bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Търговище 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ракета (Преселец)                  22   20   0   2   83:15   60
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (Омуртаг)                   22   16   4   2   65:21   52
 3. Агроелит (Макариополско)           22   14   2   6   56:30   44
 4. Селтик (Овчарово)                  22   12   2   8   63:39   38 [*]
 5. Бенковски (Подгорица)              22   11   2   9   48:48   35
 6. Въбел (кв.Въбел, Търговище)        22   11   2   9   45:40   35
 7. Урожай (Гърчиново)                 22   10   3   9   44:38   33 [+]
 8. Тузлушка слава (Антоново)          22   10   3   9   47:49   33
 9. Сокол (Трескавец)                  22    8   3  11   40:69   27
10. Искра (Голямо градище)             22    4   1  17   17:60   13
11. Победа (Паламарца)                 21    3   1  17   23:58   10 [+][*]
12. Любляна (Люблен)                   21    0   1  20   14:78    1 [*]

Бележки
  - Черноломец 04 (Попово), 7-ми в СИ "В" АФГ през изминалия сезон; се отказва
от участие преди началото на сезона. Отборът има право да се включи в ОФГ Търговище,
но отказва участие и тук.
  - Устрем (Дриново), 8-ми; и Единство (Търговище), 11-ти през изминалия сезон; се
отказват от участие.
  - Победа (Паламарца) и Урожай (Гърчиново) се включват в групата.
  - Овчарово (Овчарово), 5-ти през изминалия сезон; се преименува на Селтик.
  - Любляна (Люблен) се отказва на полусезона. Резултатите му до този момент се
зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Победа (Паламарца) се отказва на полусезона. Резултатите му до този момент се
зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

8 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Ракета (Преселец)                      2:0
Тузлушка слава (Антоново) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)   6:1
Победа (Паламарца) - Искра (Голямо градище)               3:0
9 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Селтик (Овчарово) - Сокол (Трескавец)                     отложен
Любляна (Люблен) - Бенковски (Подгорица)                  1:1
Агроелит (Макариополско) - Урожай (Гърчиново)             2:0
29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Селтик (Овчарово) - Сокол (Трескавец)                     6:1

                           II кръг

15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Искра (Голямо градище)                отложен
Урожай (Гърчиново) - Тузлушка слава (Антоново)            4:1
Ракета (Преселец) - Агроелит (Макариополско)              отложен
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Победа (Паламарца)          2:1
Бенковски (Подгорица) - Левски (Омуртаг)                  3:0
Селтик (Овчарово) - Любляна (Люблен)                      9:3
24 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Искра (Голямо градище)                3:0
25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Ракета (Преселец) - Агроелит (Макариополско)              2:0

                           III кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Любляна (Люблен) - Сокол (Трескавец)                      1:3
Тузлушка слава (Антоново) - Ракета (Преселец)             0:6
Победа (Паламарца) - Урожай (Гърчиново)                   2:2
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Селтик (Овчарово)                      2:0
Агроелит (Макариополско) - Бенковски (Подгорица)          2:1
Искра (Голямо градище) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)      0:1

                           I кръг - отложен мач

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Селтик (Овчарово) - Сокол (Трескавец)                     6:1

                           IV кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Урожай (Гърчиново) - Искра (Голямо градище)               2:0
Ракета (Преселец) - Победа (Паламарца)                    6:0
Любляна (Люблен) - Левски (Омуртаг)                       3:7
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           1:2
Бенковски (Подгорица) - Тузлушка слава (Антоново)         1:6
Селтик (Овчарово) - Агроелит (Макариополско)              2:2

                           V кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Ракета (Преселец)                0:5
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Урожай (Гърчиново)          1:3
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Сокол (Трескавец)                      1:1
Агроелит (Макариополско) - Любляна (Люблен)               3:0
Тузлушка слава (Антоново) - Селтик (Овчарово)             4:1
Победа (Паламарца) - Бенковски (Подгорица)                2:3

                           VI кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Урожай (Гърчиново)                    1:1
Любляна (Люблен) - Тузлушка слава (Антоново)              2:3
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Ракета (Преселец) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           2:0
Бенковски (Подгорица) - Искра (Голямо градище)            5:1
Селтик (Овчарово) - Победа (Паламарца)                    3:0
Левски (Омуртаг) - Агроелит (Макариополско)               4:0

