bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Източна "Б" ФГ 2010/11

                           Бараж за "А" ФГ, първи етап

8 юни 2011, сряда, 17:00 ч
в Сливен, ст."Хаджи Димитър"
Черноморец (Поморие) - Спортист 1924 (Своге)              2:1 (2:0)  stats
  [1:0 Емил Копаранов 38', 2:0 Георги Костадинов 41', 2:1 Лъчезар Младенов 82']
  [чк: Пламен Димов (Ч) 59', Крум Стоянов (Ч) 87'], ~ 400 зрители

                           Бараж за "А" ФГ, втори етап

12 юни 2011, неделя, 17:00 ч
в Сливен, ст."Хаджи Димитър"
Видима-Раковски (Севлиево) - Черноморец (Поморие)         0:3 (0:0)  stats
  [0:1 Андрей Атанасов 57', 0:3 Васил Калоянов 60',80']
  [чк: Александър Бранеков (ВР) 61'], ~ 710 зрители

                           Допълнителни баражи за "А" ФГ

Бележка
На 9 юни 2011 г става ясно, че 13-ият в "А" ФГ Пирин Благоевград (Благоевград) не получава лиценз за професионалния
футбол. На 15 юни 2011 г. Лицензионната комисия на БФС отказва да издаде и лиценз за "А" ФГ на спечелилия баража за
"А" ФГ Черноморец (Поморие), завършил 2-и в Източна "Б" ФГ, на основание "липсата на представени доказателства от
клуба за наличието на несвързани лица в управлението" на Черноморец (Поморие) и Черноморец Бургас (Бургас), състезаващ
се в "А" ФГ.
В същия ден на свикано извъредно заседание на Изпълнителния комитет на БФС е взето да се назначат два допълнителни
баража за "А" ФГ за заемане на останалите свободни две места в "А" ФГ.
Първият допълнителен бараж е между участвалите в първоначалните баражи и победени от Черноморец (Поморие) два отбора -
Спортист 1924 (Своге), 2-и в Западна "Б" ФГ и Видима-Раковски (Севлиево), 14-и в "А" ФГ. като мотивировката за
назначаването на този мач не почива на наредбите на БФС, а само в определението "в духа на феърплея".
Втори допълнителен бараж, за който неофициална информация изтича още след отнемането на лиценза на Пирин Благоевград
(Благоевград), е насрочен само за два дни след заседанието - 17 юни - като в него се срещат 4-ият в Източна "Б" ФГ -
Светкавица 1922 (Търговище) и 3-ият в Западна "Б" ФГ - Етър 1924 (Велико Търново). Спартак-С 94 (Пловдив), заели 3-о
място в Източна "Б" ФГ се отказва от участие както от евентуален бараж, така и от "Б" ФГ, с което се мотивира включването
на Светкавица 1922 в баража.
Решенията на Изпълнителния комитет следват само частично действащата наредба на БФС, игнорирайки много от предписанията,
предвидени при такива случаи. Същевременно решенията на Лицензионната комисия се разминават значително с определените
от УЕФА срокове за лицензиране на отборите от първите нива на страните-членки на съюза.

17 юни 2011, петък, 17:00 ч
в Сливен, ст."Хаджи Димитър"
Светкавица 1922 (Търговище) - Етър 1924 (Велико Търново)  3:1 (1:1)  stats
  [0:1 Тихомир Кънев 5', 1:1 Даниел Генов 24', 2:1 Румен Стоянов 46',
   3:1 Славчо Шоколаров 90'+3'], ~ 770 зрители
26 юни 2011, неделя, 17:00 ч
във Враца, ст."Христо Ботев"
Спортист 1924 (Своге) - Видима-Раковски (Севлиево)        1:1 (1:0, 1:1) сл.прод.; при дузпите: 2:3  stats
  [1:0 Петър Василев 38', 1:1 Христо Господинов 82'-д]
  [чк: Стоян Тодоров (С) 96'], ~ 590 зрители

