bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Перник 2012/13


ОФГ Перник - север 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Струма (Кралев дол)                16   11   4   1   42:18   37
-------------------------------------------------------------------
 2. Габер (Габровдол)                  16   12   1   3   59:26   37
 3. Пирин (Земен)                      16    9   2   5   32:20   29
 4. Големи връх (Долна Секирна)        16    8   2   6   32:42   26 [+]
 5. Дружба (Мещица)                    16    7   3   6   36:29   24
 6. Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    16    7   2   7   30:33   23
 7. Спортист (Драгичево)               16    5   2   9   30:38   17 [+]
 8. Солей 97 (кв.Калкас, Перник)       16    0   3  13   13:45    3 <-
 9. Ботев 1 (Батановци)                16    2   3  11   13:36    9 [*]
 -. Минерал (Рударци)                   0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Черногорец 1946 (Ноевци), 9-ти през изминалия сезон; е преместен в Западната подгрупа.
  - Солей 97 (кв.Калкас, Перник), 6-ти в Западната подгрупа през изминалия сезон; е
преместен в Северната подгрупа.
  - Партизан (Ярджиловци), 2-ри; и Миньор 1919 (Перник), 10-ти; и Морена (Кладница), 11-ти
през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Големи връх (Долна Секирна) и Спортист (Драгичево) се включват в групата.
  - Минерал (Рударци) се отказва от участие след I кръг без да има изигран мач.
Противниците му по програма до края на първенството почиват.
  - Ботев 1 (Батановци) се отказва от участие след XIV кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 11:00 ч:
Габер (Габровдол) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)       5:2
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Струма (Кралев дол) - Спортист (Драгичево)                3:1
Пирин (Земен) - Дружба (Мещица)                           1:0
Минерал (Рударци) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)          анулиран *
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след отказването на Минерал.
Големи връх (Долна Секирна) - Ботев 1 (Батановци)         2:0

* - Минерал (Рударци) се отказва от участие след I кръг без да има изигран мач.
Противниците му по програма до края на първенството почиват.

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Ботев 1 (Батановци)     1:0
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Големи връх (Д.Секирна)    2:2
Габер (Габровдол) - Струма (Кралев дол)                   2:2
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Дружба (Мещица) - Минерал (Рударци)                       анулиран *
* - анулиран заради отказването на Минерал.
Спортист (Драгичево) - Пирин (Земен)                      2:2

                           III кръг

23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Струма (Кралев дол) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)     1:1
Пирин (Земен) - Габер (Габровдол)                         отложен
Големи връх (Долна Секирна) - Дружба (Мещица)             0:4
Ботев 1 (Батановци) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)        3:1
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Пирин (Земен) - Габер (Габровдол)                         2:1
Спортист (Драгичево)                                      почива

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 11:00 ч:
Струма (Кралев дол) - Пирин (Земен)                       2:0
29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Солей 97 (кв.Калкас,Пк) 1:0
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Дружба (Мещица) - Ботев 1 (Батановци)                     4:1
Спортист (Драгичево) - Големи връх (Долна Секирна)        1:3
Габер (Габровдол)                                         почива

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Дружба (Мещица)            отложен
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Пирин (Земен) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)           3:0
Големи връх (Долна Секирна) - Габер (Габровдол)           2:1
Ботев 1 (Батановци) - Спортист (Драгичево)                4:0
10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Дружба (Мещица)            0:3
Струма (Кралев дол)                                       почива

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Дружба (Мещица)         1:4
Габер (Габровдол) - Ботев 1 (Батановци)                   5:2
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Спортист (Драгичево) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)       5:0
Струма (Кралев дол) - Големи връх (Долна Секирна)         3:0
Пирин (Земен)                                             почива

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Габер (Габровдол)          2:3
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Големи връх (Долна Секирна) - Пирин (Земен)               3:2
Ботев 1 (Батановци) - Струма (Кралев дол)                 0:2
Дружба (Мещица) - Спортист (Драгичево)                    3:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник)                           почива

                           VIII кръг

27 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Спортист (Драгичево)    0:0
Габер (Габровдол) - Дружба (Мещица)                       4:2
28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Струма (Кралев дол) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)        1:0
Пирин (Земен) - Ботев 1 (Батановци)                       0:0
Големи връх (Долна Секирна)                               почива

