bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив | Kъм стария сайт |


Югозападна "В" АФГ 2009/10

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Малеш (Микрево)                    36   29   4   3   96:27   91     Влиза в Западна "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Миньор (Бобов дол)                 36   23   9   4   60:15   78
 3. Сливнишки герой (Сливница)         36   22   9   5   79:34   75
 4. Пирин 2002 (Разлог)                36   20   8   8   59:25   68
 5. Бенковски (Пазарджик)              36   17   8  11   53:38   59 [+]
 6. Витоша (Бистрица, обл.София ст.)   36   15  10  11   49:50   55
 7. Перун (Кресна)                     36   14  11  11   46:44   53 [+]
 8. Струмска слава 1927 (Радомир)      36   14   9  13   55:43   51
 9. Беласица (Петрич)                  36   12   9  15   40:51   45 [-][*] [1 1 0  2:1  4]
10. Германея (Сапарева баня)           36   13   6  17   37:47   45        [0 1 1  1:2  1]
11. Витоша (Долна Диканя)              36   12   6  18   39:61   42 [+][*] [1 0 1  4:2  3]
12. Места 2005 (Хаджидимово)           36   12   6  18   55:67   42        [1 0 1  2:4  3]
13. Ботев 1937 (Ихтиман)               36   12   3  21   42:77   39
14. Чепинец (Велинград)                36   11   4  21   62:88   37
15. Хебър (Пазарджик)                  36   11   3  22   50:75   36     [3 0 1 13:8  9]
16. Бенковски (Костинброд)             36   10   6  20   45:67   36 [*] [2 0 2 12:12 6]
17. Левски 1923 (Елин Пелин)           36   10   6  20   52:72   36     [1 0 3  5:10 3]
18. Велбъжд (Кюстендил)                36    8  11  17   44:61   35     [1 0 1  3:3  3, 2 гола на чужд терен]
-------------------------------------------------------------------
19. Нови Искър (Нови Искър)            36    9   8  19   30:51   35 [+] [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен]  Изпада в ОФГ София (столица)
--. Миньор 1919 (Перник)               11    0   4   7    8:24    - [*]  Изваден в ОФГ Перник
--. Пирин 2001 (Благоевград)            0    0   0   0    0:0     - [*]
--. Банско II (Банско)                  0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Банско II (Банско), 6-ти през изминалия сезон и втори отбор на Банско
(Банско) от Западна "Б" ФГ, се отказва от участие след изтеглянето на
програмата.
  - Пирин 2001 (Благоевград), 17-ти през изминалия сезон, се отказва от
участие На 14 август, два дни преди началото на сезона. Преди това отборът
заявява за домакинските си мачове стадиона в Покровник.
  - Беласица (Петрич) се включва в групата на 21 август след като седмица по-
рано не е допуснат до участие в Западна "Б" ФГ. Отборът се включва с програмата
на отказалия се Банско II.
  - Витоша (Долна Диканя) влиза в групата на 26 август след като спечелва
допълнителни баражи между трите загубили в квалификациите за ЮЗ "В" АФГ през
лятото отбори, за да попълни останалото свободно място в групата. Отборът
се включва с програмата на отказалия се Пирин 2001 (Благоевград).
  - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) се преименува на Бенковски и премества
седалището си в Костинброд.
  - Миньор 1919 (Перник) е изваден от групата на 13 октомври заради самоволно
напускане на терена в мача от XII кръг Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор 1919
(Перник). Резултатите на отбора до този момент са анулирани.
  - Малеш (Микрево) играе всичките си домакинските мачове без последния на
ст."Спартак" в Сандански и в Ново Делчево заради реконструкция на стадиона в Микрево.
  - Хебър (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски"
в Пазарджик.
  - Миньор 1919 (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Димова махала"
в кв.Димова махала, Перник.
  - Чепинец (Велинград) играе първите си 4 домакински мача (до VIII кръг включително)
на ст."9-ти септември" в Ракитово, тъй като фирма "Бееви спорт" - собственик на
ст."Чепинец" във Велинград - забранява достъпа на отбора до терена и съблекалните
през този период. След това е постигнато споразумение за ползването на стадиона.
  - Нови Искър (Нови Искър) играе домакинските си мачове през есента на ст."Димитър
Пенев" в Мировяне, първите си три домакински мача през пролетта - на стадиона в
кв.Требич, София; а от 28 март (XXVII кръг) нататък - на стадиона в кв.Кумарица,
Нови Искър.
  - Бенковски (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски"
в Пазарджик.
  - Германея (Сапарева баня) играе 8 домакински мача (от X кръг на 4 октомври до
XXVI кръг включително на 24 март) в Дупница и Бобошево заради реконструкция на
стадиона в Сапарева баня.

Голмайстори - пълен списък
28 - Христо Спасов          - Чепинец (Велинград)
20 - Атанас Иванов Шамов    - Бенковски (Пазарджик)
19 - Тодор Пандев           - Пирин 2002 (Разлог)
16 - Димитър Парасков       - Места 2005 (Хаджидимово)
15 - Деян Постоловски       - Малеш (Микрево)
   - Марк Григоров          - Сливнишки герой (Сливница)
   - Георги Георгиев        - Струмска слава 1927 (Радомир)
14 - Йордан Грънчаров       - Перун (Кресна)
13 - Марин Георгиев         - Малеш (Микрево)
   - Юсеин Топчи            - Места 2005 (Хаджидимово)
12 - Юлиан Куртелов         - Сливнишки герой (Сливница)
   - Петър Пенев            - Миньор (Бобов дол)
   - Спас Спасов            - Бенковски (Костинброд)
   - Емил Драчев            - Перун (Кресна)
   - Спас Гигов             - Хебър (Пазарджик)
   - Александър Симеонов    - Малеш (Микрево)
11 - Атанас Топалов         - Малеш (Микрево)
   - Ангел Лачов            - Ботев 1937 (Ихтиман)
   - Тодор Зюмбулев         - Струмска слава 1927 (Радомир)

                           I кръг

16 август 2009, неделя, 18:00 ч
Банско II (Банско) - Перун (Кресна)                       неигран *
* - мачът не се играе заради отказването на Банско II.
Витоша (Бистрица) - Бенковски (Пазарджик)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Пламен Стоянов 18'], 150 зрители
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Чепинец (Велинград)            неигран *
* - мачът не се играе заради отказването на Пирин 2001.
Пирин 2002 (Разлог) - Струмска слава 1927 (Радомир)       2:0 (1:0)
  [1:0 Тодор Пандев 30', 2:0 Златко Богоев 75']
  [чк: Кристиян Иванов (С) 54'], 250 зрители
Левски 1923 (Елин Пелин) - Германея (Сапарева баня)       0:3 (0:2)
  [0:1 Асен Мишев 7', 0:2 Димитър Чечев 12', 0:3 Любомир Личков 67'], 150 зрители
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Миньор 1919 (Перник)                    отложен *
* - отложен във връзка с изваждането на Беласица (Петрич) от Западна "Б" ФГ.
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)         3:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Кошев 30'-аг, 2:0 Руслан Нацев 75'-д, 3:0 Мариян Хаджиев 85'], 300 зрители
Бенковски (Костинброд) - Миньор (Бобов дол)               0:3 (0:1)
  [0:1 Веселин Лозанов 43', 0:2 Валентин Ванов 72', 0:3 Петър Пенев 76'], 200 зрители
Хебър (Пазарджик) - Места 2005 (Хаджидимово)              3:2 (1:0)
  [1:0 Владимир Йонков 33', 3:0 Стефан Христов 48',49'; 3:1 Юсеин Топчи 54',
   3:2 Юсеин Чивилиев 71']
  [чк: Васил Геров (Х) 80'], 100 зрители
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Велбъжд (Кюстендил)             3:2 (2:1)
  [1:0 Александър Живанкин 35', 2:0 Кирил Колев 40', 2:1 Иво Максимов 45'+2',
   3:1 Светослав Костов 68', 3:2 Иво Максимов 76'], 300 зрители
Беласица (Петрич) - Перун (Кресна)                        отложен
Витоша (Долна Диканя) - Чепинец (Велинград)               отложен
2 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Беласица (Петрич) - Перун (Кресна)                        0:1 (0:0)
  [0:1 Венцислав Стоянов 89'], 400 зрители
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Миньор 1919 (Перник)                    4:0 (2:0)  /анулиран/
  [1:0 Деян Постоловски 20', 2:0 Александър Симеонов 35', 3:0 Васил Тошев 74',
   4:0 Красимир Стоянов 90'+1'], 200 зрители
9 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Витоша (Долна Диканя) - Чепинец (Велинград)               3:2 (0:0)
  [0:1 Стоян Боновски 67', 0:2 Димитър Чонков 82', 1:2 Бойко Миланов 83',
   2:2 Борислав Давидков 90', 3:2 Светослав Боянов 90'+3']

                           II кръг

23 август 2009, неделя, 18:00 ч
Перун (Кресна) - Велбъжд (Кюстендил)                      1:1 (0:0)
  [0:1 Янко Янков 67', 1:1 Йордан Грънчаров 90'+2']
  [чк: Григор Григоров (П) 42', Венцислав Димитров (В) 42'], 500 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Нови Искър (Нови Искър)        5:2 (4:0)
  [1:0 Юсеин Топчи 31', 2:0 Бисер Влайков 38', 3:0 Илиян Масърлиев 41',
   4:0 Юсеин Топчи 44', 4:2 Светослав Костов 61',71'; 5:2 Димитър Парасков 79'], 200 зрители
Миньор (Бобов дол) - Хебър (Пазарджик)                    4:1 (3:0)
  [1:0 Веселин Лозанов 4', 2:0 Валентин Ванов 8', 3:0 Веселин Лозанов 13',
   4:0 Пламен Петров 50', 4:1 Владимир Йонков 85'-д], 150 зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - Бенковски (Костинброд)             2:1 (2:1)
  [1:0 Александър Александров 15'-д, 2:0 Кристиян Дечев 22', 2:1 Росен Стоянов 33'], 200 зрители
Миньор 1919 (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)         1:1 (1:0)  /анулиран/
  [1:0 Мариан Хаджиев 2'-аг, 1:1 Милен Игнатов 74'], 150 зрители
Германея (Сапарева баня) - Малеш (Микрево)                1:1 (0:0)
  [1:0 Румен Ангелов 54', 1:1 Атанас Топалов 75'], 200 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски 1923 (Елин Пелин)  0:0
   200 зрители
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Пирин 2002 (Разлог)                 0:2 (0:0)
  [0:1 Златко Богоев 59', 0:2 Тодор Пандев 66'], 200 зрители
Бенковски (Пазарджик) - Пирин 2001 (Благоевград)          неигран
Бенковски (Пазарджик) - Витоша (Долна Диканя)             отложен
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица)                     отложен
30 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Бенковски (Пазарджик) - Витоша (Долна Диканя)             2:1 (1:0)
  [1:0 Атанас Иванов 42', 1:1 Ивайло Спасов 64', 2:1 Атанас Иванов 72'-д]
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица)                     1:1 (0:0)
  [1:0 Методи Стоименов 68', 1:1 Борислав Гущеров 74'-аг]

                           III кръг

26 август 2009, сряда, 18:00 ч
Витоша (Бистрица) - Перун (Кресна)                        2:1 (1:1)
  [1:0 Чавдар Атанасов 16', 1:1 Венцислав Стоянов 33', 2:1 Чавдар Атанасов 71'], 100 зрители
Витоша (Долна Диканя) - Беласица (Петрич)                 отложен
Пирин 2002 (Разлог) - Бенковски (Пазарджик)               0:1 (0:0)
  [0:1 Атанас Иванов 87'-д], 200 зрители
Левски 1923 (Елин Пелин) - Чепинец (Велинград)            1:3 (0:2)
  [0:1 Авуку Годфред Нана Яв 6', 0:2 Христо Спасов 8', 0:3 Десислав Сатев 64',
   1:3 Драгомир Марков 74'], 100 зрители
  [чк: Авуку Годфред Нана Яв (Ч) 81']
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Струмска слава 1927 (Радомир)           2:0 (2:0)
  [1:0 Марин Георгиев 3', 2:0 Атанас Топалов 42'], 150 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)     1:0 (0:0)
  [1:0 Руслан Нацев 72'-д], 200 зрители
Бенковски (Костинброд) - Миньор 1919 (Перник)             0:0  /анулиран/
   100 зрители
Хебър (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  1:2 (0:1)
  [0:1 Кристиян Дечев 12', 1:1 Найден Стефанов 64', 1:2 Николай Йорданов 68'], 100 зрители
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Миньор (Бобов дол)              2:1 (0:0)
  [0:1 Веселин Лозанов 52', 1:1 Божидар Георгиев 61', 2:1 Марио Панайотов 65'], 250 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Места 2005 (Хаджидимово)            1:1 (0:0)
  [1:0 Юлиян Кръстев 47', 1:1 Юсеин Топчи 69'], 250 зрители
14 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
Витоша (Долна Диканя) - Беласица (Петрич)                 2:0 (2:0)
  [1:0 Петър Петров 39'-д, 2:0 Даниел Йорданов 43']

