bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Североизточна "В" АФГ 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Доростол 2003 (Силистра)           34   26   4   4   81:23   82     Влиза в Източна "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Разград 2000 (Разград)             34   26   2   6   79:28   80
 3. Септември 98 (Тервел)              34   17   8   9   47:30   59     [2 0 0  2:0  6]
 4. Черноломец 04 (Попово)             34   19   2  13   66:38   59     [0 0 2  0:2  0]
 5. Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)  34   16   9   9   62:35   57     [3 1 2  7:5 10]
 6. Шабла (Шабла)                      34   18   3  13   65:56   57     [3 0 3  6:9  9]
 7. Две могили (Две могили)            34   16   9   9   61:32   57     [2 2 2  6:4  8]
 8. Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)        34   17   6  11   65:41   57     [2 1 3  5:6  7]
 9. Бенковски (Бяла, обл.Русе)         34   17   4  13   82:57   55
10. Суворово (Суворово)                34   14   5  15   59:52   47
11. Скрита сила (Мъдрево)              34   13   6  15   57:62   45
12. Преслав (Велики Преслав)           34   11   5  18   49:57   38
13. Спортист (Генерал Тошево)          34   10   7  17   42:61   37
14. Ботев 2008 (Нови пазар)            34   11   3  20   34:66   36 [+] [1 0 1  3:2  3]
15. Тополите (Тополи)                  34   11   3  20   50:77   36 [+] [1 0 1  2:3  3]
16. Кубрат 2007 (Кубрат)               34   10   3  21   43:81   33 [+][*] [1 0 1  3:2  3]
-------------------------------------------------------------------
17. Аксаково (Аксаково)                34   11   0  23   35:86   33        [1 0 1  2:3  3]  Изпада в ОФГ Варна
18. Ендже (Царев брод)                 34    3   1  30    9:104  10 [*]                     Изваден в ОФГ Шумен
--. Аристон (Русе)                      0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Добруджа (Добрич), 18-ти през изминалия сезон, се отказва от участие.
Заради това и само двата първоначално допуснати в групата нови отбори от
ОФГ, тя е намалена на 18 отбора.
  - Аристон (Русе), 6-ти през изминалия сезон, се отказва от участие на 
7 юли, след изтеглянето на програмата. На мястото му е включен Кубрат 2007
(Кубрат), чиято кандидатура при първоначалното попълване на групата е
отхвърлена. Аристон се включва в ОФГ Русе.
  - Ендже (Царев брод) се отказва от участие в групата на 24 февруари 2010 г.
заради финансови и организационни проблеми. Активът му до този момент до
този момент се запазва, а на противниците му през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.
  - Доростол 2003 (Силистра) играе домакинските си мачове на ст."Луи Айер"
в Силистра.
  - Разград 2000 (Разград) играе домакинските си мачове на ст."Дянко Стефанов"
в Разград.

                           I кръг

15 август 2009, събота, 18:00 ч
Скрита сила (Мъдрево) - Бенковски (Бяла)                  4:0 (0:0)
  [1:0 ??? 50', 2:0 ??? 55', 3:0 Игнатов 80'-аг,
   4:0 ??? 90'+1']
16 август 2009, неделя, 18:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Септември 98 (Тервел)       4:3
Черноморец 2003 (Бяла) - Аксаково (Аксаково)              2:0
Суворово (Суворово) - Спортист (Генерал Тошево)           1:0
Шабла (Шабла) - Тополите (Тополи)                         3:0 (1:0)
  [2:0 Николай Василев 45',65'; 3:0 Адриан Аврамов 80'], ~ 500 зрители
Преслав (Велики Преслав) - Черноломец 04 (Попово)         0:1
Ендже (Царев брод) - Ботев 2008 (Нови пазар)              0:2 (0:1)
  [0:2 Кемал Хасан 5',75'], ~ 300 зрители
Доростол 2003 (Силистра) - Две могили (Две могили)        0:0
Кубрат 2007 (Кубрат) - Разград 2000 (Разград)             0:1

