bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Велико Търново 2009/10


"A" ОФГ Велико Търново - изток 2009/10

                           X кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
Самоводене (Самоводене) - Лозен (Лозен)                    -
Килифарево 2003 (Килифарево) - Бали 2002 (Дебелец)         -
28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Левски (Лясковец) - Росица (Поликраище)                    -
Левски 1986 (Стражица) - Ботев 1921 (Златарица)            -
Янтра (Драганово) - Чумерна (Елена)                        -

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Самоводене (Самоводене)             9    8   1   0   25:2    25 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Янтра (Драганово)                   9    6   2   1   17:9    20
 3. Лозен (Лозен)                       9    5   2   2   15:5    17
 4. Левски 1986 (Стражица)              9    3   4   2   21:13   13
 5. Левски (Лясковец)                   9    4   0   5   13:16   12
 6. Килифарево 2003 (Килифарево)        9    3   2   4    8:13   11 [+]
 7. Ботев 1921 (Златарица)              9    3   0   6   10:24    9 [+]
 8. Чумерна (Елена)                     9    2   2   5   11:9     8 [-]
 9. Росица (Поликраище)                 9    2   1   6    6:15    7
-------------------------------------------------------------------
10. Бали 2002 (Дебелец)                 9    2   0   7    9:29    6 [-]

Бележки
  - ЗС на БФС - Велико Търново решава да раздели единната "А" ОФГ на две
подгрупи от по 10 отбора, разделени на географски принцип. Победителите
от двете подгрупи играят финал за определяне на шампиона на ОФГ Велико
Търново.
  - Бали 2002 (Дебелец) и Чумерна (Елена) изпадат в Източна "А" ОФГ от
Северозападна "В" АФГ.
  - Килифарево 2003 (Килифарево), 2-ри в "Б" ОФГ през изминалия сезон;
Самоводене (Самоводене), 3-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; и Ботев
1921 (Златарица), 8-ми в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влизат в Източна
"А" ОФГ като желаещи и отговарящи на изискванията за участие в групата.

                           I кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Лозен (Лозен) - Самоводене (Самоводене)                   0:1
Росица (Поликраище) - Левски (Лясковец)                   3:2
Ботев 1921 (Златарица) - Левски 1986 (Стражица)           0:3
Чумерна (Елена) - Янтра (Драганово)                       1:2
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Килифарево 2003 (Килифарево)        1:2

                           II кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Самоводене (Самоводене) - Янтра (Драганово)               4:0
Килифарево 2003 (Килифарево) - Ботев 1921 (Златарица)     1:2
Лозен (Лозен) - Росица (Поликраище)                       1:0
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Левски 1986 (Стражица) - Чумерна (Елена)                  1:1
Левски (Лясковец) - Бали 2002 (Дебелец)                   5:1

                           III кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Росица (Поликраище) - Самоводене (Самоводене)             0:4
Ботев 1921 (Златарица) - Левски (Лясковец)                2:1
Чумерна (Елена) - Килифарево 2003 (Килифарево)            отложен
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Лозен (Лозен)                       0:3
Янтра (Драганово) - Левски 1986 (Стражица)                2:2
30 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Чумерна (Елена) - Килифарево 2003 (Килифарево)            0:1

                           IV кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Самоводене (Самоводене) - Левски 1986 (Стражица)          2:0
Килифарево 2003 (Килифарево) - Янтра (Драганово)          0:2
Лозен (Лозен) - Ботев 1921 (Златарица)                    3:0
Росица (Поликраище) - Бали 2002 (Дебелец)                 1:2
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Левски (Лясковец) - Чумерна (Елена)                       1:0

                           V кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Ботев 1921 (Златарица) - Росица (Поликраище)              3:0
Чумерна (Елена) - Лозен (Лозен)                           0:0
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Самоводене (Самоводене)             0:3
Янтра (Драганово) - Левски (Лясковец)                     3:0
Левски 1986 (Стражица) - Килифарево 2003 (Килифарево)     2:2

                           VI кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Самоводене (Самоводене) - Килифарево 2003 (Килифарево)    1:1
Лозен (Лозен) - Янтра (Драганово)                         1:1
Росица (Поликраище) - Чумерна (Елена)                     1:0
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица)                1:3
Бали 2002 (Дебелец) - Ботев 1921 (Златарица)              2:1

