bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Велико Търново 2010/11


"А" ОФГ Велико Търново - изток 2010/11

                           X кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Ботев 1921 (Златарица) - Лозен (Лозен)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Ивелин Генов 85']
Чумерна (Елена) - Левски 1986 (Стражица)                  0:1
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Бали (Дебелец) - Вихър (Добри дял)                        4:0
Янтра (Драганово) - Росица (Поликраище)                   0:0
Левски (Лясковец) - Килифарево (Килифарево)               0:0

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Килифарево (Килифарево)            10    6   4   0   19:6    22 [*]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Бали (Дебелец)                     10    6   2   2   20:6    20 [*]
 3. Росица (Поликраище)                10    5   3   2   16:12   18
 4. Янтра (Драганово)                  10    5   2   3   17:9    17
 5. Ботев 1921 (Златарица)             10    5   2   3   20:19   17
 6. Левски 1986 (Стражица)             10    4   2   4    9:9    14
 7. Левски (Лясковец)                  10    3   3   4   10:17   12
 8. Лозен (Лозен)                      10    2   1   7   11:20    7
 9. Чумерна (Елена)                    10    1   3   6    9:15    6
-------------------------------------------------------------------
10. Вихър (Добри дял)                  10    2   0   8    3:21    6 [+]

Бележки
  - Самоводене (Самоводене), 1-и през изминалия сезон; влиза в Северозападна
"В" АФГ.
  - Вихър (Добри дял), 3-и в "Б" ОФГ през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ
Велико Търново - изток.
  - Килифарево 2003 (Килифарево) се преименува на Килифарево (Килифарево).
  - Бали 2002 (Дебелец) се преименува на Бали (Дебелец).

                           I кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Лозен (Лозен) - Ботев 1921 (Златарица)                    5:6
Вихър (Добри дял) - Бали (Дебелец)                        1:3
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Росица (Поликраище) - Янтра (Драганово)                   1:5
Килифарево (Килифарево) - Левски (Лясковец)               3:1
Левски 1986 (Стражица) - Чумерна (Елена)                  0:0

                           II кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ботев 1921 (Златарица) - Чумерна (Елена)                  3:1
Лозен (Лозен) - Вихър (Добри дял)                         2:0
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Левски (Лясковец) - Левски 1986 (Стражица)                1:1
Янтра (Драганово) - Килифарево (Килифарево)               1:2
Бали (Дебелец) - Росица (Поликраище)                      0:1

                           III кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Вихър (Добри дял) - Ботев 1921 (Златарица)                0:1
Чумерна (Елена) - Левски (Лясковец)                       2:3
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Росица (Поликраище) - Лозен (Лозен)                       2:1
Килифарево (Килифарево) - Бали (Дебелец)                  0:0
Левски 1986 (Стражица) - Янтра (Драганово)                0:2

                           IV кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ботев 1921 (Златарица) - Левски (Лясковец)                4:0
Лозен (Лозен) - Килифарево (Килифарево)                   0:2
Вихър (Добри дял) - Росица (Поликраище)                   0:1
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Янтра (Драганово) - Чумерна (Елена)                       2:1
Бали (Дебелец) - Левски 1986 (Стражица)                   1:0

                           V кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Чумерна (Елена) - Бали (Дебелец)                          2:2
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Росица (Поликраище) - Ботев 1921 (Златарица)              4:1
Килифарево (Килифарево) - Вихър (Добри дял)               4:0
Левски 1986 (Стражица) - Лозен (Лозен)                    3:0
Левски (Лясковец) - Янтра (Драганово)                     1:0

                           VI кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ботев 1921 (Златарица) - Янтра (Драганово)                1:1
Лозен (Лозен) - Чумерна (Елена)                           0:0
Вихър (Добри дял) - Левски 1986 (Стражица)                1:0
24 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Бали (Дебелец) - Левски (Лясковец)                        3:0
Росица (Поликраище) - Килифарево (Килифарево)             1:1

                           VII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Чумерна (Елена) - Вихър (Добри дял)                       3:0
31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Килифарево (Килифарево) - Ботев 1921 (Златарица)          2:2
Левски 1986 (Стражица) - Росица (Поликраище)              1:0
Левски (Лясковец) - Лозен (Лозен)                         1:0
Янтра (Драганово) - Бали (Дебелец)                        1:0

