« ОФГ Пазарджик 2011/12 »


"А" ОФГ Пазарджик

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Варвара)                   30   23   5   2   90:15   74    
-------------------------------------------------------------------
 2. Сарая (Сарая)                      30   22   3   5   76:38   69    
 3. Чико (Бяга)                        30   21   4   5   84:33   67    
 4. Марица (Огняново)                  30   17   3  10   63:40   54    
 5. Левски (Паталеница)                30   15   8   7   65:26   53    
 6. Ботев (Черногорово)                30   13   7  10   43:38   46    
 7. Марица (Белово)                    30   12   6  12   44:42   42    
 8. Светкавица (Синитово)              30   11   7  12   38:42   40    
 9. Брацигово (Брацигово)              30   11   6  13   43:46   39    
10. Братаница (Братаница)              30   11   5  14   53:59   38 [+]
11. Тракия (Пазарджик)                 30   10   6  14   45:61   36    
12. Величково (Величково)              30   10   5  15   53:70   35    
13. Барикади (Стрелча)                 30    8   3  19   35:72   27    
14. Славия (Хаджиево)                  30    6   7  17   33:65   25 [+]
-------------------------------------------------------------------
15. Батак (Батак)                      30    5   3  22   40:111  18 [+]
16. Вихър (Ветрен)                     30    5   2  23   29:76   17

                           I кръг

20 август 2011, събота, 18:00 ч:
Славия (Хаджиево) - Балкан (Варвара)                      2:2 
Барикади (Стрелча) - Сарая (Сарая)                        0:4 
Вихър (Ветрен) - Марица (Белово)                          1:2 
Чико (Бяга) - Марица (Огняново)                           3:0 
Братаница (Братаница) - Величково (Величково)             1:0 
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                5:2 
Левски (Паталеница) - Батак (Батак)                       4:0 
Светкавица (Синитово) - Ботев (Черногорово)               2:1 

                           II кръг

27 август 2011, събота, 18:00 ч:
Балкан (Варвара) - Ботев (Черногорово)                    2:1 
Батак (Батак) - Светкавица (Синитово)                     1:1 
Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                  0:4 
Марица (Огняново) - Братаница (Братаница)                 4:0 
Марица (Белово) - Чико (Бяга)                             2:4 
Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен)                            4:3 
Славия (Хаджиево) - Барикади (Стрелча)                    6:1 
28 август 2011, неделя, 18:00 ч:
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)             3:1 

                           III кръг

3 септември 2011, събота, 17:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Балкан (Варвара)                     0:4 
Вихър (Ветрен) - Славия (Хаджиево)                        3:0 
Чико (Бяга) - Сарая (Сарая)                               1:1 
Братаница (Братаница) - Марица (Белово)                   2:2 
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)               5:0 
Светкавица (Синитово) - Тракия (Пазарджик)                2:2 
Ботев (Черногорово) - Батак (Батак)                       5:2 
4 септември 2011, неделя, 17:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Марица (Огняново)                 3:1 

                           IV кръг

10 септември 2011, събота, 17:00 ч:
Балкан (Варвара) - Батак (Батак)                          7:1 
Тракия (Пазарджик) - Ботев (Черногорово)                  1:2 
Величково (Величково) - Светкавица (Синитово)             1:1 
Марица (Огняново) - Левски (Паталеница)                   0:4 
Сарая (Сарая) - Братаница (Братаница)                     3:2 
Славия (Хаджиево) - Чико (Бяга)                           1:2 
Барикади (Стрелча) - Вихър (Ветрен)                       1:2 
11 септември 2011, неделя, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                   3:0 

                           V кръг

17 септември 2011, събота, 17:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара)                         0:0 
Чико (Бяга) - Барикади (Стрелча)                          4:1 
Братаница (Братаница) - Славия (Хаджиево)                 5:0 
Левски (Паталеница) - Марица (Белово)                     0:1 
Светкавица (Синитово) - Марица (Огняново)                 1:2 
Ботев (Черногорово) - Величково (Величково)               2:0 
Батак (Батак) - Тракия (Пазарджик)                        1:1 
18 септември 2011, неделя, 17:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая)                     2:1 

                           VI кръг

24 септември 2011, събота, 17:00 ч:
Балкан (Варвара) - Тракия (Пазарджик)                     1:0 
Величково (Величково) - Батак (Батак)                     2:4 
Марица (Огняново) - Ботев (Черногорово)                   2:1 
Марица (Белово) - Светкавица (Синитово)                   3:0 
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                       3:1 
Барикади (Стрелча) - Братаница (Братаница)                0:3 
Вихър (Ветрен) - Чико (Бяга)                              2:0 
25 септември 2011, неделя, 17:00 ч:
Славия (Хаджиево) - Брацигово (Брацигово)                 2:1 

                           VII кръг

1 октомври 2011, събота, 15:00 ч:
Чико (Бяга) - Балкан (Варвара)                            1:2 
Братаница (Братаница) - Вихър (Ветрен)                    3:2 
Левски (Паталеница) - Славия (Хаджиево)                   6:0 
Светкавица (Синитово) - Сарая (Сарая)                     0:2 
Ботев (Черногорово) - Марица (Белово)                     2:0 
Батак (Батак) - Марица (Огняново)                         0:6 
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                7:2 
2 октомври 2011, неделя, 15:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Барикади (Стрелча)                2:0 

