bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Пловдив 2010/11


"А" ОФГ Пловдив 2010/11

                           XV кръг

27 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Борислав (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски)            1:1
Баня (Баня) - Сокол (Марково)                             0:2
Житница (Житница) - Марица 2003 (Маноле)                  1:0
Тракия (Царимир) - Спортист (Голям чардак)                2:2
28 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Евроколеж (Пловдив)    0:0
Калояново (Калояново) - Кричим (Кричим)                   3:0
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Сокол (кв.Д.Воден, Ас)  анулиран *
* - прекратен в 79' при 1:1 по вина на двата отбора, в последствие анулиран.
Атлетик (Куклен) - Тракия 2008 (Нови извор)               2:0

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Марица 2003 (Маноле)               15   10   3   2   28:12   33 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Сокол (Марково)                    15    8   6   1   47:16   30
 3. Калояново (Калояново)              15    7   5   3   32:18   26
 4. Кричим (Кричим)                    15    8   2   5   35:28   26
 5. Баня (Баня)                        15    7   3   5   17:14   24 [*]
 6. Тракия 06 (Стамболийски)           15    7   3   5   27:20   24 [+]
 7. Евроколеж (Пловдив)                15    6   5   4   29:20   23
 8. Борислав (Първомай)                15    7   2   6   19:22   23
 9. Житница (Житница)                  15    7   2   6   26:25   23 [*]
10. Спортист (Голям чардак)            15    5   4   6   23:22   19
11. Тракия (Царимир)                   15    6   1   8   24:28   19
12. Атлетик (Куклен)                   15    5   3   7   18:23   18
13. Тракия 2008 (Нови извор)           15    5   1   9   26:40   16 [+]
14. Секирово (кв.Секирово, Раковски)   15    4   3   8   20:24   15
-------------------------------------------------------------------
15. Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) 14    3   3   8   15:39   12
16. Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)    14    1   0  13   10:45    3

Бележки
  - Асеновец 2005 (Асеновград), 1-и през изминалия сезон; влиза в ЮИ "В" АФГ.
  - Чернозем (Черноземен), 15-и; и Средногорец (Брезово), 16-и през изминалия
сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Тракия 06 (Стамболийски), 1-и в Западна "Б" ОФГ; Марица 2003 (Маноле), 1-и
в Източна "Б" ОФГ; и Тракия 2008 (Нови извор), 1-и в Южна "Б" ОФГ; влизат в
"А" ОФГ.
  - ГС Комерс (Пловдив) се преименува на Житница (Житница). Двата отбора се
обединяват преди началото на изминалия сезон 2009/10 като новият отбор играе
в Житница през целия сезон, но поради късната регистрация на обединението и
наредбите на БФС, промяната в името на клуба влиза в сила преди този сезон.
  - Баня (Баня) се обединява с Чернозем (Черноземен), 15-и в "А" ОФГ през
изминалия сезон и изпаднал от групата. Името на новия отбор остава Баня (Баня),
а домакинските си мачове играе в Черноземен.
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортния комплекс на
Европейски колеж по икономика и управление (ЕКИУ) в Оризари.
  - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) играе домакинските си мачове в кв.Долни
Воден в Асеновград.
  - Секирово (кв.Секирово, Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Петър
Парчевич" в кв.Секирово, Раковски.
  - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пловдив) играе домакинските си мачове в кв.
Коматево.

                           I кръг

21 август 2010, събота, 18:00 ч
Спортист (Голям чардак) - Евроколеж (Пловдив)             2:1
Тракия 2008 (Нови извор) - Житница (Житница)              4:3
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен)                        4:1
Тракия 06 (Стамболийски) - Баня (Баня)                    0:1
21 август 2010, събота, 18:30 ч
Марица 2003 (Маноле) - Тракия (Царимир)                   1:0
22 август 2010, неделя, 18:00 ч
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Борислав (Първомай)          1:3
Кричим (Кричим) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)         3:1
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Калояново (Калояново)  1:1

                           II кръг

28 август 2010, събота, 18:00 ч
в Пловдив, ст."Пловдив":
Евроколеж (Пловдив) - Калояново (Калояново)               1:1
в кв.Секирово, Раковски, ст."Петър Парчевич": *
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Секирово (кв.Секирово)  1:5
* - в кв.Секирово, Раковски по взаимна договореност; ответният мач
    от XVII кръг през пролетта се играе в кв.Коматево, Пловдив.
Борислав (Първомай) - Кричим (Кричим)                     1:3
Баня (Баня) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)                  1:1
Житница (Житница) - Сокол (Марково)                       1:1
Тракия (Царимир) - Тракия 2008 (Нови извор)               4:2
Спортист (Голям чардак) - Марица 2003 (Маноле)            0:0
29 август 2010, неделя, 18:00 ч
Атлетик (Куклен) - Тракия 06 (Стамболийски)               1:3

                           III кръг

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Марица 2003 (Маноле) - Евроколеж (Пловдив)                4:2
Тракия 2008 (Нови извор) - Спортист (Голям чардак)        3:2
Сокол (Марково) - Тракия (Царимир)                        5:0
Тракия 06 (Стамболийски) - Житница (Житница)              3:1
5 септември 2010, неделя, 16:00 ч
Калояново (Калояново) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)   5:2
5 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Атлетик (Куклен)             1:1
Кричим (Кричим) - Баня (Баня)                             1:1
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Борислав (Първомай)    3:0

                           IV кръг

10 септември 2010, петък, 19:00 ч
Марица 2003 (Маноле) - Тракия 2008 (Нови извор)           2:1
11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Евроколеж (Пловдив) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)     6:1
Борислав (Първомай) - Калояново (Калояново)               1:0
Баня (Баня) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)            2:0
Житница (Житница) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)            5:1
Тракия (Царимир) - Тракия 06 (Стамболийски)               2:0
12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Атлетик (Куклен) - Кричим (Кричим)                        3:1
22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Спортист (Голям чардак) - Сокол (Марково)                 1:1

                           V кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Тракия 2008 (Нови извор) - Евроколеж (Пловдив)            2:4
Сокол (Марково) - Марица 2003 (Маноле)                    1:2
Тракия 06 (Стамболийски) - Спортист (Голям чардак)        3:1
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Тракия (Царимир)             4:2
Калояново (Калояново) - Баня (Баня)                       3:0
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Кричим (Кричим) - Житница (Житница)                       4:1
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Атлетик (Куклен)       5:3
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Борислав (Първомай)     0:1

                           VI кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Евроколеж (Пловдив) - Борислав (Първомай)                 2:0
Баня (Баня) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)             2:1
Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)      2:0
Тракия (Царимир) - Кричим (Кричим)                        5:1
Спортист (Голям чардак) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)      3:0
Марица 2003 (Маноле) - Тракия 06 (Стамболийски)           2:1
Тракия 2008 (Нови извор) - Сокол (Марково)                2:2
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Атлетик (Куклен) - Калояново (Калояново)                  0:1

                           VII кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Сокол (Марково) - Евроколеж (Пловдив)                     2:1
Тракия 06 (Стамболийски) - Тракия 2008 (Нови извор)       0:2
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Марица 2003 (Маноле)         0:3
Калояново (Калояново) - Житница (Житница)                 0:2
Борислав (Първомай) - Баня (Баня)                         2:1
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Кричим (Кричим) - Спортист (Голям чардак)                 3:2
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Тракия (Царимир)       0:2
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Атлетик (Куклен)        0:2

