bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Западна "Б" ФГ 2010/11

                           Бараж за "А" ФГ, първи етап

8 юни 2011, сряда, 17:00 ч
в Сливен, ст."Хаджи Димитър"
Черноморец (Поморие) - Спортист 1924 (Своге)              2:1 (2:0)  stats
  [1:0 Емил Копаранов 38', 2:0 Георги Костадинов 41', 2:1 Лъчезар Младенов 82']
  [чк: Пламен Димов (Ч) 59', Крум Стоянов (Ч) 87'], ~ 400 зрители

                           Бараж за "А" ФГ, втори етап

12 юни 2011, неделя, 17:00 ч
в Сливен, ст."Хаджи Димитър"
Видима-Раковски (Севлиево) - Черноморец (Поморие)         0:3 (0:0)  stats
  [0:1 Андрей Атанасов 57', 0:3 Васил Калоянов 60',80']
  [чк: Александър Бранеков (ВР) 61'], ~ 710 зрители

                           Допълнителни баражи за "А" ФГ

Бележка
На 9 юни 2011 г става ясно, че 13-ият в "А" ФГ Пирин Благоевград (Благоевград) не получава лиценз за професионалния
футбол. На 15 юни 2011 г. Лицензионната комисия на БФС отказва да издаде и лиценз за "А" ФГ на спечелилия баража за
"А" ФГ Черноморец (Поморие), завършил 2-и в Източна "Б" ФГ, на основание "липсата на представени доказателства от
клуба за наличието на несвързани лица в управлението" на Черноморец (Поморие) и Черноморец Бургас (Бургас), състезаващ
се в "А" ФГ.
В същия ден на свикано извъредно заседание на Изпълнителния комитет на БФС е взето да се назначат два допълнителни
баража за "А" ФГ за заемане на останалите свободни две места в "А" ФГ.
Първият допълнителен бараж е между участвалите в първоначалните баражи и победени от Черноморец (Поморие) два отбора -
Спортист 1924 (Своге), 2-и в Западна "Б" ФГ и Видима-Раковски (Севлиево), 14-и в "А" ФГ. като мотивировката за
назначаването на този мач не почива на наредбите на БФС, а само в определението "в духа на феърплея".
Втори допълнителен бараж, за който неофициална информация изтича още след отнемането на лиценза на Пирин Благоевград
(Благоевград), е насрочен само за два дни след заседанието - 17 юни - като в него се срещат 4-ият в Източна "Б" ФГ -
Светкавица 1922 (Търговище) и 3-ият в Западна "Б" ФГ - Етър 1924 (Велико Търново). Спартак-С 94 (Пловдив), заели 3-о
място в Източна "Б" ФГ се отказва от участие както от евентуален бараж, така и от "Б" ФГ, с което се мотивира включването
на Светкавица 1922 в баража.
Решенията на Изпълнителния комитет следват само частично действащата наредба на БФС, игнорирайки много от предписанията,
предвидени при такива случаи. Същевременно решенията на Лицензионната комисия се разминават значително с определените
от УЕФА срокове за лицензиране на отборите от първите нива на страните-членки на съюза.

17 юни 2011, петък, 17:00 ч
в Сливен, ст."Хаджи Димитър"
Светкавица 1922 (Търговище) - Етър 1924 (Велико Търново)  3:1 (1:1)  stats
  [0:1 Тихомир Кънев 5', 1:1 Даниел Генов 24', 2:1 Румен Стоянов 46',
   3:1 Славчо Шоколаров 90'+3'], ~ 770 зрители
26 юни 2011, неделя, 17:00 ч
във Враца, ст."Христо Ботев"
Спортист 1924 (Своге) - Видима-Раковски (Севлиево)        1:1 (1:0, 1:1) сл.прод.; при дузпите: 2:3  stats
  [1:0 Петър Василев 38', 1:1 Христо Господинов 82'-д]
  [чк: Стоян Тодоров (С) 96'], ~ 590 зрители