                           II кръг

23 август 2009, неделя, 18:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Разград 2000 (Разград)            0:1
Две могили (Две могили) - Кубрат 2007 (Кубрат)            5:0 (1:0)
  [1:0 Калоян Петков 19', 2:0 Драгомир Драганов 60', 3:0 Трифон Атанасов 2п,
   5:0 Кристиян Цанев 2п,2п]
  [чк: ??? (К) 65']
Ботев 2008 (Нови пазар) - Доростол 2003 (Силистра)        0:2
Черноломец 04 (Попово) - Ендже (Царев брод)               0:1
Бенковски (Бяла) - Преслав (Велики Преслав)               5:1
Тополите (Тополи) - Скрита сила (Мъдрево)                 1:3
Спортист (Генерал Тошево) - Шабла (Шабла)                 0:1
Аксаково (Аксаково) - Суворово (Суворово)                 5:2
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла)      1:0

                           III кръг

29 август 2009, събота, 18:00 ч
Кубрат 2007 (Кубрат) - Ботев 2008 (Нови пазар)            3:1
30 август 2009, неделя, 18:00 ч
Черноморец 2003 (Бяла) - Септември 98 (Тервел)            1:1
Суворово (Суворово) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)         1:2
Скрита сила (Мъдрево) - Спортист (Генерал Тошево)         5:0
Преслав (Велики Преслав) - Тополите (Тополи)              4:1
Ендже (Царев брод) - Бенковски (Бяла)                     0:5
Доростол 2003 (Силистра) - Черноломец 04 (Попово)         1:0
Разград 2000 (Разград) - Две могили (Две могили)          2:0
2 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Шабла (Шабла) - Аксаково (Аксаково)                       4:0 (3:0) 
  [1:0 Даниел Венков 15', 3:0 Румен Александров 1п,1п; 4:0 Николай Василев 2п]

                           IV кръг

6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Две могили (Две могили)           3:1
Ботев 2008 (Нови пазар) - Разград 2000 (Разград)          0:1
Черноломец 04 (Попово) - Кубрат 2007 (Кубрат)             3:1
Бенковски (Бяла) - Доростол 2003 (Силистра)               2:1
Тополите (Тополи) - Ендже (Царев брод)                    5:1
Спортист (Генерал Тошево) - Преслав (Велики Преслав)      3:1
Аксаково (Аксаково) - Скрита сила (Мъдрево)               1:3
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Шабла (Шабла)               0:1
Черноморец 2003 (Бяла) - Суворово (Суворово)              2:1

                           V кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Скрита сила (Мъдрево) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)       0:1 (0:1)
  [0:1 Златко Златев 36']
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Суворово (Суворово) - Септември 98 (Тервел)               0:0
Шабла (Шабла) - Черноморец 2003 (Бяла)                    2:0
Преслав (Велики Преслав) - Аксаково (Аксаково)            5:1
Ендже (Царев брод) - Спортист (Генерал Тошево)            3:2
Доростол 2003 (Силистра) - Тополите (Тополи)              2:1 (2:1)
  [1:0 Станислав Събев 3',12'; 2:1 Мартин Иванов 41']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски (Бяла)                   2:1
Разград 2000 (Разград) - Черноломец 04 (Попово)           3:2
Две могили (Две могили) - Ботев 2008 (Нови пазар)         5:1

                           VI кръг

20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Ботев 2008 (Нови пазар)           3:1
Черноломец 04 (Попово) - Две могили (Две могили)          0:1
Бенковски (Бяла) - Разград 2000 (Разград)                 3:1
Тополите (Тополи) - Кубрат 2007 (Кубрат)                  4:2
Спортист (Генерал Тошево) - Доростол 2003 (Силистра)      1:2
Аксаково (Аксаково) - Ендже (Царев брод)                  2:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Преслав (Велики Преслав)    1:0
Черноморец 2003 (Бяла) - Скрита сила (Мъдрево)            1:1
Суворово (Суворово) - Шабла (Шабла)                       1:3

                           VII кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Кубрат 2007 (Кубрат) - Спортист (Генерал Тошево)          2:2
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Шабла (Шабла) - Септември 98 (Тервел)                     1:2
Скрита сила (Мъдрево) - Суворово (Суворово)               3:2
Преслав (Велики Преслав) - Черноморец 2003 (Бяла)         0:0
Ендже (Царев брод) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)          1:7
Доростол 2003 (Силистра) - Аксаково (Аксаково)            4:0
Разград 2000 (Разград) - Тополите (Тополи)                5:0
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                2:2
Ботев 2008 (Нови пазар) - Черноломец 04 (Попово)          0:1

