bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Разград 2012/13


ОФГ Разград - север 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Хановете (Исперих)                 12   10   2   0   52:4    32 [+]
 2. Единство (Китанчево)               12    9   1   2   41:16   28
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Стрела (Тодорово)                  12    7   0   5   29:20   21
 4. Арсенал (Лъвино)                   12    6   1   5   21:28   19
 5. Левски (Подайва)                   12    5   2   5   27:26   17
 6. Стара сила (Старо селище)          12    1   0  11    6:55    3
 7. Вихър (Владимировци)                6    1   0   5    5:15    3 [*]
 8. Ясен (Ясеновец)                     6    0   0   6    1:18    0 [+][*]

Бележки
  - Преди началото на сезона трите групи от ОФГ Разград, организирани на териториален
принцип през миналия сезон - източна, западна и южна - се променят, като южната подгрупа
е закрита, а е открита нова, северна, подгрупа.
  - В Северна подгрупа се включват 6 от 10-те отбора, участвали през изминалия сезон в Източна подгрупа.
  - Ясен (Ясеновец) и Хановете (Исперих) се включват в групата.
  - Ясен (Ясеновец) се отказва от участие след I кръг. До края на есенния полусезон противниците му
получават служебни победи с 3:0.
  - Вихър (Владимировци) се отказва от участие след II кръг, в знак на протест срещу
съдийството в мача им от II кръг срещу Хановете (Исперих). До края на есенния полусезон противницит
му получават служебни победи с 3:0.
  - През пролетта ОС на БФС - Разград решава да не присъжда служебни победи на отборите за мачовете им
с Ясен и Вихър.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 16:30 ч:
Единство (Китанчево) - Ясен (Ясеновец)                    3:1
Стара сила (Старо селище) - Вихър (Владимировци)          0:4
Хановете (Исперих) - Стрела (Тодорово)                    3:0
Левски (Подайва) - Арсенал (Лъвино)                       4:4

* - Ясен (Ясеновец) се отказва от участие след I кръг. Въпреки че към момента на оттеглянето
си отборът е изиграл по-малко от половината мачове за сезона, ОС на БФС - Разград не анулира
срещите му, а до края на сезона противниците му получават служебни победи с 3:0.

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 16:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Левски (Подайва)                      4:1
Вихър (Владимировци) - Хановете (Исперих)                 1:3
Единство (Китанчево) - Стара сила (Старо селище)          6:0
16 септември 2012, неделя, 16:00 ч:
Ясен (Ясеновец) - Арсенал (Лъвино)                        0:3 сл.

* - Вихър (Владимировци) се отказва от участие след II кръг, в знак на протест срещу
съдийството в мача им от II кръг срещу Хановете (Исперих). Въпреки че към момента на
оттеглянето си отборът е изиграл по-малко от половината мачове за сезона, ОС на БФС - Разград
не анулира срещите му, а до края на сезона противниците му получават служебни победи с 3:0.

                           III кръг

22 септември 2012, събота, 16:00 ч:
Стара сила (Старо селище) - Ясен (Ясеновец)               3:0 сл.
Хановете (Исперих) - Единство (Китанчево)                 2:2
Левски (Подайва) - Вихър (Владимировци)                   3:0 сл.
Арсенал (Лъвино) - Стрела (Тодорово)                      0:3

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 16:00 ч:
Ясен (Ясеновец) - Стрела (Тодорово)                       0:3 сл.
Вихър (Владимировци) - Арсенал (Лъвино)                   0:3 сл.
Единство (Китанчево) - Левски (Подайва)                   3:2
Стара сила (Старо селище) - Хановете (Исперих)            0:8

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Хановете (Исперих) - Ясен (Ясеновец)                      3:0 сл.
Левски (Подайва) - Стара сила (Старо селище)              6:2
Арсенал (Лъвино) - Единство (Китанчево)                   2:4
Стрела (Тодорово) - Вихър (Владимировци)                  3:0 сл.

