bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Пловдив 2009/10


"А" ОФГ Пловдив 2009/10

                           II кръг

29 август 2009, събота, 18:00 ч
в Куртово Конаре:
Евроколеж (Пловдив) - Тракия (Царимир)                    3:2 (2:2)
  [0:1 Георги Маринов 9', 2:1 Грозьо Ботев 12',28'; 2:2 Тодор Денев 30',
   3:2 Христо Копчев 66']
Чернозем (Черноземен) - Борислав (Първомай)               1:2 (0:0)
  [1:0 Тодор Ишев 51', 1:2 Димитър Янчев 68',76']
в Кричим: *
Средногорец (Брезово) - Кричим (Кричим)                   0:2 (0:1)
  [0:2 Мустафа Шерифов 35',51']
  [ид: Сезен Ибрямов (К) 33']
* - в Кричим по взаимна договореност, ответният мач от XVII кръг през
    пролетта се играе в Брезово
в Житница:
ГС Комерс (Пловдив) - Спортист 1948 (Голям чардак)        2:0 (1:0)
  [1:0 Петър Кундурджйски 22', 2:0 Атанас Танчев 68']
30 август 2009, неделя, 18:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)   1:1 (1:0)
  [1:0 Ридван Хаджифейзула 20', 1:1 Ерай Халил 83']
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Баня (Баня)             0:5 (0:1)
  [0:1 Атанас Георгиев 35', 0:2 Георги Букорешлиев 56', 0:4 Ивайло Андонов 60',74';
   0:5 Николай Костов 83']
Секирово (кв.Секирово, Рк) - Сокол (Марково)              1:2 (0:0)
  [1:0 Стефан Пенсов 71', 1:1 Николай Петров 76', 1:2 Емил Шопов 85']
Атлетик (Куклен) - Калояново (Калояново)                  3:0 (1:0)
  [2:0 Али Кадиров 20',46'; 3:0 Щерю Димитров 82']

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Баня (Баня)                         2    2   0   0    8:0     6 [*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Сокол (Марково)                     2    2   0   0    6:2     6
 3. Евроколеж (Пловдив)                 2    2   0   0    5:2     6
 4. Кричим (Кричим)                     2    2   0   0    5:2     6 [+]
 5. Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)  2    1   1   0    4:2     4
 6. Асеновец 2005 (Асеновград)          2    1   1   0    3:2     4 [-]
 7. Секирово (кв.Секирово, Раковски)    2    1   0   1    4:2     3
 8. Атлетик (Куклен)                    2    1   0   1    3:2     3 [*]
 9. Калояново (Калояново)               2    1   0   1    4:4     3
10. Борислав (Първомай)                 2    1   0   1    3:3     3
11. ГС Комерс (Пловдив)                 2    1   0   1    3:4     3 [*]
12. Тракия (Царимир)                    2    0   0   2    3:6     0 [+]
13. Чернозем (Черноземен)               2    0   0   2    1:5     0
14. Средногорец (Брезово)               2    0   0   2    1:6     0
-------------------------------------------------------------------
15. Спортист 1948 (Голям чардак)        2    0   0   2    0:5     0
16. Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)     2    0   0   2    2:8     0 [*]

Бележки
  - ГС Комерс (Пловдив), 3-ти през изминалия сезон, се обединява с Житница
(Житница), 15-ти и изпаднал от "А" ОФГ през изминалия сезон. Регистрацията
на обединението не е приключена в срок, заради което новият отбор ще играе
с непроменено име в Житница.
  - Крепост (Хисаря), 5-ти през изминалия сезон, се обединява с Баня (Баня),
който се отказва от участие в "Б" ОФГ север през зимната пауза на сезон
2008/09. Новият отбор е Баня (Баня).
  - Космос (Куртово Конаре), 6-ти през изминалия сезон, представляващ на
практика Спартак (Първенец) след обединение между двата отбора през зимната
пауза на изминалия сезон; се обединява с Атлетик (Куклен), 3-ти в "Б" ОФГ юг
през изминалия сезон. Новият отбор е Атлетик (Куклен).
  - Радиново 2006 (Радиново), 12-ти през изминалия сезон, се обединява с
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пловдив), 5-ти в "Б" ОФГ запад през изминалия
сезон. Новият отбор е Коматево 2001 (кв.Коматево, Пловдив).
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове в Куртово Конаре,
заради липса на стадион в Пловдив.

