bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Лятна подготовка и приятелски срещи 2010/11


Приятелски срещи 2010/11

18 юни 2010, петък

в Правец, 17:15 ч
Правец (Правец) - Интер (Баку, Азе, 1)                    1:6
  [??? - Низами Гаджиев, Тофик Микаилов, Сабухи Исмаилов,
   Шахрияр Рагимов, Ровшан Амирасланов, Венцислав Христов]


21 юни 2010, понеделник

в Правец, 18:00 ч
Ком-Миньор (Берковица) - Интер (Баку, Азе, 1)             1:3
  [Даниел Генов - Данилдо Асиоли, Давид Одикадзе, 
   Бачана Цхададзе]


25 юни 2010, петък

в Правец, 18:00 ч
Ботев (Враца) - Интер (Баку, Азе, 1)                      1:2 (0:1)
  [0:1 Давид Одикадзе 22', 0:2 Жоземар Силва Дош Сантош 77', 1:2 Ивайло Данчев 81']


26 юни 2010, събота

във Венло, Холандия, 17:00 ч (местно CEST)
Литекс (Ловеч) - Том (Томск, Рус, 1)                      2:2 (0:0)
  [0:1 Александър Харитонов 53', 1:1 Христо Янев 75', 1:2 Дмитрий Мичков 82'-д,
   2:2 Илия Миланов 89']

в Сливен, ст."Хаджи Димитър", 17:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Светкавица 1922 (Търговище)        2:0 (2:0)
  [2:0 Деян Христов 35',45']

в Сливен, ст."Хаджи Димитър", 19:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Етър 1924 (Велико Търново)         1:1 (0:0)
  [1:0 Милен Василев 68', 1:1 Александър Апостолов 70']

в Бяла Слатина, ст."Чавдар", 10:30 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)                  2:1 (2:0)
  [1:0 Камен Каменов 15', 2:0 Светлин Савчев 25', 2:1 Тодор Чирпанов 2п]


27 юни 2010, неделя

в Самоков, ст."Искър", 17:00 ч
ЦСКА (София) - Интер (Баку, Азе, 1)                       0:1 (0:0)
  [0:1 Петър Златинов 50'-д]


28 юни 2010, понеделник

в Доорверт, Холандия, 19:00 ч (местно CEST)
Сборен отбор община Ренкум (Хол) - Литекс (Ловеч)         0:6 (0:2)
  [0:1 Ивелин Попов 7'; 0:3 Том 29',47', 0:4 Флорин Брату 68'-д,
   0:6 Христо Янев 73',85']


29 юни 2010, вторник

в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен, 18:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Враца)                1:3 (0:0)
  [0:1 Ивайло Данчев 51', 0:2 Емил Манолов 57', 0:3 Светослав Валериев 70',
   1:3 Светослав Караиванов 85']


30 юни 2010, сряда

в Линдабрун, Австрия, 18:00 ч (местно CEST)
Левски (София) - Търгу Муреш (Търгу Муреш, Рум, 1)        2:3 (0:1)
  [0:1 Себастиан Сфърля 12', 0:2 Михаица Роман 47', 1:2 Даниел Младенов 76',
   1:3 Михаица Роман 77', 2:3 Даниел Младенов 79']

в Правец, 17:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Интер (Баку, Азе, 1)         2:2 (0:0)
  [1:0 Николай Владинов 51', 1:1 Сабухи Исмаилов 63', 2:1 Васил Велев 70'-д,
   2:2 Джемал Мамедов 87']

в Самоков, ст."Искър", 11:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   0:3 (0:2)
  [0:1 Тодор Колев 29', 0:2 Даниел Пеев 63', 0:3 Илия Илиев 87']

в Бургас, ст."Черноморец", 18:00 ч
Черноморец (Поморие) - Черно море (Варна)                 0:3 (0:0)
  [0:1 Румен Николов 59', 0:2 Адемар 71', 0:3 Даниел Георгиев 78']

в Смолян, ст."Септември", 18:00 ч
Академик (София) - Доростол 2003 (Силистра)               2:1 (1:1)
  [1:0 Самир Аесс 19', 1:1 Емануил Методиев 25', 2:1 Владимир Манчев 53']

в Ново Делчево, 17:30 ч
Малеш (Микрево) - Пирин (Гоце Делчев)                     1:0 (1:0)
  [1:0 Светослав Сакаджийски 5']

във Велико Търново, ст."Ивайло", 18:00 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Самоводене (Самоводене)      3:1 (3:1)
  [0:1 Даниел Мишев 10', 1:1 Мартин Димов 21', 3:1 Тихомир Кънев 30',34']


1 юли 2010, четвъртък

в Линдабрун, Австрия, 17:00 ч (местно CEST)
Левски (София) - Металист (Харков, Укр, 1)                3:2 (2:1)
  [1:0 Димитър Телкийски 14', 2:0 Владимир Гаджев 18', 2:1 Фининьо 19',
   3:1 Гара Дембеле 47', 3:2 Андрей Воробей 81']
  [чк: Владимир Гаджев (Л) 56']

в Доорверт, Холандия, 19:00 ч (местно CEST)
Брьондби (Брьондби, Дан, 1) - Литекс (Ловеч)              2:1 (1:1)
  [1:0 Усман Джалоу 14', 1:1 Дока Мадурейра 39', 2:1 Петер Мадсен 48']

в Банско, спортен комплекс "Пири", 17:00 ч
Септември (Симитли) - Миньор (Перник)                     1:1 (0:0)
  [0:1 Младен Стоев 84', 1:1 Анатоли Лулейски 86'-д]

в Сливен, ст."Хаджи Димитър"
Сливен 2000 (Сливен) - Сборен отбор АБФ*                  0:0
* - отбор, организиран от Асоциацията на българските футболисти,
    в който играят професионални футболисти без договори.


2 юли 2010, петък

в Правец, 18:00 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Интер (Баку, Азе, 1)         2:1 (1:1)
  [1:0 Тихомир Кънев 22', 1:1 Гиртс Карлсонс 40', 2:1 Димитър Кушев 55']

в Бургас, ст."Лазур", 19:15 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Светкавица 1922 (Търговище)  4:2 (1:1)
  [0:1 Невен Венков 16', 1:1 Антонио Дош Сантош 39', 1:2 Николай Кемилов 58',
   2:2 Адриан Фернандес 73', 3:2 Матиас Морис 87', 4:2 Мартин Тошев 90']

в Панагюрище, ст."Орчо войвода", 11:00 ч
Берое (Стара Загора) - Ком-Миньор (Берковица)             7:0 (2:0)
  [2:0 Иван Янчев 9',20'; 3:0 Петър Димитров 47', 4:0 Владислав Златинов 54',
   5:0 Георги Божанов 58', 7:0 Петър Димитров 61',72']

в Банско, ст."Свети Петър", 17:00 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Локомотив (София)                   1:2 (1:0)
  [1:0 Асен Георгиев 35', 1:2 Мартин Камбуров 50',68']


3 юли 2010, събота

в Утрехт, Холандия, спортна база "Зуденбах", 14:00 ч (местно CEST)
Утрехт (Утрехт, Хол, 1) - Литекс (Ловеч)                  0:0

в Линдабрун, Австрия, 18:30 ч (местно CEST)
Левски (София) - Апоел (Тел Авив, Изр, 1)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Етей Шехтер 48']

в Бад Липшпринге, Германия, "Щадион ам Курвалд", 11:00 ч (местно CEST)
Арминия (Билефелд, Гер, 2) - ЦСКА (София)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Маркиньош 34']

в Банско, спортен комплекс "Пири", 15:00 ч
Миньор (Перник) - Монтана 1921 (Монтана)                  0:1 (0:0)
  [0:1 Марио Близнаков 85']

в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен, 18:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Черно море (Варна)           0:1 (0:1)
  [0:1 Йордан Юруков 42'-д]

в Рилци, 10:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)     3:1 (1:1)
  [0:1 Мустафа Шериф 5', 1:1 Калоян Стоянов 45'+1', 2:1 Димитър Воденичаров 50',
   3:1 Станислав Костов 90']

в Банско, спортен комплекс "Пири", 11:00 ч
Септември (Симитли) - Локомотив 1936 (Пловдив)            1:1 (0:1)
  [0:1 Хавиер Гуарино 43', 1:1 Борислав Кралев 72']
  [ид: Дани Кики (Л) 79']

в Смолян, ст."Септември", 11:00 ч
Академик (София) - Доростол 2003 (Силистра)               3:0 (3:0)
  [2:0 Самир Аесс 1п,1п; 3:0 Владимир Манчев 1п]

в Дряново, ст."Локомотив"
Ботев (Враца) - Черноморец (Балчик)                       0:1 (0:0)
  [0:1 Емил Тодоров 90']

в Сандански, ст."Спартак", 10:00 ч
Вихрен (Сандански) - Малеш (Микрево)                      2:1 (1:0)
  [1:0 Мартин Станкев 42', 1:1 Диян Велков 56', 2:1 Горан Чуркин 70']

в Бяла Слатина, ст."Чавдар", 10:30 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)                  2:1 (1:0)
  [2:0 Стайко Стойчев 21',53'; 2:1 Илиян Иванов 58']

в Маноле, 11:00 ч
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев (Гълъбово)                2:0 (1:0)
  [1:0 Петър Атанасов 12', 2:0 Ерай Салиф 80']

в Самоводене, 11:00 ч
Самоводене (Самоводене) - Несебър (Несебър)               1:2 (0:0)
  [0:1 Любен Николов 50', 0:2 Борислав Иванов 57', 1:2 Тихомир Киров 73']


