bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Плевен 2012/13


"А" ОФГ Плевен 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Мизия 2005 (Кнежа)                 26   24   2   0   84:13   74
-------------------------------------------------------------------
 2. Сторгозия (Плевен)                 26   22   3   1  103:16   69
 3. Червена звезда (Глава)             26   18   3   5   57:25   57
 4. Ювентус (Малчика)                  26   17   3   6   78:30   54
 5. Левски (Брест)                     26   15   4   7   58:30   49
 6. Ракета 1111 (Буковлък)             26   12   1  13   58:64   37 [+]
 7. Борба 10 (Шияково)                 26    8   5  13   33:56   29
 8. Ботев (Комарево)                   25    7   5  13   46:52   26
 9. Единство (Долни Дъбник)            26    7   4  15   41:62   25
10. Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)  26    7   4  15   35:69   25
11. Градище 1932 (Градище)             25    7   3  15   41:74   24 [+]
-------------------------------------------------------------------
12. Пордим (Пордим)                    26    6   5  15   43:68   23     Изпада в "Б" ОФГ
13. Светослав (Лепица)                 26    3   3  20   32:112  12     Изпада в "Б" ОФГ
14. Спартак (Койнаре)                  26    5   1  20   25:63   16 [*] Изваден в "Б" ОФГ

Бележки
  - Левски (Сухаче), 13-ти през изминалия сезон и изваден от групата преди края
му; изпада в "Б" ОФГ - запад.
  - Градище 1932 (Градище), 1-ви в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон; и
Ракета 1111 (Буковлък), 1-ви в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; влизат в
"А" ОФГ.
  - Сторгозия (Плевен) играе домакинските си мачове на ст."Белите орли" в Плевен.
  - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) играе домакинските си мачове в Тръстеник.
  - На 28 май 2013 г. СТК на ОС на БФС - Плевен изважда Спартак (Койнаре) от
групата заради трето неявяване без уважителни причини. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни
победи с 3:0.

                           I кръг

25 август 2012, събота, 18:00 ч:
Мизия 2005 (Кнежа) - Пордим (Пордим)                      4:2
Ювентус (Малчика) - Сторгозия (Плевен)                    1:3
Червена звезда (Глава) - Градище 1932 (Градище)           3:1
Борба 10 (Шияково) - Спартак (Койнаре)                    3:0
Ракета 1111 (Буковлък) - Левски (Брест)                   2:3
Ботев (Комарево) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)      1:1
Светослав (Лепица) - Единство (Долни Дъбник)              2:1

                           II кръг

1 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Пордим (Пордим) - Единство (Долни Дъбник)                 2:3
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Светослав (Лепица)    3:1
Левски (Брест) - Ботев (Комарево)                         3:2
Спартак (Койнаре) - Ракета 1111 (Буковлък)                0:1
Градище 1932 (Градище) - Борба 10 (Шияково)               3:2
Сторгозия (Плевен) - Червена звезда (Глава)               4:1
Мизия 2005 (Кнежа) - Ювентус (Малчика)                    3:2

                           III кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Ювентус (Малчика) - Пордим (Пордим)                       3:1
Червена звезда (Глава) - Мизия 2005 (Кнежа)               0:2
Борба 10 (Шияково) - Сторгозия (Плевен)                   0:5
Ракета 1111 (Буковлък) - Градище 1932 (Градище)           3:1
Ботев (Комарево) - Спартак (Койнаре)                      3:1
Светослав (Лепица) - Левски (Брест)                       4:6
Единство (Долни Дъбник) - Тръстеник 2009 (Д.Митрополия)   4:2

                           IV кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Пордим (Пордим) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)       4:0
Левски (Брест) - Единство (Долни Дъбник)                  4:0
Спартак (Койнаре) - Светослав (Лепица)                    4:1
Градище 1932 (Градище) - Ботев (Комарево)                 анулиран *
* - прекратен, в последствие анулиран.
Сторгозия (Плевен) - Ракета 1111 (Буковлък)               6:1
Мизия 2005 (Кнежа) - Борба 10 (Шияково)                  12:0
Ювентус (Малчика) - Червена звезда (Глава)                2:0

                           V кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Червена звезда (Глава) - Пордим (Пордим)                  3:0
Борба 10 (Шияково) - Ювентус (Малчика)                    1:1
Ракета 1111 (Буковлък) - Мизия 2005 (Кнежа)               1:2
Ботев (Комарево) - Сторгозия (Плевен)                     1:3
Светослав (Лепица) - Градище 1932 (Градище)               3:3
Единство (Долни Дъбник) - Спартак (Койнаре)               3:1
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Левски (Брест)        1:1

                           VI кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Пордим (Пордим) - Левски (Брест)                          0:3 сл.
Спартак (Койнаре) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     3:2
Градище 1932 (Градище) - Единство (Долни Дъбник)          2:1
Сторгозия (Плевен) - Светослав (Лепица)                  10:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Комарево)                     6:1
Ювентус (Малчика) - Ракета 1111 (Буковлък)                7:1
Червена звезда (Глава) - Борба 10 (Шияково)               1:0

                           VII кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Борба 10 (Шияково) - Пордим (Пордим)                      2:1
Ракета 1111 (Буковлък) - Червена звезда (Глава)           2:5
Ботев (Комарево) - Ювентус (Малчика)                      3:2
Светослав (Лепица) - Мизия 2005 (Кнежа)                   0:4
Единство (Долни Дъбник) - Сторгозия (Плевен)              0:5
Тръстеник 2009 (Д.Митрополия) - Градище 1932 (Градище)    1:0
Левски (Брест) - Спартак (Койнаре)                        2:0

                           VIII кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Пордим (Пордим) - Спартак (Койнаре)                       2:2 *
* - заради инцидент с нахлуване на публика на домакините на терена, Пордим е
    наказан с лишаване от домакинство за 2 мача, в последствие намалено на 1 мач.
Градище 1932 (Градище) - Левски (Брест)                   1:2 *
* - заради инцидент с нахлуване на публика на домакините на терена, Градище 1932 е
    наказан с лишаване от домакинство за 2 мача, в последствие намалено на 1 мач.
Сторгозия (Плевен) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)   11:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Единство (Долни Дъбник)              3:0
Ювентус (Малчика) - Светослав (Лепица)                    4:0
Червена звезда (Глава) - Ботев (Комарево)                 3:2
Борба 10 (Шияково) - Ракета 1111 (Буковлък)               2:0

