bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Сливен 2010/11


"А" ОФГ Сливен 2010/11

                           IX кръг

13 ноември 2010, събота, 15:00 ч
Гранит (Сборище) - Стандарт (Шивачево)                    0:3
Тополите 2005 (Тополчане) - Кортен 2007 (Кортен)          6:3
14 ноември 2010, неделя, 15:00 ч
Паланките (Бяла паланка) - Спартак (Бяла)                 0:0
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Котел (Котел)                   3:0
Самуил (Самуилово) - Тунджа 2007 (Желю войвода)           3:0

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Стандарт (Шивачево)                 9    6   2   1   28:12   20
-------------------------------------------------------------------
 2. Тополите 2005 (Тополчане)           9    6   1   2   32:20   19
 3. Кортен 2007 (Кортен)                9    5   3   1   29:16   18
 4. Самуил (Самуилово)                  9    5   2   2   27:18   17
 5. Гранит (Сборище)                    9    4   2   3   12:10   14
 6. Тунджа 2007 (Желю войвода)          9    4   0   5   31:20   12
 7. Тунджа 2009 (Мечкарево)             9    2   3   4   16:24    9
 8. Паланките (Бяла паланка)            9    1   3   5   13:29    6
 9. Спартак (Бяла)                      9    0   5   4   10:27    5
-------------------------------------------------------------------
10. Котел (Котел)                       9    1   1   7   12:34    4

Бележки
  - ОС на БФС - Сливен преструктурира двете групи на териториален принцип
от миналия сезон и на тяхно място създава "А" и "Б" ОФГ. Първите 5 отбора
от ОФГ Сливен - изток и ОФГ Сливен - запад през изминалия сезон се включват
в "А" ОФГ Сливен. Останалите отбори се включват в "Б" ОФГ Сливен.
  - Твърдица 2009 (Твърдица), 2-и в ОФГ Сливен - запад и шампион на ОФГ
Сливен през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Паланките (Бяла паланка), 6-и в ОФГ Сливен - запад през изминалия сезон;
се включва в "А" ОФГ, за да попълни групата след отказването на Твърдица
2009 (Твърдица).

                           I кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Котел (Котел) - Самуил (Самуилово)                        2:4
Паланките (Бяла паланка) - Тунджа 2009 (Мечкарево)        3:0
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Кортен 2007 (Кортен) - Спартак (Бяла)                     7:0
Стандарт (Шивачево) - Тополите 2005 (Тополчане)           2:2
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Гранит (Сборище)             3:5

                           II кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Гранит (Сборище) - Котел (Котел)                          2:0
Кортен 2007 (Кортен) - Стандарт (Шивачево)                1:0
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Спартак (Бяла) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                  1:1
Самуил (Самуилово) - Паланките (Бяла паланка)             4:1
Тополите 2005 (Тополчане) - Тунджа 2007 (Желю войвода)    1:0

                           III кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Котел (Котел) - Тополите 2005 (Тополчане)                 2:6
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Самуил (Самуилово)              1:3
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Стандарт (Шивачево) - Спартак (Бяла)                      4:1
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Кортен 2007 (Кортен)         1:4
Паланките (Бяла паланка) - Гранит (Сборище)               0:0

                           IV кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Гранит (Сборище) - Тунджа 2009 (Мечкарево)                4:0
Кортен 2007 (Кортен) - Котел (Котел)                      2:0
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Спартак (Бяла) - Самуил (Самуилово)                       2:2
Тополите 2005 (Тополчане) - Паланките (Бяла паланка)      7:2
Стандарт (Шивачево) - Тунджа 2007 (Желю войвода)          2:1

                           V кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Котел (Котел) - Стандарт (Шивачево)                       1:2
Паланките (Бяла паланка) - Кортен 2007 (Кортен)           2:2
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Спартак (Бяла)               6:2
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Тополите 2005 (Тополчане)       5:3
Самуил (Самуилово) - Гранит (Сборище)                     0:1