                           VIII кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Евроколеж (Пловдив) - Баня (Баня)                         1:0
Житница (Житница) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)       2:0
Спортист (Голям чардак) - Секирово (кв.Секирово, Рак)     1:0
Марица 2003 (Маноле) - Кричим (Кричим)                    2:3
Тракия 2008 (Нови извор) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)     3:1
Сокол (Марково) - Тракия 06 (Стамболийски)                2:2
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Атлетик (Куклен) - Борислав (Първомай)                    0:1
Тракия (Царимир) - Калояново (Калояново)                  2:5

                           IX кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Тракия 06 (Стамболийски) - Евроколеж (Пловдив)            2:0
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Сокол (Марково)              1:6
Борислав (Първомай) - Житница (Житница)                   2:0
Баня (Баня) - Атлетик (Куклен)                            2:0
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Кричим (Кричим) - Тракия 2008 (Нови извор)                6:0
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица 2003 (Маноле)   0:3
Калояново (Калояново) - Спортист (Голям чардак)           4:0
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Тракия (Царимир)        2:1

                           X кръг

23 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Евроколеж (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                    1:1
Житница (Житница) - Баня (Баня)                           2:1
Тракия (Царимир) - Борислав (Първомай)                    2:1
Спортист (Голям чардак) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) 3:1
Марица 2003 (Маноле) - Калояново (Калояново)              4:0 сл. *
* - прекратен в 75' при 1:1 по вина на гостите. На Марица 2003 е
    присъдена служебна победа с 4:0.
Тракия 2008 (Нови извор) - Секирово (кв.Секирово, Рак.)   1:2
Сокол (Марково) - Кричим (Кричим)                         5:0
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)     6:0

                           XI кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Борислав (Първомай) - Спортист (Голям чардак)             1:1
Баня (Баня) - Тракия (Царимир)                            1:0
31 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Евроколеж (Пловдив)          1:4
Кричим (Кричим) - Тракия 06 (Стамболийски)                6:0
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол (Марково)        3:3
Калояново (Калояново) - Тракия 2008 (Нови извор)          6:2
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Марица 2003 (Маноле)    0:1
Атлетик (Куклен) - Житница (Житница)                      2:1

                           XII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Евроколеж (Пловдив) - Житница (Житница)                   3:3
Тракия (Царимир) - Атлетик (Куклен)                       2:0
Спортист (Голям чардак) - Баня (Баня)                     1:2
Марица 2003 (Маноле) - Борислав (Първомай)                3:2
Тракия 2008 (Нови извор) - Коматево 2001 (кв.Коматево,Пд) 4:1
Сокол (Марково) - Калояново (Калояново)                   1:1
Тракия 06 (Стамболийски) - Секирово (кв.Секирово, Рак.)   2:0
7 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Кричим (Кричим)              2:1

                           XIII кръг

13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Борислав (Първомай) - Тракия 2008 (Нови извор)            2:0
Баня (Баня) - Марица 2003 (Маноле)                        0:0
Житница (Житница) - Тракия (Царимир)                      2:0
14 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Кричим (Кричим) - Евроколеж (Пловдив)                     1:1
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол (кв.Д.Воден, Ас) 0:1
Калояново (Калояново) - Тракия 06 (Стамболийски)          1:1
в Марково: *
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Сокол (Марково)         0:7
* - в Марково по взаимна договореност; ответният мач от XXVIII кръг
    през пролетта се играе в кв.Коматево, Пловдив.
Атлетик (Куклен) - Спортист (Голям чардак)                1:0

                           XIV кръг

20 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Евроколеж (Пловдив) - Тракия (Царимир)                    2:0
Спортист (Голям чардак) - Житница (Житница)               4:0
Марица 2003 (Маноле) - Атлетик (Куклен)                   1:1
Тракия 2008 (Нови извор) - Баня (Баня)                    0:3
Сокол (Марково) - Борислав (Първомай)                     5:1
Тракия 06 (Стамболийски) - Коматево 2001 (кв.Коматево,Пд) 3:0
21 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Калояново (Калояново)        1:1
Кричим (Кричим) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        2:1

                           XVI кръг

5 март 2011, събота, 15:00 ч
Евроколеж (Пловдив) - Спортист (Голям чардак)             отложен
Тракия (Царимир) - Марица 2003 (Маноле)                    -
Житница (Житница) - Тракия 2008 (Нови извор)              отложен
Баня (Баня) - Тракия 06 (Стамболийски)                     -
Борислав (Първомай) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)           -
6 март 2011, неделя, 12:00 ч
в Черноземен:
Калояново (Калояново) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   -
6 март 2011, неделя, 15:00 ч
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                         -
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Кричим (Кричим)          -

                           XVII кръг

12 март 2011, събота, 15:00 ч
Тракия 06 (Стамболийски) - Атлетик (Куклен)
Сокол (Марково) - Житница (Житница)
Тракия 2008 (Нови извор) - Тракия (Царимир)
Марица 2003 (Маноле) - Спортист (Голям чардак)
13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Калояново (Калояново) - Евроколеж (Пловдив)
в кв.Коматево, Пловдив: *
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
* - в кв.Коматево, Пловдив по взаимна договореност от II кръг.
Кричим (Кричим) - Борислав (Първомай)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Баня (Баня)

                           XVIII кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Евроколеж (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)
Спортист (Голям чардак) - Тракия 2008 (Нови извор)
Тракия (Царимир) - Сокол (Марково)
Житница (Житница) - Тракия 06 (Стамболийски)
Баня (Баня) - Кричим (Кричим)
Борислав (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)
20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Атлетик (Куклен) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Калояново (Калояново)

                           XIX кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Баня (Баня)
Тракия 06 (Стамболийски) - Тракия (Царимир)
Сокол (Марково) - Спортист (Голям чардак)
Тракия 2008 (Нови извор) - Марица 2003 (Маноле)
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Евроколеж (Пловдив)
Калояново (Калояново) - Борислав (Първомай)
Кричим (Кричим) - Атлетик (Куклен)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Житница (Житница)

                           XX кръг

2 април 2011, събота, 17:00 ч
Евроколеж (Пловдив) - Тракия 2008 (Нови извор)
Марица 2003 (Маноле) - Сокол (Марково)
Спортист (Голям чардак) - Тракия 06 (Стамболийски)
Тракия (Царимир) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Житница (Житница) - Кричим (Кричим)
Баня (Баня) - Калояново (Калояново)
Борислав (Първомай) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
3 април 2011, неделя, 17:00 ч
Атлетик (Куклен) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)

                           XXI кръг

9 април 2011, събота, 17:00 ч
Борислав (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица 2003 (Маноле)
Сокол (Марково) - Тракия 2008 (Нови извор)
10 април 2011, неделя, 17:00 ч
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Баня (Баня)
Калояново (Калояново) - Атлетик (Куклен)
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница)
Кричим (Кричим) - Тракия (Царимир)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Спортист (Голям чардак)

