bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Пловдив 2012/13


"А" ОФГ Пловдив 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Евроколеж (Пловдив)                30   21   5   4   83:22   68
-------------------------------------------------------------------
 2. Марица (Пловдив)                   30   17   8   5   58:22   59 [+]
 3. Кричим (Кричим)                    30   18   1  11   61:36   55 [*]
 4. Борислав (Първомай)                30   14  10   6   62:30   52
 5. Спортист (Голям чардак)            29   13   8   8   62:48   47 [*]
 6. Калояново (Калояново)              30   13   4  13   54:48   43
 7. Чернозем (Черноземен)              30   13   4  13   35:43   43
 8. Атлетик (Куклен)                   30   11   7  12   40:39   40
 9. Сокол (Марково)                    30   12   4  14   49:54   40
10. Марица 2003 (Маноле)               30   11   5  14   40:45   38
11. Секирово (кв.Секирово, Раковски)   30   10   7  13   41:49   37
12. Сокол (Пъдарско)                   30   10   6  14   42:46   36
13. Житница (Житница)                  30   11   2  17   48:58   35
14. Вихър (Белозем)                    30   10   4  16   45:69   34
-------------------------------------------------------------------
15. Тракия 06 (Стамболийски)           30    9   1  20   34:93   28     Изпада в "Б" ОФГ
16. Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) 29    6   4  19   43:95   22 [*] Изпада в "Б" ОФГ

Бележки
  - Кричим (Кричим), 15-ти; и Тракия (Царимир), 16-ти през изминалия сезон;
изпадат в "Б" ОФГ.
  - Марица (Пловдив), 1-ви в "Б" ОФГ - изток; и Космос (Куртово Конаре), 1-ви
в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; влизат в "А" ОФГ.
  - Космос (Куртово Конаре), 1-ви в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон и
спечелил място в "А" ОФГ за този сезон; и Кричим (Кричим), 15-и през изминалия
сезон и изпадащ в "Б" ОФГ за този сезон; се обединяват преди началото на
сезона. Новият отбор е Кричим (Кричим) и играе на мястото на Космос в "А" ОФГ.
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортния комплекс на
Европейски колеж по икономика и управление (ЕКИУ) в Оризари.
  - Тракия 06 (Стамболийски) играе домакинските си мачове през есента в Ново село,
а през пролетта - в Куртово Конаре, заради ремонт на стадиона в Стамболийски.
  - Марица (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Марица" в Пловдив.
  - Срещата Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Спортист (Голям чардак) от XXIV кръг
е анулирана.

                           I кръг

25 август 2012, събота, 18:00 ч:
Житница (Житница) - Сокол (Марково)                       0:1
Чернозем (Черноземен) - Борислав (Първомай)               0:0
Калояново (Калояново) - Вихър (Белозем)                   4:1
Марица (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)               7:0
26 август 2012, неделя, 18:00 ч:
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Атлетик (Куклен)     0:1
Сокол (Пъдарско) - Евроколеж (Пловдив)                    0:1
Марица 2003 (Маноле) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)   2:2
Кричим (Кричим) - Спортист (Голям чардак)                 1:2

                           II кръг

1 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица (Пловдив)       0:1
Вихър (Белозем) - Марица 2003 (Маноле)                    0:0
Борислав (Първомай) - Сокол (Пъдарско)                    3:0
Сокол (Марково) - Чернозем (Черноземен)                   2:0
1 септември 2012, събота, 18:00 ч:
в Куртово Конаре:
Тракия 06 (Стамболийски) - Кричим (Кричим)                4:0 сл.*
* - прекратен в 90'+2' при 1:0. На Тракия 06 е присъдена служебна победа с 4:0.
2 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Спортист (Голям чардак)                0:5
Евроколеж (Пловдив) - Калояново (Калояново)               2:1
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Житница (Житница)    5:1

                           III кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)        3:1
Марица (Пловдив) - Вихър (Белозем)                        3:0
Спортист (Голям чардак) - Тракия 06 (Стамболийски)        3:0
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Житница (Житница) - Атлетик (Куклен)                      2:0
Сокол (Пъдарско) - Сокол (Марково)                        3:0
Калояново (Калояново) - Борислав (Първомай)               1:1
Марица 2003 (Маноле) - Евроколеж (Пловдив)                отложен
Кричим (Кричим) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        2:0
26 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Евроколеж (Пловдив)                1:3

                           IV кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Спортист (Г.чардак)    3:2
Вихър (Белозем) - Кричим (Кричим)                         1:0
Евроколеж (Пловдив) - Марица (Пловдив)                    0:1
Борислав (Първомай) - Марица 2003 (Маноле)                1:0
Житница (Житница) - Чернозем (Черноземен)                 1:2
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Тракия 06 (Стамболийски)               1:0
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Сокол (Пъдарско)     3:3
19 септември 2012, сряда, 17:30 ч:
Сокол (Марково) - Калояново (Калояново)                   2:5

                           V кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Атлетик (Куклен)                  0:0
Марица (Пловдив) - Борислав (Първомай)                    1:1
Спортист (Голям чардак) - Вихър (Белозем)                 3:0
Тракия 06 (Стамболийски) - Секирово (кв.Секирово, Рак.)   0:1
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Сокол (Пъдарско) - Житница (Житница)                      4:1
Калояново (Калояново) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)        3:0 сл.
Марица 2003 (Маноле) - Сокол (Марково)                    2:3
Кричим (Кричим) - Евроколеж (Пловдив)                     1:2

                           III кръг - отложен мач

26 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Евроколеж (Пловдив)                1:3

                           VI кръг

26 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Сокол (Марково) - Марица (Пловдив)                        0:1
29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Вихър (Белозем) - Тракия 06 (Стамболийски)                5:3
Евроколеж (Пловдив) - Спортист (Голям чардак)             3:0
Борислав (Първомай) - Кричим (Кричим)                     0:4
Житница (Житница) - Калояново (Калояново)                 0:3
Чернозем (Черноземен) - Сокол (Пъдарско)                  2:1
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)       3:3
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Марица 2003 (Маноле) 2:1

                           VII кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Марица (Пловдив) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)     7:0
Спортист (Голям чардак) - Борислав (Първомай)             3:3
Тракия 06 (Стамболийски) - Евроколеж (Пловдив)            1:6
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Вихър (Белозем)        1:1
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Пъдарско) - Атлетик (Куклен)                       1:0
Калояново (Калояново) - Чернозем (Черноземен)             2:0
Марица 2003 (Маноле) - Житница (Житница)                  1:0
10 октомври 2012, сряда, 16:00 ч:
Кричим (Кричим) - Сокол (Марково)                         2:1

                           VIII кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)    0:1
Борислав (Първомай) - Тракия 06 (Стамболийски)            3:1
Сокол (Марково) - Спортист (Голям чардак)                 0:0
Житница (Житница) - Марица (Пловдив)                      1:2
Чернозем (Черноземен) - Марица 2003 (Маноле)              1:0
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Вихър (Белозем)                        4:1
Сокол (Пъдарско) - Калояново (Калояново)                  1:3
17 октомври 2012, сряда, 16:30 ч:
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Кричим (Кричим)      0:7

                           IX кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Марица (Пловдив) - Чернозем (Черноземен)                  2:1
Спортист (Голям чардак) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)      5:0 сл.*
* - прекратен в 5' при 2:0, когато футболист на гостите, започнали мача със 7 футболисти,
    се контузва.
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол (Марково)                0:3
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Борислав (Първомай)    1:2
Вихър (Белозем) - Евроколеж (Пловдив)                     1:2
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Калояново (Калояново) - Атлетик (Куклен)                  0:0
Марица 2003 (Маноле) - Сокол (Пъдарско)                   0:2
Кричим (Кричим) - Житница (Житница)                       2:1

                           X кръг

27 октомври 2012, събота, 14:30 ч:
Борислав (Първомай) - Вихър (Белозем)                     3:0 сл.*
* - прекратен в 30' при 0:0, когато играчи на гостите атакуват съдията. На Борислав
    е присъдена служебна победа с 3:0.
Сокол (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        7:0 сл.*
* - прекратен в 60' при 4:1, когато гостите напускат терена.
Житница (Житница) - Спортист (Голям чардак)               4:1
Чернозем (Черноземен) - Кричим (Кричим)                   2:0
28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Евроколеж (Пловдив)                    1:1
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Тракия 06 (Стамболийски)     2:2
Сокол (Пъдарско) - Марица (Пловдив)                       2:0
Калояново (Калояново) - Марица 2003 (Маноле)              2:3

                           XI кръг

3 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Марица (Пловдив) - Калояново (Калояново)                  2:0
Спортист (Голям чардак) - Чернозем (Черноземен)           2:0
Тракия 06 (Стамболийски) - Житница (Житница)              2:1
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол (кв.Д.Воден,Ас)  3:1
Вихър (Белозем) - Сокол (Марково)                         2:2
Евроколеж (Пловдив) - Борислав (Първомай)                 3:0
4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Атлетик (Куклен)                   2:0
Кричим (Кричим) - Сокол (Пъдарско)                        2:1

                           XII кръг

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Сокол (Марково) - Евроколеж (Пловдив)                     0:3
Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)      4:3
Чернозем (Черноземен) - Тракия 06 (Стамболийски)          0:1
11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Борислав (Първомай)                    1:0
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Вихър (Белозем)      4:3
Сокол (Пъдарско) - Спортист (Голям чардак)                1:1
Калояново (Калояново) - Кричим (Кричим)                   1:3
Марица 2003 (Маноле) - Марица (Пловдив)                   0:0

                           XIII кръг

17 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Марица (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                       0:0
Спортист (Голям чардак) - Калояново (Калояново)           4:2
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол (Пъдарско)               2:1
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Чернозем (Черноземен)  1:1
Вихър (Белозем) - Житница (Житница)                       1:3
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)  5:0 сл.*
* - прекратен в 5' при 2:0, когато играч на гостите, започнали мача с 7 футболисти,
    се контузва. На Евроколеж е присъдена служебна победа с 5:0.
Борислав (Първомай) - Сокол (Марково)                     7:0
18 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Кричим (Кричим) - Марица 2003 (Маноле)                    1:1