                           VI кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Спартак (Бяла) - Гранит (Сборище)                         0:0
Кортен 2007 (Кортен) - Тунджа 2009 (Мечкарево)            3:3
24 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Тополите 2005 (Тополчане) - Самуил (Самуилово)            2:5
Стандарт (Шивачево) - Паланките (Бяла паланка)            7:1
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Котел (Котел)               11:0

                           VII кръг

30 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Котел (Котел) - Спартак (Бяла)                            3:3
Гранит (Сборище) - Тополите 2005 (Тополчане)              0:1
31 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Паланките (Бяла паланка) - Тунджа 2007 (Желю войвода)     3:5
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Стандарт (Шивачево)             3:3
Самуил (Самуилово) - Кортен 2007 (Кортен)                 4:4

                           VIII кръг

6 ноември 2010, събота, 15:00 ч
Кортен 2007 (Кортен) - Гранит (Сборище)                   3:0
Котел (Котел) - Паланките (Бяла паланка)                  4:1
7 ноември 2010, неделя, 15:00 ч
Спартак (Бяла) - Тополите 2005 (Тополчане)                1:4
Стандарт (Шивачево) - Самуил (Самуилово)                  5:2
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Тунджа 2009 (Мечкарево)      4:0

                           X кръг

пролет 2011
Спартак (Бяла) - Кортен 2007 (Кортен)                      -
Тополите 2005 (Тополчане) - Стандарт (Шивачево)            -
Гранит (Сборище) - Тунджа 2007 (Желю войвода)              -
Самуил (Самуилово) - Котел (Котел)                         -
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Паланките (Бяла паланка)         -

                           XI кръг

Тунджа 2009 (Мечкарево) - Спартак (Бяла)
Паланките (Бяла паланка) - Самуил (Самуилово)
Котел (Котел) - Гранит (Сборище)
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Тополите 2005 (Тополчане)
Стандарт (Шивачево) - Кортен 2007 (Кортен)

                           XII кръг

Спартак (Бяла) - Стандарт (Шивачево)
Кортен 2007 (Кортен) - Тунджа 2007 (Желю войвода)
Тополите 2005 (Тополчане) - Котел (Котел)
Гранит (Сборище) - Паланките (Бяла паланка)
Самуил (Самуилово) - Тунджа 2009 (Мечкарево)

                           XIII кръг

Самуил (Самуилово) - Спартак (Бяла)
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Гранит (Сборище)
Паланките (Бяла паланка) - Тополите 2005 (Тополчане)
Котел (Котел) - Кортен 2007 (Кортен)
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Стандарт (Шивачево)

                           XIV кръг

Спартак (Бяла) - Тунджа 2007 (Желю войвода)
Стандарт (Шивачево) - Котел (Котел)
Кортен 2007 (Кортен) - Паланките (Бяла паланка)
Тополите 2005 (Тополчане) - Тунджа 2009 (Мечкарево)
Гранит (Сборище) - Самуил (Самуилово)

                           XV кръг

Гранит (Сборище) - Спартак (Бяла)
Самуил (Самуилово) - Тополите 2005 (Тополчане)
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Кортен 2007 (Кортен)
Паланките (Бяла паланка) - Стандарт (Шивачево)
Котел (Котел) - Тунджа 2007 (Желю войвода)

                           XVI кръг

Спартак (Бяла) - Котел (Котел)
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Паланките (Бяла паланка)
Стандарт (Шивачево) - Тунджа 2009 (Мечкарево)
Кортен 2007 (Кортен) - Самуил (Самуилово)
Тополите 2005 (Тополчане) - Гранит (Сборище)

                           XVII кръг

Тополите 2005 (Тополчане) - Спартак (Бяла)
Гранит (Сборище) - Кортен 2007 (Кортен)
Самуил (Самуилово) - Стандарт (Шивачево)
Тунджа 2009 (Мечкарево) - Тунджа 2007 (Желю войвода)
Паланките (Бяла паланка) - Котел (Котел)