                           I кръг

22 август 2009, събота, 18:00 ч
Калояново (Калояново) - ГС Комерс (Пловдив)               4:1 (1:0)
  [2:0 Благовест Смиленов 18',50'; 3:0 Цветан Златански 58', 4:0 Христо Шаханов 67',
   4:1 Иван Щипков 88']
Спортист 1948 (Голям чардак) - Секирово (кв.Секирово, Рк) 0:3 (0:1)
  [0:1 Веселин Пеев 40', 0:3 Юлиян Плачков 60',70']
Сокол (Марково) - Средногорец (Брезово)                   4:1 (1:0)
  [1:0 Димо Станков 40', 1:1 Стоян Терзиев 50', 2:1 Ангел Крушков 63',
   4:1 Димитър Ботев 73'-д,89']
Борислав (Първомай) - Асеновец 2005 (Асеновград)          1:2 (0:1)
  [0:2 Ридван Хаджифейзула 19'-д,79', 1:2 Антон Вехов 89']
23 август 2009, неделя, 18:00 ч
Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)                    0:2 (0:1)
  [0:1 Мартин Зипов 17', 0:2 Чавдар Стойчев 66']
Кричим (Кричим) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)         3:2 (0:0)
  [0:1 Николай Карагяуров 57', 1:1 Бисер Хаджиев 77', 1:2 Огнян  Златков 86'-д,
   2:2 Мустафа Шерифов 87', 3:2 Бисер Хаджиев 89']
Баня (Баня) - Чернозем (Черноземен)                       3:0 (0:0)
  [2:0 Георги Букорешлиев 60',70'; 3:0 Ивайло Андонов 80']
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Тракия (Царимир)             3:1 (1:1)
  [1:0 Мехмедали Мустафов 36', 1:1 Тодор Стоянов 37', 2:1 Ерай Халил 70',
   3:1 Кирил Бакалов 74']

                           III кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Спортист 1948 (Голям чардак) - Атлетик (Куклен)            -
Сокол (Марково) - ГС Комерс (Пловдив)                      -
Борислав (Първомай) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)      -
Тракия (Царимир) - Асеновец 2005 (Асеновград)              -
6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Калояново (Калояново) - Евроколеж (Пловдив)                -
Кричим (Кричим) - Секирово (кв.Секирово, Рк)               -
Баня (Баня) - Средногорец (Брезово)                        -
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Чернозем (Черноземен)         -

                           IV кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
в Куртово Конаре:
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)           -
Чернозем (Черноземен) - Тракия (Царимир)                   -
в Житница:
ГС Комерс (Пловдив) - Кричим (Кричим)                      -
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Сокол (кв.Д.Воден, Ас)   -
Средногорец (Брезово) - Борислав (Първомай)                -
Секирово (кв.Секирово, Рк) - Баня (Баня)                   -
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                         -
Калояново (Калояново) - Спортист 1948 (Голям чардак)       -

                           V кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Спортист 1948 (Голям чардак) - Евроколеж (Пловдив)
Сокол (Марково) - Калояново (Калояново)
Борислав (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Рк)
Тракия (Царимир) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Кричим (Кричим) - Атлетик (Куклен)
Баня (Баня) - ГС Комерс (Пловдив)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Средногорец (Брезово)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Чернозем (Черноземен)

                           VI кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
в Куртово Конаре:
Евроколеж (Пловдив) - Чернозем (Черноземен)
в Житница:
ГС Комерс (Пловдив) - Борислав (Първомай)
Спортист 1948 (Голям чардак) - Сокол (Марково)
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Средногорец (Брезово) - Тракия (Царимир)
Секирово (кв.Секирово, Рк) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Атлетик (Куклен) - Баня (Баня)
Калояново (Калояново) - Кричим (Кричим)

                           VII кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Сокол (Марково) - Евроколеж (Пловдив)
Борислав (Първомай) - Атлетик (Куклен)
Тракия (Царимир) - Секирово (кв.Секирово, Рк)
Чернозем (Черноземен) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Кричим (Кричим) - Спортист 1948 (Голям чардак)
Баня (Баня) - Калояново (Калояново)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - ГС Комерс (Пловдив)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Средногорец (Брезово)

                           VIII кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
в Куртово Конаре:
Евроколеж (Пловдив) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
в Житница:
ГС Комерс (Пловдив) - Тракия (Царимир)
Спортист 1948 (Голям чардак) - Баня (Баня)
Сокол (Марково) - Кричим (Кричим)
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Средногорец (Брезово) - Чернозем (Черноземен)
Секирово (кв.Секирово, Рк) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Атлетик (Куклен) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Калояново (Калояново) - Борислав (Първомай)

                           IX кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Борислав (Първомай) - Спортист 1948 (Голям чардак)
Тракия (Царимир) - Атлетик (Куклен)
Чернозем (Черноземен) - Секирово (кв.Секирово, Рк)
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Кричим (Кричим) - Евроколеж (Пловдив)
Баня (Баня) - Сокол (Марково)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Калояново (Калояново)
Асеновец 2005 (Асеновград) - ГС Комерс (Пловдив)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Средногорец (Брезово)

