« ОФГ Пазарджик 2012/13 »


"А" ОФГ Пазарджик

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Варвара)                   28   23   5   0  116:15   74               
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (Паталеница)                28   21   5   2   79:16   68               
 3. Чико (Бяга)                        28   20   6   2  105:27   66               
 4. Марица (Белово)                    28   14   1  13   55:44   43               
 5. Сарая (Сарая)                      28   13   3  12   67:63   42               
 6. Величково (Величково)              28   12   5  11   51:54   41                [1 0 1  5:2  3]
 7. Свобода 2011 (Пещера)              28   12   5  11   40:42   41 [+]            [1 0 1  2:5  3]
 8. Ботев (Черногорово)                28   11   4  13   34:43   37               
 9. Марица (Огняново)                  28    9   7  12   36:52   34               
10. Братаница (Братаница)              28    9   3  16   43:84   30               
11. Тракия (Пазарджик)                 28    7   7  14   37:67   28                [1 1 0  4:3  4]
12. Брацигово (Брацигово)              28    7   7  14   37:59   28                [0 1 1  3:4  1]
13. Светкавица (Синитово)              28    7   4  17   24:68   25               
14. Барикади (Стрелча)                 28    6   5  17   33:66   23               
-------------------------------------------------------------------
15. Шипка 1955 (Мало Конаре)           28    2   7  19   23:80   13 [+]    Изпада 
--. Славия (Хаджиево)                   9    0   0   9    7:42    -    [*] Изваден

Бележки
  - Хебър (Пазарджик), 17-ми; и Хебър 2011 (Пазарджик), 19-ти и изваден от Югозападна "В" АФГ през изминалия сезон; изпадат в "А" ОФГ. Хебър 2011 (Пазарджик) се отказва от участие както в "А", така и в "Б" ОФГ. Хебър (Пазарджик) първоначално се включва в групата, но в последствие също отказва участие и в "А" и в "Б" ОФГ.
  - Батак (Батак), 15-ти; и Вихър (Ветрен), 16-ти през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ. Първоначално от групата изпадат и Барикади (Стрелча), 13-ти; и Славия (Хаджиево); 14-ти през изминалия сезон; но след оттеглянето на Хебър и Хебър 2011 и двата отбора запазват мястото си в групата.
  - Шипка 1955 (Мало Конаре), 1-ви в "Б" ОФГ - север; и Свобода 2011 (Пещера), 1-ви в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Тракия (Пазарджик) играе домакинските си мачове в Мирянци.
  - На 16 октомври 2012 г. Славия (Хаджиево) е изваден от групата заради три неявявания без уважителни причини. Преди това от актива на отбора са отнети 3 точки при второто неуважително неявяване. Резултатите на отбора до този момент се анулират, а противниците му до края почиват.

                           I кръг

25 август 2012, събота, 18:00 ч:
Балкан (Варвара) - Марица (Белово)                        2:0 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Тракия (Пазарджик)             1:1 
Ботев (Черногорово) - Сарая (Сарая)                       2:1 
Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово)             2:1 
в Паталеница: *
Барикади (Стрелча) - Левски (Паталеница)                  1:2 
* - в Паталеница по взаимна договореност, ответният мач от XVI кръг се играе
    в Стрелча.
Светкавица (Синитово) - Величково (Величково)             3:0 
Марица (Огняново) - Славия (Хаджиево)                     5:1  /анулиран/ 
Свобода 2011 (Пещера) - Чико (Бяга)                       2:1 

                           II кръг

1 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Чико (Бяга)                             1:2 
Славия (Хаджиево) - Свобода 2011 (Пещера)                 0:5  /анулиран/ 
Величково (Величково) - Марица (Огняново)                 1:2 
Левски (Паталеница) - Светкавица (Синитово)               7:1 
Брацигово (Брацигово) - Барикади (Стрелча)                2:2 
Сарая (Сарая) - Братаница (Братаница)                     4:2 
Тракия (Пазарджик) - Ботев (Черногорово)                  2:1 
Балкан (Варвара) - Шипка 1955 (Мало Конаре)               7:1 

                           III кръг

6 септември 2012, четвъртък, 17:00 ч:
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Марица (Белово)                0:2 
Ботев (Черногорово) - Балкан (Варвара)                    1:1 
Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик)                2:5 
Барикади (Стрелча) - Сарая (Сарая)                        2:4 
Светкавица (Синитово) - Брацигово (Брацигово)             2:1 
Марица (Огняново) - Левски (Паталеница)                   2:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Величково (Величково)             2:1 
Чико (Бяга) - Славия (Хаджиево)                           9:2  /анулиран/ 

                           IV кръг

9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Славия (Хаджиево)                       6:0  /анулиран/ 
Величково (Величково) - Чико (Бяга)                       1:4 
Левски (Паталеница) - Свобода 2011 (Пещера)               5:0 
Брацигово (Брацигово) - Марица (Огняново)                 2:1 
Сарая (Сарая) - Светкавица (Синитово)                     6:0 
Тракия (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)                   3:0 
Балкан (Варвара) - Братаница (Братаница)                  8:0 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Ботев (Черногорово)            2:0 

                           V кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Ботев (Черногорово) - Марица (Белово)                     2:0 
Братаница (Братаница) - Шипка 1955 (Мало Конаре)          2:2 * 
* - заради инциденти по време на мача, Братаница е наказан с лишаване от
    домакинство за 3 мача.
Барикади (Стрелча) - Балкан (Варвара)                     0:2 
Светкавица (Синитово) - Тракия (Пазарджик)                3:1 
Марица (Огняново) - Сарая (Сарая)                         1:4 
Свобода 2011 (Пещера) - Брацигово (Брацигово)             3:0 
Чико (Бяга) - Левски (Паталеница)                         0:2 
Славия (Хаджиево) - Величково (Величково)                 1:3  /анулиран/ 

                           VI кръг

22 септември 2012, събота, 10:15 ч:
в Бяга: *
Брацигово (Брацигово) - Чико (Бяга)                       1:6 
* - в Бяга по взаимна договореност, ответният мач от XXI кръг се играе в
    Брацигово.
22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Величково (Величково)                   0:2 
Сарая (Сарая) - Свобода 2011 (Пещера)                     1:2 
Тракия (Пазарджик) - Марица (Огняново)                    2:2 
Балкан (Варвара) - Светкавица (Синитово)                  3:0 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Барикади (Стрелча)             1:0 
Ботев (Черногорово) - Братаница (Братаница)               4:1 
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Славия (Хаджиево)                   3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не се явяват.

