bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Габрово 2010/11

                           IX кръг

24 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Юнак (Кормянско) - Дан Колов (Сенник)                     2:0
Спортист (Петко Славейков) - Ера (Севлиево)               0:3
Вихър 1962 (Ряховците) - Видима (Душево)                  1:2
Стрела (Шумата) - Победа (Градница)                       1:4
Росица (Стоките)                                          почива

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Юнак (Кормянско)                    8    7   0   1   35:6    21
-------------------------------------------------------------------
 2. Ера (Севлиево)                      8    6   1   1   35:8    19
 3. Дан Колов (Сенник)                  8    5   2   1   10:4    17
 4. Видима (Душево)                     8    3   4   1   17:15   13
 5. Росица (Стоките)                    8    3   3   2   17:11   12
 6. Вихър 1962 (Ряховците)              8    3   0   5   11:11    9
 7. Спортист (Петко Славейков)          8    2   1   5   13:21    7
 8. Победа (Градница)                   8    1   0   7    8:34    3
 9. Стрела (Шумата)                     8    0   1   7    8:44    1

Бележки
  - Добромирка (Добромирка), 10-и през изминалия сезон; се отказва от участие.

                           I кръг

29 август 2010, неделя, 18:00 ч
Видима (Душево) - Стрела (Шумата)                         4:4
Ера (Севлиево) - Вихър 1962 (Ряховците)                   4:0
Дан Колов (Сенник) - Спортист (Петко Славейков)           1:0
Росица (Стоките) - Юнак (Кормянско)                       1:3
Победа (Градница)                                         почива

                           II кръг

5 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Спортист (Петко Славейков) - Росица (Стоките)             1:1
Вихър 1962 (Ряховците) - Дан Колов (Сенник)               0:1
Стрела (Шумата) - Ера (Севлиево)                          1:11
Победа (Градница) - Видима (Душево)                       1:2
Юнак (Кормянско)                                          почива

                           III кръг

12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Ера (Севлиево) - Победа (Градница)                        9:1
Дан Колов (Сенник) - Стрела (Шумата)                      3:0
Росица (Стоките) - Вихър 1962 (Ряховците)                 2:0
Юнак (Кормянско) - Спортист (Петко Славейков)             9:0
Видима (Душево)                                           почива

                           IV кръг

19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Вихър 1962 (Ряховците) - Юнак (Кормянско)                 1:2
Стрела (Шумата) - Росица (Стоките)                        1:7
Победа (Градница) - Дан Колов (Сенник)                    0:2
Видима (Душево) - Ера (Севлиево)                          3:3
Спортист (Петко Славейков)                                почива

                           V кръг

26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Дан Колов (Сенник) - Видима (Душево)                      1:1
Росица (Стоките) - Победа (Градница)                      3:1
Юнак (Кормянско) - Стрела (Шумата)                        6:1
по-късно
Спортист (Петко Славейков) - Вихър 1962 (Ряховците)       0:3
Ера (Севлиево)                                            почива

                           VI кръг

3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Стрела (Шумата) - Спортист (Петко Славейков)              0:6
Победа (Градница) - Юнак (Кормянско)                      0:9
Видима (Душево) - Росица (Стоките)                        1:1
Ера (Севлиево) - Дан Колов (Сенник)                       0:1
Вихър 1962 (Ряховците)                                    почива

                           VII кръг

10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Росица (Стоките) - Ера (Севлиево)                         1:3
Юнак (Кормянско) - Видима (Душево)                        3:1
Спортист (Петко Славейков) - Победа (Градница)            5:1
Вихър 1962 (Ряховците) - Стрела (Шумата)                  3:0
Дан Колов (Сенник)                                        почива

                           VIII кръг

17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Победа (Градница) - Вихър 1962 (Ряховците)                0:3
Видима (Душево) - Спортист (Петко Славейков)              3:1
Ера (Севлиево) - Юнак (Кормянско)                         2:1
Дан Колов (Сенник) - Росица (Стоките)                     1:1
Стрела (Шумата)                                           почива

                           X кръг

пролет 2011
Стрела (Шумата) - Видима (Душево)                          -
Вихър 1962 (Ряховците) - Ера (Севлиево)                    -
Спортист (Петко Славейков) - Дан Колов (Сенник)            -
Юнак (Кормянско) - Росица (Стоките)                        -
Победа (Градница)                                         почива

                           XI кръг

Юнак (Кормянско) - почива
Росица (Стоките) - Спортист (Петко Славейков)
Дан Колов (Сенник) - Вихър 1962 (Ряховците)
Ера (Севлиево) - Стрела (Шумата)
Видима (Душево) - Победа (Градница)

                           XII кръг

почива - Видима (Душево)
Победа (Градница) - Ера (Севлиево)
Стрела (Шумата) - Дан Колов (Сенник)
Вихър 1962 (Ряховците) - Росица (Стоките)
Спортист (Петко Славейков) - Юнак (Кормянско)

                           XIII кръг

Спортист (Петко Славейков) - почива
Юнак (Кормянско) - Вихър 1962 (Ряховците)
Росица (Стоките) - Стрела (Шумата)
Дан Колов (Сенник) - Победа (Градница)
Ера (Севлиево) - Видима (Душево)

                           XIV кръг

почива - Ера (Севлиево)
Видима (Душево) - Дан Колов (Сенник)
Победа (Градница) - Росица (Стоките)
Стрела (Шумата) - Юнак (Кормянско)
Вихър 1962 (Ряховците) - Спортист (Петко Славейков)

                           XV кръг

Вихър 1962 (Ряховците) - почива
Спортист (Петко Славейков) - Стрела (Шумата)
Юнак (Кормянско) - Победа (Градница)
Росица (Стоките) - Видима (Душево)
Дан Колов (Сенник) - Ера (Севлиево)

                           XVI кръг

почива - Дан Колов (Сенник)
Ера (Севлиево) - Росица (Стоките)
Видима (Душево) - Юнак (Кормянско)
Победа (Градница) - Спортист (Петко Славейков)
Стрела (Шумата) - Вихър 1962 (Ряховците)

                           XVII кръг

Стрела (Шумата) - почива
Вихър 1962 (Ряховците) - Победа (Градница)
Спортист (Петко Славейков) - Видима (Душево)
Юнак (Кормянско) - Ера (Севлиево)
Росица (Стоките) - Дан Колов (Сенник)

                           XVIII кръг

почива - Росица (Стоките)
Дан Колов (Сенник) - Юнак (Кормянско)
Ера (Севлиево) - Спортист (Петко Славейков)
Видима (Душево) - Вихър 1962 (Ряховците)
Победа (Градница) - Стрела (Шумата)

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com