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1947 (Разград)           24   12   8   4   38:16   44 [+][*]  Влиза в "А" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Черноморец (Поморие)               24    9   9   6   23:19   36     [2 1 0  4:1  7]  Бараж за "А" ФГ, не получава лиценз за "А" ФГ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спартак-С 94 (Пловдив)             24   10   6   8   26:17   36     [0 1 2  1:4  1]  Не получава лиценз за "Б" ФГ, изпада в ЮИ "В" АФГ
 4. Светкавица 1922 (Търговище)        24    8   9   7   24:23   33     Допълнителен бараж за "А" ФГ, влиза
 5. Несебър (Несебър)                  24    9   5  10   20:22   32
 6. Любимец 2007 (Любимец)             24    7   9   8   22:26   30
 7. Доростол 2003 (Силистра)           24    7   7  10   17:22   28 [+]
 8. Брестник 1948 (Пловдив)            24    6   8  10   21:30   26     [1 1 1  2:2  4, 0 гола на чужд терен, -9 обща ГР]  Не получава лиценз за "Б" ФГ, изпада в ЮИ "В" АФГ
 9. Добруджа 1919 (Добрич)             24    7   5  12   14:30   26     [1 1 1  2:2  4, 0 гола на чужд терен, -16 обща ГР]
--. Черноморец (Балчик)                14    5   6   3   11:7    -- [*]  Изваден в Североизточна "В" АФГ
-------------------------------------------------------------------
--. Дунав (Русе)                       14    3   5   6    8:14   -- [*]  Изваден в Североизточна "В" АФГ
--. Равда 1954 (Равда)                 10    1   1   8   12:27    - [+][*]  Изваден в Югоизточна "В" АФГ

Бележки
  - Ботев 1912 (Пловдив), 16-и в "А" ФГ през изминалия сезон; Спартак
(Варна), 9-и през изминалия сезон; Панайот Волов (Шумен), 10-и през
изминалия сезон; и Свиленград 1921 (Свиленград), 12-и през изминалия
сезон; не получават лиценз за новия сезон и са извадени от групата.
  - На 3 юни 2010 Изпълкомът на БФС решава, с оглед ситуацията при
лицензирането на отборите, да намали състава на двете "Б" групи до 12
отбора. Въвежда се и допълнителен бараж, в който победителят от баража
между вторите отбори в "Б" групите среща 14-я в "А" ФГ за място в елита.
  - Миньор (Раднево), 14-и през изминалия сезон; се отказва от участие
непосредствено преди началото на първенството. На 27 юли 2010 на негово
място в групата е включен Лудогорец 1947 (Разград), 2-и в Североизточна
"В" АФГ през изминалия сезон. Вторият в Югоизточна "В" АФГ през изминалия
сезон - Марица 1921 (Пловдив) - се отказва от правото си да играе в
бараж срещу Лудогорец 1947 за свободното място.
  - На 25 юли 2010 г. Разград 2000 (Разград) се преименува на Лудогорец 1947
(Разград).
  - Брестник 1948 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Беркут"
в Брестник.
  - Черноморец (Балчик) играе домакинските си мачове на ст."Албена-1" в
КК Албена.
  - Равда 1954 (Равда) се отказва от участие в групата след X кръг по
организационни и финансови причини и с решение на СТК на БФС от 26 октомври
2010 е окончателно изваден от групата. Резултатите на отбора до този момент
се анулират, а противниците му по програма до края на сезона почиват. Тъй
като отборът се отказва по собствено желание, изпада през ниво и за сезон
2011/12 има право да се включи в "А" ОФГ Бургас. Преди отказването си отборът
играе домакинските си мачове на Градски стадион в Несебър.
  - Дунав (Русе) се отказва официално от по-нататъшно участие (за втори път
през това първенство) на 22 февруари 2001 г.
  - Черноморец (Балчик) се отказва от по-нататъшно участие на 28 февруари
2011 г.
  - На 23 февруари 2011 СТК на БФС излиза с решение, според което мачовете
на Дунав (Русе) до отказването им от по-нататъшно участие в Източна "Б" ФГ
се анулират, а отборите, които играят с тях по програма до края на сезона
почиват. В решението си СТК на БФС съобщава, че същото ще бъде приложено и
за по-нататъшни отказвания на отбори от "Б" ФГ до края на сезона. След
отказването и на Черноморец (Балчик) от Източна "Б" ФГ и изваждането на
Ком-Миньор (Берковица) от Западна "Б" ФГ, част от останалите отбори подават
жалба срещу решението, настоявайки активът на отказалите се отбори да бъде
запазен, а до края на сезона на противниците им да бъдат присъждани служебни
победи. На 8 март 2011 Апелативната комисия на БФС оставя без разглеждане
жалбата на отборите, с което решението на СТК от 23 февруари окончателно
влиза в сила.
  - Жребият за XXIII-XXXI кръг се тегли след XXII кръг, на 12 април 2011,
вторник, от 10:30 ч в заседателната зала на БФС на ул."Цар Иван Асен II" 26.
Жребият е пълен, без оглед на класирането от първите 22 кръга. Предвид броя
на отказалите се отбори, последния етап от първенството се изиграва в девет,
вместо в единадесет кръга.

