bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Плевен 2010/11


"А" ОФГ Плевен 2010/11

                           XIII кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Пордим (Пордим) - Ювентус (Малчика)                       2:5
Свобода (Милковица) - Левски (Сухаче)                     3:2
Червен бряг (Червен бряг) - Чавдар (Бръшляница)           3:1
Единство (Долни Дъбник) - Витски орли (Долна Митрополия)  1:1
Левски (Брест) - Мизия 2005 (Кнежа)                       0:4 сл. *
* - мачът е прекратен по вина на домакините. На Левски е присъдена
    служебна загуба с 0:4 и отборът е наказан с лишаване от домакинство
    за 4 мача.
Светослав (Лепица) - Ботев (Комарево)                     2:0
Червена звезда (Глава) - Пелезо (Пелишат)                 1:2 *
* - Черевена звезда е наказан с лишаване от домакинство от 1 мач заради
    инциденти след срещата.

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пелезо (Пелишат)                   13   10   0   3   37:15   30 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Мизия 2005 (Кнежа)                 13    9   1   3   44:16   28
 3. Червен бряг (Червен бряг)          13    8   3   2   34:17   27
 4. Ювентус (Малчика)                  13    7   4   2   34:15   25
 5. Витски орли (Долна Митрополия)     13    6   4   3   33:25   22
 6. Левски (Сухаче)                    13    6   1   6   25:23   19 [+]
 7. Единство (Долни Дъбник)            13    5   3   5   19:26   18
 8. Левски (Брест)                     13    4   3   6   20:26   15
 9. Светослав (Лепица)                 13    5   0   8   17:27   15
10. Ботев (Комарево)                   13    4   3   6   22:31   15
11. Червена звезда (Глава)             13    4   2   7   22:29   14 [+]
12. Пордим (Пордим)                    13    4   1   8   26:45   13
-------------------------------------------------------------------
13. Чавдар (Бръшляница)                13    3   1   9   15:23   10
14. Свобода (Милковица)                13    3   0  10   21:51    9

Бележки
  - Спартак 1919 (Плевен), 2-и през изминалия сезон; влиза в Северозападна
"В" АФГ.
  - Дреновец (Горник), 13-и; и Искър (Ореховица), 14-и през изминалия сезон
и изваден от групата преди края му; изпадат в Западна "Б" ОФГ.
  - Пелезо (Пелишат) и Червена звезда (Глава), шампиони съответно на
Източна и Западна "Б" ОФГ през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Левски (Сухаче), 2-и в Западна "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в
"А" ОФГ след допълнителен бараж за попълване на групата.
  - Витски орли (Долна Митрополия) играе домакинските си мачове в Тръстеник.

                           I кръг

28 август 2010, събота, 18:00 ч
Пелезо (Пелишат) - Ювентус (Малчика)                      1:0
Ботев (Комарево) - Червена звезда (Глава)                 1:5
Мизия 2005 (Кнежа) - Светослав (Лепица)                   4:0
Витски орли (Долна Митрополия) - Левски (Брест)           3:3
Чавдар (Бръшляница) - Единство (Долни Дъбник)             1:1
Левски (Сухаче) - Червен бряг (Червен бряг)               1:0
Пордим (Пордим) - Свобода (Милковица)                     6:1

                           II кръг

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ювентус (Малчика) - Свобода (Милковица)                   5:1
Червен бряг (Червен бряг) - Пордим (Пордим)               6:0
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Сухаче)                 1:0
Левски (Брест) - Чавдар (Бръшляница)                      1:0
Светослав (Лепица) - Витски орли (Долна Митрополия)       2:0
Червена звезда (Глава) - Мизия 2005 (Кнежа)               1:5
Пелезо (Пелишат) - Ботев (Комарево)                       3:1

                           III кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ботев (Комарево) - Ювентус (Малчика)                      отложен
Мизия 2005 (Кнежа) - Пелезо (Пелишат)                     2:3
Витски орли (Долна Митрополия) - Червена звезда (Глава)   6:2
Чавдар (Бръшляница) - Светослав (Лепица)                  1:0
Левски (Сухаче) - Левски (Брест)                          2:1
Пордим (Пордим) - Единство (Долни Дъбник)                 0:0
Свобода (Милковица) - Червен бряг (Червен бряг)           2:4
20 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Ботев (Комарево) - Ювентус (Малчика)                      2:2