                           XXII кръг

16 април 2011, събота, 17:00 ч
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково)
Тракия 2008 (Нови извор) - Тракия 06 (Стамболийски)
Марица 2003 (Маноле) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Спортист (Голям чардак) - Кричим (Кричим)
Тракия (Царимир) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Житница (Житница) - Калояново (Калояново)
Баня (Баня) - Борислав (Първомай)
17 април 2011, неделя, 17:00 ч
Атлетик (Куклен) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)

                           XXIII кръг

23 април 2011, събота, 17:00 ч
Баня (Баня) - Евроколеж (Пловдив)
Борислав (Първомай) - Атлетик (Куклен)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Житница (Житница)
Калояново (Калояново) - Тракия (Царимир)
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Спортист (Голям чардак)
Кричим (Кричим) - Марица 2003 (Маноле)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Тракия 2008 (Нови извор)
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол (Марково)

                           XXIV кръг

30 април 2011, събота, 17:00 ч
Евроколеж (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)
Сокол (Марково) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Тракия 2008 (Нови извор) - Кричим (Кричим)
Марица 2003 (Маноле) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Спортист (Голям чардак) - Калояново (Калояново)
Тракия (Царимир) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
Житница (Житница) - Борислав (Първомай)
1 май 2011, неделя, 17:00 ч
Атлетик (Куклен) - Баня (Баня)

                           XXV кръг

7 май 2011, събота, 18:00 ч
Баня (Баня) - Житница (Житница)
Борислав (Първомай) - Тракия (Царимир)
8 май 2011, неделя, 18:00 ч
Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Спортист (Голям чардак)
Калояново (Калояново) - Марица 2003 (Маноле)
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Тракия 2008 (Нови извор)
Кричим (Кричим) - Сокол (Марково)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Тракия 06 (Стамболийски)

                           XXVI кръг

11 май 2011, сряда, 18:00 ч
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Тракия 06 (Стамболийски) - Кричим (Кричим)
Сокол (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Тракия 2008 (Нови извор) - Калояново (Калояново)
Марица 2003 (Маноле) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
Спортист (Голям чардак) - Борислав (Първомай)
Тракия (Царимир) - Баня (Баня)
Житница (Житница) - Атлетик (Куклен)

                           XXVII кръг

14 май 2011, събота, 18:00 ч
Житница (Житница) - Евроколеж (Пловдив)
Баня (Баня) - Спортист (Голям чардак)
Борислав (Първомай) - Марица 2003 (Маноле)
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Тракия 06 (Стамболийски)
15 май 2011, неделя, 18:00 ч
Атлетик (Куклен) - Тракия (Царимир)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Тракия 2008 (Нови извор)
Калояново (Калояново) - Сокол (Марково)
Кричим (Кричим) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)

                           XXVIII кръг

21 май 2011, събота, 18:00 ч
Евроколеж (Пловдив) - Кричим (Кричим)
Тракия 06 (Стамболийски) - Калояново (Калояново)
в кв.Коматево, Пловдив: *
Сокол (Марково) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)
* - в кв.Коматево, Пловдив по взаимна договореност от XIII кръг.
Тракия 2008 (Нови извор) - Борислав (Първомай)
Марица 2003 (Маноле) - Баня (Баня)
Спортист (Голям чардак) - Атлетик (Куклен)
Тракия (Царимир) - Житница (Житница)
22 май 2011, неделя, 18:00 ч
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)

                           XXIX кръг

28 май 2011, събота, 18:00 ч
Тракия (Царимир) - Евроколеж (Пловдив)
Житница (Житница) - Спортист (Голям чардак)
Баня (Баня) - Тракия 2008 (Нови извор)
Борислав (Първомай) - Сокол (Марково)
29 май 2011, неделя, 18:00 ч
Атлетик (Куклен) - Марица 2003 (Маноле)
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Тракия 06 (Стамболийски)
Калояново (Калояново) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим)

                           XXX кръг

4 юни 2011, събота, 18:00 ч
Евроколеж (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)
Тракия 06 (Стамболийски) - Борислав (Първомай)
Сокол (Марково) - Баня (Баня)
Тракия 2008 (Нови извор) - Атлетик (Куклен)
Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница)
Спортист (Голям чардак) - Тракия (Царимир)
5 юни 2011, неделя, 18:00 ч
Кричим (Кричим) - Калояново (Калояново)
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - север 2010/11

                           IX кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Труд (Труд) - Средногорец (Брезово)                       0:0
Ведраре (Ведраре) - Раковски (Раковски)                   3:4
7 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Войсил (Войсил) - Войнягово (Войнягово)                   2:1
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Пъдарско)            0:1
Старосел 2008 (Старосел)                                  почива

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Раковски (Раковски)                 8    7   1   0   41:8    22
-------------------------------------------------------------------
 2. Сокол (Пъдарско)                    8    5   1   2   14:13   16
 3. Ведраре (Ведраре)                   8    4   0   4   18:16   12
 4. Вихър 2006 (Граф Игнатиево)         8    4   0   4   13:10   12
 5. Средногорец (Брезово)               8    2   4   2   11:9    10 [-]
 6. Труд (Труд)                         8    2   3   3   11:19    9 [+]
 7. Старосел 2008 (Старосел)            8    2   1   5   10:25    7
 8. Войсил (Войсил)                     8    2   1   5   11:19    7 [+]
 9. Войнягово (Войнягово)               8    2   1   5   11:21    7
--. Столипиново (Пловдив)               -    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Чернозем (Черноземен), 15-и; и Средногорец (Брезово), 16-и в "А" ОФГ
Пловдив през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ Пловдив - север.
  - Чернозем (Черноземен) се обединява с Баня (Баня) от "А" ОФГ Пловдив
преди началото на сезона. Обединеният отбор играе в "А" ОФГ.
  - Арива (Домлян), 8-и през изминалия сезон; е прехвърлен в Западна "Б" ОФГ.
  - Дъбене (Дъбене), 9-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Столипиново (Пловдив), 2-и през изминалия сезон; първоначално заявява
участие в групата, но след началото на сезона се отказва от участие. Преди
това отборът заявява за домакинските си мачове теренът в кв.Столипиново,
Пловдив.
  - Труд (Труд) и Войсил (Войсил) се включват в групата.
  - Старосел 2008 (Старосел) играе домакинските си мачове в Хисаря.
  - Раковски (Раковски) играе домакинските си мачове на ст."Легия" в
кв.Генерал Николаево, Раковски. През зимната пауза отборът се обединява
с Марица 1921 (Пловдив) от Югоизточна "В" АФГ.