                           VIII кръг

8 октомври 2011, събота, 15:00 ч:
Балкан (Варвара) - Величково (Величково)                  1:1 
Марица (Огняново) - Тракия (Пазарджик)                    2:0 
Марица (Белово) - Батак (Батак)                           3:1 
Сарая (Сарая) - Ботев (Черногорово)                       1:1 
Славия (Хаджиево) - Светкавица (Синитово)                 0:0 
Барикади (Стрелча) - Левски (Паталеница)                  0:0 
Чико (Бяга) - Братаница (Братаница)                       2:1 
9 октомври 2011, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово)                    4:1 

                           IX кръг

15 октомври 2011, събота, 15:00 ч:
Братаница (Братаница) - Балкан (Варвара)                  0:1 
Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен)                      1:0 
Светкавица (Синитово) - Барикади (Стрелча)                4:0 
Ботев (Черногорово) - Славия (Хаджиево)                   2:2 
Батак (Батак) - Сарая (Сарая)                             2:3 
Величково (Величково) - Марица (Огняново)                 2:1 
16 октомври 2011, неделя, 15:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Чико (Бяга)                       1:2 
19 октомври 2011, сряда, 15:00 ч:
Тракия (Пазарджик) - Марица (Белово)                      3:2 

                           X кръг

26 октомври 2011, сряда, 15:00 ч:
Балкан (Варвара) - Марица (Огняново)                      4:0 
Марица (Белово) - Величково (Величково)                   1:0 
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)                        3:1 
Славия (Хаджиево) - Батак (Батак)                         3:0 
Барикади (Стрелча) - Ботев (Черногорово)                  отложен 
Вихър (Ветрен) - Светкавица (Синитово)                    0:3 
Чико (Бяга) - Левски (Паталеница)                         2:1 
Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово)             4:1 
28 октомври 2011, петък, 15:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Ботев (Черногорово)                  0:2 

                           XI кръг

5 ноември 2011, събота, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Братаница (Братаница)               4:1 
Светкавица (Синитово) - Чико (Бяга)                       1:2 
Ботев (Черногорово) - Вихър (Ветрен)                      2:1 
Батак (Батак) - Барикади (Стрелча)                        5:2 
Тракия (Пазарджик) - Славия (Хаджиево)                    2:2 
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                     1:6 
Марица (Огняново) - Марица (Белово)                       4:0 
6 ноември 2011, неделя, 14:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  0:0 

                           XII кръг

12 ноември 2011, събота, 14:00 ч:
Балкан (Варвара) - Марица (Белово)                        2:0 
Сарая (Сарая) - Марица (Огняново)                         1:2 
Славия (Хаджиево) - Величково (Величково)                 1:1 
Барикади (Стрелча) - Тракия (Пазарджик)                   3:0 
Вихър (Ветрен) - Батак (Батак)                            4:4 
Чико (Бяга) - Ботев (Черногорово)                         6:0 
Братаница (Братаница) - Светкавица (Синитово)             0:2 
13 ноември 2011, неделя, 14:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)               2:2 

                           XIII кръг

19 ноември 2011, събота, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара)                    0:0 
Ботев (Черногорово) - Братаница (Братаница)               4:0 
Батак (Батак) - Чико (Бяга)                               1:12 
Тракия (Пазарджик) - Вихър (Ветрен)                       2:1 
Величково (Величково) - Барикади (Стрелча)                1:3 
Марица (Огняново) - Славия (Хаджиево)                     0:0 
Марица (Белово) - Сарая (Сарая)                           5:1 
20 ноември 2011, неделя, 14:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Брацигово (Брацигово)             3:1 

                           XIV кръг

26 ноември 2011, събота, 14:00 ч:
Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая)                          3:1 
Славия (Хаджиево) - Марица (Белово)                       3:1 
Барикади (Стрелча) - Марица (Огняново)                    3:1 
Вихър (Ветрен) - Величково (Величково)                    0:3 
Чико (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                          7:0 
Братаница (Братаница) - Батак (Батак)                     8:1 
Левски (Паталеница) - Светкавица (Синитово)               2:1 
27 ноември 2011, неделя, 14:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Ботев (Черногорово)               2:0 

                           XV кръг

3 декември 2011, събота, 14:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Балкан (Варвара)                  1:0 
Ботев (Черногорово) - Левски (Паталеница)                 0:1 
Батак (Батак) - Брацигово (Брацигово)                     0:4 
Тракия (Пазарджик) - Братаница (Братаница)                2:3 
Величково (Величково) - Чико (Бяга)                       1:1 
Марица (Огняново) - Вихър (Ветрен)                        6:2 
Марица (Белово) - Барикади (Стрелча)                      0:0 
Сарая (Сарая) - Славия (Хаджиево)                         1:0 