                           VII кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Ботев 1921 (Златарица) - Самоводене (Самоводене)          1:5
Чумерна (Елена) - Бали 2002 (Дебелец)                     4:1
Килифарево 2003 (Килифарево) - Левски (Лясковец)          0:1
25 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Янтра (Драганово) - Росица (Поликраище)                   1:0
Левски 1986 (Стражица) - Лозен (Лозен)                    1:2

                           VIII кръг

31 октомври 2009, събота, 14:00 ч
Самоводене (Самоводене) - Левски (Лясковец)               3:0
Лозен (Лозен) - Килифарево 2003 (Килифарево)              4:0
Росица (Поликраище) - Левски 1986 (Стражица)              1:1
Ботев 1921 (Златарица) - Чумерна (Елена)                  0:5
1 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Янтра (Драганово)                   0:2

                           IX кръг

7 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Чумерна (Елена) - Самоводене (Самоводене)                 0:2
Килифарево 2003 (Килифарево) - Росица (Поликраище)        1:0
8 ноември 2009, неделя, 14:30 ч
Янтра (Драганово) - Ботев 1921 (Златарица)                4:1
Левски 1986 (Стражица) - Бали 2002 (Дебелец)              8:2
Левски (Лясковец) - Лозен (Лозен)                         2:1

                           XI кръг

3 април 2010, събота, 17:00 ч
Чумерна (Елена) - Левски 1986 (Стражица)                   -
Ботев 1921 (Златарица) - Килифарево 2003 (Килифарево)      -
4 април 2010, неделя, 17:00 ч
Янтра (Драганово) - Самоводене (Самоводене)                -
Бали 2002 (Дебелец) - Левски (Лясковец)                    -
Росица (Поликраище) - Лозен (Лозен)                        -

                           XII кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
Самоводене (Самоводене) - Росица (Поликраище)
Лозен (Лозен) - Бали 2002 (Дебелец)
Килифарево 2003 (Килифарево) - Чумерна (Елена)
11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Левски (Лясковец) - Ботев 1921 (Златарица)
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Драганово)

                           XIII кръг

17 април 2010, събота, 17:00 ч
Чумерна (Елена) - Левски (Лясковец)
Ботев 1921 (Златарица) - Лозен (Лозен)
18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Левски 1986 (Стражица) - Самоводене (Самоводене)
Янтра (Драганово) - Килифарево 2003 (Килифарево)
Бали 2002 (Дебелец) - Росица (Поликраище)

                           XIV кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
Самоводене (Самоводене) - Бали 2002 (Дебелец)
Лозен (Лозен) - Чумерна (Елена)
Килифарево 2003 (Килифарево) - Левски 1986 (Стражица)
25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Росица (Поликраище) - Ботев 1921 (Златарица)
Левски (Лясковец) - Янтра (Драганово)

                           XV кръг

1 май 2010, събота, 18:00 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Самоводене (Самоводене)
Чумерна (Елена) - Росица (Поликраище)
Ботев 1921 (Златарица) - Бали 2002 (Дебелец)
2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец)
Янтра (Драганово) - Лозен (Лозен)

                           XVI кръг

8 май 2010, събота, 18:00 ч
Самоводене (Самоводене) - Ботев 1921 (Златарица)
Лозен (Лозен) - Левски 1986 (Стражица)
9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Чумерна (Елена)
Росица (Поликраище) - Янтра (Драганово)
Левски (Лясковец) - Килифарево 2003 (Килифарево)

                           XVII кръг

15 май 2010, събота, 18:00 ч
Килифарево 2003 (Килифарево) - Лозен (Лозен)
Чумерна (Елена) - Ботев 1921 (Златарица)
16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Левски (Лясковец) - Самоводене (Самоводене)
Левски 1986 (Стражица) - Росица (Поликраище)
Янтра (Драганово) - Бали 2002 (Дебелец)

                           XVIII кръг

22 май 2010, събота, 18:00 ч
Самоводене (Самоводене) - Чумерна (Елена)
Ботев 1921 (Златарица) - Янтра (Драганово)
Лозен (Лозен) - Левски (Лясковец)
23 май 2010, неделя, 18:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Левски 1986 (Стражица)
Росица (Поликраище) - Килифарево 2003 (Килифарево)

