница) - Копие (Копиловци)                      2:1
Сините извори (Горна Гращица) - Осогово (Багренци)        4:1
Жиленци (Жиленци)                                         почива

                           IX кръг

25 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Копие (Копиловци) - Сините извори (Горна Гращица)         2:3
Бузлуджа (Кюстендил) - Славия (Граница)                   1:1
Струма (Нови чифлик) - Спортист (Ябълково)                2:1
25 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Руен (Богослов) - Герена (Кюстендил)                      1:2
25 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Боила (Лозно) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)           2:3
Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Слокощица)          0:5 сл.*
* - прекратен в края на първото полувреме при 1:2. На Септември 2005 е
    присъдена служебна загуба с 0:5.
Жиленци (Жиленци) - Елешница (Ваксево)                    1:0
Осогово (Багренци)                                        почива

                           X кръг

1 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Герена (Кюстендил) - Жиленци (Жиленци)                    0:0
Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик)               1:3
Славия (Граница) - Боила (Лозно)                          6:1
Осогово (Багренци) - Копие (Копиловци)                    0:0
1 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Спортист (Ябълково) - Руен (Богослов)                     1:0
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Септември 2005 (Жаб.)   6:0
Сините извори (Горна Гращица) - Бузлуджа (Кюстендил)      4:3
Елешница (Ваксево)                                        почива

                           XI кръг

8 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Бузлуджа (Кюстендил) - Осогово (Багренци)                 5:0
Боила (Лозно) - Сините извори (Горна Гращица)             1:4
Септември 2005 (Жабокрът) - Славия (Граница)              3:3
Струма (Нови чифлик) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    1:0
Руен (Богослов) - Спортист (Слокощица)                    0:1
Жиленци (Жиленци) - Спортист (Ябълково)                   3:2
Елешница (Ваксево) - Герена (Кюстендил)                   4:0
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XII кръг

15 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Руен (Богослов)         8:1
Славия (Граница) - Струма (Нови чифлик)                   1:5
Осогово (Багренци) - Боила (Лозно)                        1:4
Копие (Копиловци) - Бузлуджа (Кюстендил)                  1:6
15 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Спортист (Ябълково) - Елешница (Ваксево)                  2:2
Спортист (Слокощица) - Жиленци (Жиленци)                  1:2
Сините извори (Горна Гращица) - Септември 2005 (Жабокрът) 0:4
Герена (Кюстендил)                                        почива

                           XIII кръг

22 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Боила (Лозно) - Копие (Копиловци)                         1:1
Септември 2005 (Жабокрът) - Осогово (Багренци)            4:1
в Соволяно:
Жиленци (Жиленци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)       1:1
Герена (Кюстендил) - Спортист (Ябълково)                  2:2
22 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Струма (Нови чифлик) - Сините извори (Горна Гращица)      6:0
Руен (Богослов) - Славия (Граница)                        2:3
Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица)                 1:2
Бузлуджа (Кюстендил)                                      почива

                           XIV кръг

29 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Славия (Граница) - Жиленци (Жиленци)                      2:1
Сините извори (Горна Гращица) - Руен (Богослов)           3:3
Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик)                 0:6
Бузлуджа (Кюстендил) - Боила (Лозно)                      5:0
29 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Спортист (Слокощица) - Герена (Кюстендил)                 0:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Елешница (Ваксево)      2:1
Копие (Копиловци) - Септември 2005 (Жабокрът)             0:2
Спортист (Ябълково)                                       почива

                           XV кръг

6 декември 2009, неделя, 10:30 ч
Септември 2005 (Жабокрът) - Бузлуджа (Кюстендил)          8:1
Струма (Нови чифлик) - Копие (Копиловци)                  6:0
Жиленци (Жиленци) - Сините извори (Горна Гращица)         6:1
Спортист (Ябълково) - Спортист (Слокощица)                0:3
6 декември 2009, неделя, 14:00 ч
Руен (Богослов) - Осогово (Багренци)                      3:3
Елешница (Ваксево) - Славия (Граница)                     2:0
Герена (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      0:1
Боила (Лозно)                                             почива

                           XVI кръг

28 февруари 2010, неделя, 10:30 ч
Спортист (Ябълково) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)     1:2
Герена (Кюстендил) - Славия (Граница)                     7:0
Елешница (Ваксево) - Сините извори (Горна Гращица)        4:0
Жиленци (Жиленци) - Осогово (Багренци)                   11:1
Руен (Богослов) - Копие (Копиловци)                       0:0
Струма (Нови чифлик) - Бузлуджа (Кюстендил)               2:0
Септември 2005 (Жабокрът) - Боила (Лозно)                 3:1
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           XVII кръг