                           I кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Сокол (Пъдарско) - Средногорец (Брезово)                  1:0
Войнягово (Войнягово) - Ведраре (Ведраре)                 2:1
Труд (Труд) - Войсил (Войсил)                             0:0
12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Столипиново (Пловдив) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       неигран
Раковски (Раковски) - Старосел 2008 (Старосел)           12:0

                           II кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ведраре (Ведраре) - Труд (Труд)                           1:2
Старосел 2008 (Старосел) - Войнягово (Войнягово)          2:1
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Средногорец (Брезово) - Войсил (Войсил)                   3:0 сл. *
* - гостите предоставят нередовни медицински документи.
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Раковски (Раковски)         0:1
Сокол (Пъдарско)                                          почива

                           III кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Войнягово (Войнягово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       2:3
Труд (Труд) - Старосел 2008 (Старосел)                    3:2
Войсил (Войсил) - Ведраре (Ведраре)                       4:1
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Раковски (Раковски) - Сокол (Пъдарско)                    3:0
Средногорец (Брезово)                                     почива

                           IV кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Старосел 2008 (Старосел) - Войсил (Войсил)                3:0
Сокол (Пъдарско) - Войнягово (Войнягово)                  3:0 сл. *
* - Войнягово предварително уведомява, че няма да се яви.
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Средногорец (Брезово) - Ведраре (Ведраре)                 2:3
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Труд (Труд)                 4:1
Раковски (Раковски)                                       почива

                           V кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Труд (Труд) - Сокол (Пъдарско)                            3:3
Ведраре (Ведраре) - Старосел 2008 (Старосел)              3:0 сл. *
* - първоначално 0:0, в последствие на Ведраре е присъдена служебна победа
    с 3:0, заради нередовен играч в състава на Старосел 2008.
10 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Войсил (Войсил) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)             2:3
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Раковски (Раковски) - Средногорец (Брезово)               2:2
Войнягово (Войнягово)                                     почива

                           VI кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Сокол (Пъдарско) - Войсил (Войсил)                        3:2
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Средногорец (Брезово) - Старосел 2008 (Старосел)          2:2
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Ведраре (Ведраре)           1:2
Раковски (Раковски) - Войнягово (Войнягово)               8:1
Труд (Труд)                                               почива

                           VII кръг

23 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Войнягово (Войнягово) - Средногорец (Брезово)             1:1
Труд (Труд) - Раковски (Раковски)                         1:6
Ведраре (Ведраре) - Сокол (Пъдарско)                      4:1
Старосел 2008 (Старосел) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)    0:2
Войсил (Войсил)                                           почива

                           VIII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Сокол (Пъдарско) - Старосел 2008 (Старосел)               2:1
Войнягово (Войнягово) - Труд (Труд)                       3:1
31 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Средногорец (Брезово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       1:0
Раковски (Раковски) - Войсил (Войсил)                     5:1
Ведраре (Ведраре)                                         почива

                           X кръг

27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Средногорец (Брезово) - Сокол (Пъдарско)                   -
Старосел 2008 (Старосел) - Раковски (Раковски)             -
Ведраре (Ведраре) - Войнягово (Войнягово)                  -
Войсил (Войсил) - Труд (Труд)                              -
Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                               почива

                           XI кръг

3 април 2011, неделя, 17:00 ч
Войсил (Войсил) - Средногорец (Брезово)
Труд (Труд) - Ведраре (Ведраре)
Войнягово (Войнягово) - Старосел 2008 (Старосел)
Раковски (Раковски) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)
почива - Сокол (Пъдарско)

                           XII кръг

10 април 2011, неделя, 17:00 ч
Средногорец (Брезово) - почива
Сокол (Пъдарско) - Раковски (Раковски)
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Войнягово (Войнягово)
Старосел 2008 (Старосел) - Труд (Труд)
Ведраре (Ведраре) - Войсил (Войсил)

                           XIII кръг

17 април 2011, неделя, 17:00 ч
Ведраре (Ведраре) - Средногорец (Брезово)
Войсил (Войсил) - Старосел 2008 (Старосел)
Труд (Труд) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)
Войнягово (Войнягово) - Сокол (Пъдарско)
Раковски (Раковски) - почива

                           XIV кръг

23 април 2011, събота, 17:00 ч
Средногорец (Брезово) - Раковски (Раковски)
почива - Войнягово (Войнягово)
Сокол (Пъдарско) - Труд (Труд)
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Войсил (Войсил)
Старосел 2008 (Старосел) - Ведраре (Ведраре)

                           XV кръг

1 май 2011, неделя, 18:00 ч
Старосел 2008 (Старосел) - Средногорец (Брезово)
Ведраре (Ведраре) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)
Войсил (Войсил) - Сокол (Пъдарско)
Труд (Труд) - почива
Войнягово (Войнягово) - Раковски (Раковски)

                           XVI кръг

8 май 2011, неделя, 18:00 ч
Средногорец (Брезово) - Войнягово (Войнягово)
Раковски (Раковски) - Труд (Труд)
почива - Войсил (Войсил)
Сокол (Пъдарско) - Ведраре (Ведраре)
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Старосел 2008 (Старосел)

                           XVII кръг

15 май 2011, неделя, 18:00 ч
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Средногорец (Брезово)
Старосел 2008 (Старосел) - Сокол (Пъдарско)
Ведраре (Ведраре) - почива
Войсил (Войсил) - Раковски (Раковски)
Труд (Труд) - Войнягово (Войнягово)

                           XVIII кръг

22 май 2011, неделя, 18:00 ч
Средногорец (Брезово) - Труд (Труд)
Войнягово (Войнягово) - Войсил (Войсил)
Раковски (Раковски) - Ведраре (Ведраре)
почива - Старосел 2008 (Старосел)
Сокол (Пъдарско) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - изток 2010/11

                           XI кръг

20 ноември 2010, събота, 14:30 ч
в Градина: *
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Вихър (Белозем)        0:6
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Марица 1951.
Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (кв.Дебър, Първ.)          0:1
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Милево)            2:1
Ботев (Рогош) - Стряма (Стряма)                           3:0 сл.
21 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Сокол (Крислово) - Тракиец (Калековец)                    3:0
Марица (Градина) - Вихър (Войводиново)                    4:0

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър (Белозем)                    11   10   1   0   30:8    31
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (кв.Дебър, Първомай)         11    8   0   3   29:12   24
 3. Сокол (Крислово)                   11    7   2   2   39:11   23
 4. Марица (Милево)                    11    7   0   4   25:16   21
 5. Траките 2007 (Скутаре)             11    5   2   4   13:10   17
 6. Вихър (Войводиново)                11    5   0   6   27:20   15
 7. Ботев (Рогош)                      11    4   1   6   17:26   13
 8. Стряма (Стряма)                    11    4   1   6   19:20   13
 9. Тракиец (Калековец)                11    4   0   7   14:29   12
10. Марица (Градина)                   11    3   2   6   13:19   11
11. Светкавица (Манолско Конаре)       11    3   1   7   11:38   10
12. Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   11    1   0  10    5:33    3

Бележки
  - Марица 2003 (Маноле), 1-и през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Ботев (кв.Дебър, Първомай) играе домакинските си мачове в кв.Дебър,
Първомай.
  - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) играе домакинските си мачове в
кв.Любеново, Първомай.

                           I кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Марица (Милево) - Марица (Градина)                        1:0
Вихър (Белозем) - Траките 2007 (Скутаре)                  2:2
12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Стряма (Стряма) - Тракиец (Калековец)                     3:1
Вихър (Войводиново) - Ботев (Рогош)                       6:0 сл. *
* - прекратен в 81' при 3:1, когато гостите напускат терена след сбиване
    на трибуните. На Вихър е присъдена служебна победа с 6:0.
Ботев (кв.Дебър, Първ.) - Светкавица (Манолско Конаре)    7:0
Сокол (Крислово) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)       3:0

                           II кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Белозем)            2:3
Ботев (Рогош) - Марица (Милево)                           отложен
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Тракиец (Калековец) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)    1:3
Траките 2007 (Скутаре) - Сокол (Крислово)                 0:0
Марица (Градина) - Ботев (кв.Дебър, Първ.)                1:2
Стряма (Стряма) - Вихър (Войводиново)                     0:3
27 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Ботев (Рогош) - Марица (Милево)                           3:0 сл.*
* - първоначално 0:2, в последствие на Ботев е присъдена слуежбна победа
    с 3:0 заради нередовен играч в състава на гостите.