                           IV кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ювентус (Малчика) - Червен бряг (Червен бряг)             1:1
Единство (Долни Дъбник) - Свобода (Милковица)             3:1
Левски (Брест) - Пордим (Пордим)                          7:1
Светослав (Лепица) - Левски (Сухаче)                      0:1
Червена звезда (Глава) - Чавдар (Бръшляница)              3:1
Пелезо (Пелишат) - Витски орли (Долна Митрополия)         4:2
Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа)                     4:3

                           V кръг

22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Мизия 2005 (Кнежа) - Ювентус (Малчика)                    3:0
Витски орли (Долна Митрополия) - Ботев (Комарево)         4:1
Чавдар (Бръшляница) - Пелезо (Пелишат)                    0:1
Левски (Сухаче) - Червена звезда (Глава)                  2:2
Пордим (Пордим) - Светослав (Лепица)                      3:1
Свобода (Милковица) - Левски (Брест)                      3:0
Червен бряг (Червен бряг) - Единство (Долни Дъбник)       6:2

                           VI кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ювентус (Малчика) - Единство (Долни Дъбник)               6:1
Левски (Брест) - Червен бряг (Червен бряг)                1:1
Светослав (Лепица) - Свобода (Милковица)                  3:2
Червена звезда (Глава) - Пордим (Пордим)                  3:1
Пелезо (Пелишат) - Левски (Сухаче)                        3:0
Ботев (Комарево) - Чавдар (Бръшляница)                    3:1
Мизия 2005 (Кнежа) - Витски орли (Долна Митрополия)       1:1

                           VII кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Витски орли (Долна Митрополия) - Ювентус (Малчика)        1:1
Чавдар (Бръшляница) - Мизия 2005 (Кнежа)                  0:3
Левски (Сухаче) - Ботев (Комарево)                        2:1
Пордим (Пордим) - Пелезо (Пелишат)                        2:1
Свобода (Милковица) - Червена звезда (Глава)              4:1
Червен бряг (Червен бряг) - Светослав (Лепица)            3:1
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Брест)                  2:0

                           VIII кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ювентус (Малчика) - Левски (Брест)                        5:0
Светослав (Лепица) - Единство (Долни Дъбник)              4:2
Червена звезда (Глава) - Червен бряг (Червен бряг)        0:2
Пелезо (Пелишат) - Свобода (Милковица)                   11:0
Ботев (Комарево) - Пордим (Пордим)                        4:3
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Сухаче)                      3:2
Витски орли (Долна Митрополия) - Чавдар (Бръшляница)      2:1

                           IX кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Чавдар (Бръшляница) - Ювентус (Малчика)                   1:2
Левски (Сухаче) - Витски орли (Долна Митрополия)          5:2
Пордим (Пордим) - Мизия 2005 (Кнежа)                      1:6
Свобода (Милковица) - Ботев (Комарево)                    0:2
Червен бряг (Червен бряг) - Пелезо (Пелишат)              5:2
Единство (Долни Дъбник) - Червена звезда (Глава)          2:1
Левски (Брест) - Светослав (Лепица)                       3:1

                           X кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ювентус (Малчика) - Светослав (Лепица)                    4:0
Червена звезда (Глава) - Левски (Брест)                   1:0
Пелезо (Пелишат) - Единство (Долни Дъбник)                3:0
Ботев (Комарево) - Червен бряг (Червен бряг)              1:1
Мизия 2005 (Кнежа) - Свобода (Милковица)                  6:1
Витски орли (Долна Митрополия) - Пордим (Пордим)          3:1
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Сухаче)                     2:0

                           XI кръг

30 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Левски (Сухаче) - Ювентус (Малчика)                       2:3
Пордим (Пордим) - Чавдар (Бръшляница)                     4:2
Свобода (Милковица) - Витски орли (Долна Митрополия)      3:4
Червен бряг (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа)            2:1
Единство (Долни Дъбник) - Ботев (Комарево)                3:0
Левски (Брест) - Пелезо (Пелишат)                         2:1
Светослав (Лепица) - Червена звезда (Глава)               3:2

                           XII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Ювентус (Малчика) - Червена звезда (Глава)                0:0
Пелезо (Пелишат) - Светослав (Лепица)                     2:0
Ботев (Комарево) - Левски (Брест)                         2:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Единство (Долни Дъбник)              3:1
Витски орли (Долна Митрополия) - Червен бряг (Ч.бряг)     4:0
Чавдар (Бръшляница) - Свобода (Милковица)                 4:0
Левски (Сухаче) - Пордим (Пордим)                         6:2 (или 6:1)

