bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Ямбол 2010/11


ОФГ Ямбол - север 2010/11

                           X кръг

20-21 ноември 2010, събота-неделя, 14:30 ч
Тунджа (Веселиново) - Ударник (Иречеково)                 4:0
Стралджа (Стралджа) - Бакаджик (Войника)                 11:0
Бояджик 2004 (Бояджик) - Кабиле (Кабиле)                  0:3 сл.
Безмер (Безмер) - Спартак (Търнава)                       3:0 сл.
Бенковски (Зимница)                                       почива

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Стралджа (Стралджа)                 9    9   0   0   58:3    27
 2. Безмер (Безмер)                     9    8   0   1   26:12   24
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Тунджа (Веселиново)                 9    7   0   2   37:10   21 [*]
 4. Кабиле (Кабиле)                     9    5   1   3   21:26   16
 5. Бенковски (Зимница)                 8    2   1   5   10:19    7
 6. Ударник (Иречеково)                 9    2   1   6    7:24    7 [+]
 7. Бояджик 2004 (Бояджик)              9    2   1   6   13:30    7
 8. Бакаджик (Войника)                  9    2   0   7   14:38    6
 9. Спартак (Търнава)                   9    1   0   8    6:30    3

Бележки
  - Ямбол 2004 (Ямбол), 6-и; и Хаджи Димитър (Хаджидимитрово) 10-и през
изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Ударник (Иречеково) се включва в групата.
  - Веселиново (Веселиново) се преименува на Тунджа (Веселиново).

                           I кръг

18-19 септември 2010, събота, 17:00 ч
Ударник (Иречеково) - Тунджа (Веселиново)                 0:4
Бакаджик (Войника) - Стралджа (Стралджа)                  0:10
Кабиле (Кабиле) - Бояджик 2004 (Бояджик)                  4:2
Спартак (Търнава) - Безмер (Безмер)                       0:3
Бенковски (Зимница)                                       почива

                           II кръг

25-26 септември 2010, събота, 17:00 ч
Бояджик 2004 (Бояджик) - Спартак (Търнава)                4:0
Стралджа (Стралджа) - Кабиле (Кабиле)                     8:1
Тунджа (Веселиново) - Бакаджик (Войника)                  5:0
Бенковски (Зимница) - Ударник (Иречеково)                 2:1
Безмер (Безмер)                                           почива

                           III кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Кабиле (Кабиле) - Тунджа (Веселиново)                     1:6
Спартак (Търнава) - Стралджа (Стралджа)                   0:3 сл.
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Бакаджик (Войника) - Бенковски (Зимница)                  0:2
Безмер (Безмер) - Бояджик 2004 (Бояджик)                  4:0
Ударник (Иречеково)                                       почива

                           IV кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Стралджа (Стралджа) - Безмер (Безмер)                     5:1
10 октомври 2010, неделя, 13:00 ч
Бенковски (Зимница) - Кабиле (Кабиле)                     2:3
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Тунджа (Веселиново) - Спартак (Търнава)                   9:0
Ударник (Иречеково) - Бакаджик (Войника)                  0:5
Бояджик 2004 (Бояджик)                                    почива

                           V кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Кабиле (Кабиле) - Ударник (Иречеково)                     1:1
Спартак (Търнава) - Бенковски (Зимница)                   3:0 сл.
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Безмер (Безмер) - Тунджа (Веселиново)                     2:1
Бояджик 2004 (Бояджик) - Стралджа (Стралджа)              1:8
Бакаджик (Войника)                                        почива

                           VI кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Бенковски (Зимница) - Безмер (Безмер)                     1:2
Ударник (Иречеково) - Спартак (Търнава)                   1:0
24 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Тунджа (Веселиново) - Бояджик 2004 (Бояджик)              4:1
Бакаджик (Войника) - Кабиле (Кабиле)                      1:3
Стралджа (Стралджа)                                       почива

                           VII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Бояджик 2004 (Бояджик) - Бенковски (Зимница)              2:2
Стралджа (Стралджа) - Тунджа (Веселиново)                 5:0
31 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Спартак (Търнава) - Бакаджик (Войника)                    2:5
Безмер (Безмер) - Ударник (Иречеково)                     4:1
Кабиле (Кабиле)                                           почива