                           VIII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Ботев 1921 (Златарица) - Бали (Дебелец)                   1:4
Лозен (Лозен) - Янтра (Драганово)                         3:2
Вихър (Добри дял) - Левски (Лясковец)                     1:0
7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Росица (Поликраище) - Чумерна (Елена)                     3:0
Килифарево (Килифарево) - Левски 1986 (Стражица)          4:1

                           IX кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Чумерна (Елена) - Килифарево (Килифарево)                 0:1
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Левски 1986 (Стражица) - Ботев 1921 (Златарица)           2:0
Левски (Лясковец) - Росица (Поликраище)                   3:3
Янтра (Драганово) - Вихър (Добри дял)                     3:0
Бали (Дебелец) - Лозен (Лозен)                            3:0

                           XI кръг

2 април 2011, събота, 17:00 ч
Чумерна (Елена) - Ботев 1921 (Златарица)                   -
Вихър (Добри дял) - Лозен (Лозен)                          -
3 април 2011, неделя, 17:00 ч
Левски 1986 (Стражица) - Левски (Лясковец)                 -
Килифарево (Килифарево) - Янтра (Драганово)                -
Росица (Поликраище) - Бали (Дебелец)                       -

                           XII кръг

9 април 2011, събота, 17:00 ч
Ботев 1921 (Златарица) - Вихър (Добри дял)
Лозен (Лозен) - Росица (Поликраище)
10 април 2011, неделя, 17:00 ч
Бали (Дебелец) - Килифарево (Килифарево)
Янтра (Драганово) - Левски 1986 (Стражица)
Левски (Лясковец) - Чумерна (Елена)

                           XIII кръг

16 април 2011, събота, 17:00 ч
Чумерна (Елена) - Янтра (Драганово)
17 април 2011, неделя, 17:00 ч
Левски (Лясковец) - Ботев 1921 (Златарица)
Левски 1986 (Стражица) - Бали (Дебелец)
Килифарево (Килифарево) - Лозен (Лозен)
Росица (Поликраище) - Вихър (Добри дял)

                           XIV кръг

23 април 2011, събота, 17:00 ч
Ботев 1921 (Златарица) - Росица (Поликраище)
Вихър (Добри дял) - Килифарево (Килифарево)
Лозен (Лозен) - Левски 1986 (Стражица)
24 април 2011, неделя, 17:00 ч
Бали (Дебелец) - Чумерна (Елена)
Янтра (Драганово) - Левски (Лясковец)

                           XV кръг

30 април 2011, събота, 18:00 ч
Чумерна (Елена) - Лозен (Лозен)
1 май 2011, неделя, 18:00 ч
Янтра (Драганово) - Ботев 1921 (Златарица)
Левски (Лясковец) - Бали (Дебелец)
Левски 1986 (Стражица) - Вихър (Добри дял)
Килифарево (Килифарево) - Росица (Поликраище)

                           XVI кръг

7 май 2011, събота, 18:00 ч
Ботев 1921 (Златарица) - Килифарево (Килифарево)
Вихър (Добри дял) - Чумерна (Елена)
Лозен (Лозен) - Левски (Лясковец)
8 май 2011, неделя, 18:00 ч
Росица (Поликраище) - Левски 1986 (Стражица)
Бали (Дебелец) - Янтра (Драганово)

                           XVII кръг

14 май 2011, събота, 18:00 ч
Чумерна (Елена) - Росица (Поликраище)
15 май 2011, неделя, 18:00 ч
Бали (Дебелец) - Ботев 1921 (Златарица)
Янтра (Драганово) - Лозен (Лозен)
Левски (Лясковец) - Вихър (Добри дял)
Левски 1986 (Стражица) - Килифарево (Килифарево)

                           XVIII кръг

21 май 2011, събота, 18:00 ч
Ботев 1921 (Златарица) - Левски 1986 (Стражица)
Вихър (Добри дял) - Янтра (Драганово)
Лозен (Лозен) - Бали (Дебелец)
22 май 2011, неделя, 18:00 ч
Килифарево (Килифарево) - Чумерна (Елена)
Росица (Поликраище) - Левски (Лясковец)