                           XVI кръг

3 март 2012, събота, 14:00 ч:
Балкан (Варвара) - Славия (Хаджиево)                      5:0 
Сарая (Сарая) - Барикади (Стрелча)                        4:1 
Марица (Белово) - Вихър (Ветрен)                          2:1 
Марица (Огняново) - Чико (Бяга)                           1:1 
Величково (Величково) - Братаница (Братаница)             5:2 
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                2:2 
Батак (Батак) - Левски (Паталеница)                       2:6 
Ботев (Черногорово) - Светкавица (Синитово)               1:1 

                           XVII кръг

10 март 2012, събота, 14:00 ч:
Ботев (Черногорово) - Балкан (Варвара)                    0:2 
Светкавица (Синитово) - Батак (Батак)                     3:0 
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                  1:1 
Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково)             1:0 
Братаница (Братаница) - Марица (Огняново)                 1:3 
Чико (Бяга) - Марица (Белово)                             3:0 
Вихър (Ветрен) - Сарая (Сарая)                            0:1 
Барикади (Стрелча) - Славия (Хаджиево)                    2:3 

                           XVIII кръг

17 март 2012, събота, 15:00 ч:
Балкан (Варвара) - Барикади (Стрелча)                     4:0 
Славия (Хаджиево) - Вихър (Ветрен)                        0:1 
Сарая (Сарая) - Чико (Бяга)                               2:1 
Марица (Белово) - Братаница (Братаница)                   6:0 
Марица (Огняново) - Брацигово (Брацигово)                 1:0 
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)               0:2 
Тракия (Пазарджик) - Светкавица (Синитово)                3:2 
Батак (Батак) - Ботев (Черногорово)                       0:2 

                           XIX кръг

24 март 2012, събота, 15:00 ч:
Батак (Батак) - Балкан (Варвара)                          0:6 
Ботев (Черногорово) - Тракия (Пазарджик)                  2:0 
Светкавица (Синитово) - Величково (Величково)             2:0 
Левски (Паталеница) - Марица (Огняново)                   3:1 
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово)                   0:0 
Братаница (Братаница) - Сарая (Сарая)                     1:3 
Чико (Бяга) - Славия (Хаджиево)                           5:0 
Вихър (Ветрен) - Барикади (Стрелча)                       0:3 

                           XX кръг

31 март 2012, събота, 15:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Чико (Бяга)                          1:2 
Славия (Хаджиево) - Братаница (Братаница)                 2:1 
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     1:0 
Марица (Белово) - Левски (Паталеница)                     1:1 
Марица (Огняново) - Светкавица (Синитово)                 1:0 
Величково (Величково) - Ботев (Черногорово)               1:1 
Тракия (Пазарджик) - Батак (Батак)                        2:0 
1 април 2012, неделя, 15:00 ч:
Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен)                        11:0 

                           XXI кръг

7 април 2012, събота, 16:00 ч:
Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                     0:1 
Батак (Батак) - Величково (Величково)                     1:3 
Ботев (Черногорово) - Марица (Огняново)                   2:4 
Светкавица (Синитово) - Марица (Белово)                   1:0 
Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая)                       0:1 
Брацигово (Брацигово) - Славия (Хаджиево)                 2:1 
Братаница (Братаница) - Барикади (Стрелча)                3:1 
Чико (Бяга) - Вихър (Ветрен)                              4:0 

                           XXII кръг

14 април 2012, събота, 16:00 ч:
Балкан (Варвара) - Чико (Бяга)                            3:0 
Вихър (Ветрен) - Братаница (Братаница)                    1:2 
Барикади (Стрелча) - Брацигово (Брацигово)                0:2 
Славия (Хаджиево) - Левски (Паталеница)                   0:0 
Сарая (Сарая) - Светкавица (Синитово)                     4:0 
Марица (Белово) - Ботев (Черногорово)                     0:0 
Марица (Огняново) - Батак (Батак)                         2:0 
Величково (Величково) - Тракия (Пазарджик)                4:1 

                           XXIII кръг

21 април 2012, събота, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Балкан (Варвара)                  1:6 
Тракия (Пазарджик) - Марица (Огняново)                    2:2 
Батак (Батак) - Марица (Белово)                           0:2 
Ботев (Черногорово) - Сарая (Сарая)                       1:1 
Светкавица (Синитово) - Славия (Хаджиево)                 1:0 
Левски (Паталеница) - Барикади (Стрелча)                  5:0 
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)                    3:0 
Братаница (Братаница) - Чико (Бяга)                       1:1 

                           XXIV кръг

28 април 2012, събота, 16:00 ч:
Балкан (Варвара) - Братаница (Братаница)                  4:0 
Чико (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                       4:1 
Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница)                      0:2 
Барикади (Стрелча) - Светкавица (Синитово)                4:1 
Славия (Хаджиево) - Ботев (Черногорово)                   1:2 
Сарая (Сарая) - Батак (Батак)                             7:0 
Марица (Белово) - Тракия (Пазарджик)                      2:0 
Марица (Огняново) - Величково (Величково)                 2:3 