Голмайстори
 6 - Мартин Стефанов        - Спартак-С 94 (Пловдив)
 5 - Петър Колев            - Равда 1954 (Равда)
 4 - Росен Каптиев          - Лудогорец 1947 (Разград)  /вкл. 3 гола за Дунав (Русе)/
 3 - Христо Александров     - Светкавица 1922 (Търговище)
   - Ангел Гинев            - Лудогорец 1947 (Разград)
   - Петър Атанасов         - Брестник 1948 (Пловдив)
   - Мартин Христов         - Черноморец (Балчик)
   - Атанас Любенов         - Брестник 1948 (Пловдив)  /вкл. 1 гол за Любимец 2007 (Любимец)/
   - Филип Чипчев           - Спартак-С 94 (Пловдив)

                           I кръг

31 юли 2010, събота, 18:00 ч
Лудогорец 1947 (Разград) - Дунав (Русе)                   отложен *
* - отложен заради отказването на Миньор (Раднево) и късното
    включване на Лудогорец 1947 в групата.
Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)                0:1 (0:0)  stats
  [0:1 Филип Чипчев 54'], ~ 370 зрители
Любимец 2007 (Любимец) - Добруджа 1919 (Добрич)           2:1 (0:1)  stats
  [0:1 Симеон Симеонов 21', 1:1 Райчо Раев 70', 2:1 Атанас Любенов 75'], ~ 1 000 зрители
Светкавица 1922 (Търговище) - Равда 1954 (Равда)          3:0 (0:0)  stats  /анулиран/
  [1:0 Христо Александров 74', 2:0 Ивайло Петров 76', 3:0 Христо Александров 79'], ~ 230 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)             0:2 (0:1)  stats  /анулиран/
  [0:1 Костадин Зеленков 8', 0:2 Мартин Христов 52'], ~ 400 зрители
31 юли 2010, събота, 20:00 ч
Черноморец (Поморие) - Доростол 2003 (Силистра)           0:0  stats
   ~ 1 310 зрители
4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Лудогорец 1947 (Разград) - Дунав (Русе)                   1:1 (0:1)  stats  /анулиран/
  [0:1 Владимир Каптиев 8', 1:1 Ангел Гинев 51'], ~ 3 500 зрители

                           II кръг

7 август 2010, събота, 18:00 ч
Дунав (Русе) - Черноморец (Балчик)                        0:0  stats  /анулиран/
   ~ 1 500 зрители
Равда 1954 (Равда) - Брестник 1948 (Пловдив)              0:1 (0:0)  stats  /анулиран/
  [0:1 Явор Въндев 61']
  [чк: Емил Грозев (Б) 84', Цветан Канелов (Р) 90'+1'], ~ 210 зрители
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица 1922 (Търговище)      1:0 (0:0)  stats
  [1:0 Славомир Илиев 54'], ~ 400 зрители
Доростол 2003 (Силистра) - Любимец 2007 (Любимец)         1:1 (0:0)  stats
  [1:0 Георги Бижев 52', 1:1 Емил Петков 85'-д]
  [ид: Беадир Беадиров (Д) 48']
  [чк: Димитър Везалов (Л) 64'], ~ 1 400 зрители
Лудогорец 1947 (Разград) - Несебър (Несебър)              2:0 (2:0)  stats
  [1:0 Григор Георгиев 23', 2:0 Ерай Салиф 35'], ~ 2 100 зрители
8 август 2010, неделя, 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Поморие)             0:2 (0:1)  stats
  [0:1 Георги Чакъров 44', 0:2 Емил Копаранов 79'], ~ 150 зрители