нагоре


"А" ОФГ Велико Търново - запад 2010/11

                           XIII кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
ЦеСеКа (Лесичери) - Бъдеще (Бутово)                      12:1
Атлетик (Свищов) - Янтра (Полски Тръмбеш)                 3:0 (1:0)
  [1:0 Георги Павлов 10', 2:0 Петър Иванов 47', 3:0 Георги Иванов 85']
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Лозен 2006 (Сухиндол) - Челси (Вързулица)                 3:2 (2:0)  /извън класирането/
  [1:0 Веселин Геновски 18'-д, 2:0 Радослав Отчев 29', 2:1 Кирил Стойков 72',
   3:1 Билянт Чавдарлиев 78', 3:2 Радослав Генчев 86'-д]
Изгрев 99 (Царевец) - Бенковски (Българско Сливово)       3:0
Вихър (Раданово) - Стрела (Ореш)                          6:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Удар (Бяла черква)            4:1

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЦеСеКа (Лесичери)                  12   11   1   0   61:9    34
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Земеделец-Елит (Козловец)          12   10   1   1   31:9    31
 3. Атлетик (Свищов)                   12    8   0   4   31:16   24
 4. Лозен 2006 (Сухиндол)              11    6   2   3   26:17   20
 5. Изгрев 99 (Царевец)                12    4   3   5   20:17   15
 6. Янтра (Полски Тръмбеш)             12    4   2   6   15:19   14
 7. Бенковски (Българско Сливово)      12    3   4   5   15:27   13
 8. Удар (Бяла черква)                 11    3   3   5   32:21   12
 9. Вихър (Раданово)                   12    4   0   8   24:26   12
10. Стрела (Ореш)                      12    3   1   8   13:34   10
11. Бъдеще (Бутово)                    12    0   1  11   14:87    1
-------------------------------------------------------------------
--. Челси (Вързулица)                   2    0   0   2    4:9     - [+][*]
--. Павликени (Павликени)               -    0   0   0    0:0     0 [-][*]

Бележки
  - Павликени (Павликени), 14-и в Северозападна "В" АФГ през изминалия сезон;
се отказва от участие преди сезона и се включва в "А" ОФГ Велико Търново - запад.
В последствие, след първоначално отлагане на мача му от първи кръг, отборът се
отказва от участие и от тази група.
  - Аякс (Ореш), 11-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Атлетик (Свищов) играе домакинските си мачове на стадина на Стопанската
академия "Димитър А.Ценов" в Свищов.
  - Челси (Вързулица) е включен в групата на полусезона с програмата на позицията
на почиващия отбор. Мачовете на отбора не се зачитат за класирането. Отборът
първоначално подава заявка за участие в "Б" ОФГ преди началото на сезона, но
поради късното й подаване и запълването на групата с четен брой отбори тогава не
е включен в състава й.

                           I кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
Атлетик (Свищов) - Бъдеще (Бутово)                        6:0
ЦеСеКа (Лесичери) - Стрела (Ореш)                         8:0
12 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Удар (Бяла черква) - Павликени (Павликени)                неигран
Земеделец-Елит (Козловец) - Янтра (Полски Тръмбеш)        1:0
Вихър (Раданово) - Бенковски (Българско Сливово)          0:1
Изгрев 99 (Царевец) - Лозен 2006 (Сухиндол)               0:1

                           II кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Бенковски (Българско Сливово) - Изгрев 99 (Царевец)       0:0
Стрела (Ореш) - Вихър (Раданово)                          1:3
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Бъдеще (Бутово) - ЦеСеКа (Лесичери)                       2:9
Янтра (Полски Тръмбеш) - Атлетик (Свищов)                 2:1
Удар (Бяла черква) - Земеделец-Елит (Козловец)            1:1
Лозен 2006 (Сухиндол)                                     почива

                           III кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Атлетик (Свищов) - Удар (Бяла черква)                     отложен
ЦеСеКа (Лесичери) - Янтра (Полски Тръмбеш)                2:1
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Вихър (Раданово) - Бъдеще (Бутово)                       10:0
Изгрев 99 (Царевец) - Стрела (Ореш)                       2:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Бенковски (Българско Сливово)     1:1
27 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Атлетик (Свищов) - Удар (Бяла черква)                     2:1
Земеделец-Елит (Козловец)                                 почива

