bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ София 2010/11


ОФГ София - изток 2010/11

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Рилски спортист 2011 (Самоков)     18   17   1   0   83:6    52 [-][*]
 2. Звездец (Горна Малина)             18   13   1   4   50:17   40
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Керамик (гара Елин Пелин)          18   13   0   5   55:25   39
 4. Мътивир (Ихтиман)                  18   11   1   6   45:26   34
 5. Мирково (Мирково)                  18    9   2   7   41:39   29
 6. Левски (Долна баня)                18    7   1  10   35:47   22 [+]
 7. Гранит (Широки дол)                18    6   2  10   20:58   20
 8. Бенковски (Костенец)               18    5   2  11   27:32   17
 9. Спартак (Самоков)                  18    2   2  14   23:52    8
10. Титан (Лесново)                    18    0   2  16   12:89    2

Бележки
  - Рилски спортист (Самоков), 14-и в Западна "Б" ФГ през изминалия сезон;
не получава лиценз. Отборът има право да се включи в ЮЗ "В" АФГ, но отказва
участие и там и се включва в ОФГ София - изток като преди това се пререгистрира
като Рилски спортист 2011 (Самоков).
  - Вихър (Лопян), 8-и през изминалия сезон; е преместен в ОФГ София - запад. 
  - Спартак 2001 (Пирдоп), 9-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Левски (Долна баня) се включва в групата.

                           I кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Керамик (гара Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Сам)    1:5
Бенковски (Костенец) - Титан (Лесново)                    7:0
Звездец (Горна Малина) - Левски (Долна баня)              отложен *
* - отложен заради късното включване на Левски в групата.
Спартак (Самоков) - Мирково (Мирково)                     0:2
Мътивир (Ихтиман) - Гранит (Широки дол)                   2:0
22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Левски (Долна баня)              4:1

                           II кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Гранит (Широки дол)      9:1
Мирково (Мирково) - Мътивир (Ихтиман)                     3:6
Керамик (гара Елин Пелин) - Бенковски (Костенец)          3:2
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
в Самоков, ст."Искър": *
Левски (Долна баня) - Спартак (Самоков)                   2:6
* - в Самоков по взаимна договореност заради ремонт на стадиона в
    Долна баня; ответният мач от XI кръг през пролетта се играе в
    Долна баня.
Титан (Лесново) - Звездец (Горна Малина)                  1:4

                           III кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Бенковски (Костенец) - Рилски спортист 2011 (Самоков)     0:1
Гранит (Широки дол) - Мирково (Мирково)                   2:1
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Керамик (гара Елин Пелин)        2:0
Спартак (Самоков) - Титан (Лесново)                       8:1
Мътивир (Ихтиман) - Левски (Долна баня)                   5:0

                           IV кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Мирково (Мирково)       12:0
Левски (Долна баня) - Гранит (Широки дол)                 5:1
Титан (Лесново) - Мътивир (Ихтиман)                       3:6
Бенковски (Костенец) - Звездец (Горна Малина)             0:3 сл. *
* - първоначално 4:3, в последствие на Бенковски е присъдена служебна
    загуба с 0:3 заради нередовен играч.
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Керамик (гара Елин Пелин) - Спартак (Самоков)             7:1

                           V кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Спартак (Самоков) - Бенковски (Костенец)                  2:2
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Рилски спортист 2011 (Самоков)   отложен *
* - отложен заради участието на Рилски спортист 2011 в турнира за Купата
    на България.
Мътивир (Ихтиман) - Керамик (гара Елин Пелин)             2:0
Гранит (Широки дол) - Титан (Лесново)                     3:0
Мирково (Мирково) - Левски (Долна баня)                   2:1
13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Рилски спортист 2011 (Самоков)   1:1

                           VI кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Титан (Лесново) - Мирково (Мирково)                       0:7
Бенковски (Костенец) - Мътивир (Ихтиман)                  0:2
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Левски (Долна баня)     10:0
Керамик (гара Елин Пелин) - Гранит (Широки дол)           8:0
Звездец (Горна Малина) - Спартак (Самоков)                2:0