                           IX кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Ракета 1111 (Буковлък) - Пордим (Пордим)                  4:1
Ботев (Комарево) - Борба 10 (Шияково)                     1:1
Светослав (Лепица) - Червена звезда (Глава)               0:3 сл.*
* - прекратен, в последствие на Светослав е присъдена служебна загуба с 0:3.
Единство (Долни Дъбник) - Ювентус (Малчика)               2:4
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Мизия 2005 (Кнежа)    0:5 сл.*
* - прекратен, в последствие на Тръстеник 2009 е присъдена служебна загуба с 0:3.
Левски (Брест) - Сторгозия (Плевен)                       2:3
Спартак (Койнаре) - Градище 1932 (Градище)                7:3

                           X кръг

27 октомври 2012, събота, 13:00 ч:
Червена звезда (Глава) - Единство (Долни Дъбник)          2:1
27 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
в Каменец: *
Пордим (Пордим) - Градище 1932 (Градище)                  4:4
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Пордим.
Сторгозия (Плевен) - Спартак (Койнаре)                    5:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Брест)                       3:0
Ювентус (Малчика) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)     2:0
Борба 10 (Шияково) - Светослав (Лепица)                   1:1
Ракета 1111 (Буковлък) - Ботев (Комарево)                 2:1

                           XI кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Ботев (Комарево) - Пордим (Пордим)                        2:3
Светослав (Лепица) - Ракета 1111 (Буковлък)               4:5
Единство (Долни Дъбник) - Борба 10 (Шияково)              2:2
Тръстеник 2009 (Д.Митрополия) - Червена звезда (Глава)    1:1
Левски (Брест) - Ювентус (Малчика)                        2:2
Спартак (Койнаре) - Мизия 2005 (Кнежа)                    0:1
в Левски: *
Градище 1932 (Градище) - Сторгозия (Плевен)               2:8
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Градище 1932.

                           XII кръг

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Пордим (Пордим) - Сторгозия (Плевен)                      1:6
Мизия 2005 (Кнежа) - Градище 1932 (Градище)               3:0
Ювентус (Малчика) - Спартак (Койнаре)                     5:0
Червена звезда (Глава) - Левски (Брест)                   1:0
Борба 10 (Шияково) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    2:3
Ракета 1111 (Буковлък) - Единство (Долни Дъбник)          5:2
Ботев (Комарево) - Светослав (Лепица)                     4:0

                           XIII кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Светослав (Лепица) - Пордим (Пордим)                      0:4
Единство (Долни Дъбник) - Ботев (Комарево)                3:3
Тръстеник 2009 (Д.Митрополия) - Ракета 1111 (Буковлък)    0:3
Левски (Брест) - Борба 10 (Шияково)                       3:0
Спартак (Койнаре) - Червена звезда (Глава)                0:2
Градище 1932 (Градище) - Ювентус (Малчика)                0:6
Сторгозия (Плевен) - Мизия 2005 (Кнежа)                   1:1

                           XIV кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Пордим (Пордим) - Мизия 2005 (Кнежа)                      0:2
Сторгозия (Плевен) - Ювентус (Малчика)                    4:1
Градище 1932 (Градище) - Червена звезда (Глава)           2:2
Спартак (Койнаре) - Борба 10 (Шияково)                    2:0
Левски (Брест) - Ракета 1111 (Буковлък)                   4:2
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ботев (Комарево)      3:2
Единство (Долни Дъбник) - Светослав (Лепица)              5:0

                           XV кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Единство (Долни Дъбник) - Пордим (Пордим)                 2:2
Светослав (Лепица) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    2:2
Ботев (Комарево) - Левски (Брест)                         0:0
Ракета 1111 (Буковлък) - Спартак (Койнаре)                4:1
Борба 10 (Шияково) - Градище 1932 (Градище)               3:0
Червена звезда (Глава) - Сторгозия (Плевен)               1:1
Ювентус (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа)                    0:0

                           XVI кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Пордим (Пордим) - Ювентус (Малчика)                       2:3
Мизия 2005 (Кнежа) - Червена звезда (Глава)               1:0
Сторгозия (Плевен) - Борба 10 (Шияково)                   6:0
Градище 1932 (Градище) - Ракета 1111 (Буковлък)           2:0
Спартак (Койнаре) - Ботев (Комарево)                      1:3
Левски (Брест) - Светослав (Лепица)                       7:0
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Единство (Д.Дъбник)   2:1

                           XVII кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Пордим (Пордим)       4:1
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Брест)                  1:1
Светослав (Лепица) - Спартак (Койнаре)                    3:1
Ботев (Комарево) - Градище 1932 (Градище)                 5:0
Ракета 1111 (Буковлък) - Сторгозия (Плевен)               1:1
Борба 10 (Шияково) - Мизия 2005 (Кнежа)                   0:1
Червена звезда (Глава) - Ювентус (Малчика)                2:1

                           XVIII кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Пордим (Пордим) - Червена звезда (Глава)                  0:3
Ювентус (Малчика) - Борба 10 (Шияково)                    3:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Ракета 1111 (Буковлък)               4:3
Сторгозия (Плевен) - Ботев (Комарево)                     1:0
Градище 1932 (Градище) - Светослав (Лепица)               6:0
Спартак (Койнаре) - Единство (Долни Дъбник)               1:0
Левски (Брест) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)        1:0

                           XIX кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Левски (Брест) - Пордим (Пордим)                          4:0
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Спартак (Койнаре)     3:0
Единство (Долни Дъбник) - Градище 1932 (Градище)          2:0
Светослав (Лепица) - Сторгозия (Плевен)                   0:5
Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа)                     1:2
Ракета 1111 (Буковлък) - Ювентус (Малчика)                4:0 сл.
Борба 10 (Шияково) - Червена звезда (Глава)               0:1

