bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Варна 2010/11


"А" ОФГ Варна 2010/11

                           IX кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Тополи 2010 (Тополи) - Тръстиково (Тръстиково)            1:1
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Камчиец (Дългопол) - Агромел (Момчилово)                  0:2
Аврен (Аврен) - Камчийски сокол (Дъбравино)               5:0
Провадия (Провадия) - Черноморец (Чернево)                2:3
Устрем (Караманите) - Феникси (Варна)                     3:2

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тополи 2010 (Тополи)                9    8   1   0   27:9    25 [+][*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Черноморец (Чернево)                9    5   1   3   20:16   16
 3. Провадия (Провадия)                 9    5   0   4   20:11   15
 4. Аврен (Аврен)                       9    4   2   3   23:17   14
 5. Устрем (Караманите)                 9    4   2   3   12:14   14
 6. Агромел (Момчилово)                 9    4   1   4   17:16   13
 7. Камчиец (Дългопол)                  9    4   0   5   17:20   12 [+]
 8. Феникси (Варна)                     9    3   0   6   18:27    9 [+]
 9. Камчийски сокол (Дъбравино)         9    2   1   6   17:27    7
-------------------------------------------------------------------
10. Тръстиково (Тръстиково)             9    1   2   6   11:25    5

Бележки
  - Девня (Девня), 1-и през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Аксаково (Аксаково), 17-и в Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон;
изпада в ОФГ Варна, но се отказва от участие.
  - Спринт (Белоградец), 10-и през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ Варна.
  - Феникси (Варна), 1-и в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ Варна.
Отборът играе домакинските си мачове на ст."Корабостроител" в кв.Аспарухово, Варна.
  - Владислав (Варна), 2-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Камчиец (Дългопол), 2-и в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ
Варна за да запълни групата след отказването на Аксаково (Аксаково) и Владислав
(Варна).
  - Тополи 2010 (Тополи) се включва в групата и е включен направо в "А" ОФГ Варна.

                           I кръг

19 септември 2010, неделя, 16:00 ч
Феникси (Варна) - Агромел (Момчилово)                     4:1
Черноморец (Чернево) - Устрем (Караманите)                1:2
Камчийски сокол (Дъбравино) - Провадия (Провадия)         1:2
Тръстиково (Тръстиково) - Аврен (Аврен)                   1:3
Камчиец (Дългопол) - Тополи 2010 (Тополи)                 1:2

                           II кръг

25 септември 2010, събота, 16:00 ч
Агромел (Момчилово) - Тополи 2010 (Тополи)                1:2
26 септември 2010, неделя, 16:00 ч
Аврен (Аврен) - Камчиец (Дългопол)                        7:2
Провадия (Провадия) - Тръстиково (Тръстиково)             6:1
Устрем (Караманите) - Камчийски сокол (Дъбравино)         3:2
Феникси (Варна) - Черноморец (Чернево)                    0:2

                           III кръг

2 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Тополи 2010 (Тополи) - Аврен (Аврен)                      3:1
3 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Черноморец (Чернево) - Агромел (Момчилово)                4:2
Камчийски сокол (Дъбравино) - Феникси (Варна)             5:2
Тръстиково (Тръстиково) - Устрем (Караманите)             1:1
Камчиец (Дългопол) - Провадия (Провадия)                  0:3 сл.

                           IV кръг

9 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Агромел (Момчилово) - Аврен (Аврен)                       отложен
10 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Провадия (Провадия) - Тополи 2010 (Тополи)                1:2
Устрем (Караманите) - Камчиец (Дългопол)                  1:3
Феникси (Варна) - Тръстиково (Тръстиково)                 3:1
Черноморец (Чернево) - Камчийски сокол (Дъбравино)        1:1
21 октомври 2010, четвъртък, 15:00 ч
Агромел (Момчилово) - Аврен (Аврен)                       отложен
21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Агромел (Момчилово) - Аврен (Аврен)                       1:1

                           V кръг

16 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Тополи 2010 (Тополи) - Устрем (Караманите)                1:0
17 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Камчийски сокол (Дъбравино) - Агромел (Момчилово)         2:5
Тръстиково (Тръстиково) - Черноморец (Чернево)            0:2
Камчиец (Дългопол) - Феникси (Варна)                      4:1
Аврен (Аврен) - Провадия (Провадия)                       0:3