4 юли 2010, неделя

в Бургас, ст."Лазур", 20:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)         2:2 (1:1)
  [1:0 Костадин Дяков 4', 1:1 Деян Христов 35', 1:2 Николай Димитров 55',
   2:2 Рикардо Андре 90']

в Дебелец, ст."Христо Ботев", 11:00 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Любимец 2007 (Любимец)       2:1 (1:1)
  [1:0 Михаил Аврионов 24', 1:1 Иван Минчев 42', 2:1 Димитър Кушев 85']

в Поморие, Градски стадион, 18:00 ч
Черноморец (Поморие) - Равда 1954 (Равда)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Борис Щърбев 31']


5 юли 2010, понеделник

в Банско, спортен комплекс "Пири", 18:45 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Интер (Баку, Азе, 1)           0:1 (0:0)
  [0:1 Петър Златинов 69'-д]

в Банско, спортен комплекс "Пири", 16:45 ч
Миньор (Перник) - Славия 1913 (София)                     1:1 (0:0)
  [0:1 Тодор Колев 62', 1:1 Младен Стоев 64']


6 юли 2010, вторник

в Линдабрун, Австрия, 18:00 ч (местно CEST)
Левски (София) - Аполон (Лимасол, Кип, 1)                 прекратен *
  [0:1 Андреас Авраам 7']
  [ид: Андреас Авраам (А) 33']
  [чк: Веселин Минев (Л) 40']
* - прекратен на полувремето при 0:1, отборът на Левски отказва да излезе
    за второто полувреме след като от Аполон не се съгласяват да бъде заменен
    изгонен през първото полувреме футболист на Левски.

в Банско, спортен комплекс "Пири", 19:15 ч
Черно море (Варна) - Интер (Баку, Азе, 1)                 1:1 (1:0)
  [1:0 Йордан Юруков 16'-д, 1:1 Живко Желев 60']

в Банско, ст."Свети Петър", 17:00 ч
Миньор (Перник) - Локомотив (София)                       0:1 (0:0)
  [0:1 Димо Атанасов 52']

в Бургас, ст."Лазур", 19:15 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Етър 1924 (Велико Търново)   3:1 (2:1)
  [0:1 Тихомир Кънев 17', 1:1 Георги Андонов 29', 2:1 Мартин Тошев 37',
   3:1 Ектор Гонсалес 82']

в Дряново, ст."Локомотив"
Видима-Раковски (Севлиево) - Черноморец (Балчик)          0:3 (0:0)
  [0:1 Петър Кънчев 46', 0:2 Георги Куртев 62', 0:3 Мартин Христов 76']

в Банско, спортен комплекс "Пири", ~ 10:30 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Монтана 1921 (Монтана)              0:0

в Смолян, ст."Септември", 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Доростол 2003 (Силистра)         1:0 (0:0)
  [1:0 Петко Фанев 50']


7 юли 2010, сряда

във Ферл, Германия, "Щадион ан дер Постщрасе", 17:30 ч (местно CEST)
Ферл (Ферл, Гер, 4) - ЦСКА (София)                        0:5 (0:0)
  [0:1 Димитър Илиев 61', 0:2 Спас Делев 64', 0:3 Фридрих Бьомер-Шулте 78'-аг,
   0:5 Спас Делев 85',88']

в Банско, спортен комплекс "Пири", 18:35 ч
Славия 1913 (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)            3:0 (1:0)
  [1:0 Даниел Пеев 30', 2:0 Илия Илиев 78', 3:0 Жуниньо 90'+1']

в Сливен, ст."Хаджи Димитър", 18:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец (Поморие)               1:0 (0:0) *
  [1:0 Владислав Ямуков 79']
* - 2х40 мин.

в Банско, спортен комплекс "Пири", 16:45 ч
Вихрен (Сандански) - Монтана 1921 (Монтана)               0:2 (0:1)
  [0:1 Атанас Фиданин 41', 0:2 Венцислав Христов 77']

в Стара Загора, ст."Берое", 17:00 ч
Берое (Стара Загора) - Несебър (Несебър)                  2:0 (2:0)
  [1:0 Владислав Златинов 6', 2:0 Атанас Апостолов 7']

в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен, 16:30 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Любимец 2007 (Любимец)       0:0

в Белица, 18:00 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин Благоевград (Благоевград)     0:6 (0:3)
  [0:1 Станислав Костов 25', 0:2 Борис Кондев 27', 0:3 Благой Пасков 43',
   0:4 Веселин Стойков 67', 0:5 Калоян Стоянов 75', 0:6 Зоран Златковски 80']
  [ид: Тодор Пандев (ПР) 5']

в Симитли, ст."Струма", 18:00 ч
Септември (Симитли) - Ботев (Криводол)                    1:0 (1:0)
  [1:0 ??? 38']

в Търговище, 16:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Дунав (Русе)                1:3 (0:3)
  [??? - Росен Каптиев (2), Недялко Хубенов]

в Правец, 18:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Чавдар (Бяла Слатина)                 1:0 (1:0)
  [1:0 ??? 20']

в Петрич, ст."Цар Самуил", 18:00 ч
Беласица (Петрич) - Банско (Банско)                       1:2

в Габрово, ст."Христо Ботев", 16:00 ч
Янтра 1919 (Габрово) - Ботев (Враца)                      2:3 (1:3)
  [0:1 Росен Ванков 12', 0:2 Деян Петров 14', 1:2 Милен Ванков 22',
   1:3 Емануил Борисов 45'-д, 2:3 Момчил Кинов 78']

в гр.Елин Пелин, ст."Левски", 18:00 ч
Сборен отбор АБФ* - Малеш (Микрево)                       0:0
* - отбор, организиран от Асоциацията на българските футболисти,
    в който играят професионални футболисти без договори.


8 юли 2010, четвъртък

във Виена, Австрия, "Франц Хор Щадион", 20:00 ч (местно CEST)
Аустрия (Виена, Ав, 1) - Левски (София)                   2:1 (0:1)
  [0:1 Гара Дембеле 26', 1:1 Роланд Линц 47', 2:1 Андреас Тифнер 87']

в Бад Липшпринге, Германия, "Щадион ам Курвалд", 18:00 ч (местно CEST)
Хановер 96 II (Хановер, Гер, 4) - ЦСКА (София)            3:4 (2:2)
  [0:1 Николай Манчев 13', 0:2 Димитър Илиев 23', 1:2 Флориан Бейл 30',
   2:2 Тим Хофман 45', 2:3 Маркиньош 64'-д, 2:4 Руи Мигел 84',
   3:4 Флориан Бюхлер 86']

в Ихтиман, ст."Голф игрище", 17:00 ч
Академик (София) - Спортист 1924 (Своге)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Балджийски 28']

в Банско, спортен комплекс "Пири", 17:00 ч
Вихрен (Сандански) - Локомотив 1936 (Пловдив)             0:2 (0:1)
  [0:1 Христо Златински 5'-д, 0:2 Румен Карадаков 67'-аг]

в Бургас, ст."Лазур", 20:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Равда 1954 (Равда)           2:1 (2:0)
  [1:0 Пламен Крумов 3', 2:0 Георги Андонов 23', 2:1 Петър Колев 2п]


9 юли 2010, петък

в Ловеч, Градски стадион, 20:00 ч
Литекс (Ловеч) - Сливен 2000 (Сливен)                     4:1 (3:0)
  [1:0 Ивелин Попов 5', 2:0 Том 8', 3:0 Уилфред Нифлор 25',
   4:0 Ивелин Попов 58', 4:1 Деян Христов 71']

в Банско, спортен комплекс "Пири", 11:00 ч
Локомотив (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)              3:3 (1:2)
  [1:0 Мартин Камбуров 8', 1:1 Тон 18', 1:2 Здравко Лазаров 45',
   1:3 Цветан Йотов 78', 2:3 Дерек Асамоа 83', 3:3 Преслав Йорданов 85']

в Белица, ~ 10:30 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Славия 1913 (София)                 1:3 (1:1)
  [1:0 Младен Ушев 32', 1:1 Лауринас Римавичус 45', 1:2 Николай Божов 52',
   1:3 Симеон Мечев 73']

в Каварна, Градски стадион, 18:00 ч
Калиакра (Каварна) - Разград 2000 (Разград)               2:1 (0:0)
  [0:1 Шенер Ремзи 47', 1:1 Иван Здравков 53', 2:1 Марко Марков 57'-д]

в Трявна, ст."Ангел Кънчев", 17:00 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)              1:4 (0:1)
  [0:1 Стойко Колев 32', 0:3 Мартин Христов 55',62'; 1:3 Димитър Василев 70',
   1:4 Цветомир Валериев 80']

в Русе, Градски стадион, 18:00 ч
Дунав (Русе) - Светкавица 1922 (Търговище)                2:1
  [Светлин Симеонов, Ивайло Кирилов - ???]


