« ОФГ Пазарджик 2013/14 »


"А" ОФГ Пазарджик

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чико (Бяга)                        26   24   1   1  120:22   73               
-------------------------------------------------------------------
 2. Братаница (Братаница)              26   18   3   5   71:41   57               
 3. Тракия (Пазарджик)                 26   13   7   6   47:32   46               
 4. Левски (Паталеница)                26   13   5   8   62:47   44                [2 0 0  9:5  6]
 5. Величково (Величково)              26   13   5   8   62:35   44                [0 0 2  5:9  0]
 6. Брацигово (Брацигово)              26   12   6   8   47:26   42               
 7. Сарая (Сарая)                      26   12   2  12   48:54   38                [1 0 1  4:2  3]
 8. Барикади (Стрелча)                 26   12   2  12   42:64   38                [1 0 1  2:4  3]
 9. Тракиец 2005 (Главиница)           26    8   4  14   51:61   28 [+][*]        
10. Марица (Огняново)                  26    7   6  13   39:54   27               
11. Марица (Белово)                    26    7   5  14   30:67   26               
12. Свобода 2011 (Пещера)              26    7   4  15   36:51   25               
13. Зенит (Ветрен дол)                 26    4   6  16   30:59   18 [+]           
14. Светкавица (Синитово)              26    3   2  21   30:102  11               
-------------------------------------------------------------------
--. Пазарджик 2012 (Пазарджик)          8    3   3   2   17:15    - [+][*] Изваден
--. Комуна 2011 (Черногорово)           4    0   1   3    4:11    - [+][*] Изваден

Бележки
  - Балкан (Варвара), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югозападна "В" АФГ.
  - Шипка 1955 (Мало Конаре), 15-ти; и Славия (Хаджиево), изваден от групата през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ.
  - Пазарджик 2012 (Пазарджик), 1-ви; Комуна 2011 (Черногорово), 2-ри в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон; и Зенит (Ветрен дол), 1-ви в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Тракия (Пазарджик) играе домакинските си мачове в Мирянци.
  - Пазарджик 2012 (Пазарджик) играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик.
  - Ботев (Черногорово), 8-ми през изминалия сезон; се отказва от участие На 21 август 2013. Неформално това се прави с цел концентриране на ресурсите, отделяни за футбол в Черногорово в един отбор. Заради проблеми със стадиона в Черногорово, Комуна 2011 поема програмата на Ботев (Черногорово) (като по този начин гостува в първите два кръга). В групата допълнително влиза Тракиец 2005 (Главиница), 2-ри в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон. Отборът поема първоначално определената за Комуна 2011 позиция в програмата.
  - Пазарджик 2012 (Пазарджик) се отказва от участие след IX кръг. Мачовете
му до този момент са анулирани, а противниците му по програма до края почиват.

                           I кръг

24 август 2013, събота, 18:30 ч:
в Сарая: *
Барикади (Стрелча) - Сарая (Сарая)                        0:4 
* - в Сарая по взаимна договорка между двата отбора, тъй като стадионът в
    Стрелча трябва да бъде приведен в състояние, отговарящо на
    изискванията за "А" ОФГ. Ответният мач през пролетта се играе в Стрелча.
Братаница (Братаница) - Свобода 2011 (Пещера)             4:0 
Величково (Величково) - Чико (Бяга)                       1:4 
Марица (Огняново) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)            отложен * 
* - отложен заради организационни проблеми при гостите.
Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол)                4:1 
Марица (Белово) - Светкавица (Синитово)                   4:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Комуна 2011 (Черногорово)      3:1  /анулиран/ 
25 август 2013, неделя, 18:30 ч:
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                  3:1 
4 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Марица (Огняново) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)            0:3  /анулиран/ 

                           II кръг

31 август 2013, събота, 18:00 ч:
Сарая (Сарая) - Комуна 2011 (Черногорово)                 3:0 сл. *  /анулиран/ 
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.
Тракия (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)             4:0 
във Варвара: *
Зенит (Ветрен дол) - Марица (Белово)                      1:3 
* - във Варвара, тъй като продължават работите по стадиона във Ветрен дол,
    за да бъде приведен в състояние, отговарящо на изискванията за "А" ОФГ.
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)        3:4  /анулиран/ 
Чико (Бяга) - Марица (Огняново)                           9:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Величково (Величково)             0:1 
в Братаница: *
Барикади (Стрелча) - Братаница (Братаница)                0:10 
* - в Братаница по взаимна договорка между двата отбора, тъй като
    стадионът в Стрелча трябва да бъде приведен в състояние, отговарящо на
    изискванията за "А" ОФГ. Ответният мач през пролетта се играе в Стрелча.
1 септември 2013, неделя, 18:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Левски (Паталеница)               1:8 

                           I кръг - отложен мач

4 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Марица (Огняново) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)            0:3  /анулиран/ 

                           III кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Братаница (Братаница) - Сарая (Сарая)                     5:2 
Величково (Величково) - Барикади (Стрелча)                5:1 
Марица (Огняново) - Свобода 2011 (Пещера)                 2:1 
Брацигово (Брацигово) - Чико (Бяга)                       1:0 
Марица (Белово) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)              1:2  /анулиран/ 
Тракиец 2005 (Главиница) - Светкавица (Синитово)         10:1 
Комуна 2011 (Черногорово) - Тракия (Пазарджик)            1:1  /анулиран/ 
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Зенит (Ветрен дол)                  1:0 

                           IV кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)                        0:0 
Светкавица (Синитово) - Комуна 2011 (Черногорово)         4:2  /анулиран/ 
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец 2005 (Главиница)             1:1 
Чико (Бяга) - Марица (Белово)                             6:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Брацигово (Брацигово)             1:1 
Барикади (Стрелча) - Марица (Огняново)                    0:2 
Братаница (Братаница) - Величково (Величково)             3:2 
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Левски (Паталеница)          1:1  /анулиран/ 