3 март 2010, сряда, 10:30 ч
Боила (Лозно) - Струма (Нови чифлик)                      1:4
Бузлуджа (Кюстендил) - Руен (Богослов)                    4:0
Копие (Копиловци) - Жиленци (Жиленци)                     0:2
Осогово (Багренци) - Елешница (Ваксево)                   2:3
Сините извори (Горна Гращица) - Герена (Кюстендил)        0:3
Славия (Граница) - Спортист (Ябълково)                    2:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Слокощица)    1:0
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           XVIII кръг

7 март 2010, неделя, 10:30 ч
Спортист (Слокощица) - Славия (Граница)                   2:2
Спортист (Ябълково) - Сините извори (Горна Гращица)       2:4
Герена (Кюстендил) - Осогово (Багренци)                  11:1
Елешница (Ваксево) - Копие (Копиловци)                    3:2
Жиленци (Жиленци) - Бузлуджа (Кюстендил)                  4:0
Руен (Богослов) - Боила (Лозно)                           4:6
Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът)          2:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           XIX кръг

21 април 2010, сряда, 18:00 ч *
Септември 2005 (Жабокрът) - Руен (Богослов)               3:4
Боила (Лозно) - Жиленци (Жиленци)                         0:3
Бузлуджа (Кюстендил) - Елешница (Ваксево)                 2:2
Копие (Копиловци) - Герена (Кюстендил)                    0:1
Осогово (Багренци) - Спортист (Ябълково)                  1:1
Сините извори (Горна Гращица) - Спортист (Слокощица)      1:4
Славия (Граница) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)        0:5
Струма (Нови чифлик)                                      почива
* - целият кръг първоначално е насрочен за 14 март, неделя, но  заради
    лоши метеорологични условия е отложен.

                           XX кръг

20 март 2010, събота, 10:30 ч
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Сините извори (Г.Гращ.) 3:0
Спортист (Ябълково) - Копие (Копиловци)                   1:0
20 март 2010, събота, 15:00 ч
Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци)                 8:2
Герена (Кюстендил) - Бузлуджа (Кюстендил)                 2:1
Елешница (Ваксево) - Боила (Лозно)                        6:0
Жиленци (Жиленци) - Септември 2005 (Жабокрът)             9:2
Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик)                    1:5
Славия (Граница)                                          почива

                           XXI кръг

28 март 2010, неделя, 10:30 ч
Струма (Нови чифлик) - Жиленци (Жиленци)                  0:1
Септември 2005 (Жабокрът) - Елешница (Ваксево)            3:3
Боила (Лозно) - Герена (Кюстендил)                        1:9
Бузлуджа (Кюстендил) - Спортист (Ябълково)                0:0
Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица)                  0:0
Осогово (Багренци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      1:3
Сините извори (Горна Гращица) - Славия (Граница)          1:1
Руен (Богослов)                                           почива

                           XXII кръг

3 април 2010, събота, 16:00 ч
Славия (Граница) - Осогово (Багренци)                     1:0
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Копие (Копиловци)       4:1
Спортист (Слокощица) - Бузлуджа (Кюстендил)               7:0
Спортист (Ябълково) - Боила (Лозно)                       3:1
Герена (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)            6:2
Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик)                 4:0
Жиленци (Жиленци) - Руен (Богослов)                       9:3
Сините извори (Горна Гращица)                             почива

                           XXIII кръг

11 април 2010, неделя, 10:30 ч
Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево)                      4:3
Струма (Нови чифлик) - Герена (Кюстендил)                 0:2
Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Ябълково)           2:0
Боила (Лозно) - Спортист (Слокощица)                      1:9
Бузлуджа (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)    2:0
Копие (Копиловци) - Славия (Граница)                      2:1
Осогово (Багренци) - Сините извори (Горна Гращица)        0:2
Жиленци (Жиленци)                                         почива