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Ясен (Ясеновец) - Вихър (Владимировци)                    анулиран
Единство (Китанчево) - Стрела (Тодорово)                  4:2
Стара сила (Старо селище) - Арсенал (Лъвино)              1:3
Хановете (Исперих) - Левски (Подайва)                     1:1

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Левски (Подайва) - Ясен (Ясеновец)                        3:0 сл.
Арсенал (Лъвино) - Хановете (Исперих)                     0:7
Стрела (Тодорово) - Стара сила (Старо селище)             4:0
Вихър (Владимировци) - Единство (Китанчево)               0:3 сл.

                           VIII кръг

24 март 2013, неделя, 14:00 ч:
Ясен (Ясеновец) - Единство (Китанчево)                    анулиран
Вихър (Владимировци) - Стара сила (Старо селище)          анулиран
Стрела (Тодорово) - Хановете (Исперих)                    0:2
Арсенал (Лъвино) - Левски (Подайва)                       1:0

                           IX кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Арсенал (Лъвино) - Ясен (Ясеновец)                        анулиран
Левски (Подайва) - Стрела (Тодорово)                      5:3
Хановете (Исперих) - Вихър (Владимировци)                 анулиран
Стара сила (Старо селище) - Единство (Китанчево)          0:6

                           X кръг

6 април 2013, събота, 14:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Арсенал (Лъвино)                      1:2
6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Ясен (Ясеновец) - Стара сила (Старо селище)               анулиран
Единство (Китанчево) - Хановете (Исперих)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Юзкан Кемал 9'], ~ 1 100 зрители
Вихър (Владимировци) - Левски (Подайва)                   анулиран

                           XI кръг

13 април 2013, събота, 14:00 ч:
Левски (Подайва) - Единство (Китанчево)                   1:2
13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Стрела (Тодорово) - Ясен (Ясеновец)                       анулиран
Арсенал (Лъвино) - Вихър (Владимировци)                   анулиран
Хановете (Исперих) - Стара сила (Старо селище)           13:0 (10:0)

                           XII кръг

20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Ясен (Ясеновец) - Хановете (Исперих)                      анулиран
Стара сила (Старо селище) - Левски (Подайва)              0:1
Единство (Китанчево) - Арсенал (Лъвино)                   5:1
Вихър (Владимировци) - Стрела (Тодорово)                  анулиран

                           XIII кръг

27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Вихър (Владимировци) - Ясен (Ясеновец)                    анулиран
Стрела (Тодорово) - Единство (Китанчево)                  4:3
Арсенал (Лъвино) - Стара сила (Старо селище)              2:0
Левски (Подайва) - Хановете (Исперих)                     0:6

                           XIV кръг

4 май 2013, събота, 17:00 ч:
Ясен (Ясеновец) - Левски (Подайва)                        анулиран
Хановете (Исперих) - Арсенал (Лъвино)                     3:0
Стара сила (Старо селище) - Стрела (Тодорово)             0:2
Единство (Китанчево) - Вихър (Владимировци)               анулиран

нагоре


ОФГ Разград - изток 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Скрита сила (Мъдрево)              14   13   0   1   69:13   39
 2. Адаспорт (Острово)                 14   10   1   3   48:28   31
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Слава (Севар)                      14    9   1   4   55:21   28
 4. Светкавица (Медовене)              14    7   1   6   36:34   22 [+]
 5. Вихър (Завет)                      14    5   1   8   27:42   16
 6. Барса (Сушево)                     14    5   0   9   19:46   15
 7. Челси (Брестовене)                 14    3   1  10   21:41   10
 8. Академик (Веселец)                 14    1   1  12   25:75    4 [+]

Бележки
  - Преди началото на сезона трите групи от ОФГ Разград, организирани на териториален
принцип през миналия сезон - източна, западна и южна - се променят, като южната подгрупа
е закрита, а е открита нова, северна, подгрупа.
  - В Източна подгрупа се включват 6 от 9-те отбора, участвали през изминалия сезон в Западна подгрупа.
  - Левски (Свещари), 4-ти в Източна подгрупа през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Светкавица (Медовене) и Академик (Веселец) се включват в групата.