                           XIV кръг

24 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Чернозем (Черноземен) - Вихър (Белозем)                   4:0
Марица (Пловдив) - Кричим (Кричим)                        5:0 сл.*
* - прекратен в 76' при 2:0 по вина на гостите.
25 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Атлетик (Куклен) - Сокол (Марково)                        0:1
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Борислав (Първомай)  2:2
Сокол (Пъдарско) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)       1:2
Калояново (Калояново) - Тракия 06 (Стамболийски)          1:2
Марица 2003 (Маноле) - Спортист (Голям чардак)            4:2
29 ноември 2012, четвъртък, 18:00 ч:
в Оризари:
Житница (Житница) - Евроколеж (Пловдив)                   1:7

                           XV кръг

1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Спортист (Голям чардак) - Марица (Пловдив)                2:1
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица 2003 (Маноле)           4:0
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Калояново (Калояново)  0:1
Вихър (Белозем) - Сокол (Пъдарско)                        1:0
Борислав (Първомай) - Житница (Житница)                   5:1
Сокол (Марково) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)      5:3
2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Кричим (Кричим) - Атлетик (Куклен)                        2:3
2 декември 2012, неделя, 18:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Чернозем (Черноземен)               6:0

                           XVI кръг

23 февруари 2013, събота, 15:00 ч:
Сокол (Марково) - Житница (Житница)                       1:2
1 март 2013, петък, 19:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Пъдарско)                    3:0 сл.
2 март 2013, събота, 15:00 ч:
Борислав (Първомай) - Чернозем (Черноземен)               2:0
Вихър (Белозем) - Калояново (Калояново)                   4:1
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Марица 2003 (Маноле)   2:0
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Пловдив)               0:4
Спортист (Голям чардак) - Кричим (Кричим)                 2:0
3 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)     4:0

                           XVII кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Спортист (Голям чардак) - Атлетик (Куклен)                4:0
Житница (Житница) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)    5:1
10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Кричим (Кричим) - Тракия 06 (Стамболийски)                6:0
Марица (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)       1:0
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Белозем)                    0:1
Калояново (Калояново) - Евроколеж (Пловдив)               0:1
Сокол (Пъдарско) - Борислав (Първомай)                    3:3
Чернозем (Черноземен) - Сокол (Марково)                   0:2

                           XVIII кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Сокол (Марково) - Сокол (Пъдарско)                        1:0
Борислав (Първомай) - Калояново (Калояново)               0:0
Евроколеж (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)                3:0
Вихър (Белозем) - Марица (Пловдив)                        1:3
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Кричим (Кричим)        2:4
Тракия 06 (Стамболийски) - Спортист (Голям чардак)        1:2
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Житница (Житница)                      0:0
Сокол (кв.Долни Воден,Асеновград) - Чернозем (Черноземен) 1:2

                           XIX кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Тракия 06 (Стамболийски) - Атлетик (Куклен)               0:2
Спортист (Голям чардак) - Секирово (кв.Секирово,Раковски) 0:0
Марица (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                    0:0
Чернозем (Черноземен) - Житница (Житница)                 1:0
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Кричим (Кричим) - Вихър (Белозем)                         3:0 сл.
Марица 2003 (Маноле) - Борислав (Първомай)                1:0
Калояново (Калояново) - Сокол (Марково)                   2:0
Сокол (Пъдарско) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)     2:0

                           XX кръг

29 март 2013, петък, 19:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Кричим (Кричим)                     3:0
30 март 2013, събота, 15:00 ч:
в Калояново:
Житница (Житница) - Сокол (Пъдарско)                      3:0
Сокол (Марково) - Марица 2003 (Маноле)                    1:2
Борислав (Първомай) - Марица (Пловдив)                    0:0
Вихър (Белозем) - Спортист (Голям чардак)                 3:3
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Тракия 06 (Стамб.)     3:0
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Чернозем (Черноземен)                  1:0
Сокол (кв.Долни Воден,Асеновград) - Калояново (Калояново) 2:2

                           XXI кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Атлетик (Куклен)       1:0
Тракия 06 (Стамболийски) - Вихър (Белозем)                4:3
Спортист (Голям чардак) - Евроколеж (Пловдив)             3:3
Марица (Пловдив) - Сокол (Марково)                        1:1
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Кричим (Кричим) - Борислав (Първомай)                     1:0
Марица 2003 (Маноле) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) отложен *
* - отложен заради наводнен терен.
Калояново (Калояново) - Житница (Житница)                 1:0
Сокол (Пъдарско) - Чернозем (Черноземен)                  3:0 сл.*
* - прекратен в 70' при 0:0.
17 април 2013, сряда, 18:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) 4:1

                           XXII кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Калояново (Калояново)             2:0
Житница (Житница) - Марица 2003 (Маноле)                  1:1
Сокол (Марково) - Кричим (Кричим)                         1:0
Борислав (Първомай) - Спортист (Голям чардак)             0:0
Евроколеж (Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)            7:0
Вихър (Белозем) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        4:2
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Марица (Пловдив)     5:0 сл.
17 април 2013, сряда, 18:00 ч:                     0:0
Атлетик (Куклен) - Сокол (Пъдарско)

                           XXI кръг - отложен мач

17 април 2013, сряда, 18:00 ч:
Марица 2003 (Маноле) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) 4:1

                           XXIII кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Вихър (Белозем) - Атлетик (Куклен)                        1:0
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Евроколеж (Пловдив)    0:0
Тракия 06 (Стамболийски) - Борислав (Първомай)            0:6 сл.
Спортист (Голям чардак) - Сокол (Марково)                 2:2
Марица (Пловдив) - Житница (Житница)                      4:0
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Кричим (Кричим) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)      3:0
Марица 2003 (Маноле) - Чернозем (Черноземен)              1:2
Калояново (Калояново) - Сокол (Пъдарско)                  4:1

                           XXIV кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Марица (Пловдив)                  0:0
Житница (Житница) - Кричим (Кричим)                       1:0
Сокол (Марково) - Тракия 06 (Стамболийски)                9:0 сл.*
* - прекратен в 53' при 6:0, когато гостите остават с 6 човека на терена.
Борислав (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)    2:1
Евроколеж (Пловдив) - Вихър (Белозем)                     5:0
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Калояново (Калояново)                  5:2
Сокол (Пъдарско) - Марица 2003 (Маноле)                   1:2
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Спортист (Г.чардак)  анулиран *
* - прекратен в 85' при 2:2 по вина и на двата отбора, в последствие анулиран.

                           XXV кръг

1 май 2013, сряда, 19:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Атлетик (Куклен)                    1:0
Марица 2003 (Маноле) - Калояново (Калояново)              5:1
4 май 2013, събота, 17:00 ч:
Кричим (Кричим) - Чернозем (Черноземен)                   4:1
4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Вихър (Белозем) - Борислав (Първомай)                     3:2
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол (Марково)        2:0
Тракия 06 (Стамболийски) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)     3:2
Спортист (Голям чардак) - Житница (Житница)               3:1
Марица (Пловдив) - Сокол (Пъдарско)                       2:2

                           XXVI кръг

10 май 2013, петък, 18:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Марица 2003 (Маноле)                   2:3
Калояново (Калояново) - Марица (Пловдив)                  0:2
Сокол (Пъдарско) - Кричим (Кричим)                        0:2
Чернозем (Черноземен) - Спортист (Голям чардак)           2:1
Житница (Житница) - Тракия 06 (Стамболийски)              4:0
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Секирово (кв.Секирово, Рак)  3:2
Сокол (Марково) - Вихър (Белозем)                         3:1
Борислав (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)                 0:0

                           XXVII кръг

15 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Борислав (Първомай) - Атлетик (Куклен)                    4:1
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково)                     2:0
Вихър (Белозем) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)      5:1
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница)      0:4 сл.
Тракия 06 (Стамболийски) - Чернозем (Черноземен)          3:0
Спортист (Голям чардак) - Сокол (Пъдарско)                3:4
Кричим (Кричим) - Калояново (Калояново)                   3:0 сл.
Марица (Пловдив) - Марица 2003 (Маноле)                   2:0

                           XXVIII кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Чернозем (Черноземен) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)  1:4
Житница (Житница) - Вихър (Белозем)                       0:1
Сокол (Марково) - Борислав (Първомай)                     1:3
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Марица (Пловдив)                       3:2
Марица 2003 (Маноле) - Кричим (Кричим)                    0:2
Калояново (Калояново) - Спортист (Голям чардак)           5:1
Сокол (Пъдарско) - Тракия 06 (Стамболийски)               2:0
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)  1:5

                           XXIX кръг

23 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Житница (Житница)                   4:5
25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Сокол (Марково) - Атлетик (Куклен)                        0:6
Борислав (Първомай) - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)  7:0
Вихър (Белозем) - Чернозем (Черноземен)                   0:4
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол (Пъдарско)       1:1
Тракия 06 (Стамболийски) - Калояново (Калояново)          1:6
Спортист (Голям чардак) - Марица 2003 (Маноле)            3:1
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Кричим (Кричим) - Марица (Пловдив)                        3:0 сл.

                           XXX кръг

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Марица (Пловдив) - Спортист (Голям чардак)                4:0
Чернозем (Черноземен) - Евроколеж (Пловдив)               4:2
Житница (Житница) - Борислав (Първомай)                   1:2
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Атлетик (Куклен) - Кричим (Кричим)                        2:3
Марица 2003 (Маноле) - Тракия 06 (Стамболийски)           3:0 сл.
Калояново (Калояново) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)  1:0
Сокол (Пъдарско) - Вихър (Белозем)                        2:1
Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) - Сокол (Марково)      3:0 сл.

