bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Русе 2010/11


ОФГ Русе - изток 2010/11

                           XI кръг

26 март 2011, събота, 14:30 ч
Дунав (Сливо поле) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   1:2
27 март 2011, неделя, 14:30 ч
Дунав II (Русе) - Сокол (Червена вода)                    1:0
Дунарит (Николово) - Смирненски (Смирненски)              7:0
Глоджево (Глоджево) - Спартак (Бъзън)                     1:0
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Голямо Враново)                1:2

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дунав 2010 (Русе)                  11    9   0   2   20:8    27
 2. Дунав (Сливо поле)                 11    7   2   2   15:8    23
 3. Сокол (Червена вода)               11    6   0   5   22:15   18
 4. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 11    6   0   5   21:12   18
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Дунарит (Николово)                 11    5   3   3   18:7    18
 6. Глоджево (Глоджево)                11    5   2   4   18:23   17
 7. Дунав II (Русе)                    11    4   3   4   15:12   15
 8. Спартак (Бъзън)                    11    3   0   8   16:24    9
 9. Ботев (Голямо Враново)             11    2   1   8    8:20    7
10. Смирненски (Смирненски)            11    1   3   7   13:37    6 [*]

Бележки
  - Аристон (Русе), Скалите (Русе) и Ветово 2007 (Ветово) се отказват от
участие.
  - Дунав 2010 (Русе) се включва в групата. Отборът играе домакинските си
мачове на ст."Дунав" в Русе.
  - Дунав II (Русе) е съставен от юноши старша възраст "Б" (род.1993 г.)
на Дунав (Русе). Отборът играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе.
  - Възможно е в групата да участва не Смирненски, а Ветово 2007 (Ветово).

                           I кръг

18 септември 2010, събота, 16:00 ч
Дунав (Сливо поле) - Ботев (Голямо Враново)               1:0
19 септември 2010, неделя, 16:00 ч
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Сокол (Червена вода) 3:2
Дунав 2010 (Русе) - Спартак (Бъзън)                       4:1
Глоджево (Глоджево) - Смирненски (Смирненски)             3:3
Дунарит (Николово) - Дунав II (Русе)                      2:0

                           II кръг

25 септември 2010, събота, 16:00 ч
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав (Сливо поле)   0:1
26 септември 2010, неделя, 16:00 ч
Сокол (Червена вода) - Дунав II (Русе)                    1:0
Смирненски (Смирненски) - Дунарит (Николово)              0:0
Спартак (Бъзън) - Глоджево (Глоджево)                     0:1
Ботев (Голямо Враново) - Дунав 2010 (Русе)                0:1

                           III кръг

2 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Дунав (Сливо поле) - Сокол (Червена вода)                 1:0 *
* - заради инциденти с публиката по време на срещата, Дунав е наказан
    с лишаване от домакинство за 1 мач.
3 октомври 2010, неделя, 10:00 ч
Дунав 2010 (Русе) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)    0:4
3 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Глоджево (Глоджево) - Ботев (Голямо Враново)              3:1 *
* - заради инциденти с публиката по време на срещата, Глоджево е наказан
    с лишаване от домакинство за 1 мач.
Дунарит (Николово) - Спартак (Бъзън)                      5:0
Дунав II (Русе) - Смирненски (Смирненски)                 2:2

                           IV кръг

9 октомври 2010, събота, 15:00 ч
на неутрален терен: *
Дунав (Сливо поле) - Дунав 2010 (Русе)                    1:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дунав.
10 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Сокол (Червена вода) - Смирненски (Смирненски)            7:1
Спартак (Бъзън) - Дунав II (Русе)                         1:3
Ботев (Голямо Враново) - Дунарит (Николово)               1:1
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Глоджево (Глоджево)  5:1

                           V кръг

16 октомври 2010, събота, 15:00 ч
на неутрален терен: *
Глоджево (Глоджево) - Дунав (Сливо поле)                  1:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Глоджево.
17 октомври 2010, неделя, 10:00 ч
Дунав 2010 (Русе) - Сокол (Червена вода)                  3:0
17 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Дунарит (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   2:1
Дунав II (Русе) - Ботев (Голямо Враново)                  3:0
Смирненски (Смирненски) - Спартак (Бъзън)                 2:4

