bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Кюстендил 2010/11


ОФГ Кюстендил - "Осогово" 2010/11

                           XVI кръг

27 февруари 2011, неделя, 10:30 ч *
Боила (Лозно) - Осогово (Багренци)                         -
Спортист (Ябълково) - Спортист (Слокощица)                 -
Септември 2005 (Жабокрът) - Славия (Граница)               -
Кюстендил (Кюстендил) - Копие (Копиловци)                  -
27 февруари 2011, неделя, 15:00 ч *
Елешница (Ваксево) - Бузлуджа (Кюстендил)                  -
Руен (Богослов) - Сините извори (Горна Гращица)            -
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Герена (Кюстендил)       -
Струма (Нови чифлик)                                      почива
* - целият кръг е отложен заради лоши метеорологични условия.

                           XVII кръг

3 март 2011, четвъртък, 10:30 ч *
Славия (Граница) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         -
Осогово (Багренци) - Струма (Нови чифлик)                  -
Сините извори (Горна Гращица) - Бузлуджа (Кюстендил)       -
3 март 2011, четвъртък, 15:00 ч *
Кюстендил (Кюстендил) - Елешница (Ваксево)                 -
Копие (Копиловци) - Септември 2005 (Жабокрът)              -
Герена (Кюстендил) - Спортист (Ябълково)                   -
Спортист (Слокощица) - Боила (Лозно)                       -
Руен (Богослов)                                           почива
* - целият кръг е отложен заради лоши метеорологични условия.

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кюстендил (Кюстендил)              14   13   1   0   56:8    40 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Герена (Кюстендил)                 14   11   1   2   30:6    34
 3. Елешница (Ваксево)                 14    9   2   3   28:11   29
 4. Септември 2005 (Жабокрът)          14    8   3   3   22:16   27
 5. Сините извори (Горна Гращица)      14    6   5   3   30:26   23
 6. Струма (Нови чифлик)               14    6   4   4   38:19   22
 7. Струмска слава 1956 (Търновлаг)    14    6   4   4   24:21   22
 8. Бузлуджа (Кюстендил)               14    6   3   5   21:19   21
 9. Спортист (Слокощица)               14    5   4   5   16:19   19
10. Осогово (Багренци)                 14    5   1   8   20:36   16
11. Боила (Лозно)                      14    3   3   8   22:33   12
12. Руен (Богослов)                    14    3   2   9   24:49   11
13. Славия (Граница)                   14    2   3   9   12:28    9
14. Спортист (Ябълково)                14    2   0  12   21:45    6
15. Копие (Копиловци)                  14    1   2  11   11:39    5
16. Жиленци (Жиленци)                   -    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Жиленци (Жиленци), 2-и през изминалия сезон; се отказва от участие
след изтеглянето на програмата.
  - Кюстендил (Кюстендил) се включва в групата. Отборът играе домакинските
си мачове в Коняво.
  - Герена (Кюстендил) играе домакинските си мачове в Шишковци.
  - Бузлуджа (Кюстендил) играе домакинските си мачове в Коняво.

                           I кръг

29 август 2010, неделя, 10:00 ч
Бузлуджа (Кюстендил) - Елешница (Ваксево)                 0:0
Сините извори (Горна Гращица) - Руен (Богослов)           6:5
Жиленци (Жиленци) - Струма (Нови чифлик)                  неигран
Славия (Граница) - Септември 2005 (Жабокрът)              1:2
29 август 2010, неделя, 18:00 ч
Осогово (Багренци) - Боила (Лозно)                        3:1
Спортист (Слокощица) - Спортист (Ябълково)                2:1
Герена (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      2:0
Копие (Копиловци) - Кюстендил (Кюстендил)                 0:3

                           II кръг

5 септември 2010, неделя, 10:30 ч
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Славия (Граница)        2:0
Струма (Нови чифлик) - Осогово (Багренци)                 5:1
Бузлуджа (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица)      1:1
5 септември 2010, неделя, 18:00 ч
Елешница (Ваксево) - Кюстендил (Кюстендил)                1:2
Септември 2005 (Жабокрът) - Копие (Копиловци)             1:0
Спортист (Ябълково) - Герена (Кюстендил)                  0:3
Боила (Лозно) - Спортист (Слокощица)                      0:3
Руен (Богослов)                                           почива

                           III кръг

12 септември 2010, неделя, 10:30 ч
Сините извори (Горна Гращица) - Елешница (Ваксево)        2:2
Герена (Кюстендил) - Боила (Лозно)                        2:0
Копие (Копиловци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)       1:2
Кюстендил (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)         3:1
12 септември 2010, неделя, 17:30 ч
Осогово (Багренци) - Руен (Богослов)                      0:2
Спортист (Слокощица) - Струма (Нови чифлик)               1:1
Славия (Граница) - Спортист (Ябълково)                    3:1
Бузлуджа (Кюстендил)                                      почива