                           IV кръг

30 август 2009, неделя, 18:00 ч
Перун (Кресна) - Места 2005 (Хаджидимово)                 1:2 (0:1)
  [0:1 Димитър Парасков 34', 1:1 Андон Янкулов 64', 1:2 Юсеин Топчи 75'], 100 зрители
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд (Кюстендил)                  1:1 (1:1)
  [1:0 Петър Пенев 8', 1:1 Радостин Джогански 43']
  [чк: Ивайло Странджов (В) 78'], 200 зрители
Ботев 1937 (Ихтиман) - Нови Искър (Нови Искър)            1:1 (0:0)
  [1:0 Александър Димитров 62', 1:1 Светослав Костов 76']
  [чк: Марио Панайотов (НИ) 90'+1'], 300 зрители
Миньор 1919 (Перник) - Хебър (Пазарджик)                  отложен *
* - отложен заради организационни проблеми на Хебър.
Германея (Сапарева баня) - Бенковски (Костинброд)         2:1 (2:1)
  [1:0 Георги Шомев 7', 2:0 Светослав Сакаджийски 18', 2:1 Виктор Георгиев 29'], 150 зрители
Струмска слава 1927 (Радомир) - Сливнишки герой (Сливн.)  1:2
  [Борислав Николов - Мариян Хаджиев, Юлиян Янакиев], 300 зрители
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Малеш (Микрево)                     1:5 (1:1)
  [1:0 Стоян Боновски 38', 1:1 Деян Постоловски 45'+1', 1:2 Марин Георгиев 47',
   1:3 Александър Симеонов 72', 1:5 Деян Постоловски 86',90'], 200 зрители
Бенковски (Пазарджик) - Левски 1923 (Елин Пелин)          2:1 (0:0)
  [1:0 Атанас Велев 78', 1:1 Георги Петров 89', 2:1 Станимир Станев 90'+4'], 200 зрители
Беласица (Петрич) - Пирин 2002 (Разлог)                   0:1 (0:1)
  [0:1 Тодор Пандев 8']
  [чк: Емил Хаджиев (П) 42'], 1 200 зрители
Витоша (Бистрица) - Витоша (Долна Диканя)                 1:1 (0:0)
  [1:0 Радослав Симеонов 68', 1:1 Светослав Боянов 83'], 100 зрители
10 септември 2009, четвъртък, 17:00 ч
Миньор 1919 (Перник) - Хебър (Пазарджик)                  0:1 (0:1)  /анулиран/
  [0:1 Филип Филипов 40']

                           I кръг - отложени мачове

2 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Беласица (Петрич) - Перун (Кресна)                        0:1 (0:0)
  [0:1 Венцислав Стоянов 89'], 400 зрители
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Миньор 1919 (Перник)                    4:0 (2:0)  /анулиран/
  [1:0 Деян Постоловски 20', 2:0 Александър Симеонов 35', 3:0 Васил Тошев 74',
   4:0 Красимир Стоянов 90'+1'], 200 зрители

                           V кръг

6 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Витоша (Долна Диканя) - Перун (Кресна)                    0:0
  [чк: Андон Янкулов (П) 61'], 200 зрители
Пирин 2002 (Разлог) - Витоша (Бистрица)                   5:0 (2:0)
  [1:0 Йордан Лечов 15', 3:0 Георги Фикиин 26',48'; 4:0 Лазар Янкулов 78',
   5:0 Цветан Варсанов 84']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Беласица (Петрич)              3:0 (1:0)
  [1:0 Георги Петров 37', 2:0 Риад Белхасен 53', 3:0 Бисер Иванов 85'], 100 зрители
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Бенковски (Пазарджик)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Красимир Стоянов 74'], 200 зрители
Сливнишки герой (Сливница) - Чепинец (Велинград)          9:0 (4:0)
  [1:0 Мариян Хаджиев 10', 4:0 Юлиан Куртелов 25',30',37'; 5:0 Тодор Димитров 49',
   6:0 Юлиан Куртелов 50', 8:0 Тодор Димитров 73',74'; 9:0 Юлиян Янакиев 83'], 100 зрители
Бенковски (Костинброд) - Струмска слава 1927 (Радомир)    0:0
   100 зрители
Хебър (Пазарджик) - Германея (Сапарева баня)              0:3 сл. *
* - мачът не започва поради липса на осигурена охрана от страна на домакините.
    На Хебър е присъдена служебна загуба с 0:3.
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Миньор 1919 (Перник)            2:1 (1:0)  /анулиран/
  [1:0 Евгени Систов 34', 2:0 Димитър Стефанов 65', 2:1 Мартин Илиев 87'], 200 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Ботев 1937 (Ихтиман)                3:0 (3:0)
  [1:0 Юлиян Кръстев 25'-д, 3:0 Иво Максимов 30',31'], 500 зрители
Места 2005 (Хаджидимово) - Миньор (Бобов дол)             0:5
  [Петър Пенев, Веселин Лозанов, Валентин Ванов,
   Теодор Тодоров, Пламен Петров], 350 зрители

                           I кръг - отложен мач

9 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Витоша (Долна Диканя) - Чепинец (Велинград)               3:2 (0:0)
  [0:1 Стоян Боновски 67', 0:2 Димитър Чонков 82', 1:2 Бойко Миланов 83',
   2:2 Борислав Давидков 90', 3:2 Светослав Боянов 90'+3']

                           IV кръг - отложен мач

10 септември 2009, четвъртък, 17:00 ч
Миньор 1919 (Перник) - Хебър (Пазарджик)                  0:1 (0:1)  /анулиран/
  [0:1 Филип Филипов 40']

                           VI кръг

13 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Перун (Кресна) - Миньор (Бобов дол)                       1:2 (1:0)
  [1:0 Красимир Ангелов 28', 1:1 Пламен Петров 64', 1:2 Теодор Тодоров 86']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Места 2005 (Хаджидимово)           0:2 (0:2)
  [0:1 Илиян Масърлиев 42', 0:2 Юсеин Топчи 44']
Миньор 1919 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                0:2 (0:0)  /анулиран/
  [0:1 Радостин Джогански 49', 0:2 Янко Янков 66']
Германея (Сапарева баня) - Нови Искър (Нови Искър)        1:0 (0:0)
  [1:0 Светослав Сакаджийски 56'-д]
Струмска слава 1927 (Радомир) - Хебър (Пазарджик)         2:1 (1:1)
  [0:1 Филип Филипов 24', 1:1 Кирил Йорданов 35'-д, 2:1 Евгени Зюмбулев 89']
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Бенковски (Костинброд)              2:2 (1:1)
  [0:1 Калоян Ангелов 13', 2:1 Христо Спасов 38',73'; 2:2 Спас Спасов 90']
  [чк: Кирил Беров (Б) 37', Десислав Сатев (Ч) 90'+2', Спас Спасов (Б) 90'+2'], ~ 100 зрители
Бенковски (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)        2:1 (1:1)
  [0:1 Юлиан Куртелов 8', 1:1 Георги Василев 38', 2:1 Атанас Иванов 85'], ~ 150 зрители
Беласица (Петрич) - Малеш (Микрево)                       1:2 (1:2)
  [0:1 Георги Жежев 3', 1:1 Кирил Карачоров 29', 1:2 Марин Георгиев 34']
Витоша (Бистрица) - Левски 1923 (Елин Пелин)              2:1 (1:1)
  [0:1 Игнат Дамянов 8', 1:1 Йордан Стоилов 45', 2:1 Александър Димитров 59']
Витоша (Долна Диканя) - Пирин 2002 (Разлог)               0:0
  [чк: Николай Методиев (В)]

                           VII кръг

16 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Перун (Кресна)                      1:0 (1:0)
  [1:0 Георги Фикиин 27']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Витоша (Долна Диканя)          5:0 (3:0)
  [1:0 Игнат Дамянов 11', 2:0 Светослав Михайлов 26'-д, 3:0 Драгомир Марков 28',
   4:0 Риад Белхасен 75', 5:0 Драгомир Марков 90'+3']
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Витоша (Бистрица)                       3:0 (1:0)
  [2:0 Атанас Топалов 6',51'; 3:0 Марио Бачев 89'-д]
Сливнишки герой (Сливница) - Беласица (Петрич)            4:0 (4:0)
  [2:0 Марк Григоров 7',9'; 4:0 Юлиан Куртелов 28',35']
Бенковски (Костинброд) - Бенковски (Пазарджик)            0:2 (0:1)
  [0:1 Петър Еленкин 3', 0:2 Станимир Станев 58']
  [чк: Атанас Велев (БП) 87']
Хебър (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)                   0:3 сл. *
* - мачът не започва заради забравени картотеки на домакините. На Хебър
    е присъдена служебна загуба с 0:3.
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Струмска слава 1927 (Радомир)   0:1 (0:1)
  [0:1 Васил Огнянов 15']
  [чк: Тодор Зюмбулев (С) 71']
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            1:0 (1:0)
  [1:0 Иво Максимов 17']
Места 2005 (Хаджидимово) - Миньор 1919 (Перник)           6:4 (2:2)  /анулиран/
  [0:1 Йордан Филипов 13', 2:1 Юсеин Топчи 14',27'; 2:2 Йордан Филипов 38'-д,
   3:2 Илиян Масърлиев 64', 3:3 Адриан Александров 69', 4:3 Бисер Влайков 73',
   5:3 Димитър Парасков 79'-д, 6:3 Юсеин Топчи 81', 6:4 Борислав Борисов 90']
Миньор (Бобов дол) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 2:0 (1:0)
  [2:0 Петър Пенев 2',63']

                           VIII кръг

20 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Перун (Кресна) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     2:1 (1:0)
  [1:0 Емил Драчев 41', 1:1 Антон Халачев 67', 2:1 Красимир Ангелов 90'+2']
Миньор 1919 (Перник) - Миньор (Бобов дол)                 0:3 сл. *  /анулиран/
* - домакините не осигуряват медицинско лице за мача.
Германея (Сапарева баня) - Места 2005 (Хаджидимово)       3:1 (0:0)
  [1:0 Димитър Чечев 48', 1:1 Илиян Масърлиев 57'-д, 2:1 Димитър Чечев 60',
   3:1 Светослав Сакаджийски 70']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)       1:2 (1:1)
  [0:1 Радостин Джогански 20', 1:1 Кирил Йорданов 40', 1:2 Янко Янков 74'-д]
в Ракитово, ст."9-ти септември":
Чепинец (Велинград) - Нови Искър (Нови Искър)             1:2 (1:0)
  [1:0 Христо Спасов 19', 1:1 Божидар Георгиев 61', 1:2 Светослав Костов 68']
Бенковски (Пазарджик) - Хебър (Пазарджик)                 2:0 (1:0)
  [1:0 Костадин Харизанов 18', 2:0 Атанас Иванов 90'+3']
Беласица (Петрич) - Бенковски (Костинброд)                1:1 (0:1)
  [0:1 Спас Спасов 43', 1:1 Марин Дамянов 70']
Витоша (Бистрица) - Сливнишки герой (Сливница)            3:0 (2:0)
  [1:0 Чавдар Атанасов 24', 2:0 Пламен Стоянов 84', 3:0 Йордан Стоилов 90'+2']
Витоша (Долна Диканя) - Малеш (Микрево)                   2:5 (1:4)
  [0:1 Иван Вакареев 3', 1:1 Петър Петров 24'-д, 1:2 Марин Георгиев 26',
   1:3 Александър Симеонов 38', 1:4 Иван Вакареев 40', 2:4 Андрей Евтимов 58',
   2:5 Атанас Топалов 75']
Пирин 2002 (Разлог) - Левски 1923 (Елин Пелин)            4:1 (2:0)
  [2:0 Александър Дюлгеров 32',34'; 2:1 Игнат Дамянов 54', 3:1 Йордан Лечов 59',
   4:1 Георги Фикиин 61']

                           IX кръг

27 септември 2009, неделя, 17:00 ч
Левски 1923 (Елин Пелин) - Перун (Кресна)                 4:1 (1:1)
  [1:0 Риад Белхасен 25', 1:1 Венцислав Стоянов 27', 4:1 Бисер Иванов 56',65',75']
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Пирин 2002 (Разлог)                     3:2 (1:2)
  [0:1 Тодор Пандев 4', 1:1 Красимир Стоянов 20', 1:2 Тодор Пандев 35',
   2:2 Вангел Стоянов 65', 3:2 Красимир Стоянов 86']
  [чк: Борислав Костадинов (П) 21', Петър Кепов (М) 70', Красимир Стоянов (М) 86',
   Лазар Янкулов (П) 89']
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Долна Диканя)        отложен *
* - отложен заради участието на Сливнишки герой в турнира за Купата на България.
Бенковски (Костинброд) - Витоша (Бистрица)                1:1 (0:0)
  [0:1 Христо Романски 51', 1:1 Спас Спасов 66']
Хебър (Пазарджик) - Беласица (Петрич)                     0:2 (0:1)
  [0:1 Кирил Карачоров 31', 0:2 Методи Стоименов 81']
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Бенковски (Пазарджик)           отложен *
* - отложен заради участието на Нови Искър в турнира за Купата на България.
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Чепинец (Велинград)                 2:1 (1:0)
  [1:0 Радостин Джогански 23', 1:1 Христо Спасов 48', 2:1 Веселин Здравков 85']
  [чк: Авуку Годфред Нана Яв (Ч) 24']
Места 2005 (Хаджидимово) - Струмска слава 1927 (Радомир)  1:1 (1:1)
  [0:1 Кирил Йорданов 23', 1:1 Димитър Парасков 45']
  [чк: Георги Керезиев (М) 87']
Миньор (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня)             1:0 (0:0)
  [1:0 Пламен Гигов 90']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор 1919 (Перник)               0:0  /анулиран/
14 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Бенковски (Пазарджик)           1:0 (0:0)
  [1:0 Божидар Георгиев 65']
28 октомври 2009, сряда, 14:00 ч
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Долна Диканя)        2:1 (1:0)
  [1:0 Николай Миланов 7', 2:0 Марк Григоров 75', 2:1 Петър Петров 84']

                           II кръг - отложени мачове

30 септември 2009, сряда, 17:00 ч
Бенковски (Пазарджик) - Витоша (Долна Диканя)             2:1 (1:0)
  [1:0 Атанас Иванов 42', 1:1 Ивайло Спасов 64', 2:1 Атанас Иванов 72'-д]
Беласица (Петрич) - Витоша (Бистрица)                     1:1 (0:0)
  [1:0 Методи Стоименов 68', 1:1 Борислав Гущеров 74'-аг]

