bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Юноши младша възраст (род.1996-97): Елитна група (U-17) 2012/13

| Регламент |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 1913 (София)                30   22   3   5   60:24   69     Шампион
 2. Левски (София)                     30   21   4   5   67:31   67
 3. Лудогорец 1945 (Разград)           30   20   2   8   69:32   62 [+]
 4. Литекс (Ловеч)                     30   17   6   7   67:34   57
 5. Черно море (Варна)                 30   14   8   8   39:32   50
 6. Пирин 2001 (Благоевград)           30   15   4  11   44:38   49
 7. Берое (Стара Загора)               30   13   9   8   47:22   48
 8. Ботев (Пловдив)                    30   14   6  10   40:28   48
 9. Чавдар (Етрополе)                  30   11   6  13   46:50   39
10. ЦСКА (София)                       30   10   6  14   49:58   36
11. Локомотив 1926 (Пловдив)           30    9   8  13   39:43   35
12. Черноморец Бургас (Бургас)         30    9   6  15   31:40   33
13. Векта (Пловдив)                    30    7   7  16   41:57   28
14. Видима-Раковски (Севлиево)         30    6   7  17   32:58   25
-------------------------------------------------------------------
15. Сливен 2000 (Сливен)               30    6   3  21   27:74   21 [+] Изпада в регионалните групи
16. Ботев (Враца)                      30    3   1  26   19:96   10 [+] Изпада в регионалните групи

Бележки
  - Спартак-С 94 (Пловдив), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
В резултат Лудогорец 1945 (Разград) и Ботев (Враца), които първоначално трябва
да играят бараж за едно място в групата, влизат директно като баражът не се
състои.
  - Отборите играят домакинските си мачове на следните игрища:
    - Ботев (Пловдив) - есента в Маноле, а пролетта на ст."Пловдив" в Пловдив;
    - Векта (Пловдив) - в Пловдив, спортен комплекс "Векта";
    - Литекс (Ловеч) - в Ловеч, ст."Салито";
    - Лудогорец 1945 (Разград) - в Разград, спортен център "Лудогорец";
    - Пирин 2001 (Благоевград) - в Покровник;
    - ЦСКА (София) - в София, ст."Академик" /при 4-ти километър/;
    - Черно море (Варна) - във Варна, ст."Корабостроител";
    - Черноморец Бургас (Бургас) - в Поморие, Градски стадион;
    - всички останали - на основните или помощни терени на стадионите, където
играят мъжките отбори.

                           I кръг

18 август 2012, събота, 11:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Чавдар (Етрополе)            0:0
18 август 2012, събота, 17:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)           0:1 (0:1)
Векта (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                1:3 (0:3)
Левски (София) - Ботев (Враца)                            3:1 (2:0)
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)                            2:0 (1:0)
Видима-Раковски (Севлиево) - Славия 1913 (София)          1:1
19 август 2012, неделя, 17:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                 3:1
Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)                 3:1

                           II кръг

25 август 2012, събота, 11:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)         0:2
Ботев (Враца) - Черно море (Варна)                        1:3
25 август 2012, събота, 17:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)                      отложен
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Пловдив)                       отложен
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)                 0:1
Лудогорец 1945 (Разград) - Векта (Пловдив)                1:0
26 август 2012, неделя, 17:30 ч:
ЦСКА (София) - Видима-Раковски (Севлиево)                 2:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Берое (Стара Загора)           2:0
7 ноември 2012, сряда, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)                      0:2
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Пловдив)                       0:2

                           III кръг

1 септември 2012, събота, 17:30 ч:
Векта (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)                0:1
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                 2:2
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)             3:0
Ботев (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                    3:0
2 септември 2012, неделя, 17:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)                     2:3
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Враца)                5:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Чавдар (Етрополе)            1:0
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        2:2

                           IV кръг

8 септември 2012, събота, 17:30 ч:
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             4:0
Чавдар (Етрополе) - Славия 1913 (София)                   3:1
Сливен 2000 (Сливен) - Видима-Раковски (Севлиево)         0:2
Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив)                           1:2
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)     2:0
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)             4:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 3:4
Берое (Стара Загора) - Векта (Пловдив)                    3:0