                           I кръг

15 септември 2012, събота, 11:00 ч:
Академик (Веселец) - Барса (Сушево)                       2:3
16 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Челси (Брестовене) - Скрита сила (Мъдрево)                1:6
Вихър (Завет) - Слава (Севар)                             0:3
Светкавица (Медовене) - Адаспорт (Острово)                2:5

                           II кръг

23 септември 2012, неделя, 11:00 ч:
Барса (Сушево) - Вихър (Завет)                            1:3
Челси (Брестовене) - Академик (Веселец)                   5:2
23 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Адаспорт (Острово)                4:1
Слава (Севар) - Светкавица (Медовене)                     7:2

                           III кръг

30 септември 2012, неделя, 11:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Барса (Сушево)                    5:0
Адаспорт (Острово) - Слава (Севар)                        3:0
30 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Академик (Веселец) - Скрита сила (Мъдрево)                1:10
Вихър (Завет) - Челси (Брестовене)                        3:0

                           IV кръг

7 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Челси (Брестовене) - Светкавица (Медовене)                1:5
Академик (Веселец) - Вихър (Завет)                        6:1
7 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Слава (Севар)                     3:0
Барса (Сушево) - Адаспорт (Острово)                       3:2

                           V кръг

14 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Вихър (Завет) - Скрита сила (Мъдрево)                     2:3
Светкавица (Медовене) - Академик (Веселец)                3:0
Адаспорт (Острово) - Челси (Брестовене)                   1:0
14 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Слава (Севар) - Барса (Сушево)                            8:1

                           VI кръг

21 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Академик (Веселец) - Адаспорт (Острово)                   2:6
Вихър (Завет) - Светкавица (Медовене)                     3:1
21 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Барса (Сушево)                    4:0
Челси (Брестовене) - Слава (Севар)                        1:0

                           VII кръг

28 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Барса (Сушево) - Челси (Брестовене)                       3:1
28 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Скрита сила (Мъдрево)             3:2
Адаспорт (Острово) - Вихър (Завет)                        6:0
Слава (Севар) - Академик (Веселец)                       10:2

                           VIII кръг

16 март 2013, събота, 12:00 ч:
Слава (Севар) - Вихър (Завет)                             3:0
16 март 2013, събота, 14:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Челси (Брестовене)                3:0 сл.*
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Барса (Сушево) - Академик (Веселец)                       2:1
17 март 2013, неделя, 12:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Светкавица (Медовене)                2:1

                           IX кръг

23 март 2013, събота, 14:00 ч:
Вихър (Завет) - Барса (Сушево)                            3:1
Академик (Веселец) - Челси (Брестовене)                   0:7
24 март 2013, неделя, 12:00 ч:
Светкавица (Медовене) - Слава (Севар)                     1:3
24 март 2013, неделя, 14:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Скрита сила (Мъдрево)                1:7

                           X кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Барса (Сушево) - Светкавица (Медовене)                    1:3
Слава (Севар) - Адаспорт (Острово)                        3:3
31 март 2013, неделя, 12:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Академик (Веселец)                9:2
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Челси (Брестовене) - Вихър (Завет)                        1:4

                           XI кръг

6 април 2013, събота, 15:00 ч:
Вихър (Завет) - Академик (Веселец)                        4:4
7 април 2013, неделя, 12:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Барса (Сушево)                       3:0
7 април 2013, неделя, 15:00 ч:
Слава (Севар) - Скрита сила (Мъдрево)                     0:3 сл.*
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Светкавица (Медовене) - Челси (Брестовене)                1:1

                           XII кръг

13 април 2013, събота, 15:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Вихър (Завет)                     3:0
14 април 2013, неделя, 12:00 ч:
Челси (Брестовене) - Адаспорт (Острово)                   2:5
Барса (Сушево) - Слава (Севар)                            1:5
14 април 2013, неделя, 15:00 ч:
Академик (Веселец) - Светкавица (Медовене)                1:3