                           VII кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
в Септември: *
Братаница (Братаница) - Марица (Белово)                   0:1 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Братаница.
Барикади (Стрелча) - Ботев (Черногорово)                  0:3 
Марица (Огняново) - Балкан (Варвара)                      1:3 
Свобода 2011 (Пещера) - Тракия (Пазарджик)                3:2 
Чико (Бяга) - Сарая (Сарая)                               6:1 
Славия (Хаджиево) - Брацигово (Брацигово)                 3:5  /анулиран/ 
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)               0:3 
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)          1:0 

                           VIII кръг

6 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Марица (Белово) - Левски (Паталеница)                     0:2 
Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково)             1:7 
Сарая (Сарая) - Славия (Хаджиево)                         3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не се явяват. За второ неявяване без уважителни прични от
    актива на отбора са отнети 3 точки.
Тракия (Пазарджик) - Чико (Бяга)                          1:2 
Балкан (Варвара) - Свобода 2011 (Пещера)                  2:2 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Марица (Огняново)              1:2 
Ботев (Черногорово) - Светкавица (Синитово)               3:0 
в Септември: *
Братаница (Братаница) - Барикади (Стрелча)                3:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Братаница.

                           IX кръг

13 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Марица (Белово)                      5:1 
Светкавица (Синитово) - Братаница (Братаница)             5:1 
Марица (Огняново) - Ботев (Черногорово)                   1:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Шипка 1955 (Мало Конаре)          1:0 
Чико (Бяга) - Балкан (Варвара)                            1:1 
Славия (Хаджиево) - Тракия (Пазарджик)                    0:3 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не се явяват.
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                     4:1 
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               4:0 

* - На 16 октомври 2012 г. Славия (Хаджиево) е изваден от групата заради три
    неявявания без уважителни причини. Преди това от актива на отбора са
    отнети 3 точки при второто неуважително неявяване. Резултатите на
    отбора до този момент се анулират, а противниците му до края почиват.

                           X кръг

20 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                   2:0 
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                       0:0 
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                2:2 
Балкан (Варвара) - Славия (Хаджиево)                      анулиран 
* - анулиран заради изваждането на Славия от групата.
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Чико (Бяга)                    1:6 
Ботев (Черногорово) - Свобода 2011 (Пещера)               0:0 
в Септември: *
Братаница (Братаница) - Марица (Огняново)                 1:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Братаница.
Барикади (Стрелча) - Светкавица (Синитово)                0:0 

                           XI кръг

27 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Марица (Белово)                   1:3 
Марица (Огняново) - Барикади (Стрелча)                    2:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Братаница (Братаница)             6:0 
Чико (Бяга) - Ботев (Черногорово)                         4:1 
Славия (Хаджиево) - Шипка 1955 (Мало Конаре)              анулиран 
Величково (Величково) - Балкан (Варвара)                  0:6 
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                  5:0 
Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая)                     1:3 

                           XII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Сарая (Сарая)                           4:3 
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                3:2 
Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница)                    0:0 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Величково (Величково)          1:1 
Ботев (Черногорово) - Славия (Хаджиево)                   анулиран 
Братаница (Братаница) - Чико (Бяга)                       0:8 
Барикади (Стрелча) - Свобода 2011 (Пещера)                2:1 
Светкавица (Синитово) - Марица (Огняново)                 1:4 

                           XIII кръг

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Марица (Огняново) - Марица (Белово)                       1:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Светкавица (Синитово)             3:0 
Чико (Бяга) - Барикади (Стрелча)                          4:0 
Славия (Хаджиево) - Братаница (Братаница)                 анулиран 
Величково (Величково) - Ботев (Черногорово)               3:0 
Левски (Паталеница) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            5:1 
Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  2:3 
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)                        5:3 

                           XIV кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Тракия (Пазарджик)                      3:1 
Балкан (Варвара) - Сарая (Сарая)                          6:1 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Брацигово (Брацигово)          0:3 
Ботев (Черногорово) - Левски (Паталеница)                 0:3 
Братаница (Братаница) - Величково (Величково)             1:4 
Барикади (Стрелча) - Славия (Хаджиево)                    анулиран 
Светкавица (Синитово) - Чико (Бяга)                       0:0 
Марица (Огняново) - Свобода 2011 (Пещера)                 0:0 

                           XV кръг

24 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Белово)                   1:2 
Чико (Бяга) - Марица (Огняново)                           2:1 
Славия (Хаджиево) - Светкавица (Синитово)                 анулиран 
Величково (Величково) - Барикади (Стрелча)                1:1 
Левски (Паталеница) - Братаница (Братаница)               5:0 
Брацигово (Брацигово) - Ботев (Черногорово)               3:1 
Сарая (Сарая) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                  5:0 
Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                     0:4 

                           XVI кръг

23 февруари 2013, събота, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Балкан (Варвара)                        1:3 
Тракия (Пазарджик) - Шипка 1955 (Мало Конаре)             2:0 
Сарая (Сарая) - Ботев (Черногорово)                       3:0 
Брацигово (Брацигово) - Братаница (Братаница)             2:2 
В Стрелча: *
Левски (Паталеница) - Барикади (Стрелча)                  3:0 
* - в Стрелча по взаимна договореност от I кръг.
Величково (Величково) - Светкавица (Синитово)             2:1 
Марица (Огняново)                                         почива
Чико (Бяга) - Свобода 2011 (Пещера)                       3:2 