нагоре


"A" ОФГ Велико Търново - запад 2009/10

                           XII кръг

13 март 2010, събота, 15:00 ч
ЦеСеКа (Лесичери) - Изгрев 99 (Царевец)                    -
Аякс (Ореш) - Янтра (Полски Тръмбеш)                       -
14 март 2010, неделя, 15:00 ч
Стрела (Ореш) - Атлетик (Свищов)                           -
Лозен 2006 (Сухиндол) - Бъдеще (Бутово)                    -
Удар (Бяла черква) - Вихър (Раданово)                      -
Бенковски (Българско Сливово) - Земеделец-Елит (Козловец)  -

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦеСеКа (Лесичери)                  11    9   1   1   39:6    28 [+][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Земеделец-Елит (Козловец)          11    6   2   3   23:15   20
 3. Атлетик (Свищов)                   10    6   1   3   28:16   19 [+][*]
 4. Янтра (Полски Тръмбеш)             11    6   1   4   24:21   19
 5. Лозен 2006 (Сухиндол)               9    4   4   1   12:10   16
 6. Бенковски (Българско Сливово)      10    4   2   4   21:15   14
 7. Изгрев 99 (Царевец)                11    4   2   5   13:14   14
 8. Стрела (Ореш)                      11    3   4   4   19:21   13 [+][*]
 9. Удар (Бяла черква)                 11    3   4   4   22:20   13
10. Вихър (Раданово)                   11    2   4   5   16:32   10
11. Аякс (Ореш)                        11    1   4   6    7:23    7 [*]
-------------------------------------------------------------------
12. Бъдеще (Бутово)                    11    0   3   8   15:46    3 [+]

Бележки
  - ЗС на БФС - Велико Търново решава да раздели единната "А" ОФГ на две
подгрупи от по 10 отбора, разделени на географски принцип. Победителите
от двете подгрупи играят финал за определяне на шампиона на ОФГ Велико
Търново.
  - Аякс (Ореш) запазва мястото си в "А" ОФГ заради реорганизацията на
групата.
  - Бъдеще (Бутово), 11-ти в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в Западна
"А" ОФГ като желаещ и отговарящ на изискванията за участие в групата.
  - ЦеСеКа (Лесичери) и Нове (Свищов) се включват в ОФГ Велико Търново и
са включени направо в Западна "А" ОФГ като отговарящи на изискванията за
участие в групата.
  - Нове (Свищов) се преименува на Атлетик непосредствено преди началото
на първенството. Отборът играе домакинските си мачове на ст. на Стопанската
академия "Димитър А.Ценов" в Свищов.
  - Стрела (Ореш) се включва в ОФГ Велико Търново и поървоначално е включен
в "Б" ОФГ, но в последствие е включен в Западна "А" ОФГ непосредствено
преди началото на сезона.

                           I кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Изгрев 99 (Царевец) - ЦеСеКа (Лесичери)                   1:1
13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Атлетик (Свищов) - Стрела (Ореш)                          3:0
Бъдеще (Бутово) - Лозен 2006 (Сухиндол)                   1:2
Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква)                     3:3
Янтра (Полски Тръмбеш) - Аякс (Ореш)                      3:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Бенковски (Българско Сливово) 3:1

                           II кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Стрела (Ореш) - Бенковски (Българско Сливово)             2:1
ЦеСеКа (Лесичери) - Вихър (Раданово)                      8:0
20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Аякс (Ореш) - Земеделец-Елит (Козловец)                   0:2
Удар (Бяла черква) - Янтра (Полски Тръмбеш)               1:3
Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 99 (Царевец)               4:2
Атлетик (Свищов) - Бъдеще (Бутово)                        6:1

                           III кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Изгрев 99 (Царевец) - Атлетик (Свищов)                    отложен
27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Бъдеще (Бутово) - Стрела (Ореш)                           3:3
Вихър (Раданово) - Лозен 2006 (Сухиндол)                  1:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - ЦеСеКа (Лесичери)                1:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Удар (Бяла черква)            1:0
Бенковски (Българско Сливово) - Аякс (Ореш)               5:0
21 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
Изгрев 99 (Царевец) - Атлетик (Свищов)                    1:0

