bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ София (столица) 2012/13


"А" ОФГ София (столица) 2012/13

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски Драгалевци (София)          18   14   2   2   67:14   44
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър (кв.Требич, София)           18    9   5   4   43:33   32
 3. Железница (Железница)              18    7   7   4   40:34   28
 4. Спартак (Подгумер)                 18    7   6   5   40:33   27
 5. Левски (Чепинци)                   18    8   3   7   50:26   27
 6. Въстаник (Войнеговци)              18    7   3   8   25:51   24
 7. Нови Искър (Нови Искър)            18    7   2   9   31:42   23
 8. Банкя (Банкя)                      18    4   6   8   27:42   18
-------------------------------------------------------------------
 9. Люлин (кв.Люлин, София)            18    3   4  11   27:50   13     Изпада в "Б" ОФГ
10. Урвич 1960 (Долни Пасарел)         18    3   4  11   23:48   13     Изпада в "Б" ОФГ

Бележки
  - ОФГ София (столица) се реорганизира и двете подгрупи на териториален принцип са
обединени в единна "А" ОФГ, а освен това е създадена и "Б" ОФГ. Първите 5 отбора от
всяка от двете подгрупи през изминалия сезон се включват в "А" ОФГ. Останалите
отбори се включват в "Б" ОФГ.
  - Академик (София), 7-ми в Западна "Б" ФГ през изминалия сезон не получава лиценз
и изпада в Югозападна "В" АФГ. В последствие отборът се отказва от участие и там,
както и отказва участие в ОФГ София (столица).
  - Биопрограма (Доброславци), 3-ти в Северна подгрупа през изминалия сезон; се
отказва от участие. В резултат Нови Искър (Нови Искър), 6-ти в Северна подгрупа
през изминалия сезон; също е включен в "А" ОФГ.
  - Левски (Чепинци) играе домакинските си мачове през пролетта на ст."Сокол" в
кв.Бенковски, София.
  - Спартак (Подгумер) играе домакинските си мачове през пролетта на ст."Сокол"
в кв.Бенковски, София.
  - Нови Искър (Нови Искър) играе домакинските си мачове в кв.Требич, София.
  - Люлин (кв.Люлин, София) играе домакинските си мачове на ст."II-ри микрорайон" в
ЖК Люлин II, София.
  - Левски Драгалевци (кв.Драгалевци, София) играе домакинските си мачове в
кв.Драгалевци, София.
  - Банкя (Банкя) играе домакинските си мачове в Иваняне.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Нови Искър (Нови Искър) - Банкя (Банкя)                   3:1
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Въстаник (Войнеговци)        2:2
Левски Драгалевци (София) - Левски (Чепинци)              3:2
Люлин (кв.Люлин, София) - Спартак (Подгумер)              0:2
Железница (Железница) - Вихър (кв.Требич, София)          2:2

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Банкя (Банкя) - Вихър (кв.Требич, София)                  6:0
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Подгумер) - Железница (Железница)                0:0
Левски (Чепинци) - Люлин (кв.Люлин, София)                3:0
Въстаник (Войнеговци) - Левски Драгалевци (София)         0:2
Нови Искър (Нови Искър) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      2:0

                           III кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Банкя (Банкя)                0:0
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Левски Драгалевци (София) - Нови Искър (Нови Искър)       1:2
Люлин (кв.Люлин, София) - Въстаник (Войнеговци)           3:0 сл.*
* - мачът е прекратен в началото си при 0:0, след като футболист от отбора
    на гостите, започнали мача с 7 футболисти, се контузва. На люлин е присъдена
    служебна победа с 3:0.
Железница (Железница) - Левски (Чепинци)                  3:2
Вихър (кв.Требич, София) - Спартак (Подгумер)             3:3

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Банкя (Банкя) - Спартак (Подгумер)                        3:2
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Левски (Чепинци) - Вихър (кв.Требич, София)               2:2
Въстаник (Войнеговци) - Железница (Железница)             1:5
Нови Искър (Нови Искър) - Люлин (кв.Люлин, София)         2:1
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски Драгалевци (София)    0:4 сл.*
* - прекратен в 63' при 0:1, когато играчи на домакините атакуват съдията.
    На Урвич 1960 е присъдена служебна загуба с 0:4.