                           III кръг

14 август 2010, събота, 18:30 ч
Несебър (Несебър) - Дунав (Русе)                          0:2 (0:2)  stats  /анулиран/
  [0:1 Кристиян Християнов 9'-аг, 0:2 Росен Каптиев 24']
  [чк: Кристиян Християнов (Н) 48', Светлин Симеонов (Д) 80], ~ 300 зрители
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак-С 94 (Пловдив)           0:3 (0:1)  stats
  [0:1 Иван Мекиков 9', 0:3 Мартин Стефанов 75',90'], ~ 1 000 зрители
Светкавица 1922 (Търговище) - Доростол 2003 (Силистра)    1:0 (1:0)  stats
  [1:0 Христо Петев 43'], ~ 280 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)          0:0  stats
   ~ 350 зрители
Черноморец (Балчик) - Равда 1954 (Равда)                  3:1 (2:1)  stats  /анулиран/
  [1:0 Емил Тодоров 8', 1:1 Николай Жечев 15', 2:1 Иван Цанков 44',
   3:1 Десислав Русев 88'], ~ 550 зрители
14 август 2010, събота, 20:00 ч
Черноморец (Поморие) - Лудогорец 1947 (Разград)           1:0 (0:0)  stats
  [1:0 Станимир Митев 79'-д]
  [чк: Пламен Димов (Ч) 44', Радослав Анев (Л) 82'], ~ 1 200 зрители

                           IV кръг

21 август 2010, събота, 18:00 ч
Дунав (Русе) - Равда 1954 (Равда)                         4:1 (2:1)  stats  /анулиран/
  [1:0 Владимир Каптиев 2', 2:0 Росен Каптиев 25', 2:1 Васил Даменлиев 44',
   3:1 Росен Каптиев 80', 4:1 Любомир Иванов 89'], ~ 1 500 зрители
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)              1:1 (0:1)  stats  /анулиран/
  [0:1 Десислав Русев 22', 1:1 Филип Флоров 55'], ~ 1 000 зрители
Доростол 2003 (Силистра) - Брестник 1948 (Пловдив)        1:0 (1:0)  stats
  [1:0 Крум Ловков 18'-аг], ~ 1 330 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)      4:0 (3:0)  stats
  [1:0 Иван Димов 14', 3:0 Мартин Стефанов 22',27'; 4:0 Филип Чипчев 83'], ~ 150 зрители
Лудогорец 1947 (Разград) - Любимец 2007 (Любимец)         2:1 (1:0)  stats
  [1:0 Ангел Гинев 11', 1:1 Емил Петков 60', 2:1 Шенер Ремзи 84'-д]
  [чк: Мирослав Григоров (вр) (Луд) 70', Кирчо Крумов (Люб) 82'], ~ 3 150 зрители
Несебър (Несебър) - Черноморец (Поморие)                  1:0 (0:0)  stats
  [1:0 Борислав Иванов 87'], ~ 370 зрители

                           V кръг

28 август 2010, събота, 18:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър)                2:0 (1:0)  stats
  [1:0 Райчо Раев 14', 2:0 Кяшив Фахрединов 64'], ~ 700 зрители
Светкавица 1922 (Търговище) - Лудогорец 1947 (Разград)    1:0 (1:0)  stats
  [1:0 Христо Александров 37'], ~ 600 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)          1:2 (0:1)  stats
  [0:1 Мартин Стефанов 39', 1:1 Атанас Любенов 82', 1:2 Мартин Стефанов 86'], ~ 400 зрители
Черноморец (Балчик) - Доростол 2003 (Силистра)            1:2 (0:1)  stats  /анулиран/
  [0:1 Беадир Беадиров 16', 0:2 Радостин Йосифов 81', 1:2 Румен Ангелов 90'+3'], ~ 600 зрители
Равда 1954 (Равда) - Добруджа 1919 (Добрич)               3:3 (1:2)  stats  /анулиран/
  [0:1 Недко Ангелов 7', 0:2 Валери Михайлов 12', 1:2 Момчил Желев 14'-д,
   1:3 Симеон Симеонов 52'-д, 2:3 Петър Колев 64', 3:3 Цветан Канелов 76']
  [чк: Николай Колев (Д) 79'], ~ 220 зрители
28 август 2010, събота, 20:00 ч
Черноморец (Поморие) - Дунав (Русе)                       3:0 сл. *  /анулиран/
* - мачът не се играе поради първоначален отказ на Дунав да продължи
    участие в първенството. В последствие Дунав продължава участие, а
    на Черноморец се присъжда служебна победа с 3:0.

