bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Североизточна "В" АФГ 2012/13

| Регламент |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Добруджа 1919 (Добрич)             28   25   3   0   82:8    78 [-] Влиза в "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Дунав 2010 (Русе)                  28   24   2   2   86:15   74
 3. Белица (Белица)                    28   16   3   9   57:32   51
 4. Кубрат 2007 (Кубрат)               28   14   8   6   38:19   50 [+] [1 1 0  2:1  4]
 5. Суворово 1 (Суворово)              28   15   5   8   48:35   50     [0 1 1  1:2  1]
 6. Септември 98 (Тервел)              28   12   6  10   39:33   42
 7. Черноморец (Балчик)                28   11   8   9   37:31   41
 8. Бенковски (Бяла, обл.Русе)         28   11   6  11   37:46   39
 9. Две могили (Две могили)            28   11   2  15   33:58   35
10. Силистра 2009 (Силистра)           28    9   6  13   32:31   33 [+]
11. Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)  28    8   7  13   28:36   31
12. Велики Преслав (Велики Преслав)    28    6   6  16   37:76   24
13. Провадия (Провадия)                28    6   2  20   24:57   20 [+]
-------------------------------------------------------------------
14. Аристон (Русе)                     27    4   5  18   22:52   17 [+][*] Изваден в ОФГ Русе
15. Девня (Девня)                      27    2   1  24    5:76    7 [*]    Изваден в ОФГ Варна
--. Локомотив 2008 (Каспичан)           6    0   0   6    6:20    - [*]    Изваден в ОФГ Шумен

Бележки
  - Доростол 2003 (Силистра), 10-ти и изваден от Източна "Б" ФГ през изминалия сезон;
има възможност да се включи в Североизточна "В" АФГ, но отказва участие.
  - Черноломец 04 (Попово), 7-ми през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Дунав 2010 (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Дунав" в Русе до VII кръг
вкючително, и на Градски стадион в Русе от IX кръг нататък.
  - Девня (Девня) играе домакинските си мачове в кв.Повеляново, Девня.
  - Черноморец (Балчик) играе домакинските си мачове на ст."Албена-1" в КК Албена.
  - Аристон (Русе) играе домакинските си мачове на ст."Локомотив" в Русе.
  - Силистра 2009 (Силистра) играе домакинските си мачове на ст."Доростол" в Силистра
до V кръг включително, и на ст."Луи Айер" в Силистра от VII кръг нататък.
  - На 28 септември 2012 г. Локомотив 2008 (Каспичан) се отказва от по-нататъшно участие
в първенството. Резултатите му до този момент се анулират; а отборите, които по програма
играят с отбора до края на първенството почиват.
  - Девня (Девня) се отказва от по-нататъшно участие в седмицата преди началото
на пролетния полусезон. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а през
пролетта на противниците му се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Аристон (Русе) се отказва от по-нататъшно участие На 28 февруари 2013 г.,
с декларация, в която като причина за решението на клуба се посочва протест
срещу институциите, които ръководят българския футбол и "...липсата на каквато
и да е визия и перспектива на работата с подрастващи, аматьорски и професионален
футбол, ширещата се корупция, с която обществото ни е запознато, обхващаща
всички нива, слабата подготовка и некомпетентност на ръководството на зоналните
съвети, в частност Русе" (бел.ред. - съветът в Русе е областен). Резултатите на
отбора до този момент се зачитат, а през пролетта на противниците му се присъждат
служебни победи с 3:0.

Голмайстори - пълен списък
19 - Росен Каптиев          - Дунав 2010 (Русе)
18 - Васил Тачев            - Добруджа 1919 (Добрич)
15 - Никола Росенов         - Суворово 1 (Суворово)
13 - Пламен Петров          - Бенковски (Бяла, обл.Русе)
12 - Георги Никифоров       - Велики Преслав (Велики Преслав)
11 - Ивайло Димитров        - Добруджа 1919 (Добрич)
10 - Младен Стоев           - Добруджа 1919 (Добрич)  /есента в Локомотив (София)/
   - Красимир Димитров      - Две могили (Две могили)
 9 - Павлин Тодоров         - Дунав 2010 (Русе)  /пролетта в Калиакра (Каварна)/
   - Мустафа Сали           - Белица (Белица)
   - Евгени Систов          - Аристон (Русе)
   - Ивелин Спасов          - Белица (Белица)
 8 - Кирил Божанов          - Септември 98 (Тервел)
   - Румен Александров      - Черноморец (Балчик)
   - Кяшив Фахрединов       - Дунав 2010 (Русе)

                           I кръг

19 август 2012, неделя, 18:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Суворово 1 (Суворово)   0:1 (0:0)
  [0:1 Иван Иванов 67']
Септември 98 (Тервел) - Аристон (Русе)                    1:1 (0:1)
  [0:1 Анатоли Кирилов 34', 1:1 Христо Карагеоргиев 63']
Девня (Девня) - Белица (Белица)                           отложен *
* - отложен заради организационни проблеми на домакините.
Провадия (Провадия) - Добруджа 1919 (Добрич)              1:3 (1:1)
  [1:0 Ицко Ицков 19', 1:2 Васил Тачев 45',56'; 1:3 Недко Ангелов 68']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Черноморец 2003 (Бяла)              0:0
Кубрат 2007 (Кубрат) - Бенковски (Бяла)                   1:1 (0:1)
  [0:1 Пламен Петров 35', 1:1 Траян Петров 85']
Дунав 2010 (Русе) - Силистра 2009 (Силистра)              2:0 (0:0)
  [2:0 Росен Каптиев 73',76']
в Две могили: *
Локомотив 2008 (Каспичан) - Две могили (Две могили)       1:2 (0:0)  /анулиран/
  [0:2 Красимир Димитров 54',67'; 1:2 Ивелин Радославов 69']
* - в Две могили по взаимна договореност. Ответният мач от XVI кръг през пролетта се играе в Каспичан.
12 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Девня (Девня) - Белица (Белица)                           1:1 (0:1)
  [0:1 Ивелин Спасов 23', 1:1 Тодор Димов 59']

                           II кръг

25 август 2012, събота, 18:00 ч:
Черноморец 2003 (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)             0:1 (0:0)
  [0:1 Илиян Георгиев 83']
26 август 2012, неделя, 18:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Две могили (Две могили)           1:0 (0:0)
  [1:0 Никола Росенов 60']
Силистра 2009 (Силистра) - Локомотив 2008 (Каспичан)      3:1 (2:1)  /анулиран/
  [1:0 Тодор Николов 26', 2:0 Мирослав Начев 29', 2:1 Добромир Димитров 38',
   3:1 Станислав Събев 54']
Бенковски (Бяла) - Дунав 2010 (Русе)                      2:4 (1:3)
  [0:1 Валентин Валентинов 12', 1:1 Пламен Божанов 16', 1:2 Ивайло Иванов 22',
   1:3 Илия Ковачганев 36', 2:3 Пламен Петров 65', 2:4 Павлин Тодоров 85']
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)              3:1 (1:1)
  [0:1 Севдалин Стайков 7', 1:1 Ивайло Лазаров 10', 2:1 Алек Манолов 70',
   3:1 Ивайло Димитров 84']
Белица (Белица) - Провадия (Провадия)                     4:0 (3:0)
  [2:0 Николай Тончев 2',9'; 3:0 Ивайло Желязков 23', 4:0 Али Али 82']
Аристон (Русе) - Девня (Девня)                            отложен *
* - отложен заради организационни проблеми на гостите.
Велики Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)   2:2 (2:1)
  [2:0 Даниел Димов 20',37'; 2:1 Камен Трифонов 40', 2:2 Кирил Божанов 47']
26 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Аристон (Русе) - Девня (Девня)                            7:0 (4:0)
  [1:0 Генадий Петков 9', 2:0 Евгени Систов 22', 3:0 Диян Димов 35',
   4:0 Йордан Иванов 44', 5:0 Алеф Караосман 60', 6:0 Диян Димов 71',
   7:0 Васил Върбанов 76']