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - изток 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Момино (Момино село)               30   27   2   1  116:23   83 <-  Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Марица (Милево)                    30   19   4   7   98:22   61
 3. Вихър (Войводиново)                30   17   9   4   76:27   60
 4. Светкавица (Манолско Конаре)       30   18   3   9   57:34   57
 5. Траките 2007 (Скутаре)             29   16   8   5   57:23   56
 6. Марица 1951 (кв.Любеново,Първомай) 30   15   8   7   54:38   53
 7. Марица 2006 (Градина)              30   15   6   9   63:44   51
 8. Ботев (кв.Дебър, Първомай)         30   15   5  10   52:50   50
 9. Ботев (Рогош)                      30   15   3  12   52:49   48
10. Поповица (Поповица)                30   12   7  11   46:44   43 [+]
11. Садово (Садово)                    30   11   5  14   45:48   38 <-
12. Караджалово 2011 (Караджалово)     30    7   2  21   35:74   23
13. Стряма 2001 (Стряма)               30    5   4  21   27:85   19
14. Тракия 2012 (Бяла река)            30    4   0  26   37:97   12 [+]
15. Зенит 2012 (Православен)           30    4   0  26   22:134  12 [+]
16. Христо Ботев (Чешнегирово)         29    5   2  22   26:71   17 <- [*]

Бележки
  - "Б" ОФГ е реорганизирана от четири на три регионални групи.
  - Марица (Пловдив), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Тракия 2008 (Нови извор), 10-ти през изминалия сезон; е преместен в "Б" ОФГ -
югозапад.
  - Садово (Садово), 6-ти; и Христо Ботев (Чешнегирово), 9-ти в "Б" ОФГ - юг
през изминалия сезон; са преместени в "Б" ОФГ - изток.
  - Момино (Момино село), 1-ви в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон; е преместен
в "Б" ОФГ - изток.
  - Поповица (Поповица), Зенит 2012 (Православен) и Тракия 2012 (Бяла река) се
включват в групата.
  - Зенит 2012 (Православен) играе домакинските си мачове в Бяла река.
  - Христо Ботев (Чешнегирово) се отказва от участие след XXIV кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Мачът от XII кръг Христо Ботев (Чешнегирово) - Траките 2007 (Скутаре) е анулиран.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Светкавица (М.Конаре)  2:1
Момино (Момино село) - Траките 2007 (Скутаре)             1:0
Марица 2006 (Градина) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)        0:4
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Стряма 2001 (Стряма) - Марица (Милево)                    1:1
Зенит 2012 (Православен) - Христо Ботев (Чешнегирово)     3:1
Ботев (Рогош) - Вихър (Войводиново)                       3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Поповица (Поповица) - Тракия 2012 (Бяла река)             4:1
Садово (Садово) - Караджалово 2011 (Караджалово)          3:0

                           II кръг

12 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Марица (Милево) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)              8:1
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица 2006 (Градина)    1:2
Тракия 2012 (Бяла река) - Садово (Садово)                 1:3
Вихър (Войводиново) - Поповица (Поповица)                 4:1
Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (Рогош)                    4:0 сл.*
* - прекратен в 36' при 1:0 по вина на гостите.
Светкавица (Манолско Конаре) - Момино (Момино село)       0:3
Хр.Ботев (Чешнегирово) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:3 сл.
Стряма 2001 (Стряма) - Зенит 2012 (Православен)           5:1

                           III кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Стряма 2001 (Стряма)   3:1
Момино (Момино село) - Христо Ботев (Чешнегирово)         3:0 сл.
Марица 2006 (Градина) - Тракия 2012 (Бяла река)           5:2
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Зенит 2012 (Православен) - Марица (Милево)                1:6
Ботев (Рогош) - Светкавица (Манолско Конаре)              3:0 сл.
Поповица (Поповица) - Траките 2007 (Скутаре)              1:1
Садово (Садово) - Вихър (Войводиново)                     1:1
Ботев (кв.Дебър, Първ.) - Караджалово 2011 (Караджалово)  4:0

                           IV кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Марица (Милево) - Караджалово 2011 (Караджалово)         10:1
Тракия 2012 (Бяла река) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)      0:2
Светкавица (Манолско Конаре) - Поповица (Поповица)        0:0
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Марица 2006 (Градина)               0:1
Траките 2007 (Скутаре) - Садово (Садово)                  2:4
Христо Ботев (Чешнегирово) - Ботев (Рогош)                1:1
Стряма 2001 (Стряма) - Момино (Момино село)               0:4
Зенит 2012 (Православен) - Марица 1951 (кв.Любеново)      0:1

                           V кръг

26 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Марица (Милево)     2:0
Момино (Момино село) - Зенит 2012 (Православен)           3:0 сл.
Ботев (Рогош) - Стряма 2001 (Стряма)                      3:0 сл.
Поповица (Поповица) - Христо Ботев (Чешнегирово)          1:3
Садово (Садово) - Светкавица (Манолско Конаре)            0:1
Марица 2006 (Градина) - Траките 2007 (Скутаре)            1:1
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Вихър (Войводиново)          1:1
Караджалово 2011 (Караджалово) - Тракия 2012 (Бяла река)  3:2

                           VI кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Марица (Милево) - Тракия 2012 (Бяла река)                 3:0 сл.
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2006 (Градина)      1:0
Марица 1951 (кв.Любеново,Първомай) - Момино (Момино село) 1:6
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Караджалово 2011 (Караджалово)      3:0 сл.
Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)       3:0
Христо Ботев (Чешнегирово) - Садово (Садово)              2:2
Стряма 2001 (Стряма) - Поповица (Поповица)                0:1
Зенит 2012 (Православен) - Ботев (Рогош)                  2:0

                           VII кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Момино (Момино село) - Марица (Милево)                    4:1
Марица 2006 (Градина) - Христо Ботев (Чешнегирово)        1:0
Караджалово 2011 (Караджалово) - Траките 2007 (Скутаре)   0:0
Тракия 2012 (Бяла река) - Вихър (Войводиново)             0:7
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Рогош) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)       1:0
Поповица (Поповица) - Зенит 2012 (Православен)            5:1
Садово (Садово) - Стряма 2001 (Стряма)                    3:1
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Светкавица (Манолско Конаре) 3:2

                           VIII кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Марица (Милево) - Вихър (Войводиново)                     4:1
Светкавица (М.Конаре) - Караджалово 2011 (Караджалово)    5:2
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Поповица (Поповица) 2:1
Момино (Момино село) - Ботев (Рогош)                      7:2
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Тракия 2012 (Бяла река)          5:2
Христо Ботев (Чешнегирово) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)   2:3
Стряма 2001 (Стряма) - Марица 2006 (Градина)              1:0
Зенит 2012 (Православен) - Садово (Садово)                0:6

                           IX кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Марица 2006 (Градина) - Зенит 2012 (Православен)          7:0 сл.*
* - прекратен в 84' при 4:3, когато гостите напускат терена. На Марица 2006
    е присъдена служебна победа със 7:0.
Караджалово 2011 (Караджалово) - Хр.Ботев (Чешнегирово)   3:0 сл.*
* - гостите предоставят нередовни медицински документи.
Тракия 2012 (Бяла река) - Светкавица (Манолско Конаре)    0:1
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Рогош) - Марица (Милево)                           2:1
Поповица (Поповица) - Момино (Момино село)                0:1
Садово (Садово) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     2:1
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Стряма 2001 (Стряма)         1:1
Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре)              1:1

                           X кръг

27 октомври 2012, събота, 14:30 ч:
Марица (Милево) - Траките 2007 (Скутаре)                  3:0
Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войводиново)        1:2
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Марица 2006 (Градина)  2:2
Момино (Момино село) - Садово (Садово)                    3:0
28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Христо Ботев (Чешнегирово) - Тракия 2012 (Бяла река)      4:2
Стряма 2001 (Стряма) - Караджалово 2011 (Караджалово)     2:0
Зенит 2012 (Православен) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)     0:4
Ботев (Рогош) - Поповица (Поповица)                       2:3

                           XI кръг

3 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Марица 2006 (Градина) - Момино (Момино село)              2:5
Караджалово 2011 (Караджалово) - Зенит 2012 (Православен) 5:1
Тракия 2012 (Бяла река) - Стряма 2001 (Стряма)            1:3
4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Поповица (Поповица) - Марица (Милево)                     1:1
Садово (Садово) - Ботев (Рогош)                           2:0
Ботев (кв.Дебър, Първ) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ)  1:1
Вихър (Войводиново) - Христо Ботев (Чешнегирово)          4:1
Траките 2007 (Скутаре) - Светкавица (Манолско Конаре)     0:0

                           XII кръг

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Марица (Милево) - Светкавица (Манолско Конаре)            0:2
Марица 1951 (кв.Любеново,Първ.) - Караджалово 2011 (Кар.) 3:1
Момино (Момино село) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)         4:2
11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Христо Ботев (Чешнегирово) - Траките 2007 (Скутаре)       анулиран *
* - прекратен в 68' при 0:0 по вина и на двата отбора. В последствие анулиран.
Стряма 2001 (Стряма) - Вихър (Войводиново)                0:3
Зенит 2012 (Православен) - Тракия 2012 (Бяла река)        1:9
Ботев (Рогош) - Марица 2006 (Градина)                     0:0
Поповица (Поповица) - Садово (Садово)                     0:0

                           XIII кръг

17 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Марица 2006 (Градина) - Поповица (Поповица)               5:0 сл.*
* - прекратен в 90' при 2:1 по вина на гостите. Отборът на Поповица е наказан с лишаване от
    домакинство за 1 мач.
Караджалово 2011 (Караджалово) - Момино (Момино село)     2:3
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица 1951 (кв.Любеново,Първ.) 0:3 сл.*
* - прекратен в 40' при 0:0 заради нахлуване на терена на публика на домакините.
Светкавица (Манолско Конаре) - Христо Ботев (Чешнегирово) 3:0 сл.
18 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Садово (Садово) - Марица (Милево)                         0:1
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Ботев (Рогош)                1:0
Вихър (Войводиново) - Зенит 2012 (Православен)            8:0
Траките 2007 (Скутаре) - Стряма 2001 (Стряма)             4:0

                           XIV кръг

24 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Марица (Милево) - Христо Ботев (Чешнегирово)              3:0 сл.
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Вихър (Войводиново) 1:1
Момино (Момино село) - Тракия 2012 (Бяла река)            3:0 сл.*
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
25 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Стряма 2001 (Стряма) - Светкавица (Манолско Конаре)       1:4
Зенит 2012 (Православен) - Траките 2007 (Скутаре)         0:3
Ботев (Рогош) - Караджалово 2011 (Караджалово)            3:0 сл.
в Милево: *
Поповица (Поповица) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)          0:3 сл.**
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Поповица.
** - първоначално 0:0, в последствие на Поповица е присъдена служебна загуба с 0:3
     заради участие на наказан футболист.
Садово (Садово) - Марица 2006 (Градина)                   0:1

                           XV кръг

1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Марица 2006 (Градина) - Марица (Милево)                   2:1
Караджалово 2011 (Караджалово) - Поповица (Поповица)      0:0
Тракия 2012 (Бяла река) - Ботев (Рогош)                   2:4
Светкавица (Манолско Конаре) - Зенит 2012 (Православен)   3:0 сл.
2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Садово (Садово)              3:2
Вихър (Войводиново) - Момино (Момино село)                2:2
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:1
Христо Ботев (Чешнегирово) - Стряма 2001 (Стряма)         5:0 сл.*
* - прекратен в 30' при 2:0 по вина на гостите.

