bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Североизточна "В" АФГ 2011/12

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Шумен 2010 (Шумен)                 28   19   6   3   69:24   63 [*] Влиза в "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Две могили (Две могили)            28   19   5   4   75:28   62
 3. Суворово (Суворово)                27   18   5   4   60:23   59 [*]
 4. Белица (Белица)                    28   14   8   6   51:24   50
 5. Септември (Тервел)                 28   13  10   5   45:27   49
 6. Дунав 2010 (Русе)                  28   12  10   6   48:19   46 [+]
 7. Черноломец 04 (Попово)             28   12   7   9   45:29   43
 8. Бенковски (Бяла, обл.Русе)         28   13   2  13   52:60   41
 9. Девня (Девня)                      27   11   6  10   33:38   39 [*]
10. Черноморец (Балчик)                28   10   6  12   43:34   36 [-]
11. Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)  28    8   7  13   40:31   31
12. Велики Преслав (Велики Преслав)    28    7   3  18   24:74   24
13. Локомотив 2008 (Каспичан)          28    4   3  21   19:88   15 [+]
-------------------------------------------------------------------
14. Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)        27    6   4  17   33:57   22 [*] Влива се в Шумен 2010 (Шумен)
15. Ботев (Нови пазар)                 27    0   2  25    3:84    2 [*] Изваден в ОФГ Шумен

Бележки
  - Спартак 1918 (Варна) влиза в Източна "Б" ФГ.
  - Дунав (Русе), изваден от Източна "Б" ФГ през изминалия сезон, има
право да се включи в групата, но прекратява съществуване.
  - Черноморец (Балчик), изваден от Източна "Б" ФГ през изминалия сезон,
се включва в групата. Отборът играе домакинските си мачове на ст."Албена-1"
в КК Албена.
  - Локомотив 2008 (Каспичан) от ОФГ Шумен и Дунав 2010 (Русе) от ОФГ
Русе се включват в групата. Дунав 2010 играе домакинските си мачове на
Градски стадион в Русе.
  - Скрита сила (Мъдрево), 9-и през изминалия сезон, се отказва от участие.
  - Макак 2008 (Шумен) се преименува на Шумен 2010 (Шумен). Отборът играе
домакинските си мачове на ст."Панайот Волов" в Шумен.
  - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) играе домакинските си мачове на ст."Панайот
Волов" в Шумен.
  - Мачът от XII кръг Суворово - Девня е анулиран.
  - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) се влива в Шумен 2010 (Шумен) преди началото
на пролетния полусезон и на 23 февруари 2012 г. се отказва от по-нататъшно
участие в първенството. Резултатите му до този момент се зачитат, а на
противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Ботев (Нови пазар) се отказва от по-нататъшно участие на 2 март 2012 г.
заради финансови проблеми. Резултатите му до този момент се зачитат, а на
противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

Голмайстори - пълен списък
21 - Никола Василев         - Суворово (Суворово)
19 - Захари Димитров        - Шумен 2010 (Шумен)
17 - Пламен Петров          - Бенковски (Бяла)
13 - Петър Петров           - Шумен 2010 (Шумен)  /вкл. 8 гола за Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)/
   - Ахмед Ахмедов          - Шумен 2010 (Шумен)
12 - Румен Шанкулов         - Две могили (Две могили)
11 - Ивайло Кирилов         - Две могили (Две могили)
10 - Христо Карагеоргиев    - Черноморец (Балчик)
   - Ивелин Спасов          - Белица (Белица)
 9 - Николай Станчев        - Черноморец 2003 (Бяла)

                           I кръг

21 август 2011, неделя, 18:00 ч
Суворово (Суворово) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)         3:1 (3:0)
  [1:0 Милен Стефанов 30', 2:0 Драгомир Демиров 32', 3:0 Калоян Цветков 44',
   3:1 Георги Никифоров 51']
Черноморец (Балчик) - Локомотив 2008 (Каспичан)           0:2 (0:1)
  [0:1 Меджнун Наим 18', 0:2 Емилиян Христов 53']
  [ид: ??? (Ч) 10']
Белица (Белица) - Черноломец 04 (Попово)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Даниел Георгиев 16']
Ботев (Нови пазар) - Шумен 2010 (Шумен)                   0:3 (0:2)
  [0:1 Мердин Мехмедов 20', 0:2 Божидар Илиев 40', 0:3 Васил Василев 2п]
Черноморец 2003 (Бяла) - Девня (Девня)                    2:0
  [1:0 Николай Станчев, 2:0 Милен Михов]
Септември (Тервел) - Дунав 2010 (Русе)                    2:1 (0:1)
  [0:1 Огнян Брайнов 35', 1:1 Стефан Стефанов 61', 2:1 Господин Господинов 75'-д]
  [чк: Денчо Денчев (Д) 45']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Бенковски (Бяла)        0:2 (0:1)
  [0:1 Пламен Петров 25'-д, 0:2 Илия Ковачганев 71']
Две могили (Две могили)                                   почива

                           II кръг

27 август 2011, събота, 18:00 ч
Шумен 2010 (Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла)               5:1 (1:1)
  [0:1 Калоян Иванов 1п, 1:1 Ясен Василев 1п-аг, 3:1 Захари Димитров 60',80';
   4:1 Божидар Илиев 86', 5:1 Дениз Кадир 89']
28 август 2011, неделя, 18:00 ч
Дунав 2010 (Русе) - Велики Преслав (Велики Преслав)       7:0 (5:0)
  [2:0 Алеф Караосман 4',8'; 3:0 Огнян Брайнов 18', 5:0 Радомир Хараланов 27',32';
   6:0 Александър Атанасов 56', 7:0 Радомир Хараланов 80']
Девня (Девня) - Септември (Тервел)                        0:0
Черноломец 04 (Попово) - Ботев (Нови пазар)               4:0
  [1:0 Руси Русев, 2:0 Александър Недев, 3:0 Руси Русев,
   4:0 Ангел Янков]
Локомотив 2008 (Каспичан) - Белица (Белица)               1:1 (0:0)
  [1:0 Димитър Пеев 50', 1:1 Ивелин Спасов 90']
  [ид: ??? (Л) 1п]
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Черноморец (Балчик)         5:1 (3:0)
  [1:0 Петър Петров 15', 2:0 Банко Банков 25', 3:0 Пламен Владимиров 44',
   3:1 Христо Карагеоргиев 69', 4:1 Асен Симеонов 70', 5:1 Асан Исмаилов 90']
Две могили (Две могили) - Суворово (Суворово)             1:2 (0:2)
  [0:1 Драгомир Демиров 6', 0:2 Драгомир Демиров 10', 1:2 Красимир Димитров 72']
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           III кръг

4 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Черноморец (Балчик) - Две могили (Две могили)             0:1 (0:1)
  [0:1 Ивайло Кирилов 20']
Белица (Белица) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)             1:3 (1:2)
  [1:0 Ивелин Павлов 1', 1:1 Христо Христов 22', 1:2 Петър Петров 35',
   1:3 Георги Никифоров 63']
Ботев (Нови пазар) - Локомотив 2008 (Каспичан)            0:0
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)           0:1 (0:1)
  [0:1 Румен Русков 40']
Септември (Тервел) - Шумен 2010 (Шумен)                   1:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Димитров 34']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Девня (Девня)           0:5 (0:2)
  [0:1 Мехмед Февзимехмед 16', 0:3 Драгомир Николов 44',52'; 0:4 Мехмед Февзимехмед 80',
   0:5 Георги Иванов 85']
Бенковски (Бяла) - Дунав 2010 (Русе)                      2:1 (1:0)
  [1:0 Борислав Бориславов 44', 1:1 Сюлейман Шакиров 63', 2:1 Пламен Петров 90']
Суворово (Суворово)                                       почива