                           XIV кръг

пролет 2011
Ювентус (Малчика) - Пелезо (Пелишат)                       -
на неутрален терен: *
Червена звезда (Глава) - Ботев (Комарево)                  -
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Червена звезда.
Светослав (Лепица) - Мизия 2005 (Кнежа)                    -
на неутрален терен: *
Левски (Брест) - Витски орли (Долна Митрополия)            -
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Левски.
Единство (Долни Дъбник) - Чавдар (Бръшляница)              -
Червен бряг (Червен бряг) - Левски (Сухаче)                -
Свобода (Милковица) - Пордим (Пордим)                      -

                           XV кръг

Свобода (Милковица) - Ювентус (Малчика)
Пордим (Пордим) - Червен бряг (Червен бряг)
Левски (Сухаче) - Единство (Долни Дъбник)
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Брест)
Витски орли (Долна Митрополия) - Светослав (Лепица)
Мизия 2005 (Кнежа) - Червена звезда (Глава)
Ботев (Комарево) - Пелезо (Пелишат)

                           XVI кръг

Ювентус (Малчика) - Ботев (Комарево)
Пелезо (Пелишат) - Мизия 2005 (Кнежа)
Червена звезда (Глава) - Витски орли (Долна Митрополия)
Светослав (Лепица) - Чавдар (Бръшляница)
на неутрален терен: *
Левски (Брест) - Левски (Сухаче)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Левски.
Единство (Долни Дъбник) - Пордим (Пордим)
Червен бряг (Червен бряг) - Свобода (Милковица)

                           XVII кръг

Червен бряг (Червен бряг) - Ювентус (Малчика)
Свобода (Милковица) - Единство (Долни Дъбник)
Пордим (Пордим) - Левски (Брест)
Левски (Сухаче) - Светослав (Лепица)
Чавдар (Бръшляница) - Червена звезда (Глава)
Витски орли (Долна Митрополия) - Пелезо (Пелишат)
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Комарево)

                           XVIII кръг

Ювентус (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа)
Ботев (Комарево) - Витски орли (Долна Митрополия)
Пелезо (Пелишат) - Чавдар (Бръшляница)
Червена звезда (Глава) - Левски (Сухаче)
Светослав (Лепица) - Пордим (Пордим)
на неутрален терен: *
Левски (Брест) - Свобода (Милковица)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Левски.
Единство (Долни Дъбник) - Червен бряг (Червен бряг)

                           XIX кръг

Единство (Долни Дъбник) - Ювентус (Малчика)
Червен бряг (Червен бряг) - Левски (Брест)
Свобода (Милковица) - Светослав (Лепица)
Пордим (Пордим) - Червена звезда (Глава)
Левски (Сухаче) - Пелезо (Пелишат)
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Комарево)
Витски орли (Долна Митрополия) - Мизия 2005 (Кнежа)

                           XX кръг

Ювентус (Малчика) - Витски орли (Долна Митрополия)
Мизия 2005 (Кнежа) - Чавдар (Бръшляница)
Ботев (Комарево) - Левски (Сухаче)
Пелезо (Пелишат) - Пордим (Пордим)
Червена звезда (Глава) - Свобода (Милковица)
Светослав (Лепица) - Червен бряг (Червен бряг)
на неутрален терен: *
Левски (Брест) - Единство (Долни Дъбник)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Левски.

                           XXI кръг

Левски (Брест) - Ювентус (Малчика)
Единство (Долни Дъбник) - Светослав (Лепица)
Червен бряг (Червен бряг) - Червена звезда (Глава)
Свобода (Милковица) - Пелезо (Пелишат)
Пордим (Пордим) - Ботев (Комарево)
Левски (Сухаче) - Мизия 2005 (Кнежа)
Чавдар (Бръшляница) - Витски орли (Долна Митрополия)

                           XXII кръг

Ювентус (Малчика) - Чавдар (Бръшляница)
Витски орли (Долна Митрополия) - Левски (Сухаче)
Мизия 2005 (Кнежа) - Пордим (Пордим)
Ботев (Комарево) - Свобода (Милковица)
Пелезо (Пелишат) - Червен бряг (Червен бряг)
Червена звезда (Глава) - Единство (Долни Дъбник)
Светослав (Лепица) - Левски (Брест)