                           V кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                     2:0 
Марица (Огняново) - Братаница (Братаница)                 2:4 
Брацигово (Брацигово) - Барикади (Стрелча)                4:0 
Марица (Белово) - Свобода 2011 (Пещера)                   1:4 
Тракиец 2005 (Главиница) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)     1:3  /анулиран/ 
Комуна 2011 (Черногорово) - Зенит (Ветрен дол)            анулиран * 
* - анулиран заради отказването на Комуна 2011 от по-нататъшно участие.
Тракия (Пазарджик) - Светкавица (Синитово)                3:0 
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Левски (Паталеница) - Чико (Бяга)                         1:4 

                           VI кръг

28 септември 2013, събота, 16:00 ч:
Сарая (Сарая) - Светкавица (Синитово)                     5:1 
Зенит (Ветрен дол) - Тракия (Пазарджик)                   0:1 
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Комуна 2011 (Черногорово)    анулиран 
Чико (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница)                   10:2 
Барикади (Стрелча) - Марица (Белово)                      4:1 
Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово)             0:0 
Величково (Величково) - Марица (Огняново)                 1:1 
29 септември 2013, неделя, 16:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Левски (Паталеница)               2:3 

                           VII кръг

5 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Марица (Огняново) - Сарая (Сарая)                         3:2 
Брацигово (Брацигово) - Величково (Величково)             2:1 
Марица (Белово) - Братаница (Братаница)                   0:6 
Тракиец 2005 (Главиница) - Свобода 2011 (Пещера)          2:2 
Комуна 2011 (Черногорово) - Чико (Бяга)                   анулиран 
Тракия (Пазарджик) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)           2:2  /анулиран/ 
Светкавица (Синитово) - Зенит (Ветрен дол)                2:0 
6 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски (Паталеница) - Барикади (Стрелча)                  1:1 

                           VIII кръг

12 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Сарая (Сарая) - Зенит (Ветрен дол)                        3:1 
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Светкавица (Синитово)        3:3  /анулиран/ 
Чико (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                          7:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Комуна 2011 (Черногорово)         анулиран 
Барикади (Стрелча) - Тракиец 2005 (Главиница)             3:2 
Величково (Величково) - Марица (Белово)                   6:0 
Марица (Огняново) - Брацигово (Брацигово)                 1:1 
13 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница)               1:0 

                           IX кръг

19 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Сарая (Сарая)                     5:1 
Марица (Белово) - Марица (Огняново)                       3:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Братаница (Братаница)          0:2 
Комуна 2011 (Черногорово) - Барикади (Стрелча)            анулиран 
Тракия (Пазарджик) - Свобода 2011 (Пещера)                2:1 
Светкавица (Синитово) - Чико (Бяга)                       1:5 
Зенит (Ветрен дол) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)           3:0  /анулиран/ 
20 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)               5:2 

                           X кръг

26 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Сарая (Сарая) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)                анулиран * 
* - анулиран заради отказването на Пазарджик 2012 от по-нататъшно участие.
Чико (Бяга) - Зенит (Ветрен дол)                          5:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Светкавица (Синитово)             4:1 
Барикади (Стрелча) - Тракия (Пазарджик)                   2:1 
Братаница (Братаница) - Комуна 2011 (Черногорово)         анулиран 
Величково (Величково) - Тракиец 2005 (Главиница)          4:0 
Брацигово (Брацигово) - Марица (Белово)                   4:0 
27 октомври 2013, неделя, 14:00 ч:
Марица (Огняново) - Левски (Паталеница)                   3:1 

                           XI кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Сарая (Сарая)                           1:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Огняново)              1:1 
Комуна 2011 (Черногорово) - Величково (Величково)         анулиран 
Тракия (Пазарджик) - Братаница (Братаница)                2:3 
Светкавица (Синитово) - Барикади (Стрелча)                2:3 
Зенит (Ветрен дол) - Свобода 2011 (Пещера)                1:0 
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Чико (Бяга)                  анулиран 
3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               3:1 

                           XII кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Сарая (Сарая) - Чико (Бяга)                               1:3 
Свобода 2011 (Пещера) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)        анулиран 
Барикади (Стрелча) - Зенит (Ветрен дол)                   4:2 
Братаница (Братаница) - Светкавица (Синитово)             4:2 
Величково (Величково) - Тракия (Пазарджик)                3:0 сл. * 
* - гостите забравят картотеките си и губят служебно. Двата отбора
    изиграват приятелски мач, завършил 4:3 за Величково.
Марица (Огняново) - Комуна 2011 (Черногорово)             анулиран 
Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница)          2:0 
10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Марица (Белово) - Левски (Паталеница)                     1:0 

                           XIII кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Белово)                1:4 
Комуна 2011 (Черногорово) - Брацигово (Брацигово)         анулиран 
Тракия (Пазарджик) - Марица (Огняново)                    3:0 
Светкавица (Синитово) - Величково (Величково)             0:5 
Зенит (Ветрен дол) - Братаница (Братаница)                0:0 
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)           анулиран 
Чико (Бяга) - Свобода 2011 (Пещера)                       4:1 
17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Сарая (Сарая)                       6:1 

                           XIV кръг

23 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Сарая (Сарая) - Свобода 2011 (Пещера)                     3:1 
Барикади (Стрелча) - Чико (Бяга)                          0:3 
Братаница (Братаница) - Пазарджик 2012 (Пазарджик)        анулиран 
Величково (Величково) - Зенит (Ветрен дол)                4:0 
Марица (Огняново) - Светкавица (Синитово)                 2:1 
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                1:1 
Марица (Белово) - Комуна 2011 (Черногорово)               анулиран 
24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница)            2:1 