                           III кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Марица (Милево) - Стряма (Стряма)                         3:1
Вихър (Белозем) - Марица (Градина)                        3:1
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Вихър (Войводиново) - Тракиец (Калековец)                 6:2
Ботев (кв.Дебър, Първ.) - Ботев (Рогош)                   3:0
Сокол (Крислово) - Светкавица (Манолско Конаре)          11:0 сл. *
* - прекратен в 61' при 8:0, когато гостите напускат терена. На Сокол
    е присъдена служебна победа с 11:0.
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Траките 2007 (Скутаре) 0:2

                           IV кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 1951 (кв.Любеново)  3:0
Ботев (Рогош) - Вихър (Белозем)                           отложен
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Тракиец (Калековец) - Траките 2007 (Скутаре)              1:0
Марица (Градина) - Сокол (Крислово)                       0:3
Стряма (Стряма) - Ботев (кв.Дебър, Първ.)                 1:2
Вихър (Войводиново) - Марица (Милево)                     1:2
4 декември 2010, събота, 14:00 ч
Ботев (Рогош) - Вихър (Белозем)                           0:2

                           V кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Марица (Милево) - Тракиец (Калековец)                     5:1
Вихър (Белозем) - Стряма (Стряма)                         1:0
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Ботев (кв.Дебър, Първ.) - Вихър (Войводиново)             3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Сокол (Крислово) - Ботев (Рогош)                          6:0
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Марица (Градина)       0:1
Траките 2007 (Скутаре) - Светкавица (Манолско Конаре)     2:0

                           VI кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ботев (Рогош) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)          2:1
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Тракиец (Калековец) - Светкавица (Манолско Конаре)        2:0
Марица (Градина) - Траките 2007 (Скутаре)                 1:0
Стряма (Стряма) - Сокол (Крислово)                        2:2
Вихър (Войводиново) - Вихър (Белозем)                     1:2
Марица (Милево) - Ботев (кв.Дебър, Първ.)                 4:0 сл. *
* - прекратен в 47' при 1:0, когато гостите напускат терена. На Марица
    е присъдена служебна победа с 4:0.

                           VII кръг

23 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Вихър (Белозем) - Марица (Милево)                         4:0
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Градина)           0:0
24 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Ботев (кв.Дебър, Първ.) - Тракиец (Калековец)             4:1
Сокол (Крислово) - Вихър (Войводиново)                    3:2
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Стряма (Стряма)        1:2
Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (Рогош)                    3:0 сл. *
* - прекратен на полувремето при 0:0 по вина на гостите. На Траките 2007
    е присъдена служебна победа с 3:0.

                           VIII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Ботев (Рогош) - Светкавица (Манолско Конаре)              6:0 сл.
Марица (Милево) - Сокол (Крислово)                        3:2
31 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Тракиец (Калековец) - Марица (Градина)                    2:1
Стряма (Стряма) - Траките 2007 (Скутаре)                  3:0
Вихър (Войводиново) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)    2:0
Ботев (кв.Дебър, Първ.) - Вихър (Белозем)                 0:1

                           IX кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Вихър (Белозем) - Тракиец (Калековец)                     3:0 сл.*
* - първоначално 1:1, в последствие на Вихър е присъдена служебна победа
    с 3:0 заради нередовен играч в състава на гостите.
Светкавица (Манолско Конаре) - Стряма (Стряма)            2:1
7 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Сокол (Крислово) - Ботев (кв.Дебър, Първ.)                4:1
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Марица (Милево)        0:5 сл.*
* - прекратен по вина на домакините. На Марица 1951 е присъдена служебна
    загуба с 0:5 и отборът е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача.
Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войводиново)              2:1
Марица (Градина) - Ботев (Рогош)                          2:2

                           X кръг

13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Марица (Милево) - Траките 2007 (Скутаре)                  1:2
Вихър (Белозем) - Сокол (Крислово)                        3:2
14 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Тракиец (Калековец) - Ботев (Рогош)                       3:1
Стряма (Стряма) - Марица (Градина)                        6:2
Вихър (Войводиново) - Светкавица (Манолско Конаре)        5:2
Ботев (кв.Дебър, Първ.) - Марица 1951 (кв.Любеново,Първ.) 6:0

                           XII кръг

20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Тракиец (Калековец) - Стряма (Стряма)                      -
Ботев (Рогош) - Вихър (Войводиново)                        -
Марица (Градина) - Марица (Милево)                         -
Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (кв.Дебър, Първ.)     -
Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Белозем)                   -
на неутрален терен: *
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Сокол (Крислово)        -
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Марица 1951.

                           XIII кръг

27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Тракиец (Калековец)
Сокол (Крислово) - Траките 2007 (Скутаре)
Вихър (Белозем) - Светкавица (Манолско Конаре)
Ботев (кв.Дебър, Първ.) - Марица (Градина)
Марица (Милево) - Ботев (Рогош)
Вихър (Войводиново) - Стряма (Стряма)

                           XIV кръг

3 април 2011, неделя, 17:00 ч
Тракиец (Калековец) - Вихър (Войводиново)
Стряма (Стряма) - Марица (Милево)
Ботев (Рогош) - Ботев (кв.Дебър, Първ.)
Марица (Градина) - Вихър (Белозем)
Светкавица (Манолско Конаре) - Сокол (Крислово)
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)

                           XV кръг

10 април 2011, неделя, 17:00 ч
Траките 2007 (Скутаре) - Тракиец (Калековец)
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Светкавица (Манолско Конаре)
Сокол (Крислово) - Марица (Градина)
Вихър (Белозем) - Ботев (Рогош)
Ботев (кв.Дебър, Първ.) - Стряма (Стряма)
Марица (Милево) - Вихър (Войводиново)

                           XVI кръг

17 април 2011, неделя, 17:00 ч
Тракиец (Калековец) - Марица (Милево)
Вихър (Войводиново) - Ботев (кв.Дебър, Първ.)
Стряма (Стряма) - Вихър (Белозем)
Ботев (Рогош) - Сокол (Крислово)
Марица (Градина) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)
Светкавица (Манолско Конаре) - Траките 2007 (Скутаре)

                           XVII кръг

23 април 2011, събота, 17:00 ч
Светкавица (Манолско Конаре) - Тракиец (Калековец)
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Градина)
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Ботев (Рогош)
Сокол (Крислово) - Стряма (Стряма)
Вихър (Белозем) - Вихър (Войводиново)
Ботев (кв.Дебър, Първ.) - Марица (Милево)

                           XVIII кръг

1 май 2011, неделя, 18:00 ч
Тракиец (Калековец) - Ботев (кв.Дебър, Първ.)
Марица (Милево) - Вихър (Белозем)
Вихър (Войводиново) - Сокол (Крислово)
Стряма (Стряма) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)
Ботев (Рогош) - Траките 2007 (Скутаре)
Марица (Градина) - Светкавица (Манолско Конаре)

                           XIX кръг

8 май 2011, неделя, 18:00 ч
Марица (Градина) - Тракиец (Калековец)
Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (Рогош)
Траките 2007 (Скутаре) - Стряма (Стряма)
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Вихър (Войводиново)
Сокол (Крислово) - Марица (Милево)
Вихър (Белозем) - Ботев (кв.Дебър, Първ.)