                           XXIII кръг

Светослав (Лепица) - Ювентус (Малчика)
Левски (Брест) - Червена звезда (Глава)
Единство (Долни Дъбник) - Пелезо (Пелишат)
Червен бряг (Червен бряг) - Ботев (Комарево)
Свобода (Милковица) - Мизия 2005 (Кнежа)
Пордим (Пордим) - Витски орли (Долна Митрополия)
Левски (Сухаче) - Чавдар (Бръшляница)

                           XXIV кръг

Ювентус (Малчика) - Левски (Сухаче)
Чавдар (Бръшляница) - Пордим (Пордим)
Витски орли (Долна Митрополия) - Свобода (Милковица)
Мизия 2005 (Кнежа) - Червен бряг (Червен бряг)
Ботев (Комарево) - Единство (Долни Дъбник)
Пелезо (Пелишат) - Левски (Брест)
Червена звезда (Глава) - Светослав (Лепица)

                           XXV кръг

Червена звезда (Глава) - Ювентус (Малчика)
Светослав (Лепица) - Пелезо (Пелишат)
Левски (Брест) - Ботев (Комарево)
Единство (Долни Дъбник) - Мизия 2005 (Кнежа)
Червен бряг (Червен бряг) - Витски орли (Долна Митрополия)
Свобода (Милковица) - Чавдар (Бръшляница)
Пордим (Пордим) - Левски (Сухаче)

                           XXVI кръг

Ювентус (Малчика) - Пордим (Пордим)
Левски (Сухаче) - Свобода (Милковица)
Чавдар (Бръшляница) - Червен бряг (Червен бряг)
Витски орли (Долна Митрополия) - Единство (Долни Дъбник)
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Брест)
Ботев (Комарево) - Светослав (Лепица)
Пелезо (Пелишат) - Червена звезда (Глава)

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - изток 2010/11

                           XI кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Бойчинов (Коиловци) - Космос (Каменец)                    неигран *
* - неигран заради изваждането на Бойчинов от групата.
Славия (Новачене) - Сторгозия (Плевен)                    0:1
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Вълчитрън)              3:0
Градище 1932 (Градище) - Ботев (Трънчовица)               0:0
Вихър (Гулянци) - Борба 10 (Шияково)                      0:4
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Милковица 09 (Милковица) - Космос (Гривица)               0:2

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Борба 10 (Шияково)                 10    8   2   0   39:7    26 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Сторгозия (Плевен)                 10    7   3   0   40:10   24 [+]
 3. Градище 1932 (Градище)             10    6   3   1   24:7    21 [*]
 4. Славия (Новачене)                  10    6   0   4   25:15   18
 5. Космос (Гривица)                   10    5   1   4   18:19   16
 6. Ботев (Трънчовица)                 10    4   1   5   20:19   13
 7. Ботев (Вълчитрън)                  10    4   0   6   20:27   12
 8. Космос (Каменец)                   10    3   2   5   13:26   11
 9. Вихър (Гулянци)                    10    2   1   7    5:36    7
10. Войвода (Драгаш войвода)           10    2   1   7   10:29    7 [*]
11. Милковица 09 (Милковица)           10    0   2   8   11:30    2 [+]
--. Бойчинов (Коиловци)                10    3   0   7   15:28    - [*]

Бележки
  - Пелезо (Пелишат), шампион на Източна "Б" ОФГ през изминалия сезон;
влиза в "А" ОФГ.
  - Ботев (Долна Митрополия), 6-и през изминалия сезон; е преместен в
Западна "Б" ОФГ.
  - Победа (Градище) се преименува на Градище 1932 (Градище).
  - Вихър (Драгаш войвода) се преименува на Войвода (Драгаш войвода).
  - Борба 10 (Шияково), Милковица 09 (Милковица) и Сторгозия (Плевен)
се включват в групата.
  - Сторгозия (Плевен) вероятно е втори състав на Витски орли (Долна
Митрополия). Отборът играе домакинските си на помощния терен на ст.
"Белите орли" в Плевен.
  - Бойчинов (Коиловци) е изваден от групата след X кръг за три
неявявания, след като преди това отборът е наказан с лишаване от
домакинство за 6 мача. Резултатите му до този момент се анулират,
а противниците му по програма до края на сезона почиват.

