bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Силистра 2012/13


ОФГ Силистра - изток 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Победа (Колобър)                   22   21   1   0  108:13   64
-------------------------------------------------------------------
 2. Релакс (Овен)                      22   17   2   3   85:21   53
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Чернолик (Чернолик)                22   13   1   8   76:39   40
 4. Вихър (Боил)                       22   11   5   6   49:38   38 [+]
 5. Вихър (Любен)                      22    9   4   9   56:58   31
 6. Победа 2009 (Вокил)                22    9   4   9   52:56   31
 7. Йълдъръм (Яребица)                 22    8   5   9   50:56   29
 8. Правда 1944 (Правда)               22    8   4  10   33:56   28
 9. Кале (Руйно)                       22    8   3  11   46:58   27
10. Лудогорец 2011 (Паисиево)          22    5   5  12   42:63   20
11. Галактика (Черник)                 22    2   4  16   20:88   10
12. Дулово 2006 (Дулово)               22    1   2  19   21:92    5

Бележки
  - Спортист (Кайнарджа), 11-ти през изминалия сезон; е преместен в Западната подгрупа.
  - Вихър (Боил) се включва в групата.

                           I кръг

1 септември 2012, събота, 16:30 ч:
Победа (Колобър) - Вихър (Любен)                          2:1
Кале (Руйно) - Вихър (Боил)                               2:2
Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник)                   8:1
2 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Дулово 2006 (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          3:0
Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик)                2:1
Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                       3:0

                           II кръг

8 септември 2012, събота, 16:30 ч:
Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил)                       7:1
Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда)                 1:3
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица)            1:2
9 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Релакс (Овен)                       1:2
Вихър (Боил) - Дулово 2006 (Дулово)                       2:0
Победа (Колобър) - Кале (Руйно)                           5:0

                           III кръг

15 септември 2012, събота, 16:30 ч:
Кале (Руйно) - Вихър (Любен)                              1:2
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Боил)                         0:0
Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик)                 4:1
16 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Дулово 2006 (Дулово) - Победа (Колобър)                   1:2
Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          2:1
Релакс (Овен) - Галактика (Черник)                        9:1

                           IV кръг

22-23 септември 2012, събота-неделя, 16:30 ч:
Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик)                       3:1
Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил)                  1:1
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Релакс (Овен)                 2:2
Вихър (Боил) - Правда 1944 (Правда)                       1:2
Победа (Колобър) - Йълдъръм (Яребица)                     7:2
Кале (Руйно) - Дулово 2006 (Дулово)                       2:1

                           V кръг

29 септември 2012, събота, 16:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Кале (Руйно)                         3:3
Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           7:2
Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник)                  7:0
30 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Любен)                      2:2
Правда 1944 (Правда) - Победа (Колобър)                   0:3
Релакс (Овен) - Вихър (Боил)                              7:1

                           VI кръг

6 октомври 2012, събота:
Вихър (Любен) - Галактика (Черник)                        7:0
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Чернолик (Чернолик)           0:6
Кале (Руйно) - Правда 1944 (Правда)                       1:0
7 октомври 2012, неделя:
Вихър (Боил) - Победа 2009 (Вокил)                        4:3
Победа (Колобър) - Релакс (Овен)                          2:0
Дулово 2006 (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)                 0:0

                           VII кръг

13-14 октомври 2012, събота-неделя:
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        4:3
Правда 1944 (Правда) - Дулово 2006 (Дулово)               4:2
Релакс (Овен) - Кале (Руйно)                              7:0
Победа 2009 (Вокил) - Победа (Колобър)                    0:5
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Боил)                        3:1
Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            0:2

                           VIII кръг

20-21 октомври 2012, събота-неделя:
Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 5:4
Вихър (Боил) - Галактика (Черник)                         7:0
Победа (Колобър) - Чернолик (Чернолик)                    4:0
Кале (Руйно) - Победа 2009 (Вокил)                        0:3
Дулово 2006 (Дулово) - Релакс (Овен)                      1:3
Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)                 3:3

                           IX кръг

27-28 октомври 2012, събота-неделя:
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                      0:3
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        3:0
Победа 2009 (Вокил) - Дулово 2006 (Дулово)                4:1
Чернолик (Чернолик) - Кале (Руйно)                        4:1
Галактика (Черник) - Победа (Колобър)                     0:3
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                  0:0

                           X кръг

3-4 ноември 2012, събота-неделя:
Вихър (Любен) - Вихър (Боил)                              5:0
Победа (Колобър) - Лудогорец 2011 (Паисиево)              7:0
Кале (Руйно) - Галактика (Черник)                         4:0
Дулово 2006 (Дулово) - Чернолик (Чернолик)                2:5
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  5:2
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                      1:2