                           X кръг

24 октомври 2009, събота, 14:30 ч
в Куртово Конаре:
Евроколеж (Пловдив) - Средногорец (Брезово)
в Житница:
ГС Комерс (Пловдив) - Чернозем (Черноземен)
Спортист 1948 (Голям чардак) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Сокол (Марково) - Борислав (Първомай)
25 октомври 2009, неделя, 14:30 ч
Секирово (кв.Секирово, Рк) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
Атлетик (Куклен) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Калояново (Калояново) - Тракия (Царимир)
Кричим (Кричим) - Баня (Баня)

                           XI кръг

31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Борислав (Първомай) - Кричим (Кричим)
Тракия (Царимир) - Спортист 1948 (Голям чардак)
Чернозем (Черноземен) - Атлетик (Куклен)
1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Баня (Баня) - Евроколеж (Пловдив)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Сокол (Марково)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Калояново (Калояново)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - ГС Комерс (Пловдив)
Средногорец (Брезово) - Секирово (кв.Секирово, Рк)

                           XII кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
в Куртово Конаре:
Евроколеж (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Рк)
в Житница:
ГС Комерс (Пловдив) - Средногорец (Брезово)
Спортист 1948 (Голям чардак) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Сокол (Марково) - Тракия (Царимир)
8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Атлетик (Куклен) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
Калояново (Калояново) - Чернозем (Черноземен)
Кричим (Кричим) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Баня (Баня) - Борислав (Първомай)

                           XIII кръг

14 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Борислав (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)
Тракия (Царимир) - Кричим (Кричим)
Чернозем (Черноземен) - Спортист 1948 (Голям чардак)
15 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Баня (Баня)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сокол (Марково)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Калояново (Калояново)
Средногорец (Брезово) - Атлетик (Куклен)
Секирово (кв.Секирово, Рк) - ГС Комерс (Пловдив)

                           XIV кръг

21 ноември 2009, събота, 14:30 ч
в Куртово Конаре:
Евроколеж (Пловдив) - ГС Комерс (Пловдив)
Спортист 1948 (Голям чардак) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
Сокол (Марково) - Чернозем (Черноземен)
Борислав (Първомай) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
22 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Атлетик (Куклен) - Секирово (кв.Секирово, Рк)
Калояново (Калояново) - Средногорец (Брезово)
Кричим (Кричим) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Баня (Баня) - Тракия (Царимир)

                           XV кръг

28 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Тракия (Царимир) - Борислав (Първомай)
Чернозем (Черноземен) - Кричим (Кричим)
в Житница:
ГС Комерс (Пловдив) - Атлетик (Куклен)
29 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Евроколеж (Пловдив)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Баня (Баня)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Сокол (Марково)
Средногорец (Брезово) - Спортист 1948 (Голям чардак)
Секирово (кв.Секирово, Рк) - Калояново (Калояново)

XVI кръг

пролет 2010
Евроколеж (Пловдив) - Атлетик (Куклен)
ГС Комерс (Пловдив) - Калояново (Калояново)
Секирово (кв.Секирово, Рк) - Спортист 1948 (Голям чардак)
Средногорец (Брезово) - Сокол (Марково)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Кричим (Кричим)
Чернозем (Черноземен) - Баня (Баня)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Борислав (Първомай)
Тракия (Царимир) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)

XVII кръг

Тракия (Царимир) - Евроколеж (Пловдив)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Борислав (Първомай) - Чернозем (Черноземен)
Баня (Баня) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
в Брезово: *
Кричим (Кричим) - Средногорец (Брезово)
* - в Брезово по взаимна договореност от II кръг.
Сокол (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Рк)
Спортист 1948 (Голям чардак) - ГС Комерс (Пловдив)
Калояново (Калояново) - Атлетик (Куклен)

XVIII кръг

Евроколеж (Пловдив) - Калояново (Калояново)
Атлетик (Куклен) - Спортист 1948 (Голям чардак)
ГС Комерс (Пловдив) - Сокол (Марково)
Секирово (кв.Секирово, Рк) - Кричим (Кричим)
Средногорец (Брезово) - Баня (Баня)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Борислав (Първомай)
Чернозем (Черноземен) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тракия (Царимир)

XIX кръг

Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)
Тракия (Царимир) - Чернозем (Черноземен)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
Борислав (Първомай) - Средногорец (Брезово)
Баня (Баня) - Секирово (кв.Секирово, Рк)
Кричим (Кричим) - ГС Комерс (Пловдив)
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен)
Спортист 1948 (Голям чардак) - Калояново (Калояново)

XX кръг

Евроколеж (Пловдив) - Спортист 1948 (Голям чардак)
Калояново (Калояново) - Сокол (Марково)
Атлетик (Куклен) - Кричим (Кричим)
ГС Комерс (Пловдив) - Баня (Баня)
Секирово (кв.Секирово, Рк) - Борислав (Първомай)
Средногорец (Брезово) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Тракия (Царимир)
Чернозем (Черноземен) - Асеновец 2005 (Асеновград)