10 юли 2010, събота

в Банско, ст."Свети Петър", 10:30 ч
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  0:3 (0:2)
  [0:1 Марко Тиаго 16', 0:2 Адемар 18', 0:3 Даниел Георгиев 58']
  [ид: Галин Иванов (С) 90']

в Банско, спортен комплекс "Пири", 10:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Монтана 1921 (Монтана)  2:0 (0:0)
  [1:0 Благой Пасков 70', 2:0 Драги Коцев 82']

в Стара Загора, ст."Берое", 18:00 ч
Берое (Стара Загора) - Черноморец (Поморие)               4:0 (1:0)
  [1:0 Георги Божанов 11', 2:0 Владислав Златинов 61', 4:0 Атанас Апостолов 63',72']

във Велико Търново, ст."Ивайло", 18:00 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Видима-Раковски (Севлиево)   2:2 (1:0)
  [1:0 Михаил Аврионов 2'-д, 2:0 Тихомир Кънев 62', 2:1 Траян Траянов 66',
   2:2 Георги Стойчев 87']

в Герман, 11:00 ч
Академик (София) - Ком-Миньор (Берковица)                 2:1 (1:0)
  [1:0 Мирослав Будинов 19', 1:1 Куаме Фиделе 48', 2:1 Иван Редовски 90']

в Каварна, Градски стадион - помощен терен, 11:00 ч
Калиакра (Каварна) - Доростол 2003 (Силистра)             2:0 (0:0)
  [1:0 Иван Райчев 90'-д, 2:0 Светослав Петров 90'+2']

в Струма, 11:00 ч
Банско (Банско) - Ботев (Криводол)                        4:0 (1:0)
  [1:0 Васил Тунджаров 2', 2:0 Георги Кавръков 55', 4:0 Павел Петков 80',84']

в Банско, спортен комплекс "Пири" - помощен терен, 11:00 ч
Септември (Симитли) - Вихрен (Сандански)                  0:1 (0:1)
  [0:1 Светослав Георгиев 10']

в Правец, 11:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Малеш (Микрево)                       0:1 (0:1)
  [0:1 Александър Симеонов 35']

в Пловдив, ст."Тодор Диев", 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)          2:0 (0:0)
  [1:0 Асен Вълчев 50', 2:0 Филип Лупов 70']

в Белица, 11:00 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                 1:4 (0:1)
  [0:1 Петър Лазаров 22', 0:2 Велко Баханов 55', 0:4 Виктор Шишков 62',72';
   1:4 Кирил Кръстев 90'-д]

в Пловдив, ст."Христо Ботев", 10:30 ч
Ботев (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                 0:0

в Несебър, Градски стадион - изкуствен терен, 11:00 ч
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     4:4 (1:3)
  [Мартин Димитров, Христо Марков, Гюрсел Вели -д,
   Атанас Рибарски - Венелин Братанов (3), Живко Димов]

в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен, 9:30 ч
Димитровград 1947 (Дг) - Стамболово 2007 (Стамболово)     0:0 *
* - блиц турнир в Димитровград, всеки мач трае по 45'.

в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен, 10:25 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Стамболово 2007 (Стамболово)     0:0 *
* - блиц турнир в Димитровград, всеки мач трае по 45'.

в Димитровград, ст."Миньор" - помощен терен, 11:20 ч
Димитровград 1947 (Димитровград) - Любимец 2007 (Люб.)    1:1 *
  [0:1 ??? 18'-аг, 1:1 ??? 23']
* - блиц турнир в Димитровград, всеки мач трае по 45'.

в гр.Елин Пелин, ст."Левски", 18:00 ч
Сборен отбор АБФ* - Ботев (Враца)                         0:0
* - отбор, организиран от Асоциацията на българските футболисти,
    в който играят професионални футболисти без договори.

в Мездра, ст."Локомотив", 10:00 ч
Локомотив (Мездра) - Ботев (Димово)                       3:1 (2:0)
  [1:0 Цветан Николов 3', 2:0 Генади Петров 37', 3:0 Петър Златков 54',
   3:1 Ивайло Иванов 59']

във Варна, ст."Спартак", 10:00 ч
Спартак 1918 (Варна) - Тръстиково (Тръстиково)            1:1
  [0:1 ??? ??, 1:1 Петър Петров 85']


12 юли 2010, понеделник

в Хомберг (Ефце), Германия, 18:30 ч (местно CEST)
ЦСКА (София) - ПАОК (Солун, Гър, 1)                       3:1 (1:0)
  [1:0 Павел Виданов 17', 2:0 Сотирис Балафас 78'-аг, 2:1 Сотирис Балафас 80',
   3:1 Николай Манчев 89'-д]

в Гланег, Австрия, 17:00 ч (местно CEST)
Глория (Бистрица, Рум, 1) - Миньор (Перник)               4:0 (2:0)
  [1:0 Валентин Настасе 16', 3:0 Чиприян Петре 21',60'; 4:0 Кристиан Короян 81'-д]

в Бургас, ст."Лазур", 19:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Созопол (Созопол)            4:1 (2:1)
  [1:0 Венцислав Бонев 7', 1:1 Мустафа Мустафа 30', 2:1 Георги Андонов 41',
   3:1 Мартин Тошев 51', 4:1 Матиас Морис 75']


13 юли 2010, вторник

в Солун, Гърция, ст."Кафтанзоглио", 20:30 ч (местно EEST)
Сборен отбор АГФ** - Сборен отбор АБФ*                    3:1 (0:0)
  [0:1 Георги Ковачев 61', 1:1 ??? 64', 2:1 ??? 2п,
   3:1 ??? 2п]
* - отбор, организиран от Асоциацията на българските футболисти,
    в който играят професионални футболисти без договори.
** - отбор, организиран от гръцкия синдикат на професионалните футболисти,
     в който играят футболисти без договор.

в Севлиево, 18:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Нефтохимик 1986 (Бургас)     0:0

във Варна, ст."Спартак", 18:00 ч
Спартак 1918 (Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)             0:0

в Любимец, Градски стадион, 18:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Ботев (Пловдив)                  1:1 (1:1)
  [1:0 Венцислав Йорданов 28'-д, 1:1 Борислав Караматев 35']

в Шумен, ст."Панайот Волов", 18:00 ч
Макак 2008 (Шумен) - Черноморец (Балчик)                  0:3 (0:2)
  [0:1 Павлов 28', 0:2 Костадин Зеленков 30', 0:3 Георги Куртев 53'-д]
  [чк: Янев (Ч) 80']

в Петрич, ст."Цар Самуил", ~ 18:00 ч
Беласица (Петрич) - Ботев (Криводол)                      0:1 (0:1)
  [0:1 Бисер Ефремов 11']


14 юли 2010, сряда

в Зрече, Словения, 17:00 ч (местно CEST)
Спортул Студенцеск (Букурещ, Рум, 1) - Миньор (Перник)    1:4 (0:1)
  [0:1 Костадин Хазуров 5', 1:1 ??? 58', 1:2 Румен Рангелов 82',
   1:3 Павле Делибашич 85', 1:4 Петър Петров 87']

в Оберхаузен, Германия, ст."Нийдеррайн", 19:30 ч (местно CEST)
Рот-Вайс (Оберхаузен, Гер, 2) - ЦСКА (София)              2:1 (2:0)
  [1:0 Муса Челик 13', 2:0 Марио Клингер 45', 2:1 Александър Тонев 55']

в Правец, 18:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (София)            1:2 (0:2)
  [0:1 Мартин Камбуров 6'-д, 0:2 Искрен Писаров 26', 1:2 Емил Стоев 55']
  [ид: Анатоли Тодоров (ВР) 53']

в Белица, 18:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Академик (София)        1:0 (0:0)
  [1:0 Костадин Кацимерски 63']

в Банско, спортен комплекс "Пири", 18:30 ч
Вихрен (Сандански) - Славия 1913 (София)                  0:4 (0:2)
  [0:1 Николай Божов 16', 0:2 Илия Илиев 45', 0:3 Тодор Колев 81',
   0:4 Антонио Павлов 89']

в Симитли, ст."Струма", 11:00 ч
Септември (Симитли) - Черно море (Варна)                  1:1 (1:0)
  [1:0 Даниел Дюлгеров 12', 1:1 Марко Тиаго 89'-д]

в Правец, 16:30 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Ком-Миньор (Берковица)           4:0 (2:0)
  [1:0 Венцислав Иванов 35', 2:0 Луиш Едуардо 40', 4:0 Венцислав Христов 2п,2п]
  [ид: Илиян Антонов (КМ) 81']

във Велико Търново, ст."Ивайло", 18:00 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Калиакра (Каварна)           0:2 (0:0)
  [0:1 Георги Станчев 61', 0:2 Димитър Чечев 72']

в Банско, спортен комплекс "Пири", 11:00 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Локомотив 1936 (Пловдив)            1:2 (0:1)
  [0:1 Дани Кики 21', 1:1 Георги Фикиин 67', 1:2 Пламен Крачунов 85']

в Силистра, ст."Доростол", 18:00 ч
Доростол 2003 (Силистра) - Дунав (Русе)                   0:1 (0:1)
  [0:1 Ивайло Кирилов 20']

в Поморие, Градски стадион, 10:15 ч
Черноморец (Поморие) - Несебър (Несебър)                  0:3 (0:0)
  [0:2 Борислав Иванов 60',76'; 0:3 Христо Марков 81']

в Костенец, 18:00 ч
Брестник 1948 (Пловдив) - Малеш (Микрево)                 0:2 (0:1)
  [0:1 Александър Симеонов 8', 0:2 Петър Карачоров 85']
  [чк: Златко Богоев (М) 85']

в Мездра, ст."Локомотив", 18:00 ч
Локомотив (Мездра) - Чавдар (Бяла Слатина)                1:1 (1:0)
  [1:0 Цветко Иванов 8', 1:1 Милен Тонев 71']

в Банско, ст."Свети Петър", 18:00 ч
Банско (Банско) - Перун (Кресна)                          4:1 (4:1)
  [1:0 Георги Калайджиев 10', 2:0 Антон Мангурев 22', 3:0 Давид Галъбов 35',
   3:1 Атанас Топалов 38', 4:1 Вайс Кьосов 42']

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 18:00 ч
Бенковски (Пазарджик) - ИТД Гигант (Съединение)           2:3
  [Цветелин Чунчуков, Атанас Трендафилов - ???]