                           XVI кръг

2 март 2013, събота, 15:00 ч:
Марица (Милево) - Стряма 2001 (Стряма)                    5:0
Светкавица (М.Конаре) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)  1:1
Вихър (Войводиново) - Ботев (Рогош)                       3:1
Тракия 2012 (Бяла река) - Поповица (Поповица)             0:3
Караджалово 2011 (Караджалово) - Садово (Садово)          1:0
3 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Христо Ботев (Чешнегирово) - Зенит 2012 (Православен)     3:0 сл.*
* - гостите предоставят нередовни медицински документи.
Траките 2007 (Скутаре) - Момино (Момино село)             2:3
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица 2006 (Градина)        0:0

                           XVII кръг

9 март 2013, събота, 11:00 ч:
Момино (Момино село) - Светкавица (Манолско Конаре)       4:0
9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Марица 2006 (Градина) - Караджалово 2011 (Караджалово)    3:0 сл.
в Караджалово:
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) - Хр.Ботев (Чешнегирово) 3:0 сл.
10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Марица (Милево)              1:0
Садово (Садово) - Тракия 2012 (Бяла река)                 3:1
в Милево:
Поповица (Поповица) - Вихър (Войводиново)                 1:1
Ботев (Рогош) - Траките 2007 (Скутаре)                    0:2
Зенит 2012 (Православен) - Стряма 2001 (Стряма)           3:1

                           XVIII кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Марица (Милево) - Зенит 2012 (Православен)               13:0
Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (Рогош)              6:0
Вихър (Войводиново) - Садово (Садово)                     1:0
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица 2006 (Градина)           2:3
Караджалово 2011 (Караджалово) - Ботев (кв.Дебър, Първ.)  1:2
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Стряма 2001 (Стряма) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.)   0:1
Христо Ботев (Чешнегирово) - Момино (Момино село)         0:2
Траките 2007 (Скутаре) - Поповица (Поповица)              2:0

                           XIX кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Караджалово 2011 (Караджалово) - Марица (Милево)          3:0 сл.
Марица 2006 (Градина) - Вихър (Войводиново)               1:1
Момино (Момино село) - Стряма 2001 (Стряма)               4:0
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Зенит 2012 (Прав.)  7:0
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Тракия 2012 (Бяла река)      5:1
Садово (Садово) - Траките 2007 (Скутаре)                  1:3
Поповица (Поповица) - Светкавица (Манолско Конаре)        1:2
Ботев (Рогош) - Христо Ботев (Чешнегирово)                3:1

                           XX кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Марица (Милево) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай)     4:0
Светкавица (Манолско Конаре) - Садово (Садово)            4:2
Вихър (Войводиново) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)          1:0
Тракия 2012 (Бяла река) - Караджалово 2011 (Караджалово)  1:3
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Зенит 2012 (Православен) - Момино (Момино село)           1:12
Стряма 2001 (Стряма) - Ботев (Рогош)                      1:1
Христо Ботев (Чешнегирово) - Поповица (Поповица)          0:3 сл.
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 2006 (Градина)            3:1

                           XXI кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Тракия 2012 (Бяла река) - Марица (Милево)                 0:6
Караджалово 2011 (Караджалово) - Вихър (Войводиново)      1:2
Марица 2006 (Градина) - Светкавица (Манолско Конаре)      1:2
Момино (Момино село) - Марица 1951 (кв.Любеново,Първомай) 5:1
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Траките 2007 (Скутаре)       0:1
Садово (Садово) - Христо Ботев (Чешнегирово)              отложен *
* - отложен заради наводнен терен.
в Милево:
Поповица (Поповица) - Стряма 2001 (Стряма)                5:1
Ботев (Рогош) - Зенит 2012 (Православен)                  4:2
1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Садово (Садово) - Христо Ботев (Чешнегирово)              3:0 сл.

                           XXII кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Марица (Милево) - Момино (Момино село)                    0:0
Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (кв.Дебър, Първомай) 3:0
Вихър (Войводиново) - Тракия 2012 (Бяла река)             7:0
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Ботев (Рогош)       1:0
Зенит 2012 (Православен) - Поповица (Поповица)            0:4 сл.
Стряма 2001 (Стряма) - Садово (Садово)                    1:1
Христо Ботев (Чешнегирово) - Марица 2006 (Градина)        1:4
Траките 2007 (Скутаре) - Караджалово 2011 (Караджалово)   3:0 сл.

                           XXIII кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Марица (Милево)                     0:0 *
* - на 24 април СТК присъжда на Вихър служебна победа с 3:0 за нередовен играч в отбора на гостите,
    на 29 април обаче след жалба от Марица СТК възстановява първоначалния резултат.
Тракия 2012 (Бяла река) - Траките 2007 (Скутаре)          0:3
Караджалово 2011 (Караджалово) - Светкавица (М.Конаре)    1:2
Марица 2006 (Градина) - Стряма 2001 (Стряма)              8:0
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Христо Ботев (Чешнегирово)   2:0
Садово (Садово) - Зенит 2012 (Православен)                2:1
Поповица (Поповица) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 2:1
Ботев (Рогош) - Момино (Момино село)                      3:0 сл.*
* - неигран, на 23 април СТК анулира мача, но в последствие на 29 април СТК променя решението си и
    присъжда служебна победа с 3:0 за домакините.

                           XXIV кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Марица (Милево) - Ботев (Рогош)                           5:0
Момино (Момино село) - Поповица (Поповица)                4:1
Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) - Садово (Садово)     3:0 сл.
Светкавица (Манолско Конаре) - Тракия 2012 (Бяла река)    3:0 сл.
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Зенит 2012 (Православен) - Марица 2006 (Градина)          1:2
Стряма 2001 (Стряма) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)         1:3
Хр.Ботев (Чешнегирово) - Караджалово 2011 (Караджалово)   2:1
Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войводиново)              2:2

* - Христо Ботев (Чешнегирово) се отказва от участие след XXIV кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XXI кръг - отложен мач

1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Садово (Садово) - Христо Ботев (Чешнегирово)              3:0 сл.

                           XXV кръг

4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Вихър (Войводиново) - Светкавица (Манолско Конаре)        2:1
Тракия 2012 (Бяла река) - Христо Ботев (Чешнегирово)      3:0 сл.
Караджалово 2011 (Караджалово) - Стряма 2001 (Стряма)     4:2
Марица 2006 (Градина) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първ)   3:3
5 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Милево)                  0:2
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Зенит 2012 (Православен)     3:0
Садово (Садово) - Момино (Момино село)                    2:6
Поповица (Поповица) - Ботев (Рогош)                       3:0 сл.*
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.

                           XXVI кръг

9 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Ботев (Рогош) - Садово (Садово)                           3:0 сл.
Момино (Момино село) - Марица 2006 (Градина)              7:0
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ) - Ботев (кв.Дебър, Първ)  1:1
Зенит 2012 (Православен) - Караджалово 2011 (Караджалово) 4:1
Стряма 2001 (Стряма) - Тракия 2012 (Бяла река)            1:3
Христо Ботев (Чешнегирово) - Вихър (Войводиново)          0:3 сл.
Светкавица (Манолско Конаре) - Траките 2007 (Скутаре)     0:1
15 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Марица (Милево) - Поповица (Поповица)                     6:0

                           XXVII кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Милево)            0:5
Вихър (Войводиново) - Стряма 2001 (Стряма)                6:0
Тракия 2012 (Бяла река) - Зенит 2012 (Православен)        4:0
Караджалово 2011 (Карадж.) - Марица 1951 (кв.Люб., Първ.) 1:3
Марица 2006 (Градина) - Ботев (Рогош)                     1:2
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Траките 2007 (Скутаре) - Христо Ботев (Чешнегирово)       3:0 сл.
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Момино (Момино село)         1:8
Садово (Садово) - Поповица (Поповица)                     0:0

                           XXVIII кръг

22 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Марица (Милево) - Садово (Садово)                         3:0 сл.
Поповица (Поповица) - Марица 2006 (Градина)               0:3
Ботев (Рогош) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)                5:1
Момино (Момино село) - Караджалово 2011 (Караджалово)     3:0 сл.
Марица 1951 (кв.Любеново,Първомай) - Тракия 2012 (Б.река) 3:0
Зенит 2012 (Православен) - Вихър (Войводиново)            0:6
Стряма 2001 (Стряма) - Траките 2007 (Скутаре)             0:4
Христо Ботев (Чешнегирово) - Светкавица (Манолско Конаре) 0:3 сл.