                           I кръг - отложен мач

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Лудогорец 1947 (Разград) - Дунав (Русе)                   1:1 (0:1)  stats  /анулиран/
  [0:1 Владимир Каптиев 8', 1:1 Ангел Гинев 51'], ~ 3 500 зрители

                           VI кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Дунав (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                     0:0  stats  /анулиран/
   ~ 1 670 зрители
Доростол 2003 (Силистра) - Равда 1954 (Равда)             3:2 (1:0)  stats  /анулиран/
  [1:0 Беадир Беадиров 39', 2:0 Тихомир Ченешков 66', 3:0 Георги Бижев 70'-д,
   3:1 Петър Колев 72', 3:2 Александър Кирилов 88']
  [чк: Цветан Канелов (Р) 44'], ~ 1 100 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)              0:0  stats  /анулиран/
  [чк: Цветомир Валериев (Ч) 90'+2'], ~ 250 зрители
Лудогорец 1947 (Разград) - Брестник 1948 (Пловдив)        2:2 (1:2)  stats
  [0:1 Петър Атанасов 7', 1:1 Ангел Гинев 24', 1:2 Петър Атанасов 31',
   2:2 Диян Димов 59'], ~ 2 750 зрители
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище)           1:2 (1:1)  stats
  [1:0 Ангел Стойков 43'-д, 1:1 Христо Петев 44', 1:2 Ивайло Петров 90'], ~ 230 зрители
11 септември 2010, събота, 19:00 ч
Черноморец (Поморие) - Любимец 2007 (Любимец)             2:1 (1:1)  stats
  [1:0 Васил Калоянов 6', 1:1 Борислав Стойчев 10', 2:1 Андрей Атанасов 84'], ~ 270 зрители

                           VII кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе)                     2:0 (0:0)  stats  /анулиран/
  [1:0 Боян Табаков 54', 2:0 Венцислав Йорданов 60'], ~ 700 зрители
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Поморие)        1:2 (0:2)  stats
  [0:2 Борис Щърбев 21',34'; 1:2 Даниел Генов 53'], ~ 300 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Несебър (Несебър)               2:0 (0:0)  stats
  [1:0 Петър Атанасов 51', 2:0 Атанас Любенов 61'], ~ 320 зрители
Черноморец (Балчик) - Лудогорец 1947 (Разград)            2:0 (0:0)  stats  /анулиран/
  [2:0 Мартин Христов 55',57'], ~ 230 зрители
Равда 1954 (Равда) - Спартак-С 94 (Пловдив)               3:1 (2:0)  stats  /анулиран/
  [3:0 Петър Колев 4',34',82'; 3:1 Филип Чипчев 90'+2'], ~ 220 зрители
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2003 (Силистра)         0:0  stats
   ~ 430 зрители

                           VIII кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Дунав (Русе) - Доростол 2003 (Силистра)                   2:0 (0:0)  stats  /анулиран/
  [1:0 Светлин Симеонов 59', 2:0 Ивайло Кирилов 62']
  [чк: Беадир Беадиров (Дор) 60'], ~ 1 070 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)           1:2 (1:1)  stats
  [0:1 Николай Колев 12', 1:1 Иван Мекиков 38', 1:2 Веселин Живков 82'], ~ 300 зрители
Лудогорец 1947 (Разград) - Равда 1954 (Равда)             3:0 (1:0)  stats  /анулиран/
  [1:0 Диян Димов 4', 2:0 Росен Каптиев 75', 3:0 Ерай Салиф 90'+2'], ~ 2 870 зрители
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)                   0:1 (0:0)  stats  /анулиран/
  [0:1 Слави Костенски 90'+1']
  [чк: Гюрсел Вели (Н) 72'], ~ 180 зрители
Любимец 2007 (Любимец) - Светкавица 1922 (Търговище)      2:1 (1:1)  stats
  [1:0 Цветомир Матев 20', 1:1 Никола Николов 38', 2:1 Боян Табаков 61'], ~ 350 зрители
25 септември 2010, събота, 19:00 ч
Черноморец (Поморие) - Брестник 1948 (Пловдив)            1:0 (0:0)  stats
  [1:0 Васил Калоянов 80'-д], ~ 230 зрители