                           VI кръг

23 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Дунав (Сливо поле) - Дунарит (Николово)                   2:0
24 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Сокол (Червена вода) - Спартак (Бъзън)                    4:3
Ботев (Голямо Враново) - Смирненски (Смирненски)          4:1
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав II (Русе)      3:0
Дунав 2010 (Русе) - Глоджево (Глоджево)                   3:0

                           VII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Дунав II (Русе) - Дунав (Сливо поле)                      1:1
31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Глоджево (Глоджево) - Сокол (Червена вода)                3:2
Дунарит (Николово) - Дунав 2010 (Русе)                    0:1
Смирненски (Смирненски) - Приста 2000 (кв.Средна кула,Рс) 1:0
Спартак (Бъзън) - Ботев (Голямо Враново)                  3:0

                           VIII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Дунав (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски)              3:1
7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Сокол (Червена вода) - Ботев (Голямо Враново)             3:0
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Спартак (Бъзън)      1:3
Дунав 2010 (Русе) - Дунав II (Русе)                       1:0
Глоджево (Глоджево) - Дунарит (Николово)                  0:1

                           IX кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Спартак (Бъзън) - Дунав (Сливо поле)                      1:2
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Дунарит (Николово) - Сокол (Червена вода)                 0:2
Дунав II (Русе) - Глоджево (Глоджево)                     5:1
Смирненски (Смирненски) - Дунав 2010 (Русе)               0:3
Ботев (Голямо Враново) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Рс) 0:2

                           X кръг

19 март 2011, събота, 14:30 ч
Ботев (Голямо Враново) - Дунав (Сливо поле)               0:1
20 март 2011, неделя, 14:30 ч
Сокол (Червена вода) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 1:0
Спартак (Бъзън) - Дунав 2010 (Русе)                       0:1
Смирненски (Смирненски) - Глоджево (Глоджево)             2:4
Дунав II (Русе) - Дунарит (Николово)                      0:0

                           XII кръг

Сокол (Червена вода) - Дунав (Сливо поле)                  -
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав 2010 (Русе)     -
Ботев (Голямо Враново) - Глоджево (Глоджево)               -
Спартак (Бъзън) - Дунарит (Николово)                       -
Смирненски (Смирненски) - Дунав II (Русе)                  -

                           XIII кръг

Смирненски (Смирненски) - Сокол (Червена вода)
Дунав II (Русе) - Спартак (Бъзън)
Дунарит (Николово) - Ботев (Голямо Враново)
Глоджево (Глоджево) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)
Дунав 2010 (Русе) - Дунав (Сливо поле)

                           XIV кръг

Сокол (Червена вода) - Дунав 2010 (Русе)
Дунав (Сливо поле) - Глоджево (Глоджево)
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунарит (Николово)
Ботев (Голямо Враново) - Дунав II (Русе)
Спартак (Бъзън) - Смирненски (Смирненски)

                           XV кръг

Спартак (Бъзън) - Сокол (Червена вода)
Смирненски (Смирненски) - Ботев (Голямо Враново)
Дунав II (Русе) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)
Дунарит (Николово) - Дунав (Сливо поле)
Глоджево (Глоджево) - Дунав 2010 (Русе)

                           XVI кръг

Сокол (Червена вода) - Глоджево (Глоджево)
Дунав 2010 (Русе) - Дунарит (Николово)
Дунав (Сливо поле) - Дунав II (Русе)
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Смирненски (Смирненски)
Ботев (Голямо Враново) - Спартак (Бъзън)

                           XVII кръг

Ботев (Голямо Враново) - Сокол (Червена вода)
Спартак (Бъзън) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)
Смирненски (Смирненски) - Дунав (Сливо поле)
Дунав II (Русе) - Дунав 2010 (Русе)
Дунарит (Николово) - Глоджево (Глоджево)

                           XVIII кръг

Сокол (Червена вода) - Дунарит (Николово)
Глоджево (Глоджево) - Дунав II (Русе)
Дунав 2010 (Русе) - Смирненски (Смирненски)
Дунав (Сливо поле) - Спартак (Бъзън)
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Ботев (Голямо Враново)