                           XXIX кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Светкавица (Манолско Конаре) - Стряма 2001 (Стряма)       3:0 сл.
Вихър (Войводиново) - Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 3:0 сл.
Тракия 2012 (Бяла река) - Момино (Момино село)            0:3 сл.
Караджалово 2011 (Караджалово) - Ботев (Рогош)            0:3 сл.
Марица 2006 (Градина) - Садово (Садово)                   4:1
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Христо Ботев (Чешнегирово) - Марица (Милево)              0:3 сл.
Траките 2007 (Скутаре) - Зенит 2012 (Православен)         3:0 сл.
Ботев (кв.Дебър, Първомай) - Поповица (Поповица)          0:2

                           XXX кръг

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Марица (Милево) - Марица 2006 (Градина)                   3:0 сл.
Момино (Момино село) - Вихър (Войводиново)                3:0 сл.
Марица 1951 (кв.Любеново, Първ) - Траките 2007 (Скутаре)  0:0
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Садово (Садово) - Ботев (кв.Дебър, Първомай)              2:0
Поповица (Поповица) - Караджалово 2011 (Караджалово)      3:0 сл.
Ботев (Рогош) - Тракия 2012 (Бяла река)                   3:0 сл.
Зенит 2012 (Православен) - Светкавица (Манолско Конаре)   0:3 сл.
Стряма 2001 (Стряма) - Христо Ботев (Чешнегирово)         3:0 сл.

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - северозапад 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър (Строево)                    30   26   1   3  103:11   79     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Металик 1938 (Сопот)               30   23   5   2   93:16   74
 3. Сокол (Крислово)                   30   17   3  10   66:52   54
 4. Тракия (Царимир)                   30   17   3  10   81:56   54 [-]
 5. Средногорец (Брезово)              30   15   6   9   65:37   51
 6. Войнягово (Войнягово)              30   15   6   9   48:37   51
 7. Ведраре (Ведраре)                  30   14   6  10   61:52   48
 8. Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        30   13   3  14   53:71   42
 9. Ситалк (Старосел)                  30   13   1  16   57:70   40 [*]
10. Раковски (Раковски)                30   10   5  15   54:64   35 [+]
11. Вихър (Войсил)                     30    8   6  16   43:66   30
12. Радиново 2006 (Радиново)           30    7   7  16   50:79   28 [+]
13. Победа (Царацово)                  30    7   4  19   35:84   25 <-
14. Труд (Труд)                        30    7   4  19   31:67   25
15. Тракиец 2001 (Калековец)           30    7   4  19   31:72   25
16. Спортинг (Бенковски)               30    6   6  18   41:78   24 [+]

Бележки
  - "Б" ОФГ е реорганизирана от четири на три регионални групи. В новообразуваната
"Б" ОФГ - северозапад влизат почти изцяло отбори от бившата "Б" ОФГ - север.
  - Тракия (Царимир), 16-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон; изпада в "Б" ОФГ -
северозапад.
  - Момино (Момино село), 1-ви в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон; е преместен
в "Б" ОФГ - изток.
  - Победа (Царацово), 7-ми в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; е преместен в
"Б" ОФГ - северозапад.
  - Радиново 2006 (Радиново), Спортинг (Бенковски) и Раковски (Раковски)
се включват в групата.
  - Старосел 2008 (Старосел), 9-ти в "Б" ОФГ - север през изминалия сезон; се
преименува на Ситалк.
  - Спортинг (Бенковски) играе домакинските си мачове през есента в Костиево, а през
пролетта - във Войсил.
  - Раковски (Раковски) играе домакинските си мачове в кв.Секирово, Раковски.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Победа (Царацово)                  3:0 сл.
Вихър (Строево) - Радиново 2006 (Радиново)                3:0 сл.*
* - гостите предоставят нередовен медицински документ.
Средногорец (Брезово) - Тракиец 2001 (Калековец)          3:2
в Крислово: *
Ситалк (Старосел) - Сокол (Крислово)                      1:4
* - в Крислово по взаимна договорка, ответният мач от XVI кръг се играе в Старосел.
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Войсил) - Спортинг (Бенковски)                     2:2
Войнягово (Войнягово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       3:0
Тракия (Царимир) - Труд (Труд)                            5:1
Раковски (Раковски) - Ведраре (Ведраре)                   1:2

                           II кръг

12 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Победа (Царацово) - Ведраре (Ведраре)                     0:3 сл.
Сокол (Крислово) - Раковски (Раковски)                    2:1
Труд (Труд) - Ситалк (Старосел)                           0:3
Тракиец 2001 (Калековец) - Тракия (Царимир)               3:1
Радиново 2006 (Радиново) - Средногорец (Брезово)          0:7
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Вихър (Строево)             1:0
Спортинг (Бенковски) - Войнягово (Войнягово)              2:3
Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Войсил)                     5:0

                           III кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Вихър (Строево) - Спортинг (Бенковски)                    7:0
Средногорец (Брезово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       6:0 сл.*
* - прекратен на полувремето при 3:0. На Средногорец е присъдена служебна победа с 6:0.
Ситалк (Старосел) - Тракиец 2001 (Калековец)              3:0
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Вихър (Войсил) - Победа (Царацово)                        1:3
Войнягово (Войнягово) - Металик 1938 (Сопот)              1:2
Тракия (Царимир) - Радиново 2006 (Радиново)               2:2
Раковски (Раковски) - Труд (Труд)                         3:0 сл.
Ведраре (Ведраре) - Сокол (Крислово)                      3:1

                           IV кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Радиново 2006 (Радиново) - Ситалк (Старосел)              2:3
Металик 1938 (Сопот) - Вихър (Строево)                    2:1
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Победа (Царацово) - Сокол (Крислово)                      1:6
Труд (Труд) - Ведраре (Ведраре)                           0:3
Тракиец 2001 (Калековец) - Раковски (Раковски)            5:1
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракия (Царимир)            7:2
Спортинг (Бенковски) - Средногорец (Брезово)              0:2
Вихър (Войсил) - Войнягово (Войнягово)                    1:1

                           V кръг

26 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Войнягово (Войнягово) - Победа (Царацово)                 3:0 сл.
Вихър (Строево) - Вихър (Войсил)                          8:0
Средногорец (Брезово) - Металик 1938 (Сопот)              0:0
Тракия (Царимир) - Спортинг (Бенковски)                   5:3
Ситалк (Старосел) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)           1:2
Раковски (Раковски) - Радиново 2006 (Радиново)            4:1
Ведраре (Ведраре) - Тракиец 2001 (Калековец)              1:1
Сокол (Крислово) - Труд (Труд)                            3:2

                           VI кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Радиново 2006 (Радиново) - Ведраре (Ведраре)              2:7
Металик 1938 (Сопот) - Тракия (Царимир)                   5:1
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Победа (Царацово) - Труд (Труд)                           1:0
Тракиец 2001 (Калековец) - Сокол (Крислово)               0:2
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Раковски (Раковски)         2:2
Спортинг (Бенковски) - Ситалк (Старосел)                  4:0
Вихър (Войсил) - Средногорец (Брезово)                    0:1
Войнягово (Войнягово) - Вихър (Строево)                   0:5

                           VII кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Вихър (Строево) - Победа (Царацово)                       5:1
Средногорец (Брезово) - Войнягово (Войнягово)             3:0 сл.
Ситалк (Старосел) - Металик 1938 (Сопот)                  0:3
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Тракия (Царимир) - Вихър (Войсил)                         3:1
Раковски (Раковски) - Спортинг (Бенковски)                6:1
Ведраре (Ведраре) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)           2:3
Сокол (Крислово) - Радиново 2006 (Радиново)               5:1
Труд (Труд) - Тракиец 2001 (Калековец)                    1:1

                           VIII кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Радиново 2006 (Радиново) - Труд (Труд)                    4:0 сл.*
* - прекратен в 15' при 1:0 по вина на гостите.
Металик 1938 (Сопот) - Раковски (Раковски)                3:0 сл.
Вихър (Строево) - Средногорец (Брезово)                   5:1
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Победа (Царацово) - Тракиец 2001 (Калековец)              2:1
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Крислово)            1:3
Спортинг (Бенковски) - Ведраре (Ведраре)                  1:6
Вихър (Войсил) - Ситалк (Старосел)                        3:2
Войнягово (Войнягово) - Тракия (Царимир)                  2:1

                           IX кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Победа (Царацово)                 8:0 сл.*
* - прекратен в 42' при 5:0, когато гостите напускат терена. На Средногорец
    е присъдена служебна победа с 8:0.
Ситалк (Старосел) - Войнягово (Войнягово)                 1:2
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Тракия (Царимир) - Вихър (Строево)                        3:0
Раковски (Раковски) - Вихър (Войсил)                      3:1
Ведраре (Ведраре) - Металик 1938 (Сопот)                  1:4
Сокол (Крислово) - Спортинг (Бенковски)                   4:1
Труд (Труд) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                 1:3
Тракиец 2001 (Калековец) - Радиново 2006 (Радиново)       1:0

                           X кръг

27 октомври 2012, събота, 14:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Сокол (Крислово)                   1:1
Вихър (Строево) - Ситалк (Старосел)                      10:0
Средногорец (Брезово) - Тракия (Царимир)                  3:0 сл.
28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Победа (Царацово) - Радиново 2006 (Радиново)              0:3
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракиец 2001 (Калековец)    4:3
Спортинг (Бенковски) - Труд (Труд)                        2:0
Вихър (Войсил) - Ведраре (Ведраре)                        2:2
Войнягово (Войнягово) - Раковски (Раковски)               5:1

                           XI кръг

3 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Ситалк (Старосел) - Средногорец (Брезово)                 1:3
Радиново 2006 (Радиново) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)    6:3
4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Тракия (Царимир) - Победа (Царацово)                      3:0 сл.
Раковски (Раковски) - Вихър (Строево)                     0:2
Ведраре (Ведраре) - Войнягово (Войнягово)                 1:1
Сокол (Крислово) - Вихър (Войсил)                         4:2
Труд (Труд) - Металик 1938 (Сопот)                        1:0
Тракиец 2001 (Калековец) - Спортинг (Бенковски)           1:0

