bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Враца 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Орел 19 (Оряхово)                  26   20   3   3   59:22   63 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Дунав 98 (Селановци)               26   20   1   5   73:18   61
 3. Септември (Краводер)               26   19   3   4   67:33   60
 4. Монолит (Манастирище)              26   15   5   6   72:22   50
 5. Дунав 09 (Лесковец)                26   14   4   8   44:26   46 [+]
 6. Скала (Зверино)                    26   12   5   9   60:42   41
 7. Околчица (Моравица)                26   12   4  10   54:46   40
 8. Бутан (Бутан)                      26    9   4  13   42:46   31
 9. Надежда 99 (Оряхово)               26   10   1  15   33:59   31
10. Ботев (Бърдарски геран)            26    8   2  16   37:66   26
11. Аугуста (Хърлец)                   26    8   1  17   36:81   25
12. Любимец (Търнава)                  26    7   0  19   43:70   21
13. Мизия (Мизия)                      26    5   2  19   43:88   17
14. Септември (Гложене)                26    5   1  20   23:67   16

Бележки
  - Ботев (Козлодуй), 1-ви през изминалия сезон; и Торпедо 2004 (Борован),
2-ри през изминалия сезон; влизат в Северозападна "В" АФГ.
  - Искър 1923 (Роман), 5-ти през изминалия сезон; и Стрела (Галатин),
12-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Орел 19 (Оряхово) и Дунав 09 (Лесковец) се включват в групата.

                           I кръг

29 август 2009, събота, 18:00 ч
Дунав 09 (Лесковец) - Ботев (Бърдарски геран)             2:0
Скала (Зверино) - Околчица (Моравица)                     0:0
Аугуста (Хърлец) - Любимец (Търнава)                      2:1
Монолит (Манастирище) - Мизия (Мизия)                     6:0
Надежда 99 (Оряхово) - Дунав 98 (Селановци)               1:0
30 август 2009, неделя, 18:00 ч
Бутан (Бутан) - Орел 19 (Оряхово)                         1:2
Септември (Гложене) - Септември (Краводер)                0:2

                           II кръг

5 септември 2009, събота, 16:00 ч
Дунав 98 (Селановци) - Септември (Гложене)                4:1
Мизия (Мизия) - Надежда 99 (Оряхово)                      1:2
Любимец (Търнава) - Монолит (Манастирище)                 0:3
6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Орел 19 (Оряхово) - Септември (Краводер)                  2:2
Околчица (Моравица) - Аугуста (Хърлец)                    6:1
Ботев (Бърдарски геран) - Скала (Зверино)                 4:1
Бутан (Бутан) - Дунав 09 (Лесковец)                       1:2

                           III кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Дунав 09 (Лесковец) - Орел 19 (Оряхово)                   0:2
Аугуста (Хърлец) - Ботев (Бърдарски геран)                2:0
Надежда 99 (Оряхово) - Любимец (Търнава)                  4:3
Септември (Гложене) - Мизия (Мизия)                       4:0
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Скала (Зверино) - Бутан (Бутан)                           2:0
Монолит (Манастирище) - Околчица (Моравица)               6:0
Септември (Краводер) - Дунав 98 (Селановци)               3:2

                           IV кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Орел 19 (Оряхово) - Дунав 98 (Селановци)                  0:2
Любимец (Търнава) - Септември (Гложене)                   4:0
Околчица (Моравица) - Надежда 99 (Оряхово)                1:1
Дунав 09 (Лесковец) - Скала (Зверино)                     1:1
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Мизия (Мизия) - Септември (Краводер)                      2:4
Ботев (Бърдарски геран) - Монолит (Манастирище)           0:3
Бутан (Бутан) - Аугуста (Хърлец)                          2:3

                           V кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Аугуста (Хърлец) - Дунав 09 (Лесковец)                    3:1
Монолит (Манастирище) - Бутан (Бутан)                     1:0
Надежда 99 (Оряхово) - Ботев (Бърдарски геран)            2:1
Дунав 98 (Селановци) - Мизия (Мизия)                      5:1
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Скала (Зверино) - Орел 19 (Оряхово)                       3:1
Септември (Гложене) - Околчица (Моравица)                 0:1
Септември (Краводер) - Любимец (Търнава)                  5:2