                           XX кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Пордим (Пордим) - Борба 10 (Шияково)                      2:2
Червена звезда (Глава) - Ракета 1111 (Буковлък)           3:0 *
* - заради инциденти по време на мача Червена звезда е наказан с лишаване от
    домакинство за 1 мач.
Ювентус (Малчика) - Ботев (Комарево)                      3:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Светослав (Лепица)                   6:0
Сторгозия (Плевен) - Единство (Долни Дъбник)              3:0 сл.
Градище 1932 (Градище) - Тръстеник 2009 (Д.Митрополия)    2:0
Спартак (Койнаре) - Левски (Брест)                        1:2

                           XXI кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Пордим (Пордим)                       0:1
Левски (Брест) - Градище 1932 (Градище)                   5:0
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Сторгозия (Плевен)    0:2
Единство (Долни Дъбник) - Мизия 2005 (Кнежа)              0:3
Светослав (Лепица) - Ювентус (Малчика)                    1:6
Ботев (Комарево) - Червена звезда (Глава)                 3:2
Ракета 1111 (Буковлък) - Борба 10 (Шияково)               0:3 сл.

                           XXII кръг

4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Пордим (Пордим) - Ракета 1111 (Буковлък)                  3:2
Борба 10 (Шияково) - Ботев (Комарево)                     2:0
на неутрален терен: *
Червена звезда (Глава) - Светослав (Лепица)               7:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Червена звезда.
Ювентус (Малчика) - Единство (Долни Дъбник)               7:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Тръстеник 2009 (Долна Митрополия)    8:1
Сторгозия (Плевен) - Левски (Брест)                       2:0
Градище 1932 (Градище) - Спартак (Койнаре)                3:0 сл.

                           XXIII кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Градище 1932 (Градище) - Пордим (Пордим)                  5:2
Спартак (Койнаре) - Сторгозия (Плевен)                    0:2
Левски (Брест) - Мизия 2005 (Кнежа)                       0:1
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Ювентус (Малчика)     1:2
Единство (Долни Дъбник) - Червена звезда (Глава)          1:2
Светослав (Лепица) - Борба 10 (Шияково)                   4:2
Ботев (Комарево) - Ракета 1111 (Буковлък)                 1:2

                           XXIV кръг

23 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Сторгозия (Плевен) - Градище 1932 (Градище)               3:0 сл.*
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.
25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Пордим (Пордим) - Ботев (Комарево)                        2:2
Ракета 1111 (Буковлък) - Светослав (Лепица)               5:3
Борба 10 (Шияково) - Единство (Долни Дъбник)              2:1
Червена звезда (Глава) - Тръстеник 2009 (Д.Митрополия)    4:1
Ювентус (Малчика) - Левски (Брест)                        2:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Спартак (Койнаре)                    3:0 сл.

* - На 28 май 2013 г. СТК на ОС на БФС - Плевен изважда Спартак (Койнаре) от
групата заради трето неявяване без уважителни причини. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни
победи с 3:0.

                           XXV кръг

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Сторгозия (Плевен) - Пордим (Пордим)                      3:0
Градище 1932 (Градище) - Мизия 2005 (Кнежа)               1:3
Спартак (Койнаре) - Ювентус (Малчика)                     0:3 сл.
Левски (Брест) - Червена звезда (Глава)                   0:2
Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) - Борба 10 (Шияково)    0:3
Единство (Долни Дъбник) - Ракета 1111 (Буковлък)          3:2
Светослав (Лепица) - Ботев (Комарево)                     3:5

                           XXVI кръг

9 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Пордим (Пордим) - Светослав (Лепица)                      3:0
Ботев (Комарево) - Единство (Долни Дъбник)                0:3
Ракета 1111 (Буковлък) - Тръстеник 2009 (Д.Митрополия)    3:2
Борба 10 (Шияково) - Левски (Брест)                       0:3
Червена звезда (Глава) - Спартак (Койнаре)                3:0 сл.
Ювентус (Малчика) - Градище 1932 (Градище)                6:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Сторгозия (Плевен)                   1:0

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - изток 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия (Новачене)                  20   15   4   1   71:20   49     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Милковица 09 (Милковица)           20   16   1   3   64:28   49
 3. Обнова (Обнова)                    19   12   2   5   50:18   38 [+][*]
 4. Космос (Каменец)                   20   12   1   7   54:36   37
 5. Осъм (Козар Белене)                20   10   2   8   46:28   32 [+]
 6. Ботев (Трънчовица)                 20    8   3   9   41:37   27
 7. Славия (Асеновци)                  20    7   3  10   36:58   24
 8. Динамо (Изгрев)                    20    4   4  12   36:66   16 [+]
 9. Левски (Одърне)                    20    4   2  14   25:58   14 [+]
10. Ботев (Вълчитрън)                  20    2   1  17   20:82    7
11. Войвода (Драгаш войвода)           19    7   1  11   32:44   22 [*]

Бележки
  - Градище 1932 (Градище), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Свобода (Милковица), 3-ти; Космос (Гривица), 4-ти; Чавдар (Бръшляница),
6-ти; и Бойчинов (Коиловци), 7-ми през изминалия сезон; са преместени в
новообразуваната "Б" ОФГ - център.
  - Осъм (Козар Белене), Обнова (Обнова), Динамо (Изгрев) и Левски (Одърне)
се включват в групата.
  - Милковица 09 (Милковица) играе домакинските си мачове през пролетта в
Долни Вит.
  - Мачът от XVII кръг между Войвода и Обнова е прекратен по вина на двата
отбора и е анулиран.
  - На 8 май 2013 г. СТК на ОС на БФС - Плевен изважда от групата Войвода (Драгаш
войвода) за системно използване на нередовни състезатели. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни
победи с 3:0. Войвода също така няма право да участва в първенството през следващия
сезон.

