bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Бургас 2012/13


"А" ОФГ Бургас 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ахелой (Ахелой)                    28   24   2   2  116:37   74
-------------------------------------------------------------------
 2. Русокастро (Русокастро)            28   22   4   2   86:26   70
 3. Странджа 2010 (Средец)             28   20   3   5   96:36   63 [*]
 4. Камено (Камено)                    28   14   6   8   98:61   48
 5. Анхиало (Поморие)                  28   14   5   9   58:46   47
 6. Вихър 2000 (Айтос)                 28   14   4  10   72:59   46
 7. Свети Никола (Бургас)              28   11   5  12   72:51   38 [+]
 8. Олимпик (Бургас)                   28   10   8  10   47:43   38
 9. Миньор 1934 (Рудник)               28   11   3  14   54:79   36
10. Черноморски спортист (Обзор)       28    8   3  17   67:77   27
11. Карнобат (Карнобат)                28    8   2  18   42:84   26
12. Ропотамо (Приморско)               28    5   7  16   51:82   22
13. Странджанец (Царево)               28    6   4  18   38:73   22
-------------------------------------------------------------------
14. Бяла река (Тополица)               28    3   0  25   30:160   9 [+]    Изпада в "Б" ОФГ
15. Месамбрия (Несебър)                28   11   2  15   46:59   35 [+][*] Изваден в "Б" ОФГ
--. Оризаре (Оризаре)                   6    0   1   6   11:32    - [*]    Изваден в "Б" ОФГ

Бележки
  - Черноморец (Поморие), 5-ти в Източна "Б" ФГ през изминалия сезон; не
получава лиценз за "Б" група. Отборът отказва участие и във "В" АФГ и ОФГ.
  - Равда 1954 (Равда), 14-ти; Стрела (Дъбник), 15-ти; и Алтай (Карагеоргиево),
16-ти през изминалия сезон; изпадат в "Б" ОФГ. Стрела (Дъбник) се отказва от
участие в новия сезон и не се включва в никоя "Б" ОФГ.
  - Месамбрия (Несебър), 1-ви в "Б" ОФГ - изток; Бяла река (Тополица), 1-ви
в "Б" ОФГ - запад; и Свети Никола (Бургас), 1-ви в "Б" ОФГ - юг през изминалия
сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Каблешково 07 (Каблешково), 3-ти през изминалия сезон; и Странджа-Металург
(Средец), 2-ри в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон се обединяват. Новият
отбор е Странджа 2010 (Средец). Малко след началото на сезона отборът се
преименува на Странджа Агрокорн (Средец). Промяната в името ще влезе в сила
от следващия сезон.
  - Бяла река (Тополица) играе домакинските си мачове в Айтос.
  - Олимпик (Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Долно Езерово, Бургас.
  - Свети Никола (Бургас) играе домакинските си мачове на комплекс "Гнездо на
акули", в кв.Сарафово, Бургас.
  - Месамбрия (Несебър) играе домакинските си мачове на помощното игрище на
Градски стадион в Несебър.
  - Миньор 1934 (Рудник) играе някои от срещите си на помощния терен на
Градски стадион в Несебър, а останалите - в Рудник.
  - Оризаре (Оризаре) е изваден от групата на 30 октомври 2012, заради
демонстративно напускане на терена в мача им от IX кръг срещу Олимпик.
Резултатите им до този момент се анулират, а противниците им по програма
до края на сезона почиват.
  - Месамбрия (Несебър) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му
до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

1 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Вихър 2000 (Айтос) - Анхиало (Поморие)                    6:1
в Русокастро: *
Оризаре (Оризаре) - Русокастро (Русокастро)               3:9  /анулиран/
* - в Русокастро по взаимна договорка на двата отбора.
Свети Никола (Бургас) - Месамбрия (Несебър)               1:3
Ахелой (Ахелой) - Черноморски спортист (Обзор)            3:0
Камено (Камено) - Карнобат (Карнобат)                    11:1
2 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Миньор 1934 (Рудник)               2:2
Странджанец (Царево) - Странджа 2010 (Средец)             0:2
Олимпик (Бургас) - Бяла река (Тополица)                   5:1

                           II кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Бяла река (Тополица) - Камено (Камено)                    0:9
Русокастро (Русокастро) - Странджанец (Царево)            6:2
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Миньор 1934 (Рудник) - Карнобат (Карнобат)                4:2
Черноморски спортист (Обзор) - Олимпик (Бургас)           2:2
Месамбрия (Несебър) - Ахелой (Ахелой)                     отложен
Странджа 2010 (Средец) - Свети Никола (Бургас)            2:1
Анхиало (Поморие) - Оризаре (Оризаре)                     6:2  /анулиран/
Ропотамо (Приморско) - Вихър 2000 (Айтос)                 2:3
10 октомври 2012, сряда, 16:00 ч:
Месамбрия (Несебър) - Ахелой (Ахелой)                     4:3

                           III кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Вихър 2000 (Айтос) - Миньор 1934 (Рудник)                 4:0
Камено (Камено) - Черноморски спортист (Обзор)            7:4
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Оризаре (Оризаре) - Ропотамо (Приморско)                  3:3  /анулиран/
Странджанец (Царево) - Анхиало (Поморие)                  0:0
Свети Никола (Бургас) - Русокастро (Русокастро)           отложен
Ахелой (Ахелой) - Странджа 2010 (Средец)                  отложен
Олимпик (Бургас) - Месамбрия (Несебър)                    0:1
Карнобат (Карнобат) - Бяла река (Тополица)                3:2
19 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Русокастро (Русокастро)           0:3
26 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Ахелой (Ахелой) - Странджа 2010 (Средец)                  5:4

                           IV кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Месамбрия (Несебър) - Камено (Камено)                     2:2
Русокастро (Русокастро) - Ахелой (Ахелой)                 2:2
Вихър 2000 (Айтос) - Оризаре (Оризаре)                    3:1  /анулиран/
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Миньор 1934 (Рудник) - Бяла река (Тополица)               6:0
Черноморски спортист (Обзор) - Карнобат (Карнобат)        5:1
Странджа 2010 (Средец) - Олимпик (Бургас)                 2:0
Анхиало (Поморие) - Свети Никола (Бургас)                 2:2
Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево)               3:0

                           III кръг - отложен мач

26 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Ахелой (Ахелой) - Странджа 2010 (Средец)                  5:4

                           V кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Оризаре (Оризаре) - Миньор 1934 (Рудник)                  0:3  /анулиран/
Ахелой (Ахелой) - Анхиало (Поморие)                       5:2
Олимпик (Бургас) - Русокастро (Русокастро)                1:5
Карнобат (Карнобат) - Месамбрия (Несебър)                 0:4
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Странджанец (Царево) - Вихър 2000 (Айтос)                 2:3
Свети Никола (Бургас) - Ропотамо (Приморско)              4:1
Камено (Камено) - Странджа 2010 (Средец)                  1:4
Бяла река (Тополица) - Черноморски спортист (Обзор)       0:9

                           VI кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Камено (Камено)                 2:1
Ропотамо (Приморско) - Ахелой (Ахелой)                    1:2
Вихър 2000 (Айтос) - Свети Никола (Бургас)                3:0
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Миньор 1934 (Рудник) - Черноморски спортист (Обзор)       2:1
Месамбрия (Несебър) - Бяла река (Тополица)                4:1
Странджа 2010 (Средец) - Карнобат (Карнобат)              6:0
Анхиало (Поморие) - Олимпик (Бургас)                      0:1
Оризаре (Оризаре) - Странджанец (Царево)                  0:3  /анулиран/

                           II кръг - отложен мач

10 октомври 2012, сряда, 16:00 ч:
Месамбрия (Несебър) - Ахелой (Ахелой)                     4:3