                           I кръг

4 септември 2010, събота, 17:00 ч
Космос (Гривица) - Космос (Каменец)                       отложен
Борба 10 (Шияково) - Милковица 09 (Милковица)             9:1
Ботев (Трънчовица) - Вихър (Гулянци)                      8:0
Ботев (Вълчитрън) - Градище 1932 (Градище)                0:3
Сторгозия (Плевен) - Войвода (Драгаш войвода)             3:1
Бойчинов (Коиловци) - Славия (Новачене)                   1:0  /анулиран/
22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Космос (Гривица) - Космос (Каменец)                       1:1

                           II кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Космос (Каменец) - Славия (Новачене)                      0:3
Войвода (Драгаш войвода) - Бойчинов (Коиловци)            4:0  /анулиран/
Градище 1932 (Градище) - Сторгозия (Плевен)               1:1
Вихър (Гулянци) - Ботев (Вълчитрън)                       3:0
Космос (Гривица) - Борба 10 (Шияково)                     0:9
12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Милковица 09 (Милковица) - Ботев (Трънчовица)             2:3

                           III кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Борба 10 (Шияково) - Космос (Каменец)                     2:2
Ботев (Трънчовица) - Космос (Гривица)                     0:2
Ботев (Вълчитрън) - Милковица 09 (Милковица)              3:2
Сторгозия (Плевен) - Вихър (Гулянци)                     12:0
Бойчинов (Коиловци) - Градище 1932 (Градище)              3:5  /анулиран/
Славия (Новачене) - Войвода (Драгаш войвода)              7:0

                           IV кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Космос (Каменец) - Войвода (Драгаш войвода)               3:0
Градище 1932 (Градище) - Славия (Новачене)                7:2
Вихър (Гулянци) - Бойчинов (Коиловци)                     0:1  /анулиран/
Милковица 09 (Милковица) - Сторгозия (Плевен)             1:1
Космос (Гривица) - Ботев (Вълчитрън)                      5:0
Борба 10 (Шияково) - Ботев (Трънчовица)                   1:0

                           V кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ботев (Трънчовица) - Космос (Каменец)                     2:1
Ботев (Вълчитрън) - Борба 10 (Шияково)                    1:3
Сторгозия (Плевен) - Космос (Гривица)                     4:1
Бойчинов (Коиловци) - Милковица 09 (Милковица)            5:2  /анулиран/
Славия (Новачене) - Вихър (Гулянци)                       3:0
Войвода (Драгаш войвода) - Градище 1932 (Градище)         2:2

                           VI кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Космос (Каменец) - Градище 1932 (Градище)                 0:3
Вихър (Гулянци) - Войвода (Драгаш войвода)                1:0
Милковица 09 (Милковица) - Славия (Новачене)              1:4
Космос (Гривица) - Бойчинов (Коиловци)                    5:4 *  /анулиран/
* - заради инциденти с публиката, Космос е наказан с лишаване от домакинство
    за 2 мача.
Борба 10 (Шияково) - Сторгозия (Плевен)                   1:1 *
* - заради нахлуване на публика на терена и атака от футболисти на домакините
    към съдията след края на мача, Борба 10 е наказан с лишаване от домакинство
    за 2 мача.
Ботев (Трънчовица) - Ботев (Вълчитрън)                    1:3

                           VII кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ботев (Вълчитрън) - Космос (Каменец)                      9:1
Сторгозия (Плевен) - Ботев (Трънчовица)                   7:3
Бойчинов (Коиловци) - Борба 10 (Шияково)                  1:3 *  /анулиран/
* - Бойчинов е наказан с лишаване от домакинство за 6 мача, заради навлизане
    на публика на терена и атаки от страна на публиката към съдиите.
Славия (Новачене) - Космос (Гривица)                      2:1
Градище 1932 (Градище) - Вихър (Гулянци)                  3:0
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Войвода (Драгаш войвода) - Милковица 09 (Милковица)       3:2

                           VIII кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Космос (Каменец) - Вихър (Гулянци)                        2:0
на неутрален терен: *
Космос (Гривица) - Войвода (Драгаш войвода)               3:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Космос.
на неутрален терен: *
Борба 10 (Шияково) - Славия (Новачене)                    3:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Борба 10.
Ботев (Трънчовица) - Бойчинов (Коиловци)                  3:0 сл. *  /анулиран/
* - гостите не се явяват.
Ботев (Вълчитрън) - Сторгозия (Плевен)                    2:5
24 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Милковица 09 (Милковица) - Градище 1932 (Градище)         0:1