                           XIII кръг

20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Адаспорт (Острово) - Академик (Веселец)                   5:1
Светкавица (Медовене) - Вихър (Завет)                     5:1
21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Барса (Сушево) - Скрита сила (Мъдрево)                    1:5
Слава (Севар) - Челси (Брестовене)                        6:0

                           XIV кръг

27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Скрита сила (Мъдрево) - Светкавица (Медовене)             7:1
Челси (Брестовене) - Барса (Сушево)                       1:2
28 април 2013, неделя, 14:00 ч:
Вихър (Завет) - Адаспорт (Острово)                        3:5
28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Академик (Веселец) - Слава (Севар)                        1:7

нагоре


ОФГ Разград - запад 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив (Самуил)                 21   14   5   2   73:21   47
 2. Ураган (Гецово)                    21   15   2   4   59:30   47
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Златен клас (Благоево)             20   12   4   4   49:29   40
 4. Ловско (Ловско)                    20   13   0   7   54:28   39
 5. Езерче (Езерче)                    21   11   5   5   47:28   38
 6. Вихър (Лозница)                    21   11   1   9   49:46   34
 7. Устрем (Раковски)                  21    9   3   9   39:52   30 [+]
 8. Миньор (Сеново)                    21    8   0  13   27:40   24 [+][*]
 9. Чудомир (Чудомир)                  21    7   1  13   27:47   22 [*]
10. Каменар (Каменар)                  21    4   2  15   30:65   14 [+]
11. Трапище (Трапище)                  21    4   1  16   19:54   13 [*]
12. Мортагоново (Мортагоново)          11    0   0  11    0:33    0 [*]

Бележки
  - Преди началото на сезона трите групи от ОФГ Разград, организирани на териториален
принцип през миналия сезон - източна, западна и южна - се променят, като южната подгрупа
е закрита, а е открита нова, северна, подгрупа.
  - Кубрат (Кубрат), 1-ви в Западна подгрупа през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - В Западна подгрупа се включват 3 от 10-те отбора, участвали през изминалия сезон в Източна подгрупа
(Ураган, Мортагоново и Локомотив); 2 от 9-те отбора, участвали през изминалия сезон в Западна подгрупа
(Езерче и Златен клас) и 4 от 8-те отбора, участвали през изминалия сезон в Южна подгрупа,
  - Синя вода (Синя вода), 4-ти; Партизани (Градина), 6-ти; Веселина (Веселина), 7-ми; и Сейдол (Сейдол),
8-ми в Южна подгрупа през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Устрем (Раковски), Миньор (Сеново) и Каменар (Каменар) се включват в групата.
  - град Сеново административно принадлежи към община Ветово в област Русе, но по традиционни причини
Миньор се включва в състава на ОФГ Разград.
  - Вероятно малко преди началото на сезона Чудомир (Чудомир) се преименува на Светкавица.
Вероятно пререгистрацията не е направена навреме, затова през текущия сезон отборът продължава
да се състезава като Чудомир и промяната в името ще влезе в сила от следващия сезон.
  - Мортагоново (Мортагоново) се отказва от участие след I кръг. До края на есенния полусезон противниците
му получават служебни победи с 3:0. През пролетта ОС на БФС - Разград решава да не присъжда служебни победи
на отборите за мачовете им с Мортагоново.
  - Трапище (Трапище) се отказва на полусезона. Резултатите му до този момент
се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 11:00 ч:
Златен клас (Благоево) - Каменар (Каменар)                4:0
8 септември 2012, събота, 16:30 ч:
Езерче (Езерче) - Локомотив (Самуил)                      4:4
9 септември 2012, неделя, 11:00 ч:
Чудомир (Чудомир) - Миньор (Сеново)                       2:1
Вихър (Лозница) - Мортагоново (Мортагоново)               3:0 сл.
9 септември 2012, неделя, 16:00 ч:
в Раковски: *
Ловско (Ловско) - Устрем (Раковски)                       1:4
* - в Раковски по взаимна договорка. Ответният мач от XII кръг се играе в Ловско.
9 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Ураган (Гецово) - Трапище (Трапище)                       3:0