                           XX кръг

15 май 2011, неделя, 18:00 ч
Тракиец (Калековец) - Вихър (Белозем)
Ботев (кв.Дебър, Първ.) - Сокол (Крислово)
Марица (Милево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)
Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре)
Стряма (Стряма) - Светкавица (Манолско Конаре)
Ботев (Рогош) - Марица (Градина)

                           XXI кръг

22 май 2011, неделя, 18:00 ч
Ботев (Рогош) - Тракиец (Калековец)
Марица (Градина) - Стряма (Стряма)
Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войводиново)
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Милево)
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Ботев (кв.Дебър, Първ.)
Сокол (Крислово) - Вихър (Белозем)

                           XXII кръг

29 май 2011, неделя, 18:00 ч
Тракиец (Калековец) - Сокол (Крислово)
Вихър (Белозем) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)
Ботев (кв.Дебър, Първ.) - Траките 2007 (Скутаре)
Марица (Милево) - Светкавица (Манолско Конаре)
Вихър (Войводиново) - Марица (Градина)
Стряма (Стряма) - Ботев (Рогош)

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - запад 2010/11

                           IX кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Арива (Пловдив) - Бенковски (Куртово Конаре)              2:0
7 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Победа (Царацово) - Спартак (Ново село)                   1:4
Костиево (Костиево) - Въча (Кадиево)                      0:0
Брестовица (Брестовица) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден,Ас) 3:2
Спартак (Триводици) - Юстина (Устина)                     6:4

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак (Ново село)                 9    8   0   1   36:8    24 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Брестовица (Брестовица)             9    6   0   3   23:12   18
 3. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    9    5   2   2   20:14   17 <-
 4. Победа (Царацово)                   9    5   1   3   25:10   16
 5. Бенковски (Куртово Конаре)          9    4   2   3   14:17   14
 6. Въча (Кадиево)                      9    3   2   4   10:12   11
 7. Арива (Пловдив)                     9    3   1   5   15:19   10 <- [*]
 8. Костиево (Костиево)                 9    2   3   4    8:13    9
 9. Юстина (Устина)                     9    1   3   5    9:17    6
10. Спартак (Триводици)                 9    1   0   8   10:48    3

Бележки
  - Тракия 06 (Стамболийски), 1-и през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Марица (Цалапица), 6-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Арива (Домлян), 8-и в Северна "Б" ОФГ през изминалия сезон; е
прехвърлен в Западна "Б" ОФГ. Отборът премества седалището си в Пловдив.
  - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград), 2-и в Южна "Б" ОФГ през
изминалия сезон; е прехвърлен в Западна "Б" ОФГ. Отборът играе домакинските
си мачове в кв.Горни Воден, Асеновград.
  - Спартак (Ново село) се включва в групата.
  - Арива (Пловдив) играе домакинските си мачове на терена на комбинат
"Юрий Гагарин" в Пловдив.

                           I кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Арива (Пловдив)        1:0
12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Юстина (Устина) - Спартак (Ново село)                     1:3
Бенковски (Куртово Конаре) - Спартак (Триводици)          2:1
Въча (Кадиево) - Брестовица (Брестовица)                  2:0
Победа (Царацово) - Костиево (Костиево)                   2:2

                           II кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
в Куртово Конаре:
Спартак (Ново село) - Костиево (Костиево)                 3:0 сл. *
* - Костиево предварително уведомява, че няма да се яви.
Арива (Пловдив) - Въча (Кадиево)                          3:0
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Брестовица (Брестовица) - Победа (Царацово)               2:0
Спартак (Триводици) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    1:5
Юстина (Устина) - Бенковски (Куртово Конаре)              1:2

                           III кръг

22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Бенковски (Куртово Конаре) - Спартак (Ново село)          1:5
25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Юстина (Устина)        1:1
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Въча (Кадиево) - Спартак (Триводици)                      4:0
Победа (Царацово) - Арива (Пловдив)                       3:0
Костиево (Костиево) - Брестовица (Брестовица)             0:3 сл. *
* - първоначално 1:1, в последствие на Костиево е присъдена служебна
    загуба с 0:3 заради нередовни играчи.

                           IV кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Арива (Пловдив) - Костиево (Костиево)                     0:2
Бенковски (Куртово Конаре) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден) 3:3
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
в Куртово Конаре:
Спартак (Ново село) - Брестовица (Брестовица)             3:0
Спартак (Триводици) - Победа (Царацово)                   0:6
Юстина (Устина) - Въча (Кадиево)                          отложен
13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Юстина (Устина) - Въча (Кадиево)                          1:0

                           V кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Спартак (Ново село)    2:1
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Въча (Кадиево) - Бенковски (Куртово Конаре)               1:1
Победа (Царацово) - Юстина (Устина)                       3:0
Костиево (Костиево) - Спартак (Триводици)                 4:1
Брестовица (Брестовица) - Арива (Пловдив)                 9:1

                           VI кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Въча (Кадиево)         3:0
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Спартак (Ново село) - Арива (Пловдив)                     3:1
Спартак (Триводици) - Брестовица (Брестовица)             0:5
Юстина (Устина) - Костиево (Костиево)                     0:0
Бенковски (Куртово Конаре) - Победа (Царацово)            0:4 сл. *
* - прекратен в 47' при 1:1, когато играч на домакините атакува съдията.
    На Бенковски е присъдена служебна загуба с 0:4.

                           VII кръг

23 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Арива (Пловдив) - Спартак (Триводици)                     7:0
24 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Въча (Кадиево) - Спартак (Ново село)                      1:3
Победа (Царацово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)      5:0
Костиево (Костиево) - Бенковски (Куртово Конаре)          0:1
Брестовица (Брестовица) - Юстина (Устина)                 1:0

                           VIII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Костиево (Костиево)    3:0 сл.
31 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Спартак (Ново село) - Спартак (Триводици)                11:1
Юстина (Устина) - Арива (Пловдив)                         1:1
Бенковски (Куртово Конаре) - Брестовица (Брестовица)      4:0
Въча (Кадиево) - Победа (Царацово)                        2:1

                           X кръг

27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Спартак (Ново село) - Юстина (Устина)                      -
Спартак (Триводици) - Бенковски (Куртово Конаре)           -
Арива (Пловдив) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)         -
Брестовица (Брестовица) - Въча (Кадиево)                   -
Костиево (Костиево) - Победа (Царацово)                    -

                           XI кръг

3 април 2011, неделя, 17:00 ч
Костиево (Костиево) - Спартак (Ново село)
Победа (Царацово) - Брестовица (Брестовица)
Въча (Кадиево) - Арива (Пловдив)
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Спартак (Триводици)
Бенковски (Куртово Конаре) - Юстина (Устина)