                           XVII кръг

2 март 2013, събота, 15:00 ч:
Чико (Бяга) - Марица (Белово)                             3:2 
Марица (Огняново) - Величково (Величково)                 1:1 
Светкавица (Синитово) - Левски (Паталеница)               0:1 
Барикади (Стрелча) - Брацигово (Брацигово)                1:2 
Братаница (Братаница) - Сарая (Сарая)                     2:1 
Ботев (Черногорово) - Тракия (Пазарджик)                  1:0 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Балкан (Варвара)               0:6 
Свобода 2011 (Пещера)                                     почива

                           XVIII кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Марица (Белово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                2:0 
Балкан (Варвара) - Ботев (Черногорово)                    6:0 
Тракия (Пазарджик) - Братаница (Братаница)                0:3 
Сарая (Сарая) - Барикади (Стрелча)                        1:2 
Брацигово (Брацигово) - Светкавица (Синитово)             0:0 
Левски (Паталеница) - Марица (Огняново)                   4:1 
Величково (Величково) - Свобода 2011 (Пещера)             4:0 
Чико (Бяга)                                               почива

                           XIX кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Чико (Бяга) - Величково (Величково)                       2:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Левски (Паталеница)               1:0 
Марица (Огняново) - Брацигово (Брацигово)                 0:0 
Светкавица (Синитово) - Сарая (Сарая)                     0:1 
Барикади (Стрелча) - Тракия (Пазарджик)                   1:2 
Братаница (Братаница) - Балкан (Варвара)                  0:3 
Ботев (Черногорово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            2:0 
Марица (Белово)                                           почива

                           XX кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Марица (Белово) - Ботев (Черногорово)                     2:1 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Братаница (Братаница)          2:3 
Балкан (Варвара) - Барикади (Стрелча)                     7:0 
Тракия (Пазарджик) - Светкавица (Синитово)                2:1 
Сарая (Сарая) - Марица (Огняново)                         2:1 
Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)             3:0 
Левски (Паталеница) - Чико (Бяга)                         0:0 
Величково (Величково)                                     почива

                           XXI кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Величково (Величково) - Марица (Белово)                   1:0 
в Брацигово: *
Чико (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                       1:1 
* - в Брацигово по взаимна договореност от VI кръг.
Свобода 2011 (Пещера) - Сарая (Сарая)                     3:2 
Марица (Огняново) - Тракия (Пазарджик)                    1:1 
Светкавица (Синитово) - Балкан (Варвара)                  0:2 
Барикади (Стрелча) - Шипка 1955 (Мало Конаре)             3:2 
Братаница (Братаница) - Ботев (Черногорово)               1:0 
Левски (Паталеница)                                       почива

                           XXII кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Марица (Белово) - Братаница (Братаница)                   3:4 
Ботев (Черногорово) - Барикади (Стрелча)                  0:1 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Светкавица (Синитово)          1:1 
Балкан (Варвара) - Марица (Огняново)                      6:2 
Тракия (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)                1:1 
Сарая (Сарая) - Чико (Бяга)                               2:4 
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)               2:1 
Брацигово (Брацигово)                                     почива

                           XXIII кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Марица (Белово)                     2:2 
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)             3:1 
Чико (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                          9:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Балкан (Варвара)                  0:4 
Марица (Огняново) - Шипка 1955 (Мало Конаре)              2:1 
Светкавица (Синитово) - Ботев (Черногорово)               0:3 
Барикади (Стрелча) - Братаница (Братаница)                2:2 * 
* - заради инциденти по време на срещата Барикади е наказан с лишаване от
    домакинство за 3 мача. В последствие наказанието е намалено на 2 мача.
Сарая (Сарая)                                             почива

                           XXIV кръг

20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Марица (Белово) - Барикади (Стрелча)                      5:1 
Братаница (Братаница) - Светкавица (Синитово)             3:0 
Ботев (Черногорово) - Марица (Огняново)                   2:0 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Свобода 2011 (Пещера)          0:0 
Балкан (Варвара) - Чико (Бяга)                            2:2 
Сарая (Сарая) - Величково (Величково)                     4:1 
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)               0:2 
Тракия (Пазарджик)                                        почива

                           XXV кръг

27 април 2013, събота, 13:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово)                   2:0 
Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая)                       6:2 
Величково (Величково) - Тракия (Пазарджик)                1:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Ботев (Черногорово)               0:1 
Марица (Огняново) - Братаница (Братаница)                 0:2 
Светкавица (Синитово) - Барикади (Стрелча)                1:0 
27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Чико (Бяга) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                    9:0 
Балкан (Варвара)                                          почива

                           XXVI кръг

1 май 2013, сряда, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Светкавица (Синитово)                   8:0 
В Елшица: *
Барикади (Стрелча) - Марица (Огняново)                    2:4 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Барикади.
Братаница (Братаница) - Свобода 2011 (Пещера)             1:0 
Ботев (Черногорово) - Чико (Бяга)                         0:3 
Балкан (Варвара) - Величково (Величково)                  8:0 
Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                  1:2 
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     3:2 
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива

                           XXVII кръг

4 май 2013, събота, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Марица (Белово)                           3:2 
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                1:1 
Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара)                    0:3 
Величково (Величково) - Шипка 1955 (Мало Конаре)          2:2 
Чико (Бяга) - Братаница (Братаница)                       7:3 
Свобода 2011 (Пещера) - Барикади (Стрелча)                2:1 
Марица (Огняново) - Светкавица (Синитово)                 2:0 
Ботев (Черногорово)                                       почива