* - Мортагоново (Мортагоново) се отказва от участие след I кръг. Въпреки че към момента на
оттеглянето си отборът е изиграл по-малко от половината мачове за сезона, ОС на БФС - Разград
не анулира срещите му, а до края на сезона противниците му получават служебни победи с 3:0.

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 11:00 ч:
Каменар (Каменар) - Мортагоново (Мортагоново)             3:0 сл.
15 септември 2012, събота, 16:00 ч:
Златен клас (Благоево) - Чудомир (Чудомир)                1:0
15 септември 2012, събота, 16:30 ч:
Устрем (Раковски) - Вихър (Лозница)                       0:3
16 септември 2012, неделя, 11:00 ч:
Трапище (Трапище) - Езерче (Езерче)                       2:2
16 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Локомотив (Самуил) - Ловско (Ловско)                      6:0
Миньор (Сеново) - Ураган (Гецово)                         2:4

                           III кръг

22 септември 2012, събота, 16:30 ч:
Чудомир (Чудомир) - Каменар (Каменар)                     4:2
Езерче (Езерче) - Миньор (Сеново)                         1:0
23 септември 2012, неделя, 11:00 ч:
Ловско (Ловско) - Трапище (Трапище)                       2:1
Вихър (Лозница) - Локомотив (Самуил)                      1:2
23 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Ураган (Гецово) - Златен клас (Благоево)                  2:2
Мортагоново (Мортагоново) - Устрем (Раковски)             0:3 сл.

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 11:00 ч:
Каменар (Каменар) - Устрем (Раковски)                     2:4
29 септември 2012, събота, 16:30 ч:
Локомотив (Самуил) - Мортагоново (Мортагоново)            3:0 сл.
Златен клас (Благоево) - Езерче (Езерче)                  3:1
30 септември 2012, неделя, 11:00 ч:
Трапище (Трапище) - Вихър (Лозница)                       4:5
Миньор (Сеново) - Ловско (Ловско)                         1:5
30 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Чудомир (Чудомир) - Ураган (Гецово)                       2:3

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 11:00 ч:
Езерче (Езерче) - Чудомир (Чудомир)                       5:0
Вихър (Лозница) - Миньор (Сеново)                         5:1
6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Устрем (Раковски) - Локомотив (Самуил)                    1:0
7 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Ловско (Ловско) - Златен клас (Благоево)                  5:1
Мортагоново (Мортагоново) - Трапище (Трапище)             0:3 сл.
7 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Гецово) - Каменар (Каменар)                       5:1

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 11:00 ч:
в Лозница: *
Златен клас (Благоево) - Вихър (Лозница)                  6:4
* - в Лозница по взаимна договорка. Ответният мач от XVII кръг се играе в Благоево.
13 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Каменар (Каменар) - Локомотив (Самуил)                    0:5
Трапище (Трапище) - Устрем (Раковски)                     3:1
14 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Чудомир (Чудомир) - Ловско (Ловско)                       0:5
14 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Миньор (Сеново) - Мортагоново (Мортагоново)               3:0 сл.
Ураган (Гецово) - Езерче (Езерче)                         2:0

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 11:00 ч:
Устрем (Раковски) - Миньор (Сеново)                       4:1
20 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Езерче (Езерче) - Каменар (Каменар)                       4:2
21 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Ловско (Ловско) - Ураган (Гецово)                         6:0
Вихър (Лозница) - Чудомир (Чудомир)                       3:0
Локомотив (Самуил) - Трапище (Трапище)                    4:0
21 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Мортагоново (Мортагоново) - Златен клас (Благоево)        0:3 сл.