                           VII кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Оризаре (Оризаре)                 5:2  /анулиран/
Ахелой (Ахелой) - Вихър 2000 (Айтос)                      7:3
Камено (Камено) - Анхиало (Поморие)                       1:1
Бяла река (Тополица) - Странджа 2010 (Средец)             1:8
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Странджанец (Царево) - Миньор 1934 (Рудник)               0:1
Олимпик (Бургас) - Ропотамо (Приморско)                   2:1
Карнобат (Карнобат) - Русокастро (Русокастро)             0:4
Черноморски спортист (Обзор) - Месамбрия (Несебър)        0:5

                           VIII кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Бяла река (Тополица)            3:0 сл.
Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено)                    2:5
Вихър 2000 (Айтос) - Олимпик (Бургас)                     0:0
Оризаре (Оризаре) - Ахелой (Ахелой)                       анулиран *
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след изваждането на Оризаре от групата.
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Миньор 1934 (Рудник) - Месамбрия (Несебър)                2:2
Странджа 2010 (Средец) - Черноморски спортист (Обзор)     4:0
Анхиало (Поморие) - Карнобат (Карнобат)                   4:0
Странджанец (Царево) - Свети Никола (Бургас)              2:0

                           IX кръг

27 октомври 2012, събота, 14:30 ч:
Свети Никола (Бургас) - Миньор 1934 (Рудник)              2:3
Камено (Камено) - Вихър 2000 (Айтос)                      1:1
Бяла река (Тополица) - Анхиало (Поморие)                  4:3
28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Ахелой (Ахелой) - Странджанец (Царево)                    3:0
Олимпик (Бургас) - Оризаре (Оризаре)                      анулиран *
* - прекратен в 70' при 1:0, след като гостите напускат терена в протест срещу
    отсъдена за домакините дузпа, с която те повеждат в резултата. В последствие
    анулиран след изваждането на Оризаре.
Карнобат (Карнобат) - Ропотамо (Приморско)                2:3
Черноморски спортист (Обзор) - Русокастро (Русокастро)    1:3
Месамбрия (Несебър) - Странджа 2010 (Средец)              4:3

* - Оризаре (Оризаре) е изваден от групата на 30 октомври 2012, заради
демонстративно напускане на терена в мача им от IX кръг срещу Олимпик.
Резултатите им до този момент се анулират, а противниците им по програма
до края на сезона почиват.

                           X кръг

1 ноември 2012, четвъртък, 14:30 ч:
Миньор 1934 (Рудник) - Странджа 2010 (Средец)             1:3
Русокастро (Русокастро) - Месамбрия (Несебър)             3:0
Анхиало (Поморие) - Черноморски спортист (Обзор)          3:1
Ропотамо (Приморско) - Бяла река (Тополица)              10:1
Вихър 2000 (Айтос) - Карнобат (Карнобат)                  6:0
Оризаре (Оризаре) - Камено (Камено)                       анулиран *
* - анулиран след изваждането на Оризаре.
Странджанец (Царево) - Олимпик (Бургас)                   1:1
Свети Никола (Бургас) - Ахелой (Ахелой)                   1:1

                           XI кръг

4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Ахелой (Ахелой) - Миньор 1934 (Рудник)                    8:1
Олимпик (Бургас) - Свети Никола (Бургас)                  0:0
Камено (Камено) - Странджанец (Царево)                    3:1
Бяла река (Тополица) - Вихър 2000 (Айтос)                 0:7
Черноморски спортист (Обзор) - Ропотамо (Приморско)       5:3
Месамбрия (Несебър) - Анхиало (Поморие)                   4:1
Странджа 2010 (Средец) - Русокастро (Русокастро)          1:1
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           XII кръг

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Миньор 1934 (Рудник) - Русокастро (Русокастро)            0:1
Вихър 2000 (Айтос) - Черноморски спортист (Обзор)         4:0
Свети Никола (Бургас) - Камено (Камено)                   3:0
Ахелой (Ахелой) - Олимпик (Бургас)                        3:0
11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Анхиало (Поморие) - Странджа 2010 (Средец)                1:4
Ропотамо (Приморско) - Месамбрия (Несебър)                0:5
Странджанец (Царево) - Карнобат (Карнобат)                8:3
Бяла река (Тополица)                                      почива

                           XIII кръг

17 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Олимпик (Бургас) - Миньор 1934 (Рудник)                   3:0
Камено (Камено) - Ахелой (Ахелой)                         2:5
Месамбрия (Несебър) - Вихър 2000 (Айтос)                  5:1
Русокастро (Русокастро) - Анхиало (Поморие)               3:0
18 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Свети Никола (Бургас)               0:2
Бяла река (Тополица) - Странджанец (Царево)               1:5
Странджа 2010 (Средец) - Ропотамо (Приморско)             8:1
Черноморски спортист (Обзор)                              почива

                           XIV кръг

24 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Ропотамо (Приморско) - Русокастро (Русокастро)            0:6
Вихър 2000 (Айтос) - Странджа 2010 (Средец)               2:1
Ахелой (Ахелой) - Карнобат (Карнобат)                     3:0
Олимпик (Бургас) - Камено (Камено)                        1:0
25 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Миньор 1934 (Рудник) - Анхиало (Поморие)                  1:3
Странджанец (Царево) - Черноморски спортист (Обзор)       3:1
Свети Никола (Бургас) - Бяла река (Тополица)             10:2
Месамбрия (Несебър)                                       почива

                           XV кръг

1 декември 2012, събота, 14:30 ч:
Камено (Камено) - Миньор 1934 (Рудник)                    8:2
Русокастро (Русокастро) - Вихър 2000 (Айтос)              5:0
Анхиало (Поморие) - Ропотамо (Приморско)                  4:2
2 декември 2012, неделя, 14:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Олимпик (Бургас)                    2:5
Бяла река (Тополица) - Ахелой (Ахелой)                    3:9
Черноморски спортист (Обзор) - Свети Никола (Бургас)      1:5
Месамбрия (Несебър) - Странджанец (Царево)                3:0
Странджа 2010 (Средец)                                    почива

* - Месамбрия (Несебър) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му
до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XVI кръг

2 март 2013, събота, 15:30 ч:
Бяла река (Тополица) - Олимпик (Бургас)                   2:9
Карнобат (Карнобат) - Камено (Камено)                     3:4
3 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Миньор 1934 (Рудник) - Ропотамо (Приморско)               5:3
Анхиало (Поморие) - Вихър 2000 (Айтос)                    2:0
Странджа 2010 (Средец) - Странджанец (Царево)             5:0
Месамбрия (Несебър) - Свети Никола (Бургас)               0:3 сл.
Черноморски спортист (Обзор) - Ахелой (Ахелой)            1:8
Русокастро (Русокастро)                                   почива

                           XVII кръг

9 март 2013, събота, 15:30 ч:
Камено (Камено) - Бяла река (Тополица)                    6:1
Ахелой (Ахелой) - Месамбрия (Несебър)                     3:0 сл.
Странджанец (Царево) - Русокастро (Русокастро)            1:4
10 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Карнобат (Карнобат) - Миньор 1934 (Рудник)                1:3
Олимпик (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор)           3:2
Свети Никола (Бургас) - Странджа 2010 (Средец)            1:1
Вихър 2000 (Айтос) - Ропотамо (Приморско)                 2:2
Анхиало (Поморие)                                         почива

                           XVIII кръг

16 март 2013, събота, 15:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Свети Никола (Бургас)           6:3
Странджа 2010 (Средец) - Ахелой (Ахелой)                  1:3
Месамбрия (Несебър) - Олимпик (Бургас)                    0:3 сл.
Черноморски спортист (Обзор) - Камено (Камено)            2:3
17 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Миньор 1934 (Рудник) - Вихър 2000 (Айтос)                 3:3
Анхиало (Поморие) - Странджанец (Царево)                  3:0
Бяла река (Тополица) - Карнобат (Карнобат)                1:5
Ропотамо (Приморско)                                      почива