                           IV кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
ЦеСеКа (Лесичери) - Земеделец-Елит (Козловец)             5:2
4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Стрела (Ореш) - Аякс (Ореш)                               3:0
Удар (Бяла черква) - Бенковски (Българско Сливово)        5:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Янтра (Полски Тръмбеш)            3:1
Атлетик (Свищов) - Вихър (Раданово)                       5:1
Бъдеще (Бутово) - Изгрев 99 (Царевец)                     1:3

                           V кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Изгрев 99 (Царевец) - Стрела (Ореш)                       2:1
11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Вихър (Раданово) - Бъдеще (Бутово)                        2:1
Янтра (Полски Тръмбеш) - Атлетик (Свищов)                 0:2
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен 2006 (Сухиндол)         0:0
Бенковски (Българско Сливово) - ЦеСеКа (Лесичери)         0:1
Аякс (Ореш) - Удар (Бяла черква)                          1:1

                           VI кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
ЦеСеКа (Лесичери) - Аякс (Ореш)                           3:0
Изгрев 99 (Царевец) - Вихър (Раданово)                    2:0
18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Стрела (Ореш) - Удар (Бяла черква)                        2:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Бенковски (Българско Сливово)     отложен
Атлетик (Свищов) - Земеделец-Елит (Козловец)              4:2
Бъдеще (Бутово) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  3:7

                           VII кръг

25 октомври 2009, неделя, 14:00 ч
Вихър (Раданово) - Стрела (Ореш)                          3:3
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 99 (Царевец)              2:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Бъдеще (Бутово)               4:0
Бенковски (Българско Сливово) - Атлетик (Свищов)          1:1
Аякс (Ореш) - Лозен 2006 (Сухиндол)                       1:1
Удар (Бяла черква) - ЦеСеКа (Лесичери)                    0:3

                           VIII кръг

31 октомври 2009, събота, 14:00 ч
Изгрев 99 (Царевец) - Земеделец-Елит (Козловец)           1:2
1 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Стрела (Ореш) - ЦеСеКа (Лесичери)                         0:2
Лозен 2006 (Сухиндол) - Удар (Бяла черква)                0:0
Атлетик (Свищов) - Аякс (Ореш)                            3:1
Бъдеще (Бутово) - Бенковски (Българско Сливово)           0:5
Вихър (Раданово) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 3:1

                           IX кръг

7 ноември 2009, събота, 14:00 ч
ЦеСеКа (Лесичери) - Лозен 2006 (Сухиндол)                 4:0
8 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Стрела (Ореш)                    3:3
Земеделец-Елит (Козловец) - Вихър (Раданово)              отложен
Бенковски (Българско Сливово) - Изгрев 99 (Царевец)       2:0
Аякс (Ореш) - Бъдеще (Бутово)                             1:1
Удар (Бяла черква) - Атлетик (Свищов)                     7:3
29 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Земеделец-Елит (Козловец) - Вихър (Раданово)              4:0

                           X кръг

14 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Изгрев 99 (Царевец) - Аякс (Ореш)                         отложен
15 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Стрела (Ореш) - Лозен 2006 (Сухиндол)                     0:1
Атлетик (Свищов) - ЦеСеКа (Лесичери)                      1:2
Бъдеще (Бутово) - Удар (Бяла черква)                      3:3
Вихър (Раданово) - Бенковски (Българско Сливово)          2:2
Янтра (Полски Тръмбеш) - Земеделец-Елит (Козловец)        2:1
28 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Изгрев 99 (Царевец) - Аякс (Ореш)                         0:0

                           XI кръг

21 ноември 2009, събота, 14:00 ч
ЦеСеКа (Лесичери) - Бъдеще (Бутово)                      10:1
22 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Земеделец-Елит (Козловец) - Стрела (Ореш)                 2:2
Бенковски (Българско Сливово) - Янтра (Полски Тръмбеш)    3:1
Аякс (Ореш) - Вихър (Раданово)                            2:1
Удар (Бяла черква) - Изгрев 99 (Царевец)                  1:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Атлетик (Свищов)                  отложен