                           IV кръг

19 септември 2010, неделя, 10:30 ч
Елешница (Ваксево) - Септември 2005 (Жабокрът)            0:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Кюстендил (Кюстендил)   1:3
Спортист (Ябълково) - Копие (Копиловци)                   3:1
Руен (Богослов) - Спортист (Слокощица)                    1:2
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Боила (Лозно) - Славия (Граница)                          0:1
Струма (Нови чифлик) - Герена (Кюстендил)                 0:1
Бузлуджа (Кюстендил) - Осогово (Багренци)                 3:1
Сините извори (Горна Гращица)                             почива

                           V кръг

22 септември 2010, сряда, 10:30 ч
Осогово (Багренци) - Сините извори (Горна Гращица)        0:4
Спортист (Слокощица) - Бузлуджа (Кюстендил)               3:1
Герена (Кюстендил) - Руен (Богослов)                      6:0
22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Славия (Граница) - Струма (Нови чифлик)                   2:4
Копие (Копиловци) - Боила (Лозно)                         1:5
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Ябълково)               5:1
Септември 2005 (Жабокрът) - Стр.слава 1956 (Търновлаг)    1:1
Елешница (Ваксево)                                        почива

                           VI кръг

26 септември 2010, неделя, 10:30 ч
Спортист (Ябълково) - Септември 2005 (Жабокрът)           1:3
Боила (Лозно) - Кюстендил (Кюстендил)                     1:7
Струма (Нови чифлик) - Копие (Копиловци)                  9:3
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Елешница (Ваксево) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      2:0
Руен (Богослов) - Славия (Граница)                        0:0
Бузлуджа (Кюстендил) - Герена (Кюстендил)                 0:2
Сините извори (Горна Гращица) - Спортист (Слокощица)      1:1
Осогово (Багренци)                                        почива

                           VII кръг

3 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Осогово (Багренци) - Елешница (Ваксево)                   1:4
Славия (Граница) - Бузлуджа (Кюстендил)                   1:3
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Ябълково)     3:2
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Герена (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица)        0:1
Копие (Копиловци) - Руен (Богослов)                       2:1
Кюстендил (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик)              2:0
Септември 2005 (Жабокрът) - Боила (Лозно)                 0:3
Спортист (Слокощица)                                      почива

                           VIII кръг

10 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Боила (Лозно) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)           3:3
Сините извори (Горна Гращица) - Славия (Граница)          1:1
Осогово (Багренци) - Спортист (Слокощица)                 3:0
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Елешница (Ваксево) - Спортист (Ябълково)                  4:1
Струма (Нови чифлик) - Септември 2005 (Жабокрът)          1:1
Руен (Богослов) - Кюстендил (Кюстендил)                   1:9
Бузлуджа (Кюстендил) - Копие (Копиловци)                  2:0
Герена (Кюстендил)                                        почива

                           IX кръг

17 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Копие (Копиловци) - Сините извори (Горна Гращица)         1:5
Кюстендил (Кюстендил) - Бузлуджа (Кюстендил)              5:1
Спортист (Ябълково) - Боила (Лозно)                       3:4
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Спортист (Слокощица) - Елешница (Ваксево)                 0:2
Герена (Кюстендил) - Осогово (Багренци)                   5:0
Септември 2005 (Жабокрът) - Руен (Богослов)               2:1
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Струма (Нови чифлик)    1:3
Славия (Граница)                                          почива

                           X кръг

24 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Елешница (Ваксево) - Боила (Лозно)                        1:0
Струма (Нови чифлик) - Спортист (Ябълково)                6:0
Руен (Богослов) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)         1:5
Бузлуджа (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)          2:0
Сините извори (Горна Гращица) - Кюстендил (Кюстендил)     0:4
Осогово (Багренци) - Славия (Граница)                     3:1
Спортист (Слокощица) - Герена (Кюстендил)                 2:3
Копие (Копиловци)                                         почива

                           XI кръг

31 октомври 2010, неделя, 10:30 ч
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Бузлуджа (Кюстендил)    1:0
Спортист (Ябълково) - Руен (Богослов)                     7:1
Боила (Лозно) - Струма (Нови чифлик)                      1:1
31 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Герена (Кюстендил) - Елешница (Ваксево)                   1:0
Славия (Граница) - Спортист (Слокощица)                   0:1
Копие (Копиловци) - Осогово (Багренци)                    1:2
Септември 2005 (Жабокрът) - Сините извори (Горна Гращица) 3:1
Кюстендил (Кюстендил)                                     почива