                           VI кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Орел 19 (Оряхово) - Мизия (Мизия)                         7:1
Любимец (Търнава) - Дунав 98 (Селановци)                  1:3
Ботев (Бърдарски геран) - Септември (Гложене)             5:1
Дунав 09 (Лесковец) - Монолит (Манастирище)               1:0
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Околчица (Моравица) - Септември (Краводер)                0:3
Бутан (Бутан) - Надежда 99 (Оряхово)                      2:1
Скала (Зверино) - Аугуста (Хърлец)                        2:1

                           VII кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Аугуста (Хърлец) - Орел 19 (Оряхово)                      2:0
Монолит (Манастирище) - Скала (Зверино)                   3:0
Надежда 99 (Оряхово) - Дунав 09 (Лесковец)                0:2
Септември (Гложене) - Бутан (Бутан)                       0:0
Дунав 98 (Селановци) - Околчица (Моравица)                1:0
Мизия (Мизия) - Любимец (Търнава)                         3:2
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Септември (Краводер) - Ботев (Бърдарски геран)            5:1

                           VIII кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Орел 19 (Оряхово) - Любимец (Търнава)                     4:0
Околчица (Моравица) - Мизия (Мизия)                       2:2
Ботев (Бърдарски геран) - Дунав 98 (Селановци)            0:5
Бутан (Бутан) - Септември (Краводер)                      0:4
Дунав 09 (Лесковец) - Септември (Гложене)                 2:0
Скала (Зверино) - Надежда 99 (Оряхово)                    7:1
Аугуста (Хърлец) - Монолит (Манастирище)                  0:4

                           IX кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Монолит (Манастирище) - Орел 19 (Оряхово)                 1:2
Надежда 99 (Оряхово) - Аугуста (Хърлец)                   4:1
Дунав 98 (Селановци) - Бутан (Бутан)                      9:0
Мизия (Мизия) - Ботев (Бърдарски геран)                   1:2
25 октомври 2009, неделя, 14:30 ч
Септември (Гложене) - Скала (Зверино)                     0:3
Септември (Краводер) - Дунав 09 (Лесковец)                2:0
Любимец (Търнава) - Околчица (Моравица)                   5:2

                           X кръг

31 октомври 2009, събота, 10:30 ч
Ботев (Бърдарски геран) - Любимец (Търнава)               4:1
31 октомври 2009, събота, 14:30 ч
Бутан (Бутан) - Мизия (Мизия)                             5:0
Дунав 09 (Лесковец) - Дунав 98 (Селановци)                0:1
Аугуста (Хърлец) - Септември (Гложене)                    2:0
Монолит (Манастирище) - Надежда 99 (Оряхово)              5:0
1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Орел 19 (Оряхово) - Околчица (Моравица)                   2:1
Скала (Зверино) - Септември (Краводер)                    3:2

                           XI кръг

7 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Надежда 99 (Оряхово) - Орел 19 (Оряхово)                  1:4
Септември (Гложене) - Монолит (Манастирище)               0:3
Дунав 98 (Селановци) - Скала (Зверино)                    1:0
Мизия (Мизия) - Дунав 09 (Лесковец)                       1:2
Околчица (Моравица) - Ботев (Бърдарски геран)             4:0
8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Септември (Краводер) - Аугуста (Хърлец)                   3:0
Любимец (Търнава) - Бутан (Бутан)                         2:1

                           XII кръг

14 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Орел 19 (Оряхово) - Ботев (Бърдарски геран)               3:1
Бутан (Бутан) - Околчица (Моравица)                       1:2
Дунав 09 (Лесковец) - Любимец (Търнава)                   2:0
Скала (Зверино) - Мизия (Мизия)                           9:3
Аугуста (Хърлец) - Дунав 98 (Селановци)                   0:5
Монолит (Манастирище) - Септември (Краводер)              2:3
Надежда 99 (Оряхово) - Септември (Гложене)                4:0