                           III кръг

1 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Добруджа 1919 (Добрич)             1:1 (0:0)
  [1:0 Ивайло Кирилов 52'-д, 1:1 Васил Тачев 73']
2 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Суворово 1 (Суворово)             0:1 (0:0)
  [0:1 Иван Иванов 86']
Девня (Девня) - Велики Преслав (Велики Преслав)           3:1 (1:0)
  [1:0 Радостин Неделчев 8', 2:0 Тодор Димов 52', 3:0 Радостин Неделчев 54',
   3:1 Пламен Владимиров 85']
Провадия (Провадия) - Аристон (Русе)                      0:3 (0:2)
  [0:1 Мариян Генов 10', 0:2 Гюрсес Александров 32', 0:3 Евгени Систов 72']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Белица (Белица)                     3:1 (2:1)
  [2:0 Румен Александров 11',29'; 2:1 Ивелин Спасов 43', 3:1 Атанас Стефанов 81']
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец 2003 (Бяла)                5:1 (3:0)
  [1:0 Павлин Тодоров 14', 2:0 Росен Каптиев 25', 4:0 Павлин Тодоров 38',79';
   5:0 Валентин Валентинов 81', 5:1 Хари Каратерзиян 88']
Локомотив 2008 (Каспичан) - Бенковски (Бяла)              1:3 (0:1)  /анулиран/
  [0:2 Драгомир Драганов 30',53'; 1:2 Живко Валериев 89', 1:3 Огнян Руменов 90']
Две могили (Две могили) - Силистра 2009 (Силистра)        3:1 (2:0)
  [2:0 Красимир Димитров 15',38'; 2:1 Даниел Желев 50', 3:1 Красимир Димитров 74']

                           IV кръг

9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Силистра 2009 (Силистра)          1:3 (0:2)
  [0:1 Тихомир Ченешков 24', 0:2 Даниел Георгиев 38', 1:2 Никола Росенов 80',
   1:3 Виктор Николаев 89']
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                3:0 (2:0)
  [1:0 Трифон Атанасов 4', 2:0 Пламен Петров 34', 3:0 Пламен Божанов 55']
Черноморец 2003 (Бяла) - Локомотив 2008 (Каспичан)        2:1 (1:0)  /анулиран/
  [1:0 Петър Величков 35', 2:0 Недко Сираков 54'-д, 2:1 Добромир Димитров 73']
Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав 2010 (Русе)                4:0 (2:0)
  [1:0 Аднян Джелилов 12'-аг, 2:0 Ивайло Димитров 31', 4:0 Васил Тачев 51',61']
Белица (Белица) - Кубрат 2007 (Кубрат)                    2:0 (0:0)
  [1:0 Николай Тончев 72', 2:0 Ивелин Спасов 90']
Аристон (Русе) - Черноморец (Балчик)                      2:2 (1:1)
  [0:1 Румен Александров 19', 2:1 Евгени Систов 40',49'; 2:2 Румен Александров 70']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Провадия (Провадия)     1:0 (0:0)
  [1:0 Любомир Ангелов (вр) 63'-д]
Септември 98 (Тервел) - Девня (Девня)                     2:0 (1:0)
  [1:0 Кирил Божанов 15', 2:0 Христо Карагеоргиев 60']

                           I кръг - отложен мач

12 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Девня (Девня) - Белица (Белица)                           1:1 (0:1)
  [0:1 Ивелин Спасов 23', 1:1 Тодор Димов 59']

                           V кръг

16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Девня (Девня) - Суворово 1 (Суворово)                     0:4 (0:3)
  [0:2 Никола Росенов 5',13'; 0:3 Танер Надир 38', 0:4 Тихомир Бинчев 85']
Провадия (Провадия) - Септември 98 (Тервел)               1:2 (0:2)
  [0:2 Кирил Божанов 23'-д,44'; 1:1 Милен Ангелов 84']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Велики Преслав (Велики Преслав)     5:1 (1:0)
  [2:0 Румен Александров 28'-д,46'; 3:0 Денислав Андреев 70', 3:1 Георги Никифоров 83',
   4:1 Иво Михайлов 84', 5:1 Румен Александров 89']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Аристон (Русе)                     1:0 (1:0)
  [1:0 Румен Колев 45']
Дунав 2010 (Русе) - Белица (Белица)                       2:1 (0:1)
  [0:1 Mустафа Сали 5', 1:1 Ивайло Иванов 65', 2:1 Росен Каптиев 80']
Локомотив 2008 (Каспичан) - Добруджа 1919 (Добрич)        0:1 (0:1)  /анулиран/
  [0:1 Васил Тачев 45'-д]
Две могили (Две могили) - Черноморец 2003 (Бяла)          3:0 сл.*
* - гостите не успяват да пристигнат за мача заради повреда на автобуса им по пътя за Две могили.
Силистра 2009 (Силистра) - Бенковски (Бяла)               3:0 сл.*
* - гостите не предоставят редовни медицински документи.

                           VI кръг

23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Бенковски (Бяла)                  6:0 (3:0)
  [1:0 Никола Росенов 21', 3:0 Преслав Пасев 36',38'; 4:0 Никола Росенов 50',
   5:0 Преслав Пасев 54', 6:0 Явор Колев 80']
Черноморец 2003 (Бяла) - Силистра 2009 (Силистра)         0:0
Добруджа 1919 (Добрич) - Две могили (Две могили)          4:0 (2:0)
  [1:0 Ивайло Лазаров 21', 2:0 Борислав Илиев 30', 3:0 Игнат Дамянов 73',
   4:0 Ангел Маджиров 79']
Белица (Белица) - Локомотив 2008 (Каспичан)               9:2 (2:0)  /анулиран/
  [1:0 Мустафа Сали 19', 2:0 Християн Попов 38', 3:0 Мустафа Сали 55',
   4:0 Ахмед Ахмедов 63', 4:1 Добромир Димитров 66', 6:1 Николай Недков 69',74';
   7:1 Габриел Георгиев 78', 7:2 Добромир Димитров 80', 8:2 Ердан Расин 85',
   9:2 Николай Недков 89']
Аристон (Русе) - Дунав 2010 (Русе)                        0:1 (0:1)
  [0:1 Кяшив Фахрединов 40']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Кубрат 2007 (Кубрат)    2:2 (0:1)
  [0:1 Славомир Илиев 15', 1:1 Георги Никифоров 46', 1:2 Ивайло Кирилов 67',
   2:2 Георги Никифоров 72'-д]
Септември 98 (Тервел) - Черноморец (Балчик)               1:1 (1:1)
  [0:1 Денислав Андреев 33', 1:1 Кирил Божанов 45'-д]
Девня (Девня) - Провадия (Провадия)                       1:0 (0:0)
  [1:0 Вилиян Николов 78']

                           II кръг - отложен мач

26 септември 2012, сряда, 17:00 ч:
Аристон (Русе) - Девня (Девня)                            7:0 (4:0)
  [1:0 Генадий Петков 9', 2:0 Евгени Систов 22', 3:0 Диян Димов 35',
   4:0 Йордан Иванов 44', 5:0 Алеф Караосман 60', 6:0 Диян Димов 71',
   7:0 Васил Върбанов 76']

* - На 28 септември 2012 г. Локомотив 2008 (Каспичан) се отказва от по-нататъшно участие
в първенството. Резултатите му до този момент се анулират; а отборите, които по програма
играят с отбора до края на първенството почиват.