                           XXV кръг

1 май 2012, вторник, 17:00 ч:
Марица (Огняново) - Балкан (Варвара)                      0:2 
Величково (Величково) - Марица (Белово)                   3:2 
Тракия (Пазарджик) - Сарая (Сарая)                        4:2 
Батак (Батак) - Славия (Хаджиево)                         2:0 
Ботев (Черногорово) - Барикади (Стрелча)                  1:2 
Светкавица (Синитово) - Вихър (Ветрен)                    1:0 
Левски (Паталеница) - Чико (Бяга)                         4:0 
Брацигово (Брацигово) - Братаница (Братаница)             0:0 

                           XXVI кръг

5 май 2012, събота, 17:00 ч:
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                  3:0 
Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница)               2:0 
Чико (Бяга) - Светкавица (Синитово)                       4:1 
Вихър (Ветрен) - Ботев (Черногорово)                      0:1 
Барикади (Стрелча) - Батак (Батак)                        2:1 
Славия (Хаджиево) - Тракия (Пазарджик)                    1:2 
Сарая (Сарая) - Величково (Величково)                     3:1 
Марица (Белово) - Марица (Огняново)                       1:2 

                           XXVII кръг

12 май 2012, събота, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Балкан (Варвара)                        0:5 
Марица (Огняново) - Сарая (Сарая)                         0:1 
Величково (Величково) - Славия (Хаджиево)                 4:2 
Тракия (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)                   2:0 
Батак (Батак) - Вихър (Ветрен)                            5:1 
Ботев (Черногорово) - Чико (Бяга)                         0:1 
Светкавица (Синитово) - Братаница (Братаница)             0:0 
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               1:1 

                           XXVIII кръг

19 май 2012, събота, 17:00 ч:
Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница)                    3:2 
Брацигово (Брацигово) - Светкавица (Синитово)             2:1 
Братаница (Братаница) - Ботев (Черногорово)               1:1 
Чико (Бяга) - Батак (Батак)                               3:1 
Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик)                       0:1 
Барикади (Стрелча) - Величково (Величково)                5:1 
Славия (Хаджиево) - Марица (Огняново)                     0:6 
Сарая (Сарая) - Марица (Белово)                           3:2 

                           XXIX кръг

26 май 2012, събота, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара)                          4:2 
Марица (Белово) - Славия (Хаджиево)                       1:0 
Марица (Огняново) - Барикади (Стрелча)                    5:0 
Величково (Величково) - Вихър (Ветрен)                    6:0 
Тракия (Пазарджик) - Чико (Бяга)                          0:1 
Батак (Батак) - Братаница (Братаница)                     2:5 
Ботев (Черногорово) - Брацигово (Брацигово)               2:1 
Светкавица (Синитово) - Левски (Паталеница)               2:2 

                           XXX кръг

1 юни 2012, петък, 18:00 ч:
Балкан (Варвара) - Светкавица (Синитово)                  4:0 
Левски (Паталеница) - Ботев (Черногорово)                 1:2 
Брацигово (Брацигово) - Батак (Батак)                     2:3 
Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик)                1:2 
Чико (Бяга) - Величково (Величково)                       5:3 
Вихър (Ветрен) - Марица (Огняново)                        0:2 
Барикади (Стрелча) - Марица (Белово)                      0:0 
Славия (Хаджиево) - Сарая (Сарая)                         1:4 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Балкан (Варвара) XXX 3:1 3:0 4:0 3:2 2:1 2:0 4:0 3:0 4:0 1:0 1:1 4:0 5:0 7:1 11:0 2. Сарая (Сарая) 4:2 XXX 2:1 1:2 3:1 1:1 3:2 4:0 1:0 3:2 3:1 3:1 4:1 1:0 7:0 4:3 3. Чико (Бяга) 1:2 1:1 XXX 3:0 2:1 6:0 3:0 4:1 4:1 2:1 7:0 5:3 4:1 5:0 3:1 4:0 4. Марица (Огняново) 0:2 0:1 1:1 XXX 0:4 2:1 4:0 1:0 1:0 4:0 2:0 2:3 5:0 0:0 2:0 6:2 5. Левски (Паталеница) 0:0 0:1 4:0 3:1 XXX 1:2 0:1 2:1 1:1 4:1 1:1 5:0 5:0 6:0 4:0 1:0 6. Ботев (Черногорово) 0:2 1:1 0:1 2:4 0:1 XXX 2:0 1:1 2:1 4:0 2:0 2:0 1:2 2:2 5:2 2:1 7. Марица (Белово) 0:5 5:1 2:4 1:2 1:1 0:0 XXX 3:0 3:0 6:0 2:0 1:0 0:0 1:0 3:1 2:1 8. Светкавица (Синитово) 1:0 0:2 1:2 1:2 2:2 2:1 1:0 XXX 3:1 0:0 2:2 2:0 4:0 1:0 3:0 1:0 9. Брацигово (Брацигово) 0:0 2:1 1:2 3:1 2:2 2:0 0:0 2:1 XXX 0:0 5:2 1:0 2:0 2:1 2:3 3:0 10. Братаница (Братаница) 0:1 1:3 1:1 1:3 2:0 1:1 2:2 0:2 4:1 XXX 1:2 1:0 3:1 5:0 8:1 3:2 11. Тракия (Пазарджик) 0:1 4:2 0:1 2:2 0:4 1:2 3:2 3:2 2:2 2:3 XXX 7:2 2:0 2:2 2:0 2:1 12. Величково (Величково) 1:6 1:6 1:1 2:1 0:2 1:1 3:2 1:1 3:1 5:2 4:1 XXX 1:3 4:2 2:4 6:0 13. Барикади (Стрелча) 0:4 0:4 1:2 3:1 0:0 0:2 0:0 4:1 0:2 0:3 3:0 5:1 XXX 2:3 2:1 1:2 14. Славия (Хаджиево) 2:2 1:4 1:2 0:6 0:0 1:2 3:1 0:0 2:1 2:1 1:2 1:1 6:1 XXX 3:0 0:1 15. Батак (Батак) 0:6 2:3 1:12 0:6 2:6 0:2 0:2 1:1 0:4 2:5 1:1 1:3 5:2 2:0 XXX 5:1 16. Вихър (Ветрен) 0:0 0:1 2:0 0:2 0:2 0:1 1:2 0:3 4:1 1:2 0:1 0:3 0:3 3:0 4:4 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пазарджик

Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Шипка 1955 (Мало Конаре)           16   11   2   3   38:27   35        [1 1 0  3:2  4]
-------------------------------------------------------------------
 2. Комуна 2011 (Черногорово)          16   11   2   3   52:25   35 [+]    [0 1 1  2:3  1]
 3. Дружба (Добровница)                16    8   2   6   32:26   26       
 4. Лесичово (Лесичово)                16    7   1   8   33:32   22        [1 1 0  5:2  4]
 5. Шипка (Драгор)                     16    6   4   6   28:28   22 [+]    [0 1 1  2:5  1]
 6. Локомотив 2011 (Септември)         16    6   3   7   35:32   21 [+]   
 7. Марица (Мененкьово)                16    6   2   8   27:38   20       
 8. Миньор (Елшица)                    16    5   2   9   17:28   17       
 9. Спартак (Калугерово)               16    3   0  13   26:52    9       
--. Гелеменово (Гелеменово)             7    3   3   1   12:13   --    [*]

Бележки
  - Гелеменово (Гелеменово) е изаден от групата след 7 кръг заради напускане на терена в мача си срещу Марица (Мененкьово) от същия кръг. Резултатите му се анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           I кръг

3 септември 2011, събота, 17:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Локомотив 2011 (Септември)      2:1  /анулиран/ 
Дружба (Добровница) - Комуна 2011 (Черногорово)           отложен 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Шипка (Драгор)                 6:0 
4 септември 2011, неделя, 17:00 ч:
Миньор (Елшица) - Спартак (Калугерово)                    1:2 
5 септември 2011, понеделник, 17:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Марица (Мененкьово)                 4:1 
22 септември 2011, четвъртък, 17:00 ч:
Дружба (Добровница) - Комуна 2011 (Черногорово)           0:3 

                           II кръг

10 септември 2011, събота, 17:00 ч:
Шипка (Драгор) - Лесичово (Лесичово)                      0:3 
Комуна 2011 (Черногорово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)      2:2 
Гелеменово (Гелеменово) - Дружба (Добровница)             2:2  /анулиран/ 
11 септември 2011, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Спартак (Калугерово)         3:1 
Марица (Мененкьово) - Миньор (Елшица)                     1:0 

                           III кръг

17 септември 2011, събота, 17:00 ч:
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Гелеменово (Гелеменово)        1:3  /анулиран/ 
Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор)                          1:2 
18 септември 2011, неделя, 17:00 ч:
Дружба (Добровница) - Локомотив 2011 (Септември)          2:2 
Лесичово (Лесичово) - Комуна 2011 (Черногорово)           2:1 
Спартак (Калугерово) - Марица (Мененкьово)                1:3 

                           IV кръг

24 септември 2011, събота, 17:00 ч:
Шипка (Драгор) - Спартак (Калугерово)                     5:0 
Гелеменово (Гелеменово) - Лесичово (Лесичово)             1:1  /анулиран/ 
Дружба (Добровница) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            0:1 
25 септември 2011, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Марица (Мененкьово)          0:3 
Комуна 2011 (Черногорово) - Миньор (Елшица)               2:0 

                           V кръг

1 октомври 2011, събота, 15:00 ч:
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Локомотив 2011 (Септември)     2:1 
Миньор (Елшица) - Гелеменово (Гелеменово)                 1:1  /анулиран/ 
Марица (Мененкьово) - Шипка (Драгор)                      4:1 
2 октомври 2011, неделя, 15:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Дружба (Добровница)                 1:4 
Спартак (Калугерово) - Комуна 2011 (Черногорово)          4:5 

                           VI кръг

8 октомври 2011, събота, 15:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Шипка (Драгор)               1:1 
Гелеменово (Гелеменово) - Спартак (Калугерово)            3:2  /анулиран/ 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Лесичово (Лесичово)            1:0 
9 октомври 2011, неделя, 15:00 ч:
Комуна 2011 (Черногорово) - Марица (Мененкьово)           7:1 
Дружба (Добровница) - Миньор (Елшица)                     3:0 

                           VII кръг

15 октомври 2011, събота, 15:00 ч:
Миньор (Елшица) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                2:2 
Шипка (Драгор) - Комуна 2011 (Черногорово)                5:1 
16 октомври 2011, неделя, 15:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Локомотив 2011 (Септември)          1:2 
Спартак (Калугерово) - Дружба (Добровница)                1:4 
Марица (Мененкьово) - Гелеменово (Гелеменово)             5:0 сл. *  /анулиран/ 
* - прекратен при 2:0, когато отборът на гостите напуска терена.