                           IV кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Стрела (Ореш) - Лозен 2006 (Сухиндол)                     2:0
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Бъдеще (Бутово) - Изгрев 99 (Царевец)                     3:7
Янтра (Полски Тръмбеш) - Вихър (Раданово)                 2:1
Удар (Бяла черква) - ЦеСеКа (Лесичери)                    1:3
Земеделец-Елит (Козловец) - Атлетик (Свищов)              1:0
Бенковски (Българско Сливово)                             почива

                           V кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
ЦеСеКа (Лесичери) - Земеделец-Елит (Козловец)             3:0
Бенковски (Българско Сливово) - Стрела (Ореш)             1:1
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Вихър (Раданово) - Удар (Бяла черква)                     0:5
Изгрев 99 (Царевец) - Янтра (Полски Тръмбеш)              1:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Бъдеще (Бутово)                   7:3
Атлетик (Свищов)                                          почива

                           VI кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Атлетик (Свищов) - ЦеСеКа (Лесичери)                      1:3
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Бъдеще (Бутово) - Бенковски (Българско Сливово)           2:2
Янтра (Полски Тръмбеш) - Лозен 2006 (Сухиндол)            0:3
Удар (Бяла черква) - Изгрев 99 (Царевец)                  1:3
Земеделец-Елит (Козловец) - Вихър (Раданово)              3:1
Стрела (Ореш)                                             почива

                           VII кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Бенковски (Българско Сливово) - Янтра (Полски Тръмбеш)    3:2
Стрела (Ореш) - Бъдеще (Бутово)                           5:1
24 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Вихър (Раданово) - Атлетик (Свищов)                       1:2
Изгрев 99 (Царевец) - Земеделец-Елит (Козловец)           1:2
Лозен 2006 (Сухиндол) - Удар (Бяла черква)                2:2
ЦеСеКа (Лесичери)                                         почива

                           VIII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:00 ч
Атлетик (Свищов) - Изгрев 99 (Царевец)                    отложен
ЦеСеКа (Лесичери) - Вихър (Раданово)                      6:0
31 октомври 2010, неделя, 14:00 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Стрела (Ореш)                    1:0
Удар (Бяла черква) - Бенковски (Българско Сливово)        9:1
Земеделец-Елит (Козловец) - Лозен 2006 (Сухиндол)         4:1
3 ноември 2010, сряда, 14:00 ч
Атлетик (Свищов) - Изгрев 99 (Царевец)                    3:0
Бъдеще (Бутово)                                           почива

                           IX кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Бенковски (Българско Сливово) - Земеделец-Елит (Козловец) 1:3
Стрела (Ореш) - Удар (Бяла черква)                        3:0
7 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Изгрев 99 (Царевец) - ЦеСеКа (Лесичери)                   1:1
Лозен 2006 (Сухиндол) - Атлетик (Свищов)                  6:0 сл. *
* - прекратен при 3:1, когато гостите напускат терена, недоволни от
    съдийството. На Лозен 2006 е присъдена служебна победа с 6:0.
Бъдеще (Бутово) - Янтра (Полски Тръмбеш)                  1:4
Вихър (Раданово)                                          почива

                           X кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Атлетик (Свищов) - Бенковски (Българско Сливово)          2:1
ЦеСеКа (Лесичери) - Лозен 2006 (Сухиндол)                 4:1
14 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Удар (Бяла черква) - Бъдеще (Бутово)                      9:0
Земеделец-Елит (Козловец) - Стрела (Ореш)                 3:0
Вихър (Раданово) - Изгрев 99 (Царевец)                    2:1
Янтра (Полски Тръмбеш)                                    почива

                           XI кръг

20 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Бенковски (Българско Сливово) - ЦеСеКа (Лесичери)         1:4
Стрела (Ореш) - Атлетик (Свищов)                          0:3
21 ноември 2010, неделя, 14:00 ч
Лозен 2006 (Сухиндол) - Вихър (Раданово)                  2:0
Бъдеще (Бутово) - Земеделец-Елит (Козловец)               0:8
Янтра (Полски Тръмбеш) - Удар (Бяла черква)               2:2
Изгрев 99 (Царевец)                                       почива