                           VIII кръг

4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Черноломец 04 (Попово)            1:0
Бенковски (Бяла) - Ботев 2008 (Нови пазар)                8:1
Тополите (Тополи) - Две могили (Две могили)               2:1
Спортист (Генерал Тошево) - Разград 2000 (Разград)        1:1
Аксаково (Аксаково) - Кубрат 2007 (Кубрат)                1:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Доростол 2003 (Силистра)    1:3
Черноморец 2003 (Бяла) - Ендже (Царев брод)               4:0
Суворово (Суворово) - Преслав (Велики Преслав)            4:0
Шабла (Шабла) - Скрита сила (Мъдрево)                     5:4

                           IX кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Скрита сила (Мъдрево) - Септември 98 (Тервел)             0:1
  [0:1 Стефан Коев], ~ 700 зрители
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Шабла (Шабла)                  2:2
Ендже (Царев брод) - Суворово (Суворово)                  1:4
Доростол 2003 (Силистра) - Черноморец 2003 (Бяла)         3:1
Кубрат 2007 (Кубрат) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)        2:3
Разград 2000 (Разград) - Аксаково (Аксаково)              3:0
Две могили (Две могили) - Спортист (Генерал Тошево)       1:1
Ботев 2008 (Нови пазар) - Тополите (Тополи)               3:1
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски (Бяла)                 1:3

                           X кръг

18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла)                  2:0
Тополите (Тополи) - Черноломец 04 (Попово)                3:1
Спортист (Генерал Тошево) - Ботев 2008 (Нови пазар)       1:0
Аксаково (Аксаково) - Две могили (Две могили)             1:3
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Разград 2000 (Разград)      0:2
Черноморец 2003 (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)             7:1
Суворово (Суворово) - Доростол 2003 (Силистра)            2:2
Шабла (Шабла) - Ендже (Царев брод)                        3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Скрита сила (Мъдрево) - Преслав (Велики Преслав)          1:0

                           XI кръг

25 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)          1:0
Ендже (Царев брод) - Скрита сила (Мъдрево)                0:1
Доростол 2003 (Силистра) - Шабла (Шабла)                  4:0
Кубрат 2007 (Кубрат) - Суворово (Суворово)                2:0
Разград 2000 (Разград) - Черноморец 2003 (Бяла)           3:0
Две могили (Две могили) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)     1:0
Ботев 2008 (Нови пазар) - Аксаково (Аксаково)             3:0
Черноломец 04 (Попово) - Спортист (Генерал Тошево)        2:1
Бенковски (Бяла) - Тополите (Тополи)                      9:2

                           XII кръг

1 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Тополите (Тополи)                 2:2
Спортист (Генерал Тошево) - Бенковски (Бяла)              0:4
Аксаково (Аксаково) - Черноломец 04 (Попово)              0:6
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Ботев 2008 (Нови пазар)     3:0
Черноморец 2003 (Бяла) - Две могили (Две могили)          2:0
Суворово (Суворово) - Разград 2000 (Разград)              1:0
Шабла (Шабла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                      4:0
Скрита сила (Мъдрево) - Доростол 2003 (Силистра)          3:3
Преслав (Велики Преслав) - Ендже (Царев брод)             0:0

                           XIII кръг

8 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Ендже (Царев брод) - Септември 98 (Тервел)                2:1
Доростол 2003 (Силистра) - Преслав (Велики Преслав)       2:1
Кубрат 2007 (Кубрат) - Скрита сила (Мъдрево)              1:3
Разград 2000 (Разград) - Шабла (Шабла)                    3:2
Две могили (Две могили) - Суворово (Суворово)             1:3
Ботев 2008 (Нови пазар) - Черноморец 2003 (Бяла)          0:0
Черноломец 04 (Попово) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)      5:0
Бенковски (Бяла) - Аксаково (Аксаково)                    3:0
Тополите (Тополи) - Спортист (Генерал Тошево)             2:3