                           VIII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Бенковски (Зимница) - Стралджа (Стралджа)                 0:4
Бакаджик (Войника) - Безмер (Безмер)                      1:2
7 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Ударник (Иречеково) - Бояджик 2004 (Бояджик)              3:0
Кабиле (Кабиле) - Спартак (Търнава)                       2:1
Тунджа (Веселиново)                                       почива

                           IX кръг

13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Безмер (Безмер) - Кабиле (Кабиле)                         5:3
Тунджа (Веселиново) - Бенковски (Зимница)                 4:1
14 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Бояджик 2004 (Бояджик) - Бакаджик (Войника)               3:2
Стралджа (Стралджа) - Ударник (Иречеково)                 4:0
Спартак (Търнава)                                         почива

                           XI кръг

12 март 2011, събота, 15:00 ч
Спартак (Търнава) - Бояджик 2004 (Бояджик)                 -
Ударник (Иречеково) - Бенковски (Зимница)                  -
13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Кабиле (Кабиле) - Стралджа (Стралджа)                      -
Бакаджик (Войника) - Тунджа (Веселиново)                   -
Безмер (Безмер)                                           почива

                           XII кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Тунджа (Веселиново) - Кабиле (Кабиле)
Бояджик 2004 (Бояджик) - Безмер (Безмер)
20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Бенковски (Зимница) - Бакаджик (Войника)
Стралджа (Стралджа) - Спартак (Търнава)
почива - Ударник (Иречеково)

                           XIII кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Безмер (Безмер) - Стралджа (Стралджа)
Кабиле (Кабиле) - Бенковски (Зимница)
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Спартак (Търнава) - Тунджа (Веселиново)
Бакаджик (Войника) - Ударник (Иречеково)
Бояджик 2004 (Бояджик) - почива

                           XIV кръг

2 април 2011, събота, 17:00 ч
Тунджа (Веселиново) - Безмер (Безмер)
Стралджа (Стралджа) - Бояджик 2004 (Бояджик)
3 април 2011, неделя, 17:00 ч
Ударник (Иречеково) - Кабиле (Кабиле)
Бенковски (Зимница) - Спартак (Търнава)
почива - Бакаджик (Войника)

                           XV кръг

9 април 2011, събота, 17:00 ч
Безмер (Безмер) - Бенковски (Зимница)
Спартак (Търнава) - Ударник (Иречеково)
Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Войника)
10 април 2011, неделя, 17:00 ч
Бояджик 2004 (Бояджик) - Тунджа (Веселиново)
Стралджа (Стралджа) - почива

                           XVI кръг

16 април 2011, събота, 17:00 ч
Бенковски (Зимница) - Бояджик 2004 (Бояджик)
Тунджа (Веселиново) - Стралджа (Стралджа)
17 април 2011, неделя, 17:00 ч
Бакаджик (Войника) - Спартак (Търнава)
Ударник (Иречеково) - Безмер (Безмер)
почива - Кабиле (Кабиле)

                           XVII кръг

23 април 2011, събота, 17:00 ч
Стралджа (Стралджа) - Бенковски (Зимница)
Бояджик 2004 (Бояджик) - Ударник (Иречеково)
Безмер (Безмер) - Бакаджик (Войника)
24 април 2011, неделя, 17:00 ч
Спартак (Търнава) - Кабиле (Кабиле)
Тунджа (Веселиново) - почива

                           XVIII кръг

30 април 2011, събота, 17:00 ч
Кабиле (Кабиле) - Безмер (Безмер)
Бенковски (Зимница) - Тунджа (Веселиново)
1 май 2011, неделя, 17:00 ч
Бакаджик (Войника) - Бояджик 2004 (Бояджик)
Ударник (Иречеково) - Стралджа (Стралджа)
почива - Спартак (Търнава)

нагоре


ОФГ Ямбол - юг 2010/11

                           X кръг

20-21 ноември 2010, събота-неделя, 14:30 ч
Калчево (Калчево) - Елхово (Елхово)                       отложен
Тунджа спорт (Елхово) - Чарган (Чарган)                   0:3
Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово)                     2:2
Ботев (Генерал Инзово)                                    почива
Спортист (Роза)                                           почива