нагоре


ОФГ Русе - запад 2010/11

                           XIV кръг

27 март 2011, неделя, 14:30 ч
Левски (Караманово) - Янтра (Ценово)                      1:1
Две могили II (Две могили) - Янтра (Долна Студена)        0:3
Левски (Новград) - Ураган (Бъзовец)                       1:1
Младост (Екзарх Йосиф) - Спортист (Баниска)               2:2
Прециз Интер (Иваново) - Черноломец (Острица)             3:3
Борово 2000 (Борово) - Ботев (Копривец)                   0:0

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноломец (Острица)               14   10   4   0   55:16   34
 2. Прециз Интер (Иваново)             14   10   4   0   66:17   34
 3. Борово 2000 (Борово)               14    8   3   3   36:21   27
 4. Две могили II (Две могили)         14    8   2   4   25:19   26 [+][*]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Янтра (Ценово)                     14    6   3   5   24:29   21
 6. Ураган (Бъзовец)                   14    6   3   5   28:18   21 [*]
 7. Янтра (Долна Студена)              14    5   1   8   20:36   16
 8. Ботев (Копривец)                   14    4   4   6   25:36   16 [+]
 9. Левски (Новград)                   14    4   3   7   35:42   15
10. Левски (Караманово)                14    3   3   8   27:28   12
11. Младост (Екзарх Йосиф)             14    3   2   9   20:41   11 [+]
12. Спортист (Баниска)                 14    0   2  12   12:70    2

Бележки
  - Батишница (Батишница) се отказва от участие.
  - Младост (Екзарх Йосиф), Ботев (Копривец) и Две могили II (Две могили)
се включват в групата.
  - Филип Тотю (Бъзовец) се преименува на Ураган (Бъзовец).
  - Черноломец (Острица) най-вероятно играе домакинските си мачове в
Батишница.
  - Възможно е Батишница да не се е отказал, а да е станал дублиращ отбор
на Две могили (Две могили) и да играе в Батишница.

                           I кръг

19 септември 2010, неделя, 16:00 ч
Две могили II (Две могили) - Левски (Караманово)          4:0
Янтра (Долна Студена) - Младост (Екзарх Йосиф)            2:1
Ураган (Бъзовец) - Прециз Интер (Иваново)                 1:1
Спортист (Баниска) - Борово 2000 (Борово)                 0:5
Черноломец (Острица) - Ботев (Копривец)                   7:1
7 октомври 2010, четвъртък, 15:00 ч
Янтра (Ценово) - Левски (Новград)                         2:2

                           II кръг

26 септември 2010, неделя, 16:00 ч
Левски (Караманово) - Ботев (Копривец)                    1:2
Борово 2000 (Борово) - Черноломец (Острица)               0:4
Прециз Интер (Иваново) - Спортист (Баниска)              12:0
Младост (Екзарх Йосиф) - Ураган (Бъзовец)                 0:1
Левски (Новград) - Янтра (Долна Студена)                  3:0
Две могили II (Две могили) - Янтра (Ценово)               2:1

                           III кръг

3 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Янтра (Ценово) - Левски (Караманово)                      2:1
Янтра (Долна Студена) - Две могили II (Две могили)        1:2
Ураган (Бъзовец) - Левски (Новград)                       5:0
Спортист (Баниска) - Младост (Екзарх Йосиф)               0:3
Черноломец (Острица) - Прециз Интер (Иваново)             2:2
Ботев (Копривец) - Борово 2000 (Борово)                   3:6

                           IV кръг

9 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Две могили II (Две могили) - Ураган (Бъзовец)             2:1
10 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Левски (Караманово) - Борово 2000 (Борово)                2:0
Прециз Интер (Иваново) - Ботев (Копривец)                 6:1
Младост (Екзарх Йосиф) - Черноломец (Острица)             3:4
Левски (Новград) - Спортист (Баниска)                     9:2
Янтра (Ценово) - Янтра (Долна Студена)                    5:1