                           XIV кръг

15 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Спортист (Генерал Тошево)         1:0
Аксаково (Аксаково) - Тополите (Тополи)                   2:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Бенковски (Бяла)            1:1
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)           3:2
Суворово (Суворово) - Ботев 2008 (Нови пазар)             3:1
Шабла (Шабла) - Две могили (Две могили)                   2:1
Скрита сила (Мъдрево) - Разград 2000 (Разград)            0:2
Преслав (Велики Преслав) - Кубрат 2007 (Кубрат)           2:1
Ендже (Царев брод) - Доростол 2003 (Силистра)             0:2

                           XV кръг

22 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Доростол 2003 (Силистра) - Септември 98 (Тервел)          3:2
Кубрат 2007 (Кубрат) - Ендже (Царев брод)                 1:0
Разград 2000 (Разград) - Преслав (Велики Преслав)         4:1
Две могили (Две могили) - Скрита сила (Мъдрево)           3:1
Ботев 2008 (Нови пазар) - Шабла (Шабла)                   2:0
Черноломец 04 (Попово) - Суворово (Суворово)              1:0
Бенковски (Бяла) - Черноморец 2003 (Бяла)                 2:2
Тополите (Тополи) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)           2:0
Спортист (Генерал Тошево) - Аксаково (Аксаково)           1:0

                           XVI кръг

29 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Аксаково (Аксаково)               3:1
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Спортист (Генерал Тошево)   1:0
Черноморец 2003 (Бяла) - Тополите (Тополи)                2:0 (0:0)
  [1:0 Николай Станчев 70'-д, 2:0 ??? 2п]
Суворово (Суворово) - Бенковски (Бяла)                    3:1
Шабла (Шабла) - Черноломец 04 (Попово)                    2:1
Скрита сила (Мъдрево) - Ботев 2008 (Нови пазар)           6:2
Преслав (Велики Преслав) - Две могили (Две могили)        2:0
Ендже (Царев брод) - Разград 2000 (Разград)               0:8
Доростол 2003 (Силистра) - Кубрат 2007 (Кубрат)           3:0

                           XVII кръг

6 декември 2009, неделя, 14:00 ч
Кубрат 2007 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел)              0:2
Разград 2000 (Разград) - Доростол 2003 (Силистра)         1:0
Две могили (Две могили) - Ендже (Царев брод)              6:0
Ботев 2008 (Нови пазар) - Преслав (Велики Преслав)        0:1
Черноломец 04 (Попово) - Скрита сила (Мъдрево)            2:0
Бенковски (Бяла) - Шабла (Шабла)                          5:0
Тополите (Тополи) - Суворово (Суворово)                   1:2
Спортист (Генерал Тошево) - Черноморец 2003 (Бяла)        0:0
Аксаково (Аксаково) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)         1:3

                           XVIII кръг

21 февруари 2010, неделя, 14:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)       1:0 (0:0)
  [1:0 Атанас Стефанов 59']
Аксаково (Аксаково) - Черноморец 2003 (Бяла)              0:1
  [0:1 Николай Ненков]
Спортист (Генерал Тошево) - Суворово (Суворово)           5:2 (2:2)
  [1:0 Диян Петров 1п, 1:1 ??? 1п, 1:2 ??? 1п,
   2:2 Димитър Танев 40', 4:2 Емил Реджебов 2п,2п; 5:2 Димитър Танев 2п], ~ 500 зрители
Тополите (Тополи) - Шабла (Шабла)                         2:1 (1:1)
  [1:0 Валентин Станчев 15', 1:1 Пламен Атанасов 40', 2:1 Тодор Каменов 75']
  [чк: Венцислав Ганчев (Ш) 72']
Бенковски (Бяла) - Скрита сила (Мъдрево)                  отложен *
Черноломец 04 (Попово) - Преслав (Велики Преслав)         отложен *
Ботев 2008 (Нови пазар) - Ендже (Царев брод)              отложен *
Две могили (Две могили) - Доростол 2003 (Силистра)        отложен *
* - мачовете са отложени заради наводнени терени.
в Разград, ст."Балканфарма": *
Разград 2000 (Разград) - Кубрат 2007 (Кубрат)             3:1 (1:1)
  [1:0 Сунай Вели 33'-д, 1:1 Петко Христов 39', 2:1 Ангел Янков 60',
   3:1 Сюлейман Шакиров 79'], ~ 400 зрители
* - на ст."Балканфарма" заради проблеми с терена на Градски стадион.
3 март 2010, сряда, 15:00 ч
Бенковски (Бяла) - Скрита сила (Мъдрево)                  2:1
  [Росен Русанов (2) - ???]
Черноломец 04 (Попово) - Преслав (Велики Преслав)         2:1
Ботев 2008 (Нови пазар) - Ендже (Царев брод)              3:0 сл.
Две могили (Две могили) - Доростол 2003 (Силистра)        1:1
  [1:0 Драгомир Драганов 32', 1:1 Радостин Йосифов 90'+1'], ~ 300 зрители