                           XII кръг

7 ноември 2010, неделя, 10:30 ч
Сините извори (Горна Гращица) - Стр.слава 1956 (Търн.)    1:1
Спортист (Слокощица) - Копие (Копиловци)                  0:0
Герена (Кюстендил) - Славия (Граница)                     2:0
7 ноември 2010, неделя, 15:00 ч
Елешница (Ваксево) - Струма (Нови чифлик)                 1:0
Руен (Богослов) - Боила (Лозно)                           5:2
Бузлуджа (Кюстендил) - Спортист (Ябълково)                4:0
Осогово (Багренци) - Кюстендил (Кюстендил)                0:3
Септември 2005 (Жабокрът)                                 почива

                           XIII кръг

14 ноември 2010, неделя, 10:30 ч
Славия (Граница) - Елешница (Ваксево)                     2:3
Копие (Копиловци) - Герена (Кюстендил)                    0:2
Кюстендил (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)              3:0
Септември 2005 (Жабокрът) - Осогово (Багренци)            4:1
Спортист (Ябълково) - Сините извори (Горна Гращица)       0:3
Боила (Лозно) - Бузлуджа (Кюстендил)                      0:0
Струма (Нови чифлик) - Руен (Богослов)                    2:2
Струмска слава 1956 (Търновлаг)                           почива

                           XIV кръг

21 ноември 2010, неделя, 10:30 ч
Осогово (Багренци) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)      2:2
Спортист (Слокощица) - Септември 2005 (Жабокрът)          1:1
Славия (Граница) - Копие (Копиловци)                      0:0
21 ноември 2010, неделя, 15:00 ч
Елешница (Ваксево) - Руен (Богослов)                      4:0
Бузлуджа (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик)               2:1
Сините извори (Горна Гращица) - Боила (Лозно)             3:2
Герена (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил)                1:1
Спортист (Ябълково)                                       почива

                           XV кръг

28 ноември 2010, неделя, 10:30 ч
Копие (Копиловци) - Елешница (Ваксево)                    1:4
Кюстендил (Кюстендил) - Славия (Граница)                  6:0
Спортист (Ябълково) - Осогово (Багренци)                  1:3
Струма (Нови чифлик) - Сините извори (Горна Гращица)      5:1
28 ноември 2010, неделя, 15:00 ч
Септември 2005 (Жабокрът) - Герена (Кюстендил)            2:0
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Спортист (Слокощица)    2:0
Руен (Богослов) - Бузлуджа (Кюстендил)                    4:2
Боила (Лозно)                                             почива

                           XVIII кръг

6 март 2011, неделя, 10:30 ч
Струма (Нови чифлик) - Спортист (Слокощица)                -
Спортист (Ябълково) - Славия (Граница)                     -
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Копие (Копиловци)        -
Септември 2005 (Жабокрът) - Кюстендил (Кюстендил)          -
6 март 2011, неделя, 15:00 ч
Елешница (Ваксево) - Сините извори (Горна Гращица)         -
Руен (Богослов) - Осогово (Багренци)                       -
Боила (Лозно) - Герена (Кюстендил)                         -
Бузлуджа (Кюстендил)                                      почива

                           XIX кръг

13 март 2011, неделя, 10:30 ч
Септември 2005 (Жабокрът) - Елешница (Ваксево)
Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)
Копие (Копиловци) - Спортист (Ябълково)
Осогово (Багренци) - Бузлуджа (Кюстендил)
13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Славия (Граница) - Боила (Лозно)
Герена (Кюстендил) - Струма (Нови чифлик)
Спортист (Слокощица) - Руен (Богослов)
почива - Сините извори (Горна Гращица)

                           XX кръг

20 март 2011, неделя, 10:30 ч
Елешница (Ваксево) - почива
Сините извори (Горна Гращица) - Осогово (Багренци)
Струма (Нови чифлик) - Славия (Граница)
Боила (Лозно) - Копие (Копиловци)
Спортист (Ябълково) - Кюстендил (Кюстендил)
20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Бузлуджа (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)
Руен (Богослов) - Герена (Кюстендил)
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Септември 2005 (Жабокрът)

                           XXI кръг

27 март 2011, неделя, 10:30 ч
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Елешница (Ваксево)
Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Ябълково)
Копие (Копиловци) - Струма (Нови чифлик)
Герена (Кюстендил) - Бузлуджа (Кюстендил)
Осогово (Багренци) - почива
27 март 2011, неделя, 16:00 ч
Кюстендил (Кюстендил) - Боила (Лозно)
Славия (Граница) - Руен (Богослов)
Спортист (Слокощица) - Сините извори (Горна Гращица)

                           XXII кръг

3 април 2011, неделя, 10:30 ч
Елешница (Ваксево) - Осогово (Багренци)
почива - Спортист (Слокощица)
Бузлуджа (Кюстендил) - Славия (Граница)
Руен (Богослов) - Копие (Копиловци)
Спортист (Ябълково) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)
3 април 2011, неделя, 16:30 ч
Сините извори (Горна Гращица) - Герена (Кюстендил)
Струма (Нови чифлик) - Кюстендил (Кюстендил)
Боила (Лозно) - Септември 2005 (Жабокрът)

