bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Плевен 2009/10


"А" ОФГ Плевен 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Мизия 2005 (Кнежа)                 26   22   1   3   92:25   67 [*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Плевен Атлетик 2004 (Плевен)       26   18   5   3   75:26   59 [*]
 3. Ювентус (Малчика)                  26   15   3   8   71:29   48
 4. Червен бряг (Червен бряг)          26   14   2  10   47:36   44 [*]
 5. Светослав (Лепица)                 26   12   6   8   58:30   42
 6. Чавдар (Бръшляница)                26   12   4  10   44:37   40
 7. Ботев (Комарево)                   26   12   4  10   57:52   40
 8. Пордим (Пордим)                    26   12   2  12   48:51   38
 9. Левски (Брест)                     26   11   2  13   45:51   35
10. Свобода (Милковица)                26    9   5  12   46:75   32
11. Единство (Долни Дъбник)            26    9   4  13   38:48   31
12. Витски орли (Долна Митрополия)     26    7   4  15   41:73   25 [-][*]
-------------------------------------------------------------------
13. Дреновец (Горник)                  26    3   1  22   22:100  10 [+][*] Изпада в Западна "Б" ОФГ
14. Искър (Ореховица)                  26    3   3  20   10:61   12 [+][*] Изваден в Западна "Б" ОФГ

Голмайстор
31 - Венцислав Кръстев - Мизия 2005 (Кнежа)  /есента в Левски (Брест)/

Бележки
  - Сторгозия II (Плевен) и Искър (Ореховица), съответно шампиони на Източна
и Западна "Б" ОФГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Бойчинов (Коиловци), 13-ти през изминалия сезон; и Левски (Одърне), 14-ти
през изминалия сезон и изваден от групата преди края му; изпадат в Източна
"Б" ОФГ.
  - Сторгозия (Плевен), 13-ти в Северозападна "В" АФГ през изминалия сезон,
се отказва от участие преди началото на сезона и се включва в "А" ОФГ Плевен.
Отборът се преименува на Витски орли и премества седалището си в Долна
Митрополия. Отборът играе домакинските си мачове в Тръстеник, където се намира
и базата на Сторгозия. Във връзка с тези промени Сторгозия II (Плевен) е закрит.
  - Палфингер (Червен бряг), 11-ти през изминалия сезон; и Червен бряг
(Червен бряг), поддържащ само детско-юношески отбори през изминалия сезон;
се обединяват преди началото на сезона. Новият отбор е Червен бряг (Червен
бряг).
  - Коиловци (Коиловци), 1-ви през изминалия сезон; се обединява с Мизия 2005
(Кнежа), 12-ти през изминалия сезон. Новият отбор е Мизия 2005 (Кнежа).
  - Дреновец (Горник), 2-ри в Западна "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в
"А" ОФГ след допълнителен бараж за да попълни групата след настъпилите други
промени и обединения. През есенния полусезон отборът играе домакинските си
мачове в Червен бряг.
  - Спартак (Плевен), изваден от Западна "Б" ФГ през изминалия сезон, се отказва
от участие и в Северозападна "В" АФГ преди началото на сезона. Регистриран е нов
отбор - Плевен Атлетик 2004 (Плевен), в чиито състав преминава цялата ДЮШ на
Спартак. Непосредствено преди началото на сезона в ОФГ Плевен той се обединява с
Ботев (Долна Митрополия), 2-ри в "А" ОФГ през изминалия сезон. Новият отбор е
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) и играе домакинските си мачове на помощното игрище
на ст."Плевен" (до Балона). Ботев (Долна Митрополия) след пререгистрация се
включва в първенството на Източна "Б" ОФГ на мястото на Ботев II (Долна Митрополия).
На полусезона отборът се преименува на Спартак 1919 (Плевен), но според наредбите
на БФС тази промяна може да бъде отразена след края на сезона.
  - Искър (Ореховица) се отказва от по-нататъшно участие след XVII кръг. Мачовете
му до този момент се зачитат, а до края на сезона на противниците му се присъждат
служебни победи с 3:0. От началото на сезона до отказването си отборът играе
домакинските си мачове в Тръстеник.

                           I кръг

22 август 2009, събота, 18:00 ч
Светослав (Лепица) - Искър (Ореховица)                    2:0
Червен бряг (Червен бряг) - Ювентус (Малчика)             1:3
Единство (Долни Дъбник) - Чавдар (Бръшляница)             2:2
Пордим (Пордим) - Дреновец (Горник)                       6:3
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Мизия 2005 (Кнежа)         отложен *
* - отложен заради късното включване на отбора в първенството.
Свобода (Милковица) - Левски (Брест)                      2:1
в Тръстеник:
Витски орли (Долна Митрополия) - Ботев (Комарево)         1:1
5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Мизия 2005 (Кнежа)         0:0

                           II кръг

29 август 2009, събота, 18:00 ч
в Тръстеник:
Искър (Ореховица) - Ботев (Комарево)                      1:2
Левски (Брест) - Витски орли (Долна Митрополия)           3:1
Мизия 2005 (Кнежа) - Свобода (Милковица)                  7:1
в Червен бряг:
Дреновец (Горник) - Плевен Атлетик 2004 (Плевен)          1:5
Чавдар (Бръшляница) - Пордим (Пордим)                     0:1
Ювентус (Малчика) - Единство (Долни Дъбник)               7:0
Светослав (Лепица) - Червен бряг (Червен бряг)            2:2