                           XII кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Челси (Вързулица) - Удар (Бяла черква)                    2:6  /извън класирането/
20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Земеделец-Елит (Козловец)        0:1
Бъдеще (Бутово) - Атлетик (Свищов)                        1:8
Стрела (Ореш) - ЦеСеКа (Лесичери)                         0:6
Бенковски (Българско Сливово) - Вихър (Раданово)          3:0
Лозен 2006 (Сухиндол) - Изгрев 99 (Царевец)               2:1

                           XIV кръг

2 април 2011, събота, 17:00 ч
Челси (Вързулица) - Земеделец-Елит (Козловец)              -  /извън класирането/
3 април 2011, неделя, 17:00 ч
Удар (Бяла черква) - Атлетик (Свищов)                      -
Янтра (Полски Тръмбеш) - ЦеСеКа (Лесичери)                 -
Бъдеще (Бутово) - Вихър (Раданово)                         -
Стрела (Ореш) - Изгрев 99 (Царевец)                        -
Бенковски (Българско Сливово) - Лозен 2006 (Сухиндол)      -

                           XV кръг

9 април 2011, събота, 17:00 ч
ЦеСеКа (Лесичери) - Удар (Бяла черква)
Атлетик (Свищов) - Земеделец-Елит (Козловец)
10 април 2011, неделя, 17:00 ч
Бенковски (Българско Сливово) - Челси (Вързулица)
Лозен 2006 (Сухиндол) - Стрела (Ореш)
Изгрев 99 (Царевец) - Бъдеще (Бутово)
Вихър (Раданово) - Янтра (Полски Тръмбеш)

                           XVI кръг

16 април 2011, събота, 17:00 ч
Челси (Вързулица) - Атлетик (Свищов)
17 април 2011, неделя, 17:00 ч
Земеделец-Елит (Козловец) - ЦеСеКа (Лесичери)
Удар (Бяла черква) - Вихър (Раданово)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Изгрев 99 (Царевец)
Бъдеще (Бутово) - Лозен 2006 (Сухиндол)
Стрела (Ореш) - Бенковски (Българско Сливово)

                           XVII кръг

23 април 2011, събота, 17:00 ч
ЦеСеКа (Лесичери) - Атлетик (Свищов)
24 април 2011, неделя, 17:00 ч
Стрела (Ореш) - Челси (Вързулица)
Бенковски (Българско Сливово) - Бъдеще (Бутово)
Лозен 2006 (Сухиндол) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Изгрев 99 (Царевец) - Удар (Бяла черква)
Вихър (Раданово) - Земеделец-Елит (Козловец)

                           XVIII кръг

30 април 2011, събота, 18:00 ч
Челси (Вързулица) - ЦеСеКа (Лесичери)
Атлетик (Свищов) - Вихър (Раданово)
1 май 2011, неделя, 18:00 ч
Земеделец-Елит (Козловец) - Изгрев 99 (Царевец)
Удар (Бяла черква) - Лозен 2006 (Сухиндол)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бенковски (Българско Сливово)
Бъдеще (Бутово) - Стрела (Ореш)

                           XIX кръг

8 май 2011, неделя, 18:00 ч
Бъдеще (Бутово) - Челси (Вързулица)
Стрела (Ореш) - Янтра (Полски Тръмбеш)
Бенковски (Българско Сливово) - Удар (Бяла черква)
Лозен 2006 (Сухиндол) - Земеделец-Елит (Козловец)
Изгрев 99 (Царевец) - Атлетик (Свищов)
Вихър (Раданово) - ЦеСеКа (Лесичери)

                           XX кръг

14 май 2011, събота, 18:00 ч
Челси (Вързулица) - Вихър (Раданово)
ЦеСеКа (Лесичери) - Изгрев 99 (Царевец)
Атлетик (Свищов) - Лозен 2006 (Сухиндол)
15 май 2011, неделя, 18:00 ч
Земеделец-Елит (Козловец) - Бенковски (Българско Сливово)
Удар (Бяла черква) - Стрела (Ореш)
Янтра (Полски Тръмбеш) - Бъдеще (Бутово)