                           XXIV кръг

18 април 2010, неделя, 10:30 ч
Сините извори (Горна Гращица) - Копие (Копиловци)         1:2
Славия (Граница) - Бузлуджа (Кюстендил)                   3:3
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Боила (Лозно)          10:0
Спортист (Слокощица) - Септември 2005 (Жабокрът)          2:2
Спортист (Ябълково) - Струма (Нови чифлик)                2:2
Герена (Кюстендил) - Руен (Богослов)                     10:0
Елешница (Ваксево) - Жиленци (Жиленци)                    2:4
Осогово (Багренци)                                        почива

                           XXV кръг

25 април 2010, неделя, 10:30 ч
в Горна Гращица:
Жиленци (Жиленци) - Герена (Кюстендил)                    1:3
Руен (Богослов) - Спортист (Ябълково)                     1:2
Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица)               0:2
Септември 2005 (Жабокрът) - Струмска слава 1956 (Търн.)   1:2
Боила (Лозно) - Славия (Граница)                          1:2
Бузлуджа (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица)      4:2
Копие (Копиловци) - Осогово (Багренци)                    2:1
Елешница (Ваксево)                                        почива

                           XXVI кръг

2 май 2010, неделя, 17:00 ч
Осогово (Багренци) - Бузлуджа (Кюстендил)                 0:2
Сините извори (Горна Гращица) - Боила (Лозно)             3:4
Славия (Граница) - Септември 2005 (Жабокрът)              1:3
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Струма (Нови чифлик)    3:0
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)                    6:1
Спортист (Ябълково) - Жиленци (Жиленци)                   0:1
Герена (Кюстендил) - Елешница (Ваксево)                   5:2
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XXVII кръг

5 май 2010, сряда, 18:00 ч
Елешница (Ваксево) - Спортист (Ябълково)                  8:5
Жиленци (Жиленци) - Спортист (Слокощица)                  5:3
Руен (Богослов) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         2:3
Струма (Нови чифлик) - Славия (Граница)                   6:3
Септември 2005 (Жабокрът) - Сините извори (Горна Гращица) 2:0
Боила (Лозно) - Осогово (Багренци)                        3:1
Бузлуджа (Кюстендил) - Копие (Копиловци)                  0:2
Герена (Кюстендил)                                        почива

                           XXVIII кръг

9 май 2010, неделя, 10:30 ч
Копие (Копиловци) - Боила (Лозно)                         2:0
Осогово (Багренци) - Септември 2005 (Жабокрът)            1:2
Сините извори (Горна Гращица) - Струма (Нови чифлик)      1:3
Славия (Граница) - Руен (Богослов)                        1:2
9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Жиленци (Жиленци)       0:1
Спортист (Слокощица) - Елешница (Ваксево)                 5:3
Спортист (Ябълково) - Герена (Кюстендил)                  0:4
Бузлуджа (Кюстендил)                                      почива

                           XXIX кръг

16 май 2010, неделя, 10:30 ч
Руен (Богослов) - Сините извори (Горна Гращица)           3:5
Струма (Нови чифлик) - Осогово (Багренци)                 7:5
Септември 2005 (Жабокрът) - Копие (Копиловци)             1:0
Боила (Лозно) - Бузлуджа (Кюстендил)                      1:2
16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Герена (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)                 2:1
Елешница (Ваксево) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      1:2
Жиленци (Жиленци) - Славия (Граница)                      2:0
Спортист (Ябълково)                                       почива

                           XXX кръг

23 май 2010, неделя, 10:30 ч
Бузлуджа (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)          2:3
Копие (Копиловци) - Струма (Нови чифлик)                  1:1
Осогово (Багренци) - Руен (Богослов)                      6:0
Сините извори (Горна Гращица) - Жиленци (Жиленци)         5:5
Славия (Граница) - Елешница (Ваксево)                     0:7
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Герена (Кюстендил)      0:4
Спортист (Слокощица) - Спортист (Ябълково)                1:3
Боила (Лозно)                                             почива

нагоре


ОФГ Кюстендил - "Рила" 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 2000 (Яхиново)              26   22   2   2   90:20   68
-------------------------------------------------------------------
 2. Рилски орли (Бистрица)             26   19   0   7   77:36   57
 3. Бенковски 53 (Сапарево)            26   18   1   7   80:52   55
 4. Ботев (Крайници)                   25   16   3   6   79:40   51
 5. Мусала (Рила)                      25   14   6   5   66:38   48
 6. Пороминово (Пороминово)            26   12   4  10   52:42   40
 7. Горица (Овчарци)                   26   11   6   9   54:48   39
 8. Сокол (Самораново)                 25   13   0  12   61:57   39
 9. Ботев 2009 (Джерман)               26    9   4  13   46:64   31 [+]
10. ЗКМО (Бараково)                    25    6   5  14   39:58   23
11. Ива (Боровец)                      26    6   3  17   41:68   21
12. Стоби (Стоб)                       24    5   3  16   39:75   18
13. Атлетик 09 (Усойка)                26    1   1  24   34:122   4 [+]
14. Ботев (Бобошево)                   26    7   2  17   31:69   23 [*]