                           VII кръг

30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Провадия (Провадия) - Суворово 1 (Суворово)               1:1 (0:0)
  [1:0 Милен Ангелов 51', 1:1 Тодор Апостолов 65']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Девня (Девня)                       3:0 (2:0)
  [1:0 Илчо Илчев 9', 2:0 Георги Костадинов 39', 3:0 Георги Иванов 64']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Септември 98 (Тервел)              0:0
Дунав 2010 (Русе) - Велики Преслав (Велики Преслав)       9:0 (5:0)
  [1:0 Кяшив Фахрединов 11', 2:0 Павлин Тодоров 16', 3:0 Даниел Венков 19',
   4:0 Росен Каптиев 41', 5:0 Валентин Валентинов 42', 6:0 Кяшив Фахрединов 50',
   7:0 Павлин Тодоров 58', 8:0 Ивайло Иванов 69', 9:0 Валентин Веселинов 90']
Локомотив 2008 (Каспичан) - Аристон (Русе)                неигран *
* - неигран заради отказа от по-нататъшно участие в групата на Локомотив 2008.
Две могили (Две могили) - Белица (Белица)                 0:2 (0:2)
  [0:1 Николай Тончев 9', 0:2 Мустафа Сали 43']
в Силистра, ст."Луи Айер":
Силистра 2009 (Силистра) - Добруджа 1919 (Добрич)         0:2 (0:1)
  [0:1 Игнат Дамянов 32', 0:2 Ивайло Димитров 55']
Бенковски (Бяла) - Черноморец 2003 (Бяла)                 0:0

                           VIII кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Бенковски (Бяла)                 3:0 (1:0)
  [1:0 Игнат Дамянов 36', 2:0 Ивайло Димитров 50', 3:0 Васил Тачев 80']
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец 2003 (Бяла)            1:2 (0:1)
  [0:1 Станислав Николов 7'-д, 0:2 Николай Ненков 72', 1:2 Никола Росенов 77']
Белица (Белица) - Силистра 2009 (Силистра)                1:0 (0:0)
  [1:0 Николай Недков 65']
Аристон (Русе) - Две могили (Две могили)                  3:0 (0:0)
  [1:0 Атила Юмер 52', 2:0 Диян Димов 59', 3:0 Евгени Систов 68']
Велики Преслав (В.Преслав) - Локомотив 2008 (Каспичан)    анулиран *
* - анулиран заради отказа от по-нататъшно участие в групата на Локомотив 2008.
Септември 98 (Тервел) - Дунав 2010 (Русе)                 0:2 (0:1)
  [0:1 Валентин Василев Валентинов 33', 0:2 Александър Атанасов 90'+2']
Девня (Девня) - Кубрат 2007 (Кубрат)                      0:1 (0:1)
  [0:1 Шанер Вели 41']
Провадия (Провадия) - Черноморец (Балчик)                 1:2 (0:1)
  [0:1 Георги Костадинов 28', 1:1 Милен Ангелов 77', 1:2 Денислав Андреев 90'+1']

                           IX кръг

14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Суворово 1 (Суворово)               0:0
Кубрат 2007 (Кубрат) - Провадия (Провадия)                4:0 (3:0)
  [1:0 Славомир Илиев 18', 2:0 Галин Цонев 20', 3:0 Ивайло Кирилов 42'-д,
   4:0 Славомир Илиев 60']
Дунав 2010 (Русе) - Девня (Девня)                         7:0 (2:0)
  [1:0 Кяшив Фахрединов 6', 2:0 Росен Каптиев 38', 3:0 Павлин Тодоров 52',
   4:0 Георги Георгиев 61', 5:0 Росен Каптиев 65', 6:0 Даниел Венков 67',
   7:0 Николай Иванов 73']
Две могили (Две могили) - Велики Преслав (Велики Преслав) 2:1 (2:0)
  [2:0 Красимир Димитров 5',12'; 2:1 Любомир Ангелов (вр) 87'-д]
Силистра 2009 (Силистра) - Аристон (Русе)                 0:0
Бенковски (Бяла) - Белица (Белица)                        1:3 (0:1)
  [0:1 Мустафа Сали 42', 1:1 Драгомир Драганов 59', 1:2 Ивелин Спасов 86',
   1:3 Мустафа Сали 89']
Черноморец 2003 (Бяла) - Добруджа 1919 (Добрич)           1:2 (1:1)
  [1:0 Николай Ненков 13', 1:1 Васил Тачев 30', 1:2 Филип Флоров 48']
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           X кръг

21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Добруджа 1919 (Добрич)            0:2 (0:0)
  [0:1 Филип Флоров 58', 0:2 Васил Тачев 76']
Белица (Белица) - Черноморец 2003 (Бяла)                  5:2 (3:0)
  [1:0 Станимир Станев 13', 2:0 Мустафа Сали 35', 3:0 Габриел Георгиев 44',
   4:0 Християн Попов 54', 5:0 Мустафа Сали 57', 5:1 Николай Ненков 68',
   5:2 Станислав Николов 76']
Аристон (Русе) - Бенковски (Бяла)                         0:0
Велики Преслав (В.Преслав) - Силистра 2009 (Силистра)     1:1 (1:1)
  [0:1 Даниел Георгиев 5', 1:1 Георги Никифоров 43']
Септември 98 (Тервел) - Две могили (Две могили)           2:1 (1:1)
  [0:1 Йордан Димитров 10', 2:1 Кирил Божанов 26'-д,67'-д]
Провадия (Провадия) - Дунав 2010 (Русе)                   1:4 (0:2)
  [0:1 Кяшив Фахрединов 17', 0:2 Росен Каптиев 41', 0:3 Павлин Тодоров 53',
   1:3 Георги Бомбов 62', 1:4 Кяшив Фахрединов 75']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Кубрат 2007 (Кубрат)                1:1 (1:1)
  [1:0 Михаил Паскалев 17', 1:1 Георги Дамянов 38']
Девня (Девня)                                             почива

                           XI кръг

27 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Силистра 2009 (Силистра) - Септември 98 (Тервел)          1:1 (1:0)
  [1:0 Станислав Събев 34', 1:1 Радослав Георгиев 90']
28 октомври 2012, неделя, 14:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Суворово 1 (Суворово)              0:0
Дунав 2010 (Русе) - Черноморец (Балчик)                   2:1 (1:1)
  [1:0 Росен Каптиев 2', 1:1 Илчо Илчев 36', 2:1 Росен Каптиев 68']
Две могили (Две могили) - Девня (Девня)                   2:0 (0:0)
  [1:0 Борислав Петров 72', 2:0 Йордан Димитров 82']
Бенковски (Бяла) - Велики Преслав (Велики Преслав)        3:1 (1:0)
  [1:0 Светослав Красимиров 26', 1:1 Георги Никифоров 50', 2:1 Пламен Петров 64',
   3:1 Ивайло Лазаров 80'-д]
Черноморец 2003 (Бяла) - Аристон (Русе)                   0:2 (0:1)
  [0:2 Евгени Систов 11',82']
Добруджа 1919 (Добрич) - Белица (Белица)                  2:0 (1:0)
  [1:0 Недко Ангелов 38', 2:0 Борислав Илиев 90']
Провадия (Провадия)                                       почива