в Габрово, ст."Христо Ботев", 18:00 ч
Янтра 1919 (Габрово) - Спартак 1919 (Плевен)              2:1 (1:1)
  [1:0 Атанас Маринов 12', 1:1 Георги Георгиев 33', 2:1 Павел Пенчев 87']

в кв.Дивдядово, Шумен
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Енев (Дибич)                6:1 (3:0)
  [1:0 Ахмед 15', 2:0 Сотиров 33', 3:0 Ж.Жечев 41',
   3:1 ??? 50', 4:1 Иван Боянов 77', 5:1 Кънев 80',
   6:1 Христо Янков 85']


15 юли 2010, четвъртък

в Зрече, Словения, 18:00 ч (местно CEST)
Спортул Студенцеск (Букурещ, Рум, 1) - Берое (Ст.Загора)  2:1 (1:0)
  [1:0 Флорентин Кручеру 45'+2', 1:1 Георги Божанов 77', 2:1 Дачиан Варга 84']

в КК Албена, 18:00 ч
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)              1:0 (0:0)
  [1:0 Десислав Русев 64'-д]

в Белица, 17:30 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Банско (Банско)                     2:1 (0:0)
  [0:1 Борислав Шопов 50'-аг, 1:1 Христо Огнянов 71'-д, 2:1 Борислав Шопов 80']

в Нова Загора
Загорец (Нова Загора) - Равда 1954 (Равда)                0:2
  [Петър Колев, Николай Стойчев]

в Самоков, ст."Искър", 10:00 ч
Рилски спортист (Самоков) - Малеш (Микрево)               2:5 (1:1)
  [0:1 Аспарух Шекеров 15', 1:1 Васил Киров 19', 2:1 Даниел Дюлгеров 51',
   2:2 Петър Карачоров 56', 2:3 Юлиян Колушев 62', 2:4 Илия Длагонски 82',
   2:5 Красимир Стоянов 85']

в Септември, ст."Локомотив", 18:00 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Малеш (Микрево)              2:3 (2:0)
  [2:0 Христо Спасов 20',30'; 2:1 Борислав Стоянов 49', 2:2 Юлиян Колушев 70',
   2:3 Георги Жежев 76']

в Пловдив, ст."Тодор Диев", 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       6:1 (3:1)
  [0:1 Мехмедали Мустафа 20', 1:1 Иван Димов 30', 2:1 Асен Вълчев 33',
   3:1 Тодор Симеонов 37', 4:1 Денис Генчев 50, 5:1 Филип Лупов 83',
   6:1 Денис Генчев 89']

в Гоце Делчев, Градски стадион, 18:15 ч
Пирин (Г.Делчев) - Пирин 2001 /юн.ст.'92/ (Благоевград)   6:0 (2:0)
  [1:0 Виктор Шишков 7', 2:0 Марио Близнаков 40', 4:0 Виктор Шишков 52',68';
   5:0 Атанас Иванов 83', 6:0 Велко Баханов 86']

в Бяла, ст."Георги Бенковски", 18:00 ч
Бенковски (Бяла, обл.Рс) - Разград 2000 (Разград)         1:2 (0:1)
  [0:1 Григор Георгиев 1п, 1:1 ??? 2п-д, 1:2 Юлиян Димитров 2п]

в Гълъбово
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Пловдив)                        1:1 (1:0)
  [1:0 Койчо Иванов 4', 1:1 Иван Площаков 52']
  [ид: Пламен Димитров (БГ) 24']


16 юли 2010, петък

в Кьосен, Австрия, 18:30 ч (местно CEST)
Унтерхахинг (Унтерхахинг, Гер, 3) - Черноморец Бс (Бс)    2:2 (1:2)
  [0:1 Матиас Морис 9', 1:1 Леандро 15', 1:2 Мартин Тошев 28',
   2:2 Леандро 49']

в Банско, спортен комплекс "Пири", 11:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив 1936 (Пд)     3:1 (2:1)
  [1:0 Веселин Стойков 12', 2:0 Драги Коцев 31', 2:1 Дани Кики 45',
   3:1 Зоран Златковски 71']

в Трявна, ст."Ангел Кънчев, 17:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Калиакра (Каварна)          1:0 (0:0)
  [1:0 Славчо Шоколаров 72']

в Русе, Градски стадион, 18:00 ч
Дунав (Русе) - Доростол 2003 (Силистра)                   2:1 (2:0)
  [2:0 Росен Каптиев 11',14'; 2:1 Тихомир Ченешков 65']


17 юли 2010, събота

в София, ст."Локомотив", 18:00 ч
Локомотив (София) - Макаби (Хайфа, Изр, 1)                1:0 (1:0)
  [1:0 Румен Горанов 34']

в Копривница, Хърватия, Градски стадион, 20:00 ч (местно CEST)
Славен Белупо (Копривница, Хър, 1) - Берое (Стара Загора) 2:0 (1:0)
  [1:0 Альоша Войнович 45', 2:0 Франьо Тепурич 76']

в Бранещи, ст."Каталин Халдан", Румъния, 18:30 ч (местно EEST)
Виктория (Бранещи, Рум, 2) - Черно море (Варна)           2:2 (2:2)
  [0:1 Даниел Димов 14', 0:2 Дончо Атанасов 18', 1:2 Чиприан Продан 24',
   2:2 Валентин Симион 36']

в Севлиево, ст."Раковски", 11:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Калиакра (Каварна)           1:1 (0:0)
  [0:1 Георги Филипов 63', 1:1 Атанас Въргов 90']

в Правец, ~ 11:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Монтана 1921 (Монтана)                1:2 (0:0)
  [0:1 Мирослав Антонов 56', 0:2 Венцислав Христов 62', 1:2 ??? 80']

в Белица, 11:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Септември (Симитли)     2:1 (1:0)
  [1:0 Веселин Стойков 38', 2:0 Драги Коцев 47', 2:1 Борислав Кралев 81']

в Банско, спортен комплекс "Пири", 11:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Спортист 1924 (Своге)          4:0 (0:0)
  [2:0 Рангел Абушев 47',62'; 3:0 Георги Петров 69'-д, 4:0 Цветан Йотов 90']

в Банско, ст."Свети Петър", 10:30 ч
Банско (Банско) - Академик (София)                        1:0 (1:0)
  [1:0 Иван Топузов 35']

в Маноле, 10:30 ч
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)          0:0 *
* - 2х40 минути.

в Сандански, ст."Спартак", 10:30 ч
Вихрен (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Васил Захариев 81']
  [ид: Радослав Моллов (П) 52']

в Трявна, ст."Ангел Кънчев", ~ 18:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Балчик)         1:2 (0:2)
  [0:2 Мартин Христов 28',38'; 1:2 Румен Стоянов 80']

в Бяла Слатина, ст."Чавдар", 18:00 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                     0:0

в Силистра, ст."Доростол", 18:00 ч
Доростол 2003 (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)         3:2 (2:0)
  [2:0 Беадир Беадиров 14',30'; 2:1 Валери Михайлов 52', 3:1 Ерхан Мехмед 68',
   3:2 Недко Ангелов 70']

в Берковица, ст."Мрамор", 18:00 ч
Ком-Миньор (Берковица) - Локомотив (Мездра)               2:3
  [1:0 Светослав Костов ??, 1:1 Цветан Цветанов ??, 2:1 Светослав Костов ??,
   2:2 Цветан Цветанов ??, 2:3 Георги Ковачев ??]

в Дебелец, ст."Христо Ботев", 10:30 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Самоводене (Самоводене)      4:1 (1:1)
  [0:1 Светослав Караиванов 9', 1:1 Михаил Аврионов 39', 2:1 Мариян Генов 73',
   3:1 Стефан Харлов 76', 4:1 Тихомир Кънев 80']

в Криводол, ст."Христо Ботев", 10:00 ч
Ботев (Криводол) - Ботев (Козлодуй)                       2:2 (2:0)
  [2:0 Ангел Петров 19',31'; 2:1 Кирил Дяков 62'-д, 2:2 Владимир Димитров 87']

в кв.Долно Езерово, Бургас, ст."Червено знаме", 10:30 ч
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Несебър (Несебър)              1:0 (0:0)
  [1:0 Милен Георгиев 2п]

в Костенец, 10:00 ч
Малеш (Микрево) - Ботев (Пловдив)                         2:3 (1:0)
  [1:0 Георги Жежев 32', 1:1 Иван Площаков 54', 1:2 Владимир Байрев 73',
   2:2 Илиан Енчев 78'-аг, 2:3 Тодор Неделев 85']

в Шумен, ст."Панайот Волов", 18:00 ч
Макак 2008 (Шумен) - Разград 2000 (Разград)               0:0

в Пловдив, ст."Марица", 10:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Бенковски (Пазарджик)             3:3 (1:3)
  [1:0 ??? 5', 1:1 Петър Петев 1п, 1:2 Пламен Богданов 1п,
   1:3 Антон Кокошкаров 1п, 2:3 ??? 2п, 3:3 ??? 2п]

в Петрич, ст."Цар Самуил", 10:00 ч
Беласица (Петрич) - Перун (Кресна)                        0:0

в Димово
Ботев (Димово) - Торпедо 2004 (Борован)                   3:3 (2:2)
  [1:0 Николай Никифоров 1п, 1:1 Евгени Систов 1п, 2:1 Ивайло Иванов 1п,
   2:2 Мариан Герасимов 1п, 3:2 Емил Николов 2п, 3:3 Ивайло Сашев 2п]

в кв.Повеляново, Девня
Девня (Девня) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)               1:3 (0:1)
  [0:1 Ахмед 15', 0:2 Ивайло Атанасов 50', 1:2 ??? 2п,
   1:3 Банков 2п]

в Плевен
Спартак 1919 (Плевен) - Ситомир (Никопол)                 1:1 (0:1)
  [0:1 Тони Паликрушев 13', 1:1 Борислав Иванов 75']

в Николово, 18:00 ч
Вихър 23 (Николово) - Балкан (Белоградчик)                3:3
  [Димитър Пемперски -д, Фидос Фидосов (2) - ???]