                           IV кръг

10 септември 2011, събота, 17:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Ботев (Нови пазар)          8:0 (5:0)
  [1:0 Асен Симеонов 7', 2:0 Петър Петров 10', 3:0 Банко Банков 12',
   4:0 Асен Симеонов 29', 5:0 Юлиян Загоров 40', 6:0 Петър Петров 54',
   7:0 Юлиян Загоров 68', 8:0 Венелин Петров 80']
11 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Девня (Девня) - Бенковски (Бяла)                          1:0 (1:0)
  [1:0 Георги Иванов 4']
Шумен 2010 (Шумен) - Велики Преслав (Велики Преслав)      2:0 (2:0)
  [1:0 Христо Александров 17', 2:0 Валентин Валентинов 40']
Черноломец 04 (Попово) - Септември (Тервел)               2:2 (2:0)
  [1:0 Александър Недев 20', 2:0 Галин Тонев 29', 2:1 Турхан Хасанов 61'-аг,
   2:2 Александър Недев 86'-аг]
Локомотив 2008 (Каспичан) - Черноморец 2003 (Бяла)        2:1 (1:1)
  [1:0 Любомир Ангелов 30', 1:1 Ивайло Ангелов 41'-аг, 2:1 Даниел Димов 62']
Две могили (Две могили) - Белица (Белица)                 1:1 (1:0)
  [1:0 Атила Юмер 27', 1:1 Ивайло Желязков 70']
Суворово (Суворово) - Черноморец (Балчик)                 1:1 (0:0)
  [1:0 Милен Стефанов 80', 1:1 Христо Карагеоргиев 87']
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           V кръг

18 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Белица (Белица) - Суворово (Суворово)                     2:0 (1:0)
  [2:0 Ивелин Спасов 35',47']
Ботев (Нови пазар) - Две могили (Две могили)              0:5 (0:2)
  [0:1 Добромир Колев 20', 0:2 Дамян Драгомиров 40', 0:3 Венцислав Стоянов 2п,
   0:4 Светослав Николаев 2п, 0:5 Ивайло Кирилов 2п]
Черноморец 2003 (Бяла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)      1:1 (0:0)
  [0:1 Жулиен Жечев 56', 1:1 Николай Станчев 89']
Септември (Тервел) - Локомотив 2008 (Каспичан)            3:0 (1:0)
  [1:0 Кирил Божанов 41', 2:0 Стефан Стефанов 57', 3:0 Димитър Димитров 64']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноломец 04 (Попово)  0:6 (0:2)
  [0:1 Дамян Лазаров 25', 0:2 Ангел Янков 28', 0:3 Мирослав Великов 52',
   0:4 Даниел Костов 65', 0:5 Ангел Янков 78', 0:6 Гьокан Сакалъ 80']
Бенковски (Бяла) - Шумен 2010 (Шумен)                     3:3 (1:1)
  [1:0 Пламен Петров 11', 1:1 Захари Димитров 22', 1:2 Христо Александров 72',
   2:2 Димитър Брашнаров 80', 2:3 Захари Димитров 85', 3:3 Пламен Петров 90'+2']
Дунав 2010 (Русе) - Девня (Девня)                         0:0
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           VI кръг

24 септември 2011, събота, 16:00 ч
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски (Бяла)                 0:3 (0:2)
  [0:1 Пламен Петров 7'-д, 0:2 Илия Ковачганев 44', 0:3 Пламен Петров 60']
24 септември 2011, събота, 17:00 ч
Шумен 2010 (Шумен) - Дунав 2010 (Русе)                    2:1 (2:1)
  [0:1 Алеф Караосман 14', 1:1 Ахмед Ахмедов 31', 2:1 Христо Александров 43'-д]
25 септември 2011, неделя, 17:00 ч
Локомотив 2008 (Каспичан) - Велики Преслав (В.Преслав)    0:0
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Септември (Тервел)          0:0
Две могили (Две могили) - Черноморец 2003 (Бяла)          2:0 (1:0)
  [1:0 Драгомир Драганов 34', 2:0 Красимир Димитров 90']
Суворово (Суворово) - Ботев (Нови пазар)                  1:0 (0:0)
  [1:0 Пламен Куртев 90'+5']
Черноморец (Балчик) - Белица (Белица)                     2:1 (0:1)
  [0:1 Християн Попов 10', 1:1 Христо Карагеоргиев 55', 2:1 Тихомир Бончев 75']
Девня (Девня)                                             почива

                           VII кръг

2 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Ботев (Нови пазар) - Черноморец (Балчик)                  1:3 (0:1)
  [0:1 Христо Карагеоргиев 38', 1:1 Йордан Иванов 55', 1:2 Христо Карагеоргиев 77',
   1:3 Милен Динков 87'-аг]
Черноморец 2003 (Бяла) - Суворово (Суворово)              0:1 (0:0)
  [0:1 Никола Василев 61']
Септември (Тервел) - Две могили (Две могили)              2:2 (0:0)
  [0:1 Валери Кулинов 62', 1:1 Димитър Димитров 66', 2:1 Господин Господинов 86',
   2:2 Атила Юмер 90'+1']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Рапид (кв.Дивдядово,Шн) 2:1 (1:1)
  [0:1 Пламен Владимиров 11', 1:1 Борислав Борисов 23', 2:1 Марин Росенов 56'-д]
Бенковски (Бяла) - Локомотив 2008 (Каспичан)              5:0 (3:0)
  [1:0 Пламен Петров 13', 4:0 Трифон Атанасов 20',42',55'; 5:0 Николай Иванов 88']
Дунав 2010 (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                1:0 (0:0)
  [1:0 Емил Янчев 87'-аг]
Девня (Девня) - Шумен 2010 (Шумен)                        2:4 (0:2)
  [0:1 Ахмед Ахмедов 2', 0:3 Захари Димитров 22',56'; 1:3 Иван Караджов 63',
   1:4 Христо Александров 68', 2:4 Иван Добрев 90']
Белица (Белица)                                           почива