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Левски Драгалевци (София) - Банкя (Банкя)                 3:0
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)      6:3
Железница (Железница) - Нови Искър (Нови Искър)           1:1
Вихър (кв.Требич, София) - Въстаник (Войнеговци)          3:0 сл.
* - първоначално 1:3, в последствие на Вихър е присъдена служебна победа
    с 3:0 заради нередовен състезател в състава на гостите.
Спартак (Подгумер) - Левски (Чепинци)                     2:2

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Банкя (Банкя) - Левски (Чепинци)                          1:4
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Въстаник (Войнеговци) - Спартак (Подгумер)                0:0
Нови Искър (Нови Искър) - Вихър (кв.Требич, София)        0:4 сл.*
* - прекратен в 41' при 0:1, когато футболисти на домакините атакуват съдията,
    в протест срещу отбелязания гол от гостите. На Нови Искър е присъдена
    служебна загуба с 0:4.
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Железница (Железница)        0:3
Левски Драгалевци (София) - Люлин (кв.Люлин, София)       7:0

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Банкя (Банкя)                   1:1
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Железница (Железница) - Левски Драгалевци (София)         1:1
Вихър (кв.Требич, София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)     4:1
Спартак (Подгумер) - Нови Искър (Нови Искър)              4:2
Левски (Чепинци) - Въстаник (Войнеговци)                  8:0

                           VIII кръг

27 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Банкя (Банкя) - Въстаник (Войнеговци)                     0:1
28 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Нови Искър (Нови Искър) - Левски (Чепинци)                1:3
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Спартак (Подгумер)           1:3
Левски Драгалевци (София) - Вихър (кв.Требич, София)      4:0
Люлин (кв.Люлин, София) - Железница (Железница)           1:5

                           IX кръг

3 ноември 2012, събота, 15:00 ч:
Железница (Железница) - Банкя (Банкя)                     2:3
4 ноември 2012, неделя, 15:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Люлин (кв.Люлин, София)        3:1
Спартак (Подгумер) - Левски Драгалевци (София)            2:3
Левски (Чепинци) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)             8:1
Въстаник (Войнеговци) - Нови Искър (Нови Искър)           3:2

                           X кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Банкя (Банкя) - Нови Искър (Нови Искър)                   4:1
Спартак (Подгумер) - Люлин (кв.Люлин, София)              2:2
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Въстаник (Войнеговци) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        4:1
Левски (Чепинци) - Левски Драгалевци (София)              1:1
Вихър (кв.Требич, София) - Железница (Железница)          1:1

                           XI кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Банкя (Банкя)                  5:1
Железница (Железница) - Спартак (Подгумер)                отложен
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски (Чепинци)                1:3
Левски Драгалевци (София) - Въстаник (Войнеговци)        10:0
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Нови Искър (Нови Искър)      1:1
11 май 2013, събота, 17:00 ч:
Железница (Железница) - Спартак (Подгумер)                1:1

                           XII кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Банкя (Банкя) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)                1:1
Спартак (Подгумер) - Вихър (кв.Требич, София)             4:1
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Нови Искър (Нови Искър) - Левски Драгалевци (София)       отложен
Въстаник (Войнеговци) - Люлин (кв.Люлин, София)           2:0
Левски (Чепинци) - Железница (Железница)                  5:0
11 май 2013, събота, 17:00 ч:
Нови Искър (Нови Искър) - Левски Драгалевци (София)       0:7

                           XIII кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Спартак (Подгумер) - Банкя (Банкя)                        4:3
7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Вихър (кв.Требич, София) - Левски (Чепинци)               2:0
Железница (Железница) - Въстаник (Войнеговци)             3:4
Люлин (кв.Люлин, София) - Нови Искър (Нови Искър)         3:1
Левски Драгалевци (София) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)    2:1

                           XIV кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Банкя (Банкя) - Левски Драгалевци (София)                 0:7
Левски (Чепинци) - Спартак (Подгумер)                     1:3
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Люлин (кв.Люлин, София)      2:0
Нови Искър (Нови Искър) - Железница (Железница)           1:2
Въстаник (Войнеговци) - Вихър (кв.Требич, София)          1:2

                           XV кръг

20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Спартак (Подгумер) - Въстаник (Войнеговци)                3:4
21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Левски (Чепинци) - Банкя (Банкя)                          5:0
Вихър (кв.Требич, София) - Нови Искър (Нови Искър)        5:1
Железница (Железница) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)        4:3
Люлин (кв.Люлин, София) - Левски Драгалевци (София)       1:4