                           IX кръг

30 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Сторгозия (Плевен) - Космос (Каменец)                     5:0
на неутрален терен: *
Бойчинов (Коиловци) - Ботев (Вълчитрън)                   0:3 сл. **  /анулиран/
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Бойчинов.
** - Бойчинов не се явява.
Славия (Новачене) - Ботев (Трънчовица)                    3:0
Войвода (Драгаш войвода) - Борба 10 (Шияково)             1:5
Градище 1932 (Градище) - Космос (Гривица)                 3:0
Вихър (Гулянци) - Милковица 09 (Милковица)                1:1

                           X кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Космос (Каменец) - Милковица 09 (Милковица)               3:1
на неутрален терен: *
Космос (Гривица) - Вихър (Гулянци)                        3:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Космос.
на неутрален терен: *
Борба 10 (Шияково) - Градище 1932 (Градище)               2:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Борба 10.
Ботев (Трънчовица) - Войвода (Драгаш войвода)             3:0
Ботев (Вълчитрън) - Славия (Новачене)                     2:1
Сторгозия (Плевен) - Бойчинов (Коиловци)                  3:0 сл. *  /анулиран/
* - гостите не се явяват.

* - Бойчинов (Коиловци) е изваден от групата след X кръг за три
неявявания, след като преди това отборът е наказан с лишаване от
домакинство за 6 мача. Резултатите му до този момент се анулират,
а противниците му по програма до края на сезона почиват.

                           XII кръг

пролет 2011
Космос (Каменец) - Космос (Гривица)                        -
Милковица 09 (Милковица) - Борба 10 (Шияково)              -
Вихър (Гулянци) - Ботев (Трънчовица)                       -
Градище 1932 (Градище) - Ботев (Вълчитрън)                 -
Войвода (Драгаш войвода) - Сторгозия (Плевен)              -
Славия (Новачене)                                         почива

                           XIII кръг

Славия (Новачене) - Космос (Каменец)
почива - Войвода (Драгаш войвода)
Сторгозия (Плевен) - Градище 1932 (Градище)
Ботев (Вълчитрън) - Вихър (Гулянци)
Ботев (Трънчовица) - Милковица 09 (Милковица)
Борба 10 (Шияково) - Космос (Гривица)

                           XIV кръг

Космос (Каменец) - Борба 10 (Шияково)
Космос (Гривица) - Ботев (Трънчовица)
Милковица 09 (Милковица) - Ботев (Вълчитрън)
Вихър (Гулянци) - Сторгозия (Плевен)
Градище 1932 (Градище) - почива
Войвода (Драгаш войвода) - Славия (Новачене)

                           XV кръг

Войвода (Драгаш войвода) - Космос (Каменец)
Славия (Новачене) - Градище 1932 (Градище)
почива - Вихър (Гулянци)
Сторгозия (Плевен) - Милковица 09 (Милковица)
Ботев (Вълчитрън) - Космос (Гривица)
Ботев (Трънчовица) - Борба 10 (Шияково)

                           XVI кръг

Космос (Каменец) - Ботев (Трънчовица)
Борба 10 (Шияково) - Ботев (Вълчитрън)
Космос (Гривица) - Сторгозия (Плевен)
Милковица 09 (Милковица) - почива
Вихър (Гулянци) - Славия (Новачене)
Градище 1932 (Градище) - Войвода (Драгаш войвода)

                           XVII кръг

Градище 1932 (Градище) - Космос (Каменец)
Войвода (Драгаш войвода) - Вихър (Гулянци)
Славия (Новачене) - Милковица 09 (Милковица)
почива - Космос (Гривица)
Сторгозия (Плевен) - Борба 10 (Шияково)
Ботев (Вълчитрън) - Ботев (Трънчовица)

                           XVIII кръг

Космос (Каменец) - Ботев (Вълчитрън)
Ботев (Трънчовица) - Сторгозия (Плевен)
Борба 10 (Шияково) - почива
Космос (Гривица) - Славия (Новачене)
Милковица 09 (Милковица) - Войвода (Драгаш войвода)
Вихър (Гулянци) - Градище 1932 (Градище)

                           XIX кръг

Вихър (Гулянци) - Космос (Каменец)
Градище 1932 (Градище) - Милковица 09 (Милковица)
Войвода (Драгаш войвода) - Космос (Гривица)
Славия (Новачене) - Борба 10 (Шияково)
почива - Ботев (Трънчовица)
Сторгозия (Плевен) - Ботев (Вълчитрън)