                           XXVIII кръг

10 май 2013, петък, 18:00 ч:
Марица (Белово) - Марица (Огняново)                       4:0 
Светкавица (Синитово) - Свобода 2011 (Пещера)             3:1 
В Елшица: *
Барикади (Стрелча) - Чико (Бяга)                          2:2 
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на
    Барикади.
Ботев (Черногорово) - Величково (Величково)               4:1 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Левски (Паталеница)            0:6 
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                  5:0 
Тракия (Пазарджик) - Сарая (Сарая)                        0:0 
Братаница (Братаница)                                     почива

                           XXIX кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Тракия (Пазарджик) - Марица (Белово)                      1:2 
Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара)                          1:4 
Брацигово (Брацигово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)          3:1 
Левски (Паталеница) - Ботев (Черногорово)                 4:0 
Величково (Величково) - Братаница (Братаница)             3:2 
Чико (Бяга) - Светкавица (Синитово)                      10:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Огняново)                 3:0 
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           XXX кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Марица (Белово) - Свобода 2011 (Пещера)                   3:1 
Марица (Огняново) - Чико (Бяга)                           0:4 
Барикади (Стрелча) - Величково (Величково)                0:4 
Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница)               0:2 
Ботев (Черногорово) - Брацигово (Брацигово)               1:1 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Сарая (Сарая)                  3:3 
Балкан (Варвара) - Тракия (Пазарджик)                     9:0 
Светкавица (Синитово)                                     почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Балкан (Варвара) XXX 0:0 2:2 2:0 6:1 8:0 2:2 6:0 6:2 8:0 9:0 5:0 3:0 7:0 7:1 --- 2. Левски (Паталеница) 0:3 XXX 0:0 2:2 6:2 2:1 5:0 4:0 4:1 5:0 5:0 4:0 7:1 3:0 5:1 (3:0) 3. Чико (Бяга) 1:1 0:2 XXX 3:2 6:1 2:0 3:2 4:1 2:1 7:3 9:0 1:1 10:0 4:0 9:0 (9:2) 4. Марица (Белово) 1:3 0:2 1:2 XXX 4:3 0:2 3:1 2:1 4:0 3:4 3:1 2:0 8:0 5:1 2:0 (6:0) 5. Сарая (Сарая) 1:4 0:0 2:4 3:2 XXX 4:1 1:2 3:0 2:1 4:2 5:3 3:2 6:0 1:2 5:0 (3:0) 6. Величково (Величково) 0:6 0:3 1:4 1:0 4:1 XXX 4:0 3:0 1:2 3:2 1:0 3:1 2:1 1:1 2:2 --- 7. Свобода 2011 (Пещера) 0:4 1:0 2:1 1:2 3:2 2:1 XXX 0:1 3:0 6:0 3:2 3:0 3:0 2:1 1:0 --- 8. Ботев (Черногорово) 1:1 0:3 0:3 2:0 2:1 4:1 0:0 XXX 2:0 4:1 1:0 1:1 3:0 0:1 2:0 --- 9. Марица (Огняново) 1:3 2:2 0:4 1:0 1:4 1:1 0:0 1:1 XXX 0:2 1:1 0:0 2:0 2:0 2:1 (5:1) 10. Братаница (Братаница) 0:3 0:2 0:8 0:1 2:1 1:4 1:0 1:0 1:2 XXX 2:5 2:1 3:0 3:4 2:2 --- 11. Тракия (Пазарджик) 0:4 1:2 1:2 1:2 0:0 2:2 1:1 2:1 2:2 0:3 XXX 3:2 2:1 3:0 2:0 --- 12. Брацигово (Брацигово) 2:3 0:2 1:6 2:0 1:3 1:7 3:0 3:1 2:1 2:2 1:1 XXX 0:0 2:2 3:1 --- 13. Светкавица (Синитово) 0:2 0:1 0:0 1:3 0:1 3:0 3:1 0:3 1:4 5:1 3:1 2:1 XXX 1:0 1:0 --- 14. Барикади (Стрелча) 0:2 1:2 2:2 5:1 2:4 0:4 2:1 0:3 2:4 2:2 1:2 1:2 0:0 XXX 3:2 --- 15. Шипка 1955 (Мало Конаре) 0:6 0:6 1:6 0:2 3:3 1:1 0:0 2:0 1:2 2:3 1:1 0:3 1:1 1:0 XXX --- 16. Славия (Хаджиево) --- --- --- --- --- (1:3)(0:5) --- --- --- (0:3)(3:5) --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пазарджик

Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пазарджик 2012 (Пазарджик)         20   16   1   3   68:13   49 [+]    Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Комуна 2011 (Черногорово)          20   15   2   3   63:15   47        Бараж
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Лесичово (Лесичово)                20   13   3   4   57:21   42             
 4. Локомотив 2011 (Септември)         20   11   2   7   47:32   35             
 5. Вихър (Ветрен)                     20    9   5   6   37:38   32 [-]         
 6. Дружба (Добровница)                20   10   1   9   41:51   31             
 7. Шипка (Драгор)                     20    8   4   8   35:32   28             
 8. Марица (Мененкьово)                20    7   3  10   38:49   24             
 9. Миньор (Елшица)                    20    5   3  12   25:50   18             
10. Гелеменово (Гелеменово)            20    2   1  17   23:72    4 [+][*]       [1 0 1  4:3  3]
11. Спартак (Бошуля)                   20    1   1  18   17:78    4 [+]          [1 0 1  3:4  3]