                           XV кръг

30 ноември 2013, събота, 13:30 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая)                  3:2 
Тракия (Пазарджик) - Марица (Белово)                      1:1 
Светкавица (Синитово) - Брацигово (Брацигово)             1:0 
Зенит (Ветрен дол) - Марица (Огняново)                    2:2 
Пазарджик 2012 (Пазарджик) - Величково (Величково)        анулиран 
Чико (Бяга) - Братаница (Братаница)                       5:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Барикади (Стрелча)                4:2 
1 декември 2013, неделя, 13:30 ч:
Комуна 2011 (Черногорово) - Левски (Паталеница)           анулиран 

                           XVI кръг

22 февруари 2014, събота, 14:00 ч:
В Стрелча: *
Сарая (Сарая) - Барикади (Стрелча)                        0:2 
* - в Стрелча по взаимна договорка от I кръг.
Свобода 2011 (Пещера) - Братаница (Братаница)             1:2 
Чико (Бяга) - Величково (Величково)                       1:0 
Зенит (Ветрен дол) - Брацигово (Брацигово)                0:2 
Светкавица (Синитово) - Марица (Белово)                   4:0 
23 февруари 2014, неделя, 14:00 ч:
Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                  1:1 
Марица (Огняново)                                         почива
Тракиец 2005 (Главиница)                                  почива

                           XVII кръг

1 март 2014, събота, 15:00 ч:
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Пазарджик)             4:1 
Марица (Белово) - Зенит (Ветрен дол)                      2:2 
Марица (Огняново) - Чико (Бяга)                           2:3 
Величково (Величково) - Свобода 2011 (Пещера)             2:1 
В Стрелча: *
Братаница (Братаница) - Барикади (Стрелча)                2:7 
* - в Стрелча по взаимна договорка от II кръг.
2 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Левски (Паталеница) - Светкавица (Синитово)               4:0 
Сарая (Сарая)                                             почива
Брацигово (Брацигово)                                     почива

                           XVIII кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Сарая (Сарая) - Братаница (Братаница)                     0:2 
Барикади (Стрелча) - Величково (Величково)                0:0 
Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Огняново)                 2:1 
Чико (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                       1:0 
Светкавица (Синитово) - Тракиец 2005 (Главиница)          1:4 
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Левски (Паталеница)                  1:1 
Марица (Белово)                                           почива
Тракия (Пазарджик)                                        почива

                           XIX кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Тракия (Пазарджик) - Сарая (Сарая)                        4:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Зенит (Ветрен дол)             5:1 
Марица (Белово) - Чико (Бяга)                             0:5 
Брацигово (Брацигово) - Свобода 2011 (Пещера)             3:0 
Марица (Огняново) - Барикади (Стрелча)                    1:0 
Величково (Величково) - Братаница (Братаница)             1:4 
Светкавица (Синитово)                                     почива
Левски (Паталеница)                                       почива

                           XX кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Сарая (Сарая) - Величково (Величково)                     1:6 
Братаница (Братаница) - Марица (Огняново)                 3:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Марица (Белово)                   0:0 
Светкавица (Синитово) - Тракия (Пазарджик)                1:1 
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Брацигово (Брацигово)                3:0 
Чико (Бяга) - Левски (Паталеница)                         7:0 
Тракиец 2005 (Главиница)                                  почива
Зенит (Ветрен дол)                                        почива

                           XXI кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Светкавица (Синитово) - Сарая (Сарая)                     1:2 
Тракия (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)                   2:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Чико (Бяга)                    1:3 
Марица (Белово) - Барикади (Стрелча)                      2:1 
Брацигово (Брацигово) - Братаница (Братаница)             0:1 
Марица (Огняново) - Величково (Величково)                 1:1 
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Левски (Паталеница) - Свобода 2011 (Пещера)               1:1 

                           XXII кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Сарая (Сарая) - Марица (Огняново)                         4:2 
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)             1:0 
Братаница (Братаница) - Марица (Белово)                   1:2 
Свобода 2011 (Пещера) - Тракиец 2005 (Главиница)          2:1 
Зенит (Ветрен дол) - Светкавица (Синитово)                2:1 
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Барикади (Стрелча) - Левски (Паталеница)                  2:1 
Чико (Бяга)                                               почива
Тракия (Пазарджик)                                        почива

                           XXIII кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Сарая (Сарая)                        0:1 
Тракия (Пазарджик) - Чико (Бяга)                          1:1 
Тракиец 2005 (Главиница) - Барикади (Стрелча)             0:1 
Марица (Белово) - Величково (Величково)                   2:4 
Брацигово (Брацигово) - Марица (Огняново)                 2:0 
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Братаница (Братаница)               2:2 
Светкавица (Синитово)                                     почива
Свобода 2011 (Пещера)                                     почива

                           XXIV кръг

19 април 2014, събота, 16:00 ч:
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                     3:0 
Марица (Огняново) - Марица (Белово)                       3:0 
Братаница (Братаница) - Тракиец 2005 (Главиница)          2:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Тракия (Пазарджик)                0:3 
Чико (Бяга) - Светкавица (Синитово)                      14:0 
20 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Величково (Величково) - Левски (Паталеница)               3:4 
Барикади (Стрелча)                                        почива
Зенит (Ветрен дол)                                        почива

                           XXV кръг

26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Зенит (Ветрен дол) - Чико (Бяга)                          1:5 
Светкавица (Синитово) - Свобода 2011 (Пещера)             2:4 
Тракия (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)                   3:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково)          3:2 
Марица (Белово) - Брацигово (Брацигово)                   0:0 
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Левски (Паталеница) - Марица (Огняново)                   2:0 
Сарая (Сарая)                                             почива
Братаница (Братаница)                                     почива

                           XXVI кръг

1 май 2014, четвъртък, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Марица (Белово)                           3:0 
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)               3:1 
Марица (Огняново) - Тракиец 2005 (Главиница)              0:2 
Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик)                0:3 
Барикади (Стрелча) - Светкавица (Синитово)                4:3 
Свобода 2011 (Пещера) - Зенит (Ветрен дол)                3:0 
Величково (Величково)                                     почива
Чико (Бяга)                                               почива