                           VIII кръг

5 ноември 2011, събота, 14:00 ч:
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Спартак (Калугерово)           3:2 
6 ноември 2011, неделя, 14:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Комуна 2011 (Черногорово)    2:3 
Гелеменово (Гелеменово) - Шипка (Драгор)                  анулиран 
Дружба (Добровница) - Марица (Мененкьово)                 3:2 
Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица)                     2:0 

                           IX кръг

12 ноември 2011, събота, 14:00 ч:
Марица (Мененкьово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            2:3 
Шипка (Драгор) - Дружба (Добровница)                      4:0 
13 ноември 2011, неделя, 14:00 ч:
Миньор (Елшица) - Локомотив 2011 (Септември)              0:5 
Спартак (Калугерово) - Лесичово (Лесичово)                4:1 
Комуна 2011 (Черногорово) - Гелеменово (Гелеменово)       анулиран 

                           X кръг

25 март 2012, неделя, 15:00 ч:
Комуна 2011 (Черногорово) - Дружба (Добровница)           2:2 
Шипка (Драгор) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                 3:0 
Марица (Мененкьово) - Лесичово (Лесичово)                 2:3 
Спартак (Калугерово) - Миньор (Елшица)                    1:3 
Локомотив 2011 (Септември)                                почива

                           XI кръг

1 април 2012, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Локомотив 2011 (Септември)         4:3 
Миньор (Елшица) - Марица (Мененкьово)                     0:0 
Лесичово (Лесичово) - Шипка (Драгор)                      2:2 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Комуна 2011 (Черногорово)      1:0 
Дружба (Добровница)                                       почива

                           XII кръг

8 април 2012, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Дружба (Добровница)          3:2 
Комуна 2011 (Черногорово) - Лесичово (Лесичово)           3:1 
Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица)                          0:1 
Марица (Мененкьово) - Спартак (Калугерово)                3:1 
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива

                           XIII кръг

22 април 2012, неделя, 16:00 ч:
Марица (Мененкьово) - Локомотив 2011 (Септември)          2:1 
Спартак (Калугерово) - Шипка (Драгор)                     0:1 
Миньор (Елшица) - Комуна 2011 (Черногорово)               0:2 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Дружба (Добровница)            3:1 
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           XIV кръг

29 април 2012, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Шипка 1955 (Мало Конаре)     7:0 
Дружба (Добровница) - Лесичово (Лесичово)                 2:1 
Комуна 2011 (Черногорово) - Спартак (Калугерово)          5:2 
Шипка (Драгор) - Марица (Мененкьово)                      1:1 
Миньор (Елшица)                                           почива

                           XV кръг

6 май 2012, неделя, 17:00 ч:
Шипка (Драгор) - Локомотив 2011 (Септември)               2:2 
Марица (Мененкьово) - Комуна 2011 (Черногорово)           2:7 
Миньор (Елшица) - Дружба (Добровница)                     3:0 
Лесичово (Лесичово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            5:4 
Спартак (Калугерово)                                      почива

                           XVI кръг

13 май 2012, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Лесичово (Лесичово)          2:0 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Миньор (Елшица)                4:0 
Дружба (Добровница) - Спартак (Калугерово)                3:0 
Комуна 2011 (Черногорово) - Шипка (Драгор)                3:1 
Марица (Мененкьово)                                       почива

                           XVII кръг

20 май 2012, неделя, 17:00 ч:
Комуна 2011 (Черногорово) - Локомотив 2011 (Септември)    6:0 
Марица (Мененкьово) - Дружба (Добровница)                 0:3 
Спартак (Калугерово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)           2:3 
Миньор (Елшица) - Лесичово (Лесичово)                     3:1 
Шипка (Драгор)                                            почива

                           XVIII кръг

27 май 2012, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Миньор (Елшица)              1:3 
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Калугерово)                6:1 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Марица (Мененкьово)            3:0 
Дружба (Добровница) - Шипка (Драгор)                      3:0 
Комуна 2011 (Черногорово)                                 почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Шипка 1955 (Мало Конаре) XXX 1:0 3:1 1:0 6:0 2:1 3:0 4:0 3:2 (1:3) 2. Комуна 2011 (Черногорово) 2:2 XXX 2:2 3:1 3:1 6:0 7:1 2:0 5:2 --- 3. Дружба (Добровница) 0:1 0:3 XXX 2:1 3:0 2:2 3:2 3:0 3:0 --- 4. Лесичово (Лесичово) 5:4 2:1 1:4 XXX 2:2 1:2 4:1 2:0 6:1 --- 5. Шипка (Драгор) 3:0 5:1 4:0 0:3 XXX 2:2 1:1 0:1 5:0 --- 6. Локомотив 2011 (Септември) 7:0 2:3 3:2 2:0 1:1 XXX 0:3 1:3 3:1 --- 7. Марица (Мененкьово) 2:3 2:7 0:3 2:3 4:1 2:1 XXX 1:0 3:1 (5:0) 8. Миньор (Елшица) 2:2 0:2 3:0 3:1 1:2 0:5 0:0 XXX 1:2 (1:1) 9. Спартак (Калугерово) 2:3 4:5 1:4 4:1 0:1 4:3 1:3 1:3 XXX --- 10. Гелеменово (Гелеменово) --- --- (2:2)(1:1) --- (2:1) --- --- (3:2) XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пазарджик