Бележки
  - Вихър (Ветрен), 16-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ - север.
  - Шипка 1955 (Мало Конаре), 1-ви  през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Спартак (Калугерово), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Пазарджик 2012 (Пазарджик), Спартак (Бошуля) и Гелеменово (Гелеменово) се включват в групата.
  - Пазарджик 2012 (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик.
  - Спартак (Бошуля) играе домакинските си мачове във Величково до XIII кръг включително, и в Септември от XV кръг до края на първенството.
  - На 20 ноември 2012 от актива на Гелеменово (Гелеменово) са отнети 3 точки, заради второ неявяване за мач без уважителни причини.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Марица (Мененкьово) - Дружба (Добровница)                 7:1 
Вихър (Ветрен) - Локомотив 2011 (Септември)               1:0 
Лесичово (Лесичово) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)          3:1 
Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор)                          2:1 
Комуна 2011 (Черногорово) - Спартак (Бошуля)              5:1 
Гелеменово (Гелеменово)                                   почива

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Миньор (Елшица)              3:0 
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Спартак (Бошуля)                3:0 
Шипка (Драгор) - Комуна 2011 (Черногорово)                1:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Лесичово (Лесичово)          2:1 
Дружба (Добровница) - Вихър (Ветрен)                      1:4 
Марица (Мененкьово)                                       почива

                           III кръг

23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Марица (Мененкьово) - Гелеменово (Гелеменово)             5:4 
Лесичово (Лесичово) - Дружба (Добровница)                 8:1 
Миньор (Елшица) - Локомотив 2011 (Септември)              1:1 
Комуна 2011 (Черногорово) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)    3:0 
Спартак (Бошуля) - Шипка (Драгор)                         0:3 
Вихър (Ветрен)                                            почива

                           IV кръг

30 септември 2012, неделя, 15:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Шипка (Драгор)                  2:4 
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Спартак (Бошуля)             8:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Комуна 2011 (Черногорово)    1:3 
Дружба (Добровница) - Миньор (Елшица)                     3:0 
Марица (Мененкьово) - Вихър (Ветрен)                      0:2 
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           V кръг

7 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Гелеменово (Гелеменово)                  5:1 
Лесичово (Лесичово) - Марица (Мененкьово)                 6:0 
Комуна 2011 (Черногорово) - Дружба (Добровница)           2:3 
Спартак (Бошуля) - Локомотив 2011 (Септември)             2:7 
Шипка (Драгор) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)               1:0 
Миньор (Елшица)                                           почива

                           VI кръг

14 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)      0:5 
Локомотив 2011 (Септември) - Шипка (Драгор)               4:2 
Дружба (Добровница) - Спартак (Бошуля)                    6:1 
Марица (Мененкьово) - Миньор (Елшица)                     4:2 
Вихър (Ветрен) - Лесичово (Лесичово)                      2:2 
Комуна 2011 (Черногорово)                                 почива

                           VII кръг

21 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Гелеменово (Гелеменово)             3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват.
Миньор (Елшица) - Вихър (Ветрен)                          3:4 
Комуна 2011 (Черногорово) - Марица (Мененкьово)           5:1 
Шипка (Драгор) - Дружба (Добровница)                      1:3 
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Локомотив 2011 (Септември)   4:0 
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           VIII кръг

28 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Локомотив 2011 (Септември)      1:7 
Дружба (Добровница) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)          1:3 
Марица (Мененкьово) - Спартак (Бошуля)                    3:0 сл. * 
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.
Вихър (Ветрен) - Комуна 2011 (Черногорово)                1:1 
Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица)                     4:2 
Шипка (Драгор)                                            почива

                           IX кръг

4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Миньор (Елшица) - Гелеменово (Гелеменово)                 3:3 
Комуна 2011 (Черногорово) - Лесичово (Лесичово)           1:2 
Спартак (Бошуля) - Вихър (Ветрен)                         2:3 
Шипка (Драгор) - Марица (Мененкьово)                      2:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Дружба (Добровница)          6:0 
Пазарджик 2012 (Пазарджик)                                почива

                           X кръг

11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Дружба (Добровница)             2:5 
Марица (Мененкьово) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)          1:1 
Вихър (Ветрен) - Шипка (Драгор)                           0:0 
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Бошуля)                    7:0 
Миньор (Елшица) - Комуна 2011 (Черногорово)               0:4 
Локомотив 2011 (Септември)                                почива

                           XI кръг

18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Комуна 2011 (Черногорово) - Гелеменово (Гелеменово)       3:0 сл. * 
* - гостите не се явяват. За второ неявяване без уважителни причини от
    актива на Гелеменово са отнети 3 точки.
Спартак (Бошуля) - Миньор (Елшица)                        1:2 
Шипка (Драгор) - Лесичово (Лесичово)                      1:5 
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Вихър (Ветрен)               9:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Марица (Мененкьово)          2:0 
Дружба (Добровница)                                       почива

                           XII кръг

10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Дружба (Добровница) - Марица (Мененкьово)                 3:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Вихър (Ветрен)               0:0 
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Лесичово (Лесичово)          1:0 
Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица)                          0:0 
Спартак (Бошуля) - Комуна 2011 (Черногорово)              0:4 
Гелеменово (Гелеменово)                                   почива

                           XIII кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Локомотив 2011 (Септември)          2:1 
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Гелеменово (Гелеменово)                3:1 
Комуна 2011 (Черногорово) - Шипка (Драгор)                3:1 
Миньор (Елшица) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)              0:3 
Вихър (Ветрен) - Дружба (Добровница)                      1:1 
Марица (Мененкьово)                                       почива

                           XIV кръг

24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Марица (Мененкьово)             2:3 
Дружба (Добровница) - Лесичово (Лесичово)                 0:3 
Локомотив 2011 (Септември) - Миньор (Елшица)              3:1 
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Комуна 2011 (Черногорово)    1:0 
Шипка (Драгор) - Спартак (Бошуля)                         1:0 
Вихър (Ветрен)                                            почива