                           XI кръг

10-11 ноември 2012, събота-неделя:
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)                             6:1
Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                3:3
Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица)                  4:2
Галактика (Черник) - Дулово 2006 (Дулово)                 1:0
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Кале (Руйно)                  4:1
Вихър (Боил) - Победа (Колобър)                           1:2

                           XII кръг

16-17 март 2013, събота-неделя:
Вихър (Любен) - Победа (Колобър)                          1:4
Вихър (Боил) - Кале (Руйно)                               4:0
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Дулово 2006 (Дулово)          7:0
Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица)                   1:2
Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда)                4:0
Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен)                       0:2

                           XIII кръг

23-24 март 2013, събота-неделя:
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)                       2:2
Релакс (Овен) - Чернолик (Чернолик)                       6:2
Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник)                 2:0
Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            2:2
Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Боил)                       1:6
Кале (Руйно) - Победа (Колобър)                           1:4

                           XIV кръг

30-31 март 2013, събота-неделя:
Вихър (Любен) - Кале (Руйно)                              0:7
Победа (Колобър) - Дулово 2006 (Дулово)                   7:0
Вихър (Боил) - Йълдъръм (Яребица)                         2:1
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда)          1:1
Галактика (Черник) - Релакс (Овен)                        0:9
Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил)                 2:2

                           XV кръг

6-7 април 2013, събота-неделя:
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен)                       7:1
Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник)                  1:0
Релакс (Овен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 6:4
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Боил)                       0:3
Йълдъръм (Яребица) - Победа (Колобър)                     1:5
Дулово 2006 (Дулово) - Кале (Руйно)                       2:9

                           XVI кръг

13-14 април 2013, събота-неделя:
Вихър (Любен) - Дулово 2006 (Дулово)                      5:0
Кале (Руйно) - Йълдъръм (Яребица)                         4:3
Победа (Колобър) - Правда 1944 (Правда)                  10:0
Вихър (Боил) - Релакс (Овен)                              1:0
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил)           0:3
Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик)                  0:2

                           XVII кръг

20-21 април 2013, събота-неделя:
Галактика (Черник) - Вихър (Любен)                        2:2
Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           5:1
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Боил)                        0:1
Релакс (Овен) - Победа (Колобър)                          0:0
Правда 1944 (Правда) - Кале (Руйно)                       1:4
Йълдъръм (Яребица) - Дулово 2006 (Дулово)                 5:0

                           XVIII кръг

27-28 април 2013, събота-неделя:
Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)                        1:3
Дулово 2006 (Дулово) - Правда 1944 (Правда)               2:3
Кале (Руйно) - Релакс (Овен)                              1:0
Победа (Колобър) - Победа 2009 (Вокил)                    8:0
Вихър (Боил) - Чернолик (Чернолик)                        1:0
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник)            5:1

                           XIX кръг

4-5 май 2013, събота-неделя:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен)                 0:1
Галактика (Черник) - Вихър (Боил)                         2:2
Чернолик (Чернолик) - Победа (Колобър)                    0:4
Победа 2009 (Вокил) - Кале (Руйно)                        3:2
Релакс (Овен) - Дулово 2006 (Дулово)                      6:0
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                 0:2

                           XX кръг

1-2 юни 2013, събота-неделя: *
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)                      1:1
Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)                        0:2
Дулово 2006 (Дулово) - Победа 2009 (Вокил)                3:6
Кале (Руйно) - Чернолик (Чернолик)                        1:7
Победа (Колобър) - Галактика (Черник)                    11:2
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  2:2
* - първоначално кръгът е насрочен за 11-12 май 2013, но е отложен заради парламентарните
    избори в България, провели се на 12 май 2013 г.

                           XXI кръг

18-19 май 2013, събота-неделя:
Вихър (Боил) - Вихър (Любен)                              7:1
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа (Колобър)              2:6
Галактика (Черник) - Кале (Руйно)                         1:1
Чернолик (Чернолик) - Дулово 2006 (Дулово)                7:0
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)                  5:0
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)                      6:1

                           XXII кръг

25-26 май 2013, събота-неделя:
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)                             2:4
Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил)                4:2
Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик)                  2:7
Дулово 2006 (Дулово) - Галактика (Черник)                 0:6
Кале (Руйно) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  1:2
Победа (Колобър) - Вихър (Боил)                           7:1