                           VIII кръг

9 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Черноломец 04 (Попово) - Девня (Девня)                    1:1 (0:0)
  [1:0 Румен Русков 56', 1:1 Иван Добрев 74']
Локомотив 2008 (Каспичан) - Дунав 2010 (Русе)             0:1 (0:1)
  [0:1 Алеф Караосман 20']
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Бенковски (Бяла)            3:0 (0:0)
  [1:0 Юлиян Загоров 77'-д, 2:0 Борислав Бориславов 80'-аг, 3:0 Мартин Ваклински 84']
Две могили (Две могили) - Велики Преслав (Велики Преслав) 8:0 (4:0)
  [1:0 Анатоли Кирилов 14', 2:0 Румен Шанкулов 24', 3:0 Ивайло Кирилов 30',
   4:0 Атила Юмер 34', 5:0 Румен Шанкулов 49', 6:0 Ивайло Кирилов 58',
   7:0 Пламен Балчев 66', 8:0 Драгомир Драганов 86']
Суворово (Суворово) - Септември (Тервел)                  5:1 (3:0)
  [1:0 Пламен Куртев 11', 2:0 Никола Василев 13', 3:0 Пламен Куртев 15',
   3:1 Димитър Димитров 75', 4:1 Ивелин Колев 77', 5:1 Никола Василев 88']
Черноморец (Балчик) - Черноморец 2003 (Бяла)              2:1 (1:1)
  [1:0 Христо Карагеоргиев 28', 1:1 Петър Велинов 43', 2:1 Христо Карагеоргиев 52']
Белица (Белица) - Ботев (Нови пазар)                      9:1 (4:1)
  [0:1 Янимир Янков 16', 1:1 Мустафа Амрула 18', 2:1 Али Али 19',
   3:1 Марин Радуканов 31', 4:1 Мустафа Амрула 45', 5:1 Ахмед Невзет 59',
   6:1 Даниел Георгиев 62', 9:1 Ивелин Спасов 72',85',87']
Шумен 2010 (Шумен)                                        почива

                           IX кръг

16 октомври 2011, неделя, 16:00 ч
Черноморец 2003 (Бяла) - Белица (Белица)                  0:1 (0:0)
  [0:1 Мустафа Сали 79']
Септември (Тервел) - Черноморец (Балчик)                  0:0
Велики Преслав (Велики Преслав) - Суворово (Суворово)     5:2 (3:1)
  [2:0 Евгени Стоянов 17',20'; 3:0 Сердар Ахмедов 27', 3:1 Никола Василев 41',
   3:2 Ивелин Колев 67', 4:2 Ердал Галип 80', 5:2 Евгени Стоянов 88']
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                1:3 (1:1)
  [0:1 Ивайло Кирилов 23', 1:1 Пламен Петров 41', 1:2 Драгомир Драганов 55',
   1:3 Атила Юмер 90'+1']
Дунав 2010 (Русе) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)           1:1 (0:0)
  [0:1 Петър Петров 60', 1:1 Жулиен Желев 90'+3']
Девня (Девня) - Локомотив 2008 (Каспичан)                 2:1 (1:1)
  [1:0 Иван Добрев 15', 1:1 Росен Иванов 23', 2:1 Георги Иванов 65']
Шумен 2010 (Шумен) - Черноломец 04 (Попово)               0:1 (0:0)
  [0:1 Атанас Атанасов 76']
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           X кръг

19 октомври 2011, сряда, 16:00 ч
Локомотив 2008 (Каспичан) - Шумен 2010 (Шумен)            1:4 (0:1)
  [0:1 Ахмед Ахмедов 35', 0:2 Пламен Иванов 66', 1:2 Денчо Стойчев 78',
   1:3 Мердин Мехмедов 79', 1:4 Христо Александров 89']
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Девня (Девня)               5:1 (1:0)
  [2:0 Петър Петров 14',55'; 3:0 Асен Симеонов 62', 4:0 Жулиен Жечев 65',
   4:1 Петър Николов 77', 5:1 Асен Симеонов 82']
Две могили (Две могили) - Дунав 2010 (Русе)               3:0 (1:0)
  [1:0 Дамян Дамянов 27', 3:0 Румен Шанкулов 49',74']
Суворово (Суворово) - Бенковски (Бяла)                    6:2 (5:1)
  [3:0 Никола Василев 7',8',28'; 4:0 Калоян Цветков 37', 5:0 Ивайло Станчев 38',
   5:1 Ивайло Иванов 39', 5:2 Димитър Брашнаров 46', 6:2 Пламен Куртев 83']
Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав)     3:0 (2:0)
  [1:0 Христо Карагеоргиев 14', 2:0 Тихомир Бончев 27', 3:0 Севдалин Стайков 78']
Белица (Белица) - Септември (Тервел)                      1:2 (0:0)
  [0:1 Седат Салиев 50', 1:1 Габриел Георгиев 58', 1:2 Господин Господинов 80']
Ботев (Нови пазар) - Черноморец 2003 (Бяла)               0:3 (0:0)
  [0:1 Николай Ненков 48', 0:2 Николай Станчев 63'-д, 0:3 Огнян Чобанов 89']
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

                           XI кръг

26 октомври 2011, сряда, 14:00 ч
Септември (Тервел) - Ботев (Нови пазар)                   3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Велики Преслав (Велики Преслав) - Белица (Белица)         1:3 (0:2)
  [0:2 Мустафа Сали 10',41'; 1:2 Евгени Стоянов 63', 1:3 Ивелин Спасов 66']
Бенковски (Бяла) - Черноморец (Балчик)                    3:2 (0:1)
  [0:1 Христо Карагеоргиев 1', 2:1 Пламен Петров 66',70'-д; 3:1 Иван Иванов 80',
   3:2 Христо Карагеоргиев 90'+1']
Дунав 2010 (Русе) - Суворово (Суворово)                   0:0
Девня (Девня) - Две могили (Две могили)                   0:0
Шумен 2010 (Шумен) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)          3:0 (2:0)
  [2:0 Ахмед Ахмедов 9',29'; 3:0 Захари Димитров 54']
Черноломец 04 (Попово) - Локомотив 2008 (Каспичан)        3:0 сл.*
* - автобусът на гостите се поврежда на път за Попово.
Черноморец 2003 (Бяла)                                    почива

                           XII кръг

6 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Черноломец 04 (Попово)      1:1 (0:0)
  [1:0 Петър Петров 47', 1:1 Емил Янчев 81']
Две могили (Две могили) - Шумен 2010 (Шумен)              2:2 (0:1)
  [0:1 Ахмед Ахмедов 15', 1:1 Румен Шанкулов 49', 1:2 Христо Александров 78',
   2:2 Атила Юмер 84']
Суворово (Суворово) - Девня (Девня)                       анулиран *
* - мачът е прекратен в 90'+3' при 1:0, заради сбиване между играчи на
    двата отбора и нахлуване на публика на терена. В последствие е анулиран,
    Суворово е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача, а Девня - за 1.
Черноморец (Балчик) - Дунав 2010 (Русе)                   1:3 (1:1)
  [1:0 Мариян Ангелов 4', 1:1 Денчо Денчев 26', 1:2 Сюлейман Шакиров 48',
   1:3 Радомир Хараланов 90'+1']
Белица (Белица) - Бенковски (Бяла)                        5:1 (2:1)
  [1:0 Мустафа Сали 10', 1:1 Пламен Петров 35', 2:1 Мустафа Сали 45',
   3:1 Християн Попов 57', 4:1 Даниел Георгиев 85', 5:1 Али Али 90']
Ботев (Нови пазар) - Велики Преслав (Велики Преслав)      0:1 (0:1)
  [0:1 Петър Петров 44']
Черноморец 2003 (Бяла) - Септември (Тервел)               0:0
Локомотив 2008 (Каспичан)                                 почива

