bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Варна 2009/10


"А" ОФГ Варна 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Девня (Девня)                      18   16   1   1   57:10   49 [-][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Владислав (Варна)                  18   13   2   3   51:18   41 [+][*]
 3. Камчийски сокол (Дъбравино)        18    9   4   5   33:22   31
 4. Аврен (Аврен)                      18    8   3   7   35:33   27
 5. Провадия (Провадия)                18    8   2   8   27:25   26 [*]
 6. Черноморец (Чернево)               18    6   5   7   34:35   23
 7. Тръстиково (Тръстиково)            18    5   5   8   20:29   20
 8. Агромел (Момчилово)                18    4   7   7   33:44   19
 9. Устрем (Караманите)                18    4   2  12   23:52   14
-------------------------------------------------------------------
10. Спринт (Белоградец)                18    0   3  15   11:56    3     Изпада в "Б" ОФГ

Бележки
  - ЗС на БФС - Варна решава да реорганизира двете ОФГ, разделени на
географски принцип, в единни "А" и "Б" ОФГ.
  - Тополите (Тополи) влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Девня 2005 (Девня), изпада в "А" ОФГ от Североизточна "В" АФГ, където
прекратява участие на полусезона. Отборът се преименува на Девня и играе
домакинските си мачове на ст."Повеляново" в кв.Повеляново, Девня.
  - Първите четири отбора от ОФГ Варна - север и ОФГ Варна - юг през
изминалия сезон са включени в "А" ОФГ.
  - Овеч 2008 (Провадия), 6-ти в ОФГ Варна - юг през изминалия сезон, също
е допуснат до участие в "А" ОФГ. Отборът се преименува на Провадия.
  - Владислав (Варна) се включва в ОФГ Варна и е включен направо в "А" ОФГ
Варна. Отборът играе домакинските си мачове на ст."Гранд Хотел" във Варна.
  - Агромел (Момчилово) играе домакинските си мачове във Ветрино.

                           I кръг

13 септември 2009, неделя, 16:00 ч
Камчийски сокол (Дъбравино) - Черноморец (Чернево)        2:1
Аврен (Аврен) - Владислав (Варна)                         0:2
във Ветрино:
Агромел (Момчилово) - Провадия (Провадия)                 0:0
Девня (Девня) - Спринт (Белоградец)                       7:0
Устрем (Караманите) - Тръстиково (Тръстиково)             2:1

                           II кръг

20 септември 2009, неделя, 16:00 ч
Черноморец (Чернево) - Тръстиково (Тръстиково)            1:2
Спринт (Белоградец) - Устрем (Караманите)                 1:2
Провадия (Провадия) - Девня (Девня)                       0:1
Владислав (Варна) - Агромел (Момчилово)                   6:2
Камчийски сокол (Дъбравино) - Аврен (Аврен)               0:0

                           III кръг

27 септември 2009, неделя, 16:00 ч
Аврен (Аврен) - Черноморец (Чернево)                      1:2
във Ветрино:
Агромел (Момчилово) - Камчийски сокол (Дъбравино)         1:1
Девня (Девня) - Владислав (Варна)                         1:0
Устрем (Караманите) - Провадия (Провадия)                 0:3
Тръстиково (Тръстиково) - Спринт (Белоградец)             0:0

                           IV кръг

4 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Черноморец (Чернево) - Спринт (Белоградец)                3:3
Провадия (Провадия) - Тръстиково (Тръстиково)             5:0
Владислав (Варна) - Устрем (Караманите)                   7:2
Камчийски сокол (Дъбравино) - Девня (Девня)               1:1
Аврен (Аврен) - Агромел (Момчилово)                       3:3

                           V кръг

11 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
във Ветрино:
Агромел (Момчилово) - Черноморец (Чернево)                3:3
Девня (Девня) - Аврен (Аврен)                             3:1
Устрем (Караманите) - Камчийски сокол (Дъбравино)         2:4
Тръстиково (Тръстиково) - Владислав (Варна)               0:2
Спринт (Белоградец) - Провадия (Провадия)                 0:1

                           VI кръг

18 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Черноморец (Чернево) - Провадия (Провадия)                3:1
Владислав (Варна) - Спринт (Белоградец)                   6:0
Камчийски сокол (Дъбравино) - Тръстиково (Тръстиково)     2:0
Аврен (Аврен) - Устрем (Караманите)                       5:2
във Ветрино:
Агромел (Момчилово) - Девня (Девня)                       1:3

                           VII кръг

25 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Девня (Девня) - Черноморец (Чернево)                      1:0
Устрем (Караманите) - Агромел (Момчилово)                 5:2
Тръстиково (Тръстиково) - Аврен (Аврен)                   1:2
Спринт (Белоградец) - Камчийски сокол (Дъбравино)         1:2
Провадия (Провадия) - Владислав (Варна)                   0:1