                           XXIII кръг

10 април 2011, неделя, 10:30 ч
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Боила (Лозно)
Кюстендил (Кюстендил) - Руен (Богослов)
Копие (Копиловци) - Бузлуджа (Кюстендил)
Славия (Граница) - Сините извори (Горна Гращица)
Герена (Кюстендил) - почива
10 април 2011, неделя, 16:30 ч
Спортист (Ябълково) - Елешница (Ваксево)
Септември 2005 (Жабокрът) - Струма (Нови чифлик)
Спортист (Слокощица) - Осогово (Багренци)

                           XXIV кръг

17 април 2011, неделя, 10:30 ч
Осогово (Багренци) - Герена (Кюстендил)
почива - Славия (Граница)
Сините извори (Горна Гращица) - Копие (Копиловци)
Бузлуджа (Кюстендил) - Кюстендил (Кюстендил)
Руен (Богослов) - Септември 2005 (Жабокрът)
17 април 2011, неделя, 16:30 ч
Елешница (Ваксево) - Спортист (Слокощица)
Струма (Нови чифлик) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)
Боила (Лозно) - Спортист (Ябълково)

                           XXV кръг

23 април 2011, събота, 10:30 ч
Боила (Лозно) - Елешница (Ваксево)
Спортист (Ябълково) - Струма (Нови чифлик)
Кюстендил (Кюстендил) - Сините извори (Горна Гращица)
Копие (Копиловци) - почива
Славия (Граница) - Осогово (Багренци)
23 април 2011, събота, 16:30 ч
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Руен (Богослов)
Септември 2005 (Жабокрът) - Бузлуджа (Кюстендил)
Герена (Кюстендил) - Спортист (Слокощица)

                           XXVI кръг

1 май 2011, неделя, 10:30 ч
почива - Кюстендил (Кюстендил)
Сините извори (Горна Гращица) - Септември 2005 (Жабокрът)
Бузлуджа (Кюстендил) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)
Руен (Богослов) - Спортист (Ябълково)
Струма (Нови чифлик) - Боила (Лозно)
1 май 2011, неделя, 17:30 ч
Елешница (Ваксево) - Герена (Кюстендил)
Спортист (Слокощица) - Славия (Граница)
Осогово (Багренци) - Копие (Копиловци)

                           XXVII кръг

8 май 2011, неделя, 10:30 ч
Боила (Лозно) - Руен (Богослов)
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Сините извори (Горна Гращица)
Септември 2005 (Жабокрът) - почива
Кюстендил (Кюстендил) - Осогово (Багренци)
Славия (Граница) - Герена (Кюстендил)
8 май 2011, неделя, 17:30 ч
Струма (Нови чифлик) - Елешница (Ваксево)
Спортист (Ябълково) - Бузлуджа (Кюстендил)
Копие (Копиловци) - Спортист (Слокощица)

                           XXVIII кръг

15 май 2011, неделя, 10:30 ч
Елешница (Ваксево) - Славия (Граница)
Герена (Кюстендил) - Копие (Копиловци)
Осогово (Багренци) - Септември 2005 (Жабокрът)
почива - Струмска слава 1956 (Търновлаг)
Руен (Богослов) - Струма (Нови чифлик)
15 май 2011, неделя, 17:30 ч
Спортист (Слокощица) - Кюстендил (Кюстендил)
Сините извори (Горна Гращица) - Спортист (Ябълково)
Бузлуджа (Кюстендил) - Боила (Лозно)

                           XXIX кръг

22 май 2011, неделя, 10:30 ч
Руен (Богослов) - Елешница (Ваксево)
Струма (Нови чифлик) - Бузлуджа (Кюстендил)
Боила (Лозно) - Сините извори (Горна Гращица)
Спортист (Ябълково) - почива
Струмска слава 1956 (Търновлаг) - Осогово (Багренци)
Септември 2005 (Жабокрът) - Спортист (Слокощица)
22 май 2011, неделя, 16:00 ч
Копие (Копиловци) - Славия (Граница)
22 май 2011, неделя, 18:00 ч
Кюстендил (Кюстендил) - Герена (Кюстендил)

                           XXX кръг

29 май 2011, неделя, 10:30 ч
Осогово (Багренци) - Спортист (Ябълково)
почива - Боила (Лозно)
Сините извори (Горна Гращица) - Струма (Нови чифлик)
Бузлуджа (Кюстендил) - Руен (Богослов)
29 май 2011, неделя, 18:00 ч
Елешница (Ваксево) - Копие (Копиловци)
Славия (Граница) - Кюстендил (Кюстендил)
Герена (Кюстендил) - Септември 2005 (Жабокрът)
Спортист (Слокощица) - Струмска слава 1956 (Търновлаг)