                           XXI кръг

21 май 2011, събота, 18:00 ч
Янтра (Полски Тръмбеш) - Челси (Вързулица)
Бъдеще (Бутово) - Удар (Бяла черква)
Стрела (Ореш) - Земеделец-Елит (Козловец)
Бенковски (Българско Сливово) - Атлетик (Свищов)
Лозен 2006 (Сухиндол) - ЦеСеКа (Лесичери)
Изгрев 99 (Царевец) - Вихър (Раданово)

                           XXII кръг

24 май 2011, вторник, 18:00 ч
Челси (Вързулица) - Изгрев 99 (Царевец)
Вихър (Раданово) - Лозен 2006 (Сухиндол)
ЦеСеКа (Лесичери) - Бенковски (Българско Сливово)
Атлетик (Свищов) - Стрела (Ореш)
Земеделец-Елит (Козловец) - Бъдеще (Бутово)
Удар (Бяла черква) - Янтра (Полски Тръмбеш)

нагоре


"А" ОФГ Велико Търново - финал 2010/11

                           Финал

1 юни 2011, сряда, 18:00 ч
победител източна подгрупа - победител западна подгрупа    -

нагоре


"Б" ОФГ Велико Търново 2010/11

                           XIII кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Ресен (Ресен) - Юнак (Мерданя)                            0:0
Устрем (Масларево) - Рудановски (Константин)              1:2
Стрела (Обединение) - Спортист (Козаревец)                0:11
Владислав (Джулюница) - Удар 99 (Петко Каравелово)        4:1
Първомайци (Първомайци) - Долна Оряховица (Д.Оряховица)   2:2
Ураган (Патреш) - Недан (Недан)                           0:3

                           Kласиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Първомайци (Първомайци)            13   10   2   1   37:12   32
-------------------------------------------------------------------
 2. Ресен (Ресен)                      13    9   2   2   39:11   29 [+]
 3. Владислав (Джулюница)              13    9   1   3   46:20   28
 4. Спортист (Козаревец)               13    8   2   3   43:19   26
 5. Рудановски (Константин)            13    7   0   6   31:26   21 [*]
 6. Долна Оряховица (Долна Оряховица)  13    5   4   4   23:25   19
 7. Недан (Недан)                      13    6   1   6   27:34   19 [+]
 8. Удар 99 (Петко Каравелово)         13    6   0   7   33:34   18 [+]
 9. Юнак (Мерданя)                     13    4   3   6   13:21   15
10. Ураган (Патреш)                    13    3   2   8   19:30   11
11. Устрем (Масларево)                 13    2   1  10   14:35    7 [+]
12. Стрела (Обединение)                13    0   0  13    6:64    0

Бележки
  - Вихър (Добри дял), 3-и през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ Велико
Търново - изток.
  - Диана 1924 (Правда), 5-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Удар 99 (Петко Каравелово), Недан (Недан), Устрем (Масларево) и
Ресен (Ресен) се включват в групата.
  - Константин (Константин) се преименува на Рудановски (Константин).

                           I кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Недан (Недан) - Юнак (Мерданя)                            0:0
Ураган (Патреш) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)       0:2
Първомайци (Първомайци) - Удар 99 (Петко Каравелово)      4:1
Владислав (Джулюница) - Спортист (Козаревец)              3:0
Стрела (Обединение) - Рудановски (Константин)             1:6
Устрем (Масларево) - Ресен (Ресен)                        2:3

                           II кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
в Лясковец: *
Юнак (Мерданя) - Ресен (Ресен)                            0:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Юнак от миналия сезон.
Рудановски (Константин) - Устрем (Масларево)              3:0
Спортист (Козаревец) - Стрела (Обединение)                5:0
Удар 99 (Петко Каравелово) - Владислав (Джулюница)        1:0
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Първомайци (Първом.)  1:1
Недан (Недан) - Ураган (Патреш)                           1:5

                           III кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ураган (Патреш) - Юнак (Мерданя)                          2:1
Първомайци (Първомайци) - Недан (Недан)                   2:1
Владислав (Джулюница) - Долна Оряховица (Долна Оряховица) 5:2
Стрела (Обединение) - Удар 99 (Петко Каравелово)          0:7
Устрем (Масларево) - Спортист (Козаревец)                 1:2
Ресен (Ресен) - Рудановски (Константин)                   4:0