                           XXVII кръг

3 май 2014, събота, 17:00 ч:
Чико (Бяга) - Сарая (Сарая)                               3:1 
Зенит (Ветрен дол) - Барикади (Стрелча)                   7:0 
Светкавица (Синитово) - Братаница (Братаница)             2:3 
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                0:0 
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)          2:2 
Левски (Паталеница) - Марица (Белово)                     3:2 
Свобода 2011 (Пещера)                                     почива
Марица (Огняново)                                         почива

                           XXVIII кръг

10 май 2014, събота, 17:00 ч:
Марица (Белово) - Тракиец 2005 (Главиница)                1:2 
Марица (Огняново) - Тракия (Пазарджик)                    1:2 
Величково (Величково) - Светкавица (Синитово)             3:0 
Братаница (Братаница) - Зенит (Ветрен дол)                3:1 
Свобода 2011 (Пещера) - Чико (Бяга)                       0:4 
11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                       3:2 
Брацигово (Брацигово)                                     почива
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           XXIX кръг

17 май 2014, събота, 17:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Сарая (Сарая)                     1:3 
Чико (Бяга) - Барикади (Стрелча)                          4:0 
Зенит (Ветрен дол) - Величково (Величково)                2:2 
Светкавица (Синитово) - Марица (Огняново)                 1:1 
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                3:2 
Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница)            3:6 
Братаница (Братаница)                                     почива
Марица (Белово)                                           почива

                           XXX кръг

31 май 2014, събота, 17:00 ч:
Сарая (Сарая) - Тракиец 2005 (Главиница)                  1:0 
Марица (Белово) - Тракия (Пазарджик)                      0:3 
Брацигово (Брацигово) - Светкавица (Синитово)             7:1 
Марица (Огняново) - Зенит (Ветрен дол)                    2:3 
Братаница (Братаница) - Чико (Бяга)                       3:4 
Барикади (Стрелча) - Свобода 2011 (Пещера)                2:0 
Левски (Паталеница)                                       почива
Величково (Величково)                                     почива

Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Чико (Бяга) XXX 5:1 7:1 7:0 1:0 1:0 3:1 4:0 10:2 9:2 6:0 4:1 5:1 14:0 --- --- 2. Братаница (Братаница) 3:4 XXX 0:3 1:0 3:2 0:0 5:2 2:7 2:1 3:2 1:2 4:0 3:1 4:2 --- --- 3. Тракия (Пазарджик) 1:1 2:3 XXX 1:1 0:0 3:2 4:1 3:0 4:0 3:0 1:1 2:1 2:0 3:0 (2:2) --- 4. Левски (Паталеница) 1:4 2:2 3:1 XXX 5:2 3:1 6:1 1:1 2:1 2:0 3:2 1:1 1:0 4:0 --- --- 5. Величково (Величково) 1:4 1:4 3:0* 3:4 XXX 1:0 2:0 5:1 4:0 1:1 6:0 2:1 4:0 3:0 --- --- 6. Брацигово (Брацигово) 1:0 0:1 1:1 3:1 2:1 XXX 5:1 4:0 2:0 2:0 4:0 3:0 4:1 7:1 --- --- 7. Сарая (Сарая) 1:3 0:2 0:0 3:2 1:6 3:0 XXX 0:2 1:0 4:2 3:0 3:1 3:1 5:1 --- (3:0) 8. Барикади (Стрелча) 0:3 0:10 2:1 2:1 0:0 3:0 0:4 XXX 3:2 0:2 4:1 2:0 4:2 4:3 --- --- 9. Тракиец 2005 (Главиница) 1:3 0:2 4:1 3:6 3:2 2:2 3:2 0:1 XXX 1:1 1:4 2:2 5:1 10:1 (1:3)(3:1) 10. Марица (Огняново) 2:3 2:4 1:2 3:1 1:1 1:1 3:2 1:0 0:2 XXX 3:0 2:1 2:3 2:1 (0:3) --- 11. Марица (Белово) 0:5 0:6 0:3 1:0 2:4 0:0 1:1 2:1 1:2 3:2 XXX 1:4 2:2 4:0 (1:2) --- 12. Свобода 2011 (Пещера) 0:4 1:2 0:3 2:3 0:1 1:1 1:3 4:2 2:1 2:1 0:0 XXX 3:0 4:1 --- --- 13. Зенит (Ветрен дол) 1:5 0:0 0:1 1:1 2:2 0:2 0:1 7:0 1:1 2:2 1:3 1:0 XXX 2:1 (3:0) --- 14. Светкавица (Синитово) 1:5 2:3 1:1 1:8 0:5 1:0 1:2 2:3 1:4 1:1 4:0 2:4 2:0 XXX --- (4:2) 15. Пазарджик 2012 (Пазарджик) --- --- --- (1:1) --- (3:4) --- --- --- --- --- --- --- (3:3) XXX --- 16. Комуна 2011 (Черногорово) --- --- (1:1) --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пазарджик

Северна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Шипка (Драгор)                     20   16   3   1   75:18   51        Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Юнак (Ивайло)                      20   15   4   1   72:24   49 [+]         
 3. Вихър (Ветрен)                     20   13   2   5   43:31   41             
 4. Локомотив 2011 (Септември)         20   10   4   6   57:30   34             
 5. Спартак (Бошуля)                   20   10   3   7   46:38   33             
 6. Миньор (Елшица)                    20    9   2   9   43:33   29             
 7. Шипка 1955 (Мало Конаре)           20    9   1  10   39:45   28 [-]         
 8. Лесичово (Лесичово)                20    6   3  11   26:48   21             
 9. Дружба (Добровница)                20    6   0  14   53:74   18             
10. Спартак (Калугерово)               20    2   0  18   17:90    6 [+]         
11. Марица (Мененкьово)                20    3   0  17   13:53    9    [*]      

Бележки
  - Шипка 1955 (Мало Конаре), 15-ти; и Славия (Хаджиево), изваден от "А" ОФГ през изминалия сезон; изпадат в групата. Славия (Хаджиево) не се включва в групата.
  - Пазарджик 2012 (Пазарджик), 1-ви; и Комуна 2011 (Черногорово), 2-ри през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Гелеменово (Гелеменово), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Юнак (Ивайло) и Спартак (Калугерово) се включват в групата.
  - Марица (Мененкьово) се отказва от участи след XIII кръг. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им до края се присъждат служебни победи.