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                      30   20   2   8   52:28   62     Влиза в "А" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Спортист 1924 (Своге)              30   15   7   8   36:15   52 [-] Бараж за "А" ФГ, не се класира
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Етър 1924 (Велико Търново)         30   13  12   5   33:19   51
 4. Банско (Банско)                    30   14   6  10   42:35   48
 5. Чавдар (Етрополе)                  30   13   5  12   37:34   44
 6. Септември (Симитли)                30   12   7  11   30:31   43
 7. Вихрен (Сандански)                 30   13   3  14   37:32   42     Не получава лиценз за "Б" ФГ, изпада в ЮЗ "В" АФГ
 8. Пирин (Гоце Делчев)                30   10   6  14   27:38   36
 9. Чавдар (Бяла Слатина)              30    9   7  14   27:36   34 [+]
10. Малеш (Микрево)                    30    8   8  14   22:37   32 [+]
-------------------------------------------------------------------
11. Ботев (Криводол)                   30    4   5  21   25:63   17     Изпада в Северозападна "В" АФГ
--. Ком-Миньор (Берковица)             16    1   8   7    5:15   -- [*] Изваден в Северозападна "В" АФГ

Бележки
  - Локомотив (Мездра), 14-и в "А" ФГ през изминалия сезон; Балкан
(Ботевград), 9-и през изминалия сезон; Марек (Дупница), 10-и през
изминалия сезон; и Рилски спортист (Самоков), 14-и през изминалия сезон;
не получават лиценз за новия сезон и са извадени от групата.
  - На 3 юни 2010 Изпълкомът на БФС решава, с оглед ситуацията при
лицензирането на отборите, да намали състава на двете "Б" групи до 12
отбора. Въвежда се и допълнителен бараж, в който победителят от баража
между вторите отбори в "Б" групите среща 14-я в "А" ФГ за място в елита.
  - Ботев (Криводол) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в
Мездра.
  - Ком-Миньор (Берковица) е изваден от групата с решение на СТК на БФС
от 1 март 2011 г., заради непопълване на отбора с изискуемия минимум от
11 професионални футболисти към края на зимния трансферен период (28
февруари 2011 г.).
  - На 23 февруари 2011 СТК на БФС излиза с решение, според което мачовете
на Дунав (Русе) до отказването им от по-нататъшно участие в Източна "Б" ФГ
се анулират, а отборите, които играят с тях по програма до края на сезона
почиват. В решението си СТК на БФС съобщава, че същото ще бъде приложено и
за по-нататъшни отказвания на отбори от "Б" ФГ до края на сезона. След
отказването и на Черноморец (Балчик) от Източна "Б" ФГ и изваждането на
Ком-Миньор (Берковица) от Западна "Б" ФГ, част от останалите отбори подават
жалба срещу решението, настоявайки активът на отказалите се отбори да бъде
запазен, а до края на сезона на противниците им да бъдат присъждани служебни
победи. На 8 март 2011 Апелативната комисия на БФС оставя без разглеждане
жалбата на отборите, с което решението на СТК от 23 февруари окончателно
влиза в сила.
  - Жребият за XXIII-XXXIII кръг се тегли след XXII кръг, на 12 април 2011,
вторник, от 10:30 ч в заседателната зала на БФС на ул."Цар Иван Асен II" 26.
Жребият е пълен, без оглед на класирането от първите 22 кръга.

Голмайстори (до IX кръг включително)
 4 - Георги Калайджиев      - Банско (Банско)
   - Николай Николов        - Чавдар (Етрополе)
   - Благой Наков           - Вихрен (Сандански)
   - Ивайло Данчев          - Ботев (Враца)
 3 - Симеон Райков          - Ботев (Враца)
   - Марио Близнаков        - Пирин (Гоце Делчев)
   - Георги Караканов       - Септември (Симитли)
   - Светослав Сакаджийски  - Малеш (Микрево)
   - Юлиан Колушев          - Малеш (Микрево)

                           I кръг

31 юли 2010, събота, 18:00 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Криводол)                    2:0 (1:0)  stats
  [1:0 Петър Лазаров 19', 2:0 Атанас Иванов 90'+1'], ~ 2 000 зрители
Етър 1924 (Велико Търново) - Вихрен (Сандански)           1:0 (0:0)  stats
  [1:0 Петър Ванков 64']
  [ид: Благой Наков (В) 30'], ~ 2 500 зрители
Чавдар (Бяла Слатина) - Ком-Миньор (Берковица)            1:0 (0:0)  stats  /анулиран/
  [1:0 Милен Тонев 88'], ~ 850 зрители
Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе)                       3:2 (2:1)  stats
  [1:0 Ваиз Кьосов 17', 1:1 Иво Михайлов 23', 3:1 Павел Петков 36',65';
   3:2 Николай Николов 82'-д], ~ 830 зрители
Малеш (Микрево) - Септември (Симитли)                     1:1 (1:0)  stats
  [1:0 Георги Жежев 37', 1:1 Ивайло Лазаров 49'], ~ 1 300 зрители
Ботев (Враца) - Спортист 1924 (Своге)                     1:2 (0:1)  stats
  [0:1 Петър Лаков 12', 1:1 Николай Хаджиниколов 51', 1:2 Георги Семерджиев 57'], ~ 830 зрители