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чарган (Чарган)                     8    5   3   0   17:4    18
 2. Елхово (Елхово)                     7    5   2   0   29:6    17
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спортист (Роза)                     7    5   1   1   23:7    16
 4. Тракиец (Кукорево)                  8    3   3   2   14:13   12
 5. Ботев (Болярово)                    8    2   2   4   18:24    8
 6. Ботев (Генерал Инзово)              7    2   0   5   12:21    6
 7. Калчево (Калчево)                   7    1   1   5    7:16    4 [*]
 8. Тунджа спорт (Елхово)               8    1   0   7    8:37    3 [+]
 -. Тунджа 2006 (Тенево)                -    0   0   4    2:25    - [*]

Бележки
  - Гагарин (Крумово), 6-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Тунджа спорт (Елхово) се включва в групата.
  - Спортист (Калчево) се преименува на Калчево (Калчево).
  - Тунджа 2006 (Тенево) се отказва от участие или е изваден между V и
IX кръг. Резултатите му до този момент са анулирани, а противниците му
по програма до края почиват.

                           I кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Тунджа 2006 (Тенево) - Спортист (Роза)                    0:11  /анулиран/
Елхово (Елхово) - Калчево (Калчево)                       5:0
19 септември 2010, неделя, 11:00 ч
Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево)                     2:2
19 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Чарган (Чарган) - Тунджа спорт (Елхово)                   2:1
Ботев (Генерал Инзово)                                    почива

                           II кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
Спортист (Роза) - Елхово (Елхово)                         2:2
Ботев (Генерал Инзово) - Тунджа 2006 (Тенево)             2:0  /анулиран/
26 септември 2010, неделя, 17:00 ч
Тунджа спорт (Елхово) - Ботев (Болярово)                  4:3
Калчево (Калчево) - Чарган (Чарган)                       0:0
Тракиец (Кукорево)                                        почива

                           III кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Елхово (Елхово) - Ботев (Генерал Инзово)                  5:1
Ботев (Болярово) - Калчево (Калчево)                      3:1
3 октомври 2010, неделя, 11:00 ч
Тракиец (Кукорево) - Тунджа спорт (Елхово)                2:1
3 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Чарган (Чарган) - Спортист (Роза)                         2:1
Тунджа 2006 (Тенево)                                      почива

                           IV кръг

9 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Спортист (Роза) - Ботев (Болярово)                        4:2
Тунджа 2006 (Тенево) - Елхово (Елхово)                    0:3  /анулиран/
10 октомври 2010, неделя, 11:00 ч
Калчево (Калчево) - Тракиец (Кукорево)                    0:2
10 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Ботев (Генерал Инзово) - Чарган (Чарган)                  0:3
Тунджа спорт (Елхово)                                     почива

                           V кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ботев (Болярово) - Ботев (Генерал Инзово)                 4:2
Тунджа спорт (Елхово) - Калчево (Калчево)                 1:5
17 октомври 2010, неделя, 11:00 ч
Тракиец (Кукорево) - Спортист (Роза)                      1:2
17 октомври 2010, неделя, 16:00 ч
Чарган (Чарган) - Тунджа 2006 (Тенево)                    9:2  /анулиран/
Елхово (Елхово)                                           почива

* - Тунджа 2006 (Тенево) се отказва от участие или е изваден между V и
IX кръг. Резултатите му до този момент са анулирани, а противниците му
по програма до края почиват.

                           VI кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Спортист (Роза) - Тунджа спорт (Елхово)                   9:0
Елхово (Елхово) - Чарган (Чарган)                         1:1
24 октомври 2010, неделя, 11:00 ч
Ботев (Генерал Инзово) - Тракиец (Кукорево)               3:4
24 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Тунджа 2006 (Тенево) - Ботев (Болярово)                   неигран или анулиран
Калчево (Калчево)                                         почива

                           VII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Тунджа спорт (Елхово) - Ботев (Генерал Инзово)            1:3
Калчево (Калчево) - Спортист (Роза)                       0:2
31 октомври 2010, неделя, 11:00 ч
Тракиец (Кукорево) - Тунджа 2006 (Тенево)                 неигран или анулиран
31 октомври 2010, неделя, 14:30 ч
Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово)                        2:4
Чарган (Чарган)                                           почива