                           XV кръг

31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Шипка (Драгор) - Гелеменово (Гелеменово)                  6:0 
Спартак (Бошуля) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)             0:8 
Комуна 2011 (Черногорово) - Локомотив 2011 (Септември)    6:0 
Миньор (Елшица) - Дружба (Добровница)                     1:2 
Вихър (Ветрен) - Марица (Мененкьово)                      3:1 
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           XVI кръг

7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Вихър (Ветрен)                  2:1 
Марица (Мененкьово) - Лесичово (Лесичово)                 0:0 
Дружба (Добровница) - Комуна 2011 (Черногорово)           1:5 
Локомотив 2011 (Септември) - Спартак (Бошуля)             2:0 
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Шипка (Драгор)               3:1 
Миньор (Елшица)                                           почива

                           XVII кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Гелеменово (Гелеменово)      4:1 
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Шипка (Драгор) - Локомотив 2011 (Септември)               0:3 
Спартак (Бошуля) - Дружба (Добровница)                    1:2 
Миньор (Елшица) - Марица (Мененкьово)                     2:0 
Лесичово (Лесичово) - Вихър (Ветрен)                      2:0 
Комуна 2011 (Черногорово)                                 почива

                           XVIII кръг

21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Лесичово (Лесичово)             1:3 
Вихър (Ветрен) - Миньор (Елшица)                          6:0 
Марица (Мененкьово) - Комуна 2011 (Черногорово)           1:2 
Дружба (Добровница) - Шипка (Драгор)                      1:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)   1:2 
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           XIX кръг

28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Гелеменово (Гелеменово)      3:0 
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Дружба (Добровница)          3:0 сл. * 
* - прекратен при 0:0 в 7', когато футболист на гостите, започнали срещата със
    7 човека, се контузва.
Спартак (Бошуля) - Марица (Мененкьово)                    2:5 
Комуна 2011 (Черногорово) - Вихър (Ветрен)                4:0 
Миньор (Елшица) - Лесичово (Лесичово)                     0:4 
Шипка (Драгор)                                            почива

                           XX кръг

3 май 2013, петък, 17:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Миньор (Елшица)                 0:3 
Лесичово (Лесичово) - Комуна 2011 (Черногорово)           0:5 
Вихър (Ветрен) - Спартак (Бошуля)                         4:0 
Марица (Мененкьово) - Шипка (Драгор)                      3:2 
Дружба (Добровница) - Локомотив 2011 (Септември)          4:1 
Пазарджик 2012 (Пазарджик)                                почива

                           XXI кръг

19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Дружба (Добровница) - Гелеменово (Гелеменово)             3:0 
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Марица (Мененкьово)          5:0 
Шипка (Драгор) - Вихър (Ветрен)                           5:0 
Спартак (Бошуля) - Лесичово (Лесичово)                    2:2 
Комуна 2011 (Черногорово) - Миньор (Елшица)               3:1 
Локомотив 2011 (Септември)                                почива

                           XXII кръг

26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Гелеменово (Гелеменово) - Комуна 2011 (Черногорово)       0:3 
Миньор (Елшица) - Спартак (Бошуля)                        2:1 
Лесичово (Лесичово) - Шипка (Драгор)                      0:1 
Вихър (Ветрен) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)               0:4 
Марица (Мененкьово) - Локомотив 2011 (Септември)          2:3 
Дружба (Добровница)                                       почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Пазарджик 2012 (Пазарджик) XXX 1:0 1:0 4:0 9:0 3:0* 3:1 5:0 3:0 4:1 8:1 2. Комуна 2011 (Черногорово) 3:0 XXX 1:2 6:0 4:0 2:3 3:1 5:1 3:1 3:0* 5:1 3. Лесичово (Лесичово) 3:1 0:5 XXX 2:1 2:0 8:1 0:1 6:0 4:2 3:0* 7:0 4. Локомотив 2011 (Септември) 1:2 1:3 2:1 XXX 0:0 6:0 4:2 2:0 3:1 3:0 2:0 5. Вихър (Ветрен) 0:4 1:1 2:2 1:0 XXX 1:1 0:0 3:1 6:0 5:1 4:0 6. Дружба (Добровница) 1:3 1:5 0:3 4:1 1:4 XXX 1:2 3:0 3:0 3:0 6:1 7. Шипка (Драгор) 1:0 1:1 1:5 0:3 5:0 1:3 XXX 2:2 0:0 6:0 1:0 8. Марица (Мененкьово) 1:1 1:2 0:0 2:3 0:2 7:1 3:2 XXX 4:2 5:4 3:0* 9. Миньор (Елшица) 0:3 0:4 0:4 1:1 3:4 1:2 2:1 2:0 XXX 3:3 2:1 10. Гелеменово (Гелеменово) 0:5 0:3 1:3 1:7 2:1 2:5 2:4 2:3 0:3 XXX 3:0 11. Спартак (Бошуля) 0:8 0:4 2:2 2:7 2:3 1:2 0:3 2:5 1:2 3:1 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пазарджик

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Зенит (Ветрен дол)                 20   16   2   2   61:20   50 [+] Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Тракиец 2005 (Главиница)           20   15   4   1   50:15   49     Бараж
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 20   11   4   5   58:30   37          
 4. Тракия 1948 (Лозен)                20   11   3   6   46:29   36          
 5. Тракиец (Исперихово)               20   10   1   9   52:38   31          
 6. Родопи 1921 (Козарско)             20    9   3   8   43:38   30          
 7. Батак (Батак)                      20    6   6   8   34:44   24 [-]      
 8. Кале 09 (Нова махала)              20    6   4  10   32:34   22          
 9. Родопи (Дебръщица)                 20    5   4  11   28:48   19          
10. Атлетик (Мокрище)                  20    4   2  14   24:69   14          
11. Коба (Радилово)                    20    0   1  19   11:74    1          