                           III кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
Червен бряг (Червен бряг) - Искър (Ореховица)             3:0
Единство (Долни Дъбник) - Светослав (Лепица)              1:0
Пордим (Пордим) - Ювентус (Малчика)                       2:2
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Чавдар (Бръшляница)        отложен *
* - отложен заради изиграването на отложения мач от I кръг Плевен Атлетик 2004 - Мизия 2005.
Свобода (Милковица) - Дреновец (Горник)                   1:2
Витски орли (Долна Митрополия) - Мизия 2005 (Кнежа)       отложен *
* - отложен заради изиграването на отложения мач от I кръг Плевен Атлетик 2004 - Мизия 2005.
Ботев (Комарево) - Левски (Брест)                         1:4
14 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Чавдар (Бръшляница)        2:3
в Тръстеник:
Витски орли (Долна Митрополия) - Мизия 2005 (Кнежа)       1:5

                           IV кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
в Тръстеник:
Искър (Ореховица) - Левски (Брест)                        0:1
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Комарево)                     2:0
в Червен бряг:
Дреновец (Горник) - Витски орли (Долна Митрополия)        0:4
Чавдар (Бръшляница) - Свобода (Милковица)                 1:1
Ювентус (Малчика) - Плевен Атлетик 2004 (Плевен)          7:0
Светослав (Лепица) - Пордим (Пордим)                      3:0
Червен бряг (Червен бряг) - Единство (Долни Дъбник)       1:0

                           V кръг

5 септември 2009, събота, 17:00 ч
в Тръстеник:
Витски орли (Долна Митрополия) - Чавдар (Бръшляница)      1:2
19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Единство (Долни Дъбник) - Искър (Ореховица)               2:0
Пордим (Пордим) - Червен бряг (Червен бряг)               4:0
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Светослав (Лепица)         3:2
Свобода (Милковица) - Ювентус (Малчика)                   1:5
Ботев (Комарево) - Дреновец (Горник)                      4:1
Левски (Брест) - Мизия 2005 (Кнежа)                       2:3

                           VI кръг

22 септември 2009, вторник, 17:00 ч
в Тръстеник:
Искър (Ореховица) - Мизия 2005 (Кнежа)                    2:6
в Червен бряг:
Дреновец (Горник) - Левски (Брест)                        1:0
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Комарево)                    1:0
Ювентус (Малчика) - Витски орли (Долна Митрополия)        5:2
Светослав (Лепица) - Свобода (Милковица)                  9:0
Червен бряг (Червен бряг) - Плевен Атлетик 2004 (Плевен)  1:2
Единство (Долни Дъбник) - Пордим (Пордим)                 2:0

                           VII кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Пордим (Пордим) - Искър (Ореховица)                       4:0
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Единство (Долни Дъбник)    3:0
Свобода (Милковица) - Червен бряг (Червен бряг)           2:1
в Тръстеник:
Витски орли (Долна Митрополия) - Светослав (Лепица)       2:1
Ботев (Комарево) - Ювентус (Малчика)                      1:1
Левски (Брест) - Чавдар (Бръшляница)                      3:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Дреновец (Горник)                    3:0

                           VIII кръг

3 октомври 2009, събота, 15:00 ч
в Тръстеник:
Искър (Ореховица) - Дреновец (Горник)                     1:0
Чавдар (Бръшляница) - Мизия 2005 (Кнежа)                  0:3 сл.
Ювентус (Малчика) - Левски (Брест)                        6:0
Светослав (Лепица) - Ботев (Комарево)                     1:1
Червен бряг (Червен бряг) - Витски орли (Д.Митрополия)    0:1
Единство (Долни Дъбник) - Свобода (Милковица)             3:1
Пордим (Пордим) - Плевен Атлетик 2004 (Плевен)            3:4

                           IX кръг

10 октомври 2009, събота, 15:00 ч
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Искър (Ореховица)          2:0
Свобода (Милковица) - Пордим (Пордим)                     1:2
в Тръстеник:
Витски орли (Долна Митрополия) - Единство (Долни Дъбник)  3:3
Ботев (Комарево) - Червен бряг (Червен бряг)              3:0
Левски (Брест) - Светослав (Лепица)                       3:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Ювентус (Малчика)                    2:0
в Червен бряг:
Дреновец (Горник) - Чавдар (Бръшляница)                   2:6

                           X кръг

17 октомври 2009, събота, 15:00 ч
в Тръстеник:
Искър (Ореховица) - Чавдар (Бръшляница)                   1:1
Ювентус (Малчика) - Дреновец (Горник)                     6:1
Светослав (Лепица) - Мизия 2005 (Кнежа)                   1:0
Червен бряг (Червен бряг) - Левски (Брест)                6:0
Единство (Долни Дъбник) - Ботев (Комарево)                1:2
Пордим (Пордим) - Витски орли (Долна Митрополия)          2:1
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Свобода (Милковица)        4:1