във Варна, ~ 11:00 ч
Спартак 1918 (Варна) - Черно море /юн.ст.92'/ (Варна)     2:2
  [Ангел Георгиев (2) - ???]

във Варна, 18:30 ч
Спартак 1918 (Варна) - Созопол (Созопол)                  0:0


18 юли 2010, неделя

в КК Мариборско Похорие, Словения, 17:00 ч (местно CEST)
Алуминий (Кидричево, Слн, 2) - Миньор (Перник)            2:2 (1:2)
  [0:1 Любомир Витанов 12'-д, 0:2 Румен Рангелов 24', 1:2 ??? 42'-д,
   2:2 ??? 80']

в Зрече, Словения, 11:00 ч (местно CEST)
Шмартно 1928 (Шмартно об Паки, Слн,2) - Берое (Ст.Загора) 0:2 (0:2)
  [0:1 Георги Хашев 5', 0:2 Иван Янчев 27']

във Ватенс, Австрия, 19:30 ч (местно CEST)
Сваровски (Ватенс, Ав, 3) - Черноморец Бургас (Бургас)    1:1 (1:0)
  [1:0 Армин Хобел 30', 1:1 Орлин Старокин 80']
  [ид: Ектор Гонсалес (Ч) 70']

в София, хотелски комплекс "Царско село", 18:00 ч
ЦСКА (София) - Ком-Миньор (Берковица)                     5:1 (1:0)
  [1:0 Павел Виданов 2', 2:0 Александър Тонев 53', 3:0 Руи Мигел 59',
   5:0 Томи Костадинов 64',82'; 5:1 Дилян Колев 85']

в Банско, спортен комплекс "Пири", 11:00 ч
Славия 1913 (София) - Спортист 1924 (Своге)               6:0 (2:0)
  [1:0 Павел Попара 33', 2:0 Спас Георгиев 40', 3:0 Николай Божов 65',
   4:0 Антонио Павлов 68', 5:0 Николай Божов 69', 6:0 Антонио Павлов 77']

в Банско, спортен комплекс "Пири", 18:30 ч
Сливнишки герой (Сливница) - Славия 1913 (София)          0:0

в Кюстендил
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            2:0 (2:0)
  [1:0 Иво Максимов 5', 2:0 Лъчезар Христов 15']


19 юли 2010, понеделник

в Правец, 11:00 ч
Спортист 1924 (Своге) - Монтана 1921 (Монтана)            2:2 (0:1)
  [0:1 Венцислав Христов 21', 0:2 Станислав Жеков 56', 1:2 Петър Лаков 2п,
   2:2 Стоян Абрашев 2п]


20 юли 2010, вторник

в Марибор, Словения, терен на х-л "Рогла", 18:00 ч (местно CEST)
Берое (Стара Загора) - Апоел (Акре, Изр, 1)               1:2 (0:1)
  [0:1 Митя Златкович 16', 0:2 Ицхак Коен 68', 1:2 Станислав Бачев 70']

в КК Мариборско Похорие, Словения, 17:30 ч (местно CEST)
Хайлигенкройц (Хайлигенкройц, Ав, 6) - Миньор (Перник)    1:3 (1:3)
  [1:0 ??? 23', 1:1 Любомир Витанов 25', 1:2 Костадин Хазуров 29',
   1:3 Петър Петров 43']

в Банско, ст."Свети Петър", 18:00 ч
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)                     1:1 (0:1)
  [0:1 Ангел Тошев 15', 1:1 Любомир Павлов 70']

в Пловдив, ст."Марица", 18:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Козлодуй)                  1:2 (0:1)
  [0:1 Кирил Дяков 30', 1:1 Борислав Никифоров 48', 1:2 Павлин Димитров 85'-д]


21 юли 2010, сряда

в Сливен, ст."Хаджи Димитър", 18:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Калиакра (Каварна)                 1:1 (0:1)
  [0:1 Светослав Петров 38'-д, 1:1 Деян Христов 72']

в Несебър, Градски стадион, 18:30 ч
Несебър (Несебър) - Черно море (Варна)                    1:1 (1:1)
  [0:1 Дончо Атанасов 5', 1:1 Христо Марков 32'-д]

във Враца, ст."Христо Ботев", 18:00 ч
Ботев (Враца) - Локомотив (София)                         0:2 (0:1)
  [0:1 Мартин Камбуров 13', 0:2 Дерек Асамоа 56']

в Сандаски, ст."Спартак", 19:00 ч
Вихрен (Сандански) - Пирин Благоевград (Благоевград)      3:0 (1:0)
  [1:0 Цветелин Радев 4', 2:0 Антонио Ласков 61', 3:0 Костадин Иванов Николов 88']

в Правец, 18:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Чавдар (Бяла Слатина)            2:1 (1:0)
  [1:0 Мирослав Антонов 30', 1:1 Любомир Чернев 50'-д, 2:1 Венцислав Христов 67']

в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен, 18:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Черноморец (Поморие)         3:0 (2:0)
  [1:0 Самет Ашимов 9', 2:0 Ангел Русев 34', 3:0 Николай Владинов 74']

в Симитли, ст."Струма", 18:00 ч
Септември (Симитли) - Академик (София)                    2:4 (0:2)
  [0:2 Владимир Манчев 1п,1п; 0:3 Любомир Николов 2п, 1:3 Борислав Кралев 2п,
   2:3 Велизар Попвасилев 2п, 2:4 Иван Редовски 2п]

в Търговище, 18:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Добруджа 1919 (Добрич)      0:0

в Микрево, 18:30 ч
Малеш (Микрево) - Банско (Банско)                         2:1 (0:0)
  [1:0 Юлиян Колушев 2п, 2:0 Георги Жежев 2п-д, 2:1 Слави Шопов 80'-д]

в Мездра, ст."Локомотив", 18:00 ч
Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                     1:2 (0:2)
  [0:1 Ивайло Кунчев 1', 0:2 Тодор Чирпанов 13', 1:2 Страти Илиев 46']

в Габрово, ст."Априлов", 18:00 ч
Янтра 1919 (Габрово) - Етър 1924 (Велико Търново)         0:1 (0:1)
  [0:1 Стефан Харлов 10']

в Пловдив, ст."Марица"
Марица 1921 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)           0:2 (0:0)
  [0:2 Явор Въндев 60',75']

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 18:00 ч
Бенковски (Пазарджик) - Спартак-С 94 (Пловдив)            1:2 (1:1)
  [0:1 Пламен Коларов 27', 1:1 Димитър Дечев 38', 1:2 Георги Стоянов 70']

в кв.Долно Езерово, Бургас, ст."Червено знаме", 18:00 ч
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Равда 1954 (Равда)             2:2 (1:2)
  [0:1 Захари Даменлиев 18', 1:1 Милен Георгиев 25', 1:2 Иво Янев 36',
   2:2 Емил Рачев 80']
  [ид: Деян Лефтеров (Н) 50']

в Разград
Разград 2000 (Разград) - Макак 2008 (Шумен)               2:0 (1:0)
  [1:0 Бончо Илиев 43', 2:0 Юлиян Ангелов 53']

във Видин, ст."Георги Бенковски", 18:00 ч
Бдин (Видин) - Балкан (Белоградчик)                       6:1 (2:0)
  [1:0 Ивайло Захариев 14', 2:0 Борислав Боянов 20', 3:0 Георги Митрев 61',]

в Свищов
Академик (Свищов) - Самоводене (Самоводене)               0:1 (0:1)
  [0:1 Ивелин Момчилов 16']

в Асеновград, ст."Шипка", 18:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              2:5 (1:4)
  [1:0-1:5-2:5]

в Радомир, 17:00 ч
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)       0:1 (0:0)
  [0:1 Лъчезар Георгиев 47']

в Белица?
Пирин 2002 (Разлог) - Авангард (Бачево)                   1:0

във Варна, ст."Спартак"
Спартак 1918 (Варна) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)        1:1 (0:1)
  [0:1 Ахмед Ахмед 15', 1:1 Димо Димов 50'-д]

във Велинград, ст."Чепинец", 18:00 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Ботев (Пловдив)              0:2 (0:1)
  [0:2 Димитър Байрев 28',65']

в Панагюрище, ст."Орчо войвода"
Оборище (Панагюрище) - ИТД Гигант (Съединение)            1:1 (1:1)
  [1:0 Борис Благоев 20', 1:1 ??? 33']

в Смолян, ст."Септември", 17:00 ч
Родопа 1927 (Смолян) - Димитровград 1947 (Димитровград)   3:3


22 юли 2010, четвъртък

в Шладминг, Австрия, 18:30 ч (местно CEST)
Шалке 04 (Гелзенкирхен, Гер, 1) - Черноморец Бс (Бургас)  2:0 (1:0)
  [1:0 Александер Баумйохан 31', 2:0 Иван Ракитич 88']