нагоре


ОФГ Кюстендил - "Рила" 2010/11

                           XXVII кръг - изтеглен мач

3 март 2011, четвъртък, 15:00 ч
Марек 2010 (Дупница) - Сокол (Самораново)                 отложен

                           XXX кръг - изтеглени мачове

3 март 2011, четвъртък, 15:00 ч
Славия 2000 (Яхиново) - Бенковски 53 (Сапарево)           отложен
6 март 2011, неделя, 15:00 ч
Ботев (Бобошево) - Марек 2010 (Дупница)                    -
Сокол (Самораново) - Ботев (Крайници)                      -

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марек 2010 (Дупница)               11   10   1   0   43:6    31 [-][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Славия 2000 (Яхиново)              11    8   1   2   22:10   25
 3. Мусала (Рила)                      11    8   0   3   26:13   24
 4. Горица (Овчарци)                   11    7   0   4   20:17   21
 5. Рилски орли (Бистрица)             11    4   2   5   19:16   14
 6. Бенковски 53 (Сапарево)            11    4   2   5   24:24   14
 7. Ботев (Крайници)                   11    4   1   6   19:24   13
 8. Левски (Кочериново)                11    4   1   6   16:23   13 [+]
 9. Ботев (Бобошево)                   11    3   3   5   22:26   12 [+][*]
10. Ботев 2009 (Джерман)               11    3   2   6   15:27   11
11. Ива (Боровец)                      11    2   1   8   15:33    7
12. Сокол (Самораново)                 11    2   0   9   14:36    6
--. Стоби (Стоб)                        -    0   1  10    2:30    - [*]
--. Атлетик 09 (Усойка)                 -    0   0   1    0:3     - [*]
--. Пороминово (Пороминово)             -    0   0   0    0:0     - [*]
--. ЗКМО (Бараково)                     -    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Марек (Дупница), 10-и в Западна "Б" ФГ през изминалия сезон; не
получава лиценз и е изваден от групата. Отборът отказва участие и в
Югозападна "В" АФГ и след пререгистрация се включва в групата като
Марек 2010 (Дупница).
  - Ботев (Бобошево), 14-и и изваден от групата през изминалия сезон;
отново се включва в групата.
  - Левски (Кочериново) се включва в групата.
  - ЗКМО (Бараково), 10-и през изминалия сезон; се отказва от участие
след изтеглянето на програмата.
  - Пороминово (Пороминово) се отказва след I кръг, без да е изиграл
мач. Отборите, които по програма играят с него до края почиват.
  - Атлетик 09 (Усойка) се отказва след II кръг, без да е изиграл мач.
Единствената му служебна загуба до този момент се анулира, а отборите,
които по програма играят с него до края почиват.
  - Стоби (Стоб) е изваден от групата след XIII кръг заради системно
неявяване. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците
му по програма до края почиват.

                           I кръг

29 август 2010, неделя
Левски (Кочериново) - Ботев (Бобошево)                    0:3 сл.*
* - домакините не осигуряват охрана.
Славия 2000 (Яхиново) - ЗКМО (Бараково)                   неигран
Атлетик 09 (Усойка) - Бенковски 53 (Сапарево)             0:3 сл.*  /анулиран/
* - домакините не осигуряват охрана и медицинско лице.
Ботев 2009 (Джерман) - Рилски орли (Бистрица)             0:0
Ива (Боровец) - Стоби (Стоб)                              1:0  /анулиран/
Мусала (Рила) - Пороминово (Пороминово)                   неигран
Сокол (Самораново) - Горица (Овчарци)                     1:2
Марек 2010 (Дупница) - Ботев (Крайници)                   5:0

* - Пороминово (Пороминово) се отказва след I кръг, без да е изиграл
мач. Отборите, които по програма играят с него до края почиват.

                           II кръг

5 септември 2010, неделя, 10:30 ч
Рилски орли (Бистрица) - Ива (Боровец)                    5:2
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев 2009 (Джерман)            4:2
5 септември 2010, неделя, 18:00 ч
Ботев (Бобошево) - Ботев (Крайници)                       1:1
Горица (Овчарци) - Марек 2010 (Дупница)                   0:4
Пороминово (Пороминово) - Сокол (Самораново)              неигран
Стоби (Стоб) - Мусала (Рила)                              1:1  /анулиран/
Левски (Кочериново) - Славия 2000 (Яхиново)               0:2
Атлетик 09 (Усойка)                                       почива

* - Атлетик 09 (Усойка) се отказва след II кръг, без да е изиграл мач.
Единствената му служебна загуба до този момент се анулира, а отборите,
които по програма играят с него до края почиват.