                           XIX кръг

27 февруари 2010, събота, 14:00 ч
Кубрат 2007 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            0:1
28 февруари 2010, неделя, 14:00 ч
Разград 2000 (Разград) - Септември 98 (Тервел)            1:0 (0:0)
  [1:0 Юлиян Ангелов 46']
  [чк: Сунай Вели (Р) 33']
Доростол 2003 (Силистра) - Ботев 2008 (Нови пазар)        4:0 (1:0)
  [1:0 Беадир Беадиров 20'-д, 2:0 Емануил Методиев 48', 3:0 Станислав Събев 71',
   4:0 Даниел Георгиев 85'], ~ 400 зрители
Ендже (Царев брод) - Черноломец 04 (Попово)               0:3 сл.
Преслав (Велики Преслав) - Бенковски (Бяла)               6:2
Скрита сила (Мъдрево) - Тополите (Тополи)                 2:1
  [0:1 Иван Жеков ??, 1:1 ??? ??, 2:1 ??? ??]
Шабла (Шабла) - Спортист (Генерал Тошево)                 3:1 (1:0)
  [1:0 Никола Василев 30', 2:0 Румен Александров 49', 3:0 Андриян Аврамов 74',
   3:1 ??? 85']
Суворово (Суворово) - Аксаково (Аксаково)                 1:0 (0:0)
  [1:0 ??? 80'-д]
Черноморец 2003 (Бяла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)      3:2
  [1:0 Николай Ненков ??, 2:0 Петър Велинов ??, 3:0 Николай Станчев ??,
   3:1 ??? 90', 3:2 ??? 90'+2']

                           XVIII кръг - отложени мачове

3 март 2010, сряда, 15:00 ч
Бенковски (Бяла) - Скрита сила (Мъдрево)                  2:1
  [Росен Русанов (2) - ???]
Черноломец 04 (Попово) - Преслав (Велики Преслав)         2:1
Ботев 2008 (Нови пазар) - Ендже (Царев брод)              3:0 сл.
Две могили (Две могили) - Доростол 2003 (Силистра)        1:1 (1:0)
  [1:0 Драгомир Драганов 32', 1:1 Радостин Йосифов 90'+1'], ~ 300 зрители

                           XX кръг

7 март 2010, неделя, 15:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Черноморец 2003 (Бяла)            1:0 (1:0)
  [1:0 Сали Сали 15']
  [чк: Галин Василев (С), Петър Велинов (Ч)]
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Суворово (Суворово)         7:1
Аксаково (Аксаково) - Шабла (Шабла)                       2:1
Спортист (Генерал Тошево) - Скрита сила (Мъдрево)         3:1 (1:1)
  [1:0 Метин Исмет 15', 1:1 ??? 30'-д, 3:1 Димитър Танев 2п,2п]
  [чк: Владимир Начев (Сп) 40', Месуд Мустафов (Сс) 40'], ~ 350 зрители
Тополите (Тополи) - Преслав (Велики Преслав)              2:1
  [Тодор Каменов (2) - ???]
Бенковски (Бяла) - Ендже (Царев брод)                     3:0 сл.
Черноломец 04 (Попово) - Доростол 2003 (Силистра)         2:1
Ботев 2008 (Нови пазар) - Кубрат 2007 (Кубрат)            2:1
Две могили (Две могили) - Разград 2000 (Разград)          0:0