XXI кръг

Чернозем (Черноземен) - Евроколеж (Пловдив)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
Тракия (Царимир) - Средногорец (Брезово)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Секирово (кв.Секирово, Рк)
Борислав (Първомай) - ГС Комерс (Пловдив)
Баня (Баня) - Атлетик (Куклен)
Кричим (Кричим) - Калояново (Калояново)
Сокол (Марково) - Спортист 1948 (Голям чардак)

XXII кръг

Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково)
Спортист 1948 (Голям чардак) - Кричим (Кричим)
Калояново (Калояново) - Баня (Баня)
Атлетик (Куклен) - Борислав (Първомай)
ГС Комерс (Пловдив) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Секирово (кв.Секирово, Рк) - Тракия (Царимир)
Средногорец (Брезово) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Чернозем (Черноземен)

XXIII кръг

Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Евроколеж (Пловдив)
Чернозем (Черноземен) - Средногорец (Брезово)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Секирово (кв.Секирово, Рк)
Тракия (Царимир) - ГС Комерс (Пловдив)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Атлетик (Куклен)
Борислав (Първомай) - Калояново (Калояново)
Баня (Баня) - Спортист 1948 (Голям чардак)
Кричим (Кричим) - Сокол (Марково)

XXIV кръг

Евроколеж (Пловдив) - Кричим (Кричим)
Сокол (Марково) - Баня (Баня)
Спортист 1948 (Голям чардак) - Борислав (Първомай)
Калояново (Калояново) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Атлетик (Куклен) - Тракия (Царимир)
ГС Комерс (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Секирово (кв.Секирово, Рк) - Чернозем (Черноземен)
Средногорец (Брезово) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)

XXV кръг

Средногорец (Брезово) - Евроколеж (Пловдив)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Секирово (кв.Секирово, Рк)
Чернозем (Черноземен) - ГС Комерс (Пловдив)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Атлетик (Куклен)
Тракия (Царимир) - Калояново (Калояново)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Спортист 1948 (Голям чардак)
Борислав (Първомай) - Сокол (Марково)
Баня (Баня) - Кричим (Кричим)

XXVI кръг

Евроколеж (Пловдив) - Баня (Баня)
Кричим (Кричим) - Борислав (Първомай)
Сокол (Марково) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Спортист 1948 (Голям чардак) - Тракия (Царимир)
Калояново (Калояново) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Атлетик (Куклен) - Чернозем (Черноземен)
ГС Комерс (Пловдив) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
Секирово (кв.Секирово, Рк) - Средногорец (Брезово)

XXVII кръг

Секирово (кв.Секирово, Рк) - Евроколеж (Пловдив)
Средногорец (Брезово) - ГС Комерс (Пловдив)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Атлетик (Куклен)
Чернозем (Черноземен) - Калояново (Калояново)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спортист 1948 (Голям чардак)
Тракия (Царимир) - Сокол (Марково)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Кричим (Кричим)
Борислав (Първомай) - Баня (Баня)

XXVIII кръг

Евроколеж (Пловдив) - Борислав (Първомай)
Баня (Баня) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Кричим (Кричим) - Тракия (Царимир)
Сокол (Марково) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Спортист 1948 (Голям чардак) - Чернозем (Черноземен)
Калояново (Калояново) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
Атлетик (Куклен) - Средногорец (Брезово)
ГС Комерс (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Рк)

XXIX кръг

ГС Комерс (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)
Секирово (кв.Секирово, Рк) - Атлетик (Куклен)
Средногорец (Брезово) - Калояново (Калояново)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Спортист 1948 (Голям чардак)
Чернозем (Черноземен) - Сокол (Марково)
Асеновец 2005 (Асеновград) - Кричим (Кричим)
Тракия (Царимир) - Баня (Баня)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Борислав (Първомай)

XXX кръг

Евроколеж (Пловдив) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Борислав (Първомай) - Тракия (Царимир)
Баня (Баня) - Асеновец 2005 (Асеновград)
Кричим (Кричим) - Чернозем (Черноземен)
Сокол (Марково) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
Спортист 1948 (Голям чардак) - Средногорец (Брезово)
Калояново (Калояново) - Секирово (кв.Секирово, Рк)
Атлетик (Куклен) - ГС Комерс (Пловдив)

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - север 2009/10

                           Състав:

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - изток 2009/10

                           Състав:

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - запад 2009/10

                           Състав:

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - юг 2009/10

                           Състав:


View "А" ОФГ Пловдив 2009/10 in a larger map

нагоре

Благодарим на Прес-службата на ЗС на БФС - Пловдив!

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com