Бележки
  - Атлетик 09 (Усойка) и Ботев 2009 (Джерман) се включват в групата.
  - ЗКМО е съкращение на Завод за картони, мукава и опаковки.
  - Ботев (Бобошево) се отказва от участие след XV кръг. Резултатите му
до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат
служебни победи с 3:0.
  - Мачовете Сокол - Стоби от VIII кръг, Ботев (Кр) - ЗКМО от XVI кръг
и Мусала - Стоби от XVIII кръг са анулирани.

                           I кръг

6 септември 2009, неделя, 10:30 ч
Стоби (Стоб) - Славия 2000 (Яхиново)                      0:4
ЗКМО (Бараково) - Пороминово (Пороминово)                 2:1
Ива (Боровец) - Горица (Овчарци)                          0:1
6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Мусала (Рила) - Атлетик 09 (Усойка)                       9:0
Ботев (Бобошево) - Ботев 2009 (Джерман)                   2:0
Рилски орли (Бистрица) - Бенковски 53 (Сапарево)          4:1
Сокол (Самораново) - Ботев (Крайници)                     2:1

                           II кръг

13 септември 2009, неделя, 10:30 ч
Пороминово (Пороминово) - Ива (Боровец)                   3:2
Славия 2000 (Яхиново) - ЗКМО (Бараково)                   6:0
Ботев (Крайници) - Стоби (Стоб)                           4:1
Бенковски 53 (Сапарево) - Сокол (Самораново)              1:4
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Атлетик 09 (Усойка) - Горица (Овчарци)                    1:2
Ботев 2009 (Джерман) - Рилски орли (Бистрица)             0:6
Мусала (Рила) - Ботев (Бобошево)                          2:2

                           III кръг

20 септември 2009, неделя, 10:30 ч
Ботев (Бобошево) - Атлетик 09 (Усойка)                    7:1
ЗКМО (Бараково) - Ботев (Крайници)                        0:3
Ива (Боровец) - Славия 2000 (Яхиново)                     0:3
Горица (Овчарци) - Пороминово (Пороминово)                1:1
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Рилски орли (Бистрица) - Мусала (Рила)                    5:0
Сокол (Самораново) - Ботев 2009 (Джерман)                 2:1
Стоби (Стоб) - Бенковски 53 (Сапарево)                    4:2

                           IV кръг

27 септември 2009, неделя
Атлетик 09 (Усойка) - Пороминово (Пороминово)             0:6
Славия 2000 (Яхиново) - Горица (Овчарци)                  4:0
Ботев (Крайници) - Ива (Боровец)                          6:1
Бенковски 53 (Сапарево) - ЗКМО (Бараково)                 4:1
Ботев 2009 (Джерман) - Стоби (Стоб)                       0:4
Мусала (Рила) - Сокол (Самораново)                        4:0
Ботев (Бобошево) - Рилски орли (Бистрица)                 1:0

                           V кръг

4 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Рилски орли (Бистрица) - Атлетик 09 (Усойка)              6:3
ЗКМО (Бараково) - Ботев 2009 (Джерман)                    4:5
Ива (Боровец) - Бенковски 53 (Сапарево)                   0:3
Пороминово (Пороминово) - Славия 2000 (Яхиново)           0:1
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Сокол (Самораново) - Ботев (Бобошево)                     0:5
Стоби (Стоб) - Мусала (Рила)                              1:3
Горица (Овчарци) - Ботев (Крайници)                       3:3

                           VI кръг

11 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Атлетик 09 (Усойка) - Славия 2000 (Яхиново)               1:6
Ботев (Крайници) - Пороминово (Пороминово)                4:1
Бенковски 53 (Сапарево) - Горица (Овчарци)                4:2
Ботев 2009 (Джерман) - Ива (Боровец)                      2:2
Ботев (Бобошево) - Стоби (Стоб)                           1:0
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Мусала (Рила) - ЗКМО (Бараково)                           2:0
Рилски орли (Бистрица) - Сокол (Самораново)               3:1