                           XI кръг

24 октомври 2009, събота, 15:00 ч
Свобода (Милковица) - Искър (Ореховица)                   4:1
в Тръстеник:
Витски орли (Долна Митрополия) - Плевен Атлетик 2004 (Пл) 1:3
Ботев (Комарево) - Пордим (Пордим)                        5:3
Левски (Брест) - Единство (Долни Дъбник)                  2:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Червен бряг (Червен бряг)            3:0 сл.
в Червен бряг:
Дреновец (Горник) - Светослав (Лепица)                    0:3
Чавдар (Бръшляница) - Ювентус (Малчика)                   1:0

                           XII кръг

31 октомври 2009, събота, 14:00 ч
в Тръстеник:
Искър (Ореховица) - Ювентус (Малчика)                     2:0
Светослав (Лепица) - Чавдар (Бръшляница)                  1:0
Червен бряг (Червен бряг) - Дреновец (Горник)             3:0 сл. *
* - първоначално 0:4, в последствие е уважена жалба на Червен бряг
    за нередовен състезател в състава на гостите и на домакините е
    присъдена служебна победа с 3:0.
Единство (Долни Дъбник) - Мизия 2005 (Кнежа)              3:4
Пордим (Пордим) - Левски (Брест)                          2:1
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Ботев (Комарево)           3:0
Свобода (Милковица) - Витски орли (Долна Митрополия)      3:2

                           XIII кръг

7 ноември 2009, събота, 14:00 ч
в Тръстеник:
Витски орли (Долна Митрополия) - Искър (Ореховица)        0:1
Ботев (Комарево) - Свобода (Милковица)                    8:1
Левски (Брест) - Плевен Атлетик 2004 (Плевен)             0:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Пордим (Пордим)                      1:0
в Червен бряг:
Дреновец (Горник) - Единство (Долни Дъбник)               0:1
Чавдар (Бръшляница) - Червен бряг (Червен бряг)           0:2
Ювентус (Малчика) - Светослав (Лепица)                    2:0

                           XIV кръг

6 март 2010, събота, 16:00 ч
в Тръстеник:
Искър (Ореховица) - Светослав (Лепица)                    1:1
Ювентус (Малчика) - Червен бряг (Червен бряг)             1:3
Чавдар (Бръшляница) - Единство (Долни Дъбник)             4:1
Дреновец (Горник) - Пордим (Пордим)                       1:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Плевен Атлетик 2004 (Плевен)         1:0
Левски (Брест) - Свобода (Милковица)                      1:5
Ботев (Комарево) - Витски орли (Долна Митрополия)         5:1

                           XV кръг

5 април 2010, понеделник, 17:00 ч *
Ботев (Комарево) - Искър (Ореховица)                      3:0 сл.
в Тръстеник:
Витски орли (Долна Митрополия) - Левски (Брест)           2:1
Свобода (Милковица) - Мизия 2005 (Кнежа)                  1:0
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Дреновец (Горник)         12:0
Пордим (Пордим) - Чавдар (Бръшляница)                     0:1
Единство (Долни Дъбник) - Ювентус (Малчика)               0:1
Червен бряг (Червен бряг) - Светослав (Лепица)            2:1
* - кръгът е първоначално насрочен за 13 март, събота, 16:00 ч, но е
    отложен заради лоши атмосферни условия.

                           XVI кръг

20 март 2010, събота, 16:00 ч
в Тръстеник:
Искър (Ореховица) - Червен бряг (Червен бряг)             0:3
Светослав (Лепица) - Единство (Долни Дъбник)              2:0
Ювентус (Малчика) - Пордим (Пордим)                       6:0
Чавдар (Бръшляница) - Плевен Атлетик 2004 (Плевен)        1:1
Дреновец (Горник) - Свобода (Милковица)                   2:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Витски орли (Долна Митрополия)       отложен
Левски (Брест) - Ботев (Комарево)                         4:1
2 юни 2010, сряда, 18:00 ч
Мизия 2005 (Кнежа) - Витски орли (Долна Митрополия)      12:5

                           XVII кръг

27 март 2010, събота, 16:00 ч
Левски (Брест) - Искър (Ореховица)                        0:0
Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа)                     2:6
в Тръстеник:
Витски орли (Долна Митрополия) - Дреновец (Горник)        3:1
Свобода (Милковица) - Чавдар (Бръшляница)                 4:1
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Ювентус (Малчика)          2:0
Пордим (Пордим) - Светослав (Лепица)                      3:3
Единство (Долни Дъбник) - Червен бряг (Червен бряг)       0:0

* - Искър (Ореховица) се отказва от по-нататъшно участие след XVII кръг. Мачовете
му до този момент се зачитат, а до края на сезона на противниците му се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XVIII кръг

2 април 2010, петък, 17:00 ч
в Тръстеник:
Искър (Ореховица) - Единство (Долни Дъбник)               0:3 сл.
Червен бряг (Червен бряг) - Пордим (Пордим)               3:0
Светослав (Лепица) - Плевен Атлетик 2004 (Плевен)         1:1
Ювентус (Малчика) - Свобода (Милковица)                   3:0
Чавдар (Бръшляница) - Витски орли (Долна Митрополия)      5:1
Дреновец (Горник) - Ботев (Комарево)                      1:3
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Брест)                       5:1

