bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Смолян 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Смолян 2000 (Смолян)               14   10   2   2   50:21   32     [1 1 0  5:4  4]
-------------------------------------------------------------------
 2. Граничар 2008 (Доспат)             14   10   2   2   45:20   32     [0 1 1  4:5  1]
 3. Горубсо (Рудозем)                  14    9   3   2   44:10   30 [-][*]
 4. Вихър 1965 (Златоград)             14    7   2   5   24:18   23 [+]
 5. Чепинци (Чепинци)                  14    6   3   5   45:24   21
 6. Светкавица (Баните)                14    5   0   9   26:40   15
 7. Левски (Чепинци)                   14    1   0  13   12:91    3 [+]
 8. Мадан (Мадан)                      14    2   0  12   15:37    6 [*]

Бележки
  - Горубсо (Рудозем), 11-и в ЮИ "В" АФГ през изминалия сезон; се отказва
от участие в групата и се включва в ОФГ Смолян.
  - Чепеларе (Чепеларе), 6-и; и Рудозем 2005 (Рудозем), 7-и през изминалия
сезон; се отказват от участие.
  - Левски (Чепинци) и Вихър 1965 (Златоград) се включват в групата.
  - Чепинци (Чепинци) е представителният отбор на селото и играе домакинските
си мачове на изкуствения терен на ст."Септември" в Смолян.
  - Левски (Чепинци) е съставен от ученици от местното училище и играе
домакинските си мачове в Рудозем.
  - Мадан (Мадан) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до
този момент се зачитат, а на съперниците му през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

20 септември 2009, неделя, 15:30 ч
Светкавица (Баните) - Горубсо (Рудозем)                   0:2
Вихър 1965 (Златоград) - Граничар 2008 (Доспат)           5:2
Мадан (Мадан) - Левски (Чепинци)                         10:1
Смолян 2000 (Смолян) - Чепинци (Чепинци)                  2:3

                           II кръг

27 септември 2009, неделя, 15:30 ч
Горубсо (Рудозем) - Чепинци (Чепинци)                     1:0
Левски (Чепинци) - Смолян 2000 (Смолян)                   2:6
Граничар 2008 (Доспат) - Мадан (Мадан)                    2:1
Светкавица (Баните) - Вихър 1965 (Златоград)              4:1

                           III кръг

4 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Вихър 1965 (Златоград) - Горубсо (Рудозем)                0:3
Мадан (Мадан) - Светкавица (Баните)                       3:0
Смолян 2000 (Смолян) - Граничар 2008 (Доспат)             3:3
Чепинци (Чепинци) - Левски (Чепинци)                      8:0

                           IV кръг

11 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Горубсо (Рудозем) - Левски (Чепинци)                     12:0
Граничар 2008 (Доспат) - Чепинци (Чепинци)                4:2
Светкавица (Баните) - Смолян 2000 (Смолян)                2:4
Вихър 1965 (Златоград) - Мадан (Мадан)                    2:0

                           V кръг

18 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Мадан (Мадан) - Горубсо (Рудозем)                         0:2
Смолян 2000 (Смолян) - Вихър 1965 (Златоград)             1:2
Чепинци (Чепинци) - Светкавица (Баните)                   4:3
Левски (Чепинци) - Граничар 2008 (Доспат)                 0:11

                           VI кръг

25 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Горубсо (Рудозем) - Граничар 2008 (Доспат)                1:1
Светкавица (Баните) - Левски (Чепинци)                    3:0
Вихър 1965 (Златоград) - Чепинци (Чепинци)                0:0
Мадан (Мадан) - Смолян 2000 (Смолян)                      1:3

                           VII кръг

1 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Смолян 2000 (Смолян) - Горубсо (Рудозем)                  1:1
Чепинци (Чепинци) - Мадан (Мадан)                         6:0
Левски (Чепинци) - Вихър 1965 (Златоград)                 0:3
Граничар 2008 (Доспат) - Светкавица (Баните)              4:0

* - Мадан (Мадан) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до
този момент се зачитат, а на съперниците му през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           VIII кръг

4 април 2010, неделя, 13:00 ч
Левски (Чепинци) - Мадан (Мадан)                          3:0 сл.
4 април 2010, неделя, 14:00 ч
Граничар 2008 (Доспат) - Вихър 1965 (Златоград)           3:1
4 април 2010, неделя, 15:00 ч
Горубсо (Рудозем) - Светкавица (Баните)                   4:1
Чепинци (Чепинци) - Смолян 2000 (Смолян)                  2:3

                           IX кръг

11 април 2010, неделя, 11:00 ч
Чепинци (Чепинци) - Горубсо (Рудозем)                     3:3
11 април 2010, неделя, 14:00 ч
Смолян 2000 (Смолян) - Левски (Чепинци)                   9:3
Мадан (Мадан) - Граничар 2008 (Доспат)                    0:3 сл.
11 април 2010, неделя, 15:00 ч
Вихър 1965 (Златоград) - Светкавица (Баните)              3:0

                           X кръг

18 април 2010, неделя, 13:00 ч
Левски (Чепинци) - Чепинци (Чепинци)                      1:11
18 април 2010, неделя, 15:00 ч
Светкавица (Баните) - Мадан (Мадан)                       3:0 сл.
Граничар 2008 (Доспат) - Смолян 2000 (Смолян)             1:2
18 април 2010, неделя, 16:00 ч
Горубсо (Рудозем) - Вихър 1965 (Златоград)                3:0

                           XI кръг

24 април 2010, събота, 10:00 ч
Чепинци (Чепинци) - Граничар 2008 (Доспат)                2:3
25 април 2010, неделя, 14:00 ч
Левски (Чепинци) - Горубсо (Рудозем)                      2:9
25 април 2010, неделя, 15:00 ч
Смолян 2000 (Смолян) - Светкавица (Баните)               11:1
25 април 2010, неделя, 16:30 ч
Мадан (Мадан) - Вихър 1965 (Златоград)                    0:3 сл.

                           XII кръг

2 май 2010, неделя, 16:00 ч
Горубсо (Рудозем) - Мадан (Мадан)                         3:0 сл.
Вихър 1965 (Златоград) - Смолян 2000 (Смолян)             0:1
Светкавица (Баните) - Чепинци (Чепинци)                   3:0
Граничар 2008 (Доспат) - Левски (Чепинци)                 3:0

                           XIII кръг

9 май 2010, неделя, 16:00 ч
Граничар 2008 (Доспат) - Горубсо (Рудозем)                1:0
Левски (Чепинци) - Светкавица (Баните)                    0:3
Чепинци (Чепинци) - Вихър 1965 (Златоград)                1:1
Смолян 2000 (Смолян) - Мадан (Мадан)                      3:0 сл.

                           XIV кръг

16 май 2010, неделя, 16:00 ч
Горубсо (Рудозем) - Смолян 2000 (Смолян)                  0:1
Мадан (Мадан) - Чепинци (Чепинци)                         0:3 сл.
Вихър 1965 (Златоград) - Левски (Чепинци)                 3:0
Светкавица (Баните) - Граничар 2008 (Доспат)              3:4

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com