                           X кръг

4 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Перун (Кресна) - Миньор 1919 (Перник)                     4:1 (3:1)  /анулиран/
  [1:0 Андон Янкулов 9', 2:0 Емил Драчев 14', 2:1 Йордан Филипов 27',
   3:1 Андон Янкулов 29', 4:1 Александър Стойчев 79']
в Дупница, ст."Бончук":
Германея (Сапарева баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)           2:1 (1:1)
  [1:0 Светослав Сакаджийски 15', 1:1 Александър Александров 25', 2:1 Румен Ангелов 73']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Бобов дол)        0:0
Чепинец (Велинград) - Места 2005 (Хаджидимово)            5:3 (2:1)
  [1:0 Христо Спасов 2', 1:1 Бисер Влайков 11', 2:1 Стоян Боновски 42',
   3:1 Христо Спасов 50', 3:2 Иван Илчев 78', 4:2 Стоян Боновски 80'-д,
   4:3 Иван Стоилов 81', 5:3 Васил Содев 90'+1']
  [чк: Ангел Попов (М) 70']
Бенковски (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)               1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Василев 81']
Беласица (Петрич) - Нови Искър (Нови Искър)               2:2 (1:1)
  [1:0 Стоян Стойков 30', 1:1 Александър Стойчев 35', 1:2 Светослав Костов 49',
   2:2 Любослав Дондев 51'-аг]
Витоша (Бистрица) - Хебър (Пазарджик)                     1:1 (1:0) *
  [1:0 Чавдар Атанасов 25', 1:1 Спас Гигов 75']
  [чк: Костадин Пилитов (Х) 80']
* - Отборът на Витоша е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради
    инциденти по време на срещата.
Витоша (Долна Диканя) - Бенковски (Костинброд)            2:1 (2:0)
  [1:0 Асен Григоров 11', 2:0 Даниел Стефанов 18', 2:1 Спас Спасов 58']
Пирин 2002 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)          0:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Малеш (Микрево)                4:7 (3:5)
  [0:1 Марио Бачев 10', 1:1 Асен Вутев 26', 2:1 Светослав Михайлов 33',
   2:2 Марин Георгиев 36', 2:3 Александър Симеонов 37', 3:3 Игнат Дамянов 39',
   3:4 Александър Симеонов 42', 3:5 Марин Георгиев 44', 3:6 Деян Постоловски 48',
   3:7 Георги Жежев 75', 4:7 Светослав Михайлов 77']

                           XI кръг

7 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
в Сандански, ст."Спартак":
Малеш (Микрево) - Перун (Кресна)                          2:0 (0:0)
  [1:0 Александър Симеонов 66', 2:0 Георги Жежев 90'-д]
Сливнишки герой (Сливница) - Левски 1923 (Елин Пелин)     2:0 (2:0)
  [2:0 Юлиан Куртелов 2',43']
Бенковски (Костинброд) - Пирин 2002 (Разлог)              0:1 (0:0)
  [0:1 Златко Богоев 75']
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Долна Диканя)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Петър Петров 72']
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Витоша (Бистрица)               0:3 сл. *
* - прекратен при 1:0 на почивката, когато охраната напуска стадиона.
    На Нови Искър е присъдена служебна загуба с 0:3.
Велбъжд (Кюстендил) - Беласица (Петрич)                   1:2 (1:0)
  [1:0 Бисер Методиев 24', 1:1 Стоян Стойков 77', 1:2 Марин Дамянов 89'-д]
Места 2005 (Хаджидимово) - Бенковски (Пазарджик)          2:1 (1:0)
  [1:0 Илиян Масърлиев 25', 1:1 Георги Василев 79', 2:1 Юсеин Чивилиев 89']
Миньор (Бобов дол) - Чепинец (Велинград)                  3:0 (0:0)
  [3:0 Петър Пенев 70',77',85']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Струмска слава 1927 (Радомир)      1:0 (1:0)
  [1:0 Кристиян Дечев 18']
Миньор 1919 (Перник) - Германея (Сапарева баня)           1:1 (0:0)  /анулиран/
  [0:1 Димитър Чечев 67', 1:1 Александър Димитров 88']

                           XII кръг

11 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Перун (Кресна) - Германея (Сапарева баня)                 2:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Чечев 47', 1:1 Емил Драчев 58', 2:1 Радослав Широв 68']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор 1919 (Перник)      прекратен *  /анулиран/
* - мачът е прекратен в 87' при 1:0, когато футболистите на Миньор 1919
    напускат терена, претендирайки че отбелязаният от Струмска слава 1927
    гол е от положение на засада. За самоволното напускане на терена
    отборът на Миньор 1919 е изваден от групата, а резултатите му до
    този момент са анулирани. Статистика до прекратяването:
  [1:0 Борислав Николов 87']
Чепинец (Велинград) - Ботев 1937 (Ихтиман)                7:1 (4:0)
  [1:0 Стоян Боновски 15'-д, 2:0 Христо Спасов 20', 3:0 Васил Содев 38',
   4:0 Стоян Боновски 45'-д, 4:1 Борислав Геров 54', 6:1 Христо Спасов 61',76';
   7:1 Георги Николов 87']
  [чк: Георги Назлиев (вр) (Ч) 50']
Бенковски (Пазарджик) - Миньор (Бобов дол)                1:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Дечев 1']
Беласица (Петрич) - Места 2005 (Хаджидимово)              1:0 (0:0)
  [1:0 Илко Опренов 58']
в Герман: *
Витоша (Бистрица) - Велбъжд (Кюстендил)                   1:1 (0:1)
  [0:1 Янко Янков 37', 1:1 Йордан Стоилов 50']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Витоша.
Витоша (Долна Диканя) - Нови Искър (Нови Искър)           0:2 (0:1)
  [0:1 Марио Панайотов 12', 0:2 Николай Благоев 90']
  [чк: Ивайло Славов (В)]
Пирин 2002 (Разлог) - Хебър (Пазарджик)                   6:0 (3:0)
  [2:0 Тодор Пандев 4',6'; 3:0 Христо Димиров 36', 4:0 Георги Фикиин 57',
   5:0 Тодор Пандев 60', 6:0 Георги Велинов 70']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Бенковски (Костинброд)         3:0 (1:0)
  [1:0 Драгомир Марков 43', 2:0 Бисер Иванов 82', 3:0 Димитър Велев 87']
  [чк: Филип Велев (Л) 90']
в Ново Делчево:
Малеш (Микрево) - Сливнишки герой (Сливница)              2:1 (0:1)
  [0:1 Юлиан Куртелов 45', 1:1 Лъчезар Дафков 82', 2:1 Красимир Стоянов 87']
  [чк: Благой Станков (М) 85']

                           III кръг - отложен мач

14 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
Витоша (Долна Диканя) - Беласица (Петрич)                 2:0 (2:0)
  [1:0 Петър Петров 39'-д, 2:0 Даниел Йорданов 43']

                           IX кръг - отложен мач

14 октомври 2009, сряда, 16:00 ч
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Бенковски (Пазарджик)           1:0 (0:0)
  [1:0 Божидар Георгиев 65']

                           XIII кръг

18 октомври 2009, неделя, 16:00 ч
Сливнишки герой (Сливница) - Перун (Кресна)               2:2 (0:1)
  [0:1 Емил Драчев 12', 1:1 Юлиян Янакиев 62', 1:2 Емил Драчев 71',
   2:2 Марк Григоров 90'+2']
  [чк: Николай Цветков (П) 89']
Бенковски (Костинброд) - Малеш (Микрево)                  1:2 (0:0)
  [0:1 Александър Симеонов 58', 0:2 Лъчезар Дафков 61', 1:2 Сашо Александров 90']
Хебър (Пазарджик) - Левски 1923 (Елин Пелин)              3:1 (2:0)
  [1:0 Спас Гигов 17', 2:0 Никола Салджиев 23'-аг, 3:0 Филип Филипов 62',
   3:1 Милен Радуканов 89']
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Пирин 2002 (Разлог)             0:2 (0:1)
  [0:2 Тодор Пандев 30',65']
  [чк: Николай Благоев (НИ), Златко Богоев (П)]
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Долна Диканя)               0:1 (0:1)
  [0:1 Цветомир Любенов 14']
  [чк: Ивайло Странджов (Вел)]
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Бистрица)              4:0 (1:0)
  [1:0 Ангел Чилев 15', 2:0 Димитър Парасков 58', 3:0 Юсеин Чивилиев 74',
   4:0 Димитър Парасков 88']
Миньор (Бобов дол) - Беласица (Петрич)                    4:0 (1:0)
  [2:0 Петър Пенев 43',51'-д; 4:0 Христо Габаров 70',90']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Бенковски (Пазарджик)              0:1 (0:1)
  [0:1 Георги Василев 33']
в Дупница, ст."Бончук":
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)  3:2 (1:0)
  [1:0 Ивайло Златанов 29', 1:1 Борислав Николов 55', 1:2 Ванчо Стоилов 75',
   2:2 Светослав Сакаджийски 77', 3:2 Румен Ангелов 85']
Чепинец (Велинград)                                       почива

                           XIV кръг

24 октомври 2009, събота, 16:00 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Велбъжд (Кюстендил)                 3:2 (1:1)
  [1:0 Тодор Пандев 5'-д, 1:1 Радостин Джогански 36', 2:1 Христо Димиров 50',
   2:2 Светлозар Момчилов 70', 3:2 Георги Фикиин 75']
  [чк: Стоян Райков (П)]
25 октомври 2009, неделя, 15:00 ч
Перун (Кресна) - Струмска слава 1927 (Радомир)            1:0 (1:0)
  [1:0 Йордан Грънчаров 38']
Чепинец (Велинград) - Германея (Сапарева баня)            3:0 (0:0)
  [1:0 Христо Спасов 57', 2:0 Десислав Сатев 75', 3:0 Христо Спасов 80']
  [чк: Георги Шомев (Г) 15']
Беласица (Петрич) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  2:0 (2:0)
  [2:0 Методи Стоименов 34',37']
Витоша (Бистрица) - Миньор (Бобов дол)                    0:1 (0:0)
  [0:1 Петър Пенев 74']
Витоша (Долна Диканя) - Места 2005 (Хаджидимово)          3:0 (2:0)
  [1:0 Петър Петров 4', 2:0 Даниел Стефанов 31', 3:0 Йордан Филипов 83']
  [чк: Илиян Масърлиев (М)]
Левски 1923 (Елин Пелин) - Нови Искър (Нови Искър)        1:0 (0:0)
  [1:0 Бисер Иванов 65']
  [чк: Александър Кацаров (НИ)]
в Ново Делчево:
Малеш (Микрево) - Хебър (Пазарджик)                       3:1 (1:0)
  [2:0 Атанас Топалов 40',65'; 3:0 Васил Ташев 71', 3:1 Кръстьо Иванов 75']
Сливнишки герой (Сливница) - Бенковски (Костинброд)       5:2 (1:0)
  [1:0 Марк Григоров 13', 2:0 Владислав Йорданов 52', 2:1 Борислав Миланов 58',
   3:1 Марк Григоров 66', 4:1 Юлиян Янакиев 68', 4:2 Борислав Миланов 85',
   5:2 Ивайло Цветков 87']
Бенковски (Пазарджик)                                     почива

                           IX кръг - отложен мач

28 октомври 2009, сряда, 14:00 ч
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Долна Диканя)        2:1 (1:0)
  [1:0 Николай Миланов 7', 2:0 Марк Григоров 75', 2:1 Петър Петров 84']

                           XV кръг

1 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Бенковски (Костинброд) - Перун (Кресна)                   3:0 (1:0)
  [1:0 Любомир Любомиров 4', 2:0 Спас Спасов 72', 3:0 Юри Михайлов 90']
Хебър (Пазарджик) - Сливнишки герой (Сливница)            1:5 (1:1)
  [0:1 Юлиян Янакиев 13'-д, 1:1 Филип Филипов 30'-д, 1:3 Юлиан Куртелов 52',55';
   1:4 Владислав Йорданов 65', 1:5 Николай Величков 73']
  [ид: Милен Игнатов (Сг) 80'], 40 зрители
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Малеш (Микрево)                 отложен *
* - отложен заради грипна епидемия в състава на гостите.
Велбъжд (Кюстендил) - Левски 1923 (Елин Пелин)            0:3 (0:1)
  [0:1 Сайлас Обаси 31', 0:3 Марио Геров 87',88']
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин 2002 (Разлог)            0:3 (0:2)
  [0:1 Златко Богоев 9', 0:2 Тодор Пандев 20'-д, 0:3 Георги Фикиин 65']
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Долна Диканя)                3:1 (1:1)
  [1:0 Пламен Петров 27', 1:1 Светослав Боянов 42', 2:1 Теодор Тодоров 62',
   3:1 Петър Пенев 73']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Бистрица)                  2:0 (0:0)
  [1:0 Йордан Лесев 46', 2:0 Александър Димитров 50']
  [чк: Иван Терзийски (В)]
в Бобошево:
Германея (Сапарева баня) - Бенковски (Пазарджик)          3:2 (1:2)
  [0:1 Лазар Голачки 7', 0:2 Атанас Иванов 24', 2:2 Румен Ангелов 28',58';
   3:2 Димитър Чечев 65']
  [чк: Костадин Джоргов (Г) 55', Станимир Станев (Б)]
Струмска слава 1927 (Радомир) - Чепинец (Велинград)       5:1 (4:0)
  [1:0 Кирил Йорданов 15', 2:0 Тодор Зюмбулев 36', 4:0 Георги Георгиев 38',42';
   5:0 Стилиян Митов 46', 5:1 Христо Спасов 83']
3 ноември 2009, вторник, 14:00 ч
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Малеш (Микрево)                 0:3 (0:0)
  [0:1 Георги Жежев 58'-д, 0:2 Атанас Топалов 63', 0:3 Васил Ташев 79']
Беласица (Петрич)                                         почива