нагоре


ОФГ Силистра - запад 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Панайот Хитов 2006 (Тутракан)      22   18   3   1   57:10   57
-------------------------------------------------------------------
 2. Раковски 2005 (Калипетрово)        22   18   0   4   54:24   54
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Добруджа (Искра)                   22   16   2   4   56:20   50
 4. Спортист (Кайнарджа)               22   11   4   7   50:29   37 <-
 5. Брадвари 08 (Брадвари)             22   11   1  10   55:36   34
 6. Спортист (Преславци)               22    9   1  12   49:46   28
 7. Айдемир (Айдемир)                  22    9   1  12   49:54   28
 8. Заря 2006 (Цар Самуил)             22    6   4  12   30:46   22
 9. Левски 96 II (Главиница)           22    7   1  14   32:71   22 [+]
10. Левски 96 (Главиница)              22    6   2  14   36:51   20
11. Добруджа (Ситово)                  22    6   1  15   34:55   19
12. Добруджанец 2005 (Алфатар)         22    5   0  17   24:84   15

Бележки
  - Доростол 2003 (Силистра), 10-ти и изваден от Източна "Б" ФГ през изминалия сезон и
също така отказал участие за настоящия сезон в Североизточна "В" АФГ; има право да се
включи в групата, но отказва участие.
  - Силистра 2009 (Силистра), 7-ми през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Спортист (Кайнарджа), 11-ти в Източната подгрупа през изминалия сезон; е преместен
в Западната подгрупа.
  - Левски 96 II (Главиница) се включва в групата. Отборът играе домакинските си мачове
в Ножарево и е също така представителен отбор на селото.

                           I кръг

1 септември 2012, събота, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница)       1:0
Спортист (Преславци) - Брадвари 08 (Брадвари)             6:1
Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                3:0
2 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа)                   2:0
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово)            3:2
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)  1:1

                           II кръг

8 септември 2012, събота, 16:30 ч:
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил)    2:1
Добруджа (Ситово) - Левски 96 II (Главиница)              4:2
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Преславци)              2:1
9 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир)                  3:0
Брадвари 08 (Брадвари) - Добруджанец 2005 (Алфатар)       1:2
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)            1:2

                           III кръг

15 септември 2012, събота, 16:30 ч:
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Брадвари 08 (Брадвари)         3:0
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                1:1
Айдемир (Айдемир) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)         1:3
16 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа)        0:1
Спортист (Преславци) - Добруджа (Искра)                   2:3
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница)        3:0

                           IV кръг

22-23 септември 2012, събота-неделя, 16:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)      2:3
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)                     2:1
Брадвари 08 (Брадвари) - Заря 2006 (Цар Самуил)           4:0
Левски 96 (Главиница) - Левски 96 II (Главиница)          2:0
Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             5:1
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Преславци)        4:0

                           V кръг

29 септември 2012, събота, 16:30 ч:
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Добруджа (Искра)               1:3
Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница)            2:0
Айдемир (Айдемир) - Брадвари 08 (Брадвари)                4:3
30 септември 2012, неделя, 16:30 ч:
Спортист (Преславци) - Спортист (Кайнарджа)               1:2
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово)  1:7
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Добруджа (Ситово)         3:0

                           VI кръг

6 октомври 2012, събота:
Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир)                 5:1
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 II (Главиница)    5:0
Спортист (Преславци) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         3:0 сл.
7 октомври 2012, неделя:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово)                  4:2
Брадвари 08 (Брадвари) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)    1:2
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)                 3:1

                           VII кръг

13-14 октомври 2012, събота-неделя:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа)         1:4
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Спортист (Преславци)           2:1
Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)      1:2
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                      2:5
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Левски 96 (Главиница)     3:0
Добруджа (Ситово) - Брадвари 08 (Брадвари)                1:2

                           VIII кръг

20-21 октомври 2012, събота-неделя:
Спортист (Кайнарджа) - Брадвари 08 (Брадвари)             2:0
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово)                 1:3
Добруджа (Искра) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)          0:0
Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)           5:0
Спортист (Преславци) - Заря 2006 (Цар Самуил)             3:3
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 II (Главиница)     3:2

                           IX кръг

27-28 октомври 2012, събота-неделя:
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Спортист (Кайнарджа)           2:1
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар)       3:0
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Преславци)                  4:1
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Раковски 2005 (Калип.)    3:0
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)                      1:2
Брадвари 08 (Брадвари) - Левски 96 (Главиница)            3:1

                           X кръг

3-4 ноември 2012, събота-неделя:
Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница)              3:3
Добруджа (Искра) - Брадвари 08 (Брадвари)                 1:0
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)           1:0
Спортист (Преславци) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)      0:4
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир)            1:2
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)         0:1