                           I кръг

9 септември 2012, неделя, 11:00 ч:
Осъм (Козар Белене) - Обнова (Обнова)                     2:0
Космос (Каменец) - Динамо (Изгрев)                        9:0
Милковица 09 (Милковица) - Ботев (Трънчовица)             4:2
Славия (Асеновци) - Славия (Новачене)                     2:2
Левски (Одърне) - Войвода (Драгаш войвода)                1:0
Ботев (Вълчитрън)                                         почива

                           II кръг

16 септември 2012, неделя, 11:00 ч:
Славия (Новачене) - Левски (Одърне)                       7:1
Ботев (Трънчовица) - Славия (Асеновци)                    2:3
Динамо (Изгрев) - Милковица 09 (Милковица)                2:8
Обнова (Обнова) - Космос (Каменец)                        1:2
Ботев (Вълчитрън) - Осъм (Козар Белене)                   3:0
Войвода (Драгаш войвода)                                  почива

                           III кръг

23 септември 2012, неделя, 11:00 ч:
Космос (Каменец) - Ботев (Вълчитрън)                      4:0
Милковица 09 (Милковица) - Обнова (Обнова)                3:1
Славия (Асеновци) - Динамо (Изгрев)                       2:2
Левски (Одърне) - Ботев (Трънчовица)                      5:0
Войвода (Драгаш войвода) - Славия (Новачене)              1:5
Осъм (Козар Белене)                                       почива

                           IV кръг

30 септември 2012, неделя, 11:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Войвода (Драгаш войвода)             2:0
Динамо (Изгрев) - Левски (Одърне)                         3:1
Обнова (Обнова) - Славия (Асеновци)                       9:0 сл.*
* - прекратен. В последствие на Обнова е присъдена служебна победа с 9:0.
Ботев (Вълчитрън) - Милковица 09 (Милковица)              1:6
Осъм (Козар Белене) - Космос (Каменец)                    0:1
Славия (Новачене)                                         почива

                           V кръг

7 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Милковица 09 (Милковица) - Осъм (Козар Белене)            5:2
Славия (Асеновци) - Ботев (Вълчитрън)                     3:1
Левски (Одърне) - Обнова (Обнова)                         1:3
Войвода (Драгаш войвода) - Динамо (Изгрев)                3:1
Славия (Новачене) - Ботев (Трънчовица)                    3:0
Космос (Каменец)                                          почива

                           VI кръг

14 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Славия (Новачене)                       1:5
Обнова (Обнова) - Войвода (Драгаш войвода)                4:0
Ботев (Вълчитрън) - Левски (Одърне)                       3:2
Осъм (Козар Белене) - Славия (Асеновци)                   4:1
Космос (Каменец) - Милковица 09 (Милковица)               1:2
Ботев (Трънчовица)                                        почива

                           VII кръг

21 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Славия (Асеновци) - Космос (Каменец)                      2:4
Левски (Одърне) - Осъм (Козар Белене)                     1:3
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Вълчитрън)              7:2
Славия (Новачене) - Обнова (Обнова)                       0:3 сл.
Ботев (Трънчовица) - Динамо (Изгрев)                      2:2
Милковица 09 (Милковица)                                  почива

                           VIII кръг

28 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Обнова (Обнова) - Ботев (Трънчовица)                      3:1
Ботев (Вълчитрън) - Славия (Новачене)                     0:1
Осъм (Козар Белене) - Войвода (Драгаш войвода)            3:0
Космос (Каменец) - Левски (Одърне)                        4:1
Милковица 09 (Милковица) - Славия (Асеновци)              4:1
Динамо (Изгрев)                                           почива

                           IX кръг

4 ноември 2012, неделя, 11:00 ч:
Левски (Одърне) - Милковица 09 (Милковица)                2:2
Войвода (Драгаш войвода) - Космос (Каменец)               4:2
Славия (Новачене) - Осъм (Козар Белене)                   3:0
Ботев (Трънчовица) - Ботев (Вълчитрън)                    3:0
Динамо (Изгрев) - Обнова (Обнова)                         0:3
Славия (Асеновци)                                         почива

                           X кръг

11 ноември 2012, неделя, 11:00 ч:
Ботев (Вълчитрън) - Динамо (Изгрев)                       4:4
Осъм (Козар Белене) - Ботев (Трънчовица)                  4:1
Космос (Каменец) - Славия (Новачене)                      4:5
Милковица 09 (Милковица) - Войвода (Драгаш войвода)       2:1
Славия (Асеновци) - Левски (Одърне)                       1:1
Обнова (Обнова)                                           почива

                           XI кръг

18 ноември 2012, неделя, 11:00 ч:
Войвода (Драгаш войвода) - Славия (Асеновци)              5:2
Славия (Новачене) - Милковица 09 (Милковица)              6:0
Ботев (Трънчовица) - Космос (Каменец)                     2:1
Динамо (Изгрев) - Осъм (Козар Белене)                     3:2
Обнова (Обнова) - Ботев (Вълчитрън)                       3:0
Левски (Одърне)                                           почива

                           XII кръг

17 март 2013, неделя, 11:00 ч:
Обнова (Обнова) - Осъм (Козар Белене)                     0:0
Динамо (Изгрев) - Космос (Каменец)                        1:2
Ботев (Трънчовица) - Милковица 09 (Милковица)             1:2
Славия (Новачене) - Славия (Асеновци)                     6:1
Войвода (Драгаш войвода) - Левски (Одърне)                6:0
Ботев (Вълчитрън)                                         почива

                           XIII кръг

24 март 2013, неделя, 11:00 ч:
Левски (Одърне) - Славия (Новачене)                       1:2
Славия (Асеновци) - Ботев (Трънчовица)                    2:1
Милковица 09 (Милковица) - Динамо (Изгрев)                6:2
Космос (Каменец) - Обнова (Обнова)                        3:1
Осъм (Козар Белене) - Ботев (Вълчитрън)                   7:1
Войвода (Драгаш войвода)                                  почива