                           XIX кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
Мизия 2005 (Кнежа) - Искър (Ореховица)                    3:0 сл.
Левски (Брест) - Дреновец (Горник)                        4:0
Ботев (Комарево) - Чавдар (Бръшляница)                    1:0
в Тръстеник:
Витски орли (Долна Митрополия) - Ювентус (Малчика)        1:1
Свобода (Милковица) - Светослав (Лепица)                  3:3
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Червен бряг (Червен бряг)  4:0
Пордим (Пордим) - Единство (Долни Дъбник)                 1:0

                           XX кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
в Тръстеник:
Искър (Ореховица) - Пордим (Пордим)                       0:3 сл.
Единство (Долни Дъбник) - Плевен Атлетик 2004 (Плевен)    0:0
Червен бряг (Червен бряг) - Свобода (Милковица)           4:0
Светослав (Лепица) - Витски орли (Долна Митрополия)       5:0
Ювентус (Малчика) - Ботев (Комарево)                      5:1
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Брест)                      3:0
Дреновец (Горник) - Мизия 2005 (Кнежа)                    1:7

                           XXI кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
Дреновец (Горник) - Искър (Ореховица)                     3:0 сл.
Мизия 2005 (Кнежа) - Чавдар (Бръшляница)                  3:0
Левски (Брест) - Ювентус (Малчика)                        4:0
Ботев (Комарево) - Светослав (Лепица)                     2:3
в Тръстеник:
Витски орли (Долна Митрополия) - Червен бряг (Ч. бряг)    0:1
Свобода (Милковица) - Единство (Долни Дъбник)             2:1
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Пордим (Пордим)            5:0

                           XXII кръг

1 май 2010, събота, 18:00 ч
в Тръстеник:
Искър (Ореховица) - Плевен Атлетик 2004 (Плевен)          0:3 сл.
Пордим (Пордим) - Свобода (Милковица)                     6:0
Единство (Долни Дъбник) - Витски орли (Долна Митрополия)  5:1
Червен бряг (Червен бряг) - Ботев (Комарево)              3:0
Светослав (Лепица) - Левски (Брест)                       3:0
Ювентус (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа)                    0:1
Чавдар (Бръшляница) - Дреновец (Горник)                   5:0

                           XXIII кръг

8 май 2010, събота, 18:00 ч
Чавдар (Бръшляница) - Искър (Ореховица)                   3:0 сл.
Дреновец (Горник) - Ювентус (Малчика)                     2:4
Мизия 2005 (Кнежа) - Светослав (Лепица)                   3:0
Левски (Брест) - Червен бряг (Червен бряг)                5:1
Ботев (Комарево) - Единство (Долни Дъбник)                5:1
в Тръстеник:
Витски орли (Долна Митрополия) - Пордим (Пордим)          1:0
Свобода (Милковица) - Плевен Атлетик 2004 (Плевен)        2:3

                           XXIV кръг

15 май 2010, събота, 18:00 ч
в Тръстеник:
Искър (Ореховица) - Свобода (Милковица)                   0:3 сл.
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Витски орли (Д.Митрополия) 5:0
Пордим (Пордим) - Ботев (Комарево)                        2:3
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Брест)                  3:0
Червен бряг (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа)            0:4
Светослав (Лепица) - Дреновец (Горник)                    9:0
Ювентус (Малчика) - Чавдар (Бръшляница)                   3:0

                           XXV кръг

22 май 2010, събота, 18:00 ч
Ювентус (Малчика) - Искър (Ореховица)                     3:0 сл.
Чавдар (Бръшляница) - Светослав (Лепица)                  1:0
Дреновец (Горник) - Червен бряг (Червен бряг)             0:3
Мизия 2005 (Кнежа) - Единство (Долни Дъбник)              7:3
Левски (Брест) - Пордим (Пордим)                          4:0
Ботев (Комарево) - Плевен Атлетик 2004 (Плевен)           1:4
в Тръстеник:
Витски орли (Долна Митрополия) - Свобода (Милковица)      3:3

                           XXVI кръг

29 май 2010, събота, 18:00 ч
в Тръстеник:
Искър (Ореховица) - Витски орли (Долна Митрополия)        0:3 сл.
Свобода (Милковица) - Ботев (Комарево)                    2:2
Плевен Атлетик 2004 (Плевен) - Левски (Брест)             4:1
Пордим (Пордим) - Мизия 2005 (Кнежа)                      2:1
Единство (Долни Дъбник) - Дреновец (Горник)               3:0
Червен бряг (Червен бряг) - Чавдар (Бръшляница)           4:1
Светослав (Лепица) - Ювентус (Малчика)                    2:0