в София, ст."Славия", 18:00 ч
Славия 1913 (София) - Макаби (Хайфа, Изр, 1)              0:3 (0:1)
  [0:1 Лиор Рефаелов 30', 0:2 Садат Букари 51', 0:3 Виктор Генев 68'-аг]

в София, Национален стадион "Васил Левски", 19:00 ч
ЦСКА (София) - Олимпиакос (Никозия, Кип, 1)               2:5 (0:1)
  [0:1 Емануел Кенмон 21', 0:2 Пиерос Сотириу 46', 0:3 Андре Мартин 55',
   0:4 Каядо Давид 65', 1:4 Томи Костадинов 78', 2:4 Спас Делев 83',
   2:5 Филип Ониема 85']

в Гоце Делчев, Градски стадион, 18:30 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница)          3:0 (0:0)
  [2:0 Ангел Тошев 65',83'; 3:0 Атанас Иванов 86']


23 юли 2010, петък

във Волос, Гърция, 21:00 ч (местно EEST)
Олимпиакос (Волос, Гър, 1) - Локомотив 1936 (Пловдив)     1:0 (0:0)
  [1:0 Костас Капетанос 49']

в Трявна, ст."Ангел Кънчев", 18:00 ч
Ком-Миньор (Берковица) - Калиакра (Каварна)               0:2 (0:0)
  [0:1 Иван Райчев 76'-д, 0:2 Георги Филипов 80']

в Банско, ст."Свети Петър", 17:00 ч
Банско (Банско) - Сливнишки герой (Сливница)              2:1 (0:0)
  [Мирчев, Цветан Павлов - Димитър Парасков]

в Русе, Градски стадион, 18:00 ч
Дунав (Русе) - Спартак 1919 (Плевен)                      3:1 (1:1)
  [1:0-1:1-3:1]

в Марково, 18:00 ч
Сокол (Марково) - Хебър (Пазарджик)                       1:3 (1:3)
  [0:2 Спас Гигов 5',17'; 0:3 Стоян Грънчарски 25', 1:3 Георги Краев 40']

в Маноле, 19:00 ч
Марица 2003 (Маноле) - Асеновец 2005 (Асеновград)         0:3


24 юли 2010, събота

в София, ст."Локомотив", 18:00 ч
Локомотив (София) - Олимпиакос (Никозия, Кип, 1)          1:0 (0:0)
  [1:0 Преслав Йорданов 71']

в Перник, ст."Металург", 18:00 ч
Миньор (Перник) - Академик (София)                        2:1 (1:0)
  [1:0 Велимир Иванович 35', 1:1 Мирослав Будинов 75', 2:1 Младен Стоев 83']
  [ид: Иван Редовски (А) 54']

в Монтана, ст."Огоста", 18:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - България /юн.до 18 г./           0:0

в Рилци, 18:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Ком-Миньор (Берковица)  2:1 (1:1)
  [1:0 Димитър Воденичаров 3', 1:1 Радослав Давидов 27', 2:1 Веселин Стойков 65']

в Севлиево, ст."Раковски", 17:00 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Светкавица 1922 (Търговище)  1:2 (1:1)
  [1:0 Ангел Русев 18', 1:1 Ивайло Петров 42', 1:2 Невен Венков 57']

в Сливен, ст."Хаджи Димитър", 18:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Несебър (Несебър)                  1:1 (0:1)
  [0:1 Гюрсел Вели 32', 1:1 Адриано 65']

във Враца, ст."Христо Ботев"
Ботев (Враца) - Чавдар (Етрополе)                         1:0 (0:0)
  [1:0 Ивайло Данчев 61']

във Велико Търново, ст."Ивайло", 10:30 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Черноморец (Поморие)         1:1 (0:0)
  [1:0 Тихомир Кънев 59'-д, 1:1 Цветан Филипов 64'-д]

в Гоце Делчев, Градски стадион, 10:30 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 2002 (Разлог)                 2:2 (2:1)
  [1:0 Атанас Иванов 15', 1:1 Асен Георгиев 30', 2:1 Мустафа Шериф 43',
   2:2 Владислав Христов 75']

в Пловдив, ст."Тодор Диев", 11:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) 1:0 (0:0)
  [1:0 Йордан Христов 55']

в Своге, Градски стадион, ~ 11:00 ч
Спортист 1924 (Своге) - Локомотив (Мездра)                0:0

в Симитли, ст."Струма", ~ 18:00 ч
Септември (Симитли) - Перун (Кресна)                      3:1
  [Владислав Шумантов, Цветан Николов, Емил Драчев - Иван Михайлов]

в Криводол, ст."Христо Ботев", 10:00 ч
Ботев (Криводол) - Торпедо 2004 (Борован)                 2:1 (0:0)
  [1:0 Румен Иванов 50', 1:1 Николай Михайлов 69', 2:1 Георги Иванов 81']

във Варна, ст."Спартак", 18:30 ч
Спартак 1918 (Варна) - Черноморец (Балчик)                3:1 (2:0)
  [2:0 Димо Димов 36',40'-д; 3:0 Виктор Драголов 70'-д, 3:1 Николай Костов 85']

в Шумен
Макак 2008 (Шумен) - Добруджа 1919 (Добрич)               0:1 (0:1)
  [0:1 Недко Ангелов 19']

в Равда, ~ 11:00 ч
Равда 1954 (Равда) - Созопол (Созопол)                    4:1 (3:1)
  [Васил Даменлиев (3), Николай Стойчев - Живко Димов]

в Разград, Градски стадион, 18:00 ч
Разград 2000 (Разград) - Две могили (Две могили)          4:1 (1:0)
  [1:0 Димитър Павлов 12', 2:0 Даниел Граматиков 52', 3:0 Ерай Салиф 66',
   4:0 Даниел Граматиков 82', 4:1 ??? 90'-д]

в Бяла Слатина, ст."Чавдар"
Чавдар (Бяла Слатина) - Левски /юноши ст.'92/ (София)     1:1 (1:0)
  [1:0 Кристиян Григоров 21', 1:1 Тодор Чаворски 2п]

в Бяла, ст."Георги Бенковски"
Бенковски (Бяла, обл.Рс) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)     -

в Левски
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                   -

в Горна Оряховица, ст."Локомотив", 18:00 ч
Самоводене (Самоводене) - Локомотив (Горна Оряховица)     2:0 (0:0)
  [1:0 Пламен Иванов 50', 2:0 Светослав Караиванов 83']

в Смолян, ст."Септември", 18:00 ч
Родопа 1927 (Смолян) - Ботев (Козлодуй)                   0:0 *
* - блиц турнир в Смолян, всеки мач трае по 45'.

в Смолян, ст."Септември", 19:00 ч
Стамболово 2007 (Стамболово) - Ботев (Козлодуй)           0:0 *
* - блиц турнир в Смолян, всеки мач трае по 45'.

в Смолян, ст."Септември", 20:00 ч
Родопа 1927 (Смолян) - Стамболово 2007 (Стамболово)       2:0 *
  [Кутев, Благоев]
* - блиц турнир в Смолян, всеки мач трае по 45'.

във Велинград, ст."Чепинец", 10:30 ч
Бенковски (Пазарджик) - Ботев (Пловдив)                   0:3 (0:1)
  [0:1 Стефан Костадинов 21'-д, 0:2 Ангел Рахов 78', 0:3 Димитър Байрев 81']

в Тервел, 10:30 ч
Септември 98 (Тервел) - Тополите (Тополи)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Мартин Великов 65']

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 10:30 ч
Хебър (Пазарджик) - Сарая (Сарая)                         7:3
  [Кирил Георгиев (2), Стоян Грънчарски (2), Спас Гигов (2),
   Здравко Илиев - Лазар Костов (2), Димитър Трифонов]

в гр.Елин Пелин, ст."Левски"
Левски 1923 (Елин Пелин) - Оборище (Панагюрище)           2:2 (2:1)
  [0:1 Васил Гърков 17', 1:1 Иван Зайков 25', 2:1 ??? 35'-д,
   2:2 Цветозар Давидов 80'-д]

в Севлиево, ст."Раковски" - помощен терен, 10:00 ч
Видима-Раковски /юн.ст.92'/ (Севлиево) - Янтра 1919 (Гб)  0:2 (0:0)
  [0:1 Николай Колев 62', 0:2 Павел Петков 85']


25 юли 2010, неделя

в Бургас, ст."Лазур", 20:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)           1:0 (1:0)
  [1:0 Антонио Дош Сантош 45']


27 юли 2010, вторник

в Дебелец, ст."Христо Ботев"
Самоводене (Самоводене) - Етър 1924 /юн.ст.92'/ (ВТ)      1:0 (0:0)
  [1:0 Руслан Евтимов 70']


28 юли 2010, сряда

в Гоце Делчев, Градски стадион, 18:00 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Места 2005 (Хаджидимово)            3:1 (2:0)
  [1:0 Васил Панайотов 4', 2:0 Ангел Тошев 15', 3:0 Иван Лефтеров 55',
   3:1 Мирослав Петаков 74']

в Разград, Градски стадион, 18:00 ч
Лудогорец 1947 (Разград) - Скрита сила (Мъдрево)          7:0 (4:0)
  [1:0 Николай Стоянов 2', 2:0 Людмил Леков 22', 4:0 Юлиян Ангелов 38',42';
   5:0 Ерай Салиф 62', 6:0 Павел Петков 72', 7:0 Ерай Салиф 85']