                           XIV кръг

31 март 2013, неделя, 11:00 ч:
Ботев (Вълчитрън) - Космос (Каменец)                      2:5
Обнова (Обнова) - Милковица 09 (Милковица)                2:1
Динамо (Изгрев) - Славия (Асеновци)                       6:0
Ботев (Трънчовица) - Левски (Одърне)                      5:0
Славия (Новачене) - Войвода (Драгаш войвода)              6:0
Осъм (Козар Белене)                                       почива

                           XV кръг

7 април 2013, неделя, 11:00 ч:
Войвода (Драгаш войвода) - Ботев (Трънчовица)             2:1
Левски (Одърне) - Динамо (Изгрев)                         2:1
Славия (Асеновци) - Обнова (Обнова)                       0:3 сл.*
* - първоначално 1:1, в последствие на Славия е присъдена слуежбна загуба заради
    нередовен състезател.
Милковица 09 (Милковица) - Ботев (Вълчитрън)              3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Космос (Каменец) - Осъм (Козар Белене)                    0:3 сл.*
* - първоначалният резултат е анулиран заради нередовен състезател в отбора на Космос.
Славия (Новачене)                                         почива

                           XVI кръг

14 април 2013, неделя, 11:00 ч:
Осъм (Козар Белене) - Милковица 09 (Милковица)            1:2
Ботев (Вълчитрън) - Славия (Асеновци)                     0:4 сл.*
* - прекратен, заради инциденти по време на мача Ботев е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
Обнова (Обнова) - Левски (Одърне)                         3:0
Динамо (Изгрев) - Войвода (Драгаш войвода)                1:1
Ботев (Трънчовица) - Славия (Новачене)                    1:1
Космос (Каменец)                                          почива

                           XVII кръг

21 април 2013, неделя, 11:00 ч:
Славия (Новачене) - Динамо (Изгрев)                       2:1
Войвода (Драгаш войвода) - Обнова (Обнова)                анулиран *
* - прекратен по вина и на двата отбора, в последствие анулиран.
Левски (Одърне) - Ботев (Вълчитрън)                       5:2
Славия (Асеновци) - Осъм (Козар Белене)                   3:1
Милковица 09 (Милковица) - Космос (Каменец)               3:0 сл.
Ботев (Трънчовица)                                        почива

                           XVIII кръг

28 април 2013, неделя, 11:00 ч:
Космос (Каменец) - Славия (Асеновци)                      4:3
Осъм (Козар Белене) - Левски (Одърне)                     3:0 сл.
на неутрален терен: *
Ботев (Вълчитрън) - Войвода (Драгаш войвода)              0:2
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.
Обнова (Обнова) - Славия (Новачене)                       1:1
Динамо (Изгрев) - Ботев (Трънчовица)                      1:2
Милковица 09 (Милковица)                                  почива

                           XIX кръг

3 май 2013, петък, 11:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Обнова (Обнова)                      3:2
Славия (Новачене) - Ботев (Вълчитрън)                     8:0 сл.
Войвода (Драгаш войвода) - Осъм (Козар Белене)            0:3 сл.*
* - първоначално 7:2, в последствие на Войвода е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен състезател.
Левски (Одърне) - Космос (Каменец)                        1:4
Славия (Асеновци) - Милковица 09 (Милковица)              0:3 сл.
Динамо (Изгрев)                                           почива

* - На 8 май 2013 г. СТК на ОС на БФС - Плевен изважда от групата Войвода (Драгаш
войвода) за системно използване на нередовни състезатели. Резултатите му до този
момент се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни
победи с 3:0. Войвода също така няма право да участва в първенството през следващия
сезон.

                           XX кръг

19 май 2013, неделя, 11:00 ч:
Милковица 09 (Милковица) - Левски (Одърне)                3:0 сл.
Космос (Каменец) - Войвода (Драгаш войвода)               3:0 сл.
Осъм (Козар Белене) - Славия (Новачене)                   1:1
на неутрален терен: *
Ботев (Вълчитрън) - Ботев (Трънчовица)                    1:9
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев (В).
Обнова (Обнова) - Динамо (Изгрев)                         отложен
24 май 2013, петък, 18:00 ч:
Обнова (Обнова) - Динамо (Изгрев)                         5:1
Славия (Асеновци)                                         почива

                           XXI кръг

24 май 2013, петък, 18:00 ч:
Ботев (Трънчовица) - Осъм (Козар Белене)                  2:0
26 май 2013, неделя, 11:00 ч:
Динамо (Изгрев) - Ботев (Вълчитрън)                       3:0 сл.
Славия (Новачене) - Космос (Каменец)                      4:0 сл.
Войвода (Драгаш войвода) - Милковица 09 (Милковица)       0:3 сл.
Левски (Одърне) - Славия (Асеновци)                       0:3 сл.
Обнова (Обнова)                                           почива

                           XXII кръг

2 юни 2013, неделя, 11:00 ч:
Славия (Асеновци) - Войвода (Драгаш войвода)              3:0 сл.
Милковица 09 (Милковица) - Славия (Новачене)              2:3
Космос (Каменец) - Ботев (Трънчовица)                     1:1
Осъм (Козар Белене) - Динамо (Изгрев)                     7:1
на неутрален терен: *
Ботев (Вълчитрън) - Обнова (Обнова)                       0:3
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.
Левски (Одърне)                                           почива

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - център 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Свобода (Милковица)                18   14   1   3   51:18   43     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Космос (Гривица)                   18   13   3   2   55:11   42
 3. Ботев (Долна Митрополия)           18   14   0   4   46:23   42
 4. Бенковски (Опанец)                 18    9   4   5   44:32   31
 5. Чавдар (Бръшляница)                18    8   4   6   35:22   28
 6. Устрем (Крета)                     18    6   3   9   30:29   21
 7. Бойчинов (Коиловци)                18    5   1  12   35:60   16
 8. Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия)   18    4   2  12   33:64   14 [+]
 9. Виная (Згалево)                    18    3   1  14   25:68   10 [+]
10. Вихър (Гулянци)                    18    4   1  13   19:46   13 [*]