                           XIII 

20 март 2010, събота, 15:00 ч
Изгрев 99 (Царевец) - Лозен 2006 (Сухиндол)                -
21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Бенковски (Българско Сливово) - Стрела (Ореш)              -
Земеделец-Елит (Козловец) - Аякс (Ореш)                    -
Янтра (Полски Тръмбеш) - Удар (Бяла черква)                -
Вихър (Раданово) - ЦеСеКа (Лесичери)                       -
Бъдеще (Бутово) - Атлетик (Свищов)                         -

                           XIV кръг

27 март 2010, събота, 15:00 ч
ЦеСеКа (Лесичери) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Аякс (Ореш) - Бенковски (Българско Сливово)
28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Стрела (Ореш) - Бъдеще (Бутово)
Атлетик (Свищов) - Изгрев 99 (Царевец)
Лозен 2006 (Сухиндол) - Вихър (Раданово)
Удар (Бяла черква) - Земеделец-Елит (Козловец)

                           XV кръг

3 април 2010, събота, 17:00 ч
Изгрев 99 (Царевец) - Бъдеще (Бутово)
4 април 2010, неделя, 17:00 ч
Аякс (Ореш) - Стрела (Ореш)
Бенковски (Българско Сливово) - Удар (Бяла черква)
Земеделец-Елит (Козловец) - ЦеСеКа (Лесичери)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол)
Вихър (Раданово) - Атлетик (Свищов)

                           XVI кръг

10 април 2010, събота, 17:00 ч
ЦеСеКа (Лесичери) - Бенковски (Българско Сливово)
11 април 2010, неделя, 17:00 ч
Стрела (Ореш) - Изгрев 99 (Царевец)
Бъдеще (Бутово) - Вихър (Раданово)
Атлетик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Лозен 2006 (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец)
Удар (Бяла черква) - Аякс (Ореш)

                           XVII кръг

18 април 2010, неделя, 17:00 ч
Удар (Бяла черква) - Стрела (Ореш)
Аякс (Ореш) - ЦеСеКа (Лесичери)
Бенковски (Българско Сливово) - Лозен 2006 (Сухиндол)
Земеделец-Елит (Козловец) - Атлетик (Свищов)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бъдеще (Бутово)
Вихър (Раданово) - Изгрев 99 (Царевец)

                           XVIII кръг

24 април 2010, събота, 17:00 ч
Изгрев 99 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)
ЦеСеКа (Лесичери) - Удар (Бяла черква)
25 април 2010, неделя, 17:00 ч
Стрела (Ореш) - Вихър (Раданово)
Бъдеще (Бутово) - Земеделец-Елит (Козловец)
Атлетик (Свищов) - Бенковски (Българско Сливово)
Лозен 2006 (Сухиндол) - Аякс (Ореш)

                           XIX кръг

1 май 2010, събота, 18:00 ч
ЦеСеКа (Лесичери) - Стрела (Ореш)
2 май 2010, неделя, 18:00 ч
Удар (Бяла черква) - Лозен 2006 (Сухиндол)
Аякс (Ореш) - Атлетик (Свищов)
Бенковски (Българско Сливово) - Бъдеще (Бутово)
Земеделец-Елит (Козловец) - Изгрев 99 (Царевец)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Раданово)

                           XX кръг

8 май 2010, събота, 18:00 ч
Изгрев 99 (Царевец) - Бенковски (Българско Сливово)
9 май 2010, неделя, 18:00 ч
Стрела (Ореш) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Вихър (Раданово) - Земеделец-Елит (Козловец)
Бъдеще (Бутово) - Аякс (Ореш)
Атлетик (Свищов) - Удар (Бяла черква)
Лозен 2006 (Сухиндол) - ЦеСеКа (Лесичери)

                           XXI кръг

15 май 2010, събота, 18:00 ч
ЦеСеКа (Лесичери) - Атлетик (Свищов)
16 май 2010, неделя, 18:00 ч
Лозен 2006 (Сухиндол) - Стрела (Ореш)
Удар (Бяла черква) - Бъдеще (Бутово)
Аякс (Ореш) - Изгрев 99 (Царевец)
Бенковски (Българско Сливово) - Вихър (Раданово)
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Полски Тръмбеш)

                           XXII кръг

22 май 2010, събота, 18:00 ч
Изгрев 99 (Царевец) - Удар (Бяла черква)
23 май 2010, неделя, 18:00 ч
Стрела (Ореш) - Земеделец-Елит (Козловец)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бенковски (Българско Сливово)
Вихър (Раданово) - Аякс (Ореш)
Бъдеще (Бутово) - ЦеСеКа (Лесичери)
Атлетик (Свищов) - Лозен 2006 (Сухиндол)