                           VIII кръг

27 октомври 2012, събота, 15:00 ч:
Каменар (Каменар) - Трапище (Трапище)                     2:3
Миньор (Сеново) - Локомотив (Самуил)                      1:0
28 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Златен клас (Благоево) - Устрем (Раковски)                2:1
Чудомир (Чудомир) - Мортагоново (Мортагоново)             3:0 сл.
Езерче (Езерче) - Ловско (Ловско)                         2:1
28 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Гецово) - Вихър (Лозница)                         2:1

                           IX кръг

3 ноември 2012, събота, 11:00 ч:
Устрем (Раковски) - Чудомир (Чудомир)                     2:0
3 ноември 2012, събота, 15:00 ч:
Локомотив (Самуил) - Златен клас (Благоево)               1:1
Трапище (Трапище) - Миньор (Сеново)                       1:0
4 ноември 2012, неделя, 11:00 ч:
Вихър (Лозница) - Езерче (Езерче)                         3:2
4 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Ловско (Ловско) - Каменар (Каменар)                       3:1
Мортагоново (Мортагоново) - Ураган (Гецово)               0:3 сл.

                           X кръг

10 ноември 2012, събота, 15:00 ч:
Златен клас (Благоево) - Трапище (Трапище)                3:1
Чудомир (Чудомир) - Локомотив (Самуил)                    0:3
11 ноември 2012, неделя, 11:00 ч:
Ловско (Ловско) - Вихър (Лозница)                         3:1
11 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Каменар (Каменар) - Миньор (Сеново)                       1:0
Ураган (Гецово) - Устрем (Раковски)                       5:2
Езерче (Езерче) - Мортагоново (Мортагоново)               3:0 сл.

                           XI кръг

17 ноември 2012, събота, 11:00 ч:
Трапище (Трапище) - Чудомир (Чудомир)                     1:2
17 ноември 2012, събота, 15:00 ч:
Вихър (Лозница) - Каменар (Каменар)                       5:0
Миньор (Сеново) - Златен клас (Благоево)                  1:0
18 ноември 2012, неделя, 11:00 ч:
Мортагоново (Мортагоново) - Ловско (Ловско)               0:3 сл.
18 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Устрем (Раковски) - Езерче (Езерче)                       2:2
Локомотив (Самуил) - Ураган (Гецово)                      5:2

* - Трапище (Трапище) се отказва на полусезона. Резултатите му до този момент
се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

2 март 2013, събота, 14:00 ч:
Локомотив (Самуил) - Езерче (Езерче)                      1:1
Каменар (Каменар) - Златен клас (Благоево)                1:3
Миньор (Сеново) - Чудомир (Чудомир)                       2:1
Мортагоново (Мортагоново) - Вихър (Лозница)               анулиран
3 март 2013, неделя, 11:00 ч:
Трапище (Трапище) - Ураган (Гецово)                       0:3 сл.
3 март 2013, неделя, 14:00 ч:
в Ловско: *
Устрем (Раковски) - Ловско (Ловско)                       3:0
* - в Ловско по взаимна договорка от I кръг.

                           XIII кръг

9 март 2013, събота, 14:00 ч:
Вихър (Лозница) - Устрем (Раковски)                       0:0
10 март 2013, неделя, 14:00 ч:
Мортагоново (Мортагоново) - Каменар (Каменар)             анулиран
Ураган (Гецово) - Миньор (Сеново)                         5:0
Чудомир (Чудомир) - Златен клас (Благоево)                0:2
11 март 2013, понеделник, 14:00 ч:
Ловско (Ловско) - Локомотив (Самуил)                      2:3
12 март 2013, вторник, 14:00 ч:
Езерче (Езерче) - Трапище (Трапище)                       3:0 сл.