                           IX кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Пирин (Земен)              0:1
4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Големи връх (Долна Секирна) - Рудничар (кв.Б.вода, Пк)    5:2
Дружба (Мещица) - Струма (Кралев дол)                     2:2
Спортист (Драгичево) - Габер (Габровдол)                  1:2
Ботев 1 (Батановци)                                       почива

                           III кръг - отложен мач

11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Пирин (Земен) - Габер (Габровдол)                         2:1

                           V кръг - отложен мач

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Дружба (Мещица)            0:3

                           X кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Габер (Габровдол)       1:3
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Спортист (Драгичево) - Струма (Кралев дол)                4:3
в Дрен:
Дружба (Мещица) - Пирин (Земен)                           4:3
Ботев 1 (Батановци) - Големи връх (Долна Секирна)         отложен *
* - отложен заради участието на футболистите на гостите в традиционен
    кукерски събор.
Солей 97 (кв.Калкас, Перник)                              почива
по-късно:
Ботев 1 (Батановци) - Големи връх (Долна Секирна)         0:3

                           XI кръг

31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)     1:3
Големи връх (Долна Секирна) - Солей 97 (кв.Калкас, Пк)    3:1
Пирин (Земен) - Спортист (Драгичево)                      2:0
Струма (Кралев дол) - Габер (Габровдол)                   2:0
Дружба (Мещица)                                           почива

                           XII кръг

6 април 2013, събота, 16:30 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Струма (Кралев дол)     отложен
Габер (Габровдол) - Пирин (Земен)                         3:2
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Ботев 1 (Батановци)        1:1
7 април 2013, неделя, 16:30 ч:
в Брезник:
Дружба (Мещица) - Големи връх (Долна Секирна)             1:1
4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Струма (Кралев дол)     3:5
Спортист (Драгичево)                                      почива

                           XIII кръг

13 април 2013, събота, 16:30 ч:
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Рудничар (кв.Б.вода, Пк)   0:1
14 април 2013, неделя, 16:30 ч:
Ботев 1 (Батановци) - Дружба (Мещица)                     0:0
Големи връх (Долна Секирна) - Спортист (Драгичево)        2:1
Пирин (Земен) - Струма (Кралев дол)                       1:2
Габер (Габровдол)                                         почива

                           XIV кръг

20 април 2013, събота, 16:30 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Пирин (Земен)           2:4
Габер (Габровдол) - Големи връх (Долна Секирна)           9:1
21 април 2013, неделя, 16:30 ч:
Спортист (Драгичево) - Ботев 1 (Батановци)                5:1
Дружба (Мещица) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)            8:1
Струма (Кралев дол)                                       почива

* - Ботев 1 (Батановци) се отказва от участие след XIV кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XV кръг

27 април 2013, събота, 16:30 ч:
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Спортист (Драгичево)       1:5
28 април 2013, неделя, 16:30 ч:
Дружба (Мещица) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)         0:3 сл.
Ботев 1 (Батановци) - Габер (Габровдол)                   0:3 сл.
Големи връх (Долна Секирна) - Струма (Кралев дол)         2:6
Пирин (Земен)                                             почива

                           XII кръг - отложен мач

4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Струма (Кралев дол)     3:5

                           XVI кръг

9 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Пирин (Земен) - Големи връх (Долна Секирна)               3:1
Струма (Кралев дол) - Ботев 1 (Батановци)                 3:0 сл.
Габер (Габровдол) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)          3:2
Спортист (Драгичево) - Дружба (Мещица)                    3:0 сл.*
* - гостите губят служебни заради вътрешни спорове между двамата ръководители на клуба,
    в резултат на които единият от тях скрива картотеките на футболистите.
Рудничар (кв.Бела вода, Перник)                           почива

                           XVII кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Струма (Кралев дол)        2:2
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Спортист (Драгичево) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    0:3
Дружба (Мещица) - Габер (Габровдол)                       1:6
Ботев 1 (Батановци) - Пирин (Земен)                       0:3 сл.
Големи връх (Долна Секирна)                               почива

                           XVIII кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Големи връх (Д.Секирна) 6:2
Габер (Габровдол) - Спортист (Драгичево)                  9:2
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Пирин (Земен) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)              3:0
Струма (Кралев дол) - Дружба (Мещица)                     3:0 сл.
Ботев 1 (Батановци)                                       почива