                           II кръг

7 август 2010, събота, 18:00 ч
Ботев (Криводол) - Спортист 1924 (Своге)                  отложен *
* - отложен с 24 часа заради проливен дъжд и наводнен терен в Мездра.
Септември (Симитли) - Ботев (Враца)                       1:3 (0:2)  stats
  [0:1 Николай Хаджиниколов 19', 0:2 Симеон Райков 28', 1:2 Георги Караканов 78',
   1:3 Симеон Райков 90'+1'], ~ 300 зрители
Чавдар (Етрополе) - Малеш (Микрево)                       3:0 (1:0)  stats
  [1:0 Станислав Краев 12', 2:0 Николай Николов 66', 3:0 Димитър Пиргов 87'], ~ 1 000 зрители
Ком-Миньор (Берковица) - Банско (Банско)                  0:0  stats  /анулиран/
   ~ 100 зрители
Вихрен (Сандански) - Чавдар (Бяла Слатина)                1:0 (0:0)  stats
  [1:0 Мирослав Петров 66']
  [чк: Цветелин Радев (В) 78', Любомир Чернев (Ч) 78'], ~ 320 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Етър 1924 (Велико Търново)          1:0 (1:0)  stats
  [1:0 Ангел Тошев 17'], ~ 1 750 зрители
8 август 2010, неделя, 18:00 ч
Ботев (Криводол) - Спортист 1924 (Своге)                  0:0  stats
  [чк: Виктор Софрониев (Б) 89'], ~ 200 зрители

                           III кръг

14 август 2010, събота, 18:30 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Криводол)             2:2 (1:2)  stats
  [0:1 Симеон Баев 5', 1:1 Михаил Аврионов 14', 1:2 Борис Петков 43',
   2:2 Станимир Господинов 65'-аг]
  [чк: Емилиан Ивов (Б) 75'], ~ 1 250 зрители
Чавдар (Бяла Слатина) - Пирин (Гоце Делчев)               1:0 (1:0)  stats
  [1:0 Милен Тонев 16'], ~ 750 зрители
Банско (Банско) - Вихрен (Сандански)                      2:1 (1:1)  stats
  [1:0 Георги Калайджиев 17', 1:1 Антонио Ласков 37', 2:1 Ваиз Кьосов 70'], ~ 250 зрители
Малеш (Микрево) - Ком-Миньор (Берковица)                  1:0 (1:0)  stats  /анулиран/
  [1:0 Светослав Сакаджийски 39'], ~ 700 зрители
Ботев (Враца) - Чавдар (Етрополе)                         3:1 (1:0)  stats
  [1:0 Тихомир Найденов 36', 2:0 Светослав Валериев 54', 2:1 Станислав Краев 76',
   3:1 Симеон Райков 90'+3'-д], ~ 1 000 зрители
Спортист 1924 (Своге) - Септември (Симитли)               0:0  stats
  [чк: Петър Петров (Спо) 80'], ~ 430 зрители

                           IV кръг

21 август 2010, събота, 18:00 ч
Ботев (Криводол) - Септември (Симитли)                    1:2 (0:1)  stats
  [0:1 Георги Караканов 18', 1:1 Александър Александров 48', 1:2 Цветан Николов 89']
  [чк: Мирослав Николов (С) 10'], ~ 150 зрители
Чавдар (Етрополе) - Спортист 1924 (Своге)                 1:0 (0:0)  stats
  [1:0 Александър Стоянов (вр) 90'+3'-аг], ~ 750 зрители
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Враца)                    0:1 (0:1)  stats  /анулиран/
  [0:1 Тихомир Найденов 6']
  [чк: Симеон Райков (Б) 90'], ~ 500 зрители
Вихрен (Сандански) - Малеш (Микрево)                      2:0 (1:0)  stats
  [2:0 Благой Наков 38',84'], ~ 1 370 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                     3:2 (1:1)  stats
  [0:1 Кирил Михайлов 19', 3:1 Марио Близнаков 31',73',80'; 3:2 Цветан Павлов 89'], ~ 4 000 зрители
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Бяла Слатина)        0:0  stats
   ~ 1 250 зрители