                           XIII кръг

21 ноември 2009, събота, 14:30 ч
Септември (Гложене) - Орел 19 (Оряхово)                   0:1
Дунав 98 (Селановци) - Монолит (Манастирище)              4:1
Мизия (Мизия) - Аугуста (Хърлец)                          5:0
Любимец (Търнава) - Скала (Зверино)                       4:5
Околчица (Моравица) - Дунав 09 (Лесковец)                 3:2
22 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Септември (Краводер) - Надежда 99 (Оряхово)               5:1
Ботев (Бърдарски геран) - Бутан (Бутан)                   3:1

                           XIV кръг

27-28 март 2010, събота-неделя
Орел 19 (Оряхово) - Бутан (Бутан)                         2:1
Ботев (Бърдарски геран) - Дунав 09 (Лесковец)             0:4
Околчица (Моравица) - Скала (Зверино)                     3:2
Любимец (Търнава) - Аугуста (Хърлец)                      4:2
Мизия (Мизия) - Монолит (Манастирище)                     1:6
Дунав 98 (Селановци) - Надежда 99 (Оряхово)               2:0
Септември (Краводер) - Септември (Гложене)                3:2

                           XV кръг

2 април 2010, петък
Септември (Краводер) - Орел 19 (Оряхово)                  0:3 сл. *
* - домакините не осигуряват медицинско лице за мача.
Септември (Гложене) - Дунав 98 (Селановци)                0:2
Надежда 99 (Оряхово) - Мизия (Мизия)                      2:0
Монолит (Манастирище) - Любимец (Търнава)                 3:0
Аугуста (Хърлец) - Околчица (Моравица)                    1:3
Скала (Зверино) - Ботев (Бърдарски геран)                 4:0
Дунав 09 (Лесковец) - Бутан (Бутан)                       1:1

                           XVI кръг

5 април 2010, понеделник
Орел 19 (Оряхово) - Дунав 09 (Лесковец)                   3:1
Бутан (Бутан) - Скала (Зверино)                           2:2
Ботев (Бърдарски геран) - Аугуста (Хърлец)                3:0
Околчица (Моравица) - Монолит (Манастирище)               1:0
Любимец (Търнава) - Надежда 99 (Оряхово)                  4:0
Мизия (Мизия) - Септември (Гложене)                       5:1
Дунав 98 (Селановци) - Септември (Краводер)               3:0

                           XVII кръг

10-11 април 2010, събота-неделя
Дунав 98 (Селановци) - Орел 19 (Оряхово)                  0:2
Септември (Краводер) - Мизия (Мизия)                      4:1
Септември (Гложене) - Любимец (Търнава)                   1:0
Надежда 99 (Оряхово) - Околчица (Моравица)                2:1
Монолит (Манастирище) - Ботев (Бърдарски геран)           7:1
Аугуста (Хърлец) - Бутан (Бутан)                          2:5
Скала (Зверино) - Дунав 09 (Лесковец)                     0:0

                           XVIII кръг

17-18 април 2010, събота-неделя
Орел 19 (Оряхово) - Скала (Зверино)                       1:0
Дунав 09 (Лесковец) - Аугуста (Хърлец)                    7:1
Бутан (Бутан) - Монолит (Манастирище)                     0:0
Ботев (Бърдарски геран) - Надежда 99 (Оряхово)            4:0
Околчица (Моравица) - Септември (Гложене)                 6:2
Любимец (Търнава) - Септември (Краводер)                  0:1
Мизия (Мизия) - Дунав 98 (Селановци)                      3:4

                           XIX кръг

24-25 април 2010, събота-неделя
Мизия (Мизия) - Орел 19 (Оряхово)                         2:2
Дунав 98 (Селановци) - Любимец (Търнава)                  5:0
Септември (Краводер) - Околчица (Моравица)                3:0
Септември (Гложене) - Ботев (Бърдарски геран)             4:0
Надежда 99 (Оряхово) - Бутан (Бутан)                      0:2
Монолит (Манастирище) - Дунав 09 (Лесковец)               0:0
Аугуста (Хърлец) - Скала (Зверино)                        2:2