                           XII кръг

4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Белица (Белица)                   5:1 (2:1)
  [1:0 Танер Надир 7', 1:1 Мустафа Сали 21', 2:1 Николай Илиев 43',
   3:1 Никола Росенов 63', 4:1 Данаил Борисов 75', 5:1 Тодор Апостолов 83']
Аристон (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                   0:2 (0:1)
  [0:1 Филип Флоров 44', 0:2 Ивайло Лазаров 52']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец 2003 (Бяла)  1:3 (1:0)
  [1:0 Златко Златев 32', 1:1 Станислав Николов 61', 1:2 Ерхан Хайредин 66',
   1:3 Станислав Николов 75']
Септември 98 (Тервел) - Бенковски (Бяла)                  2:0 (1:0)
  [1:0 Стефан Стефанов 43', 2:0 Красимир Господинов 89']
Девня (Девня) - Силистра 2009 (Силистра)                  0:1 (0:0)
  [0:1 Мирослав Начев 88']
Провадия (Провадия) - Две могили (Две могили)             0:3 (0:0)
  [0:1 Красимир Димитров 61', 0:2 Йордан Димитров 64', 0:3 Красимир Димитров 75']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Дунав 2010 (Русе)                  0:3 (0:1)
  [0:1 Валентин Веселинов 43', 0:2 Илия Ковачганев 55', 0:3 Георги Георгиев 65']
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XIII кръг

11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Суворово 1 (Суворово)                 3:0 (2:0)
  [1:0 Павлин Тодоров 7', 2:0 Росен Каптиев 44', 3:0 Илия Ковачганев 81']
Две могили (Две могили) - Черноморец (Балчик)             2:1 (0:0)
  [1:0 Йордан Димитров 73', 2:0 Красимир Димитров 81'-д, 2:1 Румен Александров 86'-д]
Силистра 2009 (Силистра) - Провадия (Провадия)            1:0 (0:0)
  [1:0 Станислав Събев 51']
Бенковски (Бяла) - Девня (Девня)                          3:0 (2:0)
  [1:0 Георги Ковачев 13', 2:0 Пламен Петров 38'-д, 3:0 Николай Иванов 53']
Черноморец 2003 (Бяла) - Септември 98 (Тервел)            2:2 (0:1)
  [0:1 Кирил Божанов 26', 0:2 Стефан Стефанов 69', 1;2 Матю Димов 71',
   2:2 Камен Трифонов 75'-аг]
Добруджа 1919 (Добрич) - Велики Преслав (Велики Преслав)  2:0 (2:0)
  [1:0 Ивайло Лазаров 13', 2:0 Васил Тачев 38']
Белица (Белица) - Аристон (Русе)                          1:0 (0:0)
  [1:0 Ивелин Спасов 46']
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

                           XIV кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Силистра 2009 (Силистра)            1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Костадинов 48']
18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Аристон (Русе)                    2:1 (1:1)
  [0:1 Евгени Систов 8', 1:1 Никола Росенов 24', 2:1 Преслав Пасев 68']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Белица (Белица)         4:1 (3:1)
  [0:1 Николай Тончев 17', 1:1 Пламен Владимиров 19'-д, 2:1 Никола Николов 25',
   3:1 Георги Никифоров 35', 4:1 Пламен Владимиров 62']
Септември 98 (Тервел) - Добруджа 1919 (Добрич)            0:3 (0:2)
  [0:2 Ивайло Димитров 15',25'; 0:3 Васил Тачев 89']
Девня (Девня) - Черноморец 2003 (Бяла)                    0:1 (0:0)
  [0:1 Лъчезар Любенов 76']
Провадия (Провадия) - Бенковски (Бяла)                    0:3 (0:0)
  [0:1 Огнян Руменов 55', 0:2 Драгомир Драганов 58', 0:3 Трифон Атанасов 72']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Две могили (Две могили)            4:0 (2:0)
  [1:0 Ивайло Кирилов 32', 2:0 Месут Исметов 37', 4:0 Славомир Илиев 49',51']
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XV кръг

25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Две могили (Две могили) - Дунав 2010 (Русе)               0:4 (0:1)
  [0:2 Росен Каптиев 7',49'; 0:3 Илия Ковачганев 80', 0:4 Росен Каптиев 90'-д]
Силистра 2009 (Силистра) - Кубрат 2007 (Кубрат)           отложен *
* - отложен заради участието на Силистра 2009 в турнира за Купата на България.
Бенковски (Бяла) - Черноморец (Балчик)                    2:0 (1:0)
  [1:0 Георги Ковачев 34', 2:0 Драгомир Драганов 64']
Черноморец 2003 (Бяла) - Провадия (Провадия)              4:1 (2:1)
  [0:1 Милен Ангелов 5', 1:1 Николай Станчев 30', 2:1 Лъчезар Любенов 34',
   4:1 Николай Станчев 54',68']
Добруджа 1919 (Добрич) - Девня (Девня)                    4:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Илиев 32', 2:0 Калоян Коев 55', 3:0 Ивайло Димитров 59',
   4:0 Васил Тачев 72']
Белица (Белица) - Септември 98 (Тервел)                   5:1 (5:1)
  [1:0 Ивелин Павлов 5', 2:0 Мустафа Сали 12', 2:1 Красимир Господинов 14',
   3:1 Мустафа Сали 30', 4:1 Ахмед Ахмедов 36', 5:1 Николай Тончев 43']
Аристон (Русе) - Велики Преслав (Велики Преслав)          3:3 (2:2)
  [1:0 Алеф Караосман 22', 2:0 Диян Димов 39', 2:1 Пламен Владимиров 43'-д,
   2:3 Георги Никифоров 44',76'; 3:3 Евгени Систов 90'+2']
2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Силистра 2009 (Силистра) - Кубрат 2007 (Кубрат)           1:0 (1:0)
  [1:0 Мирослав Начев 21']
Суворово 1 (Суворово)                                       почива

* - Девня (Девня) се отказва от по-нататъшно участие в седмицата преди началото
на пролетния полусезон. Резултатите на отбора до този момент се зачитат, а през
пролетта на противниците му се присъждат служебни победи с 3:0.
* - Аристон (Русе) се отказва от по-нататъшно участие На 28 февруари 2013 г.,
с декларация, в която като причина за решението на клуба се посочва протест
срещу институциите, които ръководят българския футбол и "...липсата на каквато
и да е визия и перспектива на работата с подрастващи, аматьорски и професионален
футбол, ширещата се корупция, с която обществото ни е запознато, обхващаща
всички нива, слабата подготовка и некомпетентност на ръководството на зоналните
съвети, в частност Русе" (бел.ред. - съветът в Русе е областен). Резултатите на
отбора до този момент се зачитат, а през пролетта на противниците му се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XVI кръг

3 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Велики Преслав (Велики Преслав)   5:1 (1:1)
  [1:0 Здравко Петров 16', 1:1 Георги Никифоров 18', 2:1 Радослав Георгиев 52',
   3:1 Данаил Борисов 69', 4:1 Филип Флоров 71', 5:1 Никола Росенов 73']
Аристон (Русе) - Септември 98 (Тервел)                    0:3 сл.
Белица (Белица) - Девня (Девня)                           3:0 сл.
Добруджа 1919 (Добрич) - Провадия (Провадия)              4:0 (1:0)
  [1:0 Младен Стоев 32', 2:0 Николай Вълев 50', 3:0 Борислав Илиев 61',
   4:0 Йордан Апостолов 71']
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноморец (Балчик)              0:0
Бенковски (Бяла) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   1:1 (1:1)
  [0:1 Славомир Илиев 38', 1:1 Пламен Петров 40']
Силистра 2009 (Силистра) - Дунав 2010 (Русе)              0:2 (0:1)
  [0:1 Борислав Иванов 29', 0:2 Кяшив Фахрединов 80']
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XVII кръг