                           XIX кръг

23 март 2013, събота, 14:00 ч:
Ахелой (Ахелой) - Русокастро (Русокастро)                 3:1
23 март 2013, събота, 15:30 ч:
Камено (Камено) - Месамбрия (Несебър)                     3:0 сл.
24 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Бяла река (Тополица) - Миньор 1934 (Рудник)               0:4
Карнобат (Карнобат) - Черноморски спортист (Обзор)        1:1
Олимпик (Бургас) - Странджа 2010 (Средец)                 0:0
Свети Никола (Бургас) - Анхиало (Поморие)                 0:1
Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско)               0:0
Вихър 2000 (Айтос)                                        почива

                           XX кръг

30 март 2013, събота, 15:30 ч:
Русокастро (Русокастро) - Олимпик (Бургас)                1:1
Месамбрия (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                 0:3 сл.
31 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Вихър 2000 (Айтос) - Странджанец (Царево)                 3:1
Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас)              отложен
Анхиало (Поморие) - Ахелой (Ахелой)                       0:2
Странджа 2010 (Средец) - Камено (Камено)                  6:2
Черноморски спортист (Обзор) - Бяла река (Тополица)      11:0
16 април 2013, вторник, 17:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас)              0:0
Миньор 1934 (Рудник)                                      почива

                           XXI кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Карнобат (Карнобат) - Странджа 2010 (Средец)              0:1
Камено (Камено) - Русокастро (Русокастро)                 5:5
Ахелой (Ахелой) - Ропотамо (Приморско)                    9:3
Свети Никола (Бургас) - Вихър 2000 (Айтос)                2:3
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Миньор 1934 (Рудник)       2:0
Бяла река (Тополица) - Месамбрия (Несебър)                3:0 сл.
Олимпик (Бургас) - Анхиало (Поморие)                      0:2
Странджанец (Царево)                                      почива

                           XXII кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Вихър 2000 (Айтос) - Ахелой (Ахелой)                      0:3 сл.*
* - първоначално отложен, в последствие на Вихър 2000 е присъдена служебна загуба.
Русокастро (Русокастро) - Карнобат (Карнобат)             1:0
Странджа 2010 (Средец) - Бяла река (Тополица)             4:1
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Миньор 1934 (Рудник) - Странджанец (Царево)               4:1
Ропотамо (Приморско) - Олимпик (Бургас)                   1:1
Анхиало (Поморие) - Камено (Камено)                       4:2
Месамбрия (Несебър) - Черноморски спортист (Обзор)        0:3 сл.
Свети Никола (Бургас)                                     почива

                           XX кръг - отложен мач

16 април 2013, вторник, 17:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Свети Никола (Бургас)              0:0

                           XXIII кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Месамбрия (Несебър) - Миньор 1934 (Рудник)                0:3 сл.
Бяла река (Тополица) - Русокастро (Русокастро)            0:2
Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско)                    4:1
Олимпик (Бургас) - Вихър 2000 (Айтос)                     0:2
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Черноморски спортист (Обзор) - Странджа 2010 (Средец)     0:3
Карнобат (Карнобат) - Анхиало (Поморие)                   0:1
Свети Никола (Бургас) - Странджанец (Царево)              5:0
Ахелой (Ахелой)                                           почива

                           XXIV кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Миньор 1934 (Рудник) - Свети Никола (Бургас)              1:5
Странджанец (Царево) - Ахелой (Ахелой)                    1:5
Вихър 2000 (Айтос) - Камено (Камено)                      0:3
Русокастро (Русокастро) - Черноморски спортист (Обзор)    2:1
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Ропотамо (Приморско) - Карнобат (Карнобат)                0:0
Анхиало (Поморие) - Бяла река (Тополица)                  8:1
Странджа 2010 (Средец) - Месамбрия (Несебър)              3:0 сл.
Олимпик (Бургас)                                          почива

                           XXV кръг

1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Странджа 2010 (Средец) - Миньор 1934 (Рудник)             3:0
Месамбрия (Несебър) - Русокастро (Русокастро)             0:3 сл.
Черноморски спортист (Обзор) - Анхиало (Поморие)          0:0
Бяла река (Тополица) - Ропотамо (Приморско)               2:0
Карнобат (Карнобат) - Вихър 2000 (Айтос)                  3:2
Олимпик (Бургас) - Странджанец (Царево)                   3:1
Ахелой (Ахелой) - Свети Никола (Бургас)                   3:2
Камено (Камено)                                           почива

                           XXVI кръг

4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Олимпик (Бургас)                  2:1
Вихър 2000 (Айтос) - Бяла река (Тополица)                 6:1
5 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Миньор 1934 (Рудник) - Ахелой (Ахелой)                    1:8
Странджанец (Царево) - Камено (Камено)                    2:2
Ропотамо (Приморско) - Черноморски спортист (Обзор)       4:2
Анхиало (Поморие) - Месамбрия (Несебър)                   3:0 сл.
Русокастро (Русокастро) - Странджа 2010 (Средец)          3:1
Карнобат (Карнобат)                                       почива

                           XXVII кръг

10 май 2013, петък, 18:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Миньор 1934 (Рудник)            3:0
Странджа 2010 (Средец) - Анхиало (Поморие)                4:2
Месамбрия (Несебър) - Ропотамо (Приморско)                0:3 сл.
Черноморски спортист (Обзор) - Вихър 2000 (Айтос)         4:1
Карнобат (Карнобат) - Странджанец (Царево)                3:1
Камено (Камено) - Свети Никола (Бургас)                   5:1
Олимпик (Бургас) - Ахелой (Ахелой)                        0:3
Бяла река (Тополица)                                      почива

                           XXVIII кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Миньор 1934 (Рудник) - Олимпик (Бургас)                   4:3
Ахелой (Ахелой) - Камено (Камено)                         4:1
Вихър 2000 (Айтос) - Месамбрия (Несебър)                  3:0 сл.
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Свети Никола (Бургас) - Карнобат (Карнобат)               2:3
Странджанец (Царево) - Бяла река (Тополица)               3:0
Ропотамо (Приморско) - Странджа 2010 (Средец)             2:4
Анхиало (Поморие) - Русокастро (Русокастро)               3:2
Черноморски спортист (Обзор)                              почива

                           XXIX кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Русокастро (Русокастро) - Ропотамо (Приморско)            3:0
Карнобат (Карнобат) - Ахелой (Ахелой)                     3:0
Камено (Камено) - Олимпик (Бургас)                        2:2
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Анхиало (Поморие) - Миньор 1934 (Рудник)                  3:0
Странджа 2010 (Средец) - Вихър 2000 (Айтос)               8:4
Черноморски спортист (Обзор) - Странджанец (Царево)       6:0
Бяла река (Тополица) - Свети Никола (Бургас)              2:8
Месамбрия (Несебър)                                       почива

                           XXX кръг

2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Миньор 1934 (Рудник) - Камено (Камено)                    1:5
Олимпик (Бургас) - Карнобат (Карнобат)                    0:3
Ахелой (Ахелой) - Бяла река (Тополица)                    3:0
Свети Никола (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор)      7:2
Странджанец (Царево) - Месамбрия (Несебър)                3:0 сл.
Вихър 2000 (Айтос) - Русокастро (Русокастро)              0:3
Ропотамо (Приморско) - Анхиало (Поморие)                  1:1
Странджа 2010 (Средец)                                    почива

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - изток 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Равда 1954 (Равда)                 18   13   2   3   63:21   41 [-] Бараж, влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Свети Влас 08 (Свети Влас)         18   12   3   3   87:29   39
 3. Сокол (Порой)                      18   11   4   3   53:28   37 <-
 4. Ястреб (Кошарица)                  18   11   1   6   36:25   34
 5. Свети Влас (Свети Влас)            18    9   3   6   50:30   30
 6. Черноморец (Несебър)               18    7   2   9   55:66   23
 7. Обзор (Обзор)                      18    6   3   9   36:52   21 [+]
 8. ФК Несебър (Несебър)               18    6   3   9   44:46   21 [+]
 9. Устрем (Тънково)                   18    2   1  15   19:82    7
10. Сион (Каблешково)                  18    1   2  15   13:77    5 [*]