                           XVIII кръг

Спартак (Бяла) - Паланките (Бяла паланка)
Котел (Котел) - Тунджа 2009 (Мечкарево)
Тунджа 2007 (Желю войвода) - Самуил (Самуилово)
Стандарт (Шивачево) - Гранит (Сборище)
Кортен 2007 (Кортен) - Тополите 2005 (Тополчане)

нагоре


"Б" ОФГ Сливен 2010/11

                           V кръг

14 ноември 2010, неделя, 15:00 ч
Заря (Крушаре) - Рома (Тополчане)                         0:4
Левски (Младово) - Ботев 1949 (Кермен)                    0:3
Миньор (Боров дол) - Буря (Градско)                       2:3

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Буря (Градско)                      5    5   0   0   16:7    15
-------------------------------------------------------------------
 2. Рома (Тополчане)                    5    4   0   1   21:7    12 [+]
 3. Ботев 1949 (Кермен)                 5    2   1   2   13:10    7
 4. Заря (Крушаре)                      5    0   3   2    6:13    3
 5. Миньор (Боров дол)                  5    0   2   3    8:20    2 [+]
 6. Левски (Младово)                    5    0   2   3    4:11    2

Бележки
  - ОС на БФС - Сливен преструктурира двете групи на териториален принцип
от миналия сезон и на тяхно място създава "А" и "Б" ОФГ. Първите 5 отбора
от ОФГ Сливен - изток и ОФГ Сливен - запад през изминалия сезон се включват
в "А" ОФГ Сливен. Останалите отбори се включват в "Б" ОФГ Сливен.
  - Чавдар (Ковачите), 6-и в ОФГ Сливен - изток през изминалия сезон; се
отказва от участие.
  - Рома (Тополчане) и Миньор (Боров дол) се включват в групата.

                           I кръг

17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Буря (Градско) - Рома (Тополчане)                         4:1
Ботев 1949 (Кермен) - Миньор (Боров дол)                  4:1
Заря (Крушаре) - Левски (Младово)                         1:1

                           II кръг

24 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Рома (Тополчане) - Левски (Младово)                       3:0
Миньор (Боров дол) - Заря (Крушаре)                       2:2
Буря (Градско) - Ботев 1949 (Кермен)                      3:2

                           III кръг

31 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Ботев 1949 (Кермен) - Рома (Тополчане)                    1:3
Заря (Крушаре) - Буря (Градско)                           0:3
Левски (Младово) - Миньор (Боров дол)                     1:1

                           IV кръг

7 ноември 2010, неделя, 15:00 ч
Рома (Тополчане) - Миньор (Боров дол)                    10:2
Буря (Градско) - Левски (Младово)                         3:2
Ботев 1949 (Кермен) - Заря (Крушаре)                      3:3

                           VI кръг

пролет 2011
Рома (Тополчане) - Буря (Градско)                          -
Миньор (Боров дол) - Ботев 1949 (Кермен)                   -
Левски (Младово) - Заря (Крушаре)                          -

                           VII кръг

Левски (Младово) - Рома (Тополчане)
Заря (Крушаре) - Миньор (Боров дол)
Ботев 1949 (Кермен) - Буря (Градско)

                           VIII кръг

Рома (Тополчане) - Ботев 1949 (Кермен)
Буря (Градско) - Заря (Крушаре)
Миньор (Боров дол) - Левски (Младово)

                           IX кръг

Миньор (Боров дол) - Рома (Тополчане)
Левски (Младово) - Буря (Градско)
Заря (Крушаре) - Ботев 1949 (Кермен)

                           X кръг

Рома (Тополчане) - Заря (Крушаре)
Ботев 1949 (Кермен) - Левски (Младово)
Буря (Градско) - Миньор (Боров дол)

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com