в Силистра, ст."Доростол", 19:30 ч
Доростол 2003 (Силистра) - Белица (Белица)                3:1 (3:0)
  [1:0 Георги Бижев 1п, 2:0 Беадир Беадиров 1п, 3:0 Мирослав Начев 1п,
   3:1 Мирослав Мирославов 2п]

Бенковски (Бяла, обл.Рс) - Локомотив (Горна Оряховица)    3:1

в Нова Загора
Загорец (Нова Загора) - Нефтохимик 1986 (Бургас)          1:2 (0:2)
  [0:1 Симеон Златев 1п, 0:2 Александър Дерменджиев 1п, 1:2 ??? 75']

в Две могили, ст."Филип Тотю", 18:00 ч
Две могили (Две могили) - Янтра 1919 (Габрово)            3:3 (1:1)
  [1:0 ??? 7', 1:1 Виктор Венков 45', 2:1 ??? 51',
   2:3 Момчил Кинов 61',70'; 3:3 ??? 85']

във Войводиново, 18:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)      7:1 (0:1)
  [0:1 Таско Попов 20', 1:1 Георги Неделчев 50', 2:1 Георги Стефанов 52'-д,
   3:1 Борислав Никифоров 53', 4:1 Божидар Василев 70', 5:1 Марио Павлов 77',
   6:1 Стоян Василев 79', 7:1 Николай Иванов 82']

в Септември, ст."Локомотив", 18:00 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Ботев (Пловдив)              2:1 (0:1)
  [0:1 Иван Площаков 40', 1:1 ??? 90'+1', 2:1 ??? 90'+3']

Септември 98 (Тервел) - Макак 2008 (Шумен)                1:4 (1:4)
  [0:1 Ганчев 7', 0:2 Захари Димитров 32', 0:3 Кадир 34',
   1:3 ??? 40', 1:4 Захари Димитров 44']

в Панагюрище, ст."Орчо войвода", 18:00 ч
Оборище (Панагюрище) - Бенковски (Пазарджик)              1:0 (1:0)
  [1:0 Ангел Христов 25']

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 18:00 ч
Хебър (Пазарджик) - Марица (Белово)                       0:5 (0:3)
  [0:3 Кирил Атанасов 1п,1п,1п; 0:4 Атанасов 2п, 0:5 Петър Янков 2п]

в Смолян, ст."Септември", 18:00 ч
Родопа 1927 (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)         1:0 (1:0)
  [1:0 Б.Благоев 44']


29 юли 2010, четвъртък

в Босилеград, Сърбия, 17:00 ч (местно CEST)
Младост (Босилеград, Сър, 4) - Велбъжд (Кюстендил)        2:1 (0:1)
  [0:1 Светлозар Момчилов 7', 1:1 ??? 80', 2:1 ??? 83']

във Тервел, ~ 18:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Белица (Белица)                5:1


30 юли 2010, петък

в Пловдив, ст."Марица", 10:30 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев (Козлодуй)                  2:5 (2:0)
  [1:0 Георги Стефанов 20', 2:0 Стоян Георгиев 35', 2:5 ??? 2п]

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", 17:00 ч
Хебър (Пазарджик) - Ботев (Пловдив)                       0:2 (0:1)
  [0:1 Иван Площаков 5', 0:2 Ридван Хаджифейзула 68']


31 юли 2010, събота

в Сливен, ст."Хаджи Димитър", 18:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Лудогорец 1947 (Разград)           3:1 (2:1)
  [1:0 Мирослав Миндев 13', 2:0 Деян Христов 35', 2:1 Георги Каранейчев 45',
   3:1 Александър Недев 2п-аг]

в Горна Оряховица, ст."Локомотив"
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)           0:1 (0:1)
  [0:1 Калоян Каролев 45']
  [ид: Аврам Аврамов (Л) 90']

в кв.Долно Езерово, Бургас, ст."Червено знаме", 11:00 ч
Нефтохимик 1986 (Бургас) - Созопол (Созопол)              1:0 (1:0)
  [1:0 Симеон Златев 1п]

в Нови пазар
Ботев 2008 (Нови пазар) - Преслав (Велики Преслав)        1:2 (0:1)
  [0:1 Росенов 5', 0:2 Веселин Любомиров 70'-д, 1:2 Йордан Александров 88'-д]

в Габрово, ст."Христо Ботев", 11:00 ч
Янтра 1919 (Габрово) - Самоводене (Самоводене)            0:3 (0:1)
  [0:1 Ивелин Момчилов 38', 0:2 Йордан Димитров 73', 0:3 Георги Каравасилев 81']

в кв.Дивдядово, Шумен
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Белица (Белица)             3:4 (2:0)
  [2:0 Ахмед 41',43'; 2:1 ??? 50', 2:2 ??? 65',
   2:3 ??? 70', 3:3 Ахмед 90', 3:4 Билял Шабан 90'+1']

във Варна, ст."Спартак", ~ 11:00 ч
Спартак 1918 (Варна) - Макак 2008 (Шумен)                 3:1 (3:0)
  [1:0 Георги Няголов 1п, 2:0 Димо Димов 1п-д, 3:0 Генади Луго 30',
   3:1 ??? ??]

в кв.Повеляново, Девня, 18:00 ч
Девня (Девня) - Тополите (Тополи)                         1:2
  [1:0 Павел Павлов ??, 1:1 ??? ??, 1:2 ??? ??]

в Пазарджик, ст."Георги Бенковски", ~ 11:00 ч
Хебър (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)                  2:3 (1:3)
  [1:0 ??? 5', 1:1 Младен Манов 30', 1:2 Борис Благоев 37',
   1:3 Николай Воденичаров 44', 2:3 ??? 50']


1 август 2010, неделя

в Сапарева баня, 10:30 ч
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            2:2 (2:0)
  [2:0 Валентин Иванов 1п,1п; 2:1 Лъчезар Георгиев 2п, 2:2 Николай Наков 2п]

в Свиленград, ст."Колодрума", 18:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Калояново (Калояново)      4:1 (2:0)
  [1:0 Георги Георгакиев 23', 2:0 Стефан Ганчев 26', 2:1 ??? 51',
   3:1 Никола Минков 60', 4:1 Петър Вълков 75']


2 август 2010, понеделник

в Правец, 18:00 ч
Ком-Миньор (Берковица) - Апоел (Раанана, Изр, 2)          0:4


3 август 2010, вторник

в София, ст."Славия", 18:00 ч
Славия 1913 (София) - Апоел (Кфар Саба, Изр, 2)           0:2 (0:2)
  [0:1 Аисо Вашион 21'-д, 0:2 Шай Давид 29']

в Свиленград, ст."Колодрума"
Свиленград 1921 (Свиленград) - Хеброс 1921 (Харманли)     2:1 (1:0)
  [2:0 Никола Минков 22',2п; 2:1 ??? 2п]


4 август 2010, сряда

в Плевен
Спартак 1919 (Плевен) - Академик (Свищов)                 2:0 (1:0)
  [1:0 Петър Йорданов 24', 2:0 Симеон Рудашки 75']

в Пловдив, ст."Христо Ботев"
Ботев (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)            6:0 (2:0)
  [1:0 Димитър Байрев 21', 2:0 Иван Площаков 44', 3:0 Васил Гуджев 56',
   4:0 Владимир Байрев 82', 6:0 Ридван Хаджифейзула 85',89']


7 август 2010, събота

Академик (Свищов) - Спартак 1919 (Плевен)                 5:0 (2:0)
  [1:0 Борислав Борисов 2'-д, 3:0 Младен Младенов 15',60';, 4:0 Васил Бънов 76',
   5:0 Бойко Николов 90']


7 август 2010, неделя

в Свиленград, ст."Колодрума"
Свиленград 1921 (Свиленград) - ИТД Гигант (Съединение)    3:6 (2:1)
  [1:0 Емил Тотев 10', 1:1 ??? 15', 2:1 Никола Минков 38'-д,
   2:2 Тодор Тодоров 54', 3:2 Христо Стефанов 61', 3:3 Тодор Тодоров 65',
   3:4 ??? 70', 3:5 ??? 2п, 3:6 ??? 2п]


25 август 2010, сряда

в Сливен, ст."Хаджи Димитър", 18:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Пловдив)                    1:3 (0:2)
  [0:1 Васил Гуджев 4', 0:2 Атанас Курдов 42', 0:3 Тодор Неделев 85',
   1:3 Мирослав Миндев 89']

във Велико Търново, ст."Ивайло"
Етър 1924 (Велико Търново) - Самоводене (Самоводене)      3:1
  [1:0 Тихомир Кънев ??, 2:0 Петър Ванков ??, 2:1 Красимир Гавазов ??,
   3:1 Джихат Кямил ??]