                           I кръг

8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Дружба (Добровница)          5:2 
Вихър (Ветрен) - Спартак (Бошуля)                         1:0 
Марица (Мененкьово) - Спартак (Калугерово)                3:0 
Миньор (Елшица) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                1:0 
Шипка (Драгор) - Юнак (Ивайло)                            3:0 
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           II кръг

15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Шипка (Драгор)                 1:5 
Спартак (Калугерово) - Миньор (Елшица)                    0:3 
Спартак (Бошуля) - Марица (Мененкьово)                    2:0 
Дружба (Добровница) - Вихър (Ветрен)                      2:6 
Лесичово (Лесичово) - Локомотив 2011 (Септември)          1:1 
Юнак (Ивайло)                                             почива

                           III кръг

22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Лесичово (Лесичово)                      2:1 
Марица (Мененкьово) - Дружба (Добровница)                 2:1 
Миньор (Елшица) - Спартак (Бошуля)                        1:1 
Шипка (Драгор) - Спартак (Калугерово)                     9:1 
Юнак (Ивайло) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                  6:0 
Локомотив 2011 (Септември)                                почива

                           IV кръг

29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Юнак (Ивайло)                      0:7 
Спартак (Бошуля) - Шипка (Драгор)                         3:3 
Дружба (Добровница) - Миньор (Елшица)                     2:5 
Лесичово (Лесичово) - Марица (Мененкьово)                 2:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Вихър (Ветрен)               6:1 
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива

                           V кръг

6 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Марица (Мененкьово) - Локомотив 2011 (Септември)          0:2 
Миньор (Елшица) - Лесичово (Лесичово)                     3:0 
Шипка (Драгор) - Дружба (Добровница)                      6:1 
Юнак (Ивайло) - Спартак (Бошуля)                          4:4 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Спартак (Калугерово)           2:0 
Вихър (Ветрен)                                            почива

                           VI кръг

13 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Шипка 1955 (Мало Конаре)               4:2 
Дружба (Добровница) - Юнак (Ивайло)                       2:6 
Лесичово (Лесичово) - Шипка (Драгор)                      0:4 
Локомотив 2011 (Септември) - Миньор (Елшица)              5:3 
Вихър (Ветрен) - Марица (Мененкьово)                      2:1 
Спартак (Калугерово)                                      почива

                           VII кръг

20 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Миньор (Елшица) - Вихър (Ветрен)                          3:0 
Шипка (Драгор) - Локомотив 2011 (Септември)               3:1 
Юнак (Ивайло) - Лесичово (Лесичово)                       6:1 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Дружба (Добровница)            5:1 
Спартак (Калугерово) - Спартак (Бошуля)                   1:3 
Марица (Мененкьово)                                       почива

                           VIII кръг

27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Дружба (Добровница) - Спартак (Калугерово)                3:2 
Лесичово (Лесичово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            0:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Юнак (Ивайло)                2:2 
Вихър (Ветрен) - Шипка (Драгор)                           1:3 
Марица (Мененкьово) - Миньор (Елшица)                     3:2 
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           IX кръг

3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Шипка (Драгор) - Марица (Мененкьово)                      3:1 
Юнак (Ивайло) - Вихър (Ветрен)                            2:2 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Локомотив 2011 (Септември)     0:3 
Спартак (Калугерово) - Лесичово (Лесичово)                1:3 
Спартак (Бошуля) - Дружба (Добровница)                    4:1 
Миньор (Елшица)                                           почива

                           X кръг

10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Бошуля)                    4:5 
Локомотив 2011 (Септември) - Спартак (Калугерово)         9:0 
Вихър (Ветрен) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                 5:4 
Марица (Мененкьово) - Юнак (Ивайло)                       1:2 
Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор)                          1:1 
Дружба (Добровница)                                       почива

                           XI кръг

17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Миньор (Елшица)                           3:1 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Марица (Мененкьово)            6:1 
Спартак (Калугерово) - Вихър (Ветрен)                     2:3 
Спартак (Бошуля) - Локомотив 2011 (Септември)             1:0 
Дружба (Добровница) - Лесичово (Лесичово)                 6:2 
Шипка (Драгор)                                            почива

                           XII кръг

9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Дружба (Добровница) - Локомотив 2011 (Септември)          0:7 
Спартак (Бошуля) - Вихър (Ветрен)                         1:2 
Спартак (Калугерово) - Марица (Мененкьово)                3:0 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Миньор (Елшица)                2:1 
Юнак (Ивайло) - Шипка (Драгор)                            2:0 
Лесичово (Лесичово)                                       почива

                           XIII кръг

16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Шипка (Драгор) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                 3:0 
Миньор (Елшица) - Спартак (Калугерово)                    5:1 
Марица (Мененкьово) - Спартак (Бошуля)                    0:4 
Вихър (Ветрен) - Дружба (Добровница)                      3:1 
Локомотив 2011 (Септември) - Лесичово (Лесичово)          1:1 
Юнак (Ивайло)                                             почива

                           XIV кръг

23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Лесичово (Лесичово) - Вихър (Ветрен)                      0:0 
Дружба (Добровница) - Марица (Мененкьово)                 3:0 сл. 
Спартак (Бошуля) - Миньор (Елшица)                        2:0 
Спартак (Калугерово) - Шипка (Драгор)                     0:9 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Юнак (Ивайло)                  0:0 
Локомотив 2011 (Септември)                                почива