                           VIII кръг

1 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Черноморец (Чернево) - Владислав (Варна)                  2:2
Камчийски сокол (Дъбравино) - Провадия (Провадия)         0:2
Аврен (Аврен) - Спринт (Белоградец)                       3:0
във Ветрино:
Агромел (Момчилово) - Тръстиково (Тръстиково)             2:2
Девня (Девня) - Устрем (Караманите)                       5:0

                           IX кръг

8 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Устрем (Караманите) - Черноморец (Чернево)                0:0
Тръстиково (Тръстиково) - Девня (Девня)                   3:5
Спринт (Белоградец) - Агромел (Момчилово)                 3:5
Провадия (Провадия) - Аврен (Аврен)                       6:3
Владислав (Варна) - Камчийски сокол (Дъбравино)           1:0

                           X кръг

4 април 2010, неделя, 16:00 ч
Черноморец (Чернево) - Камчийски сокол (Дъбравино)        4:0
Владислав (Варна) - Аврен (Аврен)                         2:0
Провадия (Провадия) - Агромел (Момчилово)                 2:1
Спринт (Белоградец) - Девня (Девня)                       0:3 сл.
Тръстиково (Тръстиково) - Устрем (Караманите)             1:0

                           XI кръг

10 април 2010, събота, 16:00 ч
във Ветрино:
Агромел (Момчилово) - Владислав (Варна)                   0:0
11 април 2010, неделя, 16:00 ч
Тръстиково (Тръстиково) - Черноморец (Чернево)            4:1
Устрем (Караманите) - Спринт (Белоградец)                 5:0
Девня (Девня) - Провадия (Провадия)                       4:0
Аврен (Аврен) - Камчийски сокол (Дъбравино)               2:1

                           XII кръг

18 април 2010, неделя, 16:00 ч
Черноморец (Чернево) - Аврен (Аврен)                      2:2
Камчийски сокол (Дъбравино) - Агромел (Момчилово)         6:1
Владислав (Варна) - Девня (Девня)                         0:5
Провадия (Провадия) - Устрем (Караманите)                 0:0
Спринт (Белоградец) - Тръстиково (Тръстиково)             0:0

                           XIII кръг

24 април 2010, събота, 16:00 ч
във Ветрино:
Агромел (Момчилово) - Аврен (Аврен)                       3:0 сл. *
* - първоначално 1:2, в последствие на Агромел е присъдена служебна
    победа с 3:0.
25 април 2010, неделя, 16:00 ч
Спринт (Белоградец) - Черноморец (Чернево)                0:1
Тръстиково (Тръстиково) - Провадия (Провадия)             2:1
Устрем (Караманите) - Владислав (Варна)                   1:5
Девня (Девня) - Камчийски сокол (Дъбравино)               5:0

                           XIV кръг

2 май 2010, неделя, 17:00 ч
Черноморец (Чернево) - Агромел (Момчилово)                3:1
Аврен (Аврен) - Девня (Девня)                             2:3
Камчийски сокол (Дъбравино) - Устрем (Караманите)         3:0
Владислав (Варна) - Тръстиково (Тръстиково)               3:1
Провадия (Провадия) - Спринт (Белоградец)                 1:0

                           XV кръг

9 май 2010, неделя, 17:00 ч
Провадия (Провадия) - Черноморец (Чернево)                3:2
Спринт (Белоградец) - Владислав (Варна)                   1:5
Тръстиково (Тръстиково) - Камчийски сокол (Дъбравино)     0:0
Устрем (Караманите) - Аврен (Аврен)                       0:3
Девня (Девня) - Агромел (Момчилово)                       5:0

                           XVI кръг

15 май 2010, събота, 17:00 ч
във Ветрино:
Агромел (Момчилово) - Устрем (Караманите)                 3:1
16 май 2010, неделя, 17:00 ч
Черноморец (Чернево) - Девня (Девня)                      0:2
Аврен (Аврен) - Тръстиково (Тръстиково)                   2:0
Камчийски сокол (Дъбравино) - Спринт (Белоградец)         4:0
Владислав (Варна) - Провадия (Провадия)                   2:0

                           XVII кръг

23 май 2010, неделя, 17:00 ч
Владислав (Варна) - Черноморец (Чернево)                  7:0
Провадия (Провадия) - Камчийски сокол (Дъбравино)         1:4
Спринт (Белоградец) - Аврен (Аврен)                       2:4
Тръстиково (Тръстиково) - Агромел (Момчилово)             1:1
Устрем (Караманите) - Девня (Девня)                       0:3

                           XVIII кръг

29 май 2010, събота, 17:00 ч
във Ветрино:
Агромел (Момчилово) - Спринт (Белоградец)                 4:0
30 май 2010, неделя, 17:00 ч
Черноморец (Чернево) - Устрем (Караманите)                6:1
Девня (Девня) - Тръстиково (Тръстиково)                   0:2
Аврен (Аврен) - Провадия (Провадия)                       2:1
Камчийски сокол (Дъбравино) - Владислав (Варна)           3:0 сл.