9 март 2013, събота, 15:00 ч:
Септември 98 (Тервел) - Велики Преслав (Велики Преслав)   6:1 (4:0)
  [1:0 Недко Ангелов 9', 2:0 Добромир Бонев 26', 3:0 Недко Ангелов 39',
   4:0 Филип Филчев 44', 4:1 Пламен Владимиров 48', 5:1 Галин Василев 62',
   6:1 Пламен Панайотов 79']
10 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Две могили (Две могили) - Суворово 1 (Суворово)           1:1 (1:1)
  [1:0 Радостин Савов 24', 1:1 Никола Росенов 30']
Дунав 2010 (Русе) - Бенковски (Бяла)                      6:0 (5:0)
  [1:0 Росен Каптиев 16', 2:0 Мартин Керчев 24', 3:0 Борислав Джанавлиев 27'-аг,
   4:0 Стоян Георгиев 36', 5:0 Кяшив Фахрединов 44', 6:0 Георги Георгиев 63']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноморец 2003 (Бяла)             1:0 (1:0)
  [1:0 Любомир Александров 12']
Черноморец (Балчик) - Добруджа 1919 (Добрич)              0:2 (0:0)
  [0:2 Васил Тачев 63',66']
Провадия (Провадия) - Белица (Белица)                     3:1 (1:0)
  [1:0 Тодор Апостолов 27', 2:0 Калоян Цветков 73', 2:1 Гюрсес Александров 86',
   3:1 Живко Бояджиев 90']
Девня (Девня) - Аристон (Русе)                            анулиран *
* - анулиран заради отказването от участие и на двата отбора.
Силистра 2009 (Силистра)                                  почива

                           XVIII кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Девня (Девня)           3:0 сл.
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Септември 98 (Тервел)             2:0 (1:0)
  [1:0 Милен Стефанов 6', 2:0 Господин Господинов 89']
Аристон (Русе) - Провадия (Провадия)                      0:3 сл.
Белица (Белица) - Черноморец (Балчик)                     0:0
Добруджа 1919 (Добрич) - Кубрат 2007 (Кубрат)             2:1 (0:0)
  [0:1 Мамаду Kуатара 50', 1:1 Младен Стоев 56', 2:1 Ивайло Димитров 61']
Черноморец 2003 (Бяла) - Дунав 2010 (Русе)                0:3 (0:1)
  [0:1 Росен Каптиев 14', 0:2 Матю Димов 59'-аг, 0:3 Росен Каптиев 74']
Силистра 2009 (Силистра) - Две могили (Две могили)        4:0 (2:0)
  [2:0 Станислав Събев 25',43'; 3:0 Симеон Руменов 79', 4:0 Станислав Събев 81']
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           XIX кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Силистра 2009 (Силистра) - Суворово 1 (Суворово)          1:1 (1:1)
  [0:1 Александър Чокански 30', 1:1 Алеф Караосман 33']
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                1:1 (0:0)
  [0:1 Пламен Петров 52', 1:1 Румен Русков 54']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Белица (Белица)                    1:0 (1:0)
  [1:0 Георги Дамянов 16']
Черноморец (Балчик) - Аристон (Русе)                      3:0 сл.
Провадия (Провадия) - Велики Преслав (Велики Преслав)     1:1 (1:1)
  [0:1 Борислав Борисов 6', 1:1 Иво Богданов 25']
Девня (Девня) - Септември 98 (Тервел)                     0:3 сл.
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Добруджа 1919 (Добрич)                0:0 *
   ~ 3 600 зрители
* - заради инциденти на трибуните между привърженици на двата отбора по време на мача,
    Добруджа 1919 е наказан с 1 мач лишаване от домакинство.
Черноморец 2003 (Бяла)                                    почива

                           XX кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Черноморец (Балчик)     3:0 (1:0)
  [1:0 Пламен Владимиров 7', Борислав Борисов 52', Георги Никифоров 73']
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Девня (Девня)                     3:0 сл.
Септември 98 (Тервел) - Провадия (Провадия)               0:1 (0:0)
  [0:1 Иво Богданов 53']
Аристон (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                     0:3 сл.
Белица (Белица) - Дунав 2010 (Русе)                       1:2 (1:1)
  [0:1 Мартин Керчев 6', 1:1 Гюрсес Александров 33', 1:2 Мартин Цирков 70']
Черноморец 2003 (Бяла) - Две могили (Две могили)          2:1 (1:0)
  [1:0 Мартин Любенов 24', 1:1 Йордан Иванов 90', 2:1 Ицко Ицков 90'+2']
Бенковски (Бяла) - Силистра 2009 (Силистра)               1:0 (1:0)
  [1:0 Пламен Петров 34']
Добруджа 1919 (Добрич)                                    почива

                           XXI кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Велики Преслав (Велики Преслав)    2:0 (0:0)
  [2:0 Ивайло Кирилов 48',51']
7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Бяла) - Суворово 1 (Суворово)                  1:4 (1:2)
  [0:1 Александър Чокански 7', 0:2 Николай Кондов 13', 1:2 Пламен Петров 26',
   1:3 Милен Стефанов 51', 1:4 Александър Чокански 80']
Силистра 2009 (Силистра) - Черноморец 2003 (Бяла)         1:1 (0:0)
  [0:1 Николай Станчев 70', 1:1 Алеф Караосман 90']
Две могили (Две могили) - Добруджа 1919 (Добрич)          0:8 (0:5)
  [0:4 Младен Стоев 5',12',18',35'; 0:5 Николай Христозов 43', 0:6 Ивайло Лазаров 47',
   0:8 Николай Вълев 70',79']
Дунав 2010 (Русе) - Аристон (Русе)                        3:0 сл.
Черноморец (Балчик) - Септември 98 (Тервел)               0:2 (0:0)
  [0:1 Добромир Бонев 55', 0:2 Пламен Панайотов 78']
Провадия (Провадия) - Девня (Девня)                       3:0 сл.
Белица (Белица)                                           почива

                           XXII кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Дунав 2010 (Русе)       1:2 (1:0)
  [1:0 Георги Никифоров 18', 1:1 Владимир Каптиев 60', 1:2 Стоян Георгиев 81']
в Тервел: *
Добруджа 1919 (Добрич) - Силистра 2009 (Силистра)         3:0 сл.
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Добруджа 1919.
** - гостите предварително заявяват, че няма да се явят, заради организационни проблеми.
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Провадия (Провадия)               2:0 (2:0)
  [1:0 Никола Росенов 29', 2:0 Милен Стефанов 34']
Девня (Девня) - Черноморец (Балчик)                       0:3 сл.
Септември 98 (Тервел) - Кубрат 2007 (Кубрат)              1:0 (0:0)
  [1:0 Мехмед Беидов 54']
Белица (Белица) - Две могили (Две могили)                 3:0 (2:0)
  [1:0 Даниел Желев 11', 2:0 Гюрсес Александров 21', 3:0 Ивелин Павлов 51']
Черноморец 2003 (Бяла) - Бенковски (Бяла)                 0:1 (0:0)
  [0:1 Пламен Петров 48']
Аристон (Русе)                                            почива