                           XXII кръг

21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Суворово (Суворово)               1:0
Черноморец 2003 (Бяла) - Шабла (Шабла)                    2:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Скрита сила (Мъдрево)       0:0
Аксаково (Аксаково) - Преслав (Велики Преслав)            2:4
Спортист (Генерал Тошево) - Ендже (Царев брод)            3:0 сл.
Тополите (Тополи) - Доростол 2003 (Силистра)              0:1
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   1:0
Черноломец 04 (Попово) - Разград 2000 (Разград)           5:0
Ботев 2008 (Нови пазар) - Две могили (Две могили)         1:2

                           XXI кръг

24 март 2010, сряда, 15:00 ч *
Две могили (Две могили) - Септември 98 (Тервел)           0:0
Разград 2000 (Разград) - Ботев 2008 (Нови пазар)          2:0
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноломец 04 (Попово)             2:2
Доростол 2003 (Силистра) - Бенковски (Бяла)               4:0
Ендже (Царев брод) - Тополите (Тополи)                    0:3 сл.
Преслав (Велики Преслав) - Спортист (Генерал Тошево)      1:1
Скрита сила (Мъдрево) - Аксаково (Аксаково)               1:0
Шабла (Шабла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)               1:2
Суворово (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла)              2:2
* - Скрита сила - Аксаково е първоначално насрочен за 13 март, 15:00 ч, а всички
останали срещи от кръга - за 14 март, 15:00 ч; но поради лоши метеорологични условия
целият кръг е преместен на 24 март.

                           XXIII кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Кубрат 2007 (Кубрат) - Тополите (Тополи)                  3:1
Преслав (Велики Преслав) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)    2:4
28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Ботев 2008 (Нови пазар) - Септември 98 (Тервел)           0:0
Две могили (Две могили) - Черноломец 04 (Попово)          4:0
Разград 2000 (Разград) - Бенковски (Бяла)                 3:0
Доростол 2003 (Силистра) - Спортист (Генерал Тошево)      3:1
Ендже (Царев брод) - Аксаково (Аксаково)                  0:3 сл.
Скрита сила (Мъдрево) - Черноморец 2003 (Бяла)            0:0
Шабла (Шабла) - Суворово (Суворово)                       1:1

                           XXIV кръг

3 април 2010, събота, 16:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Шабла (Шабла)                     2:1
Суворово (Суворово) - Скрита сила (Мъдрево)               0:1
Черноморец 2003 (Бяла) - Преслав (Велики Преслав)         прекратен *
* - прекратен в 11' при 1:0 поради пороен дъжд и градушка.
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Ендже (Царев брод)          3:0 сл.
Аксаково (Аксаково) - Доростол 2003 (Силистра)            0:3
Спортист (Генерал Тошево) - Кубрат 2007 (Кубрат)          4:1
Тополите (Тополи) - Разград 2000 (Разград)                2:4
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                4:2
Черноломец 04 (Попово) - Ботев 2008 (Нови пазар)          3:0
14 април 2010, сряда, 16:00 ч
Черноморец 2003 (Бяла) - Преслав (Велики Преслав)         3:0 сл. */**
* - преиграване на прекратения мач от 3 април.
** - гостите не се явяват по организационни причини.

                           XXV кръг

10 април 2010, събота, 16:00 ч
Скрита сила (Мъдрево) - Шабла (Шабла)                     4:4
11 април 2010, неделя, 16:00 ч
Черноломец 04 (Попово) - Септември 98 (Тервел)            0:1
Ботев 2008 (Нови пазар) - Бенковски (Бяла)                1:0
Две могили (Две могили) - Тополите (Тополи)               3:1
Разград 2000 (Разград) - Спортист (Генерал Тошево)        2:1
Кубрат 2007 (Кубрат) - Аксаково (Аксаково)                3:1
Доростол 2003 (Силистра) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)    1:0
Ендже (Царев брод) - Черноморец 2003 (Бяла)               0:3 сл.
Преслав (Велики Преслав) - Суворово (Суворово)            0:1

                           XXIV кръг - преиграване

14 април 2010, сряда, 16:00 ч
Черноморец 2003 (Бяла) - Преслав (Велики Преслав)         3:0 сл. */**
* - преиграване на прекратения мач от 3 април.
** - гостите не се явяват по организационни причини.