                           III кръг

12 септември 2010, неделя, 10:30 ч
Ива (Боровец) - Бенковски 53 (Сапарево)                   0:3
Ботев (Крайници) - Горица (Овчарци)                       0:4
12 септември 2010, неделя, 17:30 ч
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Бобошево)                  2:1
Атлетик 09 (Усойка) - Левски (Кочериново)                 неигран
Мусала (Рила) - Рилски орли (Бистрица)                    1:0
Сокол (Самораново) - Стоби (Стоб)                         2:0  /анулиран/
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива
Марек 2010 (Дупница)                                      почива

                           IV кръг

19 септември 2010, неделя, 10:30 ч
Стоби (Стоб) - Марек 2010 (Дупница)                       1:2  /анулиран/
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Ботев (Бобошево) - Горица (Овчарци)                       1:2
Рилски орли (Бистрица) - Сокол (Самораново)               4:0
Бенковски 53 (Сапарево) - Мусала (Рила)                   3:2
Левски (Кочериново) - Ботев 2009 (Джерман)                3:1
Ботев (Крайници)                                          почива
Ива (Боровец)                                             почива
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива

                           V кръг

22 септември 2010, сряда
Ботев 2009 (Джерман) - Славия 2000 (Яхиново)              0:2
Ива (Боровец) - Левски (Кочериново)                       0:3
Сокол (Самораново) - Бенковски 53 (Сапарево)              1:6
Марек 2010 (Дупница) - Рилски орли (Бистрица)             1:1
Ботев (Крайници) - Стоби (Стоб)                           5:0  /анулиран/
Ботев (Бобошево)                                          почива
Мусала (Рила)                                             почива
Горица (Овчарци)                                          почива

                           VI кръг

26 септември 2010, неделя, 10:30 ч
Рилски орли (Бистрица) - Ботев (Крайници)                 0:2
Славия 2000 (Яхиново) - Ива (Боровец)                     6:1
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Стоби (Стоб) - Горица (Овчарци)                           0:4  /анулиран/
Бенковски 53 (Сапарево) - Марек 2010 (Дупница)            2:4
Левски (Кочериново) - Мусала (Рила)                       1:2
Ботев (Бобошево)                                          почива
Сокол (Самораново)                                        почива
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива

                           VII кръг

3 октомври 2010, неделя
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Бобошево)                   5:5
Мусала (Рила) - Славия 2000 (Яхиново)                     3:0
Сокол (Самораново) - Левски (Кочериново)                  0:3 сл.
Ботев (Крайници) - Бенковски 53 (Сапарево)                отложен
Горица (Овчарци) - Рилски орли (Бистрица)                 2:1
5 декември 2010, неделя
Ботев (Крайници) - Бенковски 53 (Сапарево)                2:1
Ива (Боровец)                                             почива
Марек 2010 (Дупница)                                      почива
Стоби (Стоб)                                              почива

                           VIII кръг

10 октомври 2010, неделя
Ботев (Бобошево) - Стоби (Стоб)                           3:0 сл.  /анулиран/
Бенковски 53 (Сапарево) - Горица (Овчарци)                1:2
Левски (Кочериново) - Марек 2010 (Дупница)                0:4
Славия 2000 (Яхиново) - Сокол (Самораново)                2:0
Ботев 2009 (Джерман) - Ива (Боровец)                      2:1
Рилски орли (Бистрица)                                    почива
Ботев (Крайници)                                          почива
Мусала (Рила)                                             почива

                           IX кръг

17 октомври 2010, неделя
Ива (Боровец) - Ботев (Бобошево)                          2:2
Мусала (Рила) - Ботев 2009 (Джерман)                      3:0
Марек 2010 (Дупница) - Славия 2000 (Яхиново)              3:0
Ботев (Крайници) - Левски (Кочериново)                    7:1
Стоби (Стоб) - Рилски орли (Бистрица)                     0:3 сл.  /анулиран/
Сокол (Самораново)                                        почива
Горица (Овчарци)                                          почива
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива

                           X кръг

24 октомври 2010, неделя
Ботев (Бобошево) - Рилски орли (Бистрица)                 3:1
Бенковски 53 (Сапарево) - Стоби (Стоб)                    3:0  /анулиран/
Левски (Кочериново) - Горица (Овчарци)                    3:1
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев (Крайници)                  1:0
Ботев 2009 (Джерман) - Сокол (Самораново)                 2:1
Ива (Боровец) - Мусала (Рила)                             0:3
Марек 2010 (Дупница)                                      почива

                           XI кръг

31 октомври 2010, неделя
Мусала (Рила) - Ботев (Бобошево)                          4:1
Сокол (Самораново) - Ива (Боровец)                        4:3
Марек 2010 (Дупница) - Ботев 2009 (Джерман)               6:1
Горица (Овчарци) - Славия 2000 (Яхиново)                  1:2
Рилски орли (Бистрица) - Бенковски 53 (Сапарево)          5:0 сл.
Ботев (Крайници)                                          почива
Левски (Кочериново)                                       почива
Стоби (Стоб)                                              почива