                           XXIII кръг

21 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Черноморец 2003 (Бяла) - Суворово 1 (Суворово)            0:1 (0:1)
  [0:1 Никола Росенов 20']
Бенковски (Бяла) - Добруджа 1919 (Добрич)                 1:3 (0:2)
  [0:2 Ивайло Димитров 41',45'; 1:2 Дамян Дамянов 49', 1:3 Младен Стоев 75']
Силистра 2009 (Силистра) - Белица (Белица)                0:2 (0:1)
  [0:1 Ерсен Осман 28', 0:2 Даниел Желев 73']
Две могили (Две могили) - Аристон (Русе)                  3:0 сл.
Дунав 2010 (Русе) - Септември 98 (Тервел)                 3:0 (0:0)
  [1:0 Владимир Каптиев 63', 3:0 Росен Каптиев 81',85']
Кубрат 2007 (Кубрат) - Девня (Девня)                      3:0 сл.
Черноморец (Балчик) - Провадия (Провадия)                 2:0 (1:0)
  [1:0 Марин Петров 40', 2:0 Михаил Михалев 90']
Велики Преслав (Велики Преслав)                           почива

                           XXIV кръг

27 април 2013, събота, 16:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Две могили (Две могили) 1:2 (0:0)
  [0:1 Радостин Савов 67', 1:1 Неделчо Светлозаров 87', 1:2 Торгут Ахмедов 88']
28 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Черноморец (Балчик)               2:1 (1:1)
  [0:1 Георги Костадинов 1', 1:1 Любомир Михалев 45', 2:1 Никола Росенов 70']
Провадия (Провадия) - Кубрат 2007 (Кубрат)                1:2 (1:1)
  [0:1 Марио Миленков 2', 1:1 Калоян Цветков 36', 1:2 Мирослав Великов 51']
Девня (Девня) - Дунав 2010 (Русе)                         0:3 сл.
Аристон (Русе) - Силистра 2009 (Силистра)                 0:3 сл.
Белица (Белица) - Бенковски (Бяла)                        1:0 (1:0)
  [1:0 Ивелин Спасов 14']
Добруджа 1919 (Добрич) - Черноморец 2003 (Бяла)           2:0 (0:0)
  [1:0 Николай Вълев 48', 2:0 Младен Стоев 65']
Септември 98 (Тервел)                                     почива

                           XXV кръг

1 май 2013, сряда, 17:00 ч:
Добруджа 1919 (Добрич) - Суворово 1 (Суворово)            5:0 (2:0)
  [1:0 Йордан Апостолов 5', 2:0 Мариян Станев 44', 4:0 Васил Тачев 52',57';
   5:0 Ивайло Лазаров 65']
Черноморец 2003 (Бяла) - Белица (Белица)                  2:0 (1:0)
  [2:0 Лъчезар Любенов 40',76']
Бенковски (Бяла) - Аристон (Русе)                         3:0 сл.
Силистра 2009 (Силистра) - Велики Преслав (В.Преслав)     7:0 (5:0)
  [1:0 Владислав Вълчев 10', 2:0 Тодорин Димитров 21', 3:0 Владислав Вълчев 23',
   4:0 Даниел Георгиев 32', 6:0 Тодорин Димитров 38',49', 7:0 Станислав Събев 72']
Две могили (Две могили) - Септември 98 (Тервел)           1:2 (0:0)
  [1:0 Радостин Савов 65', 1:1 Красимир Господинов 75', 1:2 Галин Василев 86']
Дунав 2010 (Русе) - Провадия (Провадия)                   3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Кубрат 2007 (Кубрат) - Черноморец (Балчик)                3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Девня (Девня)                                             почива

                           XXVI кръг

4 май 2013, събота, 17:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Кубрат 2007 (Кубрат)              1:2 (1:1)
  [0:1 Георги Дамянов 10', 1:1 Никола Росенов 15', 1:2 Неманя Младенович 65']
Черноморец (Балчик) - Дунав 2010 (Русе)                   2:1 (1:0)
  [1:0 Марин Петров 37'-д, 2:0 Денислав Андреев 69', 2:1 Диян Димов 77'-д]
Девня (Девня) - Две могили (Две могили)                   0:3 сл.
Септември 98 (Тервел) - Силистра 2009 (Силистра)          3:0 (1:0)
  [2:0 Стефан Стефанов 32',55'; 3:0 Красимир Господинов 72']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Бенковски (Бяла)        3:1 (1:0)
  [1:0 Георги Никифоров 28'-д, 2:0 Борислав Борисов 47', 2:1 Пламен Петров 59',
   3:1 Ивайло Иванов 79']
Аристон (Русе) - Черноморец 2003 (Бяла)                   0:3 сл.
Белица (Белица) - Добруджа 1919 (Добрич)                  2:2 (0:2)
  [0:1 Младен Стоев 1п, 0:2 Ивайло Димитров 1п, 1:2 Илиян Георгиев 2п,
   2:2 Ивелин Спасов 90'+1']
Провадия (Провадия)                                       почива

                           XXVII кръг

10 май 2013, петък, 17:00 ч:
Белица (Белица) - Суворово 1 (Суворово)                   7:0 (1:0)
  [1:0 Ангел Янков 25', 2:0 Илиян Стоянов 49', 3:0 Шенер Мухарем 61',
   4:0 Ангел Янков 63', 6:0 Ивелин Спасов 75',80', 7:0 Шенер Мухарем 85']
Добруджа 1919 (Добрич) - Аристон (Русе)                   3:0 сл.
Черноморец 2003 (Бяла) - Велики Преслав (Велики Преслав)  1:1 (0:1)
  [0:1 Жулиян Жечев 34', 1:1 Николай Иванов 90'+3']
Бенковски (Бяла) - Септември 98 (Тервел)                  3:2 (2:1)
  [1:0 Младен Димитров 19'-аг, 2:0 Пламен Петров 26', 2:2 Стефан Стефанов 45',65';
   3:2 Пламен Петров 83']
Силистра 2009 (Силистра) - Девня (Девня)                  3:0 сл.
Две могили (Две могили) - Провадия (Провадия)             3:2 (2:1)
  [1:0 Красимир Димитров 4', 2:0 Атила Юмер 20', 2:1 Георги Бомбов 36',
   3:1 Радостин Савов 62', 3:2 Калоян Керанов 65']
Дунав 2010 (Русе) - Кубрат 2007 (Кубрат)                  1:1 (0:0)
  [0:1 Мирослав Великов 53', 1:1 Владимир Каптиев 70']
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XXVIII кръг

18 май 2013, събота, 17:00 ч:
Велики Преслав (Велики Преслав) - Добруджа 1919 (Добрич)  0:7 (0:4)
  [0:1 Младен Стоев 11', 0:2 Васил Тачев 16', 0:3 Николай Вълев 31',
   0:5 Станимир Андонов 37',52'; 0:6 Васил Тачев 68', 0:7 Мариян Станев 81']
19 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Суворово 1 (Суворово) - Дунав 2010 (Русе)                 0:3 (0:0)
  [0:1 Владимир Каптиев 65', 0:2 Валентин Валентинов 68', 0:3 Владимир Каптиев 69']
Черноморец (Балчик) - Две могили (Две могили)             2:1 (2:0)
  [1:0 Денислав Андреев 15', 2:0 Марин Петров 35', 2:1 Красимир Димитров 70']
Провадия (Провадия) - Силистра 2009 (Силистра)            2:1 (1:0)
  [1:0 Калоян Цветков 20', 2:0 Живко Бояджиев 66', 2:1 Тодорин Димитров 85']
Девня (Девня) - Бенковски (Бяла)                          0:3 сл.
Септември 98 (Тервел) - Черноморец 2003 (Бяла)            1:0 (1:0)
  [1:0 Стефан Стефанов 4']
Аристон (Русе) - Белица (Белица)                          0:3 сл.
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