                           V кръг

15 септември 2012, събота, 15:00 ч:
Черно море (Варна) - Пирин 2001 (Благоевград)             1:1
ЦСКА (София) - Чавдар (Етрополе)                          0:4
15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Векта (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                          3:2
Левски (София) - Берое (Стара Загора)                     0:0
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)                2:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Враца)                5:0
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Лудогорец 1945 (Разград)     0:2
Славия 1913 (София) - Сливен 2000 (Сливен)                2:0

                           VI кръг

22 септември 2012, събота, 14:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Чавдар (Етрополе)                        2:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бургас)     1:1
22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - ЦСКА (София)                       1:2
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Славия 1913 (София)                       1:3
Локомотив 1926 (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)     1:1
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)                1:0
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 1:1
Векта (Пловдив) - Левски (София)                          1:5

                           VII кръг

29 септември 2012, събота, 12:00 ч:
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)            1:0
29 септември 2012, събота, 15:00 ч:
Левски (София) - Литекс (Ловеч)                           1:0
Черно море (Варна) - Векта (Пловдив)                      1:3
Ботев (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)                2:1
Видима-Раковски (Севлиево) - Лудогорец 1945 (Разград)     1:4
Чавдар (Етрополе) - Сливен 2000 (Сливен)                  5:3
29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
ЦСКА (София) - Ботев (Враца)                              9:0
30 септември 2012, неделя, 15:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)         1:2

                           VIII кръг

6 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Сливен 2000 (Сливен)                     1:1
Ботев (Враца) - Чавдар (Етрополе)                         1:0
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   1:2
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)            2:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Видима-Раковски (Севлиево)     4:0
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    2:1
Векта (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)              1:3
Левски (София) - Черно море (Варна)                       2:0

                           IX кръг

13 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       отложен
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)               отложен
Ботев (Пловдив) - Векта (Пловдив)                         отложен
Видима-Раковски (Севлиево) - Берое (Стара Загора)         0:1
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            отложен
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)                   2:1
Чавдар (Етрополе) - Локомотив 1926 (Пловдив)              1:0
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Враца)                      4:1
14 ноември 2012, сряда, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)               0:2
14 ноември 2012, сряда, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       2:0
Ботев (Пловдив) - Векта (Пловдив)                         0:1
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:2

                           X кръг

20 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)           3:1
Лудогорец 1945 (Разград) - Чавдар (Етрополе)              3:2
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                отложен
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          отложен
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)           1:0
21 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                            2:0
Пирин 2001 (Благоевград) - ЦСКА (София)                   1:3
Векта (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)              5:1
20 ноември 2012, вторник, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                0:1
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          1:1

                           XI кръг

27 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      1:2
Видима-Раковски (Севлиево) - Левски (София)               1:1
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)                       0:0
Сливен 2000 (Сливен) - Лудогорец 1945 (Разград)           1:0
Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив)                  0:2
28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)               0:2
Славия 1913 (София) - Векта (Пловдив)                     2:1
Чавдар (Етрополе) - Пирин 2001 (Благоевград)              1:3

                           XII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 4:1
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца)                  5:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)           2:1
Берое (Стара Загора) - Чавдар (Етрополе)                  1:1
Векта (Пловдив) - ЦСКА (София)                            0:0
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      1:0
Черно море (Варна) - Видима-Раковски (Севлиево)           4:0
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев (Пловдив)              0:0

                           II кръг - отложени мачове

7 ноември 2012, сряда, 14:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)                      0:2
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Пловдив)                       0:2

                           XIII кръг

10 ноември 2012, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       3:0
10 ноември 2012, събота, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                          1:1
10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:2
Чавдар (Етрополе) - Векта (Пловдив)                       2:1
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               0:5
Ботев (Враца) - Пирин 2001 (Благоевград)                  0:1
11 ноември 2012, неделя, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  3:0
11 ноември 2012, неделя, 12:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Черноморец Бургас (Бургас)   2:0