                           VIII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Тунджа 2006 (Тенево) - Тунджа спорт (Елхово)              неигран или анулиран
Чарган (Чарган) - Ботев (Болярово)                        5:0
7 ноември 2010, неделя, 11:00 ч
Ботев (Генерал Инзово) - Калчево (Калчево)                3:1
7 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Елхово (Елхово) - Тракиец (Кукорево)                      2:0
Спортист (Роза)                                           почива

                           IX кръг

13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Тунджа спорт (Елхово) - Елхово (Елхово)                   0:10
Спортист (Роза) - Ботев (Генерал Инзово)                  3:0
14 ноември 2010, неделя, 11:00 ч
Тракиец (Кукорево) - Чарган (Чарган)                      1:1
14 ноември 2010, неделя, 14:30 ч
Калчево (Калчево) - Тунджа 2006 (Тенево)                  неигран
Ботев (Болярово)                                          почива

                           XI кръг

12 март 2011, събота, 11:00 ч
Чарган (Чарган) - Калчево (Калчево)                        -
12 март 2011, събота, 15:00 ч
Елхово (Елхово) - Спортист (Роза)                          -
13 март 2011, неделя, 15:00 ч
Ботев (Болярово) - Тунджа спорт (Елхово)                   -
Тракиец (Кукорево)                                        почива
Ботев (Генерал Инзово)                                    почива

                           XII кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Ботев (Генерал Инзово) - Елхово (Елхово)
Калчево (Калчево) - Ботев (Болярово)
20 март 2011, неделя, 11:00 ч
Тунджа спорт (Елхово) - Тракиец (Кукорево)
20 март 2011, неделя, 15:00 ч
Спортист (Роза) - Чарган (Чарган)

                           XIII кръг

26 март 2011, събота, 15:00 ч
Ботев (Болярово) - Спортист (Роза)
27 март 2011, неделя, 11:00 ч
Тракиец (Кукорево) - Калчево (Калчево)
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Чарган (Чарган) - Ботев (Генерал Инзово)
Тунджа спорт (Елхово) - почива
Елхово (Елхово) - почива

                           XIV кръг

2 април 2011, събота, 17:00 ч
Ботев (Генерал Инзово) - Ботев (Болярово)
Калчево (Калчево) - Тунджа спорт (Елхово)
3 април 2011, неделя, 11:00 ч
Спортист (Роза) - Тракиец (Кукорево)
почива - Елхово (Елхово)
почива - Чарган (Чарган)

                           XV кръг

9 април 2011, събота, 17:00 ч
Тунджа спорт (Елхово) - Спортист (Роза)
10 април 2011, неделя, 11:00 ч
Тракиец (Кукорево) - Ботев (Генерал Инзово)
10 април 2011, неделя, 17:00 ч
Чарган (Чарган) - Елхово (Елхово)
Калчево (Калчево) - почива
Ботев (Болярово) - почива

                           XVI кръг

16 април 2011, събота, 17:00 ч
Елхово (Елхово) - Ботев (Болярово)
Ботев (Генерал Инзово) - Тунджа спорт (Елхово)
17 април 2011, неделя, 17:00 ч
Спортист (Роза) - Калчево (Калчево)
почива - Чарган (Чарган)
почива - Тракиец (Кукорево)

                           XVII кръг

23 април 2011, събота, 17:00 ч
Калчево (Калчево) - Ботев (Генерал Инзово)
24 април 2011, неделя, 11:00 ч
Тракиец (Кукорево) - Елхово (Елхово)
24 април 2011, неделя, 17:00 ч
Ботев (Болярово) - Чарган (Чарган)
Спортист (Роза) - почива
Тунджа спорт (Елхово) - почива

                           XVIII кръг

30 април 2011, събота, 17:00 ч
Елхово (Елхово) - Тунджа спорт (Елхово)
Ботев (Генерал Инзово) - Спортист (Роза)
1 май 2011, неделя, 11:00 ч
Чарган (Чарган) - Тракиец (Кукорево)
почива - Ботев (Болярово)
почива - Калчево (Калчево)

нагоре


ОФГ Ямбол - финали 2010/11

                           1/2 финали

победител подгрупа север - втори подгрупа юг               -
победител подгрупа юг - втори подгрупа север               -

                           За 3-4 място

загубил първи полуфинал - загубил втори полуфинал          -

                           Финал

победител първи полуфинал - загубил втори полуфинал        -

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com