                           XII кръг

7 ноември 2010, неделя
Ботев (Бобошево) - Бенковски 53 (Сапарево)                4:2
Левски (Кочериново) - Стоби (Стоб)                        3:0 сл.  /анулиран/
Ботев 2009 (Джерман) - Ботев (Крайници)                   2:1
Ива (Боровец) - Марек 2010 (Дупница)                      0:3
Мусала (Рила) - Сокол (Самораново)                        3:0 сл.
Рилски орли (Бистрица)                                    почива
Славия 2000 (Яхиново)                                     почива
Горица (Овчарци)                                          почива

                           XIII кръг

14 ноември 2010, неделя
Сокол (Самораново) - Ботев (Бобошево)                     3:1
Марек 2010 (Дупница) - Мусала (Рила)                      2:0
Ботев (Крайници) - Ива (Боровец)                          2:3
Горица (Овчарци) - Ботев 2009 (Джерман)                   1:0
Стоби (Стоб) - Славия 2000 (Яхиново)                      0:3 сл.  /анулиран/
Рилски орли (Бистрица) - Левски (Кочериново)              2:1
Бенковски 53 (Сапарево)                                   почива

* - Стоби (Стоб) е изваден от групата след XIII кръг заради системно
неявяване. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците
му по програма до края почиват.

                           XIV кръг

21 ноември 2010, неделя
Левски (Кочериново) - Бенковски 53 (Сапарево)             1:1
Славия 2000 (Яхиново) - Рилски орли (Бистрица)            4:0
Ива (Боровец) - Горица (Овчарци)                          3:0
Мусала (Рила) - Ботев (Крайници)                          4:1
Сокол (Самораново) - Марек 2010 (Дупница)                 2:7
Ботев (Бобошево)                                          почива
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива

* - заради множеството отказвания по време на есенния полусезон, ОС на
БФС - Кюстендил преработва програмата за пролетния полусезон.

                           XV кръг

28 ноември 2010, неделя, 10:30 ч
Бенковски 53 (Сапарево) - Славия 2000 (Яхиново)           1:1
28 ноември 2010, неделя, 15:00 ч
Марек 2010 (Дупница) - Ботев (Бобошево)                   4:0
Ботев (Крайници) - Сокол (Самораново)                     3:2
Горица (Овчарци) - Мусала (Рила)                          5:1
Ива (Боровец)                                             почива
Ботев 2009 (Джерман)                                      почива
Рилски орли (Бистрица)                                    почива
Левски (Кочериново)                                       почива

                           XVI кръг

13 март 2011, неделя, 10:30 ч
Горица (Овчарци) - Сокол (Самораново)                      -
Бенковски 53 (Сапарево) - Ива (Боровец)                    -
Славия 2000 (Яхиново) - Мусала (Рила)                      -
13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Ботев (Бобошево) - Левски (Кочериново)                     -
Рилски орли (Бистрица) - Ботев 2009 (Джерман)              -
Ботев (Крайници) - Марек 2010 (Дупница)                    -

                           XVII кръг

20 март 2011, неделя, 10:30 ч
Ива (Боровец) - Рилски орли (Бистрица)
Славия 2000 (Яхиново) - Левски (Кочериново)
Сокол (Самораново) - Мусала (Рила)
20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Ботев (Крайници) - Ботев (Бобошево)
Марек 2010 (Дупница) - Горица (Овчарци)
Ботев 2009 (Джерман) - Бенковски 53 (Сапарево)

                           XVIII кръг

27 март 2011, неделя, 10:30 ч
Рилски орли (Бистрица) - Мусала (Рила)
Горица (Овчарци) - Ботев (Крайници)
Ива (Боровец) - Сокол (Самораново)
27 март 2011, неделя, 16:00 ч
Ботев (Бобошево) - Славия 2000 (Яхиново)
Ботев 2009 (Джерман) - Левски (Кочериново)
Марек 2010 (Дупница) - Бенковски 53 (Сапарево)

                           XIX кръг

3 април 2011, неделя, 10:30 ч
Горица (Овчарци) - Ботев (Бобошево)
Славия 2000 (Яхиново) - Ботев 2009 (Джерман)
Левски (Кочериново) - Ива (Боровец)
3 април 2011, неделя, 16:30 ч
Сокол (Самораново) - Рилски орли (Бистрица)
Мусала (Рила) - Бенковски 53 (Сапарево)
Ботев (Крайници) - почива
Марек 2010 (Дупница) - почива

                           XX кръг

10 април 2011, неделя, 10:30 ч
Бенковски 53 (Сапарево) - Сокол (Самораново)
Ива (Боровец) - Славия 2000 (Яхиново)
Левски (Кочериново) - Ботев (Крайници)
10 април 2011, неделя, 16:30 ч
Рилски орли (Бистрица) - Марек 2010 (Дупница)
Ботев 2009 (Джерман) - Мусала (Рила)
Ботев (Бобошево) - почива
почива - Горица (Овчарци)