                           V кръг

28 август 2010, събота, 18:00 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)                  2:0 (0:0)  stats
  [1:0 Кристиан Григоров 82', 2:0 Владислав Василев 90'+1']
  [чк: Александър Александров (Б) 69'], ~ 750 зрители
Банско (Банско) - Етър 1924 (Велико Търново)              2:1 (0:0)  stats
  [2:0 Георги Калайджиев 54',58'; 2:1 Димитър Кушев 69'], ~ 350 зрители
Малеш (Микрево) - Пирин (Гоце Делчев)                     1:1 (1:0)  stats
  [1:0 Светослав Сакаджийски 17', 1:1 Васил Панайотов 82'], ~ 600 зрители
Ботев (Враца) - Вихрен (Сандански)                        2:0 (1:0)  stats
  [1:0 Ивайло Данчев 23', 2:0 Емануил Борисов 68'], ~ 550 зрители
Спортист 1924 (Своге) - Ком-Миньор (Берковица)            0:0  stats  /анулиран/
   ~ 250 зрители
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)                   1:2 (1:1)  stats
  [1:0 Владислав Шумантов 15', 1:1 Иван Вълчанов 35', 1:2 Николай Николов 86']
  [чк: Ивайло Лазаров (С) 77', Васил Кацарски (С) 88'], ~ 600 зрители

                           VI кръг

11 септември 2010, събота, 17:00 ч
във Враца, ст."Христо Ботев": *
Ботев (Криводол) - Чавдар (Етрополе)                      0:0  stats
   ~ 230 зрители
* - във Враца заради мач от европейски квалификации за девойки в Мездра.
Ком-Миньор (Берковица) - Септември (Симитли)              2:2 (2:2)  stats  /анулиран/
  [1:0 Дилян Колев 3', 2:0 Росен Колев 13', 2:1 Жонатан Нантжуй 24'-аг,
   2:2 Георги Караканов 30'], ~ 70 зрители
Вихрен (Сандански) - Спортист 1924 (Своге)                1:3 (0:1)  stats
  [0:1 Лъчезар Младенов 39', 0:2 Адриан Янков 61', 0:3 Георги Семерджиев 68',
   1:3 Светослав Георгиев 72'], ~ 370 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Враца)                       1:0 (0:0)  stats
  [1:0 Виктор Шишков 78'], ~ 2 720 зрители
Етър 1924 (Велико Търново) - Малеш (Микрево)              2:1 (1:1)  stats
  [0:1 Юлиан Колушев 8', 2:1 Тихомир Кънев 39',87']
  [чк: Пламен Костадинов (Етър) 82'], ~ 1 330 зрители
Чавдар (Бяла Слатина) - Банско (Банско)                   0:1 (0:0)  stats
  [0:1 Георги Калайджиев 60'], ~ 1 070 зрители

                           VII кръг

18 септември 2010, събота, 17:00 ч
Банско (Банско) - Ботев (Криводол)                        0:2 (0:0)  stats
  [0:1 Боян Данов (вр) 54'-д, 0:2 Станимир Господинов 90'+2'], ~ 320 зрители
Малеш (Микрево) - Чавдар (Бяла Слатина)                   1:0 (0:0)  stats
  [1:0 Юлиан Колушев 80']
  [чк: Любомир Чернев (Ч) 78'], ~ 430 зрители
Ботев (Враца) - Етър 1924 (Велико Търново)                1:0 (0:0)  stats
  [1:0 Ивайло Данчев 74'], ~ 710 зрители
Спортист 1924 (Своге) - Пирин (Гоце Делчев)               2:1 (1:1)  stats
  [1:0 Борислав Илиев 25', 1:1 Камен Хаджиев 35', 2:1 Деян Борисов 64']
  [чк: Радомир Ников (С) 68'], ~ 140 зрители
Септември (Симитли) - Вихрен (Сандански)                  1:1 (1:1)  stats
  [0:1 Мартин Станкев 11', 1:1 Кирил Николов 36'], ~ 380 зрители
Чавдар (Етрополе) - Ком-Миньор (Берковица)                5:1 (2:1)  stats  /анулиран/
  [0:1 Дилян Колев 10'-д, 1:1 Николай Николов 24'-д, 2:1 Петър Тончев 39',
   3:1 Иво Михайлов 55', 4:1 Иван Вълчанов 70', 5:1 Александър Русков 90'+1']
  [чк: Жонатан Нантжуй (КМ) 51'], ~ 300 зрители