                           XV кръг

30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Юнак (Ивайло) - Спартак (Калугерово)                      7:2 
Шипка (Драгор) - Спартак (Бошуля)                         2:0 
Миньор (Елшица) - Дружба (Добровница)                     4:2 
Марица (Мененкьово) - Лесичово (Лесичово)                 0:3 сл. 
Вихър (Ветрен) - Локомотив 2011 (Септември)               2:0 
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива

                           XVI кръг

6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 2011 (Септември) - Марица (Мененкьово)          3:0 сл. 
Лесичово (Лесичово) - Миньор (Елшица)                     2:1 
Дружба (Добровница) - Шипка (Драгор)                      4:5 
Спартак (Бошуля) - Юнак (Ивайло)                          1:4 
Спартак (Калугерово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)           1:5 
Вихър (Ветрен)                                            почива

                           XVII кръг

13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Спартак (Бошуля)               3:2 
Юнак (Ивайло) - Дружба (Добровница)                       5:2 
Шипка (Драгор) - Лесичово (Лесичово)                      6:1 
Миньор (Елшица) - Локомотив 2011 (Септември)              5:1 
Марица (Мененкьово) - Вихър (Ветрен)                      0:3 сл. 
Спартак (Калугерово)                                      почива

                           XVIII кръг

27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Вихър (Ветрен) - Миньор (Елшица)                          3:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Шипка (Драгор)               1:1 
Лесичово (Лесичово) - Юнак (Ивайло)                       0:6 
Дружба (Добровница) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            3:4 
Спартак (Бошуля) - Спартак (Калугерово)                   2:3 
Марица (Мененкьово)                                       почива

                           XIX кръг

5 май 2014, понеделник, 16:00 ч:
Спартак (Калугерово) - Дружба (Добровница)                0:8 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Лесичово (Лесичово)            0:1 
Юнак (Ивайло) - Локомотив 2011 (Септември)                3:1 
Шипка (Драгор) - Вихър (Ветрен)                           3:0 
Миньор (Елшица) - Марица (Мененкьово)                     3:0 сл. 
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           XX кръг

11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Марица (Мененкьово) - Шипка (Драгор)                      0:3 сл. 
Вихър (Ветрен) - Юнак (Ивайло)                            1:2 
Локомотив 2011 (Септември) - Шипка 1955 (Мало Конаре)     5:1 
Лесичово (Лесичово) - Спартак (Калугерово)                3:0 
Дружба (Добровница) - Спартак (Бошуля)                    6:2 
Миньор (Елшица)                                           почива

                           XXI кръг

18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Бошуля) - Лесичово (Лесичово)                    1:0 
Спартак (Калугерово) - Локомотив 2011 (Септември)         0:3 
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Вихър (Ветрен)                 0:3 
Юнак (Ивайло) - Марица (Мененкьово)                       3:0 сл. 
Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица)                          3:0 
Дружба (Добровница)                                       почива

                           XXII кръг

1 юни 2014, неделя, 17:00 ч:
Миньор (Елшица) - Юнак (Ивайло)                           1:2 
Марица (Мененкьово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)            0:3 сл. 
Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово)                     3:0 
Локомотив 2011 (Септември) - Спартак (Бошуля)             1:4 
Лесичово (Лесичово) - Дружба (Добровница)                 1:3 
Шипка (Драгор)                                            почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Шипка (Драгор) XXX 3:0 3:0 3:1 2:0 3:0 3:0 6:1 6:1 9:1 3:1 2. Юнак (Ивайло) 2:0 XXX 2:2 3:1 4:4 3:1 6:0 6:1 5:2 7:2 3:0* 3. Вихър (Ветрен) 1:3 1:2 XXX 2:0 1:0 3:0 5:4 2:1 3:1 3:0 2:1 4. Локомотив 2011 (Септември) 1:1 2:2 6:1 XXX 1:4 5:3 5:1 1:1 5:2 9:0 3:0* 5. Спартак (Бошуля) 3:3 1:4 1:2 1:0 XXX 2:0 4:2 1:0 4:1 2:3 2:0 6. Миньор (Елшица) 1:1 1:2 3:0 5:1 1:1 XXX 1:0 3:0 4:2 5:1 3:0* 7. Шипка 1955 (Мало Конаре) 1:5 0:0 0:3 0:3 3:2 2:1 XXX 0:1 5:1 2:0 6:1 8. Лесичово (Лесичово) 0:4 0:6 0:0 1:1 4:5 2:1 0:1 XXX 1:3 3:0 2:1 9. Дружба (Добровница) 4:5 2:6 2:6 0:7 6:2 2:5 3:4 6:2 XXX 3:2 3:0* 10. Спартак (Калугерово) 0:9 0:7 2:3 0:3 1:3 0:3 1:5 1:3 0:8 XXX 3:0 11. Марица (Мененкьово) 0:3* 1:2 0:3* 0:2 0:4 3:2 0:3* 0:3* 2:1 3:0 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

"Б" ОФГ Пазарджик

Южна подгрупа

| Таблица с резултати | Страници на отбори | Ранглиста |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Родопи 1921 (Козарско)             20   15   3   2   66:31   48     Влиза
-------------------------------------------------------------------
 2. Атлетик (Мокрище)                  20   13   4   3   55:34   43          
 3. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 20   12   3   5   56:28   39          
 4. Тракия 1948 (Лозен)                20   11   1   8   52:35   34          
 5. Тракиец (Исперихово)               19    9   3   7   52:38   30          
 6. Ботев 04 (Симеоновец)              20    9   1  10   39:34   28 [+]      
 7. Ботев (Момина клисура)             20    8   2  10   45:59   26 [+]      
 8. Батак (Батак)                      20    3   7  10   28:52   16           [1 1 0  6:3  4]
 9. Родопи (Дебръщица)                 20    4   4  12   29:54   16           [0 1 1  3:6  1]
10. Коба (Радилово)                    20    4   3  13   32:67   15          
11. Кале 09 (Нова махала)              19    3   5  11   30:52   14          