                           XXI кръг

17 април 2011, неделя, 10:30 ч
Ботев (Крайници) - Рилски орли (Бистрица)
Горица (Овчарци) - Бенковски 53 (Сапарево)
Ива (Боровец) - Ботев 2009 (Джерман)
17 април 2011, неделя, 16:30 ч
Мусала (Рила) - Левски (Кочериново)
Славия 2000 (Яхиново) - Марек 2010 (Дупница)
Ботев (Бобошево) - Сокол (Самораново)

                           XXII кръг

23 април 2011, събота, 10:30 ч
Левски (Кочериново) - Сокол (Самораново)
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев (Крайници)
Мусала (Рила) - Ива (Боровец)
23 април 2011, събота, 16:30 ч
Ботев (Бобошево) - Ботев 2009 (Джерман)
Рилски орли (Бистрица) - Горица (Овчарци)
почива - Марек 2010 (Дупница)
почива - Славия 2000 (Яхиново)

                           XXIII кръг

1 май 2011, неделя, 10:30 ч
Сокол (Самораново) - Славия 2000 (Яхиново)
Ботев (Бобошево) - Ива (Боровец)
Мусала (Рила) - Горица (Овчарци)
1 май 2011, неделя, 17:30 ч
Марек 2010 (Дупница) - Левски (Кочериново)
Бенковски 53 (Сапарево) - Рилски орли (Бистрица)
Ботев (Крайници) - Ботев 2009 (Джерман)

                           XXIV кръг

Всички мачове от кръга са разпределени в останалите кръгове след
реорганизацията на пролетната програма.

                           XXV кръг

8 май 2011, неделя, 10:30 ч
Рилски орли (Бистрица) - Ботев (Бобошево)
Горица (Овчарци) - Левски (Кочериново)
Сокол (Самораново) - Ботев 2009 (Джерман)
8 май 2011, неделя, 17:30 ч
Ботев (Крайници) - Славия 2000 (Яхиново)
Марек 2010 (Дупница) - Ива (Боровец)
почива - Бенковски 53 (Сапарево)
Мусала (Рила) - почива

                           XXVI кръг

15 май 2011, неделя, 10:30 ч
Славия 2000 (Яхиново) - Горица (Овчарци)
Ива (Боровец) - Ботев (Крайници)
Левски (Кочериново) - Рилски орли (Бистрица)
15 май 2011, неделя, 17:30 ч
Ботев (Бобошево) - Мусала (Рила)
Ботев 2009 (Джерман) - Марек 2010 (Дупница)
почива - Сокол (Самораново)
Бенковски 53 (Сапарево) - почива

                           XXVII кръг

3 март 2011, четвъртък, 15:00 ч
Марек 2010 (Дупница) - Сокол (Самораново)
22 май 2011, неделя, 10:30 ч
Ботев 2009 (Джерман) - Горица (Овчарци)
Ботев (Крайници) - Мусала (Рила)
22 май 2011, неделя, 17:30 ч
Бенковски 53 (Сапарево) - Ботев (Бобошево)
Рилски орли (Бистрица) - Славия 2000 (Яхиново)
почива - Левски (Кочериново)
Ива (Боровец) - почива

                           XXVIII кръг

29 май 2011, неделя, 10:30 ч
Горица (Овчарци) - Ива (Боровец)
29 май 2011, неделя, 17:30 ч
Мусала (Рила) - Марек 2010 (Дупница)
Бенковски 53 (Сапарево) - Левски (Кочериново)
Славия 2000 (Яхиново) - почива
почива - Ботев (Бобошево)
почива - Ботев 2009 (Джерман)
Ботев (Крайници) - поива
Рилски орли (Бистрица) - почива
Сокол (Самораново) - почива

                           XXIX кръг

Всички мачове от кръга са разпределени в останалите кръгове след
реорганизацията на пролетната програма.

                           XXX кръг

3 март 2011, четвъртък, 15:00 ч
Славия 2000 (Яхиново) - Бенковски 53 (Сапарево)
6 март 2011, неделя, 15:00 ч
Ботев (Бобошево) - Марек 2010 (Дупница)
Сокол (Самораново) - Ботев (Крайници)
Ива (Боровец) - почива
Ботев 2009 (Джерман) - почива
почива - Рилски орли (Бистрица)
Левски (Кочериново) - почива
Горица (Овчарци) - почива
Мусала (Рила) - почива

нагоре


ОФГ Кюстендил - финал 2010/11

                           Финал

на неутрален терен:
победител подгрупа "Осогово" - победител подгрупа "Рила"   -

нагоре

Благодарим на ofgrila.com.

Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com