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - изток 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пелезо (Пелишат)                   21   19   1   1   72:24   58 [+] Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Славия (Новачене)                  22   17   1   4   78:28   52
 3. Космос (Каменец)                   22   17   1   4   72:24   52
 4. Космос (Гривица)                   22   14   3   5   50:15   45
 5. Победа (Градище)                   21   14   0   7   41:29   42 [+]
 6. Ботев (Долна Митрополия)           22   10   1  11   52:48   31 [*]
 7. Вихър (Гулянци)                    22    9   0  13   48:48   27
 8. Бойчинов (Коиловци)                22    8   1  13   35:57   25 [-]
 9. Вихър (Драгаш войвода)             22    6   2  14   37:59   20
10. Ботев (Трънчовица)                 22    6   0  16   32:62   18
11. Ботев (Вълчитрън)                  22    3   0  19   23:88    9
12. Бирлик (Левски)                    22    3   0  19   10:68    9 [*]

Голмайстор
24 - Цветомир Гергов - Пелезо (Пелишат)

Бележки
  - Сторгозия II (Плевен), шампион на Източна "Б" ОФГ през изминалия сезон;
влиза в "А" ОФГ. В последствие, във връзка с реорганизацията на Сторгозия
(Плевен), отборът е закрит.
  - Бойчинов (Коиловци), 13-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; и Левски
(Одърне), 14-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон и изваден от групата преди
края му; изпадат в Източна "Б" ОФГ. Левски (Одърне) се отказва от участие.
  - Пелезо (Пелишат) и Победа (Градище) се включват в групата.
  - Във връзка с обединенето на Ботев (Долна Митрополия) и Плевен Атлетик
2004 (Плевен) в "А" ОФГ, отборът на Ботев е пререгистриран и се включва в
Източна "Б" ОФГ на мястото на Ботев II (Долна Митрополия), 6-ти през
изминалия сезон.
  - Бирлик (Левски) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до
този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Бойчинов (Коиловци) - Ботев (Долна Митрополия)            2:0
Ботев (Трънчовица) - Космос (Гривица)                     0:5
Ботев (Вълчитрън) - Бирлик (Левски)                       0:4
Пелезо (Пелишат) - Вихър (Гулянци)                        3:1
Космос (Каменец) - Славия (Новачене)                      3:2
Вихър (Драгаш войвода) - Победа (Градище)                 1:3

                           II кръг

13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Победа (Градище)               3:1
Славия (Новачене) - Вихър (Драгаш войвода)                7:0
Вихър (Гулянци) - Космос (Каменец)                        0:1
Бирлик (Левски) - Пелезо (Пелишат)                        0:5
Космос (Гривица) - Ботев (Вълчитрън)                      3:0
Бойчинов (Коиловци) - Ботев (Трънчовица)                  4:0

                           III кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Космос (Каменец) - Бирлик (Левски)                        5:0
Вихър (Драгаш войвода) - Вихър (Гулянци)                  3:5
Победа (Градище) - Славия (Новачене)                      1:0
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
в Малчика:
Ботев (Трънчовица) - Ботев (Долна Митрополия)             2:3
Ботев (Вълчитрън) - Бойчинов (Коиловци)                   1:3
Пелезо (Пелишат) - Космос (Гривица)                       4:1

                           IV кръг

27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Славия (Новачене)              1:2
Вихър (Гулянци) - Победа (Градище)                        5:0
Бирлик (Левски) - Вихър (Драгаш войвода)                  3:1
Космос (Гривица) - Космос (Каменец)                       0:0
Бойчинов (Коиловци) - Пелезо (Пелишат)                    2:3
Ботев (Трънчовица) - Ботев (Вълчитрън)                    4:3

                           V кръг

3 октомври 2009, събота, 15:00 ч
Вихър (Драгаш войвода) - Космос (Гривица)                 1:0
4 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Ботев (Вълчитрън) - Ботев (Долна Митрополия)              0:3
Пелезо (Пелишат) - Ботев (Трънчовица)                     4:1
Космос (Каменец) - Бойчинов (Коиловци)                    6:0
Победа (Градище) - Бирлик (Левски)                        2:1
Славия (Новачене) - Вихър (Гулянци)                       7:0

                           VI кръг

11 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Вихър (Гулянци)                3:1
Бирлик (Левски) - Славия (Новачене)                       0:5
Космос (Гривица) - Победа (Градище)                       2:0
Бойчинов (Коиловци) - Вихър (Драгаш войвода)              2:2
Ботев (Трънчовица) - Космос (Каменец)                     2:6
Ботев (Вълчитрън) - Пелезо (Пелишат)                      2:3

                           VII кръг

18 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Пелезо (Пелишат) - Ботев (Долна Митрополия)               6:1
Космос (Каменец) - Ботев (Вълчитрън)                      3:0
Вихър (Драгаш войвода) - Ботев (Трънчовица)               2:4
Победа (Градище) - Бойчинов (Коиловци)                    6:0
Славия (Новачене) - Космос (Гривица)                      0:0
Вихър (Гулянци) - Бирлик (Левски)                         3:0

                           VIII кръг

25 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Бирлик (Левски)                3:0
Космос (Гривица) - Вихър (Гулянци)                        4:0
Бойчинов (Коиловци) - Славия (Новачене)                   2:5
Ботев (Трънчовица) - Победа (Градище)                     2:3
Ботев (Вълчитрън) - Вихър (Драгаш войвода)                3:2
Пелезо (Пелишат) - Космос (Каменец)                       2:1