                           XVI кръг

27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Банкя (Банкя) - Люлин (кв.Люлин, София)                   1:1
Нови Искър (Нови Искър) - Спартак (Подгумер)              3:0 сл.*
* - първоначално 0:2, в последствие на Спартак е присъдена служебна загуба за използване
    на нередовен играч.
28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Левски Драгалевци (София) - Железница (Железница)         4:0
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Вихър (кв.Требич, София)     2:1
Въстаник (Войнеговци) - Левски (Чепинци)                  1:0

                           XI кръг - отложен мач

11 май 2013, събота, 17:00 ч:
Железница (Железница) - Спартак (Подгумер)                1:1

                           XII кръг - отложен мач

11 май 2013, събота, 17:00 ч:
Нови Искър (Нови Искър) - Левски Драгалевци (София)       0:7

                           XVII кръг

18 май 2013, събота, 17:00 ч:
Спартак (Подгумер) - Урвич 1960 (Долни Пасарел)           3:1
19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Въстаник (Войнеговци) - Банкя (Банкя)                     1:1
Левски (Чепинци) - Нови Искър (Нови Искър)                1:2
Вихър (кв.Требич, София) - Левски Драгалевци (София)      2:1
Железница (Железница) - Люлин (кв.Люлин, София)           6:3

                           XVIII кръг

25 май 2013, събота, 17:00 ч:
Банкя (Банкя) - Железница (Железница)                     1:1
Левски Драгалевци (София) - Спартак (Подгумер)            3:2
26 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Люлин (кв.Люлин, София) - Вихър (кв.Требич, София)        3:3
Урвич 1960 (Долни Пасарел) - Левски (Чепинци)             3:0 сл.
Нови Искър (Нови Искър) - Въстаник (Войнеговци)           6:1

нагоре


"Б" ОФГ София (столица) 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Елит (София)                       14   10   1   3   41:24   31 [+] Влиза в "А" ОФГ
 2. Урвич (Панчарево)                  14   10   1   3   39:22   31 [+] Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 3. Гранит (Владая)                    14    9   1   4   39:22   28
 4. Акфикс (София)                     14    8   2   4   42:27   26
 5. Конелиано (Герман)                 14    5   1   8   28:29   16
 6. Кремиковци (кв.Кремиковци, София)  14    5   1   8   19:34   16
 7. Сокол (Негован)                    14    4   2   8   26:30   14
 8. Локомотив 101 (София)              14    0   1  13   11:57    1

Бележки
  - ОФГ София (столица) се реорганизира и двете подгрупи на териториален принцип са
обединени в единна "А" ОФГ, а освен това е създадена и "Б" ОФГ. Първите 5 отбора от
всяка от двете подгрупи през изминалия сезон се включват в "А" ОФГ. Останалите
отбори се включват в "Б" ОФГ.
  - Биопрограма (Доброславци), 3-ти в Северна подгрупа през изминалия сезон; се
отказва от участие. В резултат Нови Искър (Нови Искър), 6-ти в Северна подгрупа
през изминалия сезон; също е включен в "А" ОФГ.
  - Костинброд (Костинброд), 10-ти в Северна подгрупа през изминалия сезон; се отказва
от участие.
  - Вихър (кв.Горубляне, София), 7-ми в Южна подгрупа през изминалия сезон; се отказва
от участие.
  - Първоначално Локомотив 101 (София), 9-ти в Северна подгрупа през изминалия сезон;
се отказва от участие; а Драгалевци (кв.Драгалевци, София), 8-ми в Южна подгрупа през
изминалия сезон; се включва в "Б" ОФГ. По-малко от седмица преди началото на сезона
Драгалевци (кв.Драгалевци, София) се отказва от участие, а на негово място и с неговата
програма в "Б" ОФГ се включва Локомотив 101 (София).
  - Кремиковци (кв.Кремиковци, София), играе домакинските си мачове в кв.Ботунец, София.
  - Локомотив 101 (София) играе домакинските си мачове на ст."Сокол" в кв.Бенковски,
София.
  - Акфикс (София) играе домакинските си мачове на ст."Летище" през есента и на стария
ст."Академик" /при 4-ти километър/ в София през пролетта.
  - Елит (София) играе домакинските си мачове на стария ст."Академик" /при 4-ти километър/
в София.
  - Урвич (Панчарево) играе домакинските си мачове в Герман.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Акфикс (София)        1:4
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Конелиано (Герман) - Локомотив 101 (София)                6:1
Елит (София) - Гранит (Владая)                            3:2
Сокол (Негован) - Урвич (Панчарево)                       3:4