                           XII кръг

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Тракиец 2001 (Калековец)          10:0
Вихър (Строево) - Ведраре (Ведраре)                       3:0
Средногорец (Брезово) - Раковски (Раковски)               1:1
11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Победа (Царацово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)           4:1
Спортинг (Бенковски) - Радиново 2006 (Радиново)           2:4
Вихър (Войсил) - Труд (Труд)                              1:0
Войнягово (Войнягово) - Сокол (Крислово)                  3:0 сл.
Тракия (Царимир) - Ситалк (Старосел)                      7:2

                           XIII кръг

17 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Ситалк (Старосел) - Победа (Царацово)                     5:1
Радиново 2006 (Радиново) - Металик 1938 (Сопот)           0:4
18 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Раковски (Раковски) - Тракия (Царимир)                    0:4
Ведраре (Ведраре) - Средногорец (Брезово)                 4:0
Сокол (Крислово) - Вихър (Строево)                        1:3
Труд (Труд) - Войнягово (Войнягово)                       2:1
Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър (Войсил)                 1:0
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Спортинг (Бенковски)        2:3

                           XIV кръг

24 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        3:0 сл.*
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
Вихър (Строево) - Труд (Труд)                             3:0 сл.*
* - гостите предварително заявяват, че няма да се явят.
Средногорец (Брезово) - Сокол (Крислово)                  5:0
Ситалк (Старосел) - Раковски (Раковски)                   1:0
25 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Победа (Царацово) - Спортинг (Бенковски)                  4:1
Вихър (Войсил) - Радиново 2006 (Радиново)                 0:2
Войнягово (Войнягово) - Тракиец 2001 (Калековец)          4:0
Тракия (Царимир) - Ведраре (Ведраре)                      1:1

                           XV кръг

1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Радиново 2006 (Радиново) - Войнягово (Войнягово)          0:0
2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Раковски (Раковски) - Победа (Царацово)                   3:0 сл.
Ведраре (Ведраре) - Ситалк (Старосел)                     3:0 сл.
Сокол (Крислово) - Тракия (Царимир)                       0:2
Труд (Труд) - Средногорец (Брезово)                       3:0
Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър (Строево)                0:3 сл.
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Вихър (Войсил)              3:0
Спортинг (Бенковски) - Металик 1938 (Сопот)               0:4

                           XVI кръг

2 март 2013, събота, 15:00 ч:
Радиново 2006 (Радиново) - Вихър (Строево)                0:3 сл.*
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
в Старосел: *
Сокол (Крислово) - Ситалк (Старосел)                      2:1
* - в Старосел по взаимна договорка от I кръг.
3 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Победа (Царацово) - Металик 1938 (Сопот)                  1:1
Спортинг (Бенковски) - Вихър (Войсил)                     1:2
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Войнягово (Войнягово)       1:1
Тракиец 2001 (Калековец) - Средногорец (Брезово)          1:2
Труд (Труд) - Тракия (Царимир)                            2:4
Ведраре (Ведраре) - Раковски (Раковски)                   2:1

                           XVII кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Ситалк (Старосел) - Труд (Труд)                           4:0
Средногорец (Брезово) - Радиново 2006 (Радиново)          2:2
Вихър (Строево) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)             3:0 сл.
10 март 2013, неделя, 13:00 ч:
Раковски (Раковски) - Сокол (Крислово)                    0:1
10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Ведраре (Ведраре) - Победа (Царацово)                     3:0 сл.
Тракия (Царимир) - Тракиец 2001 (Калековец)               6:1
Войнягово (Войнягово) - Спортинг (Бенковски)              2:0
Вихър (Войсил) - Металик 1938 (Сопот)                     1:4 *
* - заради инциденти по време на мача Вихър е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.

                           XVIII кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Войнягово (Войнягово)              3:0
Радиново 2006 (Радиново) - Тракия (Царимир)               отложен
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Победа (Царацово) - Вихър (Войсил)                        1:2
Спортинг (Бенковски) - Вихър (Строево)                    0:2
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Средногорец (Брезово)       0:5 сл.
* - прекратен по вина на домакините в 80' при 2:2. Вихър е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
Тракиец 2001 (Калековец) - Ситалк (Старосел)              2:0
Труд (Труд) - Раковски (Раковски)                         3:0 сл.*
* - прекратен в 65' при 0:1, когато гостите атакуват съдията, протестирайки срещу отсъдена от него
    дузпа за домакините.
Сокол (Крислово) - Ведраре (Ведраре)                      3:0 сл.
1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Радиново 2006 (Радиново) - Тракия (Царимир)               0:3 сл.

                           XIX кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Ситалк (Старосел) - Радиново 2006 (Радиново)              3:0
Средногорец (Брезово) - Спортинг (Бенковски)              0:0
Вихър (Строево) - Металик 1938 (Сопот)                    1:1
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Сокол (Крислово) - Победа (Царацово)                      3:0
Ведраре (Ведраре) - Труд (Труд)                           3:0 сл.
Раковски (Раковски) - Тракиец 2001 (Калековец)            2:1
Тракия (Царимир) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            6:1
Войнягово (Войнягово) - Вихър (Войсил)                    2:0

                           XX кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Средногорец (Брезово)              2:0
Радиново 2006 (Радиново) - Раковски (Раковски)            7:1
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Победа (Царацово) - Войнягово (Войнягово)                 0:0
в Радиново: *
Вихър (Войсил) - Вихър (Строево)                          0:3 сл.**
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Вихър (Войсил).
** - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Спортинг (Бенковски) - Тракия (Царимир)                   0:2
в Царимир: *
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Ситалк (Старосел)           2:3
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Вихър.
Тракиец 2001 (Калековец) - Ведраре (Ведраре)              0:2
Труд (Труд) - Сокол (Крислово)                            2:1

                           XXI кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Ситалк (Старосел) - Спортинг (Бенковски)                  6:0
Средногорец (Брезово) - Вихър (Войсил)                    0:2
Вихър (Строево) - Войнягово (Войнягово)                   3:0 сл.
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Труд (Труд) - Победа (Царацово)                           2:2
Сокол (Крислово) - Тракиец 2001 (Калековец)               отложен
* - отложен заради наводнен терен.
Ведраре (Ведраре) - Радиново 2006 (Радиново)              1:1
Раковски (Раковски) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)         3:0
Тракия (Царимир) - Металик 1938 (Сопот)                   0:3 сл.*
* - първоначално 2:1, в последствие на Тракия е присъдена служебна загуба заради използване на нередовен играч.
1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Сокол (Крислово) - Тракиец 2001 (Калековец)               3:0 сл.

                           XXII кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Ситалк (Старосел)                  5:1
Радиново 2006 (Радиново) - Сокол (Крислово)               5:5
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Победа (Царацово) - Вихър (Строево)                       0:6
Войнягово (Войнягово) - Средногорец (Брезово)             2:0
Вихър (Войсил) - Тракия (Царимир)                         2:3
Спортинг (Бенковски) - Раковски (Раковски)                1:1
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Ведраре (Ведраре)           3:1
Тракиец 2001 (Калековец) - Труд (Труд)                    1:5

                           XXIII кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Ситалк (Старосел) - Вихър (Войсил)                        3:0
Средногорец (Брезово) - Вихър (Строево)                   1:3
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Победа (Царацово)              5:1
Труд (Труд) - Радиново 2006 (Радиново)                    3:1
Сокол (Крислово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            3:0 сл.
Ведраре (Ведраре) - Спортинг (Бенковски)                  3:1
Раковски (Раковски) - Металик 1938 (Сопот)                1:4
Тракия (Царимир) - Войнягово (Войнягово)                  1:1

                           XXIV кръг

24 април 2013, сряда, 17:00 ч:
Металик 1938 (Сопот) - Ведраре (Ведраре)                  7:0
27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Вихър (Строево) - Тракия (Царимир)                        3:0 сл.
Радиново 2006 (Радиново) - Тракиец 2001 (Калековец)       0:0
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Победа (Царацово) - Средногорец (Брезово)                 3:0 сл.
Войнягово (Войнягово) - Ситалк (Старосел)                 0:3 сл.
Вихър (Войсил) - Раковски (Раковски)                      2:2
Спортинг (Бенковски) - Сокол (Крислово)                   6:2
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Труд (Труд)                 2:1

                           XVIII кръг - отложен мач

1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Радиново 2006 (Радиново) - Тракия (Царимир)               0:3 сл.

                           XXI кръг - отложен мач

1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Сокол (Крислово) - Тракиец 2001 (Калековец)               3:0 сл.

                           XXV кръг

4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Радиново 2006 (Радиново) - Победа (Царацово)              4:3
Ситалк (Старосел) - Вихър (Строево)                       0:1
5 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)    0:1
Труд (Труд) - Спортинг (Бенковски)                        0:0
Сокол (Крислово) - Металик 1938 (Сопот)                   0:3 сл.
Ведраре (Ведраре) - Вихър (Войсил)                        1:1
Раковски (Раковски) - Войнягово (Войнягово)               4:1
Тракия (Царимир) - Средногорец (Брезово)                  3:0 сл.