                           VII кръг

18 октомври 2009, неделя
Сокол (Самораново) - Атлетик 09 (Усойка)                  5:2
Стоби (Стоб) - Рилски орли (Бистрица)                     0:4
ЗКМО (Бараково) - Ботев (Бобошево)                        1:1
Ива (Боровец) - Мусала (Рила)                             2:4
Горица (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман)                   0:3
Пороминово (Пороминово) - Бенковски 53 (Сапарево)         6:0
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Крайници)                  4:0

                           VIII кръг

25 октомври 2009, неделя, 10:30 ч
Бенковски 53 (Сапарево) - Славия 2000 (Яхиново)           0:3
Ботев 2009 (Джерман) - Пороминово (Пороминово)            1:3
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)                          1:1
Рилски орли (Бистрица) - ЗКМО (Бараково)                  3:0
25 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Атлетик 09 (Усойка) - Ботев (Крайници)                    0:5
Ботев (Бобошево) - Ива (Боровец)                          4:2
Сокол (Самораново) - Стоби (Стоб)                         анулиран

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Горица (Овчарци) - Ботев (Бобошево)                       3:0
1 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Стоби (Стоб) - Атлетик 09 (Усойка)                        4:1
Ива (Боровец) - Рилски орли (Бистрица)                    0:3
Пороминово (Пороминово) - Мусала (Рила)                   2:1
1 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
ЗКМО (Бараково) - Сокол (Самораново)                      1:0
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман)              6:1
Ботев (Крайници) - Бенковски 53 (Сапарево)                6:0

                           X кръг

8 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Крайници)                   0:4
Рилски орли (Бистрица) - Горица (Овчарци)                 3:2
Сокол (Самораново) - Ива (Боровец)                        2:1
Стоби (Стоб) - ЗКМО (Бараково)                            2:2
8 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Атлетик 09 (Усойка) - Бенковски 53 (Сапарево)             2:4
Мусала (Рила) - Славия 2000 (Яхиново)                     1:1
Ботев (Бобошево) - Пороминово (Пороминово)                2:3

                           XI кръг

15 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
ЗКМО (Бараково) - Атлетик 09 (Усойка)                     4:0
Ива (Боровец) - Стоби (Стоб)                              3:0
Горица (Овчарци) - Сокол (Самораново)                     6:0
Пороминово (Пороминово) - Рилски орли (Бистрица)          0:3
15 ноември 2009, неделя, 15:00 ч
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Бобошево)                  6:0
Ботев (Крайници) - Мусала (Рила)                          0:3
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев 2009 (Джерман)            1:0

                           XII кръг

22 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Сокол (Самораново) - Пороминово (Пороминово)              1:3
Стоби (Стоб) - Горица (Овчарци)                           4:1
ЗКМО (Бараково) - Ива (Боровец)                           1:1
22 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Атлетик 09 (Усойка) - Ботев 2009 (Джерман)                3:5
Мусала (Рила) - Бенковски 53 (Сапарево)                   1:2
Ботев (Бобошево) - Ботев (Крайници)                       5:3
Рилски орли (Бистрица) - Славия 2000 (Яхиново)            2:1

                           XIII кръг

29 ноември 2009, неделя, 10:30 ч
Пороминово (Пороминово) - Стоби (Стоб)                    2:2
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев (Бобошево)                7:0
Ботев 2009 (Джерман) - Мусала (Рила)                      2:2
29 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Ива (Боровец) - Атлетик 09 (Усойка)                       7:2
Горица (Овчарци) - ЗКМО (Бараково)                        2:2
Славия 2000 (Яхиново) - Сокол (Самораново)                3:0
Ботев (Крайници) - Рилски орли (Бистрица)                 2:0

                           XIV кръг

28 февруари 2010, неделя, 10:30 ч
Атлетик 09 (Усойка) - Мусала (Рила)                       2:3
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Бобошево)                   2:0
Бенковски 53 (Сапарево) - Рилски орли (Бистрица)          5:1
Ботев (Крайници) - Сокол (Самораново)                     8:2
Славия 2000 (Яхиново) - Стоби (Стоб)                      6:2
Пороминово (Пороминово) - ЗКМО (Бараково)                 отложен
Горица (Овчарци) - Ива (Боровец)                          5:1
по-късно
Пороминово (Пороминово) - ЗКМО (Бараково)                 3:3