                           IX кръг

31 октомври 2009, събота, 15:00 ч
Вихър (Драгаш войвода) - Пелезо (Пелишат)                 1:1
Победа (Градище) - Ботев (Вълчитрън)                      3:0
1 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Космос (Каменец) - Ботев (Долна Митрополия)               5:2
Славия (Новачене) - Ботев (Трънчовица)                    3:1
Вихър (Гулянци) - Бойчинов (Коиловци)                     5:1
Бирлик (Левски) - Космос (Гривица)                        0:7

                           X кръг

7 ноември 2009, събота, 11:00 ч
Бойчинов (Коиловци) - Бирлик (Левски)                     3:0
8 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Космос (Гривица)               1:1
Ботев (Трънчовица) - Вихър (Гулянци)                      2:1
Ботев (Вълчитрън) - Славия (Новачене)                     2:4
Пелезо (Пелишат) - Победа (Градище)                       4:1
Космос (Каменец) - Вихър (Драгаш войвода)                 3:0

                           XI кръг

14 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Вихър (Драгаш войвода) - Ботев (Долна Митрополия)         3:0
Победа (Градище) - Космос (Каменец)                       1:0
15 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Славия (Новачене) - Пелезо (Пелишат)                      1:2
Вихър (Гулянци) - Ботев (Вълчитрън)                       4:2
Бирлик (Левски) - Ботев (Трънчовица)                      2:1
Космос (Гривица) - Бойчинов (Коиловци)                    4:0

* - Бирлик (Левски) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до
този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

30 май 2010, неделя, 18:00 ч *
Ботев (Долна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци)            3:0
Космос (Гривица) - Ботев (Трънчовица)                     3:0
Бирлик (Левски) - Ботев (Вълчитрън)                       0:3 сл.
Вихър (Гулянци) - Пелезо (Пелишат)                        1:2
Славия (Новачене) - Космос (Каменец)                      4:1
Победа (Градище) - Вихър (Драгаш войвода)                 4:2
* - кръгът е първоначално насрочен за 14 март, неделя, 15:00 ч, но е
    отложен заради лоши атмосферни условия.

                           XIII кръг

21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Победа (Градище) - Ботев (Долна Митрополия)               2:0
Вихър (Драгаш войвода) - Славия (Новачене)                1:2
Космос (Каменец) - Вихър (Гулянци)                        4:0
Пелезо (Пелишат) - Бирлик (Левски)                        3:0 сл.
Ботев (Вълчитрън) - Космос (Гривица)                      3:4
Ботев (Трънчовица) - Бойчинов (Коиловци)                  2:1

                           XIV кръг

28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Ботев (Трънчовица)             3:1
Бойчинов (Коиловци) - Ботев (Вълчитрън)                   3:0
Космос (Гривица) - Пелезо (Пелишат)                       1:2
Бирлик (Левски) - Космос (Каменец)                        0:3 сл.
Вихър (Гулянци) - Вихър (Драгаш войвода)                  0:3
Славия (Новачене) - Победа (Градище)                      2:1

                           XV кръг

3 април 2010, събота, 17:00 ч
Славия (Новачене) - Ботев (Долна Митрополия)              5:1
Победа (Градище) - Вихър (Гулянци)                        3:1
Вихър (Драгаш войвода) - Бирлик (Левски)                  3:0 сл.
Космос (Каменец) - Космос (Гривица)                       1:0
Пелезо (Пелишат) - Бойчинов (Коиловци)                    4:1
Ботев (Вълчитрън) - Ботев (Трънчовица)                    1:0

                           XVI кръг

11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Ботев (Вълчитрън)             10:0
Ботев (Трънчовица) - Пелезо (Пелишат)                     0:3
Бойчинов (Коиловци) - Космос (Каменец)                    1:5
Космос (Гривица) - Вихър (Драгаш войвода)                 3:0
Бирлик (Левски) - Победа (Градище)                        0:3 сл.
Вихър (Гулянци) - Славия (Новачене)                       3:5

                           XVII кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
Вихър (Драгаш войвода) - Бойчинов (Коиловци)              5:1
18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Вихър (Гулянци) - Ботев (Долна Митрополия)                3:1
Славия (Новачене) - Бирлик (Левски)                       3:0 сл.
Победа (Градище) - Космос (Гривица)                       2:0
Космос (Каменец) - Ботев (Трънчовица)                     5:1
Пелезо (Пелишат) - Ботев (Вълчитрън)                      6:1

                           XVIII кръг

25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Пелезо (Пелишат)               1:4
Ботев (Вълчитрън) - Космос (Каменец)                      0:8
Ботев (Трънчовица) - Вихър (Драгаш войвода)               5:1
Бойчинов (Коиловци) - Победа (Градище)                    2:1
Космос (Гривица) - Славия (Новачене)                      3:1
Бирлик (Левски) - Вихър (Гулянци)                         0:3 сл.