Бележки
  - Равда 1954 (Равда), 14-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ - изток.
  - Месамбрия (Несебър), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Черно море (Черно море), 4-ти през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - юг.
  - Сокол (Порой), 7-ми в "Б" ОФГ - център през изминалия сезон; е преместен
в "Б" ОФГ - изток.
  - Слънчев бряг (кк Слънчев бряг), 7-ми; и Спортист (Бата), 10-ти през изминалия сезон;
се отказват от участие.
  - Обзор (Обзор) и ФК Несбър (Несебър) се включват в групата.
  - Свети Влас (Свети Влас) играе домакинските си мачове в Кошарица.
  - Устрем (Тънково) играе домакинските си мачове в Кошарица.
  - Свети Влас 08 (Свети Влас) играе домакинските си мачове на помощното игрище
на Градски стадион в Несебър.
  - ФК Несебър (Несебър) играе домакинските си мачове на помощното
игрище на Градски стадион в Несебър. Отборът не е свързан с ОФК Несебър (Несебър),
състезаващ се в Югоизточна "В" АФГ.
  - Сион (Каблешково) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни
резултати от 3:0.

                           I кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Равда 1954 (Равда) - Обзор (Обзор)                        3:1
Ястреб (Кошарица) - Сокол (Порой)                         2:1
Сион (Каблешково) - Устрем (Тънково)                      2:0
23 септември 2012, неделя, 14:30 ч:
ФК Несебър (Несебър) - Черноморец (Несебър)               4:3
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Свети Влас (Свети Влас)      2:2

                           II кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Обзор (Обзор) - Устрем (Тънково)                          5:0
Свети Влас (Свети Влас) - Сион (Каблешково)              12:1
Черноморец (Несебър) - Свети Влас 08 (Свети Влас)         0:8
Сокол (Порой) - ФК Несебър (Несебър)                      4:0
Равда 1954 (Равда) - Ястреб (Кошарица)                    3:0

                           III кръг

6 октомври 2012, събота, 13:30 ч:
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Сокол (Порой)                9:2
6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Ястреб (Кошарица) - Обзор (Обзор)                         2:0
ФК Несебър (Несебър) - Равда 1954 (Равда)                 3:4
Сион (Каблешково) - Черноморец (Несебър)                  4:4
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Устрем (Тънково) - Свети Влас (Свети Влас)                0:7

                           IV кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Обзор (Обзор) - Свети Влас (Свети Влас)                   2:2
Черноморец (Несебър) - Устрем (Тънково)                   6:1
Сокол (Порой) - Сион (Каблешково)                         3:1
Равда 1954 (Равда) - Свети Влас 08 (Свети Влас)           3:1
Ястреб (Кошарица) - ФК Несебър (Несебър)                  3:1

                           V кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Ястреб (Кошарица)            4:0
Сион (Каблешково) - Равда 1954 (Равда)                    0:4
Свети Влас (Свети Влас) - Черноморец (Несебър)            6:4
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
ФК Несебър (Несебър) - Обзор (Обзор)                      2:2
Устрем (Тънково) - Сокол (Порой)                          0:4

                           VI кръг

27 октомври 2012, събота, 14:30 ч:
Обзор (Обзор) - Черноморец (Несебър)                      6:4
Сокол (Порой) - Свети Влас (Свети Влас)                   2:3
Равда 1954 (Равда) - Устрем (Тънково)                    13:0
Ястреб (Кошарица) - Сион (Каблешково)                     3:0
28 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
ФК Несебър (Несебър) - Свети Влас 08 (Свети Влас)         0:3

                           VII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Сион (Каблешково) - ФК Несебър (Несебър)                  4:4
Устрем (Тънково) - Ястреб (Кошарица)                      1:4
Черноморец (Несебър) - Сокол (Порой)                      4:4
4 ноември 2012, неделя, 12:00 ч:
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Обзор (Обзор)                9:3
4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Свети Влас (Свети Влас) - Равда 1954 (Равда)              1:1

                           VIII кръг

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Обзор (Обзор) - Сокол (Порой)                             1:4
Равда 1954 (Равда) - Черноморец (Несебър)                 5:0
Ястреб (Кошарица) - Свети Влас (Свети Влас)               0:1
ФК Несебър (Несебър) - Устрем (Тънково)                   8:2
11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Сион (Каблешково)           17:1

                           IX кръг

17 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Сион (Каблешково) - Обзор (Обзор)                         0:3
Устрем (Тънково) - Свети Влас 08 (Свети Влас)             3:6
Сокол (Порой) - Равда 1954 (Равда)                        2:1
18 ноември 2012, неделя, 11:00 ч:
Черноморец (Несебър) - Ястреб (Кошарица)                  0:3
18 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Свети Влас (Свети Влас) - ФК Несебър (Несебър)            3:2

* - Сион (Каблешково) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни
резултати от 3:0.

                           X кръг

23 март 2013, събота, 15:30 ч:
Обзор (Обзор) - Равда 1954 (Равда)                        0:5
Сокол (Порой) - Ястреб (Кошарица)                         0:0
Черноморец (Несебър) - ФК Несебър (Несебър)               6:5
Устрем (Тънково) - Сион (Каблешково)                      3:0 сл.
24 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Свети Влас (Свети Влас) - Свети Влас 08 (Свети Влас)      0:3

                           XI кръг

30 март 2013, събота, 15:30 ч:
Сион (Каблешково) - Свети Влас (Свети Влас)               0:3 сл.
Ястреб (Кошарица) - Равда 1954 (Равда)                    1:0
31 март 2013, неделя, 13:00 ч:
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Черноморец (Несебър)         1:4
31 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Устрем (Тънково) - Обзор (Обзор)                          1:1
ФК Несебър (Несебър) - Сокол (Порой)                      1:4

                           XII кръг

6 април 2013, събота, 14:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Сион (Каблешково)                  3:0 сл.
6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Обзор (Обзор) - Ястреб (Кошарица)                         3:1
Равда 1954 (Равда) - ФК Несебър (Несебър)                 4:1
Сокол (Порой) - Свети Влас 08 (Свети Влас)                1:1
Свети Влас (Свети Влас) - Устрем (Тънково)                4:1

                           XIII кръг

13 април 2013, събота, 14:30 ч:
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Равда 1954 (Равда)           3:5
13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Свети Влас (Свети Влас) - Обзор (Обзор)                   4:1
Сион (Каблешково) - Сокол (Порой)                         0:3 сл.
ФК Несебър (Несебър) - Ястреб (Кошарица)                  3:0
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Тънково) - Черноморец (Несебър)                   2:0

                           XIV кръг

20 април 2013, събота, 14:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас)            2:1
20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Обзор (Обзор) - ФК Несебър (Несебър)                      1:0
Ястреб (Кошарица) - Свети Влас 08 (Свети Влас)            1:5
Равда 1954 (Равда) - Сион (Каблешково)                    3:0 сл.
Сокол (Порой) - Устрем (Тънково)                          5:2

                           XV кръг

27 април 2013, събота, 14:30 ч:
Черноморец (Несебър) - Обзор (Обзор)                      5:1
27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Свети Влас (Свети Влас) - Сокол (Порой)                   0:3
Сион (Каблешково) - Ястреб (Кошарица)                     0:3 сл.
Свети Влас 08 (Свети Влас) - ФК Несебър (Несебър)         2:2
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Тънково) - Равда 1954 (Равда)                     2:3

                           XVI кръг

4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Обзор (Обзор) - Свети Влас 08 (Свети Влас)                1:5
ФК Несебър (Несебър) - Сион (Каблешково)                  3:0 сл.
Ястреб (Кошарица) - Устрем (Тънково)                      6:0
Равда 1954 (Равда) - Свети Влас (Свети Влас)              1:0
Сокол (Порой) - Черноморец (Несебър)                      6:1

                           XVII кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч: *
Сокол (Порой) - Обзор (Обзор)                             5:2
Черноморец (Несебър) - Равда 1954 (Равда)                 6:5
Свети Влас (Свети Влас) - Ястреб (Кошарица)               0:3
Устрем (Тънково) - ФК Несебър (Несебър)                   0:3
Сион (Каблешково) - Свети Влас 08 (Свети Влас)            0:3 сл.