                           XIII кръг

13 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец 2003 (Бяла)  0:0
Бенковски (Бяла) - Ботев (Нови пазар)                     3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Дунав 2010 (Русе) - Белица (Белица)                       0:0
в Тополи: *
Девня (Девня) - Черноморец (Балчик)                       1:2 (0:1)
  [0:1 Симеон Симеонов 26', 0:2 Мариян Ангелов 85', 1:2 Мехмед Февзимехмед 88']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Девня.
Шумен 2010 (Шумен) - Суворово (Суворово)                  4:1 (3:1)
  [1:0 Захари Димитров 1', 1:1 Александър Чукански 17', 2:1 Захари Димитров 20',
   3:1 Пламен Иванов 43', 4:1 Ахмед Ахмедов 67']
Черноломец 04 (Попово) - Две могили (Две могили)          2:2 (1:0)
  [1:0 Хюсеин Хасанов 33', 2:0 Емил Янчев 57', 2:1 Светослав Недялков 80',
   2:2 Красимир Димитров 83']
Локомотив 2008 (Каспичан) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)   0:3 (0:1)
  [0:1 Димитър Пеев 44'-аг, 0:2 Асен Симеонов 78', 0:3 Банко Банков 88']
Септември (Тервел)                                        почива

                           XIV кръг

20 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Две могили (Две могили) - Локомотив 2008 (Каспичан)       4:0 (2:0)
  [1:0 Красимир Димитров 14', 2:0 Светослав Недялков 30', 3:0 Ивайло Кирилов 64',
   4:0 Светослав Недялков 88']
във Вълчи дол: *
Суворово (Суворово) - Черноломец 04 (Попово)              3:0 (1:0)
  [1:0 Никола Василев 35',65',86']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Суворово.
Черноморец (Балчик) - Шумен 2010 (Шумен)                  1:2 (1:0)
  [1:0 Мирослав Костадинов 12', 1:1 Христо Александров 73', 1:2 Захари Димитров 77'-д]
Белица (Белица) - Девня (Девня)                           3:0 (1:0)
  [1:0 Даниел Георгиев 28', 2:0 Габриел Георгиев 65', 3:0 Християн Попов 83']
Ботев (Нови пазар) - Дунав 2010 (Русе)                    0:0
Черноморец 2003 (Бяла) - Бенковски (Бяла)                 1:1 (1:1)
  [0:1 Пламен Петров 9', 1:1 Николай Станчев 38']
Септември (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав)      2:0 (1:0)
  [1:0 Кирил Божанов 33', 2:0 Радослав Галинов 80']
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)                               почива

                           XV кръг

26 ноември 2011, събота, 14:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Две могили (Две могили)     1:4 (0:1)
  [0:1 Атила Юмер 1', 0:2 Ивайло Кирилов 60', 0:3 Румен Шанкулов 61',
   1:3 Никола Стефанов 66', 1:4 Мариян Иванов 76'-аг]
Черноломец 04 (Попово) - Черноморец (Балчик)              2:0 (0:0)
  [2:0 Румен Русков 56',81']
27 ноември 2011, неделя, 14:00 ч
Бенковски (Бяла) - Септември (Тервел)                     2:1 (1:0)
  [1:0 Ивайло Сашков 3', 1:1 Кирил Божанов 64', 2:1 Пламен Петров 76']
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец 2003 (Бяла)                4:1 (1:0)
  [1:0 Сюлейман Шакиров 35', 3:0 Денчо Денчев 58',66'; 3:1 Алеф Караосман 72'-аг,
   4:1 Радостин Савов 77']
Девня (Девня) - Ботев (Нови пазар)                        2:1 (0:1)
  [0:1 Венцислав Валентинов 30', 1:1 Мехмед Февзимехмед 46', 2:1 Драгомир Николов 66']
Шумен 2010 (Шумен) - Белица (Белица)                      0:0
Локомотив 2008 (Каспичан) - Суворово (Суворово)           0:4 (0:2)
  [0:1 Никола Василев 19', 0:2 Пламен Куртев 37', 0:3 Никола Василев 50',
   0:4 Николай Тодоров 85']
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

* - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) се влива в Шумен 2010 (Шумен) преди началото
на пролетния полусезон и на 23 февруари 2012 г. се отказва от по-нататъшно
участие в първенството. Резултатите му до този момент се зачитат, а на
противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.
* - Ботев (Нови пазар) се отказва от по-нататъшно участие на 2 март 2012 г.
заради финансови проблеми. Резултатите му до този момент се зачитат, а на
противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XVI кръг

3 март 2012, събота, 15:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Суворово (Суворово)         сл.
4 март 2012, неделя, 15:00 ч
Локомотив 2008 (Каспичан) - Черноморец (Балчик)           отложен *
Черноломец 04 (Попово) - Белица (Белица)                  отложен *
Шумен 2010 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   сл.
Девня (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла)                    отложен *
Дунав 2010 (Русе) - Септември (Тервел)                    отложен *
Бенковски (Бяла) - Велики Преслав (Велики Преслав)        отложен *
Две могили (Две могили)                                   почива
* - всички мачове от кръга се отлагат заради неблагоприятни метеорологични
    условия.

                           XVII кръг

11 март 2012, неделя, 15:00 ч
Велики Преслав (Велики Преслав) - Дунав 2010 (Русе)       0:2 (0:1)
  [0:1 Валентин Василев 43', 0:2 Ивайло Сашков 89']
Септември (Тервел) - Девня (Девня)                        4:0 (1:0)
  [1:0 Радослав Георгиев 42', 2:0 Стефан Стефанов 74', 4:0 Мариян Ангелов 79',86']
Черноморец 2003 (Бяла) - Шумен 2010 (Шумен)               1:2 (0:0)
  [0:2 Петър Петров 62',86'; 1:2 Огнян Чобанов 90']
Ботев (Нови пазар) - Черноломец 04 (Попово)               0:3 сл.
Белица (Белица) - Локомотив 2008 (Каспичан)               3:0 (1:0)
  [1:0 Станимир Станев 30', 2:0 Ерсен Осман 66', 3:0 Даниел Георгиев 79']
Черноморец (Балчик) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)         3:0 сл.
в Каспичан: *
Суворово (Суворово) - Две могили (Две могили)             0:2 (0:1)
  [0:1 Мариян Генов 23', 0:2 Румен Шанкулов 86']
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Суворово.
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           XVIII кръг

17 март 2012, събота, 15:00 ч
Шумен 2010 (Шумен) - Септември (Тервел)                   1:1 (1:1)
  [1:0 Ахемд Ахмедов 15', 1:1 Тихомир Трифонов 19']
18 март 2012, неделя, 15:00 ч
Две могили (Две могили) - Черноморец (Балчик)             3:1 (3:0)
  [1:0 Михаил Паскалев 32'-аг, 2:0 Мариян Генов 35', 3:0 Валери Кулинов 45',
   3:1 Атанас Стефанов 75']
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Белица (Белица)             0:3 сл.
Локомотив 2008 (Каспичан) - Ботев (Нови пазар)            3:0 сл.
Черноломец 04 (Попово) - Черноморец 2003 (Бяла)           1:0 (0:0)
  [1:0 Гьокан Сакалъ 77']
Девня (Девня) - Велики Преслав (Велики Преслав)           4:3 (3:2)
  [0:1 Данаил Димов 2', 0:2 Илия Златков 5', 3:2 Георги Глушков 12',17',26';
   4:2 Живко Бояджиев 58', 4:3 Любомир Ангелов 68'-д]
Дунав 2010 (Русе) - Бенковски (Бяла)                      2:1 (1:0)
  [1:0 Алеф Караосман 10', 1:1 Иван Иванов 67', 2:1 Валентин Василев 70']
Суворово (Суворово)                                       почива