                           VII кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Спартак (Самоков) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        0:3
Гранит (Широки дол) - Бенковски (Костенец)                0:0
Мирково (Мирково) - Керамик (гара Елин Пелин)             3:0
24 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Мътивир (Ихтиман) - Звездец (Горна Малина)                3:1
Левски (Долна баня) - Титан (Лесново)                     8:1

                           VIII кръг

30 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Титан (Лесново)          3:0 сл. *
* - Титан предварително уведомява, че няма да се яви за мача.
Бенковски (Костенец) - Мирково (Мирково)                  2:0
31 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Керамик (гара Елин Пелин) - Левски (Долна баня)           4:0
Звездец (Горна Малина) - Гранит (Широки дол)              5:1
Спартак (Самоков) - Мътивир (Ихтиман)                     1:4

                           IX кръг

6 ноември 2010, събота, 15:00 ч
Мътивир (Ихтиман) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        0:1
Мирково (Мирково) - Звездец (Горна Малина)                2:1
7 ноември 2010, неделя, 15:00 ч
Гранит (Широки дол) - Спартак (Самоков)                   1:0
Левски (Долна баня) - Бенковски (Костенец)                2:0
Титан (Лесново) - Керамик (гара Елин Пелин)               1:4

                           V кръг - отложен мач

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Рилски спортист 2011 (Самоков)   1:1

                           X кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Титан (Лесново) - Бенковски (Костенец)                    0:3
Левски (Долна баня) - Звездец (Горна Малина)              0:2
Гранит (Широки дол) - Мътивир (Ихтиман)                   2:1
20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Керамик (гара Ел.Пелин)  2:1
Мирково (Мирково) - Спартак (Самоков)                     3:0

                           XI кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
в Долна баня, ст."Левски": *
Спартак (Самоков) - Левски (Долна баня)                   1:2
* - в Долна баня по взаимна договореност от II кръг.
Бенковски (Костенец) - Керамик (гара Елин Пелин)          1:2
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Гранит (Широки дол) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      0:6
Мътивир (Ихтиман) - Мирково (Мирково)                     2:2
Звездец (Горна Малина) - Титан (Лесново)                  5:0

                           XII кръг

2 април 2011, събота, 16:00 ч
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Бенковски (Костенец)     7:0
Левски (Долна баня) - Мътивир (Ихтиман)                   3:1
3 април 2011, неделя, 16:00 ч
Керамик (гара Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)        1:0
Титан (Лесново) - Спартак (Самоков)                       1:1
Мирково (Мирково) - Гранит (Широки дол)                   4:0

                           XIII кръг

9 април 2011, събота, 16:00 ч
Гранит (Широки дол) - Левски (Долна баня)                 2:1
Звездец (Горна Малина) - Бенковски (Костенец)             2:0
10 април 2011, неделя, 16:00 ч
Мирково (Мирково) - Рилски спортист 2011 (Самоков)        1:3
Мътивир (Ихтиман) - Титан (Лесново)                       3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Спартак (Самоков) - Керамик (гара Елин Пелин)             0:4

                           XIV кръг

16 април 2011, събота, 16:00 ч
Бенковски (Костенец) - Спартак (Самоков)                  3:1
Левски (Долна баня) - Мирково (Мирково)                   1:1
17 април 2011, неделя, 16:00 ч
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Звездец (Горна Малина)   4:1
Керамик (гара Елин Пелин) - Мътивир (Ихтиман)             5:2
Титан (Лесново) - Гранит (Широки дол)                     2:2

                           XV кръг

30 април 2011, събота, 16:00 ч
Левски (Долна баня) - Рилски спортист 2011 (Самоков)      0:2
Мътивир (Ихтиман) - Бенковски (Костенец)                  3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
1 май 2011, неделя, 16:00 ч
Мирково (Мирково) - Титан (Лесново)                       5:1
Гранит (Широки дол) - Керамик (гара Елин Пелин)           1:3
Спартак (Самоков) - Звездец (Горна Малина)                отложен *
* - отложен заради участие на отбора на домакините в ежегодния
    национален ромски събор в гр.Септември.
18 май 2011, сряда, 17:00 ч
Спартак (Самоков) - Звездец (Горна Малина)                2:6