                           XV кръг

7 март 2010, неделя, 10:30 ч
Горица (Овчарци) - Атлетик 09 (Усойка)                    5:2
Ива (Боровец) - Пороминово (Пороминово)                   0:4
ЗКМО (Бараково) - Славия 2000 (Яхиново)                   отложен
Стоби (Стоб) - Ботев (Крайници)                           отложен
Сокол (Самораново) - Бенковски 53 (Сапарево)              0:3 сл. *
* - домакините нямат пари за организация на мача.
Рилски орли (Бистрица) - Ботев 2009 (Джерман)             5:3
Ботев (Бобошево) - Мусала (Рила)                          1:6
по-късно
ЗКМО (Бараково) - Славия 2000 (Яхиново)                   1:3
21 април 2010
Стоби (Стоб) - Ботев (Крайници)                           4:6

* - Ботев (Бобошево) се отказва от участие след XV кръг. Резултатите му
до този момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XVI кръг

28 април 2010, сряда, 18:00 ч *
Атлетик 09 (Усойка) - Ботев (Бобошево)                    3:0 сл.
Мусала (Рила) - Рилски орли (Бистрица)                    4:0
Ботев 2009 (Джерман) - Сокол (Самораново)                 2:1
Бенковски 53 (Сапарево) - Стоби (Стоб)                    3:0
Ботев (Крайници) - ЗКМО (Бараково)                        анулиран
Славия 2000 (Яхиново) - Ива (Боровец)                     3:0
Пороминово (Пороминово) - Горица (Овчарци)                0:3
* - целият кръг първоначално е насрочен за 14 март, неделя, но  заради
    лоши метеорологични условия е отложен.

                           XVII кръг

21 март 2010, неделя, 10:30 ч
Пороминово (Пороминово) - Атлетик 09 (Усойка)             3:0
ЗКМО (Бараково) - Бенковски 53 (Сапарево)                 1:3
Стоби (Стоб) - Ботев 2009 (Джерман)                       1:3
Сокол (Самораново) - Мусала (Рила)                        2:3
21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Горица (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново)                  1:5
Ива (Боровец) - Ботев (Крайници)                          0:1
Рилски орли (Бистрица) - Ботев (Бобошево)                 3:0 сл.

                           XVIII кръг

28 март 2010, неделя, 10:30 ч
Атлетик 09 (Усойка) - Рилски орли (Бистрица)              1:3
Ботев (Бобошево) - Сокол (Самораново)                     0:3 сл.
Мусала (Рила) - Стоби (Стоб)                              анулиран *
* - прекратен в 87' при 1:0 заради нахлуване на публика на терена и масово
    сбиване. В последствие анулиран.
Ботев 2009 (Джерман) - ЗКМО (Бараково)                    1:0
Бенковски 53 (Сапарево) - Ива (Боровец)                   5:3
Ботев (Крайници) - Горица (Овчарци)                       3:0
Славия 2000 (Яхиново) - Пороминово (Пороминово)           2:0

                           XIX кръг

3 април 2010, събота, 16:00 ч
Славия 2000 (Яхиново) - Атлетик 09 (Усойка)               9:1
Пороминово (Пороминово) - Ботев (Крайници)                1:1
Горица (Овчарци) - Бенковски 53 (Сапарево)                3:3
Ива (Боровец) - Ботев 2009 (Джерман)                      2:2
ЗКМО (Бараково) - Мусала (Рила)                           0:1
Стоби (Стоб) - Ботев (Бобошево)                           3:0 сл.
Сокол (Самораново) - Рилски орли (Бистрица)               4:2

                           XX кръг

11 април 2010, неделя, 10:30 ч
Атлетик 09 (Усойка) - Сокол (Самораново)                  2:7
Рилски орли (Бистрица) - Стоби (Стоб)                     3:2
Ботев (Бобошево) - ЗКМО (Бараково)                        0:3 сл.
Мусала (Рила) - Ива (Боровец)                             6:2
Ботев 2009 (Джерман) - Горица (Овчарци)                   1:0
Бенковски 53 (Сапарево) - Пороминово (Пороминово)         2:1
Ботев (Крайници) - Славия 2000 (Яхиново)                  1:3