                           XIX кръг

25 март 2012, неделя, 15:00 ч
Бенковски (Бяла) - Девня (Девня)                          2:3 (0:1)
  [0:1 Георги Глушков 34', 1:1 Трифон Атанасов 58', 1:2 Николай Димитров 67',
   2:2 Иван Иванов 83', 2:3 Живко Бояджиев 88']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Шумен 2010 (Шумен)      1:3 (0:0)
  [0:2 Захари Димитров 58',66'; 1:2 Борислав Борисов 75', 1:3 Захари Димитров 82']
Септември (Тервел) - Черноломец 04 (Попово)               2:0 (1:0)
  [2:0 Кирил Божанов 11',61'-д]
Черноморец 2003 (Бяла) - Локомотив 2008 (Каспичан)        8:0 (4:0)
  [2:0 Огнян Чобанов 28',35'; 5:0 Николай Станчев 43',44',55'; 6:0 Огнян Чобанов 70',
   7:0 Петър Велинов 75', 8:0 Лъчезар Любенов 85']
Ботев (Нови пазар) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)          анулиран
Белица (Белица) - Две могили (Две могили)                 4:1 (2:0)
  [3:0 Ивелин Спасов 6',29',50'-д; 4:0 Тодорин Димитров 67', 4:1 Атила Юмер 71']
Черноморец (Балчик) - Суворово (Суворово)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Пламен Куртев 21']
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XVI кръг - отложени мачове

28 март 2012, сряда, 15:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Суворово (Суворово)         0:3 сл.
Локомотив 2008 (Каспичан) - Черноморец (Балчик)           0:8 (0:2)
  [0:1 Дениз Судин 24', 0:2 Атанас Стефанов 39', 0:3 Симеон Симеонов 53',
   0:4 Орлин Маринов 65', 0:7 Михаил Паскалев 73',74',76'; 0:8 Атанас Стефанов 79']
Черноломец 04 (Попово) - Белица (Белица)                  1:1 (1:0)
  [1:0 Турхан Хасанов 17', 1:1 Даниел Георгиев 83']
Шумен 2010 (Шумен) - Ботев (Нови пазар)                   3:0 сл.
Девня (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла)                    2:0 (0:0)
  [2:0 Мехмед Февзимехмед 65',80']
Дунав 2010 (Русе) - Септември (Тервел)                    2:0 (1:0)
  [1:0 Илия Ковачганев 45', 2:0 Росен Каптиев 77']
Бенковски (Бяла) - Велики Преслав (Велики Преслав)        3:0 сл.*
* - Велики Преслав не пътува за мача, тъй като 6 от футболистите му
    са заети с участие в Студентското първенство по футбол.
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XX кръг

31 март 2012, събота, 15:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла)      0:3 сл.
1 април 2012, неделя, 16:00 ч
Суворово (Суворово) - Белица (Белица)                     1:1 (0:0)
  [1:0 Румен Александров 86', 1:1 Габриел Георгиев 88']
Две могили (Две могили) - Ботев (Нови пазар)              3:0 сл.
Локомотив 2008 (Каспичан) - Септември (Тервел)            1:4 (1:1)
  [1:0 Серхан Мустафов 12', 1:1 Камен Трифонов 33', 1:2 Стефан Славов 61',
   1:4 Камен Трифонов 80',84']
Черноломец 04 (Попово) - Велики Преслав (Велики Преслав)  2:0 (1:0)
  [1:0 Турхан Хасанов 10', 2:0 Светослав Стефанов 54']
Шумен 2010 (Шумен) - Бенковски (Бяла)                     4:0 (1:0)
  [1:0 Захари Димитров 14', 2:0 Георги Никифоров 50', 3:0 Захари Димитров 59'-д,
   4:0 Георги Никифоров 80']
Девня (Девня) - Дунав 2010 (Русе)                         0:0
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XXI кръг

8 април 2012, неделя, 16:00 ч
Дунав 2010 (Русе) - Шумен 2010 (Шумен)                    0:0
Бенковски (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)                 1:3 (0:1)
  [0:1 Мартин Лазаров 11', 0:2 Абдул Сакълъ 64', 0:3 Славомир Илиев 81',
   1:3 Пламен Петров 85'-д]
Велики Преслав (Велики Преслав) - Локомотив 2008 (Касп)   2:1 (2:1) *
  [1:0 Данаил Димов 6', 1:1 Серхан Мустафов 15', 2:1 Данаил Димов 26']
* - мачът започва с 10' закъснение.
Септември (Тервел) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)          3:0 сл.
Черноморец 2003 (Бяла) - Две могили (Две могили)          3:1 (2:0)
  [1:0 Лъчезар Любенов 1', 2:0 Петър Велинов 20', 2:1 Мариян Генов 65',
   3:1 Петър Велинов 76']
Ботев (Нови пазар) - Суворово (Суворово)                  0:3 сл.
Белица (Белица) - Черноморец (Балчик)                     0:0
Девня (Девня)                                             почива

                           XXII кръг

13 април 2012, петък, 16:00 ч
Черноморец (Балчик) - Ботев (Нови пазар)                  3:0 сл.
Суворово (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла)              0:0
Две могили (Две могили) - Септември (Тервел)              3:0 (2:0)
  [1:0 Ивайло Кирилов 4', 2:0 Драгомир Драганов 45'-д, 3:0 Мариян Генов 85']
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Велики Преслав (В.Преслав)  0:3 сл.
Локомотив 2008 (Каспичан) - Бенковски (Бяла)              1:3 (1:2)
  [0:2 Трифон Атанасов 24',33'; 1:2 Георги Георгиев 42', 1:3 Пламен Петров 61']
Черноломец 04 (Попово) - Дунав 2010 (Русе)                2:2 (1:1)
  [1:0 Румен Русков 9', 1:1 Росен Каптиев 36', 1:2 Валентин Василев 49',
   2:2 Славомир Илиев 52']
Шумен 2010 (Шумен) - Девня (Девня)                        0:0
Белица (Белица)                                           почива

                           XXIII кръг

22 април 2012, неделя, 16:00 ч
Девня (Девня) - Черноломец 04 (Попово)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Глушков 83']
Дунав 2010 (Русе) - Локомотив 2008 (Каспичан)             9:0 (4:0)
  [3:0 Росен Каптиев 34',36',40'; 4:0 Пламен Сашев 42'-д, 5:0 Радостин Савов 54',
   7:0 Валентин Валентинов 65',75'; 8:0 Даниел Панайотов 80', 9:0 Радостин Савов 82']
Бенковски (Бяла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)            3:0 сл.
Велики Преслав (Велики Преслав) - Две могили (Две могили) 0:3 (0:0)
  [0:1 Мариян Генов 60', 0:2 Иван Петков 82', 0:3 Мариян Генов 88']
Септември (Тервел) - Суворово (Суворово)                  0:0
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноморец (Балчик)              0:0
Ботев (Нови пазар) - Белица (Белица)                      0:3 сл.
Шумен 2010 (Шумен)                                        почива