                           VIII кръг

25 септември 2010, събота, 17:00 ч
във Враца, ст."Христо Ботев": *
Ботев (Криводол) - Ком-Миньор (Берковица)                 1:1 (0:0)  stats  /анулиран/
  [0:1 Никола Бойчев 51', 1:1 Румен Иванов 64']
  [ид: Боян Данов (вр) (Б) 26'], ~ 230 зрители
* - във Враца заради мач от европейски квалификации за девойки в Мездра.
Вихрен (Сандански) - Чавдар (Етрополе)                    2:1 (2:0)  stats
  [2:0 Благой Наков 13',16'; 2:1 Александър Русков 53'], ~ 250 зрители
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                 0:1 (0:1)  stats
  [0:1 Методи Стойнев 18'], ~ 2 000 зрители
Етър 1924 (Велико Търново) - Спортист 1924 (Своге)        2:0 (1:0)  stats
  [1:0 Илиян Трифонов 26', 2:0 Румен Лапантов 75'], ~ 1 650 зрители
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                     0:2 (0:0)  stats
  [0:1 Николай Христов 58', 0:2 Ивайло Данчев 73'], ~ 1 600 зрители
Банско (Банско) - Малеш (Микрево)                         1:2 (1:1)  stats
  [1:0 Атанас Лясков 9', 1:1 Светослав Сакаджийски 30', 1:2 Атанас Атанасов 65'], ~ 430 зрители

                           IX кръг

2 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Малеш (Микрево) - Ботев (Криводол)                        1:0 (0:0)  stats
  [1:0 Юлиан Колушев 57'], ~ 400 зрители
Ботев (Враца) - Банско (Банско)                           2:1 (1:1)  stats
  [1:0 Николай Христов 3', 1:1 Атанас Лясков 36', 2:1 Ивайло Данчев 56']
  [чк: Ивайло Данчев (Бот) 80'], ~ 790 зрители
Спортист 1924 (Своге) - Чавдар (Бяла Слатина)             0:0  stats
  [чк: Йордан Апостолов (Ч) 85'], ~ 110 зрители
Септември (Симитли) - Етър 1924 (Велико Търново)          0:1 (0:0)  stats
  [0:1 Петър Ванков 82'], ~ 300 зрители
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев)                   1:0 (0:0)  stats
  [1:0 Георги Вълчев 85'], ~ 850 зрители
Ком-Миньор (Берковица) - Вихрен (Сандански)               1:0 (1:0)  stats  /анулиран/
  [1:0 Росен Колев 5'], ~ 100 зрители

                           X кръг

16 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ботев (Криводол) - Вихрен (Сандански)                     0:4 (0:3)
Пирин (Гоце Делчев) - Ком-Миньор (Берковица)              0:0  /анулиран/
  [чк: Камен Хаджиев (П) 73', Дилян Димитров (К) 83']
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Етрополе)            3:0 (2:0)
Чавдар (Бяла Слатина) - Септември (Симитли)               1:0 (0:0)
Банско (Банско) - Спортист 1924 (Своге)                   1:0 (1:0)
  [1:0 Атанас Лясков 43']
  [чк: Димитър Райчев (С) 34']
Малеш (Микрево) - Ботев (Враца)                           2:1 (2:0)

                           XI кръг

23 октомври 2010, събота, 16:00 ч
Ботев (Враца) - Ботев (Криводол)                          5:1 (2:0)
Спортист 1924 (Своге) - Малеш (Микрево)                   0:0
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                     1:0 (1:0)
Чавдар (Етрополе) - Чавдар (Бяла Слатина)                 0:1 (0:0)
Ком-Миньор (Берковица) - Етър 1924 (Велико Търново)       0:0  /анулиран/
Вихрен (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)                  1:2 (1:1)
  [0:1 Петър Лазаров 25', 1:1 Цветелин Радев 45'+1', 1:2 Марио Близнаков 61']

                           XII кръг

30 октомври 2010, събота, 14:30 ч
Ботев (Криводол) - Пирин (Гоце Делчев)                    2:2 (1:2)
Вихрен (Сандански) - Етър 1924 (Велико Търново)           1:1 (0:1)
Ком-Миньор (Берковица) - Чавдар (Бяла Слатина)            0:0  /анулиран/
Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско)                       2:2 (1:0)
Септември (Симитли) - Малеш (Микрево)                     1:0 (0:0)
Спортист 1924 (Своге) - Ботев (Враца)                     3:0 (0:0)