                           VII кръг

20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)              2:2
Победа (Паламарца) - Любляна (Люблен)                     9:1
Урожай (Гърчиново) - Ракета (Преселец)                    2:7
21 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Селтик (Овчарово)                0:2
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Агроелит (Макариополско) - Сокол (Трескавец)              7:0
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Бенковски (Подгорица)       3:1

                           VIII кръг

27 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Ракета (Преселец)                     0:6
Любляна (Люблен) - Искра (Голямо градище)                 0:3
Левски (Омуртаг) - Победа (Паламарца)                     3:0
28 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Селтик (Овчарово) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           1:1
28 октомври 2012, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Подгорица) - Урожай (Гърчиново)                3:0
Агроелит (Макариополско) - Тузлушка слава (Антоново)      4:1

                           IX кръг

3 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Сокол (Трескавец)             3:4
Искра (Голямо градище) - Левски (Омуртаг)                 0:3
Ракета (Преселец) - Бенковски (Подгорица)                 3:1
4 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Победа (Паламарца) - Агроелит (Макариополско)             1:2
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Любляна (Люблен)            3:0
Урожай (Гърчиново) - Селтик (Овчарово)                    3:0

                           X кръг

10 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Любляна (Люблен) - Урожай (Гърчиново)                     3:4
Тузлушка слава (Антоново) - Победа (Паламарца)            5:2
11 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Бенковски (Подгорица)                 6:1
Селтик (Овчарово) - Ракета (Преселец)                     2:4
Левски (Омуртаг) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)            6:0
Агроелит (Макариополско) - Искра (Голямо градище)         6:0

                           XI кръг

17 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Победа (Паламарца) - Сокол (Трескавец)                    3:1
Искра (Голямо градище) - Тузлушка слава (Антоново)        0:1
Ракета (Преселец) - Любляна (Люблен)                      3:0
18 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Агроелит (Макариополско)    2:0
Урожай (Гърчиново) - Левски (Омуртаг)                     0:3 сл.*
* - първоначално победа с 1 гол разлика за Урожай, в последствие на Урожай е присъдена служебна загуба заради участие на нередовен играч.
Бенковски (Подгорица) - Селтик (Овчарово)                 4:3

                           II кръг - отложени мачове

24 ноември 2012, събота, 14:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Искра (Голямо градище)                3:0
25 ноември 2012, неделя, 14:00 ч:
Ракета (Преселец) - Агроелит (Макариополско)              2:0

* - Любляна (Люблен) се отказва на полусезона. Резултатите му до този момент се
зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

* - Победа (Паламарца) се отказва на полусезона. Резултатите му до този момент се
зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Подгорица) - Любляна (Люблен)                  3:0 сл.
Ракета (Преселец) - Левски (Омуртаг)                      отложен
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)   1:1
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Селтик (Овчарово)                     2:5
Урожай (Гърчиново) - Агроелит (Макариополско)             1:4
Искра (Голямо градище) - Победа (Паламарца)               3:0 сл.
6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Ракета (Преселец) - Левски (Омуртаг)                      0:1

                           XIII кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Сокол (Трескавец)                отложен
Тузлушка слава (Антоново) - Урожай (Гърчиново)            отложен
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Победа (Паламарца) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)          0:3 сл.
Агроелит (Макариополско) - Ракета (Преселец)              2:4
Левски (Омуртаг) - Бенковски (Подгорица)                  2:2
Любляна (Люблен) - Селтик (Овчарово)                      0:3 сл.
3 април 2013, сряда, 17:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Урожай (Гърчиново)            1:0
Искра (Голямо градище) - Сокол (Трескавец)                2:3

                           XIV кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Любляна (Люблен)                      3:0 сл.
Селтик (Овчарово) - Левски (Омуртаг)                      2:3
Ракета (Преселец) - Тузлушка слава (Антоново)             8:1
Урожай (Гърчиново) - Победа (Паламарца)                   3:0 сл.
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Бенковски (Подгорица) - Агроелит (Макариополско)          4:2
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Искра (Голямо градище)      6:0

                           XIII кръг - отложени мачове

3 април 2013, сряда, 17:00 ч:
Тузлушка слава (Антоново) - Урожай (Гърчиново)            1:0
Искра (Голямо градище) - Сокол (Трескавец)                2:3