                           XXIV кръг

29 април 2012, неделя, 16:00 ч
Белица (Белица) - Черноморец 2003 (Бяла)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Християн Попов 43']
Черноморец (Балчик) - Септември (Тервел)                  0:1 (0:0)
  [0:1 Стефан Стефанов 83']
Суворово (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав)     4:0 (2:0)
  [2:0 Никола Василев 5',32'; 3:0 Пламен Куртев 67', 4:0 Никола Василев 85'-д]
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                7:1 (1:0)
  [2:0 Румен Шанкулов 2',50'; 2:1 Георги Ковачев 65'-д, 4:1 Драгомир Драганов 70',84';
   5:1 Светослав Недялков 86', 6:1 Ивайло Кирилов 88', 7:1 Атила Юмер 90']
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Дунав 2010 (Русе)           0:3 сл.
Локомотив 2008 (Каспичан) - Девня (Девня)                 0:2 (0:1)
  [0:1 Георги Глушков 37', 0:2 Иван Добрев 88']
Черноломец 04 (Попово) - Шумен 2010 (Шумен)               1:2 (0:1)
  [0:1 Петър Петров 13', 0:2 Захари Димитров 75', 1:2 Даниел Костов 89']
Ботев (Нови пазар)                                        почива

                           XXV кръг

4 май 2012, петък, 17:00 ч
Дунав 2010 (Русе) - Две могили (Две могили)               1:2 (1:1)
  [1:0 Росен Каптиев 15', 1:1 Румен Шанкулов 45', 1:2 Мариян Генов 47']
5 май 2012, събота, 17:00 ч
Шумен 2010 (Шумен) - Локомотив 2008 (Каспичан)            6:1 (3:0)
  [2;0 Захари Димитров 10',17'; 3:0 Петър Петров 22', 3:1 Георги Георгиев 60',
   4:1 Диян Йорданов 62', 5:1 Ахмед Ахмедов 70', 6:1 Жулиен Жечев 81']
Девня (Девня) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)               3:0 сл.
Бенковски (Бяла) - Суворово (Суворово)                    0:2 (0:0)
  [0:2 Никола Василев 79',90']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     1:0 (0:0)
  [1:0 Недко Спасев 46']
Септември (Тервел) - Белица (Белица)                      1:1 (1:0)
  [1:0 Стефан Стефанов 37'-д, 1:1 Боян Николов 83']
Черноморец 2003 (Бяла) - Ботев (Нови пазар)               3:0 сл.
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

                           XXVI кръг

13 май 2012, неделя, 17:00 ч
Ботев (Нови пазар) - Септември (Тервел)                   0:3 сл.
Белица (Белица) - Велики Преслав (Велики Преслав)         3:0 (1:0)
  [1:0 Ерсен Осман 8', 3:0 Али Али 80',87']
Черноморец (Балчик) - Бенковски (Бяла)                    5:0 сл.*
* - прекратен в 18' при 2:0, когато гостите, започнали срещата с 8 футболиста,
    остават с 6 човека на терена. На Черноморец е присъдена служебна победа с 5:0.
    Следва статистиката до прекратяването на мача:
  [1:0 Атанас Стефанов 7', 2:0 Жоро Зотов 10']
Суворово (Суворово) - Дунав 2010 (Русе)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Никола Василев 60']
Две могили (Две могили) - Девня (Девня)                   4:0 (1:0)
  [2:0 Ивайло Кирилов 44',51'; 3:0 Румен Шанкулов 56', 4:0 Анатоли Кирилов 75']
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Шумен 2010 (Шумен)          0:3 сл.
Локомотив 2008 (Каспичан) - Черноломец 04 (Попово)        0:3 сл.*
* - домакините предварително уведомяват, че няма да могат да организират мача.
Черноморец 2003 (Бяла)                                    почива

                           XXVII кръг

16 май 2012, сряда, 17:00 ч
Черноломец 04 (Попово) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)      3:0 сл.
Шумен 2010 (Шумен) - Две могили (Две могили)              5:1 (3:1)
  [1:0 Ахмед Ахемдов 10', 2:0 Жулиен Жечев 29', 2:1 Румен Шанкулов 43',
   3:1 Петър Петров 45', 4:1 Ахмед Ахмедов 56', 5:1 Мердин Мехмедов 89']
Девня (Девня) - Суворово (Суворово)                       0:3 (0:2)
  [0:1 Мартин Димов 12', 0:2 Тодор Костадинов 17', 0:3 Румен Александров 69']
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец (Балчик)                   1:1 (1:1)
  [1:0 Алеф Караосман 4', 1:1 Мирослав Костадинов 7']
Бенковски (Бяла) - Белица (Белица)                        3:1 (0:0)
  [1:0 Иван Иванов 63', 1:1 Ерсен Осман 66', 3:1 Трифон Атанасов 73',90']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Ботев (Нови пазар)      3:0 сл.
Септември (Тервел) - Черноморец 2003 (Бяла)               1:3 (0:2)
  [0:1 Николай Ненков 9', 0:2 Лъчезар Любенов 16', 1:2 Камен Трифонов 51',
   1:3 Петър Велинов 83']
Локомотив 2008 (Каспичан)                                 почива

                           XXVIII кръг

20 май 2012, неделя, 17:00 ч
Черноморец 2003 (Бяла) - Велики Преслав (Велики Преслав)  7:1 (5:0)
  [1:0 Огнян Чобанов 1', 2:0 Петър Велинов 2', 3:0 Николай Станчев 15',
   4:0 Огнян Чобанов 25', 5:0 Лъчезар Любенов 34', 5:1 Мартин Куртев 60',
   6:1 Николай Станчев 68', 7:1 Лъчезар Любенов 75']
Ботев (Нови пазар) - Бенковски (Бяла)                     0:3 сл.
Белица (Белица) - Дунав 2010 (Русе)                       0:3 (0:1)
  [0:2 Росен Каптиев 42',71'; 0:3 Ивайло Иванов 90']
Черноморец (Балчик) - Девня (Девня)                       2:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Димитров 35', 2:0 Веселин Джилянов 47']
Суворово (Суворово) - Шумен 2010 (Шумен)                  3:1 (3:0)
  [1:0 Румен Александров 9', 2:0 Тодор Апостолов 17', 3:0 Никола Василев 35',
   3:1 Аян Хасан 59']
Две могили (Две могили) - Черноломец 04 (Попово)          2:1 (0:1)
  [0:1 Славомир Илиев 35', 1:1 Мариян Генов 61', 2:1 Пламен Балчев 84']
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Локомотив 2008 (Каспичан)   0:3 сл.
Септември (Тервел)                                        почива

