bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Ловеч 2010/11

                           XI кръг

13-14 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Спортист Озрен (Голям извор) - Слави мес (кв.Гозница, Лч) 3:9
Вихър (Баховица) - Олимпик 2000 (Тетевен)                 1:2
Бенковски (Тетевен) - Чавдар 2006 (Троян)                 5:1
Ботев (Луковит) - Априлци 2001 (Априлци)                  2:1

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Олимпик 2000 (Тетевен)             11   10   0   1   60:9    30
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Луковит)                    11    8   1   2   50:18   25
 3. Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)      11    6   1   4   41:27   19
 4. Априлци 2001 (Априлци)             11    6   1   4   29:30   19
 5. Бенковски (Тетевен)                11    6   0   5   21:18   18
 6. Вихър (Баховица)                   11    3   1   7   12:45   10 [+]
 7. Чавдар 2006 (Троян)                11    2   2   7   31:38    8
 8. Спортист Озрен (Голям извор)       11    0   0  11   10:69    0

Бележки
  - Балкан (Орешак), 6-и; и Вихър (Борима), 9-и през изминалия сезон; се
отказват от участие.
  - Вихър (Баховица) се включва в групата.
  - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) играе домакинските си мачове на ст."Салито"
в Ловеч.
  - Жребият за XV-XXI кръг ще бъде изтеглен след XIV кръг.

                           I кръг

4-5 септември 2010, събота, 17:00 ч
Чавдар 2006 (Троян) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)       2:4
Априлци 2001 (Априлци) - Олимпик 2000 (Тетевен)           0:6
Ботев (Луковит) - Спортист Озрен (Голям извор)           12:1
29 септември 2010, сряда
Бенковски (Тетевен) - Вихър (Баховица)                    2:1

                           II кръг

11-12 септември 2010, събота, 17:00 ч
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Вихър (Баховица)          3:0
Спортист Озрен (Голям извор) - Бенковски (Тетевен)        0:4
Олимпик 2000 (Тетевен) - Ботев (Луковит)                  2:0
Чавдар 2006 (Троян) - Априлци 2001 (Априлци)              2:7

                           III кръг

18-19 септември 2010, събота, 17:00 ч
Априлци 2001 (Априлци) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)    3:1
Ботев (Луковит) - Чавдар 2006 (Троян)                     8:2
Бенковски (Тетевен) - Олимпик 2000 (Тетевен)              0:3
Вихър (Баховица) - Спортист Озрен (Голям извор)           3:1

                           IV кръг

25-26 септември 2010, събота, 17:00 ч
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Спортист Озрен (Г.извор)  9:0
Олимпик 2000 (Тетевен) - Вихър (Баховица)                15:0
Чавдар 2006 (Троян) - Бенковски (Тетевен)                 0:1
Априлци 2001 (Априлци) - Ботев (Луковит)                  3:2

                           V кръг

2-3 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ботев (Луковит) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)           4:1
Бенковски (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)              0:1
Вихър (Баховица) - Чавдар 2006 (Троян)                    1:6
20 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Спортист Озрен (Голям извор) - Олимпик 2000 (Тетевен)     0:9

                           VI кръг

9-10 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Олимпик 2000 (Тетевен)    1:7
Чавдар 2006 (Троян) - Спортист Озрен (Голям извор)        8:0
Априлци 2001 (Априлци) - Вихър (Баховица)                 2:2
Ботев (Луковит) - Бенковски (Тетевен)                     3:1

                           VII кръг

16-17 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Бенковски (Тетевен) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)       3:0
Вихър (Баховица) - Ботев (Луковит)                        0:9
Спортист Озрен (Голям извор) - Априлци 2001 (Априлци)     1:5
27 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Олимпик 2000 (Тетевен) - Чавдар 2006 (Троян)              1:0

                           VIII кръг

23-24 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Чавдар 2006 (Троян)       4:4
Олимпик 2000 (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)           5:2
Спортист Озрен (Голям извор) - Ботев (Луковит)            2:4
Вихър (Баховица) - Бенковски (Тетевен)                    1:0

                           IX кръг

30-31 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Вихър (Баховица) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)          0:3
Бенковски (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)        3:0
Ботев (Луковит) - Олимпик 2000 (Тетевен)                  3:2
Априлци 2001 (Априлци) - Чавдар 2006 (Троян)              4:3

                           X кръг

6-7 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Априлци 2001 (Априлци)    6:1
Чавдар 2006 (Троян) - Ботев (Луковит)                     3:3
Олимпик 2000 (Тетевен) - Бенковски (Тетевен)              8:2 *
* - Олимпик 2000 е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради
    побой над зрител на гостите на трибуните по време на срещата.
Спортист Озрен (Голям извор) - Вихър (Баховица)           2:3

                           XII кръг

пролет 2011
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Ботев (Луковит)            -
Априлци 2001 (Априлци) - Бенковски (Тетевен)               -
Чавдар 2006 (Троян) - Вихър (Баховица)                     -
на неутрален терен: *
Олимпик 2000 (Тетевен) - Спортист Озрен (Голям извор)      -
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Олимпик 2000.

                           XIII кръг

на неутрален терен: *
Олимпик 2000 (Тетевен) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Олимпик 2000.
Спортист Озрен (Голям извор) - Чавдар 2006 (Троян)
Вихър (Баховица) - Априлци 2001 (Априлци)
Бенковски (Тетевен) - Ботев (Луковит)

                           XIV кръг

Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Бенковски (Тетевен)
Ботев (Луковит) - Вихър (Баховица)
Априлци 2001 (Априлци) - Спортист Озрен (Голям извор)
Чавдар 2006 (Троян) - Олимпик 2000 (Тетевен)

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com