нагоре


ОФГ Перник - запад 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Банище)                    18   17   1   0   66:12   52
-------------------------------------------------------------------
 2. Черногорец 1946 (Ноевци)           18   12   2   4   68:30   38 <-
 3. Енергетик (Перник)                 18    9   7   2   40:14   34
 4. Чорни 1920 (Брезник)               18    9   4   5   39:23   31
 5. Ерма (Трън)                        18    8   4   6   44:27   28
 6. Китка (Витановци)                  18    6   3   9   32:43   21
 7. Студена (Студена)                  18    5   3  10   28:43   18
 8. Буря (Кошарево)                    18    5   2  11   32:59   17 [+]
 9. Маниш (кв.Църква, Перник)          18    4   2  12   24:53   14 [*]
10. Западно ехо (Бегуновци)            18    1   0  17    6:75    3 [*]

Бележки
  - Солей 97 (кв.Калкас, Перник), 6-ти през изминалия сезон; е преместен в Северната подгрупа.
  - Черногорец 1946 (Ноевци), 9-ти в Северната подгрупа през изминалия сезон; е преместен
в Западната подгрупа.
  - Дивотино (Дивотино), 9-ти през изминалия сезон; се отказва.
  - Буря (Кошарево) се включва в групата. Отборът играе домакинските си мачове в Банище.
  - Енергетик (Перник) играе домакинските си мачове в Дивотино.
  - Западно ехо (Бегуновци) играе домакинските си мачове в Ноевци.
  - Маниш (кв.Църква, Перник) се отказва от участие след XV кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Западно ехо (Бегуновци) се отказва от участие след XV кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Студена (Студена)                    1:0
9 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Китка (Витановци)              1:0
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Балкан (Банище)                    1:3
Маниш (кв.Църква, Перник) - Западно ехо (Бегуновци)       2:0
Ерма (Трън) - Буря (Кошарево)                             2:0

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Балкан (Банище) - Студена (Студена)                       3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Буря (Кошарево) - Черногорец 1946 (Ноевци)                2:10
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Китка (Витановци) - Енергетик (Перник)                    1:1
Западно ехо (Бегуновци) - Ерма (Трън)                     1:5
Чорни 1920 (Брезник) - Маниш (кв.Църква, Перник)          2:2

                           III кръг

23 септември 2012, неделя, 10:30 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Западно ехо (Бегуновци)        6:0
Енергетик (Перник) - Буря (Кошарево)                      отложен
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Маниш (кв.Църква, Перник) - Балкан (Банище)               0:1
Ерма (Трън) - Чорни 1920 (Брезник)                        0:4
Студена (Студена) - Китка (Витановци)                     1:3
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Енергетик (Перник) - Буря (Кошарево)                      5:0

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Балкан (Банище) - Китка (Витановци)                       4:0
Буря (Кошарево) - Студена (Студена)                       3:5
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Западно ехо (Бегуновци) - Енергетик (Перник)              0:6
Чорни 1920 (Брезник) - Черногорец 1946 (Ноевци)           7:0 сл.*
* - прекратен при 4:2 в 87', когато футболисти и публика на гостите атакуват
съдията. Двата отбора са наказани с лишаване от домакинство за 1 мач.
Маниш (кв.Църква, Перник) - Ерма (Трън)                   1:2

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Чорни 1920 (Брезник)                 1:1
7 октомври 2012, неделя, 10:30 ч:
в Брезник: *
Черногорец 1946 (Ноевци) - Маниш (кв.Църква, Перник)      3:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Черногорец 1946.
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Ерма (Трън) - Балкан (Банище)                             0:1
Студена (Студена) - Западно ехо (Бегуновци)               4:0
Китка (Витановци) - Буря (Кошарево)                       2:2

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Балкан (Банище) - Буря (Кошарево)                         8:1
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Западно ехо (Бегуновци) - Китка (Витановци)               0:4
в на неутрален терен: *
Чорни 1920 (Брезник) - Студена (Студена)                  2:1
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Чорни 1920.
Маниш (кв.Църква, Перник) - Енергетик (Перник)            1:3
Ерма (Трън) - Черногорец 1946 (Ноевци)                    отложен
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Ерма (Трън) - Черногорец 1946 (Ноевци)                    2:3

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Буря (Кошарево) - Западно ехо (Бегуновци)                 5:0
21 октомври 2012, неделя, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Ерма (Трън)                          3:1
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Балкан (Банище)                0:5 сл.*
* - прекратен при 2:2 в 55', когато футболисти на домакините и гостите се сбиват,
а публиката нахлува на терена.
Студена (Студена) - Маниш (кв.Църква, Перник)             2:3
Китка (Витановци) - Чорни 1920 (Брезник)                  4:1