                           XX кръг

Космос (Каменец) - Сторгозия (Плевен)
Ботев (Вълчитрън) - почива
Ботев (Трънчовица) - Славия (Новачене)
Борба 10 (Шияково) - Войвода (Драгаш войвода)
Космос (Гривица) - Градище 1932 (Градище)
Милковица 09 (Милковица) - Вихър (Гулянци)

                           XXI кръг

Милковица 09 (Милковица) - Космос (Каменец)
Вихър (Гулянци) - Космос (Гривица)
Градище 1932 (Градище) - Борба 10 (Шияково)
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Трънчовица)
Славия (Новачене) - Ботев (Вълчитрън)
почива - Сторгозия (Плевен)

                           XXII кръг

Космос (Каменец) - почива
Сторгозия (Плевен) - Славия (Новачене)
Ботев (Вълчитрън) - Войвода (Драгаш войвода)
Ботев (Трънчовица) - Градище 1932 (Градище)
Борба 10 (Шияково) - Вихър (Гулянци)
Космос (Гривица) - Милковица 09 (Милковица)

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - запад 2010/11

                           IX кръг

31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Устрем (Крета) - Ботев (Долна Митрополия)                 1:1
Дунав (Гиген) - Искър (Ореховица)                         3:0
Хелга (Горна Митрополия) - Дреновец (Горник)              3:0
в Писарово?:
Чавдар (Садовец) - Левски (Писарово)                      1:2
Лавров (Горни Дъбник) - Спартак (Койнаре)                 3:4 (или 4:6)

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Писарово)                   9    7   1   1   26:8    22
-------------------------------------------------------------------
 2. Спартак (Койнаре)                   9    7   0   2   25:16   21
 3. Хелга (Горна Митрополия)            9    6   0   3   23:7    18
 4. Устрем (Крета)                      9    4   3   2   13:13   15 [+]
 5. Дреновец (Горник)                   9    4   0   5   20:19   12 [-]
 6. Чавдар (Садовец)                    9    4   0   5   19:25   12
 7. Ботев (Долна Митрополия)            9    3   1   5   20:24   10 <-
 8. Лавров (Горни Дъбник)               9    3   1   5   13:24   10
 9. Дунав (Гиген)                       9    3   0   6   11:17    9
10. Искър (Ореховица)                   9    1   0   8    6:23    3 [-]

Бележки
  - Червена звезда (Глава), шампион; и Левски (Сухаче), 2-и през изминалия
сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Дреновец (Горник), 13-и; и Искър (Ореховица), 14-и в "А" ОФГ през
изминалия сезон и изваден от групата преди края му; изпадат в Западна "Б"
ОФГ.
  - Ботев (Долна Митрополия), 6-и в Източна "Б" ОФГ през изминалия сезон;
е преместен в Западна "Б" ОФГ.
  - Венци (гр.Искър), 6-и; и Челник (Реселец), 9-и през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - Устрем (Крета) се включва в групата.

                           I кръг

5 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Спартак (Койнаре) - Ботев (Долна Митрополия)              5:3
Левски (Писарово) - Лавров (Горни Дъбник)                 5:1
Дреновец (Горник) - Чавдар (Садовец)                      8:1
Искър (Ореховица) - Хелга (Горна Митрополия)              0:4
Устрем (Крета) - Дунав (Гиген)                            3:1

                           II кръг

12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Дунав (Гиген)                  1:0
Хелга (Горна Митрополия) - Устрем (Крета)                 5:0
Чавдар (Садовец) - Искър (Ореховица)                      3:2
Лавров (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник)                 5:0
Спартак (Койнаре) - Левски (Писарово)                     3:2

                           III кръг

19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Левски (Писарово) - Ботев (Долна Митрополия)              5:1
Дреновец (Горник) - Спартак (Койнаре)                     2:5
Искър (Ореховица) - Лавров (Горни Дъбник)                 0:2
Устрем (Крета) - Чавдар (Садовец)                         3:1
Дунав (Гиген) - Хелга (Горна Митрополия)                  1:0

                           IV кръг

26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Хелга (Горна Митрополия)       1:3
Чавдар (Садовец) - Дунав (Гиген)                          3:0
Лавров (Горни Дъбник) - Устрем (Крета)                    1:1
Спартак (Койнаре) - Искър (Ореховица)                     1:0
Левски (Писарово) - Дреновец (Горник)                     3:0