                           XXI кръг

18 април 2010, неделя, 10:30 ч
Ботев (Крайници) - Атлетик 09 (Усойка)                    3:0
Славия 2000 (Яхиново) - Бенковски 53 (Сапарево)           2:1
Пороминово (Пороминово) - Ботев 2009 (Джерман)            3:2
Горица (Овчарци) - Мусала (Рила)                          3:3
Ива (Боровец) - Ботев (Бобошево)                          3:0 сл.
ЗКМО (Бараково) - Рилски орли (Бистрица)                  1:4
Стоби (Стоб) - Сокол (Самораново)                         1:11

                           XXII кръг

25 април 2010, неделя, 10:30 ч
Атлетик 09 (Усойка) - Стоби (Стоб)                        2:2
Сокол (Самораново) - ЗКМО (Бараково)                      5:2
Рилски орли (Бистрица) - Ива (Боровец)                    4:0
Ботев (Бобошево) - Горица (Овчарци)                       0:3 сл.
Мусала (Рила) - Пороминово (Пороминово)                   2:1
Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2000 (Яхиново)              2:2
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев (Крайници)                7:3

                           XXIII кръг

2 май 2010, неделя, 10:30 ч
Бенковски 53 (Сапарево) - Атлетик 09 (Усойка)             8:2
Ботев (Крайници) - Ботев 2009 (Джерман)                   5:1
Славия 2000 (Яхиново) - Мусала (Рила)                     1:0
Пороминово (Пороминово) - Ботев (Бобошево)                3:0 сл.
Горица (Овчарци) - Рилски орли (Бистрица)                 2:0
Ива (Боровец) - Сокол (Самораново)                        0:3
ЗКМО (Бараково) - Стоби (Стоб)                            5:1

                           XXIV кръг

9 май 2010, неделя, 10:30 ч
Атлетик 09 (Усойка) - ЗКМО (Бараково)                     2:4
Стоби (Стоб) - Ива (Боровец)                              0:4
Сокол (Самораново) - Горица (Овчарци)                     3:0 сл.*
* - прекратен в 78' при 2:0, когато гостите напускат терена, несъгласни
    с отсъждане на съдията. На Сокол е присъдена служебна победа с 3:0,
    вместо с 5:0.
Рилски орли (Бистрица) - Пороминово (Пороминово)          3:0
Ботев (Бобошево) - Славия 2000 (Яхиново)                  0:3 сл.
Мусала (Рила) - Ботев (Крайници)                          1:1
Ботев 2009 (Джерман) - Бенковски 53 (Сапарево)            2:3

                           XXV кръг

16 май 2010, неделя, 10:30 ч
Ботев 2009 (Джерман) - Атлетик 09 (Усойка)                3:0 сл.*
* - прекратен в 80' при 3:3, когато след дузпа за домакините и червен картон
    при оспорването й за играч на гостите, отборът напуска терена. На Ботев
    2009 е присъдена служебна победа с 3:0, вместо с 6:0.
Ботев (Крайници) - Ботев (Бобошево)                       3:0 сл.
Пороминово (Пороминово) - Сокол (Самораново)              0:3
Горица (Овчарци) - Стоби (Стоб)                           3:0
Ива (Боровец) - ЗКМО (Бараково)                           3:0
16 май 2010, неделя, 17:00 ч
Бенковски 53 (Сапарево) - Мусала (Рила)                   5:1
Славия 2000 (Яхиново) - Рилски орли (Бистрица)            0:6 сл.*
* - прекратен в 68' по вина на домакините. На Славия 2000 е присъдена
    служебна загуба с 0:6.

                           XXVI кръг

23 май 2010, неделя, 10:30 ч
Атлетик 09 (Усойка) - Ива (Боровец)                       1:2
ЗКМО (Бараково) - Горица (Овчарци)                        1:2
Стоби (Стоб) - Пороминово (Пороминово)                    1:2
Сокол (Самораново) - Славия 2000 (Яхиново)                0:3
Рилски орли (Бистрица) - Ботев (Крайници)                 1:3
Ботев (Бобошево) - Бенковски 53 (Сапарево)                0:3 сл.
Мусала (Рила) - Ботев 2009 (Джерман)                      3:2

нагоре


ОФГ Кюстендил - финал 2009/10

                           Финал:

29 май 2010, събота, 18:00 ч
в Бобов дол, ст."Николай Кръстев - Шулц":
Герена (Кюстендил) - Славия 2000 (Яхиново)                1:0 (1:0)
  [1:0 Явор Димитров 45'], ~ 600 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com