bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Хасково 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бенковски (Симеоновград)           16   11   2   3   32:16   35 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Свиленград 1921 II (Свиленград)    16   10   3   3   43:27   33
 3. Герганин извор (Бисер)             16    8   1   7   33:32   25
 4. Извор АМ (Горски извор)            16    7   1   8   17:20   22
 5. Топлика 1977 (Минерални бани)      16    6   3   7   30:21   21
 6. Сакарски спортист (Тополовград)    16    6   3   7   23:24   21
 7. Раковски (Ивайловград)             16    6   1   9   21:37   19
 8. Спортист (Добрич)                  16    5   1  10   24:34   16
 9. Стефан Караджа (Срем)              16    4   3   9   30:42   15 [+]

Бележки
  - Хасково II (Хасково), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Югоизточна "В" АФГ.
  - Бенковски (Симеоновград) и Стефан Караджа (Срем) се включват в групата.
  - Свиленград 1921 II (Свиленград) играе домакинските си мачове на ст."Колодрума"
в Свиленград.
  - Герганин извор (Бисер) играе домакинските си мачове в Харманли, заради ремонт
на стадиона в Бисер след наводнението в селото от 6 февруари 2012 г.

                           I кръг

22 септември 2012, събота, 16:00 ч:
Спортист (Добрич) - Раковски (Ивайловград)                2:1
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Извор АМ (Горски извор) 2:1
23 септември 2012, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Сак.спортист (Тополовград)     0:1
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Топлика 1977 (Минерални бани)    2:1
Стефан Караджа (Срем)                                     почива

                           II кръг

29 септември 2012, събота, 16:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Герганин извор (Бисер)          3:0
30 септември 2012, неделя, 16:00 ч:
Сакарски спортист (Тополовград) - Свиленград 1921 II (Св) 0:2
Раковски (Ивайловград) - Бенковски (Симеоновград)         3:1
Стефан Караджа (Срем) - Спортист (Добрич)                 3:3
Топлика 1977 (Минерални бани)                             почива

                           III кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Раковски (Ивайловград)  4:1
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Стефан Караджа (Срем)          4:1
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Сакарски спортист (Тополовград)  3:2
Топлика 1977 (Минерални бани) - Извор АМ (Горски извор)   1:0
Спортист (Добрич)                                         почива

                           IV кръг

13 октомври 2012, събота, 15:30 ч:
Раковски (Ивайловград) - Герганин извор (Бисер)           0:2
Стефан Караджа (Срем) - Свиленград 1921 II (Свиленград)   0:2
14 октомври 2012, неделя, 15:30 ч:
Сакарски спортист (Тополовград) - Топлика 1977 (М.бани)   0:0
Спортист (Добрич) - Бенковски (Симеоновград)              0:2
Извор АМ (Горски извор)                                   почива

                           V кръг

20 октомври 2012, събота, 15:30 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Спортист (Добрич)       5:2
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Стефан Караджа (Срем)            3:1
21 октомври 2012, неделя, 15:30 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Раковски (Ивайловград)    3:0
Извор АМ (Горски извор) - Сакарски спортист (Тополовград) 0:2
Бенковски (Симеоновград)                                  почива

                           VI кръг

27 октомври 2012, събота, 14:30 ч:
Спортист (Добрич) - Герганин извор (Бисер)                0:2
Бенковски (Симеоновград) - Свиленград 1921 II (Свил.)     4:1
28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Раковски (Ивайловград) - Извор АМ (Горски извор)          2:0
Стефан Караджа (Срем) - Топлика 1977 (Минерални бани)     2:2
Сакарски спортист (Тополовград)                           почива

                           VII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
в Харманли:
Герганин извор (Бисер) - Бенковски (Симеоновград)         1:2
Сакарски спортист (Тополовград) - Раковски (Ивайловград)  4:0
4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Спортист (Добрич)         3:0
Извор АМ (Горски извор) - Стефан Караджа (Срем)           0:2
Свиленград 1921 II (Свиленград)                           почива