Бележки
  - Батак (Батак), 15-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ.
  - Свобода 2011 (Пещера), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Зенит (Ветрен дол) се включва в групата.
  - Кале 09 (Нова махала) играе домакинските си мачове в Батак.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Батак (Батак)                  3:0 
Коба (Радилово) - Тракиец (Исперихово)                    0:4 
Спортист 2010 (КД) - Тракия 1948 (Лозен)                  1:1 
Кале 09 (Нова махала) - Родопи 1921 (Козарско)            2:2 
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица)                    2:2 
Зенит (Ветрен дол)                                        почива

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
в Септември:
Тракия 1948 (Лозен) - Кале 09 (Нова махала)               6:1 
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец 2005 (Главиница)             1:1 
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Атлетик (Мокрище)                2:3 
Тракиец (Исперихово) - Спортист 2010 (КД)                 1:5 
Батак (Батак) - Коба (Радилово)                           1:0 
Родопи (Дебръщица)                                        почива

                           III кръг

23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Коба (Радилово) - Зенит (Ветрен дол)                      0:9 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Батак (Батак)        8:2 
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец (Исперихово)              1:3 
Атлетик (Мокрище) - Тракия 1948 (Лозен)                   3:1 
в Главиница:
Родопи (Дебръщица) - Родопи 1921 (Козарско)               1:3 
Тракиец 2005 (Главиница)                                  почива

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 15:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Коба (Радилово)                3:0 сл. * 
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
30 септември 2012, неделя, 15:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи (Дебръщица)                  1:1 
Тракиец (Исперихово) - Атлетик (Мокрище)                  6:1 
Батак (Батак) - Кале 09 (Нова махала)                     2:0 
Зенит (Ветрен дол) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   4:0 
Родопи 1921 (Козарско)                                    почива

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Спортист 2010 (КД) - Тракиец 2005 (Главиница)             1:2 
7 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Зенит (Ветрен дол)                1:2 
Атлетик (Мокрище) - Батак (Батак)                         0:0 
Родопи (Дебръщица) - Тракиец (Исперихово)                 1:5 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракия 1948 (Лозен)              0:1 
Коба (Радилово)                                           почива

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Кале 09 (Нова махала)          2:2 
14 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Родопи 1921 (Козарско)             1:3 
Батак (Батак) - Родопи (Дебръщица)                        3:1 
Зенит (Ветрен дол) - Атлетик (Мокрище)                    3:0 
Коба (Радилово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)      1:2 
Тракия 1948 (Лозен)                                       почива

                           VII кръг

21 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Коба (Радилово)                   4:2 
Атлетик (Мокрище) - Тракиец 2005 (Главиница)              0:2 
Родопи (Дебръщица) - Зенит (Ветрен дол)                   1:5 
Родопи 1921 (Козарско) - Батак (Батак)                    4:2 
Тракия 1948 (Лозен) - Тракиец (Исперихово)                4:0 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево)                        почива

                           VIII кръг

27 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи (Дебръщица)             3:0 сл. * 
* - гостите се явяват само с 4 футболиста.
28 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Батак (Батак) - Тракия 1948 (Лозен)                       2:4 
Зенит (Ветрен дол) - Родопи 1921 (Козарско)               4:0 
Коба (Радилово) - Атлетик (Мокрище)                       0:2 
Спортист 2010 (КД) - Кале 09 (Нова махала)                3:1 
Тракиец (Исперихово)                                      почива

                           IX кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец 2005 (Главиница)         1:2 
4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    1:4 
Родопи (Дебръщица) - Коба (Радилово)                      3:0 
Тракия 1948 (Лозен) - Зенит (Ветрен дол)                  0:1 
Тракиец (Исперихово) - Батак (Батак)                     10:4 
Кале 09 (Нова махала)                                     почива

                           X кръг

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия 1948 (Лозен)            2:0 
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец (Исперихово)                 2:0 
Коба (Радилово) - Родопи 1921 (Козарско)                  1:4 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица)   4:1 
Кале 09 (Нова махала) - Атлетик (Мокрище)                 7:1 
Батак (Батак)                                             почива

                           XI кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Тракиец 2005 (Главиница)           0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала)                0:3 сл. * 
* - домакините не се явяват.
Родопи 1921 (Козарско) - Спортист 2010 (КД)               2:2 
Тракия 1948 (Лозен) - Коба (Радилово)                     3:0 сл. * 
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.
Батак (Батак) - Зенит (Ветрен дол)                        1:3 
Атлетик (Мокрище)                                         почива

                           XII кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Батак (Батак) - Тракиец 2005 (Главиница)                  1:1 
10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Коба (Радилово)                    5:0 
Тракия 1948 (Лозен) - Спортист 2010 (КД)                  2:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Кале 09 (Нова махала)            2:0 
Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)                    3:1 
Зенит (Ветрен дол)                                        почива

                           XIII кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Зенит (Ветрен дол)             1:0 
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Родопи 1921 (Козарско)                1:2 
Кале 09 (Нова махала) - Тракия 1948 (Лозен)               отложен 
Спортист 2010 (КД) - Тракиец (Исперихово)                 1:4 
Коба (Радилово) - Батак (Батак)                           0:0 
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Тракия 1948 (Лозен)               2:3 
Родопи (Дебръщица)                                        почива

                           XIV кръг

24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Коба (Радилово)                      7:0 
Батак (Батак) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)        1:1 
Тракиец (Исперихово) - Кале 09 (Нова махала)              1:0 
Тракия 1948 (Лозен) - Атлетик (Мокрище)                   7:2 
Родопи 1921 (Козарско) - Родопи (Дебръщица)               0:0 
Тракиец 2005 (Главиница)                                  почива