нагоре


"A" ОФГ Велико Търново - финал 2009/10

                           Финал:

победител източна подгрупа - победител западна подгрупа    -

нагоре


"Б" ОФГ Велико Търново 2009/10

                           X кръг

3 април 2009, събота, 17:00 ч
Константин (Константин) - Диана 1924 (Правда)              -
Владислав (Джулюница) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)  -
Спортист (Козаревец) - Вихър (Добри дял)                   -
Първомайци (Първомайци) - Стрела (Обединение)              -
Юнак (Мерданя) - Ураган (Патреш)                           -

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Първомайци (Първомайци)             9    7   2   0   24:2    23
 2. Владислав (Джулюница)               9    7   1   1   27:8    22
-------------------------------------------------------------------
 3. Вихър (Добри дял)                   9    5   3   1   23:6    18
 4. Ураган (Патреш)                     9    3   4   2   19:15   13
 5. Диана 1924 (Правда)                 9    4   1   4   18:14   13 [+]
 6. Спортист (Козаревец)                9    3   3   3   21:12   12
 7. Константин (Константин)             9    2   4   3   27:15   10 [+]
 8. Юнак (Мерданя)                      9    2   1   6   10:19    7
 9. Долна Оряховица (Долна Оряховица)   9    2   1   6   13:22    7
10. Стрела (Обединение)                 9    0   0   9    6:75    0

Бележки
  - Балкан (Беброво), 1-ви през изминалия сезон; и Удар 99 (Петко Каравелово),
9-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Диана 1924 (Правда), Стрела (Ореш) и Константин (Константин) се включват
в групата. 
  - Стрела (Ореш) е включен в Западна "А" ОФГ непосредствено преди началото
на сезона, въпреки първоначалното си включване в "Б" ОФГ. Вече изтеглената
програма за 11 отбора се преработва в такава за 10, като двойките в първи
кръг се запазват (тъй като по жребий Стрела трябва да почива тогава).

                           I кръг

12 септември 2009, събота, 17:00 ч
Диана 1924 (Правда) - Константин (Константин)             3:1
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Владислав (Джулюница) 0:1
Вихър (Добри дял) - Спортист (Козаревец)                  0:0
Стрела (Обединение) - Първомайци (Първомайци)             0:5
Ураган (Патреш) - Юнак (Мерданя)                          2:2

                           II кръг

19 септември 2009, събота, 17:00 ч
Константин (Константин) - Юнак (Мерданя)                  3:1
Първомайци (Първомайци) - Ураган (Патреш)                 7:0
Спортист (Козаревец) - Стрела (Обединение)               10:1
Владислав (Джулюница) - Вихър (Добри дял)                 1:2
Диана 1924 (Правда) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)   3:3

                           III кръг

26 септември 2009, събота, 17:00 ч
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Константин (Конст.)   3:2
Вихър (Добри дял) - Диана 1924 (Правда)                   1:0
Стрела (Обединение) - Владислав (Джулюница)               1:8
Ураган (Патреш) - Спортист (Козаревец)                    0:0
Юнак (Мерданя) - Първомайци (Първомайци)                  0:1

                           IV кръг

3 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Константин (Константин) - Първомайци (Първомайци)         1:1
Спортист (Козаревец) - Юнак (Мерданя)                     3:1
Владислав (Джулюница) - Ураган (Патреш)                   4:0
Диана 1924 (Правда) - Стрела (Обединение)                 7:2
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Вихър (Добри дял)     0:3

                           V кръг

10 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Вихър (Добри дял) - Константин (Константин)               2:2
Стрела (Обединение) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)   1:5
Ураган (Патреш) - Диана 1924 (Правда)                     1:0
Юнак (Мерданя) - Владислав (Джулюница)                    2:5
Първомайци (Първомайци) - Спортист (Козаревец)            3:0

                           VI кръг

17 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Константин (Константин) - Спортист (Козаревец)            0:0
Владислав (Джулюница) - Първомайци (Първомайци)           1:1
Диана 1924 (Правда) - Юнак (Мерданя)                      1:0
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Ураган (Патреш)       0:2
Вихър (Добри дял) - Стрела (Обединение)                  10:1