                           V кръг

3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Дреновец (Горник) - Ботев (Долна Митрополия)              3:0
Искър (Ореховица) - Левски (Писарово)                     0:3
Устрем (Крета) - Спартак (Койнаре)                        2:1
Дунав (Гиген) - Лавров (Горни Дъбник)                     4:0
Хелга (Горна Митрополия) - Чавдар (Садовец)               5:3

                           VI кръг

10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Чавдар (Садовец)               2:4
Лавров (Горни Дъбник) - Хелга (Горна Митрополия)          1:0
Спартак (Койнаре) - Дунав (Гиген)                         3:1
Левски (Писарово) - Устрем (Крета)                        1:1
Дреновец (Горник) - Искър (Ореховица)                     3:0

                           VII кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Чавдар (Садовец) - Лавров (Горни Дъбник)                  отложен
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Искър (Ореховица) - Ботев (Долна Митрополия)              3:4
Устрем (Крета) - Дреновец (Горник)                        2:1
Дунав (Гиген) - Левски (Писарово)                         1:4
Хелга (Горна Митрополия) - Спартак (Койнаре)              3:0
6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Чавдар (Садовец) - Лавров (Горни Дъбник)                  3:0

                           VIII кръг

24 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Лавров (Горни Дъбник)          7:0
Спартак (Койнаре) - Чавдар (Садовец)                      3:0
Левски (Писарово) - Хелга (Горна Митрополия)              1:0
Дреновец (Горник) - Дунав (Гиген)                         3:0
Искър (Ореховица) - Устрем (Крета)                        1:0

                           X кръг

пролет 2011
Ботев (Долна Митрополия) - Спартак (Койнаре)               -
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Писарово)                  -
Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник)                       -
Хелга (Горна Митрополия) - Искър (Ореховица)               -
Дунав (Гиген) - Устрем (Крета)                             -

                           XI кръг

Дунав (Гиген) - Ботев (Долна Митрополия)
Устрем (Крета) - Хелга (Горна Митрополия)
Искър (Ореховица) - Чавдар (Садовец)
Дреновец (Горник) - Лавров (Горни Дъбник)
Левски (Писарово) - Спартак (Койнаре)

                           XII кръг

Ботев (Долна Митрополия) - Левски (Писарово)
Спартак (Койнаре) - Дреновец (Горник)
Лавров (Горни Дъбник) - Искър (Ореховица)
Чавдар (Садовец) - Устрем (Крета)
Хелга (Горна Митрополия) - Дунав (Гиген)

                           XIII кръг

Хелга (Горна Митрополия) - Ботев (Долна Митрополия)
Дунав (Гиген) - Чавдар (Садовец)
Устрем (Крета) - Лавров (Горни Дъбник)
Искър (Ореховица) - Спартак (Койнаре)
Дреновец (Горник) - Левски (Писарово)

                           XIV кръг

Ботев (Долна Митрополия) - Дреновец (Горник)
Левски (Писарово) - Искър (Ореховица)
Спартак (Койнаре) - Устрем (Крета)
Лавров (Горни Дъбник) - Дунав (Гиген)
Чавдар (Садовец) - Хелга (Горна Митрополия)

                           XV кръг

Чавдар (Садовец) - Ботев (Долна Митрополия)
Хелга (Горна Митрополия) - Лавров (Горни Дъбник)
Дунав (Гиген) - Спартак (Койнаре)
Устрем (Крета) - Левски (Писарово)
Искър (Ореховица) - Дреновец (Горник)

                           XVI кръг

Ботев (Долна Митрополия) - Искър (Ореховица)
Дреновец (Горник) - Устрем (Крета)
Левски (Писарово) - Дунав (Гиген)
Спартак (Койнаре) - Хелга (Горна Митрополия)
Лавров (Горни Дъбник) - Чавдар (Садовец)

                           XVII кръг

Лавров (Горни Дъбник) - Ботев (Долна Митрополия)
Чавдар (Садовец) - Спартак (Койнаре)
Хелга (Горна Митрополия) - Левски (Писарово)
Дунав (Гиген) - Дреновец (Горник)
Устрем (Крета) - Искър (Ореховица)

                           XVIII кръг

Ботев (Долна Митрополия) - Устрем (Крета)
Искър (Ореховица) - Дунав (Гиген)
Дреновец (Горник) - Хелга (Горна Митрополия)
в Садовец?:
Левски (Писарово) - Чавдар (Садовец)
Спартак (Койнаре) - Лавров (Горни Дъбник)

нагоре

Благодарим на BG Север.

Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com