                           XIV кръг

16 март 2013, събота, 14:00 ч:
Миньор (Сеново) - Езерче (Езерче)                         2:1
17 март 2013, неделя, 14:00 ч:
Каменар (Каменар) - Чудомир (Чудомир)                     1:1
Златен клас (Благоево) - Ураган (Гецово)                  1:2
Трапище (Трапище) - Ловско (Ловско)                       0:3 сл.
Локомотив (Самуил) - Вихър (Лозница)                      6:1
Устрем (Раковски) - Мортагоново (Мортагоново)             анулиран

                           XV кръг

23 март 2013, събота, 14:00 ч:
Мортагоново (Мортагоново) - Локомотив (Самуил)            анулиран
Вихър (Лозница) - Трапище (Трапище)                       3:0 сл.
Ловско (Ловско) - Миньор (Сеново)                         1:0
Езерче (Езерче) - Златен клас (Благоево)                  1:1
24 март 2013, неделя, 14:00 ч:
Устрем (Раковски) - Каменар (Каменар)                     3:3
Ураган (Гецово) - Чудомир (Чудомир)                       6:0

                           XVI кръг

30 март 2013, събота, 14:00 ч:
Златен клас (Благоево) - Ловско (Ловско)                  анулиран *
* - първоначално отложен, в последствие анулиран, тъй като и двата отбора
    не изявяват желание да изиграят мача.
Миньор (Сеново) - Вихър (Лозница)                         1:5
31 март 2013, неделя, 14:00 ч:
Каменар (Каменар) - Ураган (Гецово)                       2:3
Чудомир (Чудомир) - Езерче (Езерче)                       0:1
Трапище (Трапище) - Мортагоново (Мортагоново)             анулиран
Локомотив (Самуил) - Устрем (Раковски)                    8:1

                           XVII кръг

6 април 2013, събота, 12:00 ч:
Локомотив (Самуил) - Каменар (Каменар)                    7:0
Ловско (Ловско) - Чудомир (Чудомир)                       3:0
6 април 2013, събота, 15:00 ч:
в Благоево: *
Вихър (Лозница) - Златен клас (Благоево)                  0:3
* - в Благоево по взаимна договорка от VI кръг.
7 април 2013, неделя, 15:00 ч:
Устрем (Раковски) - Трапище (Трапище)                     3:0 сл.
Мортагоново (Мортагоново) - Миньор (Сеново)               анулиран
Езерче (Езерче) - Ураган (Гецово)                         отложен
24 май 2013, петък, 18:00 ч:
Езерче (Езерче) - Ураган (Гецово)                         1:0

                           XVIII кръг

13 април 2013, събота, 12:00 ч:
Каменар (Каменар) - Езерче (Езерче)                       1:3
Трапище (Трапище) - Локомотив (Самуил)                    0:3 сл.
14 април 2013, неделя, 12:00 ч:
Чудомир (Чудомир) - Вихър (Лозница)                       5:0
14 април 2013, неделя, 15:00 ч:
Ураган (Гецово) - Ловско (Ловско)                         2:1
Златен клас (Благоево) - Мортагоново (Мортагоново)        анулиран
Миньор (Сеново) - Устрем (Раковски)                       4:0

                           XIX кръг

20 април 2013, събота, 12:00 ч:
Ловско (Ловско) - Езерче (Езерче)                         3:0 сл.*
* - първоначално 0:1, в последствие присъден служебно.
20 април 2013, събота, 15:00 ч:
Локомотив (Самуил) - Миньор (Сеново)                      1:0
21 април 2013, неделя, 12:00 ч:
Трапище (Трапище) - Каменар (Каменар)                     0:3 сл.
Устрем (Раковски) - Златен клас (Благоево)                4:3
21 април 2013, неделя, 15:00 ч:
Мортагоново (Мортагоново) - Чудомир (Чудомир)             анулиран
Вихър (Лозница) - Ураган (Гецово)                         2:1

                           XX кръг

27 април 2013, събота, 12:00 ч:
Езерче (Езерче) - Вихър (Лозница)                         3:1
Златен клас (Благоево) - Локомотив (Самуил)               4:4
28 април 2013, неделя, 12:00 ч:
Каменар (Каменар) - Ловско (Ловско)                       0:5
Ураган (Гецово) - Мортагоново (Мортагоново)               анулиран
Чудомир (Чудомир) - Устрем (Раковски)                     3:0
28 април 2013, неделя, 15:00 ч:
Миньор (Сеново) - Трапище (Трапище)                       3:0 сл.