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Акфикс (София) - Елит (София)                             4:2
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 101 (София) - Урвич (Панчарево)                 0:4
Гранит (Владая) - Сокол (Негован)                         2:1
Конелиано (Герман) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)    1:0

                           III кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Сокол (Негован) - Акфикс (София)                          1:3
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Локомотив 101 (София) 3:0 сл.
Елит (София) - Конелиано (Герман)                         4:2
Урвич (Панчарево) - Гранит (Владая)                       0:5

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Акфикс (София) - Урвич (Панчарево)                        отложен
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 101 (София) - Гранит (Владая)                   0:0
Конелиано (Герман) - Сокол (Негован)                      1:1
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Елит (София)          1:2
27 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Акфикс (София) - Урвич (Панчарево)                        2:2

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Гранит (Владая) - Акфикс (София)                          6:2
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Елит (София) - Локомотив 101 (София)                      3:2
Сокол (Негован) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)       1:1
Урвич (Панчарево) - Конелиано (Герман)                    1:0

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Локомотив 101 (София) - Акфикс (София)                    0:3
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Конелиано (Герман) - Гранит (Владая)                      2:3
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Урвич (Панчарево)     3:2
Елит (София) - Сокол (Негован)                            3:1

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Акфикс (София) - Конелиано (Герман)                       6:3
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Сокол (Негован) - Локомотив 101 (София)                   4:0
Урвич (Панчарево) - Елит (София)                          1:0
Гранит (Владая) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)       5:0

                           IV кръг - отложен мач

27 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
в София, стар ст."Академик" /при 4-ти километър/:
Акфикс (София) - Урвич (Панчарево)                        2:2

                           VIII кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Акфикс (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)        3:0
31 март 2013, неделя, 12:30 ч:
Локомотив 101 (София) - Конелиано (Герман)                0:4
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Гранит (Владая) - Елит (София)                            отложен
Урвич (Панчарево) - Сокол (Негован)                       6:1
4 май 2013, събота, 17:00 ч:
Гранит (Владая) - Елит (София)                            4:7

                           IX кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Елит (София) - Акфикс (София)                             2:2
7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Локомотив 101 (София)                 6:2
Сокол (Негован) - Гранит (Владая)                         0:2
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Конелиано (Герман)    2:1

                           X кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Акфикс (София) - Сокол (Негован)                          1:2
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 101 (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 2:3
Конелиано (Герман) - Елит (София)                         1:0
Гранит (Владая) - Урвич (Панчарево)                       1:2

                           XI кръг

20 април 2013, събота, 16:00 ч:
Урвич (Панчарево) - Акфикс (София)                        1:0
21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Гранит (Владая) - Локомотив 101 (София)                   3:0 сл.
Сокол (Негован) - Конелиано (Герман)                      4:1
Елит (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)          отложен
11 май 2013, събота, 17:00 ч:
Елит (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)          2:0

                           XII кръг

27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Акфикс (София) - Гранит (Владая)                          отложен
28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Локомотив 101 (София) - Елит (София)                      3:7
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Сокол (Негован)       3:2
Конелиано (Герман) - Урвич (Панчарево)                    1:3
1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Акфикс (София) - Гранит (Владая)                          4:1

                           VIII кръг - отложен мач

4 май 2013, събота, 17:00 ч:
Гранит (Владая) - Елит (София)                            4:7

                           XI кръг - отложен мач

11 май 2013, събота, 17:00 ч:
Елит (София) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)          2:0

                           XIII кръг

18 май 2013, събота, 17:00 ч:
Акфикс (София) - Локомотив 101 (София)                    6:1
19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Гранит (Владая) - Конелиано (Герман)                      2:0
Урвич (Панчарево) - Кремиковци (кв.Кремиковци, София)     6:1
Сокол (Негован) - Елит (София)                            0:3

                           XIV кръг

25 май 2013, събота, 17:00 ч:
Конелиано (Герман) - Акфикс (София)                       5:2
26 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Локомотив 101 (София) - Сокол (Негован)                   0:5 сл.*
* - прекратен в 85' при 1:2 заради нахлуване на публика на домакините на терена и побой на
    футболисти от домакините и тяхна публика над футболисти на гостите. Локомотив 101 е
    наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
Елит (София) - Урвич (Панчарево)                          3:1
Кремиковци (кв.Кремиковци, София) - Гранит (Владая)       1:3

                           XII кръг - отложен мач

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Акфикс (София) - Гранит (Владая)                          4:1

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com