                           V кръг

17 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Янтра (Долна Студена) - Левски (Караманово)               2:1
Ураган (Бъзовец) - Янтра (Ценово)                         0:1
Спортист (Баниска) - Две могили II (Две могили)           1:3
Черноломец (Острица) - Левски (Новград)                   8:2
Ботев (Копривец) - Младост (Екзарх Йосиф)                 3:1
Борово 2000 (Борово) - Прециз Интер (Иваново)             1:6

                           VI кръг

24 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Левски (Караманово) - Прециз Интер (Иваново)              2:4
Младост (Екзарх Йосиф) - Борово 2000 (Борово)             0:2
Левски (Новград) - Ботев (Копривец)                       5:2
Две могили II (Две могили) - Черноломец (Острица)         0:2
в Баниска:
Янтра (Ценово) - Спортист (Баниска)                       3:2
в Бъзовец:
Янтра (Долна Студена) - Ураган (Бъзовец)                  0:8

                           VII кръг

31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Ураган (Бъзовец) - Левски (Караманово)                    2:1
в Долна Студена:
Спортист (Баниска) - Янтра (Долна Студена)                0:3
в Ценово:
Черноломец (Острица) - Янтра (Ценово)                     4:0
Ботев (Копривец) - Две могили II (Две могили)             0:1
Борово 2000 (Борово) - Левски (Новград)                   5:1
Прециз Интер (Иваново) - Младост (Екзарх Йосиф)          10:0

                           VIII кръг

7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Левски (Караманово) - Младост (Екзарх Йосиф)              5:0 сл. *
* - прекратен при 2:1, когато футболисти на гостите атакуват съдията.
    На Левски е присъдена служебна победа с 5:0.
Две могили II (Две могили) - Борово 2000 (Борово)         1:1
в Копривец:
Янтра (Ценово) - Ботев (Копривец)                         2:2
с домакинство за Черноломец:
Янтра (Долна Студена) - Черноломец (Острица)              0:7 сл. *
* - прекратен при 1:4, когато футболистите на Янтра атакуват съдията.
    На Янтра е присъдена служебна загуба с 0:7.
Ураган (Бъзовец) - Спортист (Баниска)                     4:1
5 декември 2010, неделя, 14:00 ч
Левски (Новград) - Прециз Интер (Иваново)                 2:2

                           IX кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Прециз Интер (Иваново) - Две могили II (Две могили)       4:3
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Спортист (Баниска) - Левски (Караманово)                  3:3
Черноломец (Острица) - Ураган (Бъзовец)                   2:1
в Долна Студена:
Ботев (Копривец) - Янтра (Долна Студена)                  2:2
в Ценово:
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Ценово)                     2:1
Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Новград)                 4:2

                           X кръг

20 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Две могили II (Две могили) - Младост (Екзарх Йосиф)       3:1
21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Левски (Караманово) - Левски (Новград)                    6:0
Янтра (Ценово) - Прециз Интер (Иваново)                   0:4
в Борово:
Янтра (Долна Студена) - Борово 2000 (Борово)              1:2
Ураган (Бъзовец) - Ботев (Копривец)                       2:1
Спортист (Баниска) - Черноломец (Острица)                 0:6

                           XI кръг

27 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Левски (Новград) - Две могили II (Две могили)             1:2
28 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Черноломец (Острица) - Левски (Караманово)                3:1
Ботев (Копривец) - Спортист (Баниска)                     3:0
Борово 2000 (Борово) - Ураган (Бъзовец)                   4:0
Прециз Интер (Иваново) - Янтра (Долна Студена)            2:1
в Ценово:
Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Ценово)                   1:5

                           XII кръг

13 март 2011, неделя, 14:30 ч
Левски (Караманово) - Две могили II (Две могили)          2:2
Левски (Новград) - Янтра (Ценово)                         7:0
Младост (Екзарх Йосиф) - Янтра (Долна Студена)            3:1
Прециз Интер (Иваново) - Ураган (Бъзовец)                 3:1
Борово 2000 (Борово) - Спортист (Баниска)                 7:1
Ботев (Копривец) - Черноломец (Острица)                   2:2

                           XIII кръг

20 март 2011, неделя, 14:30 ч
Ботев (Копривец) - Левски (Караманово)                    3:1
Черноломец (Острица) - Борово 2000 (Борово)               1:1
Спортист (Баниска) - Прециз Интер (Иваново)               0:7
Ураган (Бъзовец) - Младост (Екзарх Йосиф)                 1:1
Янтра (Долна Студена) - Левски (Новград)                  3:0
Янтра (Ценово) - Две могили II (Две могили)               1:0