                           XXIX кръг

25 май 2013, събота, 17:00 ч:
Белица (Белица) - Велики Преслав (Велики Преслав)         5:1 (5:1)
  [1:0 Ерсен Осман 6', 3:0 Гюрсес Александров 8',18'; 4:0 Християн Попов 26',
   4:1 Пламен Владимиров 28', 5:1 Християн Попов 39']
26 май 2013, неделя, 17:00 ч:
Аристон (Русе) - Суворово 1 (Суворово)                    0:3 сл.
Добруджа 1919 (Добрич) - Септември 98 (Тервел)            1:0 (0:0)
  [1:0 Васил Тачев 79']
Черноморец 2003 (Бяла) - Девня (Девня)                    3:0 сл.
Бенковски (Бяла) - Провадия (Провадия)                    2:1 (0:1)
  [0:1 Живко Бояджиев 44', 1:1 Трифон Атанасов 51', 2:1 Цветан Ганев 73']
Силистра 2009 (Силистра) - Черноморец (Балчик)            0:2 (0:2)
  [0:1 Денислав Андреев 2', 0:2 Иван Иванов 45']
Две могили (Две могили) - Кубрат 2007 (Кубрат)            1:0 (0:0)
  [1:0 Светослав Недялков 52']
Дунав 2010 (Русе)                                         почива

                           XXX кръг

1 юни 2013, събота, 17:00 ч:
Дунав 2010 (Русе) - Две могили (Две могили)               6:0 (2:0)
  [2:0 Владимир Каптиев 9',17'; 3:0 Виктор Митев 70', 5:0 Николай Иванов 80',83';
   6:0 Виктор Митев 84']
2 юни 2013, неделя, 17:00 ч:
Кубрат 2007 (Кубрат) - Силистра 2009 (Силистра)           2:0 (1:0)
  [1:0 Неманя Младенович 26', 2:0 Марио Миленков 74']
Черноморец (Балчик) - Бенковски (Бяла)                    1:1 (1:1)
  [1:0 Иван Иванов 21', 1:1 Георги Ковачев 26']
Провадия (Провадия) - Черноморец 2003 (Бяла)              1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Бомбов 60'-д]
Девня (Девня) - Добруджа 1919 (Добрич)                    0:3 сл.
Септември 98 (Тервел) - Белица (Белица)                   0:1 (0:0)
  [0:1 Ерсен Осман 52']
Велики Преслав (Велики Преслав) - Аристон (Русе)          3:0 сл.
Суворово 1 (Суворово)                                     почива

нагоре


Североизточна "В" АФГ 2012/13 - Всички голмайстори

Голмайстори
19 - Росен Каптиев          - Дунав 2010 (Русе)
18 - Васил Тачев            - Добруджа 1919 (Добрич)
15 - Никола Росенов         - Суворово 1 (Суворово)
13 - Пламен Петров          - Бенковски (Бяла, обл.Русе)
12 - Георги Никифоров       - Велики Преслав (Велики Преслав)
11 - Ивайло Димитров        - Добруджа 1919 (Добрич)
10 - Младен Стоев           - Добруджа 1919 (Добрич)  /есента в Локомотив (София)/
   - Красимир Димитров      - Две могили (Две могили)
 9 - Павлин Тодоров         - Дунав 2010 (Русе)  /пролетта в Калиакра (Каварна)/
   - Мустафа Сали           - Белица (Белица)
   - Евгени Систов          - Аристон (Русе)
   - Ивелин Спасов          - Белица (Белица)
 8 - Кирил Божанов          - Септември 98 (Тервел)
   - Румен Александров      - Черноморец (Балчик)
   - Кяшив Фахрединов       - Дунав 2010 (Русе)