                           XXVI кръг

17 април 2010, събота, 16:00 ч
Шабла (Шабла) - Преслав (Велики Преслав)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Никола Василев 82'-д], ~ 400 зрители
18 април 2010, неделя, 16:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Скрита сила (Мъдрево)             1:1
Суворово (Суворово) - Ендже (Царев брод)                  3:0 сл.
Черноморец 2003 (Бяла) - Доростол 2003 (Силистра)         1:2
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Кубрат 2007 (Кубрат)        0:0
Аксаково (Аксаково) - Разград 2000 (Разград)              2:1
Спортист (Генерал Тошево) - Две могили (Две могили)       2:1
Тополите (Тополи) - Ботев 2008 (Нови пазар)               1:0
Бенковски (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)                 1:3

                           XXVII кръг

24 април 2010, събота, 16:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Скрита сила (Мъдрево)          3:0
25 април 2010, неделя, 16:00 ч
Бенковски (Бяла) - Септември 98 (Тервел)                  1:0
Черноломец 04 (Попово) - Тополите (Тополи)                1:0
Ботев 2008 (Нови пазар) - Спортист (Генерал Тошево)       1:0
Две могили (Две могили) - Аксаково (Аксаково)             4:0
Разград 2000 (Разград) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)      3:1
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноморец 2003 (Бяла)             3:2
Доростол 2003 (Силистра) - Суворово (Суворово)            2:1
Ендже (Царев брод) - Шабла (Шабла)                        0:3 сл.

                           XXVIII кръг

28 април 2010, сряда, 16:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Преслав (Велики Преслав)          2:0
Скрита сила (Мъдрево) - Ендже (Царев брод)                3:0 сл.
Шабла (Шабла) - Доростол 2003 (Силистра)                  0:3
Суворово (Суворово) - Кубрат 2007 (Кубрат)                3:0
Черноморец 2003 (Бяла) - Разград 2000 (Разград)           0:2
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Две могили (Две могили)     0:0
Аксаково (Аксаково) - Ботев 2008 (Нови пазар)             2:0
Спортист (Генерал Тошево) - Черноломец 04 (Попово)        2:0
28 април 2010, сряда, 17:00 ч
Тополите (Тополи) - Бенковски (Бяла)                      1:0

                           XXIX кръг

2 май 2010, неделя, 17:00 ч
Тополите (Тополи) - Септември 98 (Тервел)                 2:2
Бенковски (Бяла) - Спортист (Генерал Тошево)              7:1
Черноломец 04 (Попово) - Аксаково (Аксаково)              6:0
Ботев 2008 (Нови пазар) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)     2:0
Две могили (Две могили) - Черноморец 2003 (Бяла)          0:0
Разград 2000 (Разград) - Суворово (Суворово)              3:1
Кубрат 2007 (Кубрат) - Шабла (Шабла)                      1:5
Доростол 2003 (Силистра) - Скрита сила (Мъдрево)          4:0
Ендже (Царев брод) - Преслав (Велики Преслав)             0:3 сл.

                           XXX кръг

8 май 2010, събота, 17:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Доростол 2003 (Силистра)       2:1
Суворово (Суворово) - Две могили (Две могили)             0:0
9 май 2010, неделя, 17:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Ендже (Царев брод)                3:0 сл.
Скрита сила (Мъдрево) - Кубрат 2007 (Кубрат)              1:2
Шабла (Шабла) - Разград 2000 (Разград)                    2:1
Черноморец 2003 (Бяла) - Ботев 2008 (Нови пазар)          6:1
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Черноломец 04 (Попово)      0:0
Аксаково (Аксаково) - Бенковски (Бяла)                    отложен *
* - отложен по молба на гостите заради провеждащия се през уикенда събор на град Бяла.
Спортист (Генерал Тошево) - Тополите (Тополи)             0:0
19 май 2010, сряда, 17:00 ч
Аксаково (Аксаково) - Бенковски (Бяла)                    3:0