                           XXIX кръг

24 май 2012, четвъртък, 17:00 ч
Локомотив 2008 (Каспичан) - Две могили (Две могили)       1:2 (0:1)
  [0:1 Драгомир Драганов 38', 0:2 Красимир Димитров 68', 1:2 Ивайло Атанасов 80']
27 май 2012, неделя, 17:00 ч
Черноломец 04 (Попово) - Суворово (Суворово)              1:3 (1:1)
  [1:0 Славомир Илиев 22', 1:1 Иван Иванов 41',49'; 1:3 Румен Александров 70']
Шумен 2010 (Шумен) - Черноморец (Балчик)                  3:1 (1:0)
  [1:0 Атанас Стефанов 31'-аг, 2:0 Ахмед Ахмедов 54', 3:0 Захари Димитров 80',
   3:1 Димитър Димитров 90'+2']
Девня (Девня) - Белица (Белица)                           0:1 (0:1)
  [0:1 Тодорин Димитров 27']
Дунав 2010 (Русе) - Ботев (Нови пазар)                    3:0 сл.
Бенковски (Бяла) - Черноморец 2003 (Бяла)                 2:1 (2:1)
  [1:0 Ивелин Стойчев 23', 1:1 Огнян Чобанов 29', 2:1 Иван Иванов 44']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Септември (Тервел)      1:1 (0:0)
  [0:1 Кирил Божанов 58'-д, 1:1 Борислав Борисов 82']
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)                               почива

                           XXX кръг

3 юни 2012, неделя, 17:00 ч
Септември (Тервел) - Бенковски (Бяла)                     5:2 (2:1)
  [1:0 Камен Трифонов 33', 1:1 Пламен Петров 35', 2:1 Камен Трифонов 37',
   2:2 Пламен Петров 54', 4:2 Кирил Божанов 59',70'; 5:2 Камен Трифонов 82']
Черноморец 2003 (Бяла) - Дунав 2010 (Русе)                0:0
Ботев (Нови пазар) - Девня (Девня)                        0:3 сл.
Белица (Белица) - Шумен 2010 (Шумен)                      0:2 (0:1)
  [0:1 Ивайло Иванов 41', 0:2 Ахмед Ахмедов 53']
Черноморец (Балчик) - Черноломец 04 (Попово)              1:1 (1:0)
  [1:0 Атанас Стефанов 18', 1:1 Даниел Костов 57']
Суворово (Суворово) - Локомотив 2008 (Каспичан)           7:1 (3:1)
  [1:0 Ивелин Любенов 10', 1:1 Георги Георгиев 19', 3:1 Никола Василев 22',45';
   5:1 Ивелин Любенов 53',59'; 6:1 Александър Чукански 63', 7:1 Ивелин Любенов 82']
Две могили (Две могили) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)     3:0 сл.
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

нагоре


Югоизточна "В" АФГ 2010/11 - Всички голмайстори

Голмайстори
21 - Никола Василев         - Суворово (Суворово)
19 - Захари Димитров        - Шумен 2010 (Шумен)
17 - Пламен Петров          - Бенковски (Бяла)
13 - Петър Петров           - Шумен 2010 (Шумен)  /вкл. 8 гола за Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)/
   - Ахмед Ахмедов          - Шумен 2010 (Шумен)
12 - Румен Шанкулов         - Две могили (Две могили)
11 - Ивайло Кирилов         - Две могили (Две могили)
10 - Христо Карагеоргиев    - Черноморец (Балчик)
   - Ивелин Спасов          - Белица (Белица)
 9 - Николай Станчев        - Черноморец 2003 (Бяла)