Бележки
  - От този сезон е създадена нова "Б" ОФГ - център.
  - Свобода (Милковица), 3-ти; Космос (Гривица), 4-ти; Чавдар (Бръшляница),
6-ти; и Бойчинов (Коиловци), 7-ми в "Б" ОФГ - изток през изминалия сезон;
са преместени в новообразуваната "Б" ОФГ - център.
  - Устрем (Крета), 3-ти; Бенковски (Опанец), 4-ти; Ботев (Долна Митрополия),
5-ти; и Вихър (Гулянци), 11-ти в "Б" ОФГ - запад през изминалия сезон; са
преместени в новообразуваната "Б" ОФГ - център.
  - Виная (Згалево) и Тръстеник 2009 II (Долна Митрополия) се включват в
групата.
  - Тръстеник 2009 II (Долна Митрополия) играе домакинските си мачове в Тръстеник.
  - На 21 май 2013 г СТК на ОС на БФС - Плевен изважда от групата Вихър (Гулянци)
за трето неявяване без уважителни причини. Резултатите на отбора до този момент
се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи
с 3:0.

                           I кръг

9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия)     3:1
Свобода (Милковица) - Космос (Гривица)                    1:1
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Долна Митрополия)            0:1
Бойчинов (Коиловци) - Устрем (Крета)                      2:1
Виная (Згалево) - Вихър (Гулянци)                         2:0

                           II кръг

16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия) - Вихър (Гулянци)        4:1
Устрем (Крета) - Виная (Згалево)                          4:0
Ботев (Долна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци)            1:3
Космос (Гривица) - Чавдар (Бръшляница)                    1:0
Бенковски (Опанец) - Свобода (Милковица)                  2:0

                           III кръг

23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Свобода (Милковица) - Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия)    8:2
Чавдар (Бръшляница) - Бенковски (Опанец)                  1:1
Бойчинов (Коиловци) - Космос (Гривица)                    3:0
Виная (Згалево) - Ботев (Долна Митрополия)                0:4
Вихър (Гулянци) - Устрем (Крета)                          2:0

                           IV кръг

30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия) - Устрем (Крета)         2:2
Ботев (Долна Митрополия) - Вихър (Гулянци)                1:0
Космос (Гривица) - Виная (Згалево)                        4:0
Бенковски (Опанец) - Бойчинов (Коиловци)                  3:0 сл.*
* - прекратен, в последствие на Бенковски е присъдена служебна победа с 3:0.
Свобода (Милковица) - Чавдар (Бръшляница)                 3:0 сл.

                           V кръг

7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Чавдар (Бръшляница) - Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия)    5:2
Бойчинов (Коиловци) - Свобода (Милковица)                 0:2
Виная (Згалево) - Бенковски (Опанец)                      1:6
Вихър (Гулянци) - Космос (Гривица)                        1:2
Устрем (Крета) - Ботев (Долна Митрополия)                 2:1

                           VI кръг

14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия) - Ботев (Д.Митрополия)   1:8
Космос (Гривица) - Устрем (Крета)                         3:1
Бенковски (Опанец) - Вихър (Гулянци)                      1:1
Свобода (Милковица) - Виная (Згалево)                     7:1
Чавдар (Бръшляница) - Бойчинов (Коиловци)                 3:2

                           VII кръг

21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Бойчинов (Коиловци) - Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия)    4:4
Виная (Згалево) - Чавдар (Бръшляница)                     1:1
Вихър (Гулянци) - Свобода (Милковица)                     1:2
Устрем (Крета) - Бенковски (Опанец)                       1:1
Ботев (Долна Митрополия) - Космос (Гривица)               2:0

                           VIII кръг

28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия) - Космос (Гривица)       0:4
Бенковски (Опанец) - Ботев (Долна Митрополия)             2:3
Свобода (Милковица) - Устрем (Крета)                      1:0
Чавдар (Бръшляница) - Вихър (Гулянци)                     5:2
Бойчинов (Коиловци) - Виная (Згалево)                     7:0

                           IX кръг

4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Виная (Згалево) - Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия)        5:2
Вихър (Гулянци) - Бойчинов (Коиловци)                     3:1
Устрем (Крета) - Чавдар (Бръшляница)                      1:1
Ботев (Долна Митрополия) - Свобода (Милковица)            3:1
Космос (Гривица) - Бенковски (Опанец)                     7:1

                           X кръг

24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия) - Бенковски (Опанец)     1:0 *
* - прекратен в 35', при 1:0 когато футболистът на домакините Георги Цветанов,
    започнал срещата в добро здраве и отбелязал гол преди този момент, губи
    съзнание на терена. Дежурният лекар установява, че Цветанов е починал.
    В последствие резултатът е зачетен за краен.
Космос (Гривица) - Свобода (Милковица)                    4:0
Ботев (Долна Митрополия) - Чавдар (Бръшляница)            2:1
Устрем (Крета) - Бойчинов (Коиловци)                      3:0
Вихър (Гулянци) - Виная (Згалево)                         2:0

                           XI кръг

31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Вихър (Гулянци) - Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия)        3:1
Виная (Згалево) - Устрем (Крета)                          1:3
Бойчинов (Коиловци) - Ботев (Долна Митрополия)            0:3
Чавдар (Бръшляница) - Космос (Гривица)                    0:0
Свобода (Милковица) - Бенковски (Опанец)                  3:1

                           XII кръг

7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия) - Свобода (Милковица)    0:4
Бенковски (Опанец) - Чавдар (Бръшляница)                  отложен
Космос (Гривица) - Бойчинов (Коиловци)                    5:0
Ботев (Долна Митрополия) - Виная (Згалево)                3:1
Устрем (Крета) - Вихър (Гулянци)                          3:0
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Чавдар (Бръшляница)                  4:1

                           XIII кръг

14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Устрем (Крета) - Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия)         6:0
Вихър (Гулянци) - Ботев (Долна Митрополия)                0:3
Виная (Згалево) - Космос (Гривица)                        0:4
Бойчинов (Коиловци) - Бенковски (Опанец)                  3:5
Чавдар (Бръшляница) - Свобода (Милковица)                 0:1