                           IX кръг - отложени мачове

14 ноември 2012, сряда, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)               0:2
14 ноември 2012, сряда, 14:00 ч:
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       2:0
Ботев (Пловдив) - Векта (Пловдив)                         0:1
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:2

                           XIV кръг

17 ноември 2012, събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         2:0
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)          0:2
17 ноември 2012, събота, 12:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Видима-Раковски (Севлиево)              2:0
17 ноември 2012, събота, 13:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград)                 4:0
17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив)       2:0
Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца)                      2:0
Векта (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                    0:2
Левски (София) - Чавдар (Етрополе)                        2:1

                           X кръг - отложени мачове

20 ноември 2012, вторник, 14:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)                0:1
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          1:1

                           XV кръг

24 ноември 2012, събота, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)                 1:2
Чавдар (Етрополе) - Черно море (Варна)                    3:0
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (София)                     2:1
Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин 2001 (Благоевград)       0:2
24 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Литекс (Ловеч)               2:2
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)                     3:2
Ботев (Враца) - Векта (Пловдив)                           0:1
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)           0:0

                           XVI кръг

9 март 2013, събота, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Черноморец Бургас (Бургас)            3:1
9 март 2013, събота, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)                            0:2
9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)           2:0
Локомотив 1926 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                3:0 сл.*
* - първоначално 2:4, в последствие на Локомотив 1926 е присъдена служебна победа
    с 3:0 заради нередовен състезател в състава на Векта.
Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)                 0:1
Славия 1913 (София) - Видима-Раковски (Севлиево)          4:3
10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Пирин 2001 (Благоевград)                 3:0
Ботев (Враца) - Левски (София)                            1:3

                           XVII кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - ЦСКА (София)                 0:1
Ботев (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)                       0:1
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)         2:0
Черно море (Варна) - Ботев (Враца)                        0:1
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 2:1
Берое (Стара Загора) - Пирин 2001 (Благоевград)           0:1
17 март 2013, неделя, 12:00 ч:
Векта (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                2:3
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)                      1:0

                           XVIII кръг

6 април 2013, събота, 10:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)             1:1
6 април 2013, събота, 11:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)                 1:3
6 април 2013, събота, 13:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:3
6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)                     3:2
Пирин 2001 (Благоевград) - Векта (Пловдив)                2:0
Чавдар (Етрополе) - Видима-Раковски (Севлиево)            2:1
7 април 2013, неделя, 10:30 ч:
Ботев (Враца) - Черноморец Бургас (Бургас)                1:1
7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев (Пловдив)                    2:1

                           XIX кръг

13 април 2013, събота, 13:00 ч:
Славия 1913 (София) - Чавдар (Етрополе)                   4:3
Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца)                           2:0
13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Сливен 2000 (Сливен)         2:1
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1926 (Пловдив)     1:0
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             3:0
Векта (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    1:1
14 април 2013, неделя, 13:00 ч:
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 3:0
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             3:3

                           XX кръг

19 април 2013, петък, 16:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)                0:2
20 април 2013, събота, 10:30 ч:
Пирин 2001 (Благоевград) - Черно море (Варна)             0:1
20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     2:0
Лудогорец 1945 (Разград) - Черноморец Бургас (Бургас)     2:0
21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Векта (Пловдив)                          3:2
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                1:3
Ботев (Враца) - Видима-Раковски (Севлиево)                0:1
23 април 2013, вторник, 16:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА (София)                          0:1

                           XXI кръг

27 април 2013, събота, 10:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Литекс (Ловеч)                        0:4
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                1:2
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин 2001 (Благоевград)     1:0
27 април 2013, събота, 13:00 ч:
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                       4:0
27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив 1926 (Пловдив)     1:2
28 април 2013, неделя, 14:00 ч:
ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен)                       8:1
28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)                 0:1
Левски (София) - Векта (Пловдив)                          2:0