                           VIII кръг

28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Балкан (Банище) - Западно ехо (Бегуновци)                 4:1
Чорни 1920 (Брезник) - Буря (Кошарево)                    4:1
Маниш (кв.Църква, Перник) - Китка (Витановци)             2:0
Ерма (Трън) - Студена (Студена)                           6:1
Черногорец 1946 (Ноевци) - Енергетик (Перник)             1:2

                           IX кръг

3 ноември 2012, събота, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Балкан (Банище)                      2:2
3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Буря (Кошарево) - Маниш (кв.Църква, Перник)               4:7
4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Студена (Студена) - Черногорец 1946 (Ноевци)              1:1
Китка (Витановци) - Ерма (Трън)                           1:1
Западно ехо (Бегуновци) - Чорни 1920 (Брезник)            0:5

                           III кръг - отложен мач

11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Енергетик (Перник) - Буря (Кошарево)                      5:0

                           VI кръг - отложен мач

11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Ерма (Трън) - Черногорец 1946 (Ноевци)                    2:3

                           X кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Балкан (Банище) - Чорни 1920 (Брезник)                    4:1
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Западно ехо (Бегуновци) - Маниш (кв.Църква, Перник)       2:0
Буря (Кошарево) - Ерма (Трън)                             0:4
Китка (Витановци) - Черногорец 1946 (Ноевци)              2:6
Студена (Студена) - Енергетик (Перник)                    0:0

                           XI кръг


30 март 2013, събота, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Китка (Витановци)                    4:1
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Студена (Студена) - Балкан (Банище)                       0:3
Черногорец 1946 (Ноевци) - Буря (Кошарево)                3:1
Ерма (Трън) - Западно ехо (Бегуновци)                     3:1
Маниш (кв.Църква, Перник) - Чорни 1920 (Брезник)          2:2

                           XII кръг

6 април 2013, събота, 16:30 ч:
Балкан (Банище) - Маниш (кв.Църква, Перник)               5:2
7 април 2013, неделя, 16:30 ч:
Чорни 1920 (Брезник) - Ерма (Трън)                        2:0
Западно ехо (Бегуновци) - Черногорец 1946 (Ноевци)        0:9
Буря (Кошарево) - Енергетик (Перник)                      1:1
Китка (Витановци) - Студена (Студена)                     2:4

                           XIII кръг

13 април 2013, събота, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Западно ехо (Бегуновци)              6:0
14 април 2013, неделя, 16:30 ч:
Китка (Витановци) - Балкан (Банище)                       0:5
Студена (Студена) - Буря (Кошарево)                       0:1
Черногорец 1946 (Ноевци) - Чорни 1920 (Брезник)           2:0
Ерма (Трън) - Маниш (кв.Църква, Перник)                   6:1

                           XIV кръг

20 април 2013, събота, 16:30 ч:
Балкан (Банище) - Ерма (Трън)                             4:0
21 април 2013, неделя, 16:30 ч:
Маниш (кв.Църква, Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци)      1:7
Чорни 1920 (Брезник) - Енергетик (Перник)                 0:0
Западно ехо (Бегуновци) - Студена (Студена)               1:2
Буря (Кошарево) - Китка (Витановци)                       1:4

                           XV кръг

27 април 2013, събота, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Маниш (кв.Църква, Перник)            отложен
28 април 2013, неделя, 16:30 ч:
Буря (Кошарево) - Балкан (Банище)                         отложен
Китка (Витановци) - Западно ехо (Бегуновци)               5:0
Студена (Студена) - Чорни 1920 (Брезник)                  1:2
Черногорец 1946 (Ноевци) - Ерма (Трън)                    2:2
4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Енергетик (Перник) - Маниш (кв.Църква, Перник)            5:0
Буря (Кошарево) - Балкан (Банище)                         2:4

* - Маниш (кв.Църква, Перник) се отказва от участие след XV кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

* - Западно ехо (Бегуновци) се отказва от участие след XV кръг. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XVI кръг

9 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Балкан (Банище) - Черногорец 1946 (Ноевци)                4:2
Ерма (Трън) - Енергетик (Перник)                          0:0
Маниш (кв.Църква, Перник) - Студена (Студена)             0:3 сл.
Чорни 1920 (Брезник) - Китка (Витановци)                  2:0
Западно ехо (Бегуновци) - Буря (Кошарево)                 0:3 сл.

