bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Ловеч 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Олимпик 2000 (Тетевен)             16   14   2   0   79:16   44
-------------------------------------------------------------------
 2. Чавдар 2006 (Троян)                16   11   2   3   58:16   35 [+]
 3. Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)      16   11   1   4   67:27   34
 4. Ботев (Луковит)                    16    9   3   4   39:24   30
 5. Бенковски (Тетевен)                16    7   0   9   35:40   21 [+]
 6. Балкан (Орешак)                    16    6   3   7   24:33   21
 7. Априлци 2001 (Априлци)             16    5   1  10   32:51   16
 8. Спортист Озрен (Голям извор)       16    2   1  13   23:86    7 [+]
 9. Вихър (Борима)                     16    0   1  15   19:83    1 [+]
--. Вит (Дерманци)                      6    2   1   3    9:30    - [*]

Бележки
  - Изгрев (Ябланица), Спартак (Врабево) и Ботев (Летница) се отказват от
участие.
  - Чавдар 2006 (Троян), Спортист Озрен (Голям извор), Вихър (Борима) и
Бенковски (Тетевен) се включват в групата.
  - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) играе домакинските си мачове на ст."Салито"
в Ловеч.
  - Балкан (Орешак) играе домакинските си мачове в Троян.
  - Вит (Дерманци) се отказва от участие след VI кръг заради финансови и
организационни проблеми. Резултатите му до този момент са анулирани.

                           I кръг

5-6 септември 2009, събота-неделя, 17:00 ч
Олимпик 2000 (Тетевен) - Бенковски (Тетевен)              отложен
Ботев (Луковит) - Априлци 2001 (Априлци)                  6:0
Чавдар 2006 (Троян) - Вихър (Борима)                      отложен
в Ловеч, ст."Салито":
Вит (Дерманци) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)            1:10  /анулиран/
Спортист Озрен (Голям извор) - Балкан (Орешак)            0:2
9 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Олимпик 2000 (Тетевен) - Бенковски (Тетевен)              7:0
по-късно
Чавдар 2006 (Троян) - Вихър (Борима)                      3:0

                           II кръг

12-13 септември 2009, събота-неделя, 17:00 ч
Бенковски (Тетевен) - Балкан (Орешак)                     отложен
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Спортист Озрен (Г.извор)  7:2
Вихър (Борима) - Вит (Дерманци)                           2:6  /анулиран/
Априлци 2001 (Априлци) - Чавдар 2006 (Троян)              3:6
Олимпик 2000 (Тетевен) - Ботев (Луковит)                  5:1
по-късно
Бенковски (Тетевен) - Балкан (Орешак)                     2:0

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Ботев (Луковит) - Бенковски (Тетевен)                     3:0
Чавдар 2006 (Троян) - Олимпик 2000 (Тетевен)              3:3
Спортист Озрен (Голям извор) - Вихър (Борима)             4:2
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Вит (Дерманци) - Априлци 2001 (Априлци)                   0:0  /анулиран/
в Троян:
Балкан (Орешак) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)           1:0

                           IV кръг

26-27 септември 2009, събота-неделя, 17:00 ч
Бенковски (Тетевен) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)       0:3
Вихър (Борима) - Балкан (Орешак)                          0:5
Априлци 2001 (Априлци) - Спортист Озрен (Голям извор)     3:0
Олимпик 2000 (Тетевен) - Вит (Дерманци)                  12:0  /анулиран/
  [Владислав Трифонов (5), Страхил Димчев (3), ???]
Ботев (Луковит) - Чавдар 2006 (Троян)                     2:1

                           V кръг

3-4 октомври 2009, събота-неделя, 16:00 ч
Чавдар 2006 (Троян) - Бенковски (Тетевен)                 3:0
Вит (Дерманци) - Ботев (Луковит)                          2:1  /анулиран/
Спортист Озрен (Голям извор) - Олимпик 2000 (Тетевен)     2:8
в Троян:
Балкан (Орешак) - Априлци 2001 (Априлци)                  3:2
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Вихър (Борима)           12:2

                           VI кръг

10-11 октомври 2009, събота-неделя, 16:00 ч
Бенковски (Тетевен) - Вихър (Борима)                      5:1
Априлци 2001 (Априлци) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)    2:6
Олимпик 2000 (Тетевен) - Балкан (Орешак)                  4:1
Ботев (Луковит) - Спортист Озрен (Голям извор)            6:1
Чавдар 2006 (Троян) - Вит (Дерманци)                      5:0 сл.  /анулиран/

                           VII кръг

17-18 октомври 2009, събота-неделя, 16:00 ч
Вит (Дерманци) - Бенковски (Тетевен)                      неигран
Спортист Озрен (Голям извор) - Чавдар 2006 (Троян)        1:8
в Троян:
Балкан (Орешак) - Ботев (Луковит)                         0:0
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Олимпик 2000 (Тетевен)    3:3
Вихър (Борима) - Априлци 2001 (Априлци)                   1:6