                           VI кръг

23 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Агромел (Момчилово) - Провадия (Провадия)                 1:0
24 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Устрем (Караманите) - Аврен (Аврен)                       0:0
Феникси (Варна) - Тополи 2010 (Тополи)                    отложен
Черноморец (Чернево) - Камчиец (Дългопол)                 1:2
Камчийски сокол (Дъбравино) - Тръстиково (Тръстиково)     4:2
21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Феникси (Варна) - Тополи 2010 (Тополи)                    0:7

                           VII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Тополи 2010 (Тополи) - Черноморец (Чернево)               5:2
31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Тръстиково (Тръстиково) - Агромел (Момчилово)             1:3
Камчиец (Дългопол) - Камчийски сокол (Дъбравино)          3:0 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Аврен (Аврен) - Феникси (Варна)                           4:3
Провадия (Провадия) - Устрем (Караманите)                 3:0

                           VIII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Агромел (Момчилово) - Устрем (Караманите)                 1:2
7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Феникси (Варна) - Провадия (Провадия)                     3:0
Черноморец (Чернево) - Аврен (Аврен)                      4:2
Камчийски сокол (Дъбравино) - Тополи 2010 (Тополи)        2:4
Тръстиково (Тръстиково) - Камчиец (Дългопол)              3:2

                           X кръг

2 април 2011, събота, 16:00 ч
Агромел (Момчилово) - Феникси (Варна)                      -
Тополи 2010 (Тополи) - Камчиец (Дългопол)                  -
3 април 2011, неделя, 16:00 ч
Устрем (Караманите) - Черноморец (Чернево)                 -
Провадия (Провадия) - Камчийски сокол (Дъбравино)          -
Аврен (Аврен) - Тръстиково (Тръстиково)                    -

                           XI кръг

9 април 2011, събота, 16:00 ч
Тополи 2010 (Тополи) - Агромел (Момчилово)
10 април 2011, неделя, 16:00 ч
Камчиец (Дългопол) - Аврен (Аврен)
Тръстиково (Тръстиково) - Провадия (Провадия)
Камчийски сокол (Дъбравино) - Устрем (Караманите)
Черноморец (Чернево) - Феникси (Варна)

                           XII кръг

16 април 2011, събота, 16:00 ч
Агромел (Момчилово) - Черноморец (Чернево)
17 април 2011, неделя, 16:00 ч
Феникси (Варна) - Камчийски сокол (Дъбравино)
Устрем (Караманите) - Тръстиково (Тръстиково)
Провадия (Провадия) - Камчиец (Дългопол)
Аврен (Аврен) - Тополи 2010 (Тополи)

                           XIII кръг

23 април 2011, събота, 16:00 ч
Тополи 2010 (Тополи) - Провадия (Провадия)
24 април 2011, неделя, 16:00 ч
Аврен (Аврен) - Агромел (Момчилово)
Камчиец (Дългопол) - Устрем (Караманите)
Тръстиково (Тръстиково) - Феникси (Варна)
Камчийски сокол (Дъбравино) - Черноморец (Чернево)

                           XIV кръг

30 април 2011, събота, 16:00 ч
Агромел (Момчилово) - Камчийски сокол (Дъбравино)
1 май 2011, неделя, 16:00 ч
Черноморец (Чернево) - Тръстиково (Тръстиково)
Феникси (Варна) - Камчиец (Дългопол)
Устрем (Караманите) - Тополи 2010 (Тополи)
Провадия (Провадия) - Аврен (Аврен)

                           XV кръг

7 май 2011, събота, 17:00 ч
Тополи 2010 (Тополи) - Феникси (Варна)
8 май 2011, неделя, 17:00 ч
Провадия (Провадия) - Агромел (Момчилово)
Аврен (Аврен) - Устрем (Караманите)
Камчиец (Дългопол) - Черноморец (Чернево)
Тръстиково (Тръстиково) - Камчийски сокол (Дъбравино)

                           XVI кръг

14 май 2011, събота, 17:00 ч
Агромел (Момчилово) - Тръстиково (Тръстиково)
15 май 2011, неделя, 17:00 ч
Камчийски сокол (Дъбравино) - Камчиец (Дългопол)
Черноморец (Чернево) - Тополи 2010 (Тополи)
Феникси (Варна) - Аврен (Аврен)
Устрем (Караманите) - Провадия (Провадия)