                           XXXI кръг

12 май 2010, сряда, 17:00 ч
Спортист (Генерал Тошево) - Септември 98 (Тервел)         0:0
Тополите (Тополи) - Аксаково (Аксаково)                   4:1
Бенковски (Бяла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)            1:1
Черноломец 04 (Попово) - Черноморец 2003 (Бяла)           3:1
Ботев 2008 (Нови пазар) - Суворово (Суворово)             2:1
Две могили (Две могили) - Шабла (Шабла)                   отложен *
* - отложен заради участието на Две могили на финала за КАФЛ в същия ден.
Разград 2000 (Разград) - Скрита сила (Мъдрево)            8:0
Кубрат 2007 (Кубрат) - Преслав (Велики Преслав)           4:2
Доростол 2003 (Силистра) - Ендже (Царев брод)             3:0 сл.
26 май 2010, сряда, 17:00 ч
Две могили (Две могили) - Шабла (Шабла)                   4:0

                           XXXII кръг

16 май 2010, неделя, 17:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Доростол 2003 (Силистра)          0:3
  [Беадир Беадиров, Емануил Методиев, Даниел Георгиев]
Ендже (Царев брод) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 0:3 сл.
Преслав (Велики Преслав) - Разград 2000 (Разград)         1:2
Скрита сила (Мъдрево) - Две могили (Две могили)           0:2
Шабла (Шабла) - Ботев 2008 (Нови пазар)                   3:0 (1:0)
  [1:0 Стефан Филев 27', 2:0 Стоян Кирилов 2п, 3:0 Никола Василев 2п]
Суворово (Суворово) - Черноломец 04 (Попово)              3:0
  [Пламен Куртев, Александър Чукански, Милен Стефанов]
Черноморец 2003 (Бяла) - Бенковски (Бяла)                 2:1
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Тополите (Тополи)           4:2
Аксаково (Аксаково) - Спортист (Генерал Тошево)           2:1

                           XXX кръг - отложен мач

19 май 2010, сряда, 17:00 ч
Аксаково (Аксаково) - Бенковски (Бяла)                    3:0

                           XXXIII кръг

23 май 2010, неделя, 17:00 ч
Аксаково (Аксаково) - Септември 98 (Тервел)               2:1
Спортист (Генерал Тошево) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)   1:3
Тополите (Тополи) - Черноморец 2003 (Бяла)                1:2 (0:2)
  [0:2 Огнян Чобанов 15', 1:2 Станислав Желязков 20', 1:2 Иван Жеков 2п]
  [чк: Генадий Георгиев (Т) 80']
Бенковски (Бяла) - Суворово (Суворово)                    3:2
Черноломец 04 (Попово) - Шабла (Шабла)                    4:0
Ботев 2008 (Нови пазар) - Скрита сила (Мъдрево)           3:2
Две могили (Две могили) - Преслав (Велики Преслав)        3:1
Разград 2000 (Разград) - Ендже (Царев брод)               3:0 сл.
Кубрат 2007 (Кубрат) - Доростол 2003 (Силистра)           0:6

                           XXXI кръг - отложен мач

26 май 2010, сряда, 17:00 ч
Две могили (Две могили) - Шабла (Шабла)                   4:0

                           XXXIV кръг

30 май 2010, неделя, 17:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2007 (Кубрат)              5:1
Доростол 2003 (Силистра) - Разград 2000 (Разград)         2:0 (1:0)
  [1:0 Емануил Методиев, 2:0 Тихомир Ченешков 70'], ~ 1 500 зрители
Ендже (Царев брод) - Две могили (Две могили)              0:3 сл.
Преслав (Велики Преслав) - Ботев 2008 (Нови пазар)        1:1
Скрита сила (Мъдрево) - Черноломец 04 (Попово)            2:4
Шабла (Шабла) - Бенковски (Бяла)                          4:2
Суворово (Суворово) - Тополите (Тополи)                   7:0
Черноморец 2003 (Бяла) - Спортист (Генерал Тошево)        7:0 сл. *
* - прекратен при 4:0, когато Спортист остава с 6 човека на терена. На
    Черноморец 2003 е присъдена служебна победа със 7:0.
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Аксаково (Аксаково)        10:0

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com