                           XV кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Коба (Радилово) - Тракиец 2005 (Главиница)                1:3 
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Тракия 1948 (Лозен)                  5:4 
Атлетик (Мокрище) - Тракиец (Исперихово)                  1:3 
Кале 09 (Нова махала) - Батак (Батак)                     0:0 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Зенит (Ветрен дол)   5:1 
Родопи 1921 (Козарско)                                    почива

                           XVI кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Спортист 2010 (КД)             5:2 
7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Кале 09 (Нова махала)                1:0 
Батак (Батак) - Атлетик (Мокрище)                         5:0 
Тракиец (Исперихово) - Родопи (Дебръщица)                 3:1 
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи 1921 (Козарско)              2:0 
Коба (Радилово)                                           почива

                           XVII кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец 2005 (Главиница)          0:2 
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец (Исперихово)             3:1 
Родопи (Дебръщица) - Батак (Батак)                        3:0 
Атлетик (Мокрище) - Зенит (Ветрен дол)                    0:2 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Коба (Радилово)      4:0 
Тракия 1948 (Лозен)                                       почива

                           XVIII кръг

20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Атлетик (Мокрище)              7:0 
21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Коба (Радилово) - Кале 09 (Нова махала)                   1:2 
Зенит (Ветрен дол) - Родопи (Дебръщица)                   2:1 * 
* - мачът е отразен от екип на официалния сайт на Зенит (Санкт Петербург,
    Рус, 1) - вижте тук
Батак (Батак) - Родопи 1921 (Козарско)                    4:0 
Тракиец (Исперихово) - Тракия 1948 (Лозен)                0:1 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево)                        почива

                           XIX кръг

27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Тракиец 2005 (Главиница)             2:2 
28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Батак (Батак)                       1:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Зенит (Ветрен дол)               2:5 
Атлетик (Мокрище) - Коба (Радилово)                       4:2 
Кале 09 (Нова махала) - Спортист 2010 (КД)                0:0 
Тракиец (Исперихово)                                      почива

                           XX кръг

3 май 2013, петък, 17:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)    8:1 
Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица)                      1:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)         1:3 
Зенит (Ветрен дол) - Тракия 1948 (Лозен)                  4:3 
Батак (Батак) - Тракиец (Исперихово)                      3:2 
Кале 09 (Нова махала)                                     почива

                           XXI кръг

19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Зенит (Ветрен дол)                 2:2 
Тракия 1948 (Лозен) - Тракиец 2005 (Главиница)            0:3 
Родопи 1921 (Козарско) - Коба (Радилово)                 10:2 
Родопи (Дебръщица) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   0:3 сл. * 
* - първоначално 3:1, в последствие на Родопи е присъдена служебна загуба
    заради използване на нередовни футболисти.
Атлетик (Мокрище) - Кале 09 (Нова махала)                 1:3 
Батак (Батак)                                             почива

                           XXII кръг

26 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица)                3:0 
Спортист 2010 (КД) - Родопи 1921 (Козарско)               3:0 
Коба (Радилово) - Тракия 1948 (Лозен)                     0:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракиец (Исперихово)           2:1 
Зенит (Ветрен дол) - Батак (Батак)                        3:2 
Атлетик (Мокрище)                                         почива

                           XIII кръг - отложен мач

2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Тракия 1948 (Лозен)               2:3 

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Зенит (Ветрен дол) XXX 1:1 4:0 4:3 2:0 4:0 3:2 1:0 2:1 3:0 7:0 2. Тракиец 2005 (Главиница) 1:0 XXX 5:2 2:0 2:1 1:3 3:0 2:2 3:0* 7:0 3:0* 3. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 5:1 1:2 XXX 1:1 1:4 3:0 8:2 3:1 4:1 8:1 4:0 4. Тракия 1948 (Лозен) 0:1 0:3 2:1 XXX 4:0 2:0 1:1 6:1 1:1 7:2 3:0* 5. Тракиец (Исперихово) 2:2 0:3* 1:5 0:1 XXX 1:3 10:4 1:0 3:1 6:1 5:0 6. Родопи 1921 (Козарско) 2:5 1:2 2:2 0:1 3:1 XXX 4:2 2:0 0:0 2:3 10:2 7. Батак (Батак) 1:3 1:1 1:1 2:4 3:2 4:0 XXX 2:0 3:1 5:0 1:0 8. Кале 09 (Нова махала) 1:2 0:2 0:0 2:3 1:3 2:2 0:0 XXX 3:0 7:1 4:2 9. Родопи (Дебръщица) 1:5 2:2 0:3* 5:4 1:5 1:3 3:0 0:3* XXX 3:1 3:0 10. Атлетик (Мокрище) 0:2 0:2 1:4 3:1 1:3 1:2 0:0 1:3 2:2 XXX 4:2 11. Коба (Радилово) 0:9 1:3 1:2 0:2 0:4 1:4 0:0 1:2 1:2 0:2 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Баражи за "А" ОФГ

                           Финал

Тъй като Балкан (Варвара) след квалификации влиза в ЮЗ "В" АФГ, а оттам в областта не изпада нито един отбор, се освобождава допълнително място в "А" ОФГ Пазарджик, за което в мач на неутрален терен спорят заелите второ място отбори в двете "Б" ОФГ.

15 юни 2013, събота, 18:00 ч:
в Пазарджик, ст."Георги Бенковски":
Комуна 2011 (Черногорово) - Тракиец 2005 (Главиница)      5:1 (4:0) 
  [2:0 Ангел Методиев 1п,1п; 3:0 Светослав Ерелийски 1п, 4:0 Илия Богоев 1п,
   4:1 Коконов 70', 5:1 Харалампи Папазов 85'], ~ 300 зрители

нагоре


Страници на отбори

pzsport.info, Пазарджик и региона
velsport24.com, Велинград и региона
pia-news.com, Панагюрище и региона

Братаница (Братаница)
Брацигово (Брацигово)
Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско)
Свобода 2011 (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Пазарджик)

нагоре