                           XIV кръг

21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия) - Чавдар (Бръшляница)    0:1
Свобода (Милковица) - Бойчинов (Коиловци)                 6:0
Бенковски (Опанец) - Виная (Згалево)                      3:2
Космос (Гривица) - Вихър (Гулянци)                        8:0 сл.*
* - прекратен при 5:0, когато гостите остават с по-малко от 7 футболиста на терена.
Ботев (Долна Митрополия) - Устрем (Крета)                 3:1

                           XV кръг

28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Ботев (Долна Митрополия) - Тръстеник 2009 II (Д.Митроп.)  3:0
Устрем (Крета) - Космос (Гривица)                         1:2
Вихър (Гулянци) - Бенковски (Опанец)                      3:4 *
* - заради инциденти по време на мача Вихър е наказан с лишаване от
    домакинство за 1 мач.
Виная (Згалево) - Свобода (Милковица)                     1:3
Бойчинов (Коиловци) - Чавдар (Бръшляница)                 1:7

                           XVI кръг

3 май 2013, петък, 18:00 ч:
Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия) - Бойчинов (Коиловци)    5:1
Чавдар (Бръшляница) - Виная (Згалево)                     3:0 сл.
Свобода (Милковица) - Вихър (Гулянци)                     3:0 сл.
Бенковски (Опанец) - Устрем (Крета)                       5:0
Космос (Гривица) - Ботев (Долна Митрополия)               5:0 сл.

                           XVII кръг

19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Космос (Гривица) - Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия)       5:1
Ботев (Долна Митрополия) - Бенковски (Опанец)             4:2
Устрем (Крета) - Свобода (Милковица)                      1:2
на неутрален терен: *
Вихър (Гулянци) - Чавдар (Бръшляница)                     0:3 сл.
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Вихър.
Виная (Згалево) - Бойчинов (Коиловци)                     9:5

* - На 21 май 2013 г СТК на ОС на БФС - Плевен изважда от групата Вихър (Гулянци)
за трето неявяване без уважителни причини. Резултатите на отбора до този момент
се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни победи
с 3:0.

                           XVIII кръг

26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Тръстеник 2009 II (Д.Митрополия) - Виная (Згалево)        7:1
Бойчинов (Коиловци) - Вихър (Гулянци)                     3:0 сл.
Чавдар (Бръшляница) - Устрем (Крета)                      3:0
Свобода (Милковица) - Ботев (Долна Митрополия)            4:1
Бенковски (Опанец) - Космос (Гривица)                     0:0

                           XII кръг - отложен мач

2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Опанец) - Чавдар (Бръшляница)                  4:1

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - запад 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Горна Митрополия)          18   16   1   1   64:20   49 [*] Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Чавдар (Садовец)                   18   13   2   3   32:18   41
 3. Дунав (Гиген)                      18   12   0   6   51:22   36
 4. Левски (Сухаче)                    18    9   3   6   38:29   30 [-]
 5. Искър (Долни Луковит)              18    9   1   8   33:27   28 [+]
 6. Венци (гр.Искър)                   18    7   3   8   29:30   24 [+]
 7. Дреновец (Горник)                  18    4   5   9   27:39   17
 8. Лавров (Горни Дъбник)              18    5   0  13   21:52   15
 9. Ботев (Рупци)                      18    3   2  13   24:46   11 [+]
10. Левски (Писарово)                  18    2   3  13   14:50    9 [*]

Бележки
  - Левски (Сухаче), 13-ти в "А" ОФГ през изминалия сезон и изваден от групата
преди края му; изпада в "Б" ОФГ - запад.
  - Ракета 1111 (Буковлък), 1-ви през изминалия сезон; влиза в "А" ОФГ.
  - Устрем (Крета), 3-ти; Бенковски (Опанец), 4-ти; Ботев (Долна Митрополия),
5-ти; и Вихър (Гулянци), 11-ти през изминалия сезон; са преместени в новообразуваната
"Б" ОФГ - център.
  - Ботев (Рупци), Венци (гр.Искър) и Искър (Долни Луковит) се включват в групата.
  - Хелга (Горна Митрополия), 2-ри през изминалия сезон; се преименува на Левски.
  - На 8 май СТК на ОС на БФС - Плевен изважда Левски (Писарово) от групата.
Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края се
присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Ботев (Рупци) - Левски (Горна Митрополия)                 2:3
Лавров (Горни Дъбник) - Дунав (Гиген)                     0:7
Венци (гр.Искър) - Дреновец (Горник)                      1:0
Левски (Сухаче) - Левски (Писарово)                       3:0
Чавдар (Садовец) - Искър (Долни Луковит)                  1:0

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Искър (Долни Луковит)         3:0
Левски (Писарово) - Чавдар (Садовец)                      0:1
Дреновец (Горник) - Левски (Сухаче)                       3:3
Дунав (Гиген) - Венци (гр.Искър)                          3:2
Ботев (Рупци) - Лавров (Горни Дъбник)                     3:0 сл.

                           III кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Горна Митрополия)         0:7
Венци (гр.Искър) - Ботев (Рупци)                          4:0
Левски (Сухаче) - Дунав (Гиген)                           2:1
Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник)                      отложен
Искър (Долни Луковит) - Левски (Писарово)                 3:0
10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник)                      3:2

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Левски (Писарово)             отложен
Дреновец (Горник) - Искър (Долни Луковит)                 1:1
Дунав (Гиген) - Чавдар (Садовец)                          1:0
Ботев (Рупци) - Левски (Сухаче)                           2:3
Лавров (Горни Дъбник) - Венци (гр.Искър)                  1:4
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Левски (Писарово)            10:3

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Левски (Сухаче) - Лавров (Горни Дъбник)                   3:0
Чавдар (Садовец) - Ботев (Рупци)                          1:1
Искър (Долни Луковит) - Дунав (Гиген)                     0:3
Левски (Писарово) - Дреновец (Горник)                     2:2
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Венци (гр.Искър) - Левски (Горна Митрополия)              1:3