                           VIII кръг

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Стефан Караджа (Срем) - Сакарски спортист (Тополовград)   1:1
Спортист (Добрич) - Извор АМ (Горски извор)               1:2
11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Топлика 1977 (Минерални бани)  2:1
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Герганин извор (Бисер)  5:4
Раковски (Ивайловград)                                    почива

                           IX кръг

17 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - Свиленград 1921 II (Свил) 1:1
Раковски (Ивайловград) - Стефан Караджа (Срем)            2:1
18 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Бенковски (Симеоновград)        0:1
Сакарски спортист (Тополовград) - Спортист (Добрич)       3:0 сл.
Герганин извор (Бисер)                                    почива

                           X кръг

23 март 2013, събота, 15:00 ч:
Сакарски спортист (Тополовград) - Бенковски (Симеоновгр)  4:1
Извор АМ (Горски извор) - Свиленград 1921 II (Свиленград) 2:1
24 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Спортист (Добрич)                2:0
Топлика 1977 (Минерални бани) - Герганин извор (Бисер)    3:1
Стефан Караджа (Срем)                                     почива

                           XI кръг

30 март 2013, събота, 15:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Сак.спортист (Топол.)   2:0
Бенковски (Симеоновград) - Раковски (Ивайловград)         4:0
31 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Герганин извор (Бисер) - Извор АМ (Горски извор)          2:0
Спортист (Добрич) - Стефан Караджа (Срем)                 5:1
Топлика 1977 (Минерални бани)                             почива

                           XII кръг

6 април 2013, събота, 16:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Топлика 1977 (Минерални бани)   1:0
7 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Стефан Караджа (Срем) - Бенковски (Симеоновград)          0:2
Раковски (Ивайловград) - Свиленград 1921 II (Свиленград)  1:1
Сакарски спортист (Тополовград) - Герганин извор (Бисер)  1:1
Спортист (Добрич)                                         почива

                           XIII кръг

13 април 2013, събота, 16:00 ч:
Герганин извор (Бисер) - Раковски (Ивайловград)           6:2
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Стефан Караджа (Срем)   6:3
14 април 2013, неделя, 16:00 ч:
Топлика 1977 (Минерални бани) - С.спортист (Тополовград)  5:0
Бенковски (Симеоновград) - Спортист (Добрич)              3:1
Извор АМ (Горски извор)                                   почива

                           XIV кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Спортист (Добрич) - Свиленград 1921 II (Свиленград)       4:3
Стефан Караджа (Срем) - Герганин извор (Бисер)            5:1
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Раковски (Ивайловград) - Топлика 1977 (Минерални бани)    1:0
Сакарски спортист (Тополовград) - Извор АМ (Горски извор) 3:0
Бенковски (Симеоновград)                                  почива

                           XV кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Герганин извор (Бисер) - Спортист (Добрич)                2:1
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Бенковски (Смгр)        0:0
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Раковски (Ивайловград)          4:2
Топлика 1977 (Минерални бани) - Стефан Караджа (Срем)     5:1
Сакарски спортист (Тополовград)                           почива

                           XVI кръг

11 май 2013, събота, 18:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Герганин извор (Бисер)         4:2
Спортист (Добрич) - Топлика 1977 (Минерални бани)         2:1
Стефан Караджа (Срем) - Извор АМ (Горски извор)           1:3
Раковски (Ивайловград) - Сакарски спортист (Тополовград)  3:0
Свиленград 1921 II (Свиленград)                           почива

                           XVII кръг

18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Извор АМ (Горски извор) - Спортист (Добрич)               1:0
Герганин извор (Бисер) - Свиленград 1921 II (Свиленград)  1:2
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Сакарски спортист (Тополовград) - Стефан Караджа (Срем)   2:3
Топлика 1977 (Минерални бани) - Бенковски (Симеоновград)  1:2
Раковски (Ивайловград)                                    почива

                           XVIII кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Свиленград 1921 II (Свиленград) - Топлика 1977 (Мин.бани) 6:3
Стефан Караджа (Срем) - Раковски (Ивайловград)            5:1
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Бенковски (Симеоновград) - Извор АМ (Горски извор)        0:0
Спортист (Добрич) - Сакарски спортист (