                           XVI кръг

8 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Перун (Кресна) - Чепинец (Велинград)                      3:0 (2:0)
  [1:0 Йордан Грънчаров 22', 2:0 Андон Янкулов 35', 3:0 Николай Георгиев 47']
Бенковски (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)     3:2 (2:2)
  [1:0 Георги Василев 1', 2:0 Атанас Иванов 19', 2:1 Тодор Зюмбулев 25',
   2:2 Георги Георгиев 36', 3:2 Мартин Газиев 71']
Беласица (Петрич) - Германея (Сапарева баня)              1:0 (1:0)
  [1:0 Кирил Заков 39']
Витоша (Долна Диканя) - Ботев 1937 (Ихтиман)              1:0 (0:0)
  [1:0 Владимир Димитров 84'-д]
Пирин 2002 (Разлог) - Миньор (Бобов дол)                  отложен *
* - отложен заради грипна епидемия в състава на гостите.
Левски 1923 (Елин Пелин) - Места 2005 (Хаджидимово)       4:1 (0:1)
  [0:1 Ангел Чилев 27', 1:1 Риад Белхасен 47', 2:1 Марио Геров 55',
   4:1 Риад Белхасен 77',88']
в Ново Делчево:
Малеш (Микрево) - Велбъжд (Кюстендил)                     1:0 (0:0)
  [1:0 Александър Симеонов 46']
Сливнишки герой (Сливница) - Нови Искър (Нови Искър)      3:0 (2:0)
  [1:0 Александър Вучков 15', 2:0 Юлиян Янакиев 45'-д, 3:0 Владислав Йорданов 89']
Бенковски (Костинброд) - Хебър (Пазарджик)                5:1 (2:1)
  [1:0 Борислав Миланов 1', 2:0 Калоян Ангелов 34', 2:1 Валентин Найденов 42',
   4:1 Спас Спасов 70',75'; 5:1 Юлиян Донков 88']
11 ноември 2009, сряда, 14:00 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Миньор (Бобов дол)                  0:0
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           XVII кръг

14 ноември 2009, събота, 14:00 ч
в Бобошево:
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Бистрица)              0:2 (0:2)
  [0:1 Радослав Симеонов 18', 0:2 Пламен Стоянов 43']
15 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Хебър (Пазарджик) - Перун (Кресна)                        0:2 (0:1)
  [0:2 Емил Драчев 11',81']
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Бенковски (Костинброд)          0:2 (0:1)
  [0:1 Кирил Беров 11', 0:2 Росен Стоянов 73']
Велбъжд (Кюстендил) - Сливнишки герой (Сливница)          1:1 (1:1)
  [1:0 Янко Янков 5', 1:1 Марк Григоров 13']
Места 2005 (Хаджидимово) - Малеш (Микрево)                0:3 (0:2)
  [0:2 Деян Постоловски 25',44'; 0:3 Александър Симеонов 54']
Миньор (Бобов дол) - Левски 1923 (Елин Пелин)             2:0 (1:0)
  [2:0 Веселин Лозанов 35',70']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 2002 (Разлог)                отложен
Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)         2:1 (1:0)
  [1:0 Борислав Николов 20', 1:1 Илко Опренов 73', 2:1 Ванчо Стоилов 82']
Чепинец (Велинград) - Бенковски (Пазарджик)               1:0 (0:0)
  [1:0 Десислав Сатев 76']
18 ноември 2009, сряда, 14:00 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 2002 (Разлог)                0:1 (0:0)
  [0:1 Иван Михайлов 72']
Витоша (Долна Диканя)                                     почива

                           XVIII кръг

22 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
Перун (Кресна) - Бенковски (Пазарджик)                    2:0 (2:0)
  [1:0 Григор Григоров 2', 2:0 Йордан Грънчаров 12']
Беласица (Петрич) - Чепинец (Велинград)                   2:0 (0:0)
  [1:0 Стоян Стойков 81', 2:0 Методи Стоименов 88']
Витоша (Бистрица) - Струмска слава 1927 (Радомир)         1:2 (0:1)
  [0:2 Георги Георгиев 24',75'; 1:2 Ивайло Колев 80']
Витоша (Долна Диканя) - Германея (Сапарева баня)          3:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Давидков 27', 3:0 Светослав Боянов 55',75']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)           4:0 (1:0)
  [1:0 Сайлас Обаси 25', 2:0 Мартин Кендашки 69', 3:0 Милен Радуканов 71',
   4:0 Драгомир Марков 72']
в Ново Делчево:
Малеш (Микрево) - Миньор (Бобов дол)                      1:0 (1:0)
  [1:0 Вангел Стоянов 42']
Сливнишки герой (Сливница) - Места 2005 (Хаджидимово)     2:1 (0:0)
  [1:0 Марк Григоров 50', 2:0 Юлиян Янакиев 59'-д, 2:1 Димитър Парасков 84'-д]
Бенковски (Костинброд) - Велбъжд (Кюстендил)              1:1 (1:0)
  [1:0 Сашо Александров 1', 1:1 Янко Янков 66']
Хебър (Пазарджик) - Нови Искър (Нови Искър)               2:3 (1:1)
  [1:0 Спас Гигов 7', 1:1 Светослав Костов 10', 1:2 Божидар Георгиев 58',
   2:2 Калин Карабов 79', 2:3 Илиян Камбуров 90']
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива

                           XIX кръг

29 ноември 2009, неделя, 14:00 ч
в Мировяне, ст."Димитър Пенев":
Нови Искър (Нови Искър) - Перун (Кресна)                  1:2 (1:2)
  [1:0 Стефан Павлов 13', 1:1 Йордан Грънчаров 32', 1:2 Андон Янкулов 42']
Велбъжд (Кюстендил) - Хебър (Пазарджик)                   2:2 (0:2)
  [0:1 Спас Гигов 29', 0:2 Кръстьо Иванов 35', 1:2 Бисер Методиев 53',
   2:2 Янко Янков 63']
Места 2005 (Хаджидимово) - Бенковски (Костинброд)         2:2 (1:2)
  [0:1 Борислав Миланов 8', 1:1 Юсеин Чивилиев 15', 1:2 Росен Стоянов 28',
   2:2 Юсеин Чивилиев 55']
Миньор (Бобов дол) - Сливнишки герой (Сливница)           1:0 (1:0)
  [1:0 Теодор Тодоров 12']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Малеш (Микрево)                    1:5 (0:4)
  [0:3 Атанас Топалов 8',13',19'; 0:4 Александър Симеонов 25', 1:4 Кристиян Дечев 63',
   1:5 Марин Георгиев 65']
в Дупница, ст."Бончук":
Германея (Сапарева баня) - Пирин 2002 (Разлог)            0:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Долна Диканя)     2:0 (0:0)
  [1:0 Георги Георгиев 51', 2:0 Яни Михайлов 90']
Чепинец (Велинград) - Витоша (Бистрица)                   1:1 (1:1)
  [1:0 Стоян Боновски 36'-д, 1:1 Ивайло Колев 43']
Бенковски (Пазарджик) - Беласица (Петрич)                 3:0 (2:0)
  [1:0 Атанас Иванов 3', 2:0 Димитър Стоянов 36', 3:0 Лазар Голачки 50']
Левски 1923 (Елин Пелин)                                  почива

                           XX кръг

21 февруари 2010, неделя, 14:00 ч
Перун (Кресна) - Беласица (Петрич)                        1:1
  [1:0 Емил Драчев 20', 1:1 Андон Атанасов 78']
  [чк: Стойчо Георгиев (Б), Кирил Заков (Б)]
Бенковски (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                 отложен *
Чепинец (Велинград) - Витоша (Долна Диканя)               отложен *
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин 2002 (Разлог)       отложен *
в Дупница, ст."Бончук":
Германея (Сапарева баня) - Левски 1923 (Елин Пелин)       0:0
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)         0:1
  [0:1 Николай Миланов 53']
Миньор (Бобов дол) - Бенковски (Костинброд)               отложен *
Места 2005 (Хаджидимово) - Хебър (Пазарджик)              1:0 (1:0)
  [1:0 Юсеин Топчи 4'], ~ 180 зрители
Велбъжд (Кюстендил) - Нови Искър (Нови Искър)             отложен *
* - мачовете са отложени заради наводнени терени.
23 февруари 2010, вторник, 14:00 ч
Миньор (Бобов дол) - Бенковски (Костинброд)               1:0 (1:0)
  [1:0 Пламен Петров 39']
24 февруари 2010, сряда, 14:00 ч
Бенковски (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                 1:2 (1:0)
  [1:0 Петър Еленкин 27', 1:2 Радослав Симеонов 84',90']
  [чК: Петър Еленкин (Б) 79']
Чепинец (Велинград) - Витоша (Долна Диканя)               4:1 (1:1)
  [0:1 Асен Григоров 28', 1:1 Христо Спасов 34'-д, 3:1 Филип Филипов 70',84';
   4:1 Христо Спасов 88'-д]
  [чк: Валентин Тодоров (вр) (В) 2']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин 2002 (Разлог)       2:2 (2:2)
  [0:1 Тодор Пандев 17', 1:1 Георги Кьосев 23', 2:1 Георги Георгиев 25',
   2:2 Тодор Пандев 41']
в Кюстендил, ст."Странджата": *
Велбъжд (Кюстендил) - Нови Искър (Нови Искър)             1:0 (0:0)
  [1:0 Кристиян Веселинов 67']
* - на ст."Странджата" за да бъде запазен теренът на ст."Осогово".
Малеш (Микрево)                                           почива

                           XXI кръг

28 февруари 2010, неделя, 14:00 ч
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Перун (Кресна)                      2:1 (0:1)
  [0:1 Йордан Грънчаров 15', 1:1 Кирил Стоянов 57', 2:1 Илиян Чавдаров 72']
в кв.Требич, София:
Нови Искър (Нови Искър) - Места 2005 (Хаджидимово)        0:0
Хебър (Пазарджик) - Миньор (Бобов дол)                    0:1 (0:0)
  [0:1 Любомир Величков 87'], ~ 300 зрители
Бенковски (Костинброд) - Ботев 1937 (Ихтиман)             2:1 (1:0)
  [2:0 Спас Спасов 44',76'; 2:1 Николай Йорданов 85'-д]
в Ново Делчево:
Малеш (Микрево) - Германея (Сапарева баня)                2:0 (2:0)
  [1:0 Деян Постоловски 11', 2:0 Марин Георгиев 13']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Струмска слава 1927 (Радомир)  1:1 (0:1)
  [0:1 Георги Георгиев 14', 1:1 Иво Чолаков 43']
Пирин 2002 (Разлог) - Чепинец (Велинград)                 4:0 (1:0)
  [1:0 Стоян Райков 8', 2:0 Здравко Иванов 51', 4:0 Тодор Пандев 58',64']
  [чк: Христо Спасов (Ч) 15']
Витоша (Долна Диканя) - Бенковски (Пазарджик)             1:1 (0:1)
  [0:1 Атанас Иванов 8', 1:1 Петър Петров 47']
Витоша (Бистрица) - Беласица (Петрич)                     отложен *
* - мачът е отложен заради наводнен терен.
5 май 2010, сряда, 17:00 ч
Витоша (Бистрица) - Беласица (Петрич)                     2:0 (1:0)
  [1:0 Денис Стоилов 41', 2:0 Ивайло Колев 80']
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           XXII кръг

7 март 2010, неделя, 15:00 ч
Перун (Кресна) - Витоша (Бистрица)                        0:0
Беласица (Петрич) - Витоша (Долна Диканя)                 2:1 (2:1)
  [0:1 Петър Петров 14', 1:1 Васил Чергов 21', 2:1 Андон Атанасов 24']
Бенковски (Пазарджик) - Пирин 2002 (Разлог)               1:1 (0:0)
  [1:0 Атанас Иванов 76', 1:1 Александър Дюлгеров 81']
Чепинец (Велинград) - Левски 1923 (Елин Пелин)            2:1 (1:0)
  [1:0 Любомир Личков 25', 2:0 Алек Манолов 56', 2:1 Йордан Пешев 80']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Малеш (Микрево)           0:3 (0:2)
  [0:2 Деян Постоловски 22',32'; 0:3 Калоян Зарчов 90']
в Дупница, ст."Бончук":
Германея (Сапарева баня) - Сливнишки герой (Сливница)     1:4 (0:2)
  [0:1 Валентин Иванов 9'-аг, 0:2 Марк Григоров 45', 1:2 Филип Илков 52',
   1:3 Янко Янков 64', 1:4 Христо Петров 83']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър (Пазарджик)                  3:0 (1:0)
  [1:0 Валери Свиленов 3', 2:0 Николай Стоянов 83', 3:0 Владимир Ангелов 85']
Миньор (Бобов дол) - Нови Искър (Нови Искър)              3:0 (2:0)
  [1:0 Любомир Величков 18', 2:0 Валентин Ванов 43', 3:0 Любомир Величков 83']
Места 2005 (Хаджидимово) - Велбъжд (Кюстендил)            2:1 (1:1)
  [1:0 Димитър Парасков 13', 1:1 Бисер Методиев 21', 2:1 Илиян Масърлиев 54']
  [чк: Джевдет Адъров (М), Юлиян Кръстев (В)]
Бенковски (Костинброд)                                    почива