                           XXVI кръг

8 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Победа (Царацово) - Тракия (Царимир)                      отложен
Средногорец (Брезово) - Ситалк (Старосел)                 3:0 сл.
Вихър (Строево) - Раковски (Раковски)                     3:0
Войнягово (Войнягово) - Ведраре (Ведраре)                 2:0
Вихър (Войсил) - Сокол (Крислово)                         3:0 сл.
Металик 1938 (Сопот) - Труд (Труд)                        3:0 сл.
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Радиново 2006 (Радиново)    2:0
15 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Спортинг (Бенковски) - Тракиец 2001 (Калековец)           отложен
22 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Победа (Царацово) - Тракия (Царимир)                      0:3 сл.
Спортинг (Бенковски) - Тракиец 2001 (Калековец)           2:1

                           XXVII кръг

11 май 2013, събота, 18:00 ч:
Радиново 2006 (Радиново) - Спортинг (Бенковски)           1:1
Ситалк (Старосел) - Тракия (Царимир)                      4:2
15 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Победа (Царацово)           3:0 сл.
Тракиец 2001 (Калековец) - Металик 1938 (Сопот)           0:0
Труд (Труд) - Вихър (Войсил)                              2:2
Сокол (Крислово) - Войнягово (Войнягово)                  3:0 сл.
Ведраре (Ведраре) - Вихър (Строево)                       0:3 сл.
15 май 2013, сряда, 20:00 ч:
Раковски (Раковски) - Средногорец (Брезово)               2:2

                           XXVIII кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Средногорец (Брезово) - Ведраре (Ведраре)                 3:0 сл.
Вихър (Строево) - Сокол (Крислово)                        3:0 сл.
Металик 1938 (Сопот) - Радиново 2006 (Радиново)           5:2
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Победа (Царацово) - Ситалк (Старосел)                     1:1
Тракия (Царимир) - Раковски (Раковски)                    5:2
Войнягово (Войнягово) - Труд (Труд)                       3:0 сл.
Вихър (Войсил) - Тракиец 2001 (Калековец)                 8:0
Спортинг (Бенковски) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        2:2

                           XXVI кръг - отложени мачове

22 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Победа (Царацово) - Тракия (Царимир)                      0:3 сл.
Спортинг (Бенковски) - Тракиец 2001 (Калековец)           2:1

                           XXIX кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Спортинг (Бенковски) - Победа (Царацово)                  отложен
Радиново 2006 (Радиново) - Вихър (Войсил)                 0:3 сл.
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Металик 1938 (Сопот)        0:3 сл.
Тракиец 2001 (Калековец) - Войнягово (Войнягово)          0:2
Труд (Труд) - Вихър (Строево)                             0:5
Сокол (Крислово) - Средногорец (Брезово)                  1:1
Ведраре (Ведраре) - Тракия (Царимир)                      4:2
Раковски (Раковски) - Ситалк (Старосел)                   6:0 сл.
30 май 2013, четвъртък, 18:30 ч:
Спортинг (Бенковски) - Победа (Царацово)                  2:4

                           XXX кръг

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Ситалк (Старосел) - Ведраре (Ведраре)                     5:2
Средногорец (Брезово) - Труд (Труд)                       3:0 сл.
Вихър (Строево) - Тракиец 2001 (Калековец)                3:0 сл.
Металик 1938 (Сопот) - Спортинг (Бенковски)               0:3 сл.
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Победа (Царацово) - Раковски (Раковски)                   2:3
Тракия (Царимир) - Сокол (Крислово)                       1:3
Войнягово (Войнягово) - Радиново 2006 (Радиново)          3:0 сл.
Вихър (Войсил) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)              1:4

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - югозапад 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Рафо спор (Стоево)                 26   24   0   2   70:15   72     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Спартак (Ново село)                26   22   0   4   85:18   66 <-
 3. Лидер (Ягодово)                    26   21   0   5   76:31   63 [*]
 4. Младост (Златовръх)                26   14   2  10   49:35   44
 5. Тополово (Тополово)                26   13   1  12   46:46   40
 6. Тракия 2008 (Нови извор)           26   12   3  11   45:37   39 <-
 7. Марица (Ясно поле)                 26   10   4  12   44:55   34 [+]
 8. Лъки 2004 (Лъки)                   26   11   0  15   45:49   33
 9. Чайка Конуш 2000 (Конуш)           26   10   0  16   32:56   30
10. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   26    9   1  16   43:52   28 <-
11. Тракиец (Катуница)                 26    9   1  16   36:56   28
12. Спартак 2008 (Избеглии)            26    7   1  18   39:66   22
13. Въча (Кадиево)                     26    6   4  16   29:61   22 <-
14. Космос (Боянци)                    26    5   1  20   24:86   16

Бележки
  - "Б" ОФГ е реорганизирана от четири на три регионални групи. В новообразуваната
"Б" ОФГ - югозапад влизат почти изцяло отбори от бившите "Б" ОФГ - запад и "Б" ОФГ - юг.
  - Космос (Куртово Конаре), 1-ви в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон и
спечелил място в "А" ОФГ за този сезон; и Кричим (Кричим), 15-и в "А" ОФГ през
изминалия сезон и изпадащ в "Б" ОФГ - югозапад за този сезон; се обединяват преди
началото на сезона. Новият отбор е Кричим (Кричим) и играе на мястото на Космос в "А" ОФГ.
  - Садово (Садово), 6-ти; и Христо Ботев (Чешнегирово), 9-ти в "Б" ОФГ - юг
през изминалия сезон; са преместени в "Б" ОФГ - изток.
  - Победа (Царацово), 7-ми в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; е преместен в
"Б" ОФГ - северозапад.
  - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград), 2-ри; Спартак (Ново село), 4-ти; и Въча
(Кадиево), 9-ти в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; са преместени в "Б" ОФГ - югозапад.
  - Тракия 2008 (Нови извор), 10-ти в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон; е
преместен в "Б" ОФГ - югозапад.
  - Алтай спорт (Асеновград), 11-ти в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Бенковски (Куртово Конаре), 3-ти; Брестовица (Брестовица), 5-ти; Костиево (Костиево), 6-ти;
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пловдив), 8-ми; и Олимпик (Пловдив), 10-ти в "Б" ОФГ - запад през
изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Марица (Ясно поле) се включва в групата.
  - Лидер 2004 (Ягодово), 2-ри в "Б" ОФГ - юг през изминалия сезон; се преименува на Лидер.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Тракия 2008 (Н.извор)  3:0 сл.
Спартак 2008 (Избеглии) - Въча (Кадиево)                  3:0 сл.
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Младост (Златовръх)                     2:3
Марица (Ясно поле) - Рафо спор (Стоево)                   0:1
Тополово (Тополово) - Спартак (Ново село)                 2:1
в Лъки: *
Космос (Боянци) - Лъки 2004 (Лъки)                        2:6
* - в Лъки по взаимна договорка на двата отбора, ответният мач от XIV кръг се играе в Боянци.
Тракиец (Катуница) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)             0:2

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)            отложен
Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак 2008 (Избеглии)        9:1
Спартак (Ново село) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    3:0 сл.
Рафо спор (Стоево) - Тополово (Тополово)                  3:0 сл.
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Лъки 2004 (Лъки) - Тракиец (Катуница)                     3:1
Въча (Кадиево) - Космос (Боянци)                          3:1
Лидер (Ягодово) - Марица (Ясно поле)                      6:0
2 март 2013, събота, 15:00 ч:
Младост (Златовръх) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)            6:1

                           III кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Тополово (Тополово) - Лидер (Ягодово)                     0:2
Спартак 2008 (Избеглии) - Спартак (Ново село)             0:6
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Лъки 2004 (Лъки)               2:1
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Марица (Ясно поле) - Младост (Златовръх)                  0:2
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Рафо спор (Стоево)     2:3
Космос (Боянци) - Тракия 2008 (Нови извор)                2:1
Тракиец (Катуница) - Въча (Кадиево)                       0:3 сл.

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Лъки 2004 (Лъки)                    2:0
Тракия 2008 (Нови извор) - Тракиец (Катуница)             3:0 сл.
Спартак (Ново село) - Космос (Боянци)                     7:0
Рафо спор (Стоево) - Спартак 2008 (Избеглии)              2:1
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Въча (Кадиево) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)                 3:2
Лидер (Ягодово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)        4:2
Марица (Ясно поле) - Тополово (Тополово)                  1:1

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Тополово (Тополово) - Младост (Златовръх)                 2:1
Спартак 2008 (Избеглии) - Лидер (Ягодово)                 2:3
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тракия 2008 (Нови извор)       1:0
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Марица (Ясно поле)     1:1
Космос (Боянци) - Рафо спор (Стоево)                      0:7 сл.*
* - прекратен в 80' при 1:4, когато домакините напускат терена.
Тракиец (Катуница) - Спартак (Ново село)                  0:5
Лъки 2004 (Лъки) - Въча (Кадиево)                         3:2

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Младост (Златовръх) - Въча (Кадиево)                      3:0 сл.
Тракия 2008 (Нови извор) - Лъки 2004 (Лъки)               4:0
Спартак (Ново село) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)            2:0
Рафо спор (Стоево) - Тракиец (Катуница)                   3:0 сл.
Тополово (Тополово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    4:1
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Лидер (Ягодово) - Космос (Боянци)                        13:0
Марица (Ясно поле) - Спартак 2008 (Избеглии)              4:0

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Младост (Златовръх)    2:1
Спартак 2008 (Избеглии) - Тополово (Тополово)             0:2
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Рафо спор (Стоево)             1:2
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Космос (Боянци) - Марица (Ясно поле)                      0:3
Тракиец (Катуница) - Лидер (Ягодово)                      2:3
Лъки 2004 (Лъки) - Спартак (Ново село)                    0:2
Въча (Кадиево) - Тракия 2008 (Нови извор)                 0:1

                           VIII кръг

27 октомври 2012, събота, 14:30 ч:
Младост (Златовръх) - Тракия 2008 (Нови извор)            0:0
Спартак (Ново село) - Въча (Кадиево)                      3:0 сл.
Рафо спор (Стоево) - Лъки 2004 (Лъки)                     3:0 сл.
Тополово (Тополово) - Космос (Боянци)                     3:0 сл.
Гоце Делчев (кв.Горни Воден,Ас) - Спартак 2008 (Избеглии) 3:0 сл.
28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Лидер (Ягодово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)                3:1
Марица (Ясно поле) - Тракиец (Катуница)                   2:1

                           IX кръг

3 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Спартак 2008 (Избеглии) - Младост (Златовръх)             0:1
Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак (Ново село)            0:3 сл.*
* - първоначално 2:1, в последствие на Тракия 2008 е присъдена служебна загуба с 0:3
    заради използването на нередовни играчи.
4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Космос (Боянци) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)        0:4 сл.*
* - прекратен в 75' при 2:1 по вина на домакините.
Тракиец (Катуница) - Тополово (Тополово)                  2:1
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Марица (Ясно поле)             1:2
Лъки 2004 (Лъки) - Лидер (Ягодово)                        0:1
Въча (Кадиево) - Рафо спор (Стоево)                       0:3 сл.