 7  Пламен Владимиров         Велики Преслав (Велики Преслав)
 7  Ивайло Стефанов Лазаров   Добруджа 1919 (Добрич)        
 7  Владимир Каптиев          Дунав 2010 (Русе)             
 7  Стефан Стефанов           Септември 98 (Тервел)         
 6  Николай Тончев            Белица (Белица)               
 6  Гюрсес Александров        Белица (Белица)               /вкл. 1 гол за Аристон (Русе)/
 6  Славомир Илиев            Кубрат 2007 (Кубрат)               
 6  Ивайло Кирилов            Кубрат 2007 (Кубрат)               
 6  Станислав Събев           Силистра 2009 (Силистра)      
 6  Денислав Андреев          Черноморец (Балчик)           
 5  Николай Вълев             Добруджа 1919 (Добрич)        
 5  Валентин Валентинов       Дунав 2010 (Русе)             
 5  Диян Димов                Дунав 2010 (Русе)             /вкл. 4 гола за Аристон (Русе)/
 4  Радостин Савов            Две могили (Две могили)       
 4  Йордан Димитров           Две могили (Две могили)       
 4  Борислав Илиев            Добруджа 1919 (Добрич)        
 4  Илия Ковачганев           Дунав 2010 (Русе)             
 4  Милен Ангелов             Провадия (Провадия)           
 4  Красимир Господинов       Септември 98 (Тервел)         
 4  Недко Ангелов             Септември 98 (Тервел)         /вкл. 2 гола за Добруджа 1919 (Добрич)/
 4  Тодорин Димитров          Силистра 2009 (Силистра)      
 4  Алеф Караосман            Силистра 2009 (Силистра)      /вкл. 2 гола за Аристон (Русе)/
 4  Преслав Пасев             Суворово 1 (Суворово)           
 4  Филип Флоров              Суворово 1 (Суворово)           /вкл. 3 гола за Добруджа 1919 (Добрич)/
 4  Георги Костадинов         Черноморец (Балчик)           
 4  Николай Станчев           Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 4  Станислав Николов         Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 4  Лъчезар Любенов           Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 3  Даниел Желев              Белица (Белица)               /вкл. 1 гол за Силистра 2009 (Силистра)/
 3  Ерсен Осман               Белица (Белица)               
 3  Християн Попов            Белица (Белица)               
 3  Трифон Атанасов           Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 3  Драгомир Драганов         Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 3  Георги Ковачев            Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 3  Борислав Борисов          Велики Преслав (Велики Преслав)
 3  Николай Руменов Иванов    Дунав 2010 (Русе)             
 3  Ивайло Сашков Иванов      Дунав 2010 (Русе)             
 3  Георги Георгиев           Дунав 2010 (Русе)             
 3  Георги Дамянов            Кубрат 2007 (Кубрат)               
 3  Калоян Цветков            Провадия (Провадия)           
 3  Тодор Апостолов           Провадия (Провадия)           /вкл. 2 гола за Суворово 1 (Суворово)/
 3  Георги Бомбов             Провадия (Провадия)           
 3  Живко Бояджиев            Провадия (Провадия)           
 3  Даниел Георгиев           Силистра 2009 (Силистра)      
 3  Милен Стефанов            Суворово 1 (Суворово)           
 3  Александър Чокански       Суворово 1 (Суворово)           
 3  Марин Петров              Черноморец (Балчик)           
 3  Николай Ненков            Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 2  Ивелин Павлов             Белица (Белица)               
 2  Шенер Мухарем             Белица (Белица)               
 2  Ангел Янков               Белица (Белица)               
 2  Илиян Георгиев            Белица (Белица)               /вкл. 1 гол за Кубрат 2007 (Кубрат)/
 2  Пламен Божанов            Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 2  Даниел Димов              Велики Преслав (Велики Преслав)
 2  Любомир Ангелов           Велики Преслав (Велики Преслав)
 2  Атила Юмер                Две могили (Две могили)       /вкл. 1 гол за Аристон (Русе)/
 2  Йордан Иванов             Две могили (Две могили)       /вкл. 1 гол за Аристон (Русе)/
 2  Радостин Неделчев         Девня (Девня)                 
 2  Тодор Димов               Девня (Девня)                 
 2  Станимир Андонов          Добруджа 1919 (Добрич)        
 2  Игнат Дамянов             Добруджа 1919 (Добрич)        
 2  Мариян Станев             Добруджа 1919 (Добрич)        
 2  Йордан Апостолов          Добруджа 1919 (Добрич)        
 2  Мартин Керчев             Дунав 2010 (Русе)             
 2  Виктор Митев              Дунав 2010 (Русе)             
 2  Даниел Венков             Дунав 2010 (Русе)             
 2  Валентин Веселинов        Дунав 2010 (Русе)             
 2  Стоян Георгиев            Дунав 2010 (Русе)             
 2  Мирослав Великов          Кубрат 2007 (Кубрат)               
 2  Марио Миленков            Кубрат 2007 (Кубрат)               
 2  Неманя Младенович         Кубрат 2007 (Кубрат)               
 2  Иво Богданов              Провадия (Провадия)           
 2  Галин Василев             Септември 98 (Тервел)         
 2  Пламен Панайотов          Септември 98 (Тервел)         
 2  Добромир Бонев            Септември 98 (Тервел)         
 2  Христо Карагеоргиев       Септември 98 (Тервел)         
 2  Мирослав Начев            Силистра 2009 (Силистра)      
 2  Владислав Вълчев          Силистра 2009 (Силистра)      
 2  Радослав Георгиев         Суворово 1 (Суворово)           /вкл. 1 гол за Септември 98 (Тервел)
 2  Иван Георгиев Иванов      Суворово 1 (Суворово)           
 2  Данаил Борисов            Суворово 1 (Суворово)           
 2  Танер Надир               Суворово 1 (Суворово)           
 2  Илчо Илчев                Черноморец (Балчик)           
 2  Иван Калинов Иванов       Черноморец (Балчик)           
 2  Ицко Ицков                Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)  /вкл. 1 гол за Провадия (Провадия)/
 1  Васил Върбанов            Аристон (Русе)                
 1  Генадий Петков            Аристон (Русе)                
 1  Мариян Генов              Аристон (Русе)                
 1  Анатоли Кирилов           Аристон (Русе)                
 1  Ахмед Ахмедов             Белица (Белица)               
 1  Станимир Станев           Белица (Белица)               
 1  Ивайло Желязков           Белица (Белица)               
 1  Али Али                   Белица (Белица)               
 1  Габриел Георгиев          Белица (Белица)               
 1  Николай Недков            Белица (Белица)               
 1  Илиян Стоянов             Белица (Белица)               
 1  Цветан Ганев              Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Светослав Красимиров      Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Ивайло Петров Лазаров     Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Дамян Дамянов             Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Николай Сашков Иванов     Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Огнян Руменов             Бенковски (Бяла, обл.Русе)    
 1  Ивайло Свиленов Иванов    Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Никола Николов            Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Златко Златев             Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Неделчо Светлозаров       Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Жулиян Жечев              Велики Преслав (Велики Преслав)
 1  Торгут Ахмедов            Две могили (Две могили)       
 1  Борислав Петров           Две могили (Две могили)       
 1  Румен Русков              Две могили (Две могили)       
 1  Светослав Недялков        Две могили (Две могили)       
 1  Вилиян Николов            Девня (Девня)                 
 1  Калоян Коев               Добруджа 1919 (Добрич)        
 1  Ангел Маджиров            Добруджа 1919 (Добрич)        
 1  Николай Христозов         Добруджа 1919 (Добрич)        
 1  Алек Манолов              Добруджа 1919 (Добрич)        
 1  Александър Атанасов       Дунав 2010 (Русе)             
 1  Борислав Иванов           Дунав 2010 (Русе)             
 1  Мартин Цирков             Дунав 2010 (Русе)             
 1  Мамаду Куатара            Кубрат 2007 (Кубрат)               
 1  Румен Колев               Кубрат 2007 (Кубрат)               
 1  Траян Петров              Кубрат 2007 (Кубрат)               
 1  Любомир Александров       Кубрат 2007 (Кубрат)               
 1  Галин Цонев               Кубрат 2007 (Кубрат)               
 1  Месут Исметов             Кубрат 2007 (Кубрат)               
 1  Шанер Вели                Кубрат 2007 (Кубрат)               
 1  Калоян Керанов            Провадия (Провадия)           
 1  Мехмед Беидов             Септември 98 (Тервел)         
 1  Филип Филчев              Септември 98 (Тервел)         
 1  Камен Трифонов            Септември 98 (Тервел)         
 1  Виктор Николаев           Силистра 2009 (Силистра)      
 1  Тихомир Ченешков          Силистра 2009 (Силистра)      
 1  Симеон Руменов            Силистра 2009 (Силистра)      
 1  Тихомир Бинчев            Суворово 1 (Суворово)           
 1  Явор Колев                Суворово 1 (Суворово)           
 1  Здравко Петров            Суворово 1 (Суворово)           
 1  Николай Илиев             Суворово 1 (Суворово)           
 1  Николай Кондов            Суворово 1 (Суворово)           
 1  Любомир Михалев           Суворово 1 (Суворово)           
 1  Господин Господинов       Суворово 1 (Суворово)           
 1  Георги Иванов             Черноморец (Балчик)           
 1  Атанас Стефанов           Черноморец (Балчик)           
 1  Севдалин Стайков          Черноморец (Балчик)           
 1  Михаил Михалев            Черноморец (Балчик)           
 1  Михаил Паскалев           Черноморец (Балчик)           
 1  Иво Михайлов              Черноморец (Балчик)           
 1  Николай Валентинов Иванов Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Хари Каратерзиян          Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Матю Димов                Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Мартин Любенов            Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)
 1  Ерхан Хайредин            Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна)

Автоголове
 1  Борислав Джарналиев       Бенковски (Бяла, обл.Русе) - за Дунав 2010
    Аднян Джелилов            Дунав 2010 (Русе) - за Добруджа 1919
    Камен Трифонов            Септември 98 (Тервел) - за Черноморец 2003 (Бяла)
    Младен Димитров           Септември 98 (Тервел) - за Бенковски
    Матю Димов                Черноморец 2003 (Бяла) - за Дунав 2010

Служебни голове
39  срещу Девня (Девня) - след отказването на отбора за всички техни противници през пролетния полусезон
39  срещу Аристон (Русе) - след отказването на отбора за всички техни противници през пролетния полусезон
 3  срещу Черноморец 2003 (Бяла) - за Две могили (Две могили)
 3  срещу Бенковски (Бяла) - за Силистра 2009 (Силистра)
 3  срещу Силистра 2009 (Силистра) - за Добруджа 1919 (Добрич)
 3  срещу Провадия (Провадия) - за Дунав 2010 (Русе)
 3  срещу Черноморец (Балчик) - за Кубрат 2007 (Кубрат)

Анулирани голове
 6  на футболисти на Локомотив 2008 (Каспичан) срещу противниците им преди отбора да напусне първенството
20  на футболисти на други отбори срещу Локомотив 2008 (Каспичан) преди отбора да напусне първенството

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com