нагоре


"Б" ОФГ Варна 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Феникси (Варна)                    16   13   1   2   48:15   40     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Камчиец (Дългопол)                 16   11   2   3   40:24   35
 3. Балкан (Аспарухово)                16   11   1   4   40:15   34 [+]
 4. Вихър (Вълчи дол)                  16   10   1   5   35:30   31
 5. Сини вир (Цонево)                  16    6   3   7   32:29   21
 6. Шерба (Гроздьово)                  16    5   3   8   33:42   18
 7. Лудогорец (Доброплодно)            16    4   1  11   30:49   13
 8. Игнатиево (Игнатиево)              16    2   2  12   24:53    8
 9. Ботев (Брестак)                    16    2   2  12   31:56    8

Бележки
  - ЗС на БФС - Варна решава да реорганизира двете ОФГ, разделени на
географски принцип, в единни "А" и "Б" ОФГ.
  - Първите четири отбора от ОФГ Варна - север и ОФГ Варна - юг през
изминалия сезон са включени в "А" ОФГ. Останалите отбори са включени
в "Б" ОФГ.
  - Овеч 2008 (Провадия), 6-ти в ОФГ Варна - юг през изминалия сезон, също
е допуснат до участие в "А" ОФГ. Отборът се преименува на Провадия.
  - Балкан (Аспарухово) се включва в групата.
  - Феникси (Варна) играе домакинските си мачове на ст."Корабостроител"
в кв.Аспарухово, Варна.

                           I кръг

13 септември 2009, неделя, 16:00 ч
Ботев (Брестак) - Игнатиево (Игнатиево)                   3:3
Лудогорец (Доброплодно) - Вихър (Вълчи дол)               0:3
Камчиец (Дългопол) - Сини вир (Цонево)                    4:0
Шерба (Гроздьово) - Балкан (Аспарухово)                   1:3
Феникси (Варна)                                           почива

                           II кръг

20 септември 2009, неделя, 16:00 ч
Сини вир (Цонево) - Шерба (Гроздьово)                     2:2
Вихър (Вълчи дол) - Камчиец (Дългопол)                    0:4
Игнатиево (Игнатиево) - Лудогорец (Доброплодно)           3:2
Феникси (Варна) - Ботев (Брестак)                         5:1
Балкан (Аспарухово)                                       почива

                           III кръг

27 септември 2009, неделя, 16:00 ч
Лудогорец (Доброплодно) - Феникси (Варна)                 1:1
Камчиец (Дългопол) - Игнатиево (Игнатиево)                2:1
Шерба (Гроздьово) - Вихър (Вълчи дол)                     2:3
Балкан (Аспарухово) - Сини вир (Цонево)                   1:0
Ботев (Брестак)                                           почива

                           IV кръг

4 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Вихър (Вълчи дол) - Балкан (Аспарухово)                   1:1
Игнатиево (Игнатиево) - Шерба (Гроздьово)                 3:3
Феникси (Варна) - Камчиец (Дългопол)                      4:1
Ботев (Брестак) - Лудогорец (Доброплодно)                 1:4
Сини вир (Цонево)                                         почива

                           V кръг

11 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Камчиец (Дългопол) - Ботев (Брестак)                      2:1
Шерба (Гроздьово) - Феникси (Варна)                       1:3
Балкан (Аспарухово) - Игнатиево (Игнатиево)               8:0
Сини вир (Цонево) - Вихър (Вълчи дол)                     0:1
Лудогорец (Доброплодно)                                   почива

                           VI кръг

18 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Игнатиево (Игнатиево) - Сини вир (Цонево)                 1:2
в Аспарухово: *
Феникси (Варна) - Балкан (Аспарухово)                     0:1
* - в Аспарухово, по молба на Балкан заради празник на селото. Ответният мач
    от XV кръг през пролетта се играе във Варна.
Ботев (Брестак) - Шерба (Гроздьово)                       2:3
Лудогорец (Доброплодно) - Камчиец (Дългопол)              0:2
Вихър (Вълчи дол)                                         почива

                           VII кръг

25 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Шерба (Гроздьово) - Лудогорец (Доброплодно)               3:1
Балкан (Аспарухово) - Ботев (Брестак)                     5:0
Сини вир (Цонево) - Феникси (Варна)                       0:1
Вихър (Вълчи дол) - Игнатиево (Игнатиево)                 5:3
Камчиец (Дългопол)                                        почива