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 |
         | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Свобода 2011 (Пещера)              18   16   1   1   75:10   49    [*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 18   14   0   4   52:26   42       
 3. Тракиец 2005 (Главиница)           18   12   1   5   48:24   37       
 4. Коба (Радилово)                    18   11   1   6   45:30   34 [+]   
 5. Тракия 1948 (Лозен)                18    9   2   7   36:28   29 [-]   
 6. Атлетик (Мокрище)                  18    6   3   9   24:46   21       
 7. Кале 09 (Нова махала)              18    4   4  10   29:29   16       
 8. Родопи 1921 (Козарско)             18    3   3  12   22:57   12        [2 0 0  7:3  6]
 9. Тракиец (Исперихово)               18    4   0  14   20:60   12        [0 0 2  3:7  0]
10. Родопи (Дебръщица)                 18    3   1  14   11:52   10

                           I кръг

3 септември 2011, събота, 17:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Тракиец (Исперихово)              9:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия 1948 (Лозен)            1:1 
Коба (Радилово) - Родопи 1921 (Козарско)                  7:3 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица)   7:0 
Кале 09 (Нова махала) - Атлетик (Мокрище)                 0:1 

                           II кръг

10 септември 2011, събота, 17:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Тракиец 2005 (Главиница)          5:0 
11 септември 2011, неделя, 17:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Атлетик (Мокрище)                  2:3 
Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала)                2:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Спортист 2010 (КД)               0:1 
Тракия 1948 (Лозен) - Коба (Радилово)                     1:3 

                           III кръг

17 септември 2011, събота, 17:00 ч:
Коба (Радилово) - Свобода 2011 (Пещера)                   1:3 
18 септември 2011, неделя, 17:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракиец (Исперихово)           5:0 
Спортист 2010 (КД) - Тракия 1948 (Лозен)                  1:0 
Кале 09 (Нова махала) - Родопи 1921 (Козарско)            1:1 
22 септември 2011, четвъртък, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица)                    1:0 

                           IV кръг

24 септември 2011, събота, 17:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Спортист 2010 (КД)                2:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Коба (Радилово)                5:2 
25 септември 2011, неделя, 17:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Родопи (Дебръщица)                 4:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Атлетик (Мокрище)                0:1 
Тракия 1948 (Лозен) - Кале 09 (Нова махала)               2:1 

                           V кръг

1 октомври 2011, събота, 15:00 ч:
Спортист 2010 (КД) - Тракиец 2005 (Главиница)             2:0 
2 октомври 2011, неделя, 15:00 ч:
Коба (Радилово) - Тракиец (Исперихово)                    4:2 
Кале 09 (Нова махала) - Свобода 2011 (Пещера)             отложен 
Атлетик (Мокрище) - Тракия 1948 (Лозен)                   0:0 
Родопи (Дебръщица) - Родопи 1921 (Козарско)               1:2 
29 октомври 2011, събота, 14:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Свобода 2011 (Пещера)             1:3 

                           VI кръг

8 октомври 2011, събота, 15:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Атлетик (Мокрище)                 4:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Кале 09 (Нова махала)          3:0 
9 октомври 2011, неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Родопи 1921 (Козарско)             0:3 
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи (Дебръщица)                  5:0 
Коба (Радилово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)      1:3 

                           VII кръг

15 октомври 2011, събота, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Тракиец 2005 (Главиница)              3:2 
Родопи (Дебръщица) - Свобода 2011 (Пещера)                0:3 
16 октомври 2011, неделя, 15:00 ч:
Спортист 2010 (КД) - Тракиец (Исперихово)                 7:0 
Кале 09 (Нова махала) - Коба (Радилово)                   0:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракия 1948 (Лозен)              1:2 

                           VIII кръг

5 ноември 2011, събота, 14:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи (Дебръщица)             3:0 
6 ноември 2011, неделя, 14:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Тракия 1948 (Лозен)                1:3 
Свобода 2011 (Пещера) - Родопи 1921 (Козарско)            7:0 
Коба (Радилово) - Атлетик (Мокрище)                       1:0 
Спортист 2010 (КД) - Кале 09 (Нова махала)                1:0 

                           IX кръг

12 ноември 2011, събота, 14:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница)         2:4 
Тракия 1948 (Лозен) - Свобода 2011 (Пещера)               0:3 
13 ноември 2011, неделя, 14:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец (Исперихово)              4:0 
Атлетик (Мокрище) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    3:5 
Родопи (Дебръщица) - Коба (Радилово)                      1:6 