                           XXIII кръг

14 март 2010, неделя, 16:00 ч *
в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен:
Сливнишки герой (Сливница) - Струмска слава 1927 (Рад.)   3:1 (1:0)
  [1:0 Мариян Хаджиев 43', 2:0 Христо Петров 73', 3:0 Мариян Хаджиев 78',
   3:1 Тодор Зюмбулев 88'-д]
17 март 2010, сряда, 15:00 ч *
Места 2005 (Хаджидимово) - Перун (Кресна)                 2:0 (2:0)
  [2:0 Димитър Парасков 11',29'-д]
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)                  отложен *
* - отложен заради наводнен терен.
в кв.Требич, София:
Нови Искър (Нови Искър) - Ботев 1937 (Ихтиман)            0:0
Бенковски (Костинброд) - Германея (Сапарева баня)         1:0 (0:0)
  [1:0 Марио Геров 60']
  [чк: Ивайло Методиев (Г)]
в Ново Делчево:
Малеш (Микрево) - Чепинец (Велинград)                     5:0 (0:0)
  [1:0 Деян Постоловски 51', 2:0 Мартин Станков 63', 3:0 Георги Жежев 65',
   4:0 Марин Георгиев 85', 5:0 Георги Жежев 89']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Бенковски (Пазарджик)          2:5 (1:3)
  [1:0 Сайлас Обаси 33', 1:1 Атанас Иванов Шамов 35', 1:2 Димитър Стоянов 39',
   1:3 Мартин Газиев 44', 2:3 Николай Маринов 49', 2:5 Атанас Иванов Шамов 64',86']
  [Николай Маринов (Л) 88']
Пирин 2002 (Разлог) - Беласица (Петрич)                   0:0
Витоша (Долна Диканя) - Витоша (Бистрица)                 2:3 (0:2)
  [0:1 Александър Иванов 14', 0:2 Добри Добрев 24', 1:2 Борислав Давидков 51',
   1:3 Иван Терзийски 59', 2:3 Даниел Стефанов 89']
5 май 2010, сряда, 17:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)                  1:1 (1:0)
  [1:0 Велизар Мирчев 42', 1:1 Христо Габаров 67']
Хебър (Пазарджик)                                         почива
* - целият кръг е първоначално насрочен за 10 март, 15:00 ч, поради лоши
    метеорологични условия мачовете са преместени на 14 и 17 март.

                           XXIV кръг

12 май 2010, сряда, 17:00 ч *
Перун (Кресна) - Витоша (Долна Диканя)                    0:0
Витоша (Бистрица) - Пирин 2002 (Разлог)                   3:2 (0:1)
  [0:1 Атанас Праматаров 23', 0:2 Цветан Варсанов 51', 2:2 Чавдар Атанасов 55',57'-д;
   3:2 Пламен Стоянов 78']
Беласица (Петрич) - Левски 1923 (Елин Пелин)              1:2 (0:1) *
  [0:1 Николай Маринов 25', 1:1 Методи Стоименов 58', 1:2 Риад Белхасен 83']
* - Беласица е наказан с лишаване от домакинство за 4 мача заради инциденти
    с публиката след мача.
Бенковски (Пазарджик) - Малеш (Микрево)                   1:1 (0:1)
  [0:1 Деян Постоловски 45', 1:1 Цветелин Чунчуков 74']
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)          3:4 (2:3)
  [0:1 Николай Величков 16', 1:1 Илия Иванов 18', 2:1 Христо Спасов 29'-д,
   2:3 Николай Миланов 33',39'; 3:3 Костадин Германов 74'-аг, 3:4 Кристиян Кочилов 86']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Бенковски (Костинброд)    3:1 (1:0)
  [1:0 Георги Георгиев 36', 1:1 Драгомир Марков 63', 2:1 Георги Кьосев 74',
   3:1 Кирил Йорданов 90']
Германея (Сапарева баня) - Хебър (Пазарджик)              1:0 (0:0)
  [1:0 Валентин Стоилов 90']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                4:1 (2:1)
  [1:0 Ангел Лачов 19', 1:1 Светлозар Момчилов 21', 3:1 Кристиян Дечев 31',82';
   4:1 Ангел Лачов 88']
Миньор (Бобов дол) - Места 2005 (Хаджидимово)             4:1 (0:0)
  [1:0 Ивайло Паргов 50', 1:1 Юсеин Чивилиев 53', 2:1 Димитър Руйчев 67',
   3:1 Ивайло Паргов 81', 4:1 Георги Везенков 90']
Нови Искър (Нови Искър)                                   почива
* - целият кръг е първоначално насрочен за 14 март, 15:00 ч, поради лоши
    метеорологични условия мачовете са преместени на 12 май.

                           XXV кръг

21 март 2010, неделя, 15:00 ч
Миньор (Бобов дол) - Перун (Кресна)                       1:1 (0:0)
  [1:0 Любомир Величков 61'-д, 1:1 Венцислав Стоянов 84']
Места 2005 (Хаджидимово) - Ботев 1937 (Ихтиман)          11:1 (5:1)
  [1:0 Николай Шаматов 22', 2:0 Юсеин Топчи 24', 4:0 Николай Шаматов 27',33';
   5:0 Димитър Парасков 34', 5:1 Николай Йорданов 45', 7:1 Димитър Парасков 47',54';
   8:1 Юсеин Топчи 60', 9:1 Юсеин Чивилиев 65', 11:1 Юсеин Топчи 68',79']
в кв.Требич, София:
Нови Искър (Нови Искър) - Германея (Сапарева баня)        0:1 (0:0)
  [0:1 Костадин Джоргов 66']
Хебър (Пазарджик) - Струмска слава 1927 (Радомир)         2:1 (0:1)
  [0:1 Ерик Иванов 30', 2:1 Валентин Найденов 53',69'-д]
  [чк: Кръстьо Иванов (Х) 35']
Бенковски (Костинброд) - Чепинец (Велинград)              2:1 (0:1)
  [0:1 Христо Спасов 45', 1:1 Марио Геров 83'-д, 2:1 Бисер Василев 88']
  [чк: Стефан Караманов (Ч) 82']
Сливнишки герой (Сливница) - Бенковски (Пазарджик)        1:1 (0:0)
  [1:0 Николай Миланов 89', 1:1 Атанас Иванов Шамов 90'+2']
  [чк: Мартин Газиев (Б) 55']
в Ново Делчево:
Малеш (Микрево) - Беласица (Петрич)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Жежев 82'-д]
  [чк: Марио Бачев (М) 65']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Витоша (Бистрица)              1:1 (1:0)
  [1:0 Стойчо Недков 11', 1:1 Александър Иванов 76']
Пирин 2002 (Разлог) - Витоша (Долна Диканя)               2:1 (0:1)
  [0:1 Светослав Боянов 42', 2:1 Георги Фикиин 52',73']
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XXVI кръг

24 март 2010, сряда, 15:00 ч
Перун (Кресна) - Пирин 2002 (Разлог)                      1:0 (1:0)
  [1:0 Йордан Грънчаров 23']
Витоша (Долна Диканя) - Левски 1923 (Елин Пелин)          2:0 (1:0)
  [1:0 Петър Петров 20', 2:0 Ивайло Славов 60']
Витоша (Бистрица) - Малеш (Микрево)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Радослав Симеонов 70']
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)            3:3 (2:0)
  [1:0 Методи Стоименов 5', 2:0 Андон Янкулов 14', 3:0 Георги Славков 61',
   3:1 Димитър Харизанов 75'-аг, 3:2 Мариян Хаджиев 79', 3:3 Николай Величков 81']
Бенковски (Пазарджик) - Бенковски (Костинброд)            1:2 (1:0)
  [1:0 Атанас Велев 26', 1:2 Стоил Кръстев 79',85']
Чепинец (Велинград) - Хебър (Пазарджик)                   5:0 (1:0)
  [1:0 Любомир Личков 44', 2:0 Христо Спасов 69'-д, 3:0 Десислав Сатев 74',
   4:0 Филип Филипов 81', 5:0 Илия Иванов 83']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Нови Искър (Нови Искър)   1:1 (1:0)
  [1:0 Светослав Кирилов 14'-аг, 1:1 Веселин Стоянов 90']
  [чк: Георги Георгиев (Сс), Димитър Петров (НИ)]
в Дупница, ст."Бончук":
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            1:1 (0:1)
  [0:1 Радостин Джогански 19', 1:1 Марио Карачорски 76']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Бобов дол)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Иван Илиев 51']
  [чк: Светослав Георгиев (Б), Христо Габаров (М)]
Места 2005 (Хаджидимово)                                  почива

                           XXVII кръг

28 март 2010, неделя, 15:00 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Перун (Кресна)                     1:1 (0:1)
  [0:1 Венцислав Стоянов 35', 1:1 Владимир Ангелов 84']
  [чк: Йордан Лесев (Б)]
Места 2005 (Хаджидимово) - Германея (Сапарева баня)       1:0 (0:0)
  [1:0 Димитър Парасков 51']
Нови Искър (Нови Искър) - Чепинец (Велинград)             2:0 (0:0)
  [1:0 Лъчезар Георгиев 47', 2:0 Любослав Дондев 75']
Хебър (Пазарджик) - Бенковски (Пазарджик)                 0:2 (0:1)
  [0:2 Атанас Иванов Шамов 37',58']
Бенковски (Костинброд) - Беласица (Петрич)                1:2 (1:1)
  [0:1 Васил Чергов 16', 1:1 Спас Спасов 21', 1:2 Марин Дамянов 87']
Сливнишки герой (Сливница) - Витоша (Бистрица)            1:0 (1:0)
  [1:0 Христо Петров 10']
  [чк: Чавдар Атанасов (В)]
в Ново Делчево:
Малеш (Микрево) - Витоша (Долна Диканя)                   6:0 (3:0)
  [1:0 Георги Жежев 7'-д, 2:0 Атанас Атанасов 9', 3:0 Калоян Зарчов 25',
   4:0 Васил Ташев 55', 5:0 Георги Жежев 77', 6:0 Васил Ташев 87']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Пирин 2002 (Разлог)            0:2 (0:0)
  [0:1 Борислав Костадинов 50', 0:2 Петър Шошов 69']
29 март 2010, понеделник, 15:00 ч
в Кюстендил, ст."Странджата":
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)       0:2 (0:1)
  [0:1 Тодор Зюмбулев 29', 0:2 Даян Стоилов 62']
Миньор (Бобов дол)                                        почива

                           XXVIII кръг

2 април 2010, петък, 16:00 ч
Витоша (Бистрица) - Бенковски (Костинброд)                5:0 (1:0)
  [1:0 Сергей Ташков 20', 3:0 Мартин Мартинов 59',75'; 5:0 Иван Терзийски 77',90']
3 април 2010, събота, 16:00 ч
Перун (Кресна) - Левски 1923 (Елин Пелин)                 5:1 (1:1)
  [1:0 Йордан Грънчаров 20', 1:1 Мартин Буев 45'-д, 2:1 Венцислав Стоянов 47',
   3:1 Емил Драчев 65'-д, 4:1 Йордан Грънчаров 85', 5:1 Емил Драчев 89']
Пирин 2002 (Разлог) - Малеш (Микрево)                     1:2 (0:2)
  [0:1 Марио Бачев 3', 0:2 Васил Ташев 10', 1:2 Златко Богоев 69']
Витоша (Долна Диканя) - Сливнишки герой (Сливница)        0:0
  [чк: Ивайло Славов (В)]
Беласица (Петрич) - Хебър (Пазарджик)                     3:0 (1:0)
  [1:0 Методи Стоименов 45', 2:0 Андон Атанасов 77', 3:0 Димитър Панчев 80']
Бенковски (Пазарджик) - Нови Искър (Нови Искър)           0:0
  [чк: Светослав Кирилов (НИ) 79']
Чепинец (Велинград) - Велбъжд (Кюстендил)                 4:1 (1:0)
  [1:0 Христо Спасов 30', 1:1 Илиян Чавдаров 62', 4:1 Христо Спасов 74',84',90']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Места 2005 (Хаджидимово)  2:0 (1:0)
  [1:0 Ванчо Стоилов 33', 2:0 Тодор Зюмбулев 73']
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Бобов дол)             0:1 (0:0)
  [0:1 Веселин Лозанов 61']
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива

                           XXX кръг

11 април 2010, неделя, 16:00 ч
Перун (Кресна) - Малеш (Микрево)                          0:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Сливнишки герой (Сливница)     2:2 (0:2)
  [0:1 Христо Петров 30', 0:2 Янко Янков 34', 1:2 Сайлас Обаси 80',
   2:2 Димитър Стефанов 85']
Пирин 2002 (Разлог) - Бенковски (Костинброд)              2:0 (2:0)
  [1:0 Тодор Пандев 5', 2:0 Стоян Райков 21']
Витоша (Долна Диканя) - Хебър (Пазарджик)                 3:2 (2:1)
  [1:0 Светослав Боянов 2', 2:0 Петър Петров 22'-д, 2:1 Борис Благоев 24',
   3:1 Йордан Филипов 72', 3:2 Васил Василев 88']
Витоша (Бистрица) - Нови Искър (Нови Искър)               2:1 (1:0)
  [1:0 Ивайло Колев 20', 2:0 Пламен Стоянов 55', 2:1 Михаил Ангелов 87'-д]
Беласица (Петрич) - Велбъжд (Кюстендил)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Васил Чергов 54']
Бенковски (Пазарджик) - Места 2005 (Хаджидимово)          3:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Петров 21', 2:0 Петър Еленкин 55', 3:0 Атанас Иванов Шамов 86']
Чепинец (Велинград) - Миньор (Бобов дол)                  1:4 (1:1)
  [1:0 Христо Спасов 7', 1:2 Любомир Величков 21',53'; 1:3 Димитър Руйчев 72',
   1:4 Христо Габаров 83']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев 1937 (Ихтиман)      6:1 (2:0)
  [1:0 Васил Огнянов 25', 2:0 Тодор Зюмбулев 28', 3:0 Васко Тимов 53',
   3:1 Йордан Дойчев 55', 4:1 Ванчо Стоилов 75', 5:1 Евгени Зюмбулев 80',
   6:1 Тодор Зюмбулев 85'-д]
  [чк: Борислав Кошев (Б)]
Германея (Сапарева баня)                                  почива