                           XV кръг

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Урожай (Гърчиново)               0:0
Победа (Паламарца) - Ракета (Преселец)                    0:3 сл.
Левски (Омуртаг) - Любляна (Люблен)                       3:0 сл.
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Сокол (Трескавец)           7:3
Тузлушка слава (Антоново) - Бенковски (Подгорица)         0:3
Агроелит (Макариополско) - Селтик (Овчарово)              3:1

                           XII кръг - отложен мач

6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Ракета (Преселец) - Левски (Омуртаг)                      0:1

                           XVI кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Левски (Омуртаг)                      1:5
Ракета (Преселец) - Искра (Голямо градище)                4:0
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Любляна (Люблен) - Агроелит (Макариополско)               0:3 сл.
Селтик (Овчарово) - Тузлушка слава (Антоново)             3:0 сл.
Бенковски (Подгорица) - Победа (Паламарца)                3:0 сл.
Урожай (Гърчиново) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)          4:1

                           XVII кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Урожай (Гърчиново) - Сокол (Трескавец)                    отложен
Тузлушка слава (Антоново) - Любляна (Люблен)              3:0 сл.
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Искра (Голямо градище) - Бенковски (Подгорица)            3:0 сл.
Победа (Паламарца) - Селтик (Овчарово)                    0:3 сл.
Агроелит (Макариополско) - Левски (Омуртаг)               1:1
22 април 2013, понеделник, 17:00 ч:
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Ракета (Преселец)           0:1
15 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Урожай (Гърчиново) - Сокол (Трескавец)                    8:0

                           XVIII кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)              3:2
Ракета (Преселец) - Урожай (Гърчиново)                    3:1
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Агроелит (Макариополско)              3:1
Любляна (Люблен) - Победа (Паламарца)                     анулиран
Селтик (Овчарово) - Искра (Голямо градище)                3:1
Бенковски (Подгорица) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)       2:0

                           XX кръг - изтеглени мачове

1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Селтик (Овчарово) - Урожай (Гърчиново)                    3:0 сл.
Бенковски (Подгорица) - Ракета (Преселец)                 2:5

                           XIX кръг

4-5 май 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Ракета (Преселец) - Сокол (Трескавец)                     6:0
Урожай (Гърчиново) - Бенковски (Подгорица)                3:0
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Селтик (Овчарово)           2:4
Искра (Голямо градище) - Любляна (Люблен)                 3:0 сл.
Победа (Паламарца) - Левски (Омуртаг)                     0:3 сл.
Тузлушка слава (Антоново) - Агроелит (Макариополско)      0:3

                           XVII кръг - отложен мач

15 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Урожай (Гърчиново) - Сокол (Трескавец)                    8:0

                           XX кръг

1 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Селтик (Овчарово) - Урожай (Гърчиново)                    3:0 сл.
Бенковски (Подгорица) - Ракета (Преселец)                 2:5
18-19 май 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Тузлушка слава (Антоново)             1:1
Агроелит (Макариополско) - Победа (Паламарца)             3:0 сл.
Левски (Омуртаг) - Искра (Голямо градище)                 8:0
Любляна (Люблен) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)            0:3 сл.

                           XXI кръг

25-26 май 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Урожай (Гърчиново) - Любляна (Люблен)                     3:0 сл.
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Левски (Омуртаг)            4:0
Искра (Голямо градище) - Агроелит (Макариополско)         1:2
Победа (Паламарца) - Тузлушка слава (Антоново)            0:3 сл.
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Подгорица) - Сокол (Трескавец)                 3:0
Ракета (Преселец) - Селтик (Овчарово)                     2:1

                           XXII кръг

25-26 май 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Селтик (Овчарово) - Бенковски (Подгорица)                 6:2
1-2 юни 2013, събота-неделя, 18:00 ч:
Сокол (Трескавец) - Победа (Паламарца)                    3:0 сл.
Тузлушка слава (Антоново) - Искра (Голямо градище)        3:0
Агроелит (Макариополско) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)    4:2
Левски (Омуртаг) - Урожай (Гърчиново)                     3:0
Любляна (Люблен) - Ракета (Преселец)                      0:3 сл.

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com