                           XI кръг

10-11 ноември 2012, събота-неделя:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа)             1:1
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 II (Главиница)              8:2
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Добруджанец 2005 (Алф.)   6:0
Добруджа (Ситово) - Спортист (Преславци)                  4:1
Брадвари 08 (Брадвари) - Раковски 2005 (Калипетрово)      1:3
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра)                  2:3

                           XII кръг

16-17 март 2013, събота-неделя:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра)                   0:1
Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)       3:1
Брадвари 08 (Брадвари) - Спортист (Преславци)             4:0
Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            4:0
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Левски 96 II (Главиница)  3:0
Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)                3:1

                           XIII кръг

23-24 март 2013, събота-неделя:
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа)                  2:2
Заря 2006 (Цар Самуил) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)    1:4
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Добруджа (Ситово)              4:2
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Брадвари 08 (Брадвари)       1:7
Спортист (Преславци) - Левски 96 (Главиница)              3:0
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)            0:7

                           XIV кръг

30-31 март 2013, събота-неделя:
Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово)        0:2
Добруджа (Искра) - Спортист (Преславци)                   3:0
Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)        7:0
Брадвари 08 (Брадвари) - Левски 96 II (Главиница)        10:1
Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)                1:2
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Айдемир (Айдемир)         2:0

                           XV кръг

6-7 април 2013, събота-неделя:
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Спортист (Кайнарджа)      2:1
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                     4:2
Заря 2006 (Цар Самуил) - Брадвари 08 (Брадвари)           0:1
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Левски 96 (Главиница)          1:0
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра)             1:4
Спортист (Преславци) - Раковски 2005 (Калипетрово)        1:3

                           XVI кръг

13-14 април 2013, събота-неделя:
Спортист (Кайнарджа) - Спортист (Преславци)               1:2
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)  2:0
Добруджа (Искра) - Левски 96 II (Главиница)               4:1
Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)            5:1
Брадвари 08 (Брадвари) - Айдемир (Айдемир)                5:1
Добруджа (Ситово) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)         0:5

                           XVII кръг

20-21 април 2013, събота-неделя:
Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа)                  1:4
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Брадвари 08 (Брадвари)    2:0
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница)                 4:0
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                 0:0
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)    1:2
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Преславци)         2:5

                           XVIII кръг

27-28 април 2013, събота-неделя:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         2:0
Спортист (Преславци) - Левски 96 II (Главиница)           8:0
Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)      5:1
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      1:2
Левски 96 (Главиница) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)     0:0
Брадвари 08 (Брадвари) - Добруджа (Ситово)                3:0

                           XIX кръг

4-5 май 2013, събота-неделя:
Брадвари 08 (Брадвари) - Спортист (Кайнарджа)             1:1
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                 4:1
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Добруджа (Искра)          1:0
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           1:2
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Преславци)             1:2
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)     3:0

                           XX кръг

1-2 юни 2013, събота-неделя: *
Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 II (Главиница)           9:2
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил)       5:3
Спортист (Преславци) - Айдемир (Айдемир)                  3:0
Раковски 2005 (Калипетрово) - П.Хитов 2006 (Тутракан)     2:1
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)                      3:0
Левски 96 (Главиница) - Брадвари 08 (Брадвари)            2:5
* - първоначално кръгът е насрочен за 11-12 май 2013, но е отложен заради парламентарните
    избори в България, провели се на 12 май 2013 г.

                           XXI кръг

18-19 май 2013, събота-неделя:
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа)              1:4
Брадвари 08 (Брадвари) - Добруджа (Искра)                 2:0
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)           0:2
Панайот Хитов 2006 (Тутракан) - Спортист (Преславци)      3:0
Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            8:0
Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 II (Главиница)         3:1

                           XXII кръг

25-26 май 2013, събота-неделя:
Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)             3:0
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Айдемир (Айдемир)              3:1
Добруджанец 2005 (Алфатар) - П.Хитов 2006 (Тутракан)      0:4
Спортист (Преславци) - Добруджа (Ситово)                  6:0
Раковски 2005 (Калипетрово) - Брадвари 08 (Брадвари)      3:1
Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница)                  5:1

нагоре


ОФГ Силистра - финали 2012/13

                           За 3-4 място:

7 юни 2013, петък, 18:00 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Релакс (Овен) - Раковски 2005 (Калипетрово)               1:3

                           Финал:

8 юни 2013, събота, 18:00 ч:
в Силистра, ст."Луи Айер":
Победа (Колобър) - Панайот Хитов 2006 (Тутракан)          1:3
   ~ 1000 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com