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Дреновец (Горник)             3:1
Дунав (Гиген) - Левски (Писарово)                         3:0
Ботев (Рупци) - Искър (Долни Луковит)                     3:0
Лавров (Горни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                  1:2
Венци (гр.Искър) - Левски (Сухаче)                        1:1

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 11:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Лавров (Горни Дъбник)             3:0
20 октомври 2012, събота, 13:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Венци (гр.Искър)                       1:1
20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Левски (Писарово) - Ботев (Рупци)                         1:0
Дреновец (Горник) - Дунав (Гиген)                         1:0
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Левски (Сухаче) - Левски (Горна Митрополия)               0:1

                           VIII кръг

27 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Ботев (Рупци) - Дреновец (Горник)                         3:3
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Писарово)                 4:3
Венци (гр.Искър) - Искър (Долни Луковит)                  1:4
Левски (Сухаче) - Чавдар (Садовец)                        отложен
28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Дунав (Гиген)                 2:1
17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Левски (Сухаче) - Чавдар (Садовец)                        1:0

                           IX кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Левски (Сухаче)                   4:1
Левски (Писарово) - Венци (гр.Искър)                      2:2
Дреновец (Горник) - Лавров (Горни Дъбник)                 2:1
Дунав (Гиген) - Ботев (Рупци)                             3:0
4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Левски (Горна Митрополия)              2:1

                           III кръг - отложен мач

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник)                      3:2

                           IV кръг - отложен мач

11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Левски (Писарово)            10:3

                           VIII кръг - отложен мач

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Левски (Сухаче) - Чавдар (Садовец)                        1:0

                           X кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Дунав (Гиген) - Лавров (Горни Дъбник)                     5:0
Дреновец (Горник) - Венци (гр.Искър)                      отложен
Левски (Писарово) - Левски (Сухаче)                       0:0
Искър (Долни Луковит) - Чавдар (Садовец)                  0:2
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Ботев (Рупци)                 6:0
1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Дреновец (Горник) - Венци (гр.Искър)                      3:0 сл.

                           XI кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Чавдар (Садовец) - Левски (Писарово)                      3:0
Левски (Сухаче) - Дреновец (Горник)                       4:0
Венци (гр.Искър) - Дунав (Гиген)                          2:0
Лавров (Горни Дъбник) - Ботев (Рупци)                     3:1
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Левски (Горна Митрополия)         2:3

                           XII кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Ботев (Рупци) - Венци (гр.Искър)                          0:2
Дунав (Гиген) - Левски (Сухаче)                           4:2 *
* - заради нахлуване на публика на домакините и малтретиране на играчи на гостите
    по време на мача Ботев е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача.
Дреновец (Горник) - Чавдар (Садовец)                      2:3
Левски (Писарово) - Искър (Долни Луковит)                 0:3 сл.*
* - първоначално отложен, в последствие на Искър е присъдена служебна победа
    след изваждането на Левски от групата.
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Лавров (Горни Дъбник)         4:1

                           XIII кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Дреновец (Горник)                 4:0 сл.
Чавдар (Садовец) - Дунав (Гиген)                          4:3
Левски (Сухаче) - Ботев (Рупци)                           3:2
Венци (гр.Искър) - Лавров (Горни Дъбник)                  1:0
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Левски (Писарово) - Левски (Горна Митрополия)             0:3 сл.*
* - първоначално отложен, в последствие на Левски (ГМ) е присъдена служебна победа
    след изваждането на Левски от групата.

                           XIV кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Венци (гр.Искър)              2:1
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Сухаче)                   3:1
Ботев (Рупци) - Чавдар (Садовец)                          1:3
на неутрален терен: *
Дунав (Гиген) - Искър (Долни Луковит)                     3:0
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дунав.
Дреновец (Горник) - Левски (Писарово)                     1:2

                           XV кръг

27 април 2013, събота, 11:00 ч:
Искър (Долни Луковит) - Ботев (Рупци)                     3:1
27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Левски (Писарово) - Дунав (Гиген)                         1:3
Чавдар (Садовец) - Лавров (Горни Дъбник)                  2:1
Левски (Сухаче) - Венци (гр.Искър)                        7:2
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Дреновец (Горник) - Левски (Горна Митрополия)             2:2

                           X кръг - отложен мач

1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Дреновец (Горник) - Венци (гр.Искър)                      3:0 сл.

                           XVI кръг

3 май 2013, петък, 18:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Левски (Сухаче)               3:0
4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Венци (гр.Искър) - Чавдар (Садовец)                       отложен
Лавров (Горни Дъбник) - Искър (Долни Луковит)             0:4
Ботев (Рупци) - Левски (Писарово)                         3:0 сл.
на неутрален терен: *
Дунав (Гиген) - Дреновец (Горник)                         3:0 сл.
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Дунав.
10 май 2013, петък, 18:00 ч:
Венци (гр.Искър) - Чавдар (Садовец)                       отложен
23 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Венци (гр.Искър) - Чавдар (Садовец)                       0:1

* - На 8 май СТК на ОС на БФС - Плевен изважда Левски (Писарово) от групата.
Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до края се
присъждат служебни победи с 3:0.

                           XVII кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Дреновец (Горник) - Ботев (Рупци)                         4:1
Левски (Писарово) - Лавров (Горни Дъбник)                 0:3 сл.
Искър (Долни Луковит) - Венци (гр.Искър)                  2:1
Чавдар (Садовец) - Левски (Сухаче)                        3:0 сл.
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Дунав (Гиген) - Левски (Горна Митрополия)                 отложен
24 май 2013, петък, 18:00 ч:
Дунав (Гиген) - Левски (Горна Митрополия)                 4:5

                           XVI кръг - отложен мач

23 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Венци (гр.Искър) - Чавдар (Садовец)                       0:1

                           XVIII кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Левски (Сухаче) - Искър (Долни Луковит)                   4:0
Венци (гр.Искър) - Левски (Писарово)                      3:0 сл.
Лавров (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник)                 3:0 сл.
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Левски (Горна Митрополия) - Чавдар (Садовец)              3:0
Ботев (Рупци) - Дунав (Гиген)                             1:4

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com