                           XVI кръг

7 май 2011, събота, 17:00 ч
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Спартак (Самоков)        3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
8 май 2011, неделя, 17:00 ч
Бенковски (Костенец) - Гранит (Широки дол)                6:1
Керамик (гара Елин Пелин) - Мирково (Мирково)             3:2
Титан (Лесново) - Левски (Долна баня)                     1:7
11 май 2011, сряда, 17:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Мътивир (Ихтиман)                2:0

                           XVII кръг

14 май 2011, събота, 17:00 ч
Левски (Долна баня) - Керамик (гара Елин Пелин)           1:4
Мирково (Мирково) - Бенковски (Костенец)                  2:1
Мътивир (Ихтиман) - Спартак (Самоков)                     3:0 сл.*
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
15 май 2011, неделя, 17:00 ч
Титан (Лесново) - Рилски спортист 2011 (Самоков)          0:8
Гранит (Широки дол) - Звездец (Горна Малина)              0:5

                           XV кръг - отложен мач

18 май 2011, сряда, 17:00 ч
Спартак (Самоков) - Звездец (Горна Малина)                2:6

                           XVIII кръг

21 май 2011, събота, 17:00 ч
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Мътивир (Ихтиман)        3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Бенковски (Костенец) - Левски (Долна баня)                0:1
Керамик (гара Елин Пелин) - Титан (Лесново)               5:0
22 май 2011, неделя, 17:00 ч
Спартак (Самоков) - Гранит (Широки дол)                   0:3 сл.*
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Звездец (Горна Малина) - Мирково (Мирково)                4:1

нагоре


ОФГ София - запад 2010/11

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Торнадо (Безден)                   18   16   0   2   53:13   48
 2. Церово (Церово)                    18   14   0   4   46:31   42
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спортист (Драговищица)             18   12   2   4   53:33   38 [+]
 4. Правец (Правец)                    18   12   0   6   66:40   36
 5. Драгоман (Драгоман)                18    9   1   8   37:37   28
 6. Ком (Годеч)                        18    7   1  10   43:38   22
 7. Искра 2009 (Искрец)                18    7   0  11   24:41   21
 8. Вихър (Алдомировци)                18    4   1  13   31:47   13 [+]
 9. Вихър (Лопян)                      18    4   1  13   22:56   13 <-
10. Искър 2005 (гара Лакатник)         18    2   0  16   18:57    6

Бележки
  - Скала (гара Бов), 6-и; и Искра (Искрец), 1-и през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - Вихър (Лопян), 8-и в ОФГ София - изток през изминалия сезон; е
преместен в ОФГ София - запад. Отборът играе домакинските си мачове на
помощния терен на ст."Чавдар" в Етрополе.
  - Вихър (Алдомировци) и Спортист (Драговищица) се включват в групата.
  - Искър 2005 (гара Лакатник) играе домакинските си мачове в гара Бов.
  - Церово (Церово) играе домакинските си мачове в гара Бов.
  - Вихър (Алдомировци) играе домакинските си мачове на терена на СОУ
"Св.св.Кирил и Методий" в Сливница.

                           I кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ком (Годеч) - Вихър (Алдомировци)                         5:1
Драгоман (Драгоман) - Искър 2005 (гара Лакатник)          6:0
12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Торнадо (Безден) - Спортист (Драговищица)                 отложен *
* - отложен заради късното включване на Спортист в групата.
Церово (Церово) - Вихър (Лопян)                           3:1
Правец (Правец) - Искра 2009 (Искрец)                     4:0
22 септември 2010, сряда, 17:00 ч
Торнадо (Безден) - Спортист (Драговищица)                 5:2

                           II кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Спортист (Драговищица) - Искър 2005 (гара Лакатник)       4:0
Искра 2009 (Искрец) - Драгоман (Драгоман)                 1:0
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Вихър (Алдомировци) - Правец (Правец)                     2:1
Вихър (Лопян) - Ком (Годеч)                               2:1
Торнадо (Безден) - Церово (Церово)                        2:1