                           XX кръг

1-2 май 2010, събота-неделя
Орел 19 (Оряхово) - Аугуста (Хърлец)                      1:0
Скала (Зверино) - Монолит (Манастирище)                   4:0
Дунав 09 (Лесковец) - Надежда 99 (Оряхово)                4:1
Бутан (Бутан) - Септември (Гложене)                       3:0
Ботев (Бърдарски геран) - Септември (Краводер)            1:1
Околчица (Моравица) - Дунав 98 (Селановци)                4:1
Любимец (Търнава) - Мизия (Мизия)                         4:0

                           XXI кръг

6 май 2010, четвъртък
Любимец (Търнава) - Орел 19 (Оряхово)                     0:2
Мизия (Мизия) - Околчица (Моравица)                       2:1
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Бърдарски геран)            2:0
Септември (Краводер) - Бутан (Бутан)                      3:2
Септември (Гложене) - Дунав 09 (Лесковец)                 0:2
Надежда 99 (Оряхово) - Скала (Зверино)                    2:0
Монолит (Манастирище) - Аугуста (Хърлец)                  7:1

                           XXII кръг

8-9 май 2010, събота-неделя
Орел 19 (Оряхово) - Монолит (Манастирище)                 2:2
Аугуста (Хърлец) - Надежда 99 (Оряхово)                   3:0
Скала (Зверино) - Септември (Гложене)                     6:2
Дунав 09 (Лесковец) - Септември (Краводер)                0:1
Бутан (Бутан) - Дунав 98 (Селановци)                      1:0
Ботев (Бърдарски геран) - Мизия (Мизия)                   3:1
Околчица (Моравица) - Любимец (Търнава)                   8:1

                           XXIII кръг

15-16 май 2010, събота-неделя
Околчица (Моравица) - Орел 19 (Оряхово)                   0:3
Любимец (Търнава) - Ботев (Бърдарски геран)               5:1
Мизия (Мизия) - Бутан (Бутан)                             0:3
Дунав 98 (Селановци) - Дунав 09 (Лесковец)                2:0
Септември (Краводер) - Скала (Зверино)                    3:0
Септември (Гложене) - Аугуста (Хърлец)                    2:1
Надежда 99 (Оряхово) - Монолит (Манастирище)              0:3

                           XXIV кръг

22-23 май 2010, събота-неделя
Орел 19 (Оряхово) - Надежда 99 (Оряхово)                  2:1
Монолит (Манастирище) - Септември (Гложене)               5:1
Аугуста (Хърлец) - Септември (Краводер)                   2:4
Скала (Зверино) - Дунав 98 (Селановци)                    0:2
Дунав 09 (Лесковец) - Мизия (Мизия)                       4:2
Бутан (Бутан) - Любимец (Търнава)                         4:0
Ботев (Бърдарски геран) - Околчица (Моравица)             1:1

                           XXV кръг

29-30 май 2010, събота-неделя
Ботев (Бърдарски геран) - Орел 19 (Оряхово)               0:3 сл.
Околчица (Моравица) - Бутан (Бутан)                       3:1
Любимец (Търнава) - Дунав 09 (Лесковец)                   0:1
Мизия (Мизия) - Скала (Зверино)                           4:0
Дунав 98 (Селановци) - Аугуста (Хърлец)                   8:0
Септември (Краводер) - Монолит (Манастирище)              1:1
Септември (Гложене) - Надежда 99 (Оряхово)                2:0

                           XXVI кръг

5-6 юни 2010, събота-неделя
Орел 19 (Оряхово) - Септември (Гложене)                   3:0
Надежда 99 (Оряхово) - Септември (Краводер)               3:0
Монолит (Манастирище) - Дунав 98 (Селановци)              0:0
Аугуста (Хърлец) - Мизия (Мизия)                          4:2
Скала (Зверино) - Любимец (Търнава)                       4:0
Дунав 09 (Лесковец) - Околчица (Моравица)                 3:1
Бутан (Бутан) - Ботев (Бърдарски геран)                   3:2

нагоре

Благодарим на Шанс Нюз.

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com