                           XVII кръг

18 май 2013, събота, 10:30 ч:
Енергетик (Перник) - Черногорец 1946 (Ноевци)             0:2
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Западно ехо (Бегуновци) - Балкан (Банище)                 0:3 сл.
Буря (Кошарево) - Чорни 1920 (Брезник)                    2:0
Китка (Витановци) - Маниш (кв.Църква, Перник)             3:0 сл.
Студена (Студена) - Ерма (Трън)                           2:2

                           XVIII кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Балкан (Банище) - Енергетик (Перник)                      3:0
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Черногорец 1946 (Ноевци) - Студена (Студена)             10:1
Ерма (Трън) - Китка (Витановци)                           8:0
Маниш (кв.Църква, Перник) - Буря (Кошарево)               0:3 сл.
Чорни 1920 (Брезник) - Западно ехо (Бегуновци)            3:0 сл.

нагоре


ОФГ Перник - юг 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Егълница)                  18   13   1   4   52:19   40
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Друган)                     18   12   1   5   58:26   37
 3. Бенковски (Копаница)               18   10   1   7   41:25   31
 4. Светля 2000 (Светля)               18    9   2   7   41:36   29
 5. Струмски сокол (Калище)            18    8   4   6   33:24   28
 6. Верила (Дрен)                      18    9   0   9   38:36   27
 7. Свраките (Гълъбник)                18    7   4   7   43:56   25
 8. Сарата (Долни Раковец)             18    6   2  10   24:31   20
 9. Дрен 2011 (Дрен)                   18    5   0  13   26:49   15
10. Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     18    3   1  14   15:69   10

Бележки
  - Няма промени в състава на групата преди началото на сезона.

                           I кръг

7 септември 2012, петък, 17:00 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Дрен 2011 (Дрен)                 1:0
8 септември 2012, събота, 10:30 ч:
Струмски сокол (Калище) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)  3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Верила (Дрен) - Бенковски (Копаница)                      0:2
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Друган) - Свраките (Гълъбник)                      3:0
Светля 2000 (Светля) - Левски (Егълница)                  1:1

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Свраките (Гълъбник) - Светля 2000 (Светля)                2:8
Бенковски (Копаница) - Сарата (Долни Раковец)             0:1
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Левски (Егълница)        2:0
Дрен 2011 (Дрен) - Ботев (Друган)                         1:0
Струмски сокол (Калище) - Верила (Дрен)                   0:1

                           III кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Верила (Дрен) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)            6:0
Сарата (Долни Раковец) - Струмски сокол (Калище)          1:0
Левски (Егълница) - Свраките (Гълъбник)                  10:2
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Друган) - Бенковски (Копаница)                     3:1
Светля 2000 (Светля) - Дрен 2011 (Дрен)                   4:1

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Светля 2000 (Светля)               1:4
Верила (Дрен) - Сарата (Долни Раковец)                    4:1
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Свраките (Гълъбник)      2:2
Дрен 2011 (Дрен) - Левски (Егълница)                      0:2
Струмски сокол (Калище) - Ботев (Друган)                  2:2

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)   7:0
Левски (Егълница) - Бенковски (Копаница)                  2:1
Свраките (Гълъбник) - Дрен 2011 (Дрен)                    1:0
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Друган) - Верила (Дрен)                            5:1
Светля 2000 (Светля) - Струмски сокол (Калище)            0:1

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Свраките (Гълъбник)                5:3
Верила (Дрен) - Светля 2000 (Светля)                      2:1
Сарата (Долни Раковец) - Ботев (Друган)                   5:3
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Дрен 2011 (Дрен)         3:1
Струмски сокол (Калище) - Левски (Егълница)               2:1

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Свраките (Гълъбник) - Струмски сокол (Калище)             1:1
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Ботев (Друган) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)           5:0
Светля 2000 (Светля) - Сарата (Долни Раковец)             2:1
Левски (Егълница) - Верила (Дрен)                         3:2
Дрен 2011 (Дрен) - Бенковски (Копаница)                   0:3

                           VIII кръг

27 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Верила (Дрен) - Свраките (Гълъбник)                       0:2
Сарата (Долни Раковец) - Левски (Егълница)                0:2
28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Бенковски (Копаница)     0:3
Струмски сокол (Калище) - Дрен 2011 (Дрен)                7:0
Ботев (Друган) - Светля 2000 (Светля)                     4:0