                           X кръг

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Младост (Златовръх) - Спартак (Ново село)                 5:0
Рафо спор (Стоево) - Тракия 2008 (Нови извор)             3:0 сл.*
* - гостите предварително обявяват, че няма да се явят.
Тополово (Тополово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)            5:0
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Тракиец (Катуница)     4:2
Спартак 2008 (Избеглии) - Космос (Боянци)                 0:3
11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Лидер (Ягодово) - Въча (Кадиево)                          4:0
Марица (Ясно поле) - Лъки 2004 (Лъки)                     2:0

                           XI кръг

17 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Гоце Делчев (кв.Г.Воден, Ас)   3:2
Тракия 2008 (Нови извор) - Лидер (Ягодово)                2:1
Спартак (Ново село) - Рафо спор (Стоево)                  3:0 сл.
18 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Космос (Боянци) - Младост (Златовръх)                     0:2
Тракиец (Катуница) - Спартак 2008 (Избеглии)              1:0
Лъки 2004 (Лъки) - Тополово (Тополово)                    6:0
Въча (Кадиево) - Марица (Ясно поле)                       3:3

                           XII кръг

24 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Младост (Златовръх) - Рафо спор (Стоево)                  0:3 сл.*
* - домакините предварително обявяват, че няма да се явят.
Тополово (Тополово) - Въча (Кадиево)                      5:0 сл.*
* - прекратен в 89' при 2:3 по вина на гостите.
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Лъки 2004 (Лъки)       0:3 сл.
* - домакините предварително обявяват, че няма да се явят.
Спартак 2008 (Избеглии) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)        0:1
25 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Лидер (Ягодово) - Спартак (Ново село)                     2:0
Марица (Ясно поле) - Тракия 2008 (Нови извор)             2:2
Космос (Боянци) - Тракиец (Катуница)                      0:3 сл.
* - домакините предварително обявяват, че няма да се явят.

                           XIII кръг

1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Космос (Боянци)                3:0 сл.
Тракия 2008 (Нови извор) - Тополово (Тополово)            6:0 сл.*
* - прекратен на почивката при 3:0, след като гостите не излизат за игра през второто полувреме.
Рафо спор (Стоево) - Лидер (Ягодово)                      3:1
2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Тракиец (Катуница) - Младост (Златовръх)                  0:3 сл.*
* - прекратен в 53' при 2:0 по вина на домакините. Тракиец е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача.
Лъки 2004 (Лъки) - Спартак 2008 (Избеглии)                4:2
Въча (Кадиево) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)         3:0 сл.
Спартак (Ново село) - Марица (Ясно поле)                  4:2

                           II кръг - отложен мач

2 март 2013, събота, 15:00 ч:
Младост (Златовръх) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)            6:1

                           XIV кръг

9 март 2013, събота, 11:30 ч:
Тракия 2008 (Нови извор) - Гоце Делчев (кв.Г.Воден, Ас)   2:0
9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Младост (Златовръх) - Лидер (Ягодово)                     0:1
Рафо спор (Стоево) - Марица (Ясно поле)                   3:2
Спартак (Ново село) - Тополово (Тополово)                 4:0
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тракиец (Катуница)             1:0
10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Въча (Кадиево) - Спартак 2008 (Избеглии)                  3:1
в Боянци: *
Лъки 2004 (Лъки) - Космос (Боянци)                        0:3
* - в Боянци по взаимна договорка от I кръг.

                           XV кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Младост (Златовръх)            5:0
Спартак 2008 (Избеглии) - Тракия 2008 (Нови извор)        2:2
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Спартак (Ново село)    0:3 сл.
Тополово (Тополово) - Рафо спор (Стоево)                  3:0 сл.
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
в Ягодово: *
Тракиец (Катуница) - Лъки 2004 (Лъки)                     5:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Тракиец.
Космос (Боянци) - Въча (Кадиево)                          1:1
Марица (Ясно поле) - Лидер (Ягодово)                      0:1

                           XVI кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Младост (Златовръх) - Марица (Ясно поле)                  2:3
Лидер (Ягодово) - Тополово (Тополово)                     1:0
Рафо спор (Стоево) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)     3:1
Спартак (Ново село) - Спартак 2008 (Избеглии)             3:0 сл.
Тракия 2008 (Нови извор) - Космос (Боянци)                3:0 сл.
Въча (Кадиево) - Тракиец (Катуница)                       0:0
Лъки 2004 (Лъки) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)               3:0 сл.

                           XVII кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Въча (Кадиево)                 3:0 сл.
Спартак 2008 (Избеглии) - Рафо спор (Стоево)              1:2
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Лидер (Ягодово)        2:3
Тополово (Тополово) - Марица (Ясно поле)                  4:1
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Лъки 2004 (Лъки) - Младост (Златовръх)                    1:2
на неутрален терен: *
Тракиец (Катуница) - Тракия 2008 (Нови извор)             2:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Тракиец.
Космос (Боянци) - Спартак (Ново село)                     0:3 сл. *
* - прекратен в 83' при 0:0, когато публика на домакините нахлува на терена.
    Космос е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача. В последствие наказанието
    е намалено на 2 мача.

                           XVIII кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Тополово (Тополово)                 3:0
Рафо спор (Стоево) - Космос (Боянци)                      3:0 сл.
Спартак (Ново село) - Тракиец (Катуница)                  3:1
Тракия 2008 (Нови извор) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)       3:0 сл.
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Марица (Ясно поле) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)     4:1
Лидер (Ягодово) - Спартак 2008 (Избеглии)                 4:2
Въча (Кадиево) - Лъки 2004 (Лъки)                         0:3 сл.*
* - първоначално отложен заради наводнен терен, в последствие на Въча е присъдена служебна загуба с 0:3.

                           XIX кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Спартак (Ново село)            0:3
Спартак 2008 (Избеглии) - Марица (Ясно поле)              5:3
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Тополово (Тополово)    4:0
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Въча (Кадиево) - Младост (Златовръх)                      3:3
Лъки 2004 (Лъки) - Тракия 2008 (Нови извор)               6:0 сл.
Тракиец (Катуница) - Рафо спор (Стоево)                   0:3 сл.*
* - първоначално 2:2, в последствие на Тракиец е присъдена служебна загуба с 0:3 за нередовен състезател.
на неутрален терен: *
Космос (Боянци) - Лидер (Ягодово)                         0:3 сл.
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Космос.

                           XX кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Младост (Златовръх) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    2:1
Тополово (Тополово) - Спартак 2008 (Избеглии)             4:1
Рафо спор (Стоево) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)             3:0 сл.
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Марица (Ясно поле) - Космос (Боянци)                      3:0 сл.
Лидер (Ягодово) - Тракиец (Катуница)                      4:0
Спартак (Ново село) - Лъки 2004 (Лъки)                    3:0 сл.*
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.
Тракия 2008 (Нови извор) - Въча (Кадиево)                 3:0 сл.*
* - гостите предварително уведомяват, че няма да се явят.

                           XXI кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Тракия 2008 (Нови извор) - Младост (Златовръх)            1:0
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Лидер (Ягодово)                2:4
Спартак 2008 (Избеглии) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден,Ас) 3:0 сл.
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Въча (Кадиево) - Спартак (Ново село)                      1:5
Лъки 2004 (Лъки) - Рафо спор (Стоево)                     0:2
Тракиец (Катуница) - Марица (Ясно поле)                   5:1
на неутрален терен: *
Космос (Боянци) - Тополово (Тополово)                     3:0 сл.
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Космос.

                           XXII кръг

4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Младост (Златовръх) - Спартак 2008 (Избеглии)             5:1
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Космос (Боянци)        3:0 сл.
Тополово (Тополово) - Тракиец (Катуница)                  3:1
Рафо спор (Стоево) - Въча (Кадиево)                       3:0 сл.
Спартак (Ново село) - Тракия 2008 (Нови извор)            3:0 сл.
5 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Марица (Ясно поле) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)             3:0 сл.
Лидер (Ягодово) - Лъки 2004 (Лъки)                        3:0 сл.

                           XXIII кръг

9 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Спартак (Ново село) - Младост (Златовръх)                 3:0 сл.
Тракия 2008 (Нови извор) - Рафо спор (Стоево)             0:3 сл.
Въча (Кадиево) - Лидер (Ягодово)                          0:3 сл.
Лъки 2004 (Лъки) - Марица (Ясно поле)                     3:0 сл.*
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тополово (Тополово)            2:1
Тракиец (Катуница) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)     2:1
Космос (Боянци) - Спартак 2008 (Избеглии)                 1:3

                           XXIV кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Младост (Златовръх) - Космос (Боянци)                     3:0 сл.
Спартак 2008 (Избеглии) - Тракиец (Катуница)              3:0 сл.
Гоце Делчев (кв.Г.Воден, Ас) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)   3:0 сл.
Тополово (Тополово) - Лъки 2004 (Лъки)                    3:0 сл.
Рафо спор (Стоево) - Спартак (Ново село)                  3:0 сл.
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Марица (Ясно поле) - Въча (Кадиево)                       2:1
Лидер (Ягодово) - Тракия 2008 (Нови извор)                2:0

                           XXV кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Рафо спор (Стоево) - Младост (Златовръх)                  3:0 сл.
Спартак (Ново село) - Лидер (Ягодово)                     7:2
Тракия 2008 (Нови извор) - Марица (Ясно поле)             2:0
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Спартак 2008 (Избеглии)        0:3 сл.
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Въча (Кадиево) - Тополово (Тополово)                      3:0 сл.
Лъки 2004 (Лъки) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)       3:0 сл.
Тракиец (Катуница) - Космос (Боянци)                      5:4

                           XXVI кръг

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Младост (Златовръх) - Тракиец (Катуница)                  0:3 сл.
Спартак 2008 (Избеглии) - Лъки 2004 (Лъки)                5:0
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Въча (Кадиево)         3:0 сл.
Тополово (Тополово) - Тракия 2008 (Нови извор)            3:0 сл.
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Космос (Боянци) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)                4:1
Марица (Ясно поле) - Спартак (Ново село)                  0:6
Лидер (Ягодово) - Рафо спор (Стоево)                      0:3 сл.

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com