                           IV кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
в Лясковец: *
Юнак (Мерданя) - Рудановски (Константин)                  4:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Юнак от миналия сезон.
Спортист (Козаревец) - Ресен (Ресен)                      3:2
Удар 99 (Петко Каравелово) - Устрем (Масларево)           8:2
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Стрела (Обединение)   2:1
Недан (Недан) - Владислав (Джулюница)                     2:6
Ураган (Патреш) - Първомайци (Първомайци)                 1:2

                           V кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Първомайци (Първомайци) - Юнак (Мерданя)                  4:1
Владислав (Джулюница) - Ураган (Патреш)                   2:2
Стрела (Обединение) - Недан (Недан)                       3:6
Устрем (Масларево) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)    1:2
Ресен (Ресен) - Удар 99 (Петко Каравелово)                6:0
Рудановски (Константин) - Спортист (Козаревец)            3:2

                           VI кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Юнак (Мерданя) - Спортист (Козаревец)                     1:1
Удар 99 (Петко Каравелово) - Рудановски (Константин)      3:1
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Ресен (Ресен)         1:1
Недан (Недан) - Устрем (Масларево)                        4:2
Ураган (Патреш) - Стрела (Обединение)                     7:0
Първомайци (Първомайци) - Владислав (Джулюница)           3:2

                           VII кръг

30 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Владислав (Джулюница) - Юнак (Мерданя)                    6:0
Стрела (Обединение) - Първомайци (Първомайци)             0:7
Устрем (Масларево) - Ураган (Патреш)                      1:1
Ресен (Ресен) - Недан (Недан)                             9:0
Рудановски (Константин) - Долна Оряховица (Д.Оряховица)   7:2
Спортист (Козаревец) - Удар 99 (Петко Каравелово)         6:1

                           VIII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Юнак (Мерданя) - Удар 99 (Петко Каравелово)               2:1
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Спортист (Козаревец)  2:2
Недан (Недан) - Рудановски (Константин)                   1:0
в Ресен: *
Ураган (Патреш) - Ресен (Ресен)                           1:6
* - в Ресен по молба на гостите, заради сбор на селото. Ответният мач
    през пролетта се играе в Патреш.
Първомайци (Първомайци) - Устрем (Масларево)              2:1
Владислав (Джулюница) - Стрела (Обединение)               3:0

                           IX кръг

13 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Стрела (Обединение) - Юнак (Мерданя)                      0:3
Устрем (Масларево) - Владислав (Джулюница)                0:5
Ресен (Ресен) - Първомайци (Първомайци)                   2:1
Рудановски (Константин) - Ураган (Патреш)                 2:0
Спортист (Козаревец) - Недан (Недан)                      4:1
Удар 99 (Петко Каравелово) - Долна Оряховица (Д.Орях.)    3:2

                           X кръг

20 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Юнак (Мерданя) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)        1:0
Недан (Недан) - Удар 99 (Петко Каравелово)                3:1
Ураган (Патреш) - Спортист (Козаревец)                    0:1
Първомайци (Първомайци) - Рудановски (Константин)         2:0
Владислав (Джулюница) - Ресен (Ресен)                     2:0
Стрела (Обединение) - Устрем (Масларево)                  0:2

                           XI кръг

27 ноември 2010, събота, 14:00 ч
Устрем (Масларево) - Юнак (Мерданя)                       1:0
Ресен (Ресен) - Стрела (Обединение)                       2:1
Рудановски (Константин) - Владислав (Джулюница)           3:6
Спортист (Козаревец) - Първомайци (Първомайци)            0:3 сл.
* - първоначално 4:1, в последствие на Спортист е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен състезател.
Удар 99 (Петко Каравелово) - Ураган (Патреш)              6:0 сл. *
* - прекратен в 83' при 3:3, когато гостите напускат терена, недоволни
    от отбелязания изравнителен гол на домакините. На Удар 99 е присъдена
    служебна победа с 6:0.
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Недан (Недан)         2:1

                           XII кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Юнак (Мерданя) - Недан (Недан)                            0:4
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Ураган (Патреш)       3:0
Удар 99 (Петко Каравелово) - Първомайци (Първомайци)      0:4
Спортист (Козаревец) - Владислав (Джулюница)              6:2
Ресен (Ресен) - Устрем (Масларево)                        3:0
20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Рудановски (Константин) - Стрела (Обединение)             3:0