                           III кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ком (Годеч) - Торнадо (Безден)                            0:1
Драгоман (Драгоман) - Вихър (Алдомировци)                 5:4
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Церово (Церово) - Спортист (Драговищица)                  4:1
Правец (Правец) - Вихър (Лопян)                           2:0
Искър 2005 (гара Лакатник) - Искра 2009 (Искрец)          1:4

                           IV кръг

3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Спортист (Драговищица) - Искра 2009 (Искрец)              1:0
Вихър (Алдомировци) - Искър 2005 (гара Лакатник)          2:0
Вихър (Лопян) - Драгоман (Драгоман)                       2:3
Торнадо (Безден) - Правец (Правец)                        3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Церово (Церово) - Ком (Годеч)                             3:2

                           V кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ком (Годеч) - Спортист (Драговищица)                      2:2
Драгоман (Драгоман) - Торнадо (Безден)                    0:3 сл. *
* - прекратен в 75' при 1:0 заради саморазправа на състезатели от отбора
    на домакините със съдията. На Драгоман е присъдена служебна загуба с 0:3.
Искър 2005 (гара Лакатник) - Вихър (Лопян)                0:1
Искра 2009 (Искрец) - Вихър (Алдомировци)                 2:1
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Правец (Правец) - Церово (Церово)                         6:0

                           VI кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Вихър (Лопян) - Искра 2009 (Искрец)                       1:2
в Правец: *
Ком (Годеч) - Правец (Правец)                             4:5
* - в Правец по взаимна договореност; ответният мач от XV кръг през пролетта
    се играе в Годеч.
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Спортист (Драговищица) - Вихър (Алдомировци)              2:2
Торнадо (Безден) - Искър 2005 (гара Лакатник)             5:1
Церово (Церово) - Драгоман (Драгоман)                     5:3

                           VII кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Правец (Правец) - Спортист (Драговищица)                  6:0
Драгоман (Драгоман) - Ком (Годеч)                         1:2
Искра 2009 (Искрец) - Торнадо (Безден)                    1:3
Вихър (Алдомировци) - Вихър (Лопян)                       3:1
24 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Искър 2005 (гара Лакатник) - Церово (Церово)              2:4

                           VIII кръг

30 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Спортист (Драговищица) - Вихър (Лопян)                    5:2
Ком (Годеч) - Искър 2005 (гара Лакатник)                  3:2
31 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Торнадо (Безден) - Вихър (Алдомировци)                    1:0
Церово (Церово) - Искра 2009 (Искрец)                     3:0
Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман)                     4:5

                           IX кръг

6 ноември 2010, събота, 15:00 ч
Искра 2009 (Искрец) - Ком (Годеч)                         3:0 сл.
* - първоначално 0:4, в последствие на Искра 2009 е присъдена служебна
    победа с 3:0 заради нередовен играч в състава на Ком.
Вихър (Лопян) - Торнадо (Безден)                          0:4 сл. *
* - прекратен в 80' при 2:1 заради нахлуване на зрители на домакините
    на терена. На Вихър е присъдена служебна загуба с 0:4, а отборът
    е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
7 ноември 2010, неделя, 15:00 ч
Драгоман (Драгоман) - Спортист (Драговищица)              3:2
Искър 2005 (гара Лакатник) - Правец (Правец)              0:4
Вихър (Алдомировци) - Церово (Церово)                     1:2

                           X кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Спортист (Драговищица) - Торнадо (Безден)                 3:2
Искра 2009 (Искрец) - Правец (Правец)                     1:2
Искър 2005 (гара Лакатник) - Драгоман (Драгоман)          0:1
20 март 2011, неделя, 15:00 ч
в Ботевград, ст."Христо Ботев" - помощен терен: *
Вихър (Лопян) - Церово (Церово)                           0:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Вихър.
Вихър (Алдомировци) - Ком (Годеч)                         1:2

                           XI кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Искър 2005 (гара Лакатник) - Спортист (Драговищица)       1:3
Драгоман (Драгоман) - Искра 2009 (Искрец)                 2:0
Правец (Правец) - Вихър (Алдомировци)                     7:1
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Ком (Годеч) - Вихър (Лопян)                               8:2
Церово (Церово) - Торнадо (Безден)                        0:2