                           XVII кръг

21 май 2011, събота, 17:00 ч
Тополи 2010 (Тополи) - Камчийски сокол (Дъбравино)
22 май 2011, неделя, 17:00 ч
Устрем (Караманите) - Агромел (Момчилово)
Провадия (Провадия) - Феникси (Варна)
Аврен (Аврен) - Черноморец (Чернево)
Камчиец (Дългопол) - Тръстиково (Тръстиково)

                           XVIII кръг

28 май 2011, събота, 17:00 ч
Агромел (Момчилово) - Камчиец (Дългопол)
29 май 2011, неделя, 17:00 ч
Тръстиково (Тръстиково) - Тополи 2010 (Тополи)
Камчийски сокол (Дъбравино) - Аврен (Аврен)
Черноморец (Чернево) - Провадия (Провадия)
Феникси (Варна) - Устрем (Караманите)

нагоре


"Б" ОФГ Варна 2010/11

                           XIII кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Балкан (Аспарухово) - Шерба (Гроздьово)                   2:1
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Лудогорец (Доброплодно) - Орлите (Стефан Караджа)         2:0
Ботев (Брестак) - Спринт (Белоградец)                     1:3
Сини вир (Цонево) - Игнатиево (Игнатиево)                 7:3
Вихър (Вълчи дол) - МИГ 2010 (Девня)                      1:1
Искра (Генерал Киселово)                                  почива

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Аспарухово)                12    8   2   2   39:21   26
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър (Вълчи дол)                  12    8   2   2   32:21   26
 3. Орлите (Стефан Караджа)            12    8   1   3   24:17   25 [+]
 4. Спринт (Белоградец)                12    8   0   4   38:16   24 [-]
 5. Лудогорец (Доброплодно)            12    7   1   4   18:20   22
 6. Сини вир (Цонево)                  12    6   1   5   27:20   19
 7. МИГ 2010 (Девня)                   11    5   2   4   28:26   17 [+]
 8. Шерба (Гроздьово)                  12    4   1   7   24:25   13
 9. Искра (Генерал Киселово)           11    2   1   8    9:19    7 [+]
10. Игнатиево (Игнатиево)              12    1   2   9   11:42    5
11. Ботев (Брестак)                    12    0   3   9   12:35    3

Бележки
  - Феникси (Варна), 1-и; и Камчиец (Дългопол), 2-и през изминалия сезон; влизат
в "А" ОФГ Варна.
  - Спринт (Белоградец), 10-и в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ.
  - МИГ 2010 (Девня), Орлите (Стефан Караджа) и Искра (Генерал Киселово) се включват
в групата.

                           I кръг

18 септември 2010, събота, 16:00 ч
Балкан (Аспарухово) - Игнатиево (Игнатиево)               4:1
19 септември 2010, неделя, 16:00 ч
Вихър (Вълчи дол) - Шерба (Гроздьово)                     3:2
Ботев (Брестак) - Орлите (Стефан Караджа)                 2:3
Лудогорец (Доброплодно) - Искра (Генерал Киселово)        2:1
22 септември 2010, сряда, 16:00 ч
Сини вир (Цонево) - Спринт (Белоградец)                   2:0
МИГ 2010 (Девня)                                          почива

                           II кръг

25 септември 2010, събота, 16:00 ч
МИГ 2010 (Девня) - Вихър (Вълчи дол)                      1:4
26 септември 2010, неделя, 16:00 ч
Орлите (Стефан Караджа) - Лудогорец (Доброплодно)         2:1
Спринт (Белоградец) - Ботев (Брестак)                     4:1
Игнатиево (Игнатиево) - Сини вир (Цонево)                 3:1
Шерба (Гроздьово) - Балкан (Аспарухово)                   3:3
Искра (Генерал Киселово)                                  почива

                           III кръг

2 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Балкан (Аспарухово) - МИГ 2010 (Девня)                    2:4
Искра (Генерал Киселово) - Орлите (Стефан Караджа)        1:2
3 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Сини вир (Цонево) - Шерба (Гроздьово)                     3:0
Ботев (Брестак) - Игнатиево (Игнатиево)                   1:1
Лудогорец (Доброплодно) - Спринт (Белоградец)             2:0
Вихър (Вълчи дол)                                         почива