                           XIII кръг

6 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Спортист 1924 (Своге) - Ботев (Криводол)                  3:0 (1:0)
Ботев (Враца) - Септември (Симитли)                       2:1 (1:1)
Малеш (Микрево) - Чавдар (Етрополе)                       0:1 (0:0)
Банско (Банско) - Ком-Миньор (Берковица)                  0:0  /анулиран/
Чавдар (Бяла Слатина) - Вихрен (Сандански)                1:0 (0:0)
Етър 1924 (Велико Търново) - Пирин (Гоце Делчев)          4:0 (2:0)

                           XIV кръг

13 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Ботев (Криводол) - Етър 1924 (Велико Търново)             1:2 (1:1)
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Бяла Слатина)               2:0 (1:0)
  [2:0 Марио Близнаков 10',76']
  [чк: Марио Близнаков (Ч) 76']
Вихрен (Сандански) - Банско (Банско)                      2:1 (1:1)
  [1:0 Мартин Станкев 20', 1:1 Борислав Хазуров 36', 2:1 Мартин Станкев 90'+2']
Ком-Миньор (Берковица) - Малеш (Микрево)                  0:1 (0:1)  /анулиран/
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Враца)                         2:1 (1:0)
Септември (Симитли) - Спортист 1924 (Своге)               0:0

                           XV кръг

27 ноември 2010, събота, 14:30 ч
Септември (Симитли) - Ботев (Криводол)                    3:1
Спортист 1924 (Своге) - Чавдар (Етрополе)                 4:1
Ботев (Враца) - Ком-Миньор (Берковица)                    2:0 (1:0)  /анулиран/
Малеш (Микрево) - Вихрен (Сандански)                      1:0
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)                     1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Калайджиев 74']
Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (Велико Търново)        2:2 (2:0)

                           XVI кръг

4 декември 2010, събота, 14:00 ч
Ботев (Криводол) - Чавдар (Бяла Слатина)                  1:0 (1:0)
Пирин (Гоце Делчев) - Малеш (Микрево)                     1:0 (0:0)
Вихрен (Сандански) - Ботев (Враца)                        2:1 (1:1)
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)                   0:1 (0:1)
8 декември 2010, сряда, 14:00 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Банско (Банско)              0:0
Ком-Миньор (Берковица) - Спортист 1924 (Своге)            0:1 (0:0)  /анулиран/

                           XVII кръг

26 февруари 2011, събота, 14:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Криводол)                      отложен *
* - отложен заради лоши метеорологични условия.
Септември (Симитли) - Ком-Миньор (Берковица)              анулиран *
* - мачът не се играе, тъй като гостите предварително уведомяват, че
    няма да разполагат с картотекирани 11 професионални футболисти за мача.
    В последствие анулиран.
Спортист 1924 (Своге) - Вихрен (Сандански)                1:2 (0:0)
  [0:1 Мартин Станкев 49', 1:1 Младен Стоев 80', 1:2 Александър Русков 90']
Ботев (Враца) - Пирин (Гоце Делчев)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Кирил Михайлов 73']
Малеш (Микрево) - Етър 1924 (Велико Търново)              0:0
2 март 2011, сряда, 15:00 ч
Банско (Банско) - Чавдар (Бяла Слатина)                   1:2 (0:1)
  [0:1 Георги Ковачев 45', 1:1 Борислав Хазуров 61', 1:2 Йордан Апостолов 63']
27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Криводол)                      1:0 (1:0)

* - Ком-Миньор (Берковица) е изваден от групата с решение на СТК на БФС
от 1 март 2011 г., заради непопълване на отбора с изискуемия минимум от
11 професионални футболисти към края на зимния трансферен период (28
февруари 2011 г.).

                           XVIII кръг

5 март 2011, събота, 15:00 ч
Ботев (Криводол) - Банско (Банско)                        1:4
Чавдар (Бяла Слатина) - Малеш (Микрево)                   1:0 (1:0)
  [1:0 Георги Ковачев 2']
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Враца)                0:0
Пирин (Гоце Делчев) - Спортист 1924 (Своге)               0:0
  [чк: Стоян Тодоров (С) 80']
Вихрен (Сандански) - Септември (Симитли)                  0:0 *
* - заради саморазправа с длъжностно лице от страна на треньора на
    Вихрен след края на мача, домакините са накзани с 1 мач лишаване
    от домакинство.
Ком-Миньор (Берковица) - Чавдар (Етрополе)                анулиран *
* - мачът не се играе заради изваждането на Ком-Миньор от групата.
    В последствие анулиран.