 8  Трифон Атанасов           Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 8  Мариян Генов              Две могили (Две могили)       
 8  Атила Юмер                Две могили (Две могили)       
 8  Росен Каптиев             Дунав 2010 (Русе)             
 8  Кирил Божанов             Септември (Тервел)            
 8  Огнян Чобанов             Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 7  Драгомир Драганов         Две могили (Две могили)       
 7  Камен Трифонов            Септември (Тервел)            
 7  Пламен Куртев             Суворово (Суворово)           
 7  Христо Александров        Шумен 2010 (Шумен)            
 6  Даниел Георгиев           Белица (Белица)               
 6  Мехмед Февзимехмед        Девня (Девня)                 
 6  Георги Глушков            Девня (Девня)                 
 6  Алеф Караосман            Дунав 2010 (Русе)             
 6  Асен Симеонов             Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)   
 6  Димитър Димитров          Черноморец (Балчик)  /вкл. 4 гола за Септември (Тервел)/
 6  Петър Велинов             Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 5  Мустафа Сали              Белица (Белица)               
 5  Иван Иванов               Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 5  Красимир Димитров         Две могили (Две могили)       
 5  Стефан Стефанов           Септември (Тервел)            
 5  Румен Русков              Черноломец 04 (Попово)        
 5  Атанас Стефанов           Черноморец (Балчик)           
 5  Лъчезар Любенов           Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 4  Али Али                   Белица (Белица)               
 4  Християн Попов            Белица (Белица)               
 4  Евгени Стоянов            Велики Преслав (Велики Преслав)
 4  Светослав Недялков        Две могили (Две могили)       
 4  Иван Добрев               Девня (Девня)                 
 4  Радомир Хараланов         Дунав 2010 (Русе)             
 4  Мариян Ангелов            Септември (Тервел)  /вкл. 2 гола за Черноморец (Балчик)/
 4  Румен Александров         Суворово (Суворово)           
 4  Ивелин Любенов            Суворово (Суворово)           
 4  Славомир Илиев            Черноломец 04 (Попово)        
 4  Жулиен Жечев              Шумен 2010 (Шумен)  /вкл. 2 гола за Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)/
 4  Георги Никифоров          Шумен 2010 (Шумен)  /вкл. 2 гола за Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)/
 3  Габриел Георгиев          Белица (Белица)               
 3  Ерсен Осман               Белица (Белица)               
 3  Борислав Борисов          Велики Преслав (Велики Преслав)
 3  Данаил Димов              Велики Преслав (Велики Преслав)
 3  Георги Иванов             Девня (Девня)                 
 3  Драгомир Николов          Девня (Девня)                 
 3  Валентин Василев          Дунав 2010 (Русе)             
 3  Сюлейман Шакиров          Дунав 2010 (Русе)             
 3  Денчо Денчев              Дунав 2010 (Русе)             
 3  Илия Ковачганев           Дунав 2010 (Русе)  /вкл. 2 гола за Бенковски (Бяла, обл.Русе)/
 3  Валентин Валентинов       Дунав 2010 (Русе)  /вкл. 1 гол за Шумен 2010 (Шумен)/
 3  Радостин Савов            Дунав 2010 (Русе)             
 3  Георги Георгиев           Локомотив 2008 (Каспичан)     
 3  Юлиян Загоров             Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)   
 3  Банко Банков              Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)   
 3  Господин Господинов       Септември (Тервел)            
 3  Драгомир Демиров          Суворово (Суворово)           
 3  Ангел Янков               Черноломец 04 (Попово)        
 3  Даниел Костов             Черноломец 04 (Попово)        
 3  Михаил Паскалев           Черноморец (Балчик)           
 3  Мердин Мехмедов           Шумен 2010 (Шумен)            
 2  Мустафа Амрула            Белица (Белица)               
 2  Тодорин Димитров          Белица (Белица)               
 2  Димитър Брашнаров         Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 2  Любомир Ангелов           Велики Преслав (Велики Преслав)  /вкл. 1 гол за Локомотив 2008 (Каспичан)/
 2  Валери Кулинов            Две могили (Две могили)       
 2  Анатоли Кирилов           Две могили (Две могили)       
 2  Пламен Балчев             Две могили (Две могили)       
 2  Живко Бояджиев            Девня (Девня)                 
 2  Ивайло Сашков             Дунав 2010 (Русе)  /вкл. 1 гол за Бенковски (Бяла, обл.Русе)/
 2  Ивайло Иванов             Дунав 2010 (Русе)  /вкл. 1 гол за Бенковски (Бяла, обл.Русе)/
 2  Огнян Брайнов             Дунав 2010 (Русе)             
 2  Серхан Мустафов           Локомотив 2008 (Каспичан)     
 2  Пламен Владимиров         Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)   
 2  Милен Стефанов            Суворово (Суворово)           
 2  Калоян Цветков            Суворово (Суворово)           
 2  Александър Чукански       Суворово (Суворово)           
 2  Иван Иванов               Суворово (Суворово)           
 2  Ивелин Колев              Суворово (Суворово)           
 2  Руси Русев                Черноломец 04 (Попово)        
 2  Гьокан Сакалъ             Черноломец 04 (Попово)        
 2  Емил Янчев                Черноломец 04 (Попово)        
 2  Турхан Хасанов            Черноломец 04 (Попово)        
 2  Александър Недев          Черноломец 04 (Попово)        
 2  Симеон Симеонов           Черноморец (Балчик)           
 2  Тихомир Бончев            Черноморец (Балчик)           
 2  Мирослав Костадинов       Черноморец (Балчик)           
 2  Николай Ненков            Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 2  Пламен Иванов             Шумен 2010 (Шумен)            
 2  Божидар Илиев             Шумен 2010 (Шумен)            
 1  Боян Николов              Белица (Белица)               
 1  Ахмед Невзет              Белица (Белица)               
 1  Станимир Станев           Белица (Белица)               
 1  Ивайло Желязков           Белица (Белица)               
 1  Ивелин Павлов             Белица (Белица)               
 1  Марин Радуканов           Белица (Белица)               
 1  Николай Иванов            Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Георги Ковачев            Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Ивелин Стойчев            Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Борислав Бориславов       Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Янимир Янков              Ботев (Нови пазар)            
 1  Йордан Иванов             Ботев (Нови пазар)            
 1  Венцислав Валентинов      Ботев (Нови пазар)            
 1  Петър Петров              Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Недко Спасев              Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Ердал Галип               Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Сердар Ахмедов            Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Мартин Куртев             Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Илия Златков              Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Марин Росенов             Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Иван Петков               Две могили (Две могили)       
 1  Венцислав Стоянов         Две могили (Две могили)       
 1  Дамян Драгомиров          Две могили (Две могили)       
 1  Дамян Дамянов             Две могили (Две могили)       
 1  Светослав Николаев        Две могили (Две могили)       
 1  Добромир Колев            Две могили (Две могили)       
 1  Николай Димитров          Девня (Девня)                 
 1  Иван Караджов             Девня (Девня)                 
 1  Петър Николов             Девня (Девня)                 
 1  Александър Атанасов       Дунав 2010 (Русе)             
 1  Даниел Панайотов          Дунав 2010 (Русе)             
 1  Пламен Тодоров            Дунав 2010 (Русе)             
 1  Жулиен Желев              Дунав 2010 (Русе)             
 1  Даниел Димов              Локомотив 2008 (Каспичан)     
 1  Ивайло Атанасов           Локомотив 2008 (Каспичан)     
 1  Росен Иванов              Локомотив 2008 (Каспичан)     
 1  Димитър Пеев              Локомотив 2008 (Каспичан)     
 1  Емилиян Христов           Локомотив 2008 (Каспичан)     
 1  Меджнун Наим              Локомотив 2008 (Каспичан)     
 1  Денчо Стойчев             Локомотив 2008 (Каспичан)     
 1  Асан Исмаилов             Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)   
 1  Мартин Ваклински          Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)   
 1  Христо Христов            Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)   
 1  Никола Стефанов           Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)   
 1  Венелин Петров            Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)   
 1  Тихомир Трифонов          Септември (Тервел)            
 1  Радослав Георгиев         Септември (Тервел)            
 1  Стефан Славов             Септември (Тервел)            
 1  Радослав Галинов          Септември (Тервел)            
 1  Седат Салиев              Септември (Тервел)            
 1  Тодор Апостолов           Суворово (Суворово)           
 1  Ивайло Станчев            Суворово (Суворово)           
 1  Мартин Димов              Суворово (Суворово)           
 1  Николай Тодоров           Суворово (Суворово)           
 1  Тодор Костадинов          Суворово (Суворово)           
 1  Хюсеин Хасанов            Черноломец 04 (Попово)        
 1  Светослав Стефанов        Черноломец 04 (Попово)        
 1  Мартин Лазаров            Черноломец 04 (Попово)        
 1  Абдул Сакълъ              Черноломец 04 (Попово)        
 1  Атанас Атанасов           Черноломец 04 (Попово)        
 1  Галин Тонев               Черноломец 04 (Попово)        
 1  Дамян Лазаров             Черноломец 04 (Попово)        
 1  Мирослав Великов          Черноломец 04 (Попово)        
 1  Севдалин Стайков          Черноморец (Балчик)           
 1  Веселин Джилянов          Черноморец (Балчик)           
 1  Орлин Маринов             Черноморец (Балчик)           
 1  Дениз Судин               Черноморец (Балчик)           
 1  Жоро Зотов                Черноморец (Балчик)           
 1  Калоян Иванов             Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Милен Михов               Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Аян Хасан                 Шумен 2010 (Шумен)            
 1  Дениз Кадир               Шумен 2010 (Шумен)            
 1  Ивайло Иванов             Шумен 2010 (Шумен)            
 1  Васил Василев             Шумен 2010 (Шумен)            
 1  Диян Йорданов             Шумен 2010 (Шумен)            

Автоголове
 1  Борислав Бориславов       Бенковски (Бяла, обл.Русе) - за Рапид
    Милен Динков              Ботев (Нови пазар) - за Черноморец (Бч)
    Алеф Караосман            Дунав 2010 (Русе) - за Черноморец 2003 (Бя)
    Ивайло Ангелов            Локомотив 2008 (Каспичан) - за Черноморец 2003 (Бя)
    Димитър Пеев              Локомотив 2008 (Каспичан) - за Рапид
    Мариян Иванов             Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - за Две могили
    Александър Недев          Черноломец 04 (Попово) - за Септември
    Турхан Хасанов            Черноломец 04 (Попово) - за Септември
    Емил Янчев                Черноломец 04 (Попово) - за Дунав 2010
    Ясен Василев              Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) - за Шумен 2010
    Атанас Стефанов           Черноморец (Балчик) - за Шумен 2010
    Михаил Паскалев           Черноморец (Балчик) - за Две могили

Служебни голове
45  срещу Ботев (Нови пазар) - за Септември (Тервел) и Бенковски (Бяла) през есента и след изваждането им от СИ "В" АФГ за всички техни противници през пролетния полусезон
39  срещу Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - след сливането им с Шумен 2010 за всички техни противници през пролетния полусезон
 6  срещу Локомотив 2008 (Каспичан) - за Черноломец 04 (Попово) /и двата мача не се състояват/
 3  срещу Велики Преслав (Велики Преслав) - за Бенковски (Бяла)
 3  срещу Бенковски (Бяла, обл.Русе) - за Черноморец (Балчик)

Анулирани голове
 1  ???                       Суворово (Суворово)

нагоре


Creative Commons License 1992-2012 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com