                           VIII кръг

1 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Феникси (Варна) - Вихър (Вълчи дол)                       4:0
Ботев (Брестак) - Сини вир (Цонево)                       2:1
Лудогорец (Доброплодно) - Балкан (Аспарухово)             2:4
Камчиец (Дългопол) - Шерба (Гроздьово)                    2:1
Игнатиево (Игнатиево)                                     почива

                           IX кръг

8 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Балкан (Аспарухово) - Камчиец (Дългопол)                  2:1
Сини вир (Цонево) - Лудогорец (Доброплодно)               5:3
Вихър (Вълчи дол) - Ботев (Брестак)                       4:3
Игнатиево (Игнатиево) - Феникси (Варна)                   1:2
Шерба (Гроздьово)                                         почива

                           X кръг

3 април 2010, събота, 16:00 ч
Балкан (Аспарухово) - Шерба (Гроздьово)                   6:0
4 април 2010, неделя, 16:00 ч
Игнатиево (Игнатиево) - Ботев (Брестак)                   4:2
Вихър (Вълчи дол) - Лудогорец (Доброплодно)               4:3
Сини вир (Цонево) - Камчиец (Дългопол)                    1:1
Феникси (Варна)                                           почива

                           XI кръг

11 април 2010, неделя, 14:00 ч
Ботев (Брестак) - Феникси (Варна)                         1:4
11 април 2010, неделя, 16:00 ч
Шерба (Гроздьово) - Сини вир (Цонево)                     1:1
Камчиец (Дългопол) - Вихър (Вълчи дол)                    1:0
Лудогорец (Доброплодно) - Игнатиево (Игнатиево)           3:1
Балкан (Аспарухово)                                       почива

                           XII кръг

18 април 2010, неделя, 16:00 ч
Феникси (Варна) - Лудогорец (Доброплодно)                 4:0
Игнатиево (Игнатиево) - Камчиец (Дългопол)                0:4
Вихър (Вълчи дол) - Шерба (Гроздьово)                     3:0 сл.
Сини вир (Цонево) - Балкан (Аспарухово)                   4:1
Ботев (Брестак)                                           почива

                           XIII кръг

24 април 2010, събота, 16:00 ч
Балкан (Аспарухово) - Вихър (Вълчи дол)                   2:0
25 април 2010, неделя, 16:00 ч
Шерба (Гроздьово) - Игнатиево (Игнатиево)                 3:2
Камчиец (Дългопол) - Феникси (Варна)                      3:2
Лудогорец (Доброплодно) - Ботев (Брестак)                 3:2
Сини вир (Цонево)                                         почива

                           XIV кръг

2 май 2010, неделя, 17:00 ч
Ботев (Брестак) - Камчиец (Дългопол)                      4:4
Феникси (Варна) - Шерба (Гроздьово)                       4:3
Игнатиево (Игнатиево) - Балкан (Аспарухово)               0:1
Вихър (Вълчи дол) - Сини вир (Цонево)                     3:1
Лудогорец (Доброплодно)                                   почива

                           XV кръг

8 май 2010, събота, 17:00 ч
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител": *
Балкан (Аспарухово) - Феникси (Варна)                     0:1
* - във Варна по взаимна договореност от VI кръг.
9 май 2010, неделя, 17:00 ч
Сини вир (Цонево) - Игнатиево (Игнатиево)                 4:1
Шерба (Гроздьово) - Ботев (Брестак)                       3:1
Камчиец (Дългопол) - Лудогорец (Доброплодно)              5:3
Вихър (Вълчи дол)                                         почива

                           XVI кръг

16 май 2010, неделя, 17:00 ч
Лудогорец (Доброплодно) - Шерба (Гроздьово)               4:2
Ботев (Брестак) - Балкан (Аспарухово)                     3:0 сл.
Феникси (Варна) - Сини вир (Цонево)                       3:0
Игнатиево (Игнатиево) - Вихър (Вълчи дол)                 1:2
Камчиец (Дългопол)                                        почива

                           XVII кръг

22 май 2010, събота, 17:00 ч
Балкан (Аспарухово) - Лудогорец (Доброплодно)             5:0
23 май 2010, неделя, 17:00 ч
Вихър (Вълчи дол) - Феникси (Варна)                       2:3
Сини вир (Цонево) - Ботев (Брестак)                       7:3
Шерба (Гроздьово) - Камчиец (Дългопол)                    5:2
Игнатиево (Игнатиево)                                     почива

                           XVIII кръг

30 май 2010, неделя, 17:00 ч
Камчиец (Дългопол) - Балкан (Аспарухово)                  2:0
Лудогорец (Доброплодно) - Сини вир (Цонево)               1:4
Ботев (Брестак) - Вихър (Вълчи дол)                       2:4
Феникси (Варна) - Игнатиево (Игнатиево)                   7:0
Шерба (Гроздьово)                                         почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com