                           VIII кръг

24-25 октомври 2009, събота-неделя, 14:00 ч
Бенковски (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)              3:1
Олимпик 2000 (Тетевен) - Вихър (Борима)                  13:1
Ботев (Луковит) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)           2:1
Чавдар 2006 (Троян) - Балкан (Орешак)                     1:1
Спортист Озрен (Голям извор)                              почива

                           IX кръг

31 октомври-1 ноември 2009, събота-неделя, 14:00 ч
Спортист Озрен (Голям извор) - Бенковски (Тетевен)        0:5
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Чавдар 2006 (Троян)       2:0
Вихър (Борима) - Ботев (Луковит)                          2:4
Априлци 2001 (Априлци) - Олимпик 2000 (Тетевен)           1:5
Балкан (Орешак)                                           почива

                           X кръг

3-4 април 2010, събота-неделя
Бенковски (Тетевен) - Олимпик 2000 (Тетевен)              0:5
Априлци 2001 (Априлци) - Ботев (Луковит)                  1:1
Вихър (Борима) - Чавдар 2006 (Троян)                      0:7
в Троян:
Балкан (Орешак) - Спортист Озрен (Голям извор)            2:1
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)                             почива

                           XI кръг

10-11 април 2010, събота-неделя
в Троян:
Балкан (Орешак) - Бенковски (Тетевен)                     1:3
Спортист Озрен (Голям извор) - Слави мес (кв.Гозница, Лч) 1:9
Чавдар 2006 (Троян) - Априлци 2001 (Априлци)              6:0
Ботев (Луковит) - Олимпик 2000 (Тетевен)                  0:3
Вихър (Борима)                                            почива

                           XII кръг

17-18 април 2010, събота-неделя
Бенковски (Тетевен) - Ботев (Луковит)                     2:5
Олимпик 2000 (Тетевен) - Чавдар 2006 (Троян)              отложен
Вихър (Борима) - Спортист Озрен (Голям извор)             2:4
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Балкан (Орешак)           отложен
по-късно
Олимпик 2000 (Тетевен) - Чавдар 2006 (Троян)              3:2
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Балкан (Орешак)           8:3
Априлци 2001 (Априлци)                                    почива

                           XIII кръг

24-25 април 2010, събота-неделя
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Бенковски (Тетевен)       5:2
в Троян:
Балкан (Орешак) - Вихър (Борима)                          2:2
Спортист Озрен (Голям извор) - Априлци 2001 (Априлци)     3:7
Чавдар 2006 (Троян) - Ботев (Луковит)                     2:0
Олимпик 2000 (Тетевен)                                    почива

                           XIV кръг

1-2 май 2010, събота-неделя
Бенковски (Тетевен) - Чавдар 2006 (Троян)                 0:1
Олимпик 2000 (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)     6:0
Априлци 2001 (Априлци) - Балкан (Орешак)                  0:3
Вихър (Борима) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)            2:3
Ботев (Луковит)                                           почива

                           XV кръг

8-9 май 2010, събота-неделя
Вихър (Борима) - Бенковски (Тетевен)                      2:5
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Априлци 2001 (Априлци)    2:0
в Троян:
Балкан (Орешак) - Олимпик 2000 (Тетевен)                  0:3
Спортист Озрен (Голям извор) - Ботев (Луковит)            3:3
Чавдар 2006 (Троян)                                       почива

                           XVI кръг

15-16 май 2010, събота-неделя
Чавдар 2006 (Троян) - Спортист Озрен (Голям извор)        9:0
Ботев (Луковит) - Балкан (Орешак)                         3:0
Олимпик 2000 (Тетевен) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)    5:2
Априлци 2001 (Априлци) - Вихър (Борима)                   4:2
Бенковски (Тетевен)                                       почива

                           XVII кръг

22-23 май 2010, събота-неделя
Априлци 2001 (Априлци) - Бенковски (Тетевен)              2:1
Вихър (Борима) - Олимпик 2000 (Тетевен)                   0:3
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Ботев (Луковит)           3:0
в Троян:
Балкан (Орешак) - Чавдар 2006 (Троян)                     0:4
Спортист Озрен (Голям извор)                              почива

                           XVIII кръг

29-30 май 2010, събота-неделя
Бенковски (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)        7:1
Чавдар 2006 (Троян) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)       2:1
Ботев (Луковит) - Вихър (Борима)                          3:0
Олимпик 2000 (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)           3:0
Балкан (Орешак)                                           почива

нагоре

Благодарим на Николай Недялков.

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com