                           XXI кръг

1 май 2013, сряда, 16:00 ч:
Трапище (Трапище) - Златен клас (Благоево)                0:3 сл.
Локомотив (Самуил) - Чудомир (Чудомир)                    6:1
4 май 2013, събота, 14:00 ч:
Миньор (Сеново) - Каменар (Каменар)                       3:0
4 май 2013, събота, 15:00 ч:
Устрем (Раковски) - Ураган (Гецово)                       1:5
5 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Мортагоново (Мортагоново) - Езерче (Езерче)               анулиран
Вихър (Лозница) - Ловско (Ловско)                         3:2

                           XXII кръг

18 май 2013, събота, 16:00 ч:
Каменар (Каменар) - Вихър (Лозница)                       5:0
Златен клас (Благоево) - Миньор (Сеново)                  3:1
19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Ловско (Ловско) - Мортагоново (Мортагоново)               анулиран
Езерче (Езерче) - Устрем (Раковски)                       7:0
Ураган (Гецово) - Локомотив (Самуил)                      1:1
Чудомир (Чудомир) - Трапище (Трапище)                     3:0 сл.

                           XVII кръг - отложен мач

24 май 2013, петък, 18:00 ч:
Езерче (Езерче) - Ураган (Гецово)                         1:0

нагоре


ОФГ Разград - финали 2012/13

                           Регламент:

За финалите се класират първите два отбора от всяка група. Чрез жребий те
се изтеглят в три двойки, като отборите, заели първо място се изтеглят срещу
отборите, заели второ място. Два отбора от една и съща група не могат да
бъдат изтеглени един срещу друг.

Във втория кръг е предвидено трите победителя от първи кръг да се срещнат
всеки срещу всеки в една среща на неутрален терен като победителят в тази
финална група да бъде и шампион на областта.

                           Първи кръг:

19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
в Севар:
Скрита сила (Мъдрево) - Единство (Китанчево)              2:1
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
в Завет:
Хановете (Исперих) - Ураган (Гецово)                      4:0
в Исперих:
Локомотив (Самуил) - Адаспорт (Острово)                   2:3

                           Втори кръг:

9 юни 2013, неделя, 16:00 ч:
в Завет:
Скрита сила (Мъдрево) - Адаспорт (Острово)                6:1  /анулиран/
12 юни 2013, сряда, 16:00 ч:
на неутрален терен:
Хановете (Исперих) - Адаспорт (Острово)                   3:0 сл. *  /анулиран/
16 юни 2013, неделя, 16:00 ч:
на неутрален терен:
Скрита сила (Мъдрево) - Хановете (Исперих)                анулиран *

* - след изиграването на мача си със Скрита сила, отборът на Адаспорт уведомява, че поради
финансови затруднения се оттеглят от участие във Втори кръг. С оглед справедливото излъчване на
областен първенец, ОС на БФС - Разград решава да анулира изиграните до този момент срещи от
Втори кръг и да насрочи финал в една среща на неутрален терен между останалите два отбора -
Хановете (Исперих) и Скрита сила (Мъдрево), чрез който да се определи шампионът на групата.

                           Финал:

16 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
в кв.гара Разград, Разград, ст."Стъклозавода":
Скрита сила (Мъдрево) - Хановете (Исперих)                2:2 (0:1); при дузпите: 3:4
  [0:1 Юзкан Ахмед 24', 0:2 Емин Емин 56', 1:2 ??? 65',
   2:2 ??? 80']
  [чк: Николай Недков (Х) 60', Траян Бебров (Сс) 85'], ~ 1 600 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com