Бележки
  - Зенит (Ветрен дол), 1-ви; и в последствие Тракиец 2005 (Главиница), 2-ри през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Ботев 04 (Симеоновец) и Ботев (Момина клисура) се включват в групата.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица)                    2:0 
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Спортист 2010 (КД) - Ботев (Момина клисура)               7:2 
Коба (Радилово) - Ботев 04 (Симеоновец)                   1:3 
Тракиец (Исперихово) - Тракия 1948 (Лозен)                1:6 
Кале 09 (Нова махала) - Родопи 1921 (Козарско)            1:1 
Батак (Батак)                                             почива

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Атлетик (Мокрище)                2:2 
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Кале 09 (Нова махала)               3:2 
Ботев 04 (Симеоновец) - Тракиец (Исперихово)              4:2 
Ботев (Момина клисура) - Коба (Радилово)                  6:2 
Батак (Батак) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)        2:2 
Родопи (Дебръщица)                                        почива

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Тракия 1948 (Лозен)                   4:0 
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Коба (Радилово) - Батак (Батак)                           3:3 
Тракиец (Исперихово) - Ботев (Момина клисура)            11:1 
Кале 09 (Нова махала) - Ботев 04 (Симеоновец)             0:2 
Родопи (Дебръщица) - Родопи 1921 (Козарско)               2:2 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево)                        почива

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Ботев 04 (Симеоновец) - Атлетик (Мокрище)                 1:1 
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи (Дебръщица)                  7:0 
Ботев (Момина клисура) - Кале 09 (Нова махала)            4:1 
Батак (Батак) - Тракиец (Исперихово)                      0:0 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Коба (Радилово)      4:1 
Родопи 1921 (Козарско)                                    почива

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Ботев (Момина клисура)                4:2 
6 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Спортист 2010 (КД)                 1:0 
Кале 09 (Нова махала) - Батак (Батак)                     0:0 
Родопи (Дебръщица) - Ботев 04 (Симеоновец)                1:4 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракия 1948 (Лозен)              1:6 
Коба (Радилово)                                           почива

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Батак (Батак) - Атлетик (Мокрище)                         2:2 
13 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Ботев 04 (Симеоновец) - Родопи 1921 (Козарско)            1:2 
Ботев (Момина клисура) - Родопи (Дебръщица)               4:4 
Спортист 2010 (КД) - Кале 09 (Нова махала)                2:2 
Коба (Радилово) - Тракиец (Исперихово)                    0:0 
Тракия 1948 (Лозен)                                       почива

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)    2:0 
20 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Коба (Радилово)                   4:3 
Родопи (Дебръщица) - Батак (Батак)                        3:3 
Родопи 1921 (Козарско) - Ботев (Момина клисура)           3:1 
Тракия 1948 (Лозен) - Ботев 04 (Симеоновец)               4:0 
Тракиец (Исперихово)                                      почива

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 15:00 ч:
Коба (Радилово) - Атлетик (Мокрище)                       2:6 
27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Тракия 1948 (Лозен)              0:4 
Батак (Батак) - Родопи 1921 (Козарско)                    2:5 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Родопи (Дебръщица)   5:1 
Тракиец (Исперихово) - Кале 09 (Нова махала)              9:1 
Ботев 04 (Симеоновец)                                     почива

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Тракиец (Исперихово)                  3:3 
3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Коба (Радилово)                      3:3 
Родопи 1921 (Козарско) - Спортист 2010 (КД)               1:0 
Тракия 1948 (Лозен) - Батак (Батак)                       2:0 
Ботев 04 (Симеоновец) - Ботев (Момина клисура)            4:0 
Кале 09 (Нова махала)                                     почива

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Атлетик (Мокрище)                 2:4 
10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Батак (Батак) - Ботев 04 (Симеоновец)                     4:2 
Спортист 2010 (КД) - Тракия 1948 (Лозен)                  2:2 
Коба (Радилово) - Родопи 1921 (Козарско)                  0:6 
Тракиец (Исперихово) - Родопи (Дебръщица)                 3:0 
Ботев (Момина клисура)                                    почива

                           XI кръг

17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Кале 09 (Нова махала)                5:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец (Исперихово)             5:2 
Тракия 1948 (Лозен) - Коба (Радилово)                     2:0 
Ботев 04 (Симеоновец) - Спортист 2010 (КД)                1:2 
Ботев (Момина клисура) - Батак (Батак)                    2:1 
Атлетик (Мокрище)                                         почива

                           XII кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)                    0:2 
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Спортист 2010 (КД)               1:3 
Ботев 04 (Симеоновец) - Коба (Радилово)                   6:0 
Тракия 1948 (Лозен) - Тракиец (Исперихово)                6:3 
Родопи 1921 (Козарско) - Кале 09 (Нова махала)            3:2 
Батак (Батак)                                             почива

                           XIII кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Родопи 1921 (Козарско)                4:2 
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Тракия 1948 (Лозен)               4:2 
Тракиец (Исперихово) - Ботев 04 (Симеоновец)              3:1 
Коба (Радилово) - Ботев (Момина клисура)                  4:3 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Батак (Батак)        5:1 
Родопи (Дебръщица)                                        почива

                           XIV кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Атлетик (Мокрище)                   0:1 
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Батак (Батак) - Коба (Радилово)                           0:3 
Ботев (Момина клисура) - Тракиец (Исперихово)             0:3 
Ботев 04 (Симеоновец) - Кале 09 (Нова махала)             1:0 
Родопи 1921 (Козарско) - Родопи (Дебръщица)               3:0 
Спортист 2010 (Капитан Димитриево)                        почива

                           XV кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Ботев 04 (Симеоновец)                 2:1 
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Родопи (Дебръщица) - Тракия 1948 (Лозен)                  0:1 
Кале 09 (Нова махала) - Ботев (Момина клисура)            2:2 
Тракиец (Исперихово) - Батак (Батак)                      3:0 
Коба (Радилово) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)      1:5 
Родопи 1921 (Козарско)                                    почива