                           XXIX кръг

14 април 2010, сряда, 16:00 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)           1:2 (0:1)
  [0:1 Валентин Иванов 24', 0:2 Ивайло Златанов 67', 1:2 Ангел Лачов 88']
Миньор (Бобов дол) - Струмска слава 1927 (Радомир)        0:0
Места 2005 (Хаджидимово) - Чепинец (Велинград)            2:2 (0:0)
  [0:1 Иван Гешев 69', 1:1 Бисер Влайков 78', 1:2 Васил Содев 83',
   2:2 Димитър Парасков 90']
Велбъжд (Кюстендил) - Бенковски (Пазарджик)               1:4 (1:1)
  [0:1 Атанас Иванов Шамов 24', 1:1 Бисер Методиев 42'-д, 1:2 Лазар Голачки 63',
   1:4 Атанас Иванов Шамов 76',85']
Нови Искър (Нови Искър) - Беласица (Петрич)               1:1 (1:0)
  [1:0 Веселин Стоянов 40', 1:1 Стойчо Георгиев 82']
Хебър (Пазарджик) - Витоша (Бистрица)                     6:0 (3:0)
  [1:0 Спас Милушев 14', 2:0 Мартин Димитров 22', 3:0 Васил Василев 45',
   5:0 Спас Милушев 47',66'; 6:0 Спас Гигов 77']
Бенковски (Костинброд) - Витоша (Долна Диканя)            0:1 (0:0)
  [0:1 Мартин Димитров 47']
Сливнишки герой (Сливница) - Пирин 2002 (Разлог)          2:1 (1:1)
  [0:1 Тодор Пандев 10'-д, 1:1 Янко Янков 45', 2:1 Руслан Нацев 90'-д]
в Ново Делчево:
Малеш (Микрево) - Левски 1923 (Елин Пелин)                6:1 (4:0)
  [2:0 Марин Георгиев 19',35'; 3:0 Васил Ташев 38', 4:0 Георги жежев 45'-д,
   5:0 Деян Постоловски 68', 5:1 Асен Райчев 84', 6:1 Деян Постоловски 87']
Перун (Кресна)                                            почива
* - целият кръг е първоначално насрочен за 7 април, 16:00 ч, заради лагер-сбор
    на сборния отбор на Югозападна "В" АФГ мачовете са преместени на 14 април.

                           XXXI кръг

18 април 2010, неделя, 16:00 ч
Германея (Сапарева баня) - Перун (Кресна)                 2:4 (0:3)
  [0:1 Емил Драчев 2', 0:2 Николай Цветков 22'-д, 0:3 Емил Драчев 32'-д,
   1:3 Асен Нешев 57', 1:4 Венцислав Стоянов 71', 2:4 Светослав Сакаджийски 87']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чепинец (Велинград)                2:1 (0:0)
  [1:0 Ангел Лачов 64', 2:0 Николай Стоянов 80', 2:1 Христо Спасов 90']
Миньор (Бобов дол) - Бенковски (Пазарджик)                1:1 (0:0)
  [1:0 Любомир Величков 49'-д, 1:1 Георги Василев 51']
Места 2005 (Хаджидимово) - Беласица (Петрич)              3:2 (1:0)
  [1:0 Ангел Чилев 6', 2:0 Юсеин Топчи 48', 3:0 Николай Шаматов 67',
   3:1 Елми Махмудов 77'-аг, 3:2 Марин Дамянов 90']
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Бистрица)                   1:1 (1:0)
  [1:0 Илиян Чавдаров 42', 1:1 Иван Терзийски 84']
Нови Искър (Нови Искър) - Витоша (Долна Диканя)           2:0 (0:0)
  [1:0 Лъчезар Георгиев 58', 2:0 Любослав Дондев 68']
Хебър (Пазарджик) - Пирин 2002 (Разлог)                   3:0 (3:0)
  [1:0 Спас Гигов 14'-д, 2:0 Лазар Янкулов 36'-аг, 3:0 Борис Благоев 42']
  [чк: Борислав Костадинов (П) ]
Бенковски (Костинброд) - Левски 1923 (Елин Пелин)         5:1 (2:0)
  [1:0 Марио Геров 22', 2:0 Симеон Йорданов 25', 3:0 Станимир Бончев 55',
   3:1 Йосиф Шутев 58', 4:1 Младен Иванов 84', 5:1 Станимир Бончев 87']
Сливнишки герой (Сливница) - Малеш (Микрево)              0:1 (0:0)
  [0:1 Марин Георгиев 72']
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           XXXII кръг

25 април 2010, неделя, 16:00 ч
Перун (Кресна) - Сливнишки герой (Сливница)               0:6 (0:2)
  [0:2 Игнат Дамянов 14',42'; 0:3 Милен Игнатов 61', 0:4 Игнат Дамянов 69',
   0:5 Марк Григоров 74', 0:6 Руслан Нацев 89']
в Ново Делчево:
Малеш (Микрево) - Бенковски (Костинброд)                  3:1 (1:0)
  [1:0 Деян Постоловски 30', 1:1 Марио Геров 48', 2:1 Атанас Атанасов 53',
   3:1 Марин Георгиев 88']
  [чк: Иван Вакареев (М), Симеон Йорданов (Б)]
Левски 1923 (Елин Пелин) - Хебър (Пазарджик)              0:2 (0:1)
  [0:1 Асен Попов 29', 0:2 Борис Благоев 53']
Пирин 2002 (Разлог) - Нови Искър (Нови Искър)             2:0 (2:0)
  [1:0 Тодор Пандев 2', 2:0 Здравко Иванов 41']
  [чк: Лъчезар Георгиев (НИ)]
Витоша (Долна Диканя) - Велбъжд (Кюстендил)               3:1 (3:0)
  [1:0 Иво Максимов 2', 2:0 Светослав Боянов 25', 3:0 Иво Максимов 40',
   3:1 Боян Стойнев 63']
Витоша (Бистрица) - Места 2005 (Хаджидимово)              1:1 (1:0)
  [1:0 Иван Терзийски 18', 1:1 Мартин Григоров 90'-аг]
  [чк: Елми Махмудов (М)]
Беласица (Петрич) - Миньор (Бобов дол)                    0:0
Бенковски (Пазарджик) - Ботев 1937 (Ихтиман)              0:3 (0:1)
  [0:1 Йордан Дойчев 27', 0:3 Ангел Лачов 81',84']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)  3:0 (1:0)
  [1:0 Тодор Зюмбулев 28', 2:0 Георги Георгиев 48', 3:0 Ванчо Стоилов 59']
Чепинец (Велинград)                                       почива

                           XXXIII кръг

28 април 2010, сряда, 16:00 ч
Струмска слава 1927 (Радомир) - Перун (Кресна)            2:2 (1:1)
  [1:0 Ванчо Стоилов 11', 1:1 Васил Огнянов 44'-аг, 2:1 Георги Георгиев 70'-д,
   2:2 Александър Стойчев 86']
Германея (Сапарева баня) - Чепинец (Велинград)            2:1 (1:1)
  [1:0 Валентин Иванов 12', 1:1 Васил Содев 20', 2:1 Димитър Чечев 88']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                  3:1 (2:0)
  [1:0 Ангел Лачов 17', 2:0 Йордан Дойчев 43', 2:1 Методи Стоименов 55',
   3:1 Ангел Лачов 68']
Миньор (Бобов дол) - Витоша (Бистрица)                    3:0 (1:0)
  [1:0 Любомир Величков 43', 3:0 Пламен Петров 82',87']
  [чк: Виктор Райчев (М), Иван Илиев (М), Георги Везенков (М),
   Сергей Ташков (В), Стефан Ангелов (В) Иван Терзийски (В)]
Места 2005 (Хаджидимово) - Витоша (Долна Диканя)          2:1 (0:1)
  [0:1 Даниел Стефанов 10', 1:1 Юсеин Топчи 53', 2:1 Николай Шаматов 60']
  [чк: Иван Симеонов (М)]
Велбъжд (Кюстендил) - Пирин 2002 (Разлог)                 1:2 (0:1)
  [0:1 Георги Велинов 21', 0:2 Цветан Варсанов 59', 1:2 Светлозар Момчилов 87']
Нови Искър (Нови Искър) - Левски 1923 (Елин Пелин)        3:1 (3:1)
  [2:0 Михаил Ангелов 3'-д,11'; 2:1 Йордан Пешев 28', 3:1 Александър Живанкин 35']
Хебър (Пазарджик) - Малеш (Микрево)                       3:1 (1:1)
  [1:0 Стоян Тодоров 24', 1:1 Деян Постоловски 40', 2:1 Красимир Димитров 58',
   3:1 Борис Благоев 87']
Бенковски (Костинброд) - Сливнишки герой (Сливница)       0:1 (0:1)
  [0:1 Костадин Германов 23']
Бенковски (Пазарджик)                                     почива

                           XXXIV кръг

2 май 2010, неделя, 17:00 ч
Перун (Кресна) - Бенковски (Костинброд)                   3:1 (2:0)
  [2:0 Йордан Грънчаров 6',15'; 3:0 Николай Георгиев 52', 3:1 Марио Геров 63']
  [чк: Мартин Костов (Б)]
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър (Пазарджик)            1:1 (1:1)
  [0:1 Борис Благоев 33', 1:1 Марк Григоров 41']
в Ново Делчево:
Малеш (Микрево) - Нови Искър (Нови Искър)                 2:0 (1:0)
  [1:0 Атанас Атанасов 11', 2:0 Вангел Стоянов 56']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Велбъжд (Кюстендил)            1:1 (0:1)
  [0:1 Светлозар Момчилов 35', 1:1 Риад Белхасен 88']
Пирин 2002 (Разлог) - Места 2005 (Хаджидимово)            1:0 (0:0)
  [1:0 Александър Дюлгеров 82']
Витоша (Долна Диканя) - Миньор (Бобов дол)                0:2 (0:0)
  [0:1 Веселин Лозанов 48', 0:2 Любомир Величков 90'-д]
Витоша (Бистрица) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  1:3 (0:1)
  [0:1 Николай Йорданов 39', 1:1 Ивайло Колев 47', 1:2 Мирослав Кацаров 74',
   1:3 Ангел Лачов 82']
Бенковски (Пазарджик) - Германея (Сапарева баня)          4:1 (1:0)
  [1:0 Георги Василев 16', 2:0 Веселин Банчев 72', 3:0 Мартин Газиев 81',
   3:1 Валентин Иванов 85', 4:1 Мартин Газиев 90']
Чепинец (Велинград) - Струмска слава 1927 (Радомир)       3:1 (2:1)
  [1:0 Христо Спасов 18', 1:1 Ванчо Стоилов 42', 2:1 Филип Филипов 44',
   3:1 Христо Спасов 76']
Беласица (Петрич)                                         почива

                           XXI кръг - отложен мач

5 май 2010, сряда, 17:00 ч
Витоша (Бистрица) - Беласица (Петрич)                     2:0 (1:0)
  [1:0 Денис Стоилов 41', 2:0 Ивайло Колев 80']

                           XXIII кръг - отложен мач

5 май 2010, сряда, 17:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)                  1:1 (1:0)
  [1:0 Велизар Мирчев 42', 1:1 Христо Габаров 67']

                           XXXV кръг

9 май 2010, неделя, 17:00 ч
Чепинец (Велинград) - Перун (Кресна)                      2:3 (1:0)
  [1:0 Филип Филипов 25', 1:1 Йордан Грънчаров 64', 1:2 Емил Драчев 68',
   1:3 Венцислав Стоянов 77', 2:3 Филип Филипов 84']
  [чк: Николай Цветков (П) 73', Илко Илинов (Ч) 90'+3']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Бенковски (Пазарджик)     4:0 (0:0)
  [3:0 Георги Георгиев 51',57',77'; 4:0 Тодор Зюмбулев 89']
  [чк: Христо Петров (Б)]
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)              1:1 (1:0)
  [1:0 Димитър Чечев 15', 1:1 Васил Чергов 68']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Витоша (Долна Диканя)              4:0 (3:0)
  [1:0 Борислав Геров 11', 2:0 Кристиян Дечев 19', 3:0 Ангел Лачов 44',
   4:0 Йордан Дойчев 57']
Миньор (Бобов дол) - Пирин 2002 (Разлог)                  2:0 (1:0)
  [1:0 Веселин Лозанов 7', 2:0 Пламен Петров 62']
Места 2005 (Хаджидимово) - Левски 1923 (Елин Пелин)       0:2 (0:1)
  [0:1 Даниел Йорданов 31', 0:2 Риад Белхасен 52']
Велбъжд (Кюстендил) - Малеш (Микрево)                     3:2 (1:1)
  [0:1 Атанас Атанасов 41', 1:1 Светлозар Момчилов 43', 2:1 Кирил Стоянов 54',
   3:1 Атанас Атанасов 55'-аг, 3:2 Юлиян Кръстев 79'-аг]
Нови Искър (Нови Искър) - Сливнишки герой (Сливница)      1:1 (1:1)
  [1:0 Светослав Кирилов 26', 1:1 Игнат Дамянов 45']
Хебър (Пазарджик) - Бенковски (Костинброд)                7:2 (3:0)
  [3:0 Спас Гигов 4',20'-д,30'; 4:0 Йордан Хърков 50', 5:0 Спас Гигов 53',
   5:1 Димитър Георгиев 54', 6:1 Спас Гигов 75', 6:2 Спас Спасов 80',
   7:2 Спас Гигов 85']
Витоша (Бистрица)                                         почива