                           XIX кръг

12 март 2011, събота, 15:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Вихрен (Сандански)                    2:0 (2:0)
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)                 3:0 (1:0)
  [1:0 Цветелин Ралчовски 6', 2:0 Николай Димиров 69', 3:0 Атанас Николов 70']
Спортист 1924 (Своге) - Етър 1924 (Велико Търново)        0:1 (0:0)
Ботев (Враца) - Чавдар (Бяла Слатина)                     2:1 (2:1)
Малеш (Микрево) - Банско (Банско)                         1:3 (0:1)
Ботев (Криводол)                                          почива

                           XX кръг

19 март 2011, събота, 15:00 ч
Ботев (Криводол) - Малеш (Микрево)                        5:0
Банско (Банско) - Ботев (Враца)                           3:1
Чавдар (Бяла Слатина) - Спортист 1924 (Своге)             0:2 (0:0)
  [0:1 Симеон Атанасов 84', 0:2 Деян Борисов 89']
Етър 1924 (Велико Търново) - Септември (Симитли)          0:0
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе)                   1:2 (0:2)
  [0:2 Емил Колев 23',29'; 1:2 Веселин Здравков 84']
Вихрен (Сандански)                                        почива

                           XVII кръг - отложен мач

27 март 2011, неделя, 15:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Криводол)                      1:0 (1:0)
  [1:0 Благой Пасков 4']

                           XXI кръг

2 април 2011, събота, 17:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Етър 1924 (Велико Търново)            2:2 (1:1)
Септември (Симитли) - Чавдар (Бяла Слатина)               1:0 (1:0)
Спортист 1924 (Своге) - Банско (Банско)                   0:0
Ботев (Враца) - Малеш (Микрево)                           2:0 (1:0)
3 април 2011, неделя, 17:00 ч
в Благоевград, ст."Христо Ботев": *
Вихрен (Сандански) - Ботев (Криводол)                     1:2 (1:2)
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Вихрен.
Пирин (Гоце Делчев)                                       почива

                           XXII кръг

6 април 2011, сряда, 17:00 ч
Ботев (Криводол) - Ботев (Враца)                          0:2 (0:1)
Малеш (Микрево) - Спортист 1924 (Своге)                   1:0 (1:0)
Банско (Банско) - Септември (Симитли)                     4:0 (0:0)
Чавдар (Бяла Слатина) - Чавдар (Етрополе)                 1:1 (0:0)
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен (Сандански)                  0:1 (0:0)
  [0:1 Антонио Ласков 73']
Етър 1924 (Велико Търново)                                почива

* - Жребият за XXIII-XXXIII кръг се тегли на 12 април 2011, вторник, от 10:30 ч
в заседателната зала на БФС на ул."Цар Иван Асен II" 26.

                           XXIII кръг

16 април 2011, събота, 17:00 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Банско (Банско)              1:1 (1:1)
  [0:1 Борислав Хазуров 5', 1:1 Тихомир Кънев 23'], ~ 3 500 зрители
Ботев (Враца) - Чавдар (Бяла Слатина)                     3:0 (2:0)
  [1:0 Иван Коконов 9', 2:0 Тихомир Найденов 12'-д, 3:0 Светлин Симеонов 82']
Пирин (Гоце Делчев) - Чавдар (Етрополе)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Ангел Тошев 57']
  [чк: Стилиян Николов (Ч) 15']
Спортист 1924 (Своге) - Ботев (Криводол)                  3:1 (1:0)
Малеш (Микрево) - Септември (Симитли)                     2:2 (0:1)
Вихрен (Сандански)                                        почива

                           XXIV кръг

23 април 2011, събота, 17:00 ч
Ботев (Криводол) - Малеш (Микрево)                        0:2 (0:0)
Чавдар (Етрополе) - Спортист 1924 (Своге)                 0:1 (0:0)
Чавдар (Бяла Слатина) - Пирин (Гоце Делчев)               2:2 (2:1)
Банско (Банско) - Ботев (Враца)                           0:3 (0:2)
Вихрен (Сандански) - Етър 1924 (Велико Търново)           3:0 (2:0)
Септември (Симитли)                                       почива