                           IX кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Левски (Егълница) - Ботев (Друган)                        2:0
Свраките (Гълъбник) - Сарата (Долни Раковец)              1:1
Бенковски (Копаница) - Струмски сокол (Калище)            2:0
4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     4:1
Дрен 2011 (Дрен) - Верила (Дрен)                          3:0

                           X кръг

23-24 март 2013, събота-неделя, 15:00 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Струмски сокол (Калище)  1:5
Бенковски (Копаница) - Верила (Дрен)                      4:0
Дрен 2011 (Дрен) - Сарата (Долни Раковец)                 2:0
Свраките (Гълъбник) - Ботев (Друган)                      0:5
Левски (Егълница) - Светля 2000 (Светля)                  8:2

                           XI кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Левски (Егълница) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)        3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Сарата (Долни Раковец) - Бенковски (Копаница)             0:1
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Светля 2000 (Светля) - Свраките (Гълъбник)                3:1
Ботев (Друган) - Дрен 2011 (Дрен)                         4:1
Верила (Дрен) - Струмски сокол (Калище)                   5:0

                           XII кръг

6-7 април 2013, събота-неделя, 16:30 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Верила (Дрен)            0:3
Струмски сокол (Калище) - Сарата (Долни Раковец)          2:1
Бенковски (Копаница) - Ботев (Друган)                     2:3
Дрен 2011 (Дрен) - Светля 2000 (Светля)                   1:3
Свраките (Гълъбник) - Левски (Егълница)                   3:2

                           XIII кръг

13 април 2013, събота, 16:30 ч:
Свраките (Гълъбник) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)      3:0
Левски (Егълница) - Дрен 2011 (Дрен)                      6:1
Сарата (Долни Раковец) - Верила (Дрен)                    0:1
14 април 2013, неделя, 16:30 ч:
Светля 2000 (Светля) - Бенковски (Копаница)               0:5
Ботев (Друган) - Струмски сокол (Калище)                  2:1

                           XIV кръг

20 април 2013, събота, 16:30 ч:
Бенковски (Копаница) - Левски (Егълница)                  0:3
Дрен 2011 (Дрен) - Свраките (Гълъбник)                    3:2
21 април 2013, неделя, 16:30 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Сарата (Долни Раковец)   1:2
Верила (Дрен) - Ботев (Друган)                            4:0
Струмски сокол (Калище) - Светля 2000 (Светля)            1:0

                           XV кръг

27 април 2013, събота, 16:30 ч:
Дрен 2011 (Дрен) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)         9:2
Свраките (Гълъбник) - Бенковски (Копаница)                6:3
28 април 2013, неделя, 16:30 ч:
Левски (Егълница) - Струмски сокол (Калище)               2:0
Светля 2000 (Светля) - Верила (Дрен)                      3:1
Ботев (Друган) - Сарата (Долни Раковец)                   6:0

                           XVI кръг

10 май 2013, петък, 18:00 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Ботев (Друган)           1:8
Сарата (Долни Раковец) - Светля 2000 (Светля)             1:1
Верила (Дрен) - Левски (Егълница)                         0:3 сл.
Струмски сокол (Калище) - Свраките (Гълъбник)             5:5
Бенковски (Копаница) - Дрен 2011 (Дрен)                   отложен
15 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Дрен 2011 (Дрен)                   3:0 сл.*
* - в състава на гостите има двама нередовни играчи и съдиите не дават начало
    на мача.

                           XVII кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Бенковски (Копаница) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     5:0
Дрен 2011 (Дрен) - Струмски сокол (Калище)                0:3
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Свраките (Гълъбник) - Верила (Дрен)                       6:3
Левски (Егълница) - Сарата (Долни Раковец)                2:0
Светля 2000 (Светля) - Ботев (Друган)                     5:2

                           XVIII кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Сарата (Долни Раковец) - Свраките (Гълъбник)              2:3
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Светля 2000 (Светля)     2:0
Ботев (Друган) - Левски (Егълница)                        3:0
Верила (Дрен) - Дрен 2011 (Дрен)                          5:3
Струмски сокол (Калище) - Бенковски (Копаница)            0:0

нагоре


ОФГ Перник - финали 2012/13

                           Финали:

Тъй като нито един отбор не изявява желание за участие във "В" АФГ, финали не се играят.

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com