                           XVI кръг

5 април 2014, събота, 16:00 ч:
Ботев (Момина клисура) - Атлетик (Мокрище)                1:0 
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Спортист 2010 (КД) - Тракиец (Исперихово)                 2:1 
Батак (Батак) - Кале 09 (Нова махала)                     2:2 
Ботев 04 (Симеоновец) - Родопи (Дебръщица)                1:2 
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи 1921 (Козарско)              1:2 
Коба (Радилово)                                           почива

                           XVII кръг

12 април 2014, събота, 16:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Батак (Батак)                         5:1 
13 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Родопи 1921 (Козарско) - Ботев 04 (Симеоновец)            2:1 
Родопи (Дебръщица) - Ботев (Момина клисура)               0:2 
Кале 09 (Нова махала) - Спортист 2010 (КД)                1:2 
Тракиец (Исперихово) - Коба (Радилово)                    1:0 
Тракия 1948 (Лозен)                                       почива

                           XVIII кръг

26 април 2014, събота, 16:00 ч:
Спортист 2010 (Капитан Димитриево) - Атлетик (Мокрище)    7:1 
27 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Коба (Радилово) - Кале 09 (Нова махала)                   2:0 
Батак (Батак) - Родопи (Дебръщица)                        3:0 
Ботев (Момина клисура) - Родопи 1921 (Козарско)           3:6 
Ботев 04 (Симеоновец) - Тракия 1948 (Лозен)               3:1 
Тракиец (Исперихово)                                      почива

                           XIX кръг

5 май 2014, понеделник, 16:00 ч:
Тракия 1948 (Лозен) - Ботев (Момина клисура)              0:5 
Родопи 1921 (Козарско) - Батак (Батак)                    8:0 
Родопи (Дебръщица) - Спортист 2010 (Капитан Димитриево)   1:4 
Атлетик (Мокрище) - Коба (Радилово)                       4:2 
Кале 09 (Нова махала) - Тракиец (Исперихово)              анулиран 
Ботев 04 (Симеоновец)                                     почива

                           XX кръг

10 май 2014, събота, 17:00 ч:
Тракиец (Исперихово) - Атлетик (Мокрище)                  4:2 
11 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Коба (Радилово) - Родопи (Дебръщица)                      1:3 
Спортист 2010 (КД) - Родопи 1921 (Козарско)               0:2 
Батак (Батак) - Тракия 1948 (Лозен)                       3:0 
Ботев (Момина клисура) - Ботев 04 (Симеоновец)            3:0 
Кале 09 (Нова махала)                                     почива

                           XXI кръг

17 май 2014, събота, 17:00 ч:
Атлетик (Мокрище) - Кале 09 (Нова махала)                 4:2 
18 май 2014, неделя, 17:00 ч:
Ботев 04 (Симеоновец) - Батак (Батак)                     2:1 
Тракия 1948 (Лозен) - Спортист 2010 (КД)                  3:1 
Родопи 1921 (Козарско) - Коба (Радилово)                  6:1 
Родопи (Дебръщица) - Тракиец (Исперихово)                 3:0 
Ботев (Момина клисура)                                    почива

                           XXII кръг

1 юни 2014, неделя, 17:00 ч:
Кале 09 (Нова махала) - Родопи (Дебръщица)                4:1 
Тракиец (Исперихово) - Родопи 1921 (Козарско)             2:4 
Коба (Радилово) - Тракия 1948 (Лозен)                     3:2 
Спортист 2010 (КД) - Ботев 04 (Симеоновец)                3:1 
Батак (Батак) - Ботев (Момина клисура)                    0:3 
Атлетик (Мокрище)                                         почива

Таблица с резултати
--------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. --------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Родопи 1921 (Козарско) XXX 2:2 1:0 1:6 5:2 2:1 3:1 8:0 3:0 6:1 3:2 2. Атлетик (Мокрище) 4:2 XXX 2:0 4:0 3:3 2:1 4:2 5:1 2:0 4:2 4:2 3. Спортист 2010 (Капитан Димитриево) 0:2 7:1 XXX 2:2 2:1 3:1 7:2 5:1 5:1 4:1 2:2 4. Тракия 1948 (Лозен) 1:2 0:1 3:1 XXX 6:3 4:0 0:5 2:0 7:0 2:0 3:2 5. Тракиец (Исперихово) 2:4 4:2 1:0 1:6 XXX 3:1 11:1 3:0 3:0 1:0 9:1 6. Ботев 04 (Симеоновец) 1:2 1:1 1:2 3:1 4:2 XXX 4:0 2:1 1:2 6:0 1:0 7. Ботев (Момина клисура) 3:6 1:0 1:3 0:4 0:3 3:0 XXX 2:1 4:4 6:2 4:1 8. Батак (Батак) 2:5 2:2 2:2 3:0 0:0 4:2 0:3 XXX 3:0 0:3 2:2 9. Родопи (Дебръщица) 2:2 0:2 1:4 0:1 3:0 1:4 0:2 3:3 XXX 3:3 5:0 10. Коба (Радилово) 0:6 2:6 1:5 3:2 0:0 1:3 4:3 3:3 1:3 XXX 2:0 11. Кале 09 (Нова махала) 1:1 2:4 1:2 4:2 --- 0:2 2:2 0:0 4:1 4:3 XXX --------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре

Страници на отбори

pzsport.info, Пазарджик и региона
velsport24.com, Велинград и региона
pia-news.com, Панагюрище и региона

Братаница (Братаница)
Брацигово (Брацигово)
Величково (Величково)
Зенит (Ветрен дол)
Родопи 1921 (Козарско)
Свобода 2011 (Пещера)
Тракиец 2005 (Главиница)
Тракия (Пазарджик)

нагоре