                           IX кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Дунав (Русе)                2:1 (0:0)  /анулиран/
Брестник 1948 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)          0:1 (0:0)
Черноморец (Балчик) - Черноморец (Поморие)                1:0 (1:0)  /анулиран/
Равда 1954 (Равда) - Несебър (Несебър)                    1:2 (0:1)  /анулиран/
Добруджа 1919 (Добрич) - Лудогорец 1947 (Разград)         1:2 (0:1)
Доростол 2003 (Силистра) - Спартак-С 94 (Пловдив)         2:1 (0:0)

                           X кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Дунав (Русе) - Спартак-С 94 (Пловдив)                     0:1  /анулиран/
Лудогорец 1947 (Разград) - Доростол 2003 (Силистра)       3:1 (2:1)
Несебър (Несебър) - Добруджа 1919 (Добрич)                2:0
Черноморец (Поморие) - Равда 1954 (Равда)                 4:1  /анулиран/
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец (Балчик)              1:1 (0:0)  /анулиран/
Светкавица 1922 (Търговище) - Брестник 1948 (Пловдив)     0:0

* - Равда 1954 (Равда) се отказва от участие в групата след X кръг по
организационни и финансови причини и с решение на СТК на БФС от 26 октомври
2010 е окончателно изваден от групата. Резултатите на отбора до този момент
се анулират, а противниците му по програма до края на сезона почиват.

                           XI кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Брестник 1948 (Пловдив) - Дунав (Русе)                    0:0  /анулиран/
Черноморец (Балчик) - Светкавица 1922 (Търговище)         0:0  /анулиран/
Равда 1954 (Равда) - Любимец 2007 (Любимец)               неигран *
* - неигран, заради отказ на Равда 1954 от участие.
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Поморие)             2:1 (1:0)
Доростол 2003 (Силистра) - Несебър (Несебър)              1:1 (0:0)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Лудогорец 1947 (Разград)         0:0

                           XII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Дунав (Русе) - Лудогорец 1947 (Разград)                   0:0  /анулиран/
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                2:0 (0:0)
Доростол 2003 (Силистра) - Черноморец (Поморие)           2:0 (2:0)
Добруджа 1919 (Добрич) - Любимец 2007 (Любимец)           0:1 (0:1)
Черноморец (Балчик) - Брестник 1948 (Пловдив)             0:2 (0:0)  /анулиран/
Светкавица 1922 (Търговище)                               почива

                           XIII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Черноморец (Балчик) - Дунав (Русе)                        2:0 (1:0)  /анулиран/
Светкавица 1922 (Търговище) - Добруджа 1919 (Добрич)      2:0 (2:0)
Любимец 2007 (Любимец) - Доростол 2003 (Силистра)         0:1 (0:1)
Черноморец (Поморие) - Спартак-С 94 (Пловдив)             1:0 (0:0)
Несебър (Несебър) - Лудогорец 1947 (Разград)              0:0
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           XIV кръг

13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Дунав (Русе) - Несебър (Несебър)                          2:1 (0:0)  /анулиран/
Лудогорец 1947 (Разград) - Черноморец (Поморие)           1:0 (0:0)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)           1:0 (1:0)
Доростол 2003 (Силистра) - Светкавица 1922 (Търговище)    2:1 (1:0)
Добруджа 1919 (Добрич) - Брестник 1948 (Пловдив)          2:0 (1:0)
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XV кръг

27 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)              0:1 (0:0)  /анулиран/
Брестник 1948 (Пловдив) - Доростол 2003 (Силистра)        1:0 (1:0)
Светкавица 1922 (Търговище) - Спартак-С 94 (Пловдив)      0:0
Любимец 2007 (Любимец) - Лудогорец 1947 (Разград)         1:1 (0:0)
Черноморец (Поморие) - Несебър (Несебър)                  0:0
Дунав (Русе)                                              почива