                           XII кръг

2 април 2011, събота, 16:00 ч
Спортист (Драговищица) - Церово (Церово)                  4:1
в Правец: *
Вихър (Лопян) - Правец (Правец)                           0:6
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Вихър.
Вихър (Алдомировци) - Драгоман (Драгоман)                 0:1
3 април 2011, неделя, 16:00 ч
Торнадо (Безден) - Ком (Годеч)                            3:0 сл.*
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Искра 2009 (Искрец) - Искър 2005 (гара Лакатник)          5:2

                           XIII кръг

9 април 2011, събота, 16:00 ч
Искра 2009 (Искрец) - Спортист (Драговищица)              1:5
Драгоман (Драгоман) - Вихър (Лопян)                       3:3
Правец (Правец) - Торнадо (Безден)                        2:1
10 април 2011, неделя, 16:00 ч
Искър 2005 (гара Лакатник) - Вихър (Алдомировци)          3:1
Ком (Годеч) - Церово (Церово)                             0:4

                           XIV кръг

16 април 2011, събота, 16:00 ч
Спортист (Драговищица) - Ком (Годеч)                      1:0
Церово (Церово) - Правец (Правец)                         4:3
Торнадо (Безден) - Драгоман (Драгоман)                    3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
17 април 2011, неделя, 16:00 ч
в Ботевград, ст."Христо Ботев" - помощен терен: *
Вихър (Лопян) - Искър 2005 (гара Лакатник)                1:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Вихър.
Вихър (Алдомировци) - Искра 2009 (Искрец)                 5:0

                           XV кръг

30 април 2011, събота, 16:00 ч
Вихър (Алдомировци) - Спортист (Драговищица)              1:3
Искър 2005 (гара Лакатник) - Торнадо (Безден)             1:5
Драгоман (Драгоман) - Церово (Церово)                     2:3
в Годеч: *
Правец (Правец) - Ком (Годеч)                             3:7
* - в Годеч по взаимна договореност от VI кръг.
1 май 2011, неделя, 16:00 ч
Искра 2009 (Искрец) - Вихър (Лопян)                       4:1

                           XVI кръг

7 май 2011, събота, 17:00 ч
Спортист (Драговищица) - Правец (Правец)                 10:2
Ком (Годеч) - Драгоман (Драгоман)                         1:2
Торнадо (Безден) - Искра 2009 (Искрец)                    3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
8 май 2011, неделя, 17:00 ч
Церово (Церово) - Искър 2005 (гара Лакатник)              2:1
Вихър (Лопян) - Вихър (Алдомировци)                       4:3

                           XVII кръг

14 май 2011, събота, 17:00 ч
Вихър (Лопян) - Спортист (Драговищица)                    1:4
15 май 2011, неделя, 17:00 ч
Вихър (Алдомировци) - Торнадо (Безден)                    2:4
Искра 2009 (Искрец) - Церово (Церово)                     0:1
Искър 2005 (гара Лакатник) - Ком (Годеч)                  2:0
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)                     0:3 сл.*
* - първоначално 2:2, в последствие на Драгоман е присъдена служебна
    загуба с 0:3 заради нередовни състезатели.

                           XVIII кръг

21 май 2011, събота, 17:00 ч
Спортист (Драговищица) - Драгоман (Драгоман)              1:0
22 май 2011, неделя, 17:00 ч
Правец (Правец) - Искър 2005 (гара Лакатник)              6:2
Ком (Годеч) - Искра 2009 (Искрец)                         6:0
Церово (Церово) - Вихър (Алдомировци)                     4:1
Торнадо (Безден) - Вихър (Лопян)                          3:0 сл.*
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.

нагоре


ОФГ София - финали 2010/11

                           1/2 финали

29 май 2011, неделя, 17:00 ч
в Драгоман:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Церово (Церово)          5:0
в кв.Обеля, София:
Торнадо (Безден) - Звездец (Горна Малина)                 1:1; при дузпите: 4:5

                           Финал

4 юни 2011, събота, 17:00 ч
в гр.Елин Пелин, ст."Левски":
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Звездец (Горна Малина)   5:0

нагоре

Благодарим на Стефан Йорданов.

Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com