                           XIV кръг

2 април 2011, събота, 17:00 ч
Юнак (Мерданя) - Ураган (Патреш)                           -
Недан (Недан) - Първомайци (Първомайци)                    -
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Владислав (Джулюница)  -
Удар 99 (Петко Каравелово) - Стрела (Обединение)           -
Спортист (Козаревец) - Устрем (Масларево)                  -
3 април 2011, неделя, 17:00 ч
Рудановски (Константин) - Ресен (Ресен)                    -

                           XV кръг

9 април 2011, събота, 17:00 ч
Ресен (Ресен) - Спортист (Козаревец)
Устрем (Масларево) - Удар 99 (Петко Каравелово)
Стрела (Обединение) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)
Владислав (Джулюница) - Недан (Недан)
Първомайци (Първомайци) - Ураган (Патреш)
10 април 2011, неделя, 17:00 ч
Рудановски (Константин) - Юнак (Мерданя)

                           XVI кръг

16 април 2011, събота, 17:00 ч
Юнак (Мерданя) - Първомайци (Първомайци)
Ураган (Патреш) - Владислав (Джулюница)
Недан (Недан) - Стрела (Обединение)
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Устрем (Масларево)
Удар 99 (Петко Каравелово) - Ресен (Ресен)
Спортист (Козаревец) - Рудановски (Константин)

                           XVII кръг

23 април 2011, събота, 17:00 ч
Спортист (Козаревец) - Юнак (Мерданя)
Ресен (Ресен) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)
Устрем (Масларево) - Недан (Недан)
Стрела (Обединение) - Ураган (Патреш)
Владислав (Джулюница) - Първомайци (Първомайци)
24 април 2011, неделя, 17:00 ч
Рудановски (Константин) - Удар 99 (Петко Каравелово)

                           XVIII кръг

30 април 2011, събота, 17:00 ч
Юнак (Мерданя) - Владислав (Джулюница)
Първомайци (Първомайци) - Стрела (Обединение)
Ураган (Патреш) - Устрем (Масларево)
Недан (Недан) - Ресен (Ресен)
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Рудановски (Константин)
Удар 99 (Петко Каравелово) - Спортист (Козаревец)

                           XIX кръг

7 май 2011, събота, 17:00 ч
Удар 99 (Петко Каравелово) - Юнак (Мерданя)
Спортист (Козаревец) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)
в Патреш: *
Ресен (Ресен) - Ураган (Патреш)
* - в Патреш по взаимна договорка от VIII кръг.
Устрем (Масларево) - Първомайци (Първомайци)
Стрела (Обединение) - Владислав (Джулюница)
8 май 2011, неделя, 18:00 ч
Рудановски (Константин) - Недан (Недан)

                           XX кръг

14 май 2011, събота, 18:00 ч
Юнак (Мерданя) - Стрела (Обединение)
Владислав (Джулюница) - Устрем (Масларево)
Първомайци (Първомайци) - Ресен (Ресен)
Ураган (Патреш) - Рудановски (Константин)
Недан (Недан) - Спортист (Козаревец)
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Удар 99 (Петко Каравелово)

                           XXI кръг

21 май 2011, събота, 18:00 ч
Долна Оряховица (Долна Оряховица) - Юнак (Мерданя)
Удар 99 (Петко Каравелово) - Недан (Недан)
Спортист (Козаревец) - Ураган (Патреш)
Ресен (Ресен) - Владислав (Джулюница)
Устрем (Масларево) - Стрела (Обединение)
22 май 2011, неделя, 18:00 ч
Рудановски (Константин) - Първомайци (Първомайци)

                           XXII кръг

28 май 2011, събота, 18:00 ч
Юнак (Мерданя) - Устрем (Масларево)
Стрела (Обединение) - Ресен (Ресен)
Владислав (Джулюница) - Рудановски (Константин)
Първомайци (Първомайци) - Спортист (Козаревец)
Ураган (Патреш) - Удар 99 (Петко Каравелово)
Недан (Недан) - Долна Оряховица (Долна Оряховица)

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com