                           XVI кръг

4 декември 2010, събота, 14:00 ч
Несебър (Несебър) - Любимец 2007 (Любимец)                0:1 (0:0)
Лудогорец 1947 (Разград) - Светкавица 1922 (Търговище)    0:1 (0:0)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)          1:1 (0:0)
Доростол 2003 (Силистра) - Черноморец (Балчик)            0:0  /анулиран/
8 декември 2010, сряда, 14:00 ч
Дунав (Русе) - Черноморец (Поморие)                       0:2 (0:0)  /анулиран/
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

* - Дунав (Русе) се отказва официално от по-нататъшно участие (за втори път
през това първенство) на 22 февруари 2001 г.

                           XVII кръг

26 февруари 2011, събота, 14:00 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав (Русе)                     анулиран *
* - мачът не се играе заради отказ на Дунав от по-нататъшно участие в
    първенството. В последствие анулиран.
Черноморец (Балчик) - Спартак-С 94 (Пловдив)              анулиран *
* - мачът не се играе, тъй като домакините предварително уведомяват, че
    няма да се явят. В последствие анулиран.
Светкавица 1922 (Търговище) - Несебър (Несебър)           отложен *
* - отложен заради лоши метеорологични условия.
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец (Поморие)             отложен *
* - отложен заради лоши метеорологични условия.
27 февруари 2011, неделя, 14:00 ч
Брестник 1948 (Пловдив) - Лудогорец 1947 (Разград)        1:6 (1:3)
  [0:1 Димитър Думчев 1'-аг, 1:1 Емил Грозев 22', 1:2 Тодор Колев 23',
   1:3 Игнат Дишлиев 30'-аг, 1:4 Димо Атанасов 47', 1:5 Мирослав Антонов 87',
   1:6 Димо Атанасов 90']
  [чк: Божидар Илиев (Б) 73']
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Несебър (Несебър)           1:2
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец (Поморие)             0:0
Доростол 2003 (Силистра)                                  почива

* - Черноморец (Балчик) се отказва от по-нататъшно участие на 28 февруари
2011 г.

                           XVIII кръг

5 март 2011, събота, 15:00 ч
Дунав (Русе) - Любимец 2007 (Любимец)                     анулиран
Черноморец (Поморие) - Светкавица 1922 (Търговище)        2:2
Несебър (Несебър) - Брестник 1948 (Пловдив)               3:1
Лудогорец 1947 (Разград) - Черноморец (Балчик)            анулиран *
* - мачът не се играе заради отказ на Черноморец от по-нататъшно участие
    в първенството. В последствие анулиран.
Доростол 2003 (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)         2:0
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XIX кръг

12 март 2011, събота, 15:00 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Спартак-С 94 (Пловдив)           0:1 (0:1)
Светкавица 1922 (Търговище) - Любимец 2007 (Любимец)      2:2 (0:1)
13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Брестник 1948 (Пловдив) - Черноморец (Поморие)            1:1 (0:0)
Доростол 2003 (Силистра)                                  почива
Несебър (Несебър)                                         почива
Лудогорец 1947 (Разград)                                  почива

                           XX кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Брестник 1948 (Пловдив)          1:3 (0:1)
Лудогорец 1947 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         6:0 (4:0)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Доростол 2003 (Силистра)         0:1 (0:1)
Светкавица 1922 (Търговище)                               почива
Несебър (Несебър)                                         почива
Черноморец (Поморие)                                      почива

                           XVII кръг - отложени мачове

27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Несебър (Несебър)           1:2 (1:0)
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец (Поморие)             0:0

                           XXI кръг

2 април 2011, събота, 17:00 ч
Доростол 2003 (Силистра) - Лудогорец 1947 (Разград)       0:0
Добруджа 1919 (Добрич) - Несебър (Несебър)                0:1 (0:0)
Брестник 1948 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)     0:0
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива
Черноморец (Поморие)                                      почива
Любимец 2007 (Любимец)                                    почива