* - първоначално срещите от кръга са насрочени за 11-12 май 2013, в полседствие
    са отложени заради проведените на 12 май парламентарни избори

                           XVIII кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Обзор (Обзор) - Сион (Каблешково)                         3:0 сл.
ФК Несебър (Несебър) - Свети Влас (Свети Влас)            2:1
Ястреб (Кошарица) - Черноморец (Несебър)                  4:3
Равда 1954 (Равда) - Сокол (Порой)                        0:0
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Свети Влас 08 (Свети Влас) - Устрем (Тънково)             5:1

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - център 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Планиница)                 18   16   1   1   78:26   49     Баражи, влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Булдог (Айтос)                     18   14   1   3   77:28   43 [+]
 3. Балкан 2009 (Добра поляна)         18   14   0   4   58:28   42
 4. Бяла река 1 (Зайчар)               18   10   0   8   50:32   30
 5. Топчийско (Топчийско)              18    7   3   8   32:34   24
 6. Гълъбец (Гълъбец)                  18    7   0  11   25:55   21 [+]
 7. Барселона (Просеник)               18    6   1  11   35:52   19
 8. Ястреб (Страцин)                   18    5   3  10   32:44   18
 9. Белите гълъби (Гълъбец)            18    4   3  11   27:49   15
10. Балкан (Горица)                    18    1   0  17   23:89    3
--. Просеник (Просеник)                 0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Сокол (Порой), 7-през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ - изток.
  - Булдог (Айтос) и Гълъбец (Гълъбец) се включват в групата.
  - Просеник (Просеник), 4-ти през изминалия сезон; се отказва от участие
на 14 септември 2012 г., непосредствено преди началото на сезона и след
изтеглянето на програмата. Противниците му през първенството по програма
почиват.

                           I кръг

16 септември 2012, неделя, 14:30 ч:
Топчийско (Топчийско) - Булдог (Айтос)                    2:2
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Просеник (Просеник) - Балкан 2009 (Добра поляна)          анулиран *
* - анулиран след отказването на Просеник.
Гълъбец (Гълъбец) - Балкан (Планиница)                    2:3
Бяла река 1 (Зайчар) - Белите гълъби (Гълъбец)            2:0
Балкан (Горица) - Барселона (Просеник)                    3:5
Ястреб (Страцин)                                          почива

                           II кръг

23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Барселона (Просеник) - Топчийско (Топчийско)              2:2
Белите гълъби (Гълъбец) - Балкан (Горица)                 7:3
Балкан (Планиница) - Бяла река 1 (Зайчар)                 2:0
Балкан 2009 (Добра поляна) - Гълъбец (Гълъбец)            2:1
Булдог (Айтос)                                            почива
Ястреб (Страцин)                                          почива

                           III кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Булдог (Айтос) - Барселона (Просеник)                     5:4
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Гълъбец (Гълъбец) - Ястреб (Страцин)                      2:0
Бяла река 1 (Зайчар) - Балкан 2009 (Добра поляна)         2:3
Балкан (Горица) - Балкан (Планиница)                      0:6
Топчийско (Топчийско) - Белите гълъби (Гълъбец)           2:0

                           IV кръг

7 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Белите гълъби (Гълъбец) - Булдог (Айтос)                  2:8
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Планиница) - Топчийско (Топчийско)                3:1
Балкан 2009 (Добра поляна) - Балкан (Горица)              7:0
Ястреб (Страцин) - Бяла река 1 (Зайчар)                   1:3
Барселона (Просеник)                                      почива
Гълъбец (Гълъбец)                                         почива

                           V кръг

14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Горица) - Ястреб (Страцин)                        1:2
Топчийско (Топчийско) - Балкан 2009 (Добра поляна)        1:2
Булдог (Айтос) - Балкан (Планиница)                       3:2
Барселона (Просеник) - Белите гълъби (Гълъбец)            4:0
Гълъбец (Гълъбец)                                         почива
Бяла река 1 (Зайчар)                                      почива

                           VI кръг

21 октомври 2012, неделя, 13:30 ч:
Балкан 2009 (Добра поляна) - Булдог (Айтос)               3:2
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Балкан (Планиница) - Барселона (Просеник)                 5:2
Ястреб (Страцин) - Топчийско (Топчийско)                  2:2
Гълъбец (Гълъбец) - Бяла река 1 (Зайчар)                  4:2
Белите гълъби (Гълъбец)                                   почива
Балкан (Горица)                                           почива

                           VII кръг

28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Балкан (Горица) - Гълъбец (Гълъбец)                       1:3
Булдог (Айтос) - Ястреб (Страцин)                         4:0 сл.*
* - прекратен в 24', при 1:0, когато футболист на гостите рита съдията.
Барселона (Просеник) - Балкан 2009 (Добра поляна)         0:4
Белите гълъби (Гълъбец) - Балкан (Планиница)              4:4
Бяла река 1 (Зайчар)                                      почива
Топчийско (Топчийско)                                     почива

                           VIII кръг

4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Балкан 2009 (Добра поляна) - Белите гълъби (Гълъбец)      3:1
Ястреб (Страцин) - Барселона (Просеник)                   4:1
Гълъбец (Гълъбец) - Топчийско (Топчийско)                 3:0
Бяла река 1 (Зайчар) - Балкан (Горица)                    9:1
Балкан (Планиница)                                        почива
Булдог (Айтос)                                            почива

                           IX кръг

11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Топчийско (Топчийско) - Бяла река 1 (Зайчар)              1:4
Булдог (Айтос) - Гълъбец (Гълъбец)                        9:0
Белите гълъби (Гълъбец) - Ястреб (Страцин)                1:1
Балкан (Планиница) - Балкан 2009 (Добра поляна)           7:3
Балкан (Горица)                                           почива
Барселона (Просеник)                                      почива

                           X кръг

18 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Ястреб (Страцин) - Балкан (Планиница)                     4:5
Гълъбец (Гълъбец) - Барселона (Просеник)                  4:3
Бяла река 1 (Зайчар) - Булдог (Айтос)                     3:1
Балкан (Горица) - Топчийско (Топчийско)                   2:4
Балкан 2009 (Добра поляна)                                почива
Белите гълъби (Гълъбец)                                   почива

                           XI кръг

25 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Булдог (Айтос) - Балкан (Горица)                         12:2
Барселона (Просеник) - Бяла река 1 (Зайчар)               1:0
Белите гълъби (Гълъбец) - Гълъбец (Гълъбец)               0:1
Балкан 2009 (Добра поляна) - Ястреб (Страцин)             3:0
Топчийско (Топчийско)                                     почива
Балкан (Планиница)                                        почива

                           XII кръг

16 март 2013, събота, 15:30 ч:
Булдог (Айтос) - Топчийско (Топчийско)                    7:1
17 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Балкан (Планиница) - Гълъбец (Гълъбец)                    4:0
Белите гълъби (Гълъбец) - Бяла река 1 (Зайчар)            0:2
Барселона (Просеник) - Балкан (Горица)                    4:2
Ястреб (Страцин)                                          почива
Балкан 2009 (Добра поляна)                                почива