                           XXIV кръг - отложени мачове

12 май 2010, сряда, 17:00 ч *
Перун (Кресна) - Витоша (Долна Диканя)                    0:0
Витоша (Бистрица) - Пирин 2002 (Разлог)                   3:2 (0:1)
  [0:1 Атанас Праматаров 23', 0:2 Цветан Варсанов 51', 2:2 Чавдар Атанасов 55',57'-д;
   3:2 Пламен Стоянов 78']
Беласица (Петрич) - Левски 1923 (Елин Пелин)              1:2 (0:1) *
  [0:1 Николай Маринов 25', 1:1 Методи Стоименов 58', 1:2 Риад Белхасен 83']
* - Беласица е наказан с лишаване от домакинство за 4 мача заради инциденти
    с публиката след мача.
Бенковски (Пазарджик) - Малеш (Микрево)                   1:1 (0:1)
  [0:1 Деян Постоловски 45', 1:1 Цветелин Чунчуков 74']
Чепинец (Велинград) - Сливнишки герой (Сливница)          3:4 (2:3)
  [0:1 Николай Величков 16', 1:1 Илия Иванов 18', 2:1 Христо Спасов 29'-д,
   2:3 Николай Миланов 33',39'; 3:3 Костадин Германов 74'-аг, 3:4 Кристиян Кочилов 86']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Бенковски (Костинброд)    3:1 (1:0)
  [1:0 Георги Георгиев 36', 1:1 Драгомир Марков 63', 2:1 Георги Кьосев 74',
   3:1 Кирил Йорданов 90']
Германея (Сапарева баня) - Хебър (Пазарджик)              1:0 (0:0)
  [1:0 Валентин Стоилов 90']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Велбъжд (Кюстендил)                4:1 (2:1)
  [1:0 Ангел Лачов 19', 1:1 Светлозар Момчилов 21', 3:1 Кристиян Дечев 31',82';
   4:1 Ангел Лачов 88']
Миньор (Бобов дол) - Места 2005 (Хаджидимово)             4:1 (0:0)
  [1:0 Ивайло Паргов 50', 1:1 Юсеин Чивилиев 53', 2:1 Димитър Руйчев 67',
   3:1 Ивайло Паргов 81', 4:1 Георги Везенков 90']
Нови Искър (Нови Искър)                                   почива
* - целият кръг е първоначално насрочен за 14 март, 15:00 ч, поради лоши
    метеорологични условия мачовете са преместени на 12 май.

                           XXXVI кръг

16 май 2010, неделя, 17:00 ч
Перун (Кресна) - Хебър (Пазарджик)                        0:1 (0:0)
  [0:1 Борис Благоев 12']
Бенковски (Костинброд) - Нови Искър (Нови Искър)          1:0 (0:0)
  [1:0 Спас Спасов 69']
  [чк: Светослав Кирилов (НИ)]
Сливнишки герой (Сливница) - Велбъжд (Кюстендил)          2:0 (1:0)
  [1:0 Николай Величков 21', 2:0 Марк Григоров 59']
  [чк: Кирил Кирилов (В)]
в Ново Делчево:
Малеш (Микрево) - Места 2005 (Хаджидимово)                2:0 (0:0)
  [1:0 Румен Сандев 53', 2:0 Мартин Станков 76']
Левски 1923 (Елин Пелин) - Миньор (Бобов дол)             0:1 (0:0)
  [0:1 Ивайло Паргов 75']
  [чк: Сайлас Обаси (Л)]
Пирин 2002 (Разлог) - Ботев 1937 (Ихтиман)                4:0 (2:0)
  [1:0 Златко Богоев 21', 2:0 Цветан Варсанов 36', 3:0 Владислав Христов 71',
   4:0 Златко Богоев 84']
Витоша (Бистрица) - Германея (Сапарева баня)              1:0 (1:0)
  [1:0 Любомир Стоилков 3']
  [чк: Васил Вучков (Г)]
в Крупник: *
Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)         1:0 (0:0)
  [1:0 Васил Чергов 56']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Беласица.
Бенковски (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)               1:1 (1:0)
  [1:0 Георги Василев 44', 1:1 Христо Спасов 72']
  [чк: Петьо Петев (Б) 59', Венцислав Димитров (Ч) 59']
Витоша (Долна Диканя)                                     почива

                           XXXVII кръг

23 май 2010, неделя, 17:00 ч
Бенковски (Пазарджик) - Перун (Кресна)                    0:0
Чепинец (Велинград) - Беласица (Петрич)                   1:4 (0:0)
  [0:1 Васил Чергов 53', 0:2 Димитър Панчев 57', 0:3 Васил Чергов 60',
   1:3 Христо Спасов 64', 1:4 Васил Чергов 83']
  [чк: Любомир Бачев (Ч) 87']
Струмска слава 1927 (Радомир) - Витоша (Бистрица)         3:1 (2:0)
  [1:0 Георги Кьосев 7', 2:0 Тодор Зюмбулев 33', 2:1 Любомир Стоилков 70',
   3:1 Ванчо Стоилов 75']
Германея (Сапарева баня) - Витоша (Долна Диканя)          3:0 (2:0)
  [1:0 светослав Сакаджийски 37'-д, 3:0 Димитър Чечев 40',46']
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин)           3:0 (0:0)
  [1:0 Ангел Лачов 50', 2:0 Кристиян Дечев 52', 3:0 Николай Стоянов 87']
Миньор (Бобов дол) - Малеш (Микрево)                      1:1 (1:1)
  [1:0 Пламен Петров 7', 1:1 Мартин Станков 41']
Места 2005 (Хаджидимово) - Сливнишки герой (Сливница)     2:3 (0:1)
  [0:1 Марк Григоров 35', 1:1 Димитър Парасков 59', 1:2 Марк Григоров 61',
   2:2 Димитър Парасков 63'-д, 2:3 Кристиян Кочилов 82'-д]
Велбъжд (Кюстендил) - Бенковски (Костинброд)              5:1 (3:0)
  [1:0 Радостин Джогански 25', 2:0 Мирослав Казачки 42', 3:0 Радостин Джогански 45',
   3:1 Марио Геров 58', 5:1 Бисер Методиев 64',72']
Нови Искър (Нови Искър) - Хебър (Пазарджик)               0:1 (0:1)
  [0:1 Благовест Трънчев 36']
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива

                           XXXVIII кръг

30 май 2010, неделя, 17:00 ч
Перун (Кресна) - Нови Искър (Нови Искър)                  2:0 (0:0)
  [2:0 Йордан Грънчаров 84',90']
Хебър (Пазарджик) - Велбъжд (Кюстендил)                   5:2 (4:1)
  [1:0 Борис Благоев 5', 3:0 Красимир Димитров 11',28'; 4:0 Стоян Тодоров 36',
   4:2 Бисер Методиев 38'-д,65'-д; 5:2 Борис Благоев 78']
Бенковски (Костинброд) - Места 2005 (Хаджидимово)         2:0 (1:0)
  [1:0 Станимир Бончев 7', 2:0 Симеон Йорданов 57']
Сливнишки герой (Сливница) - Миньор (Бобов дол)           1:0 (0:0)
  [1:0 Марк Григоров 65']
Малеш (Микрево) - Ботев 1937 (Ихтиман)                    7:0 (2:0)
  [1:0 Васил Ташев 25', 2:0 Александър Симеонов 43', 3:0 Васил Ташев 50',
   4:0 Вангел Стоянов 52', 5:0 Александър Симеонов 56', 6:0 Васил Ташев 69',
   7:0 Александър Симеонов 88']
Пирин 2002 (Разлог) - Германея (Сапарева баня)            0:0
Витоша (Долна Диканя) - Струмска слава 1927 (Радомир)     1:2 (0:0)
  [1:0 Иво Максимов 60', 1:1 Георги Георгиев 73', 1:2 Тодор Зюмбулев 78']
Витоша (Бистрица) - Чепинец (Велинград)                   5:0 (2:0)
  [1:0 Ивайло Колев 8', 2:0 Пламен Стоянов 29', 3:0 Ивайло Колев 73',
   5:0 Атанас Николов 81',85']
в Ново Делчево: *
Беласица (Петрич) - Бенковски (Пазарджик)                 1:4 (0:2)
  [0:2 Георги Василев 8',38'; 0:3 Андон Атанасов 49'-аг, 0:4 Мартин Газиев 53',
   1:4 Кирил Заков 66'-д]
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Беласица.
Левски 1923 (Елин Пелин)                                  почива

нагоре


Югозападна "В" АФГ 2009/10 - Всички голмайстори

Голмайстори
28 - Христо Спасов        - Чепинец (Велинград)
20 - Атанас Иванов Шамов  - Бенковски (Пазарджик)
19 - Тодор Пандев         - Пирин 2002 (Разлог)
16 - Димитър Парасков     - Места 2005 (Хаджидимово)
15 - Деян Постоловски     - Малеш (Микрево)
   - Марк Григоров        - Сливнишки герой (Сливница)
   - Георги Георгиев      - Струмска слава 1927 (Радомир)
14 - Йордан Грънчаров     - Перун (Кресна)
13 - Марин Георгиев       - Малеш (Микрево)
   - Юсеин Топчи          - Места 2005 (Хаджидимово)
12 - Юлиан Куртелов       - Сливнишки герой (Сливница)
   - Петър Пенев          - Миньор (Бобов дол)
   - Спас Спасов          - Бенковски (Костинброд)
   - Емил Драчев          - Перун (Кресна)
   - Спас Гигов           - Хебър (Пазарджик)
   - Александър Симеонов  - Малеш (Микрево)
11 - Атанас Топалов       - Малеш (Микрево)
   - Ангел Лачов          - Ботев 1937 (Ихтиман)
   - Тодор Зюмбулев       - Струмска слава 1927 (Радомир)