                           VII кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Стрела (Обединение) - Константин (Константин)             0:15
Ураган (Патреш) - Вихър (Добри дял)                       отложен
Юнак (Мерданя) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)        1:0
Първомайци (Първомайци) - Диана 1924 (Правда)             3:0
Спортист (Козаревец) - Владислав (Джулюница)              0:1
14 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Ураган (Патреш) - Вихър (Добри дял)                       1:1

                           VIII кръг

31 октомври 2009, събота, 14:00 ч
Константин (Константин) - Владислав (Джулюница)           2:4
Диана 1924 (Правда) - Спортист (Козаревец)                4:1
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Първомайци (Първом.)  0:2
Вихър (Добри дял) - Юнак (Мерданя)                        4:0
Стрела (Обединение) - Ураган (Патреш)                     0:12

                           IX кръг

7 ноември 2009, събота, 14:00 ч
Ураган (Патреш) - Константин (Константин)                 1:1
Юнак (Мерданя) - Стрела (Обединение)                      3:0
Първомайци (Първомайци) - Вихър (Добри дял)               1:0
Спортист (Козаревец) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)  7:2
Владислав (Джулюница) - Диана 1924 (Правда)               2:0

                           XI кръг

10 април 2009, събота, 17:00 ч
Юнак (Мерданя) - Константин (Константин)                   -
Ураган (Патреш) - Първомайци (Първомайци)                  -
Стрела (Обединение) - Спортист (Козаревец)                 -
Вихър (Добри дял) - Владислав (Джулюница)                  -
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Диана 1924 (Правда)    -

                           XII кръг

17 април 2009, събота, 17:00 ч
Константин (Константин) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)
Диана 1924 (Правда) - Вихър (Добри дял)
Владислав (Джулюница) - Стрела (Обединение)
Спортист (Козаревец) - Ураган (Патреш)
Първомайци (Първомайци) - Юнак (Мерданя)

                           XIII кръг

24 април 2009, събота, 17:00 ч
Първомайци (Първомайци) - Константин (Константин)
Юнак (Мерданя) - Спортист (Козаревец)
Ураган (Патреш) - Владислав (Джулюница)
Стрела (Обединение) - Диана 1924 (Правда)
Вихър (Добри дял) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)

                           XIV кръг

1 май 2009, събота, 18:00 ч
Константин (Константин) - Вихър (Добри дял)
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Стрела (Обединение)
Диана 1924 (Правда) - Ураган (Патреш)
Владислав (Джулюница) - Юнак (Мерданя)
Спортист (Козаревец) - Първомайци (Първомайци)

                           XV кръг

8 май 2009, събота, 18:00 ч
Спортист (Козаревец) - Константин (Константин)
Първомайци (Първомайци) - Владислав (Джулюница)
Юнак (Мерданя) - Диана 1924 (Правда)
Ураган (Патреш) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)
Стрела (Обединение) - Вихър (Добри дял)

                           XVI кръг

15 май 2009, събота, 18:00 ч
Константин (Константин) - Стрела (Обединение)
Вихър (Добри дял) - Ураган (Патреш)
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Юнак (Мерданя)
Диана 1924 (Правда) - Първомайци (Първомайци)
Владислав (Джулюница) - Спортист (Козаревец)

                           XVII кръг

22 май 2009, събота, 18:00 ч
Владислав (Джулюница) - Константин (Константин)
Спортист (Козаревец) - Диана 1924 (Правда)
Първомайци (Първомайци) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)
Юнак (Мерданя) - Вихър (Добри дял)
Ураган (Патреш) - Стрела (Обединение)

                           XVIII кръг

29 май 2009, събота, 18:00 ч
Константин (Константин) - Ураган (Патреш)
Стрела (Обединение) - Юнак (Мерданя)
Вихър (Добри дял) - Първомайци (Първомайци)
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Спортист (Козаревец)
Диана 1924 (Правда) - Владислав (Джулюница)


View "А" ОФГ Велико Търново 2009/10 in a larger map


View "Б" ОФГ Велико Търново 2009/10 in a larger map

нагоре

Благодарим на ЗС на БФС - Велико Търново.

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com