                           XIII кръг

24 март 2013, неделя, 15:30 ч:
в Руен: *
Топчийско (Топчийско) - Барселона (Просеник)              отложен
* - в Руен заради наводнен терен в Топчийско.
Балкан (Горица) - Белите гълъби (Гълъбец)                 2:0
Бяла река 1 (Зайчар) - Балкан (Планиница)                 3:5
Гълъбец (Гълъбец) - Балкан 2009 (Добра поляна)            0:7
1 май 2013, сряда, 10:00 ч:
Топчийско (Топчийско) - Барселона (Просеник)              2:1
Булдог (Айтос)                                            почива
Ястреб (Страцин)                                          почива

                           XIV кръг

31 март 2013, неделя, 17:00 ч:
Ястреб (Страцин) - Гълъбец (Гълъбец)                      5:1
Балкан 2009 (Добра поляна) - Бяла река 1 (Зайчар)         2:1
Балкан (Планиница) - Балкан (Горица)                      8:0
Белите гълъби (Гълъбец) - Топчийско (Топчийско)           1:0
Барселона (Просеник) - Булдог (Айтос)                     1:2

                           XV кръг

7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Булдог (Айтос) - Белите гълъби (Гълъбец)                  4:0
Топчийско (Топчийско) - Балкан (Планиница)                0:1
Балкан (Горица) - Балкан 2009 (Добра поляна)              1:6
Бяла река 1 (Зайчар) - Ястреб (Страцин)                   4:1
Барселона (Просеник)                                      почива
Гълъбец (Гълъбец)                                         почива

                           XVI кръг

14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Ястреб (Страцин) - Балкан (Горица)                        3:2
Балкан 2009 (Добра поляна) - Топчийско (Топчийско)        4:1
Балкан (Планиница) - Булдог (Айтос)                       1:0
Белите гълъби (Гълъбец) - Барселона (Просеник)            4:2
Гълъбец (Гълъбец)                                         почива
Бяла река 1 (Зайчар)                                      почива

                           XVII кръг

21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Барселона (Просеник) - Балкан (Планиница)                 0:7
Булдог (Айтос) - Балкан 2009 (Добра поляна)               3:1
Топчийско (Топчийско) - Ястреб (Страцин)                  4:0
Бяла река 1 (Зайчар) - Гълъбец (Гълъбец)                  6:2
Белите гълъби (Гълъбец)                                   почива
Балкан (Горица)                                           почива

                           XVIII кръг

28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Гълъбец (Гълъбец) - Балкан (Горица)                       2:1
Ястреб (Страцин) - Булдог (Айтос)                         2:3
Балкан 2009 (Добра поляна) - Барселона (Просеник)         4:0
Балкан (Планиница) - Белите гълъби (Гълъбец)              7:1
Бяла река 1 (Зайчар)                                      почива
Топчийско (Топчийско)                                     почива

                           XIII кръг - отложен мач

1 май 2013, сряда, 10:00 ч:
Топчийско (Топчийско) - Барселона (Просеник)              2:1

                           XIX кръг

5 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Белите гълъби (Гълъбец) - Балкан 2009 (Добра поляна)      0:1
Барселона (Просеник) - Ястреб (Страцин)                   2:1
Топчийско (Топчийско) - Гълъбец (Гълъбец)                 3:0
Балкан (Горица) - Бяла река 1 (Зайчар)                    0:4
Балкан (Планиница)                                        почива
Булдог (Айтос)                                            почива

                           XX кръг

10 май 2013, петък, 18:00 ч:
Бяла река 1 (Зайчар) - Топчийско (Топчийско)              0:3
Гълъбец (Гълъбец) - Булдог (Айтос)                        0:3
Ястреб (Страцин) - Белите гълъби (Гълъбец)                3:3
Балкан 2009 (Добра поляна) - Балкан (Планиница)           3:5
Балкан (Горица)                                           почива
Барселона (Просеник)                                      почива

                           XXI кръг

19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Балкан (Планиница) - Ястреб (Страцин)                     3:0
Барселона (Просеник) - Гълъбец (Гълъбец)                  3:0
Булдог (Айтос) - Бяла река 1 (Зайчар)                     5:2
Топчийско (Топчийско) - Балкан (Горица)                   3:0
Балкан 2009 (Добра поляна)                                почива
Белите гълъби (Гълъбец)                                   почива

                           XXII кръг

26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Балкан (Горица) - Булдог (Айтос)                          2:4
Бяла река 1 (Зайчар) - Барселона (Просеник)               3:0
Гълъбец (Гълъбец) - Белите гълъби (Гълъбец)               0:3
Ястреб (Страцин) - Балкан 2009 (Добра поляна)             3:0
Топчийско (Топчийско)                                     почива
Балкан (Планиница)                                        почива

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - запад 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Манолич (Манолич)                  18   15   1   2   58:18   46     Бараж, остава в "Б" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Люляк (Люляково)                   18   15   0   3   53:22   45
 3. Сокол 2008 (Ябълчево)              18   12   1   5   59:31   37
 4. Съединение (Съединение)            18   10   2   6   46:36   32
 5. Липа (Череша)                      18    9   0   9   40:29   27
 6. Голое (Лозарево)                   18    6   1  11   32:50   19 [+]
 7. Балкан (Прилеп)                    18    6   1  11   38:52   19
 8. Локомотив (Черноград)              18    4   5   9   26:53   17
 9. Кликач (Кликач)                    18    4   2  12   24:46   14
10. Сунгурларска долина (Сунгурларе)   18    1   3  14   15:54    6 [*]
--. Алтай (Карагеоргиево)               0    0   0   0    0:0     - [-][*]

Бележки
  - Алтай (Карагеоргиево), 16-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в
"Б" ОФГ - запад. Непосредствено преди началото на сезона и след като е изтеглена
програмата, отборът се отказва от участие. Противниците му по програма почиват.
  - Бяла река (Тополица), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Голое (Лозарево), изваден през есента на изминалия сезон; се включва в групата.
  - Сунгурларска долина (Сунгурларе) се отказва от участие на полусезона. Резултатите
му до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат
служебни резултати от 3:0.

                           I кръг

16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Съединение (Съединение) - Алтай (Карагеоргиево)           анулиран *
* - анулиран след отказването на Алтай.
Кликач (Кликач) - Люляк (Люляково)                        0:1
Локомотив (Черноград) - Сокол 2008 (Ябълчево)             1:0
Балкан (Прилеп) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)        3:1
Манолич (Манолич) - Липа (Череша)                         3:2
Голое (Лозарево)                                          почива

                           II кръг

23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Манолич (Манолич)      2:5
Сокол 2008 (Ябълчево) - Балкан (Прилеп)                   5:0
Люляк (Люляково) - Локомотив (Черноград)                  2:0
Голое (Лозарево) - Съединение (Съединение)                2:3
Липа (Череша)                                             почива
Кликач (Кликач)                                           почива

                           III кръг

30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Кликач (Кликач) - Голое (Лозарево)                        1:2
Балкан (Прилеп) - Люляк (Люляково)                        3:4
Манолич (Манолич) - Сокол 2008 (Ябълчево)                 6:0
Липа (Череша) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)          4:0
Съединение (Съединение)                                   почива
Локомотив (Черноград)                                     почива

                           IV кръг

7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Липа (Череша)                     4:0
Люляк (Люляково) - Манолич (Манолич)                      2:0
Голое (Лозарево) - Локомотив (Черноград)                  3:4
Съединение (Съединение) - Кликач (Кликач)                 4:1
Сунгурларска долина (Сунгурларе)                          почива
Балкан (Прилеп)                                           почива

                           V кръг

14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Локомотив (Черноград) - Съединение (Съединение)           1:1
Балкан (Прилеп) - Голое (Лозарево)                        4:1
Липа (Череша) - Люляк (Люляково)                          1:2
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Сокол 2008 (Ябълчево)  2:2
Кликач (Кликач)                                           почива
Манолич (Манолич)                                         почива