                           IV кръг

9 октомври 2010, събота, 15:00 ч
МИГ 2010 (Девня) - Сини вир (Цонево)                      3:1
10 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Спринт (Белоградец) - Искра (Генерал Киселово)            2:0
Игнатиево (Игнатиево) - Лудогорец (Доброплодно)           0:2
Шерба (Гроздьово) - Ботев (Брестак)                       3:1
Вихър (Вълчи дол) - Балкан (Аспарухово)                   2:2
Орлите (Стефан Караджа)                                   почива

                           V кръг

16 октомври 2010, събота, 15:00 ч
Искра (Генерал Киселово) - Игнатиево (Игнатиево)          3:0
17 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Сини вир (Цонево) - Вихър (Вълчи дол)                     5:0
Ботев (Брестак) - МИГ 2010 (Девня)                        3:4
Лудогорец (Доброплодно) - Шерба (Гроздьово)               3:2
Орлите (Стефан Караджа) - Спринт (Белоградец)             3:1
Балкан (Аспарухово)                                       почива

                           VI кръг

23 октомври 2010, събота, 15:00 ч
МИГ 2010 (Девня) - Лудогорец (Доброплодно)                6:1
Балкан (Аспарухово) - Сини вир (Цонево)                   5:0 сл.
24 октомври 2010, неделя, 15:00 ч
Игнатиево (Игнатиево) - Орлите (Стефан Караджа)           0:0
Шерба (Гроздьово) - Искра (Генерал Киселово)              2:1
Вихър (Вълчи дол) - Ботев (Брестак)                       4:0
Спринт (Белоградец)                                       почива

                           VII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Искра (Генерал Киселово) - МИГ 2010 (Девня)               1:1
31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Ботев (Брестак) - Балкан (Аспарухово)                     1:7
Лудогорец (Доброплодно) - Вихър (Вълчи дол)               2:3
Орлите (Стефан Караджа) - Шерба (Гроздьово)               2:1
Спринт (Белоградец) - Игнатиево (Игнатиево)               5:1
Сини вир (Цонево)                                         почива

                           VIII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
МИГ 2010 (Девня) - Орлите (Стефан Караджа)                2:4
Балкан (Аспарухово) - Лудогорец (Доброплодно)             5:0
7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Шерба (Гроздьово) - Спринт (Белоградец)                   1:4
Вихър (Вълчи дол) - Искра (Генерал Киселово)              1:0
Сини вир (Цонево) - Ботев (Брестак)                       0:0
Игнатиево (Игнатиево)                                     почива

                           IX кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Искра (Генерал Киселово) - Балкан (Аспарухово)            1:3
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Лудогорец (Доброплодно) - Сини вир (Цонево)               1:0
Орлите (Стефан Караджа) - Вихър (Вълчи дол)               3:2
Спринт (Белоградец) - МИГ 2010 (Девня)                    5:0
Игнатиево (Игнатиево) - Шерба (Гроздьово)                 0:4
Ботев (Брестак)                                           почива

                           X кръг

20 ноември 2010, събота, 14:00 ч
МИГ 2010 (Девня) - Игнатиево (Игнатиево)                  6:0
Балкан (Аспарухово) - Орлите (Стефан Караджа)             2:0
21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Вихър (Вълчи дол) - Спринт (Белоградец)                   3:2
Сини вир (Цонево) - Искра (Генерал Киселово)              5:0
Ботев (Брестак) - Лудогорец (Доброплодно)                 1:1
Шерба (Гроздьово)                                         почива

                           XI кръг

27 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Искра (Генерал Киселово) - Ботев (Брестак)                1:0
28 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Орлите (Стефан Караджа) - Сини вир (Цонево)               1:2
Спринт (Белоградец) - Балкан (Аспарухово)                 8:1
Игнатиево (Игнатиево) - Вихър (Вълчи дол)                 2:6
Шерба (Гроздьово) - МИГ 2010 (Девня)                      4:0
Лудогорец (Доброплодно)                                   почива

                           XII кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Игнатиево (Игнатиево) - Балкан (Аспарухово)               0:3
Искра (Генерал Киселово) - Лудогорец (Доброплодно)        0:1
20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Шерба (Гроздьово) - Вихър (Вълчи дол)                     1:3
Спринт (Белоградец) - Сини вир (Цонево)                   4:1
Орлите (Стефан Караджа) - Ботев (Брестак)                 4:1
МИГ 2010 (Девня)                                          почива