                           XIX кръг

2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Бирлик (Левски) - Ботев (Долна Митрополия)                0:3 сл.
Вихър (Гулянци) - Космос (Гривица)                        0:1
Славия (Новачене) - Бойчинов (Коиловци)                   2:1
Победа (Градище) - Ботев (Трънчовица)                     1:0
Вихър (Драгаш войвода) - Ботев (Вълчитрън)                3:1
Космос (Каменец) - Пелезо (Пелишат)                       1:4

                           XX кръг

9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Космос (Каменец)               4:5
Пелезо (Пелишат) - Вихър (Драгаш войвода)                 3:0
Ботев (Вълчитрън) - Победа (Градище)                      1:3
Ботев (Трънчовица) - Славия (Новачене)                    отложен
Бойчинов (Коиловци) - Вихър (Гулянци)                     3:1
Космос (Гривица) - Бирлик (Левски)                        3:0 сл.
5 юни 2010, събота, 18:00 ч
Ботев (Трънчовица) - Славия (Новачене)                    1:4

                           XXI кръг

15 май 2010, събота, 18:00 ч
Вихър (Драгаш войвода) - Космос (Каменец)                 1:3
16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Космос (Гривица) - Ботев (Долна Митрополия)               3:0
Бирлик (Левски) - Бойчинов (Коиловци)                     0:3 сл.
Вихър (Гулянци) - Ботев (Трънчовица)                      4:0
Славия (Новачене) - Ботев (Вълчитрън)                     8:0
Победа (Градище) - Пелезо (Пелишат)                       анулиран *
* - прекратен, в последствие анулиран.

                           XXII кръг

22 май 2010, събота, 18:00 ч
Космос (Каменец) - Победа (Градище)                       3:0
23 май 2010, неделя, 18:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Вихър (Драгаш войвода)         6:2
Пелезо (Пелишат) - Славия (Новачене)                      4:6
Ботев (Вълчитрън) - Вихър (Гулянци)                       0:7
Ботев (Трънчовица) - Бирлик (Левски)                      3:0 сл.
Бойчинов (Коиловци) - Космос (Гривица)                    0:2

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - запад 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Червена звезда (Глава)             18   16   0   2   47:13   48     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (Сухаче)                    18   12   1   5   51:24   37
 3. Хелга (Горна Митрополия)           18   11   3   4   43:20   36
 4. Спартак (Койнаре)                  18   10   1   7   36:37   31
 5. Левски (Писарово)                  18    7   3   8   35:39   24 [+]
 6. Венци (гр.Искър)                   18    6   3   9   41:34   21
 7. Чавдар (Садовец)                   18    6   1  11   35:59   19
 8. Дунав (Гиген)                      18    5   3  10   30:41   18
 9. Челник (Реселец)                   18    5   1  12   33:46   16
10. Лавров (Горни Дъбник)              18    3   2  13   28:66   11
--. Вихър (Крушовене)                   0    0   0   0    0:0     - [*]

Голмайстор
?? - Петър Петров - Хелга (Горна Митрополия)

Бележки
  - Искър (Ореховица), шампион на Западна "Б" ОФГ през изминалия сезон; и
(след допълнителен бараж) Дреновец (Горник), 2-ри през изминалия сезон;
влизат в "А" ОФГ.
  - Левски (Писарово) се включва в групата.
  - Вихър (Крушовене), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие
непосредствено преди началото на сезона, в следствие на което е съставена
нова програма.

                           I кръг

6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Левски (Писарово) - Чавдар (Садовец)                      отложен
Левски (Сухаче) - Спартак (Койнаре)                       7:2
Лавров (Горни Дъбник) - Венци (Искър)                     7:0
Хелга (Горна Митрополия) - Дунав (Гиген)                  2:2
Челник (Реселец) - Вихър (Крушовене)                      неигран *
* - първоначално отложен, в последствие Вихър се отказва от участие и програмата
е преработена, като в I кръг почиващият по първоначална програмаЧервена звезда
(Глава) заема мястото на Вихър.
8 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Левски (Писарово) - Чавдар (Садовец)                      8:0
Челник (Реселец) - Червена звезда (Глава)                 1:2

                           II кръг

13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Чавдар (Садовец) - Червена звезда (Глава)                 0:2
Дунав (Гиген) - Челник (Реселец)                          3:0
Венци (Искър) - Хелга (Горна Митрополия)                  2:3
Спартак (Койнаре) - Лавров (Горни Дъбник)                 9:1
Левски (Писарово) - Левски (Сухаче)                       0:3

                           III кръг

20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Левски (Сухаче) - Чавдар (Садовец)                        7:2
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Писарово)                 0:0
Хелга (Горна Митрополия) - Спартак (Койнаре)              1:0
Челник (Реселец) - Венци (Искър)                          3:2
Червена звезда (Глава) - Дунав (Гиген)                    4:0

                           IV кръг

27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Чавдар (Садовец) - Дунав (Гиген)                          2:1
Венци (Искър) - Червена звезда (Глава)                    0:2
Спартак (Койнаре) - Челник (Реселец)                      2:0
Левски (Писарово) - Хелга (Горна Митрополия)              2:0
Левски (Сухаче) - Лавров (Горни Дъбник)                   4:1

                           V кръг

4 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Лавров (Горни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                  1:4
Хелга (Горна Митрополия) - Левски (Сухаче)                2:0
Челник (Реселец) - Левски (Писарово)                      9:0
Червена звезда (Глава) - Спартак (Койнаре)                3:0
Дунав (Гиген) - Венци (Искър)                             0:0