                           VI кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Люляк (Люляково) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)       7:0
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Голое (Лозарево) - Манолич (Манолич)                      1:2
Съединение (Съединение) - Балкан (Прилеп)                 4:1
Кликач (Кликач) - Локомотив (Черноград)                   0:1
Сокол 2008 (Ябълчево)                                     почива
Липа (Череша)                                             почива

                           VII кръг

28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Балкан (Прилеп) - Кликач (Кликач)                         7:2
Манолич (Манолич) - Съединение (Съединение)               6:2
Липа (Череша) - Голое (Лозарево)                          3:0
Сокол 2008 (Ябълчево) - Люляк (Люляково)                  2:0
Локомотив (Черноград)                                     почива
Сунгурларска долина (Сунгурларе)                          почива

                           VIII кръг

4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Голое (Лозарево) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)       4:2
Съединение (Съединение) - Липа (Череша)                   1:0
Кликач (Кликач) - Манолич (Манолич)                       0:3
Локомотив (Черноград) - Балкан (Прилеп)                   1:4
Люляк (Люляково)                                          почива
Сокол 2008 (Ябълчево)                                     почива

                           IX кръг

11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Манолич (Манолич) - Локомотив (Черноград)                 5:2
Липа (Череша) - Кликач (Кликач)                           7:1
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Съединение (Съед.)     1:1
Сокол 2008 (Ябълчево) - Голое (Лозарево)                  4:1
Балкан (Прилеп)                                           почива
Люляк (Люляково)                                          почива

                           X кръг

18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Голое (Лозарево) - Люляк (Люляково)                       1:5
Съединение (Съединение) - Сокол 2008 (Ябълчево)           3:1
Кликач (Кликач) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)        0:0
Локомотив (Черноград) - Липа (Череша)                     0:3
Балкан (Прилеп) - Манолич (Манолич)                       1:3

                           XI кръг

24 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Люляк (Люляково) - Съединение (Съединение)                2:4
25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Липа (Череша) - Балкан (Прилеп)                           3:1
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Локомотив (Черноград)  7:1
Сокол 2008 (Ябълчево) - Кликач (Кликач)                   2:1
Манолич (Манолич)                                         почива
Голое (Лозарево)                                          почива

* - Сунгурларска долина (Сунгурларе) се отказва от участие на полусезона. Резултатите
му до този момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат
служебни резултати от 3:0.

                           XII кръг

16 март 2013, събота, 15:30 ч:
Люляк (Люляково) - Кликач (Кликач)                        4:3
17 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Локомотив (Черноград)             8:3
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Балкан (Прилеп)        0:3 сл.
Липа (Череша) - Манолич (Манолич)                         0:3
Голое (Лозарево)                                          почива
Съединение (Съединение)                                   почива

                           XIII кръг

24 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Манолич (Манолич) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)      3:0 сл.
Балкан (Прилеп) - Сокол 2008 (Ябълчево)                   1:7
Локомотив (Черноград) - Люляк (Люляково)                  отложен
Съединение (Съединение) - Голое (Лозарево)                4:0
1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Локомотив (Черноград) - Люляк (Люляково)                  1:6
Липа (Череша)                                             почива
Кликач (Кликач)                                           почива

                           XIV кръг

30 март 2013, събота, 15:30 ч:
Люляк (Люляково) - Балкан (Прилеп)                        4:1
31 март 2013, неделя, 17:00 ч:
Голое (Лозарево) - Кликач (Кликач)                        2:1
Сокол 2008 (Ябълчево) - Манолич (Манолич)                 1:0
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Липа (Череша)          0:3 сл.
Съединение (Съединение)                                   почива
Локомотив (Черноград)                                     почива

                           XV кръг

7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Липа (Череша) - Сокол 2008 (Ябълчево)                     3:2
Манолич (Манолич) - Люляк (Люляково)                      3:0
Локомотив (Черноград) - Голое (Лозарево)                  2:2
Кликач (Кликач) - Съединение (Съединение)                 4:3
Сунгурларска долина (Сунгурларе)                          почива
Балкан (Прилеп)                                           почива

                           XVI кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Съединение (Съединение) - Локомотив (Черноград)           4:1
Люляк (Люляково) - Липа (Череша)                          2:1
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Голое (Лозарево) - Балкан (Прилеп)                        5:0
Сокол 2008 (Ябълчево) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)  3:0 сл.
Кликач (Кликач)                                           почива
Манолич (Манолич)                                         почива

                           XVII кръг

21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Люляк (Люляково)       0:3 сл.
Манолич (Манолич) - Голое (Лозарево)                      4:0
Балкан (Прилеп) - Съединение (Съединение)                 0:2
Локомотив (Черноград) - Кликач (Кликач)                   1:1
Сокол 2008 (Ябълчево)                                     почива
Липа (Череша)                                             почива

                           XVIII кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Люляк (Люляково) - Сокол 2008 (Ябълчево)                  4:1
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Кликач (Кликач) - Балкан (Прилеп)                         2:1
Съединение (Съединение) - Манолич (Манолич)               2:3
Голое (Лозарево) - Липа (Череша)                          2:1
Локомотив (Черноград)                                     почива
Сунгурларска долина (Сунгурларе)                          почива

                           XIII кръг - отложен мач

1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Локомотив (Черноград) - Люляк (Люляково)                  1:6

                           XIX кръг

5 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Голое (Лозарево)       0:3 сл.
Липа (Череша) - Съединение (Съединение)                   5:2
Манолич (Манолич) - Кликач (Кликач)                       3:0 сл.
Балкан (Прилеп) - Локомотив (Черноград)                   3:3
Люляк (Люляково)                                          почива
Сокол 2008 (Ябълчево)                                     почива

                           XX кръг

10 май 2013, петък, 18:00 ч:
Локомотив (Черноград) - Манолич (Манолич)                 1:1
Кликач (Кликач) - Липа (Череша)                           3:1
Съединение (Съединение) - Сунг.долина (Сунгурларе)        3:0 сл.
Голое (Лозарево) - Сокол 2008 (Ябълчево)                  3:7
Балкан (Прилеп)                                           почива
Люляк (Люляково)                                          почива

                           XXI кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Люляк (Люляково) - Голое (Лозарево)                       3:0
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Сокол 2008 (Ябълчево) - Съединение (Съединение)           6:2
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Кликач (Кликач)        0:3 сл.
Липа (Череша) - Локомотив (Черноград)                     3:0
Манолич (Манолич) - Балкан (Прилеп)                       5:2

                           XXII кръг

26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Балкан (Прилеп) - Липа (Череша)                           3:0
Локомотив (Черноград) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)  3:0 сл.
Кликач (Кликач) - Сокол 2008 (Ябълчево)                   1:4
Съединение (Съединение) - Люляк (Люляково)                1:2 *
* - заради инциденти по време на мача Съединение е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача.
Манолич (Манолич)                                         почива
Голое (Лозарево)                                          почива

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - юг 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Странджа (Малко Търново)           16   12   1   3   51:21   37     Бараж, влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Урожай (Българово)                 16    8   3   5   43:26   27
 3. Бургос (Ливада)                    16    8   3   5   27:19   27
 4. Спарта (Бургас)                    16    8   2   6   50:32   26
 5. Габър (Габерово)                   16    7   2   7   35:43   23
 6. Равнец 2011 (Равнец)               16    7   1   8   34:29   22
 7. Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         16    4   2  10   31:42   14
 8. Миньор (Рудник)                    16    1   4  11   13:59    7 [+]
 9. Черно море (Черно море)            16    7   2   7   23:36   23 <- [*]