                           XIV кръг

2 април 2011, събота, 16:00 ч
МИГ 2010 (Девня) - Балкан (Аспарухово)                     -
3 април 2011, неделя, 16:00 ч
Шерба (Гроздьово) - Сини вир (Цонево)                      -
Игнатиево (Игнатиево) - Ботев (Брестак)                    -
Спринт (Белоградец) - Лудогорец (Доброплодно)              -
Орлите (Стефан Караджа) - Искра (Генерал Киселово)         -
Вихър (Вълчи дол)                                         почива

                           XV кръг

9 април 2011, събота, 16:00 ч
Искра (Генерал Киселово) - Спринт (Белоградец)
Балкан (Аспарухово) - Вихър (Вълчи дол)
10 април 2011, неделя, 16:00 ч
Орлите (Стефан Караджа) - почива
Лудогорец (Доброплодно) - Игнатиево (Игнатиево)
Ботев (Брестак) - Шерба (Гроздьово)
Сини вир (Цонево) - МИГ 2010 (Девня)

                           XVI кръг

16 април 2011, събота, 16:00 ч
МИГ 2010 (Девня) - Ботев (Брестак)
17 април 2011, неделя, 16:00 ч
почива - Балкан (Аспарухово)
Вихър (Вълчи дол) - Сини вир (Цонево)
Шерба (Гроздьово) - Лудогорец (Доброплодно)
Игнатиево (Игнатиево) - Искра (Генерал Киселово)
Спринт (Белоградец) - Орлите (Стефан Караджа)

                           XVII кръг

23 април 2011, събота, 16:00 ч
Искра (Генерал Киселово) - Шерба (Гроздьово)
24 април 2011, неделя, 16:00 ч
Спринт (Белоградец) - почива
Орлите (Стефан Караджа) - Игнатиево (Игнатиево)
Лудогорец (Доброплодно) - МИГ 2010 (Девня)
Ботев (Брестак) - Вихър (Вълчи дол)
Сини вир (Цонево) - Балкан (Аспарухово)

                           XVIII кръг

30 април 2011, събота, 16:00 ч
Балкан (Аспарухово) - Ботев (Брестак)
МИГ 2010 (Девня) - Искра (Генерал Киселово)
1 май 2011, неделя, 16:00 ч
почива - Сини вир (Цонево)
Вихър (Вълчи дол) - Лудогорец (Доброплодно)
Шерба (Гроздьово) - Орлите (Стефан Караджа)
Игнатиево (Игнатиево) - Спринт (Белоградец)

                           XIX кръг

7 май 2011, събота, 17:00 ч
Искра (Генерал Киселово) - Вихър (Вълчи дол)
8 май 2011, неделя, 17:00 ч
Игнатиево (Игнатиево) - почива
Спринт (Белоградец) - Шерба (Гроздьово)
Орлите (Стефан Караджа) - МИГ 2010 (Девня)
Лудогорец (Доброплодно) - Балкан (Аспарухово)
Ботев (Брестак) - Сини вир (Цонево)

                           XX кръг

14 май 2011, събота, 17:00 ч
Балкан (Аспарухово) - Искра (Генерал Киселово)
МИГ 2010 (Девня) - Спринт (Белоградец)
15 май 2011, неделя, 17:00 ч
почива - Ботев (Брестак)
Сини вир (Цонево) - Лудогорец (Доброплодно)
Вихър (Вълчи дол) - Орлите (Стефан Караджа)
Шерба (Гроздьово) - Игнатиево (Игнатиево)

                           XXI кръг

21 май 2011, събота, 17:00 ч
Искра (Генерал Киселово) - Сини вир (Цонево)
22 май 2011, неделя, 17:00 ч
Шерба (Гроздьово) - почива
Игнатиево (Игнатиево) - МИГ 2010 (Девня)
Спринт (Белоградец) - Вихър (Вълчи дол)
Орлите (Стефан Караджа) - Балкан (Аспарухово)
Лудогорец (Доброплодно) - Ботев (Брестак)

                           XXII кръг

28 май 2011, събота, 17:00 ч
Балкан (Аспарухово) - Спринт (Белоградец)
МИГ 2010 (Девня) - Шерба (Гроздьово)
29 май 2011, неделя, 17:00 ч
почива - Лудогорец (Доброплодно)
Ботев (Брестак) - Искра (Генерал Киселово)
Сини вир (Цонево) - Орлите (Стефан Караджа)
Вихър (Вълчи дол) - Игнатиево (Игнатиево)

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com