10  Георги Василев          Бенковски (Пазарджик)         
10  Георги Жежев            Малеш (Микрево)               
10  Веселин Лозанов         Миньор (Бобов дол)            
 9  Методи Стоименов        Беласица (Петрич)             
 9  Марио Геров             Бенковски (Костинброд)           /вкл. 3 гола за Левски 1923 (Елин Пелин)/
 9  Петър Петров            Витоша (Долна Диканя)         
 9  Димитър Чечев           Германея (Сапарева баня)      
 9  Риад Белхасен           Левски 1923 (Елин Пелин)      
 9  Васил Ташев             Малеш (Микрево)               
 9  Пламен Петров           Миньор (Бобов дол)            
 9  Любомир Величков        Миньор (Бобов дол)            
 9  Георги Фикиин           Пирин 2002 (Разлог)           
 9  Янко Янков              Сливнишки герой (Сливница)       /вкл. 6 гола за Велбъжд (Кюстендил)/
 9  Борис Благоев           Хебър (Пазарджик)             
 9  Филип Филипов           Чепинец (Велинград)              /вкл. 3 гола за Хебър (Пазарджик)/
 8  Васил Чергов            Беласица (Петрич)             
 8  Кристиян Дечев          Ботев 1937 (Ихтиман)          
 8  Бисер Методиев          Велбъжд (Кюстендил)           
 8  Светослав Боянов        Витоша (Долна Диканя)         
 8  Иво Максимов            Витоша (Долна Диканя)            /вкл. 5 гола за Велбъжд (Кюстендил)/
 8  Венцислав Стоянов       Перун (Кресна)                
 8  Игнат Дамянов           Сливнишки герой (Сливница)       /вкл. 4 гола за Левски 1923 (Елин Пелин)/
 8  Ванчо Стоилов           Струмска слава 1927 (Радомир) 
 7  Радостин Джогански      Велбъжд (Кюстендил)           
 7  Ивайло Колев            Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 7  Светослав Сакаджийски   Германея (Сапарева баня)      
 7  Юсеин Чивилиев          Места 2005 (Хаджидимово)      
 7  Светослав Костов        Нови Искър (Нови Искър)       
 7  Златко Богоев           Пирин 2002 (Разлог)           
 7  Юлиян Янакиев           Сливнишки герой (Сливница)    
 7  Стоян Боновски          Чепинец (Велинград)           
 6  Драгомир Марков         Бенковски (Костинброд)           /вкл. 5 гола за Левски 1923 (Елин Пелин)/
 6  Чавдар Атанасов         Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 6  Пламен Стоянов          Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 6  Бисер Иванов            Левски 1923 (Елин Пелин)      
 6  Мариян Хаджиев          Сливнишки герой (Сливница)    
 5  Мартин Газиев           Бенковски (Пазарджик)         
 5  Светлозар Момчилов      Велбъжд (Кюстендил)           
 5  Иван Терзийски          Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 5  Радослав Симеонов       Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 5  Румен Ангелов           Германея (Сапарева баня)      
 5  Николай Шаматов         Места 2005 (Хаджидимово)      
 5  Илиян Масърлиев         Места 2005 (Хаджидимово)      
 5  Николай Миланов         Сливнишки герой (Сливница)    
 5  Кирил Йорданов          Струмска слава 1927 (Радомир) 
 4  Андон Янкулов           Беласица (Петрич)                /вкл. 3 гола за Перун (Кресна)/
 4  Марин Дамянов           Беласица (Петрич)             
 4  Борислав Миланов        Бенковски (Костинброд)        
 4  Николай Йорданов        Ботев 1937 (Ихтиман)          
 4  Йордан Дойчев           Ботев 1937 (Ихтиман)          
 4  Даниел Стефанов         Витоша (Долна Диканя)         
 4  Сайлас Обаси            Левски 1923 (Елин Пелин)      
 4  Атанас Атанасов         Малеш (Микрево)               
 4  Вангел Стоянов          Малеш (Микрево)               
 4  Красимир Стоянов        Малеш (Микрево)               
 4  Христо Габаров          Миньор (Бобов дол)            
 4  Теодор Тодоров          Миньор (Бобов дол)            
 4  Валентин Ванов          Миньор (Бобов дол)            
 4  Божидар Георгиев        Нови Искър (Нови Искър)       
 4  Цветан Варсанов         Пирин 2002 (Разлог)           
 4  Александър Дюлгеров     Пирин 2002 (Разлог)           
 4  Николай Величков        Сливнишки герой (Сливница)    
 4  Христо Петров           Сливнишки герой (Сливница)    
 4  Руслан Нацев            Сливнишки герой (Сливница)    
 4  Десислав Сатев          Чепинец (Велинград)           
 4  Васил Содев             Чепинец (Велинград)           
 3  Стоян Стойков           Беласица (Петрич)             
 3  Андон Атанасов          Беласица (Петрич)             
 3  Станимир Бончев         Бенковски (Костинброд)        
 3  Росен Стоянов           Бенковски (Костинброд)        
 3  Лазар Голачки           Бенковски (Пазарджик)         
 3  Петър Еленкин           Бенковски (Пазарджик)         
 3  Николай Стоянов         Ботев 1937 (Ихтиман)          
 3  Илиян Чавдаров          Велбъжд (Кюстендил)           
 3  Йордан Стоилов          Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 3  Борислав Давидков       Витоша (Долна Диканя)         
 3  Валентин Иванов         Германея (Сапарева баня)      
 3  Светослав Михайлов      Левски 1923 (Елин Пелин)      
 3  Мартин Станков          Малеш (Микрево)               
 3  Марио Бачев             Малеш (Микрево)               
 3  Бисер Влайков           Места 2005 (Хаджидимово)      
 3  Ангел Чилев             Места 2005 (Хаджидимово)      
 3  Ивайло Паргов           Миньор (Бобов дол)            
 3  Михаил Ангелов          Нови Искър (Нови Искър)       
 3  Тодор Димитров          Сливнишки герой (Сливница)    
 3  Владислав Йорданов      Сливнишки герой (Сливница)    
 3  Борислав Николов        Струмска слава 1927 (Радомир) 
 3  Георги Кьосев           Струмска слава 1927 (Радомир) 
 3  Спас Милушев            Хебър (Пазарджик)             
 3  Красимир Димитров       Хебър (Пазарджик)             
 3  Валентин Найденов       Хебър (Пазарджик)             
 3  Любомир Личков          Чепинец (Велинград)              /вкл. 1 гол за Германея (Сапарева баня)/
 2  Кирил Карачоров         Беласица (Петрич)             
 2  Димитър Панчев          Беласица (Петрич)             
 2  Илко Опренов            Беласица (Петрич)             
 2  Кирил Заков             Беласица (Петрич)             
 2  Калоян Ангелов          Бенковски (Костинброд)        
 2  Стоил Кръстев           Бенковски (Костинброд)        
 2  Симеон Йорданов         Бенковски (Костинброд)        
 2  Сашо Александров        Бенковски (Костинброд)        
 2  Атанас Велев            Бенковски (Пазарджик)         
 2  Станимир Станев         Бенковски (Пазарджик)         
 2  Димитър Стоянов         Бенковски (Пазарджик)         
 2  Борислав Геров          Ботев 1937 (Ихтиман)          
 2  Владимир Ангелов        Ботев 1937 (Ихтиман)          
 2  Александър Димитров     Ботев 1937 (Ихтиман)          
 2  Александър Александров  Ботев 1937 (Ихтиман)          
 2  Кирил Стоянов           Велбъжд (Кюстендил)           
 2  Юлиян Кръстев           Велбъжд (Кюстендил)           
 2  Мартин Мартинов         Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 2  Атанас Николов          Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 2  Любомир Стоилков        Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 2  Александър Иванов       Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 2  Йордан Филипов          Витоша (Долна Диканя)         
 2  Асен Григоров           Витоша (Долна Диканя)         
 2  Ивайло Златанов         Германея (Сапарева баня)      
 2  Георги Петров           Левски 1923 (Елин Пелин)      
 2  Николай Маринов         Левски 1923 (Елин Пелин)      
 2  Милен Радуканов         Левски 1923 (Елин Пелин)      
 2  Йордан Пешев            Левски 1923 (Елин Пелин)      
 2  Даниел Йорданов         Левски 1923 (Елин Пелин)         /вкл. 1 гол за Витоша (Долна Диканя)/
 2  Лъчезар Дафков          Малеш (Микрево)               
 2  Калоян Зарчов           Малеш (Микрево)               
 2  Иван Вакареев           Малеш (Микрево)               
 2  Димитър Руйчев          Миньор (Бобов дол)            
 2  Любослав Дондев         Нови Искър (Нови Искър)       
 2  Лъчезар Георгиев        Нови Искър (Нови Искър)       
 2  Веселин Стоянов         Нови Искър (Нови Искър)       
 2  Марио Панайотов         Нови Искър (Нови Искър)       
 2  Александър Живанкин     Нови Искър (Нови Искър)       
 2  Красимир Ангелов        Перун (Кресна)                
 2  Николай Георгиев        Перун (Кресна)                
 2  Александър Стойчев      Перун (Кресна)                   /вкл. 1 гол за Нови Искър (Нови Искър)/
 2  Йордан Лечов            Пирин 2002 (Разлог)           
 2  Георги Велинов          Пирин 2002 (Разлог)           
 2  Христо Димиров          Пирин 2002 (Разлог)           
 2  Здравко Иванов          Пирин 2002 (Разлог)           
 2  Стоян Райков            Пирин 2002 (Разлог)           
 2  Кристиян Кочилов        Сливнишки герой (Сливница)    
 2  Васил Огнянов           Струмска слава 1927 (Радомир) 
 2  Евгени Зюмбулев         Струмска слава 1927 (Радомир) 
 2  Стоян Тодоров           Хебър (Пазарджик)             
 2  Кръстьо Иванов          Хебър (Пазарджик)             
 2  Стефан Христов          Хебър (Пазарджик)             
 2  Владимир Йонков         Хебър (Пазарджик)             
 2  Васил Василев           Хебър (Пазарджик)             
 2  Илия Иванов             Чепинец (Велинград)           
 1  Георги Славков          Беласица (Петрич)             
 1  Стойчо Георгиев         Беласица (Петрич)             
 1  Бисер Василев           Бенковски (Костинброд)        
 1  Кирил Беров             Бенковски (Костинброд)        
 1  Юлиян Донков            Бенковски (Костинброд)        
 1  Виктор Георгиев         Бенковски (Костинброд)        
 1  Димитър Георгиев        Бенковски (Костинброд)        
 1  Младен Иванов           Бенковски (Костинброд)        
 1  Юри Михайлов            Бенковски (Костинброд)        
 1  Любомир Любомиров       Бенковски (Костинброд)        
 1  Борислав Петров         Бенковски (Пазарджик)         
 1  Веселин Банчев          Бенковски (Пазарджик)         
 1  Димитър Дечев           Бенковски (Пазарджик)         
 1  Костадин Харизанов      Бенковски (Пазарджик)         
 1  Цветан Чунчуков         Бенковски (Пазарджик)         
 1  Мирослав Кацаров        Ботев 1937 (Ихтиман)          
 1  Валери Свиленов         Ботев 1937 (Ихтиман)          
 1  Антон Халачев           Ботев 1937 (Ихтиман)          
 1  Йордан Лесев            Ботев 1937 (Ихтиман)          
 1  Кристиян Веселинов      Велбъжд (Кюстендил)           
 1  Боян Стойнев            Велбъжд (Кюстендил)           
 1  Веселин Здравков        Велбъжд (Кюстендил)           
 1  Мирослав Казачки        Велбъжд (Кюстендил)           
 1  Велизар Мирчев          Велбъжд (Кюстендил)           
 1  Александър Димитров     Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 1  Христо Романски         Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 1  Денис Стоилов           Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 1  Добри Добрев            Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 1  Сергей Ташков           Витоша (Бистрица, обл.София ст.)
 1  Ивайло Славов           Витоша (Долна Диканя)         
 1  Бойко Миланов           Витоша (Долна Диканя)         
 1  Ивайло Спасов           Витоша (Долна Диканя)         
 1  Мартин Димитров         Витоша (Долна Диканя)         
 1  Владимир Димитров       Витоша (Долна Диканя)         
 1  Андрей Евтимов          Витоша (Долна Диканя)         
 1  Цветомир Любенов        Витоша (Долна Диканя)         
 1  Костадин Джоргов        Германея (Сапарева баня)      
 1  Георги Шомев            Германея (Сапарева баня)      
 1  Марио Карачорски        Германея (Сапарева баня)      
 1  Валентин Стоилов        Германея (Сапарева баня)      
 1  Асен Нешев              Германея (Сапарева баня)      
 1  Асен Мишев              Германея (Сапарева баня)      
 1  Филип Илков             Германея (Сапарева баня)      
 1  Димитър Стефанов        Левски 1923 (Елин Пелин)      
 1  Мартин Буев             Левски 1923 (Елин Пелин)      
 1  Иво Чолаков             Левски 1923 (Елин Пелин)      
 1  Мартин Кендашки         Левски 1923 (Елин Пелин)      
 1  Асен Райчев             Левски 1923 (Елин Пелин)      
 1  Йосиф Шутев             Левски 1923 (Елин Пелин)      
 1  Стойчо Недков           Левски 1923 (Елин Пелин)      
 1  Димитър Велев           Левски 1923 (Елин Пелин)      
 1  Асен Вутев              Левски 1923 (Елин Пелин)      
 1  Румен Сандев            Малеш (Микрево)               
 1  Иван Илчев              Места 2005 (Хаджидимово)      
 1  Иван Стоилов            Места 2005 (Хаджидимово)      
 1  Иван Илиев              Миньор (Бобов дол)            
 1  Пламен Гигов            Миньор (Бобов дол)            
 1  Георги Везенков         Миньор (Бобов дол)            
 1  Кирил Колев             Нови Искър (Нови Искър)       
 1  Илиян Камбуров          Нови Искър (Нови Искър)       
 1  Николай Благоев         Нови Искър (Нови Искър)       
 1  Стефан Павлов           Нови Искър (Нови Искър)       
 1  Светослав Кирилов       Нови Искър (Нови Искър)       
 1  Григор Григоров         Перун (Кресна)                
 1  Радослав Широв          Перун (Кресна)                
 1  Николай Цветков         Перун (Кресна)                
 1  Владислав Христов       Пирин 2002 (Разлог)           
 1  Борислав Костадинов     Пирин 2002 (Разлог)           
 1  Атанас Праматаров       Пирин 2002 (Разлог)           
 1  Петър Шошов             Пирин 2002 (Разлог)           
 1  Лазар Янкулов           Пирин 2002 (Разлог)           
 1  Иван Михайлов           Пирин 2002 (Разлог)           
 1  Костадин Германов       Сливнишки герой (Сливница)    
 1  Милен Игнатов           Сливнишки герой (Сливница)    
 1  Александър Вучков       Сливнишки герой (Сливница)    
 1  Ивайло Цветков          Сливнишки герой (Сливница)    
 1  Ерик Иванов             Струмска слава 1927 (Радомир) 
 1  Яни Михайлов            Струмска слава 1927 (Радомир) 
 1  Даян Стоилов            Струмска слава 1927 (Радомир) 
 1  Стилиян Митов           Струмска слава 1927 (Радомир) 
 1  Васко Тимов             Струмска слава 1927 (Радомир) 
 1  Мартин Димитров         Хебър (Пазарджик)             
 1  Асен Попов              Хебър (Пазарджик)             
 1  Найден Стефанов         Хебър (Пазарджик)             
 1  Калин Карабов           Хебър (Пазарджик)             
 1  Йордан Хърков           Хебър (Пазарджик)             
 1  Георги Николов          Чепинец (Велинград)           
 1  Авуку Годфред Нана Яв   Чепинец (Велинград)           
 1  Алек Манолов            Чепинец (Велинград)           
 1  Димитър Чонков          Чепинец (Велинград)           
 1  Иван Гешев              Чепинец (Велинград)           

Автоголове
 1  Андон Атанасов              Беласица (Петрич) - за Бенковски (Пз)
    Борислав Гущеров            Беласица (Петрич) - за Витоша (Б)
    Димитър Харизанов           Беласица (Петрич) - за Сливнишки герой
    Борислав Кошев              Ботев 1937 (Ихтиман) - за Сливнишки герой
    Юлиян Кръстев               Велбъжд (Кюстендил) - за Малеш
    Мартин Григоров             Витоша (Бисрица, обл.София ст.) - за Места 2005
    Валентин Иванов             Германея (Сапарева баня) - за Сливнишки герой
    Никола Салджиев             Левски 1923 (Елин Пелин) - за Хебър
    Атанас Атанасов             Малеш (Микрево) - за Велбъжд
    Елми Махмудов               Места 2005 (Хаджидимово) - за Беласица
    Любослав Дондев             Нови Искър (Нови Искър) - за Беласица
    Светослав Кирилов           Нови Искър (Нови Искър) - за Струмска слава 1927
    Лазар Янкулов               Пирин 2002 (Разлог) - за Хебър
    Костадин Германов           Сливнишки герой (Сливница) - за Чепинец
    Васил Огнянов               Струмска слава 1927 (Радомир) - за Перун

Служебни голове
 6  срещу Хебър (Пазарджик)             - за Германея (Сапарева баня) и Чепинец (Велинград)
 3  срещу Нови Искър (Нови Искър)       - за Витоша (Бистрица)

Анулирани голове
24  отбелязани от отборите, играли срещу Миньор 1919 (Перник) преди изваждането им от групата (от тях 3 служебни)
 8  отбелязани от футболисти на Миньор 1919 (Перник) в мачовете на клуба преди изваждането му от групата
 1  неизвестен играч            Нови Искър (Нови Искър)

нагоре

ЗС на БФС - София.

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com