                           XXII кръг

2 май 2013, четвъртък, 10:30 ч:
Векта (Пловдив) - Черно море (Варна)                      1:1
2 май 2013, четвъртък, 17:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Левски (София)                           5:1
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)         2:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев (Пловдив)                0:0
Лудогорец 1945 (Разград) - Видима-Раковски (Севлиево)     2:0
Ботев (Враца) - ЦСКА (София)                              1:4
Сливен 2000 (Сливен) - Чавдар (Етрополе)                  1:1
3 май 2013, петък, 17:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            0:2

                           XXIII кръг

10 май 2013, петък, 10:30 ч:
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)            1:0
Черно море (Варна) - Левски (София)                       1:4
10 май 2013, петък, 13:00 ч:
Чавдар (Етрополе) - Ботев (Враца)                         5:2
10 май 2013, петък, 16:00 ч:
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                   2:3
10 май 2013, петък, 17:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Литекс (Ловеч)                     0:2
Видима-Раковски (Севлиево) - Пирин 2001 (Благоевград)     1:2
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)                    0:0
Черноморец Бургас (Бургас) - Векта (Пловдив)              3:1

                           XXIV кръг

16 май 2013, четвъртък, 10:30 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                   6:0
18 май 2013, събота, 17:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                       1:2
Векта (Пловдив) - Ботев (Пловдив)                         2:2
Берое (Стара Загора) - Видима-Раковски (Севлиево)         3:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София)            0:3
Локомотив 1926 (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)              1:1
19 май 2013, неделя, 10:30 ч:
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)               2:1
19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Сливен 2000 (Сливен)                      2:1

                           XXV кръг

25 май 2013, събота, 16:30 ч:
Чавдар (Етрополе) - Лудогорец 1945 (Разград)              1:4
25 май 2013, събота, 17:00 ч:
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                1:0
26 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            1:4
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:1
ЦСКА (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                   1:3
Видима-Раковски (Севлиево) - Векта (Пловдив)              2:2
Ботев (Пловдив) - Левски (София)                          2:1 *
* - заради инциденти по време на мача, Ботев (Пд) е наказан с лишаване от домакинство
    за 4 мача.
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)           0:0

                           XXVI кръг

31 май 2013, петък, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)               2:1
1 юни 2013, събота, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)                      2:1
1 юни 2013, събота, 16:00 ч:
Левски (София) - Видима-Раковски (Севлиево)               4:0
1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Векта (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     0:4
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)                       7:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Чавдар (Етрополе)              2:3
Лудогорец 1945 (Разград) - Сливен 2000 (Сливен)          10:1
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца)                  2:1

                           XXVII кръг

8 юни 2013, събота, 10:30 ч:
Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград)                  0:5
8 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                 3:3
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин 2001 (Благоевград)           1:0
Чавдар (Етрополе) - Берое (Стара Загора)                  1:1
в София, ст."Българска армия":
ЦСКА (София) - Векта (Пловдив)                            1:1
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      3:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Черно море (Варна)           1:1
в Първомай: *
Ботев (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)              2:1
* - в Първомай заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.

                           XXVIII кръг

12 юни 2013, сряда, 10:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Видима-Раковски (Севлиево)   1:1
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  0:0
12 юни 2013, сряда, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)                          2:0
Левски (София) - ЦСКА (София)                             2:1
Векта (Пловдив) - Чавдар (Етрополе)                       2:2
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               1:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Ботев (Враца)                  3:2
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)       3:2

                           XXIX кръг

16 юни 2013, неделя, 10:30 ч:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         1:1
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)          5:1
16 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Литекс (Ловеч)                 0:0
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин 2001 (Благоевград)       2:2
Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора)                      0:7
Сливен 2000 (Сливен) - Векта (Пловдив)                    1:2
Чавдар (Етрополе) - Левски (София)                        0:5
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Пловдив)              1:2

                           XXX кръг

20 юни 2013, четвъртък, 10:30 ч:
Черно море (Варна) - Чавдар (Етрополе)                    1:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград)       0:3
20 юни 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево)               4:0
в Пазарджик, ст."Георги Бенковски": *
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                     1:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)                 3:1
Левски (София) - Сливен 2000 (Сливен)                     7:0
Векта (Пловдив) - Ботев (Враца)                           7:1
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)           1:1

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com