                           XII кръг

10 април 2011, неделя, 17:00 ч
Спартак (Ново село) - Бенковски (Куртово Конаре)
Юстина (Устина) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)
Спартак (Триводици) - Въча (Кадиево)
Арива (Пловдив) - Победа (Царацово)
Брестовица (Брестовица) - Костиево (Костиево)

                           XIII кръг

17 април 2011, неделя, 17:00 ч
Брестовица (Брестовица) - Спартак (Ново село)
Костиево (Костиево) - Арива (Пловдив)
Победа (Царацово) - Спартак (Триводици)
Въча (Кадиево) - Юстина (Устина)
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Бенковски (Куртово Конаре)

                           XIV кръг

23 април 2011, събота, 17:00 ч
Спартак (Ново село) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)
Бенковски (Куртово Конаре) - Въча (Кадиево)
Юстина (Устина) - Победа (Царацово)
Спартак (Триводици) - Костиево (Костиево)
Арива (Пловдив) - Брестовица (Брестовица)

                           XV кръг

1 май 2011, неделя, 18:00 ч
Арива (Пловдив) - Спартак (Ново село)
Брестовица (Брестовица) - Спартак (Триводици)
Костиево (Костиево) - Юстина (Устина)
Победа (Царацово) - Бенковски (Куртово Конаре)
Въча (Кадиево) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)

                           XVI кръг

8 май 2011, неделя, 18:00 ч
Спартак (Ново село) - Въча (Кадиево)
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Победа (Царацово)
Бенковски (Куртово Конаре) - Костиево (Костиево)
Юстина (Устина) - Брестовица (Брестовица)
Спартак (Триводици) - Арива (Пловдив)

                           XVII кръг

15 май 2011, неделя, 18:00 ч
Спартак (Триводици) - Спартак (Ново село)
Арива (Пловдив) - Юстина (Устина)
Брестовица (Брестовица) - Бенковски (Куртово Конаре)
Костиево (Костиево) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)
Победа (Царацово) - Въча (Кадиево)

                           XVIII кръг

22 май 2011, неделя, 18:00 ч
Спартак (Ново село) - Победа (Царацово)
Въча (Кадиево) - Костиево (Костиево)
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Брестовица (Брестовица)
Бенковски (Куртово Конаре) - Арива (Пловдив)
Юстина (Устина) - Спартак (Триводици)

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - юг 2010/11

                           XI кръг

20 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Спартак 2008 (Избеглии) - Рафо спор (Стоево)              2:4
Христо Ботев (Чешнегирово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)     1:3
Младост (Златовръх) - Садово (Садово)                     1:2
Алтай спорт (Асеновград) - Лидер 2004 (Ягодово)           0:4
21 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Тракиец (Катуница) - Космос (Боянци)                      8:0
Лъки (Лъки) - Тополово (Тополово)                         1:1

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Рафо спор (Стоево)                 11   10   0   1   29:8    30
-------------------------------------------------------------------
 2. Чайка Конуш 2000 (Конуш)           11    9   1   1   43:9    28
 3. Лидер 2004 (Ягодово)               11    8   1   2   42:11   25
 4. Садово (Садово)                    11    7   0   4   29:17   21
 5. Тополово (Тополово)                11    6   2   3   20:12   20
 6. Младост (Златовръх)                11    4   2   5   16:19   14 [+]
 7. Лъки (Лъки)                        11    4   2   5   20:17   14
 8. Тракиец (Катуница)                 11    4   1   6   22:20   13
 9. Космос (Боянци)                    11    4   0   7   16:48   12
10. Алтай спорт (Асеновград)           11    2   0   9   17:36    6 [+]
11. Христо Ботев (Чешнегирово)         11    2   0   9   11:25    6
12. Спартак 2008 (Избеглии)            11    1   1   9    7:50    4

Бележки
  - Тракия 2008 (Нови извор), 1-и през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград), 2-и през изминалия сезон;
е прехвърлен в Западна "Б" ОФГ.
  - Алтай спорт (Асеновград) и Младост (Златовръх) се включват в групата.
  - Алтай спорт (Асеновград) играе домакинските си мачове на ст."АПК" в
Асеновград.

                           I кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Садово (Садово) - Алтай спорт (Асеновград)                5:0 сл. *
* - прекратен в 75' при 2:0 заради нахлуване на зрители на гостите
    на терена. На Садово е присъдена служебна победа с 5:0, а на
    Алтай спорт е наложено наказание с лишаване от домакинство за 3 мача.
Тополово (Тополово) - Христо Ботев (Чешнегирово)          3:0 сл. *
* - Христо Ботев предварително уведомява, че няма да може да се яви за мача.
12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Лидер 2004 (Ягодово) - Космос (Боянци)                   11:0
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Младост (Златовръх)            6:0
Рафо спор (Стоево) - Лъки (Лъки)                          2:0
Тракиец (Катуница) - Спартак 2008 (Избеглии)              1:2

                           II кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Младост (Златовръх) - Тополово (Тополово)                 2:2
в Стоево: *
Алтай спорт (Асеновград) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)       1:5
* - в Стоево заради наказание с лишаване от домакинство на Алтай спорт.
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Космос (Боянци) - Спартак 2008 (Избеглии)                 5:0 сл. *
* - прекратен в 72' при 2:2, когато публика на гостите нахлува на терена
    и атакува единия помощник съдия. На Космос е присъдена служебна победа
    с 5:0.
Лъки (Лъки) - Тракиец (Катуница)                          2:2
Христо Ботев (Чешнегирово) - Рафо спор (Стоево)           0:2
Лидер 2004 (Ягодово) - Садово (Садово)                    2:3

                           III кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Садово (Садово) - Космос (Боянци)                         6:0
Тополово (Тополово) - Алтай спорт (Асеновград)            3:1
Спартак 2008 (Избеглии) - Лъки (Лъки)                     1:3
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Лидер 2004 (Ягодово)           1:1
Рафо спор (Стоево) - Младост (Златовръх)                  3:1
Тракиец (Катуница) - Христо Ботев (Чешнегирово)           1:3

                           IV кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Христо Ботев (Чешнегирово) - Спартак 2008 (Избеглии)      3:0 сл. *
* - Спартак 2008 не се явява.
Младост (Златовръх) - Тракиец (Катуница)                  3:0
в Стоево: *
Алтай спорт (Асеновград) - Рафо спор (Стоево)             1:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Алтай спорт.
Садово (Садово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)                0:3
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Космос (Боянци) - Лъки (Лъки)                             1:4
Лидер 2004 (Ягодово) - Тополово (Тополово)                3:0

                           V кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Тополово (Тополово) - Садово (Садово)                     2:1
Спартак 2008 (Избеглии) - Младост (Златовръх)             1:1
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Космос (Боянци)                9:2
Рафо спор (Стоево) - Лидер 2004 (Ягодово)                 3:1
Тракиец (Катуница) - Алтай спорт (Асеновград)             6:2
Лъки (Лъки) - Христо Ботев (Чешнегирово)                  4:1