                           XXV кръг

30 април 2011, събота, 17:00 ч
Ботев (Враца) - Вихрен (Сандански)                        1:0 (1:0)
Пирин (Гоце Делчев) - Банско (Банско)                     0:0
Спортист 1924 (Своге) - Чавдар (Бяла Слатина)             3:0 (0:0)
Малеш (Микрево) - Чавдар (Етрополе)                       0:1 (0:0)
Септември (Симитли) - Ботев (Криводол)                    2:1
Етър 1924 (Велико Търново)                                почива

                           XXVI кръг

7 май 2011, събота, 18:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Септември (Симитли)                   0:1 (0:0)
Чавдар (Бяла Слатина) - Малеш (Микрево)                   1:1 (1:1)
Банско (Банско) - Спортист 1924 (Своге)                   0:2 (0:0)
Вихрен (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)                  1:0 (1:0)
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Враца)                1:2 (0:1)
Ботев (Криводол)                                          почива

                           XXVII кръг

11 май 2011, сряда, 18:00 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Етър 1924 (Велико Търново)          0:2 (0:1)
Спортист 1924 (Своге) - Вихрен (Сандански)                1:0 (1:0)
Малеш (Микрево) - Банско (Банско)                         1:1 (0:0)
Септември (Симитли) - Чавдар (Бяла Слатина)               3:1 (3:0)
Ботев (Криводол) - Чавдар (Етрополе)                      0:6 (0:2)
Ботев (Враца)                                             почива

                           XXVIII кръг

15 май 2011, неделя, 18:00 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)                  3:0 (1:0)
Банско (Банско) - Септември (Симитли)                     2:0 (0:0)
Вихрен (Сандански) - Малеш (Микрево)                      2:0 (0:0)
Етър 1924 (Велико Търново) - Спортист 1924 (Своге)        1:0 (0:0)
Ботев (Враца) - Пирин (Гоце Делчев)                       4:1 (2:1)
Чавдар (Етрополе)                                         почива

                           XXIX кръг

21 май 2011, събота, 18:00 ч
Спортист 1924 (Своге) - Ботев (Враца)                     2:0 (0:0)
Малеш (Микрево) - Етър 1924 (Велико Търново)              0:1 (0:0)
Септември (Симитли) - Вихрен (Сандански)                  2:1 (0:1)
Ботев (Криводол) - Банско (Банско)                        1:2 (0:1)
Чавдар (Етрополе) - Чавдар (Бяла Слатина)                 2:1 (0:1)
Пирин (Гоце Делчев)                                       почива

                           XXX кръг

25 май 2011, сряда, 18:00 ч
Банско (Банско) - Чавдар (Етрополе)                       3:1 (1:0)
Вихрен (Сандански) - Ботев (Криводол)                     2:0 (1:0)
Етър 1924 (Велико Търново) - Септември (Симитли)          1:0 (0:0)
Ботев (Враца) - Малеш (Микрево)                           1:1 (0:0)
Пирин (Гоце Делчев) - Спортист 1924 (Своге)               1:0 (0:0)
Чавдар (Бяла Слатина)                                     почива

                           XXXI кръг

28 май 2011, събота, 16:00 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Банско (Банско)                   3:0 (0:0)
28 май 2011, събота, 18:00 ч
Малеш (Микрево) - Пирин (Гоце Делчев)                     3:0 (1:0)
Септември (Симитли) - Ботев (Враца)                       1:2 (1:1)
Ботев (Криводол) - Етър 1924 (Велико Търново)             0:2 (0:2)
Чавдар (Етрополе) - Вихрен (Сандански)                    2:1 (0:1)
Спортист 1924 (Своге)                                     почива

                           XXXII кръг

1 юни 2011, сряда, 18:00 ч
Вихрен (Сандански) - Чавдар (Бяла Слатина)                5:3 (2:1)
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Етрополе)            0:0
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                 3:1 (2:0)
Спортист 1924 (Своге) - Малеш (Микрево)                   3:0 (2:0)
2 юни 2011, четвъртък, 18:00 ч
Ботев (Враца) - Ботев (Криводол)                          3:1 (1:0)
Банско (Банско)                                           почива

                           XXIII кръг

5 юни 2011, неделя, 18:00 ч
Септември (Симитли) - Спортист 1924 (Своге)               0:1 (0:0)
Ботев (Криводол) - Пирин (Гоце Делчев)                    2:2 (1:2)
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Враца)                         0:1 (0:1)
Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (Велико Търново)        0:0
Банско (Банско) - Вихрен (Сандански)                      1:0 (0:0)
Малеш (Микрево)                                           почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2011 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com