                           VI кръг

11 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Чавдар (Садовец) - Венци (Искър)                          1:1
Спартак (Койнаре) - Дунав (Гиген)                         2:1
Левски (Писарово) - Червена звезда (Глава)                0:1
Левски (Сухаче) - Челник (Реселец)                        3:2
Лавров (Горни Дъбник) - Хелга (Горна Митрополия)          0:6

                           VII кръг

18 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Хелга (Горна Митрополия) - Чавдар (Садовец)               3:0
Челник (Реселец) - Лавров (Горни Дъбник)                  5:1
Червена звезда (Глава) - Левски (Сухаче)                  4:3
Дунав (Гиген) - Левски (Писарово)                         7:1
Венци (Искър) - Спартак (Койнаре)                         2:0

                           VIII кръг

25 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Чавдар (Садовец) - Спартак (Койнаре)                      3:0 сл.
Левски (Писарово) - Венци (Искър)                         2:1
Левски (Сухаче) - Дунав (Гиген)                           5:1
Лавров (Горни Дъбник) - Червена звезда (Глава)            1:5
Хелга (Горна Митрополия) - Челник (Реселец)               1:0

                           IX кръг

1 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Челник (Реселец) - Чавдар (Садовец)                       6:4
Червена звезда (Глава) - Хелга (Горна Митрополия)         3:1
Дунав (Гиген) - Лавров (Горни Дъбник)                     3:0
Венци (Искър) - Левски (Сухаче)                           3:1
Спартак (Койнаре) - Левски (Писарово)                     3:1

                           X кръг

21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Чавдар (Садовец) - Левски (Писарово)                      3:0
Спартак (Койнаре) - Левски (Сухаче)                       1:0
Венци (Искър) - Лавров (Горни Дъбник)                     7:1
Дунав (Гиген) - Хелга (Горна Митрополия)                  1:1
Червена звезда (Глава) - Челник (Реселец)                 3:0

                           XI кръг

28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Червена звезда (Глава) - Чавдар (Садовец)                 4:2
в Койнаре:
Челник (Реселец) - Дунав (Гиген)                          5:1
Хелга (Горна Митрополия) - Венци (Искър)                  3:0
Лавров (Горни Дъбник) - Спартак (Койнаре)                 3:5
Левски (Сухаче) - Левски (Писарово)                       2:0

                           XII кръг

3 април 2010, събота, 17:00 ч
Чавдар (Садовец) - Левски (Сухаче)                        1:2
Левски (Писарово) - Лавров (Горни Дъбник)                 3:1
Спартак (Койнаре) - Хелга (Горна Митрополия)              2:2
Венци (Искър) - Челник (Реселец)                          7:0
Дунав (Гиген) - Червена звезда (Глава)                    1:2

                           XIII кръг

11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Дунав (Гиген) - Чавдар (Садовец)                          3:0
Червена звезда (Глава) - Венци (Искър)                    2:0
Челник (Реселец) - Спартак (Койнаре)                      0:1
Хелга (Горна Митрополия) - Левски (Писарово)              1:2
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Сухаче)                   2:2

                           XIV кръг

18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Чавдар (Садовец) - Лавров (Горни Дъбник)                  4:2
Левски (Сухаче) - Хелга (Горна Митрополия)                2:1
Левски (Писарово) - Челник (Реселец)                      2:2
Спартак (Койнаре) - Червена звезда (Глава)                1:0
Венци (Искър) - Дунав (Гиген)                             5:0 сл.

                           XV кръг

25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Венци (Искър) - Чавдар (Садовец)                         10:3
Дунав (Гиген) - Спартак (Койнаре)                         5:2
Червена звезда (Глава) - Левски (Писарово)                4:0
Челник (Реселец) - Левски (Сухаче)                        0:5
Хелга (Горна Митрополия) - Лавров (Горни Дъбник)          4:1

                           XVI кръг

2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Чавдар (Садовец) - Хелга (Горна Митрополия)               3:6
Лавров (Горни Дъбник) - Челник (Реселец)                  3:0
Левски (Сухаче) - Червена звезда (Глава)                  0:1
Левски (Писарово) - Дунав (Гиген)                         5:0
Спартак (Койнаре) - Венци (Искър)                         2:0

                           XVII кръг

9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Спартак (Койнаре) - Чавдар (Садовец)                      3:0
Венци (Искър) - Левски (Писарово)                         1:1
Дунав (Гиген) - Левски (Сухаче)                           1:2
Червена звезда (Глава) - Лавров (Горни Дъбник)            5:0
Челник (Реселец) - Хелга (Горна Митрополия)               0:3

                           XVIII кръг

16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Чавдар (Садовец) - Челник (Реселец)                       3:0 сл.
Хелга (Горна Митрополия) - Червена звезда (Глава)         3:0
Лавров (Горни Дъбник) - Дунав (Гиген)                     3:0
Левски (Сухаче) - Венци (Искър)                           3:0
Левски (Писарово) - Спартак (Койнаре)                     8:1

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - бараж за "А" ОФГ 2009/10

                           Бараж:

21 август 2010, събота, 18:00 ч
на неутрален терен:
Славия (Новачене) - Левски (Сухаче)                       -2-

нагоре

Благодарим на BG Север.

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com