                           X кръг

24 март 2012, събота, 15:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Свобода 2011 (Пещера)              0:3 
Тракия 1948 (Лозен) - Тракиец 2005 (Главиница)            1:4 
25 март 2012, неделя, 15:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Коба (Радилово)                  0:3 
Родопи (Дебръщица) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   0:2 
Атлетик (Мокрище) - Кале 09 (Нова махала)                 2:9 

                           XI кръг

31 март 2012, събота, 15:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Свобода 2011 (Пещера)          3:0 
1 април 2012, неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Тракиец (Исперихово)                  3:0 
Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица)                отложен 
Спортист 2010 (КД) - Родопи 1921 (Козарско)               8:1 
Коба (Радилово) - Тракия 1948 (Лозен)                     3:0 
16 април 2012, понеделник, 15:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица)                3:0 

                           XII кръг

7 април 2012, събота, 16:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Тракиец 2005 (Главиница)           0:1 
8 април 2012, неделя, 16:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Коба (Радилово)                   5:0 
Тракия 1948 (Лозен) - Спортист 2010 (КД)                  1:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Кале 09 (Нова махала)            2:2 
Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)                    1:1 

                           XIII кръг

21 април 2012, събота, 16:00 ч:
Коба (Радилово) - Тракиец 2005 (Главиница)                3:2 
22 април 2012, неделя, 16:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Тракиец (Исперихово)                 2:0 
Атлетик (Мокрище) - Родопи 1921 (Козарско)                2:2 
Кале 09 (Нова махала) - Тракия 1948 (Лозен)               1:4 
Спортист 2010 (КД) - Свобода 2011 (Пещера)                1:7 

                           XIV кръг

28 април 2012, събота, 16:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Спортист 2010 (КД)             1:3 
29 април 2012, неделя, 16:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Коба (Радилово)                    2:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Кале 09 (Нова махала)             0:0 
Тракия 1948 (Лозен) - Атлетик (Мокрище)                   4:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Родопи (Дебръщица)               0:3 

                           XV кръг

5 май 2012, събота, 17:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец 2005 (Главиница)          1:3 
6 май 2012, неделя, 17:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец (Исперихово)             4:3 
Родопи (Дебръщица) - Тракия 1948 (Лозен)                  0:1 
Атлетик (Мокрище) - Свобода 2011 (Пещера)                 0:2 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Коба (Радилово)      3:0 

                           XVI кръг

12 май 2012, събота, 17:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Атлетик (Мокрище)              6:1 
13 май 2012, неделя, 17:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Спортист 2010 (КД)                 4:2 
Коба (Радилово) - Кале 09 (Нова махала)                   2:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Родопи (Дебръщица)                8:0 
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи 1921 (Козарско)              4:0 

                           XVII кръг

19 май 2012, събота, 17:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Тракиец 2005 (Главиница)             0:2 
20 май 2012, неделя, 17:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Тракиец (Исперихово)                4:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Свобода 2011 (Пещера)            1:5 
Атлетик (Мокрище) - Коба (Радилово)                       0:5 
Кале 09 (Нова махала) - Спортист 2010 (КД)                4:1 

                           XVIII кръг

26 май 2012, събота, 17:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)         3:0 
27 май 2012, неделя, 17:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Кале 09 (Нова махала)              2:1 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)    3:2 
Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица)                      3:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Тракия 1948 (Лозен)               6:3 

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. ---------------------------------------------------------------------------------------- 1. Свобода 2011 (Пещера) XXX 2:0 5:0 5:0 6:3 4:0 0:0 7:0 9:0 8:0 2. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 1:7 XXX 2:0 3:0 1:0 3:2 1:0 8:1 7:0 7:0 3. Тракиец 2005 (Главиница) 3:0 1:3 XXX 5:2 1:1 6:1 3:0 3:0 5:0 3:0 4. Коба (Радилово) 1:3 1:3 3:2 XXX 3:0 1:0 2:0 7:3 4:2 3:0 5. Тракия 1948 (Лозен) 0:3 1:2 1:4 1:3 XXX 4:1 2:1 4:0 4:0 5:0 6. Атлетик (Мокрище) 0:2 3:5 3:2 0:5 0:0 XXX 2:9 2:2 3:0 1:0 7. Кале 09 (Нова махала) 1:3 4:1 1:3 0:0 1:4 0:1 XXX 1:1 4:0 3:0 8. Родопи 1921 (Козарско) 1:5 0:1 2:4 0:3 1:2 0:1 2:2 XXX 4:3 0:3 9. Тракиец (Исперихово) 0:3 4:2 0:1 2:1 1:3 2:3 2:1 0:3 XXX 4:1 10. Родопи (Дебръщица) 0:3 0:2 0:2 1:6 0:1 1:1 2:1 1:2 2:0 XXX ---------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

pzsport.info, Пазарджик и региона
velsport24.com, Велинград и региона
pia-news.com, Панагюрище и региона

Братаница (Братаница)
Брацигово (Брацигово)
Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско)
Свобода 2011 (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Пазарджик)

нагоре