                           VI кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Младост (Златовръх) - Лъки (Лъки)                         1:0
в Боянци: *
Алтай спорт (Асеновград) - Спартак 2008 (Избеглии)        7:0 сл. **
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Алтай спорт.
** - прекратен в 86' при 4:1, когато гостите напускат терена. На Алтай спорт
     е присъдена служебна победа със 7:0.
Садово (Садово) - Рафо спор (Стоево)                      2:2
* - първоначално 2:2, в последствие на Садово е присъдена служебна
    загуба с 0:3 заради нередовен играч в състава на домакините.
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Космос (Боянци) - Христо Ботев (Чешнегирово)              2:1
Лидер 2004 (Ягодово) - Тракиец (Катуница)                 1:0
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тополово (Тополово)            3:0

                           VII кръг

23 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Тополово (Тополово) - Космос (Боянци)                     4:0
Спартак 2008 (Избеглии) - Лидер 2004 (Ягодово)            1:11
24 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Рафо спор (Стоево) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)             4:1
Тракиец (Катуница) - Садово (Садово)                      3:0
Лъки (Лъки) - Алтай спорт (Асеновград)                    3:0 сл. *
* - гостите предоставят нередовни медицински документи.
Христо Ботев (Чешнегирово) - Младост (Златовръх)          0:1

                           VIII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Алтай спорт (Асеновград) - Христо Ботев (Чешнегирово)     3:0 сл.
Садово (Садово) - Спартак 2008 (Избеглии)                 7:0
Тополово (Тополово) - Рафо спор (Стоево)                  2:0
31 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Космос (Боянци) - Младост (Златовръх)                     2:1
Лидер 2004 (Ягодово) - Лъки (Лъки)                        3:2
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тракиец (Катуница)             4:0 сл.

                           IX кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Спартак 2008 (Избеглии) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)        0:5
Младост (Златовръх) - Алтай спорт (Асеновград)            4:1
7 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Рафо спор (Стоево) - Космос (Боянци)                      3:0 сл.
Тракиец (Катуница) - Тополово (Тополово)                  1:0
Лъки (Лъки) - Садово (Садово)                             1:2
Христо Ботев (Чешнегирово) - Лидер 2004 (Ягодово)         0:3 сл.

                           X кръг

13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Садово (Садово) - Христо Ботев (Чешнегирово)              3:2
Тополово (Тополово) - Спартак 2008 (Избеглии)             3:0 сл.
14 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Космос (Боянци) - Алтай спорт (Асеновград)                4:1
Лидер 2004 (Ягодово) - Младост (Златовръх)                2:1
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Лъки (Лъки)                    3:0 сл.*
* - първоначално 1:1, в последствие на Чайка Конуш 2000 е присъдена
    служебна победа с 3:0 заради нередовен играч на гостите.
Рафо спор (Стоево) - Тракиец (Катуница)                   3:0 сл.*
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.

                           XII кръг

20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Космос (Боянци) - Лидер 2004 (Ягодово)                     -
Алтай спорт (Асеновград) - Садово (Садово)                 -
Младост (Златовръх) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)             -
Христо Ботев (Чешнегирово) - Тополово (Тополово)           -
Лъки (Лъки) - Рафо спор (Стоево)                           -
Спартак 2008 (Избеглии) - Тракиец (Катуница)               -

                           XIII кръг

27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Спартак 2008 (Избеглии) - Космос (Боянци)
Тракиец (Катуница) - Лъки (Лъки)
Рафо спор (Стоево) - Христо Ботев (Чешнегирово)
Тополово (Тополово) - Младост (Златовръх)
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Алтай спорт (Асеновград)
Садово (Садово) - Лидер 2004 (Ягодово)

                           XIV кръг

3 април 2011, неделя, 17:00 ч
Космос (Боянци) - Садово (Садово)
Лидер 2004 (Ягодово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)
Алтай спорт (Асеновград) - Тополово (Тополово)
Младост (Златовръх) - Рафо спор (Стоево)
Христо Ботев (Чешнегирово) - Тракиец (Катуница)
Лъки (Лъки) - Спартак 2008 (Избеглии)

                           XV кръг

10 април 2011, неделя, 17:00 ч
Лъки (Лъки) - Космос (Боянци)
Спартак 2008 (Избеглии) - Христо Ботев (Чешнегирово)
Тракиец (Катуница) - Младост (Златовръх)
Рафо спор (Стоево) - Алтай спорт (Асеновград)
Тополово (Тополово) - Лидер 2004 (Ягодово)
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Садово (Садово)

                           XVI кръг

17 април 2011, неделя, 17:00 ч
Космос (Боянци) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)
Садово (Садово) - Тополово (Тополово)
Лидер 2004 (Ягодово) - Рафо спор (Стоево)
Алтай спорт (Асеновград) - Тракиец (Катуница)
Младост (Златовръх) - Спартак 2008 (Избеглии)
Христо Ботев (Чешнегирово) - Лъки (Лъки)

                           XVII кръг

23 април 2011, събота, 17:00 ч
Христо Ботев (Чешнегирово) - Космос (Боянци)
Лъки (Лъки) - Младост (Златовръх)
Спартак 2008 (Избеглии) - Алтай спорт (Асеновград)
Тракиец (Катуница) - Лидер 2004 (Ягодово)
Рафо спор (Стоево) - Садово (Садово)
Тополово (Тополово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)

                           XVIII кръг

1 май 2011, неделя, 18:00 ч
Космос (Боянци) - Тополово (Тополово)
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Рафо спор (Стоево)
Садово (Садово) - Тракиец (Катуница)
Лидер 2004 (Ягодово) - Спартак 2008 (Избеглии)
Алтай спорт (Асеновград) - Лъки (Лъки)
Младост (Златовръх) - Христо Ботев (Чешнегирово)

                           XIX кръг

8 май 2011, неделя, 18:00 ч
Младост (Златовръх) - Космос (Боянци)
Христо Ботев (Чешнегирово) - Алтай спорт (Асеновград)
Лъки (Лъки) - Лидер 2004 (Ягодово)
Спартак 2008 (Избеглии) - Садово (Садово)
Тракиец (Катуница) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)
Рафо спор (Стоево) - Тополово (Тополово)

                           XX кръг

Космос (Боянци) - Рафо спор (Стоево)
Тополово (Тополово) - Тракиец (Катуница)
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Спартак 2008 (Избеглии)
Садово (Садово) - Лъки (Лъки)
Лидер 2004 (Ягодово) - Христо Ботев (Чешнегирово)
Алтай спорт (Асеновград) - Младост (Златовръх)

                           XXI кръг

15 май 2011, неделя, 18:00 ч
Алтай спорт (Асеновград) - Космос (Боянци)
Младост (Златовръх) - Лидер 2004 (Ягодово)
Христо Ботев (Чешнегирово) - Садово (Садово)
Лъки (Лъки) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)
Спартак 2008 (Избеглии) - Тополово (Тополово)
Тракиец (Катуница) - Рафо спор (Стоево)

                           XXII кръг

22 май 2011, неделя, 18:00 ч
Космос (Боянци) - Тракиец (Катуница)
Рафо спор (Стоево) - Спартак 2008 (Избеглии)
Тополово (Тополово) - Лъки (Лъки)
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Христо Ботев (Чешнегирово)
Садово (Садово) - Младост (Златовръх)
Лидер 2004 (Ягодово) - Алтай спорт (Асеновград)

нагоре

Благодарим на Прес-службата на ЗС на БФС - Пловдив!

Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com