                           XXII кръг

6 април 2011, сряда, 17:00 ч
Черноморец (Поморие) - Добруджа 1919 (Добрич)             2:0 (1:0)
Несебър (Несебър) - Доростол 2003 (Силистра)              2:0 (0:0)
Лудогорец 1947 (Разград) - Спартак-С 94 (Пловдив)         1:0 (1:0)
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива
Светкавица 1922 (Търговище)                               почива
Любимец 2007 (Любимец)                                    почива

* - Жребият за XXIII-XXXI кръг се тегли на 12 април 2011, вторник, от 10:30 ч
в заседателната зала на БФС на ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           XXIII кръг

16 април 2011, събота, 17:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Добруджа 1919 (Добрич)           0:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Спартак-С 94 (Пловдив)      1:0 (0:0)
Брестник 1948 (Пловдив) - Несебър (Несебър)               1:1 (1:1)
Доростол 2003 (Силистра) - Лудогорец 1947 (Разград)       0:0
Черноморец (Поморие)                                      почива

                           XXIV кръг

23 април 2011, събота, 17:00 ч
Несебър (Несебър) - Доростол 2003 (Силистра)              2:1 (1:0)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)          2:0 (1:0)
Добруджа 1919 (Добрич) - Светкавица 1922 (Търговище)      0:0
Черноморец (Поморие) - Любимец 2007 (Любимец)             1:1 (0:0)
Лудогорец 1947 (Разград)                                  почива

                           XXV кръг

30 април 2011, събота, 17:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Поморие)        1:1 (1:0)
Брестник 1948 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)          2:0 (0:0)
Доростол 2003 (Силистра) - Спартак-С 94 (Пловдив)         1:1 (0:1)
Лудогорец 1947 (Разград) - Несебър (Несебър)              1:0 (0:0)
Любимец 2007 (Любимец)                                    почива

                           XXVI кръг

7 май 2011, събота, 18:00 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Доростол 2003 (Силистра)         2:0 (0:0)
Черноморец (Поморие) - Брестник 1948 (Пловдив)            0:2 (0:1)
Любимец 2007 (Любимец) - Светкавица 1922 (Търговище)      0:0
8 май 2011, неделя, 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Лудогорец 1947 (Разград)         1:2 (0:1)
Несебър (Несебър)                                         почива

                           XXVII кръг

14 май 2011, събота, 18:00 ч
Брестник 1948 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)          1:1 (1:1)
Доростол 2003 (Силистра) - Черноморец (Поморие)           0:2 (0:0)
Лудогорец 1947 (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)         4:0 (0:0)
Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)                0:1 (0:0)
Светкавица 1922 (Търговище)                               почива

                           XXVIII кръг

18 май 2011, сряда, 18:00 ч
Добруджа 1919 (Добрич) - Несебър (Несебър)                1:0 (1:0)
Черноморец (Поморие) - Лудогорец 1947 (Разград)           3:2 (0:1)
Любимец 2007 (Любимец) - Доростол 2003 (Силистра)         2:1 (1:0)
Светкавица 1922 (Търговище) - Брестник 1948 (Пловдив)     4:1 (2:1)
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XXIX кръг

22 май 2011, неделя, 18:00 ч
Доростол 2003 (Силистра) - Светкавица 1922 (Търговище)    0:1 (0:1)
Лудогорец 1947 (Разград) - Любимец 2007 (Любимец)         0:0
Несебър (Несебър) - Черноморец (Поморие)                  0:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)           1:1 (1:0)
Брестник 1948 (Пловдив)                                   почива

                           XXX кръг

28 май 2011, събота, 18:00 ч
Черноморец (Поморие) - Спартак-С 94 (Пловдив)             1:1 (1:0)
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър)                2:3 (1:2)
Светкавица 1922 (Търговище) - Лудогорец 1947 (Разград)    2:2 (1:0)
Брестник 1948 (Пловдив) - Доростол 2003 (Силистра)        1:0 (1:0)
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XXXI кръг

5 юни 2011, неделя, 17:00 ч
Лудогорец 1947 (Разград) - Брестник 1948 (Пловдив)        1:0 (0:0)
5 юни 2011, неделя, 18:00 ч
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище)           1:0 (1:0)
Спартак-С 94 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)           2:0 (1:0)
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Поморие)             1:0 (0:0)
Доростол 2003 (Силистра)                                  почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com