                           XV кръг

Борово 2000 (Борово) - Левски (Караманово)                 -
Ботев (Копривец) - Прециз Интер (Иваново)                  -
Черноломец (Острица) - Младост (Екзарх Йосиф)              -
Спортист (Баниска) - Левски (Новград)                      -
Ураган (Бъзовец) - Две могили II (Две могили)              -
Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово)                     -

                           XVI кръг

Левски (Караманово) - Янтра (Долна Студена)
Янтра (Ценово) - Ураган (Бъзовец)
Две могили II (Две могили) - Спортист (Баниска)
Левски (Новград) - Черноломец (Острица)
Младост (Екзарх Йосиф) - Ботев (Копривец)
Прециз Интер (Иваново) - Борово 2000 (Борово)

                           XVII кръг

Прециз Интер (Иваново) - Левски (Караманово)
Борово 2000 (Борово) - Младост (Екзарх Йосиф)
Ботев (Копривец) - Левски (Новград)
Черноломец (Острица) - Две могили II (Две могили)
в Ценово:
Спортист (Баниска) - Янтра (Ценово)
в Долна Студена:
Ураган (Бъзовец) - Янтра (Долна Студена)

                           XVIII кръг

Левски (Караманово) - Ураган (Бъзовец)
в Баниска:
Янтра (Долна Студена) - Спортист (Баниска)
с домакинство за Черноломец:
Янтра (Ценово) - Черноломец (Острица)
Две могили II (Две могили) - Ботев (Копривец)
Левски (Новград) - Борово 2000 (Борово)
Младост (Екзарх Йосиф) - Прециз Интер (Иваново)

                           XIX кръг

Младост (Екзарх Йосиф) - Левски (Караманово)
Прециз Интер (Иваново) - Левски (Новград)
Борово 2000 (Борово) - Две могили II (Две могили)
в Ценово:
Ботев (Копривец) - Янтра (Ценово)
в Долна Студена:
Черноломец (Острица) - Янтра (Долна Студена)
Спортист (Баниска) - Ураган (Бъзовец)

                           XX кръг

Левски (Караманово) - Спортист (Баниска)
Ураган (Бъзовец) - Черноломец (Острица)
в Копривец:
Янтра (Долна Студена) - Ботев (Копривец)
в Борово:
Янтра (Ценово) - Борово 2000 (Борово)
Две могили II (Две могили) - Прециз Интер (Иваново)
Левски (Новград) - Младост (Екзарх Йосиф)

                           XXI кръг

Левски (Новград) - Левски (Караманово)
Младост (Екзарх Йосиф) - Две могили II (Две могили)
Прециз Интер (Иваново) - Янтра (Ценово)
в Долна Студена:
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Долна Студена)
Ботев (Копривец) - Ураган (Бъзовец)
Черноломец (Острица) - Спортист (Баниска)

                           XXII кръг

Левски (Караманово) - Черноломец (Острица)
Спортист (Баниска) - Ботев (Копривец)
Ураган (Бъзовец) - Борово 2000 (Борово)
Янтра (Долна Студена) - Прециз Интер (Иваново)
в Екзарх Йосиф:
Янтра (Ценово) - Младост (Екзарх Йосиф)
Две могили II (Две могили) - Левски (Новград)

нагоре


ОФГ Русе - финали 2010/11

                           Регламент

Първите четири отбора от всяка група играят 1/4 финали, 1/2 финали и
финал, в един мач на неутрални терени. В 1/4 финалите се срещат
победителите от групите срещу четвъртите отбори от другата група и
вторите в групите срещу третите отбори от другата група. В 1/2 финалите
се срещат победителят от 1/4 финала с участието на победителя от
източната подгрупа с победителя от 1/4 финала с участието на втория
в западната подгрупа и обратно.

                           1/4 финали

на неутрален терен:

                           1/2 финали

на неутрален терен:

                           Финал

в Русе:
победител първи полуфинал - победител втори полуфинал      -

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com