нагоре


Приятелски срещи - класиране лято 2010/11

                           Класиране - "А" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пирин Благоевград (Благоевград)     8    7   0   1   19:7    21
 2. Локомотив (София)                   7    6   1   0   12:5    19
 3. Черноморец Бургас (Бургас)          9    5   3   1   19:12   18
 4. Монтана 1921 (Монтана)              9    5   3   1   13:6    18
 5. Славия 1913 (София)                 9    5   2   2   20:8    17
 6. ЦСКА (София)                        8    5   0   3   21:13   15
 7. Академик (София)                    8    5   0   3   13:8    15
 8. Калиакра (Каварна)                  7    4   2   1   10:4    14
 9. Черно море (Варна)                  8    3   4   1   12:6    13
10. Берое (Стара Загора)                7    4   0   3   17:6    12
11. Миньор (Перник)                     9    3   3   3   13:13   12
12. Локомотив 1936 (Пловдив)            9    3   2   4   13:13   11
13. Сливен 2000 (Сливен)                8    2   5   1    9:9    11
14. Литекс (Ловеч)                      5    2   2   1   13:5     8
15. Видима-Раковски (Севлиево)         11    1   5   5   11:16    8
16. Левски (София)                      5    1   0   4    6:9     3
--. ЕЕЕЧ                               38   18   8  12   60:58   62 [*]
--. СССФ                               63    5  20  38   54:134  35 [*]

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 15 юни и 28 юли 2010 г. включително.
  - ЕЕЕЧ е сборен актив от резултатите на всички чуждестранни отбори срещу
отбори от "А" и "Б" ФГ.
  - СССФ е сборен актив от резултатите на всички отбори от "В" АФГ и ОФГ
срещу отбори от "А" и "Б" ФГ.

Голмайстори
 6 - Венцислав Христов      - Монтана 1921 (Монтана)
 5 - Мартин Тошев           - Черноморец Бургас (Бургас)
   - Деян Христов           - Сливен 2000 (Сливен)
   - Мартин Камбуров        - Локомотив (София)
 4 - Николай Божов          - Славия 1913 (София)
   - Владимир Манчев        - Академик (София)
   - Спас Делев             - ЦСКА (София)
   - Веселин Стойков        - Пирин Благоевград (Благоевград)
 3 - Самир Аесс             - Академик (София)
   - Атанас Апостолов       - Берое (Стара Загора)
   - Георги Божанов         - Берое (Стара Загора)
   - Владислав Златинов     - Берое (Стара Загора)
   - Петър Димитров         - Берое (Стара Загора)
   - Иван Янчев             - Берое (Стара Загора)
   - Антонио Павлов         - Видима-Раковски (Севлиево)
   - Ивелин Попов           - Литекс (Ловеч)
   - Том                    - Литекс (Ловеч)
   - Христо Янев            - Литекс (Ловеч)
   - Младен Стоев           - Миньор (Перник)
   - Драги Коцев            - Пирин Благоевград (Благоевград)
   - Илия Илиев             - Славия 1913 (София)
   - Тодор Колев            - Славия 1913 (София)
   - Томи Костадинов        - ЦСКА (София)
   - Георги Андонов         - Черноморец Бургас (Бургас)

                           Класиране - Източна "Б" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец (Балчик)                 7    6   0   1   15:5    18
 2. Спартак-С 94 (Пловдив)              6    5   1   0   12:2    16
 3. Дунав (Русе)                        5    5   0   0   11:4    15
 4. Лудогорец 1947 (Разград)            6    4   1   1   16:4    13 [*]
 5. Несебър (Несебър)                   7    2   3   2   11:10    9
 6. Брестник 1948 (Пловдив)             5    2   2   1    4:2     8
 7. Равда 1954 (Равда)                  5    2   1   2    9:6     7
 8. Светкавица 1922 (Търговище)         8    2   1   5    8:14    7
 9. Доростол 2003 (Силистра)            8    2   0   6    8:14    6
10. Добруджа 1919 (Добрич)              6    1   2   3    4:8     5
11. Любимец 2007 (Любимец)              5    0   4   1    3:4     4
12. Черноморец (Поморие)                7    1   1   5    2:15    4

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 15 юни и 28 юли 2010 г. включително.
  - На 25 юли 2010 г. Разград 2000 (Разград) се преименува на Лудогорец 1947.
На 27 юли 2010 г. отборът е включен в Източна "Б" ФГ на мястото на отказалия
се Миньор (Раднево).

                           Класиране - Западна "Б" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Малеш (Микрево)                     9    6   1   2   17:10   19
 2. Етър 1924 (Велико Търново)         10    5   3   2   17:13   18
 3. Банско (Банско)                     8    5   1   2   16:8    16
 4. Пирин (Гоце Делчев)                 9    4   2   3   20:10   14
 5. Вихрен (Сандански)                  7    4   0   3    7:9    12
 6. Ботев (Враца)                       8    3   2   3    8:8    11
 7. Ботев (Криводол)                    8    3   1   4    9:13   10
 8. Чавдар (Бяла Слатина)               7    2   3   2    7:7     9
 9. Септември (Симитли)                 8    2   3   3   10:11    9
10. Чавдар (Етрополе)                   5    1   0   4    2:7     3
11. Спортист 1924 (Своге)               5    0   2   3    2:13    2
12. Ком-Миньор (Берковица)              8    0   0   8    6:28    0

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 15 юни и 28 юли 2010 г. включително.

нагоре


Летни подготвителни лагери 2010/11

                           "А" ФГ

 1. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 7 юни 2010
                                     първи лагер - 21 юни-4 юли 2010, Доoрверт, Холандия

 2. ЦСКА (София)                     сбор        - 14 юни 2010
                                     първи лагер - 21-27 юни, КК Боровец
                                     втори лагер - 1-15 юли, Бад Липшпринге, Германия

 3. Левски (София)                   сбор        - 9 юни 2010
                                     първи лагер - 13-24 юни 2010, Правец
                                     втори лагер - 28 юни-9 юли 2010, Линдабрун, Австрия

 4. Локомотив (София)                сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - 25 юни-9 юли 2010, Банско
                                     втори лагер - 12-24 юли 2010, Правец

 5. Черноморец Бургас (Бургас)       сбор        - 21 юни 2010 (за новите попълнения, за останалите - 28 юни)
                                     първи лагер - 14-23 юли 2010, Кьосен, Австрия

 6. Славия 1913 (София)              сбор        - 14 юни 2010
                                     първи лагер - 18-30 юни 2010, КК Боровец
                                     втори лагер - 4-19 юли 2010, Банско

 7. Черно море (Варна)               сбор        - 16 юни 2010
                                     първи лагер - 20 юни-3 юли 2010, КК Св.св.Константин и Елена
                                     втори лагер - 5-15 юли 2010, Банско

 8. Миньор (Перник)                  сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - 24 юни-7 юли 2010, Банско
                                     втори лагер - 9-23 юли 2010, КК Мариборско Похорие, Словения

 9. Пирин Благоевград (Благоевград)  сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - 30 юни-17 юли 2010, Банско

10. Берое (Стара Загора)             сбор        - 20 юни 2010
                                     първи лагер - 20 юни-2 юли 2010, Панагюрище
                                     втори лагер - 11-21 юли 2010, Зрече, Словения

11. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - 28 юни-10 юли 2010, Банско
                                     втори лагер - 14-21 юли 2010, Правец

12. Локомотив 1936 (Пловдив)         сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - 28 юни-9 юли 2010, Банско
                                     втори лагер - 12-23 юли 2010, Банско

13. Сливен 2000 (Сливен)             сбор        - 21 юни 2010
                                                   без лагери извън Сливен

14. Калиакра (Каварна)               сбор        - 28 юни 2010
                                     първи лагер - 12-24 юли 2010, Трявна

15. Видима-Раковски (Севлиево)       сбор        - 21 юни 2010
                                                   без лагери извън Севлиево

16. Академик (София)                 сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - 28 юни-7 юли 2010, КК Пампорово
                                     втори лагер - 12-21 юли 2010, Банско

                           Източна "Б" ФГ

 1. Несебър (Несебър)                сбор        - 26 юни 2010

 2. Дунав (Русе)                     сбор        - 28 юни 2010

 3. Спартак-С 94 (Пловдив)           сбор        - 23 юни 2010
                                     първи лагер - 28 юни-9 юли 2010, Смолян

 4. Любимец 2007 (Любимец)           сбор        - 23 юни 2010
                                     първи лагер - 23 юни-7 юли 2010, Въглевци

 5. Брестник 1948 (Пловдив)          сбор        - 22 юни 2010

 6. Черноморец (Поморие)             сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - 15-24 юли 2010, Трявна

 7. Черноморец (Балчик)              сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - 28 юни-? юли 2010, Дряново

 8. Светкавица 1922 (Търговище)      сбор        - 21 юни 2010

 9. Добруджа 1919 (Добрич)           сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - 28 юни-10 юли 2010, Трявна

10. Доростол 2003 (Силистра)         сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - 28 юни-7 юли 2010, КК Пампорово

11. Равда 1954 (Равда)               сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - ? юни-3 юли 2010, Дряново

12. Лудогорец 1947 (Разград)         сбор        - 5 юли 2010
                                     първи лагер - 5-18 юли 2010, комплекс Пчелина, Разград

                           Западна "Б" ФГ

 1. Спортист 1924 (Своге)            сбор        - 28 юни 2010

 2. Банско (Банско)                  сбор        - 28 юни 2010

 3. Вихрен (Сандански)               сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - 6-15 юли 2010, Банско

 4. Етър 1924 (Велико Търново)       сбор        - 21 юни 2010

 5. Ботев (Враца)                    сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - 27 юни-7 юли 2010, Дряново

 6. Септември (Симитли)              сбор        - 23 юни 2010
                                     първи лагер - Баня, обл.Пд

 7. Чавдар (Етрополе)                сбор        - 23 юни 2010

 8. Пирин (Гоце Делчев)              сбор        - 21 юни 2010

 9. Ком-Миньор (Берковица)           сбор        - 28 юни 2010

10. Ботев (Криводол)                 сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - 5-15 юли 2010, Банско

11. Чавдар (Бяла Слатина)            сбор        - 21 юни 2010

12. Малеш (Микрево)                  сбор        - 21 юни 2010
                                     първи лагер - 6-17 юли 2010, КК Боровец

нагоре


Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com