Бележки
  - Свети Никола (Бургас), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Черно море (Черно море), 4-ти в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон; е
преместен в "Б" ОФГ - юг.
  - Странджа-Металург (Средец), 2-ри през изминалия сезон; и Каблешково 07
(Каблешково), 3-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; се обединяват. Новият
отбор е Странджа 2010 (Средец) и играе в "А" ОФГ.
  - Драганово (Драганово), 10-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Миньор (Рудник) се включва в групата.
  - Черно море (Черно море) играе домакинските си мачове в Рудник.
  - Спарта (Бургас) играе домакинските си мачове в кв.Ветрен, Бургас.
  - Бургос (Ливада) играе домакинските си мачове в Камено.
  - Черно море (Черно море) е изваден от групата на 16 април 2013, заради
демонстративно напускане на терена в мача им от XIII кръг срещу Урожай.
Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края на
сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Черно море (Черно море)      4:6
Бургос (Ливада) - Равнец 2011 (Равнец)                    3:2
Миньор (Рудник) - Спарта (Бургас)                         1:6
Урожай (Българово) - Странджа (Малко Търново)             2:1
Габър (Габерово)                                          почива

                           II кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Спарта (Бургас) - Урожай (Българово)                      6:3
Равнец 2011 (Равнец) - Миньор (Рудник)                    4:0
Черно море (Черно море) - Бургос (Ливада)                 2:1
Габър (Габерово) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)             2:1
Странджа (Малко Търново)                                  почива

                           III кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Бургос (Ливада) - Габър (Габерово)                        2:2
Миньор (Рудник) - Черно море (Черно море)                 1:1
Урожай (Българово) - Равнец 2011 (Равнец)                 4:3
Странджа (Малко Търново) - Спарта (Бургас)                2:1
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                                почива

                           IV кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Странджа (Малко Търново)           2:3
Черно море (Черно море) - Урожай (Българово)              2:1
Габър (Габерово) - Миньор (Рудник)                        5:1
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Бургос (Ливада)              0:1
Спарта (Бургас)                                           почива

                           V кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Миньор (Рудник) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)              0:4
Урожай (Българово) - Габър (Габерово)                     1:2
Странджа (Малко Търново) - Черно море (Черно море)        3:1
Спарта (Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)                    6:2
Бургос (Ливада)                                           почива

                           VI кръг

27 октомври 2012, събота, 14:30 ч:
Черно море (Черно море) - Спарта (Бургас)                 1:0
Габър (Габерово) - Странджа (Малко Търново)               1:2
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Урожай (Българово)           3:2
28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Бургос (Ливада) - Миньор (Рудник)                         5:0
Равнец 2011 (Равнец)                                      почива

                           VII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Урожай (Българово) - Бургос (Ливада)                      0:0
Странджа (Малко Търново) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)     4:1
Спарта (Бургас) - Габър (Габерово)                        6:1
Равнец 2011 (Равнец) - Черно море (Черно море)            2:1
Миньор (Рудник)                                           почива

                           VIII кръг

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Габър (Габерово) - Равнец 2011 (Равнец)                   2:2
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Спарта (Бургас)              3:5
Бургос (Ливада) - Странджа (Малко Търново)                1:2
11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Миньор (Рудник) - Урожай (Българово)                      1:2
Черно море (Черно море)                                   почива

                           IX кръг

17 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Странджа (Малко Търново) - Миньор (Рудник)                7:1
Спарта (Бургас) - Бургос (Ливада)                         0:0
Равнец 2011 (Равнец) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)         1:2
Черно море (Черно море) - Габър (Габерово)                5:3
Урожай (Българово)                                        почива

                           X кръг

23 март 2013, събота, 15:30 ч:
Равнец 2011 (Равнец) - Бургос (Ливада)                    0:1
Спарта (Бургас) - Миньор (Рудник)                         1:1
Странджа (Малко Търново) - Урожай (Българово)             1:1
24 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Черно море (Черно море) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)      2:1
Габър (Габерово)                                          почива

                           XI кръг

30 март 2013, събота, 15:30 ч:
Урожай (Българово) - Спарта (Бургас)                      3:1
Миньор (Рудник) - Равнец 2011 (Равнец)                    2:1
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Габър (Габерово)             4:0
31 март 2013, неделя, 15:30 ч:
Бургос (Ливада) - Черно море (Черно море)                 0:1
Странджа (Малко Търново)                                  почива

                           XII кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Габър (Габерово) - Бургос (Ливада)                        3:0 сл.
Равнец 2011 (Равнец) - Урожай (Българово)                 1:0
Спарта (Бургас) - Странджа (Малко Търново)                6:3
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Черно море (Черно море) - Миньор (Рудник)                 1:1
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)                                почива

                           XIII кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Странджа (Малко Търново) - Равнец 2011 (Равнец)           1:0
Миньор (Рудник) - Габър (Габерово)                        1:3
Бургос (Ливада) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)              2:0
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Урожай (Българово) - Черно море (Черно море)              7:0 сл.*
* - прекратен в 47' при 4:0, когато гостите напускат терена в знак на несъгласие
    със съдийството. На Урожай е присъдена служебна победа със 7:0.
Спарта (Бургас)                                           почива

* - Черно море (Черно море) е изваден от групата на 16 април 2013, заради
демонстративно напускане на терена в мача им от XIII кръг срещу Урожай.
Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края на
сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIV кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Миньор (Рудник)              2:2
Габър (Габерово) - Урожай (Българово)                     2:3
Равнец 2011 (Равнец) - Спарта (Бургас)                    2:1
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Черно море (Черно море) - Странджа (Малко Търново)        0:3 сл.
Бургос (Ливада)                                           почива

                           XV кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Странджа (Малко Търново) - Габър (Габерово)               8:0
Урожай (Българово) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)           2:2
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Спарта (Бургас) - Черно море (Черно море)                 3:0 сл.
Миньор (Рудник) - Бургос (Ливада)                         1:3
Равнец 2011 (Равнец)                                      почива

                           XVI кръг

4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Бургос (Ливада) - Урожай (Българово)                      1:3
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Странджа (Малко Търново)     1:4
Габър (Габерово) - Спарта (Бургас)                        5:1
Черно море (Черно море) - Равнец 2011 (Равнец)            0:3 сл.
Миньор (Рудник)                                           почива

                           XVII кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч: *
Равнец 2011 (Равнец) - Габър (Габерово)                   6:1
Спарта (Бургас) - Ветрен (кв.Ветрен, Бургас)              6:1
Странджа (Малко Търново) - Бургос (Ливада)                2:3
Урожай (Българово) - Миньор (Рудник)                      9:0
Черно море (Черно море)                                   почива

* - първоначално срещите от кръга са насрочени за 11 май 2013, събота, 18:00 ч, в полседствие
    са отложени заради проведените на 12 май парламентарни избори.

                           XVIII кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Бургос (Ливада) - Спарта (Бургас)                         4:1
Ветрен (кв.Ветрен, Бургас) - Равнец 2011 (Равнец)         2:3
Габър (Габерово) - Черно море (Черно море)                3:0 сл.
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Миньор (Рудник) - Странджа (Малко Търново)                0:5
Урожай (Българово)                                        почива

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - баражи за "А" ОФГ 2012/13

                           Регламент:

Четирите първенци на "Б" ОФГ трябва да излъчат 3 отбора, които да влязат в "А" ОФГ. За
целта първоначално чрез жребий отборите са разпределени в две двойки. Победителите от тях,
както и победителят от допълнителен мач между двата загубили отбора, влизат в "А" ОФГ.
След изтеглянето на жребия обаче и преди изиграването на мачовете от Първи кръг, Манолич
(Манолич) се отказва от участие. Така баражите са анулирани и останалите три отбора влизат
в "А" ОФГ.

                           Първи кръг:

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
в Айтос:
Манолич (Манолич) - Странджа (Малко Търново)              анулиран
в кв.Долно Езерово, Бургас, ст."Червено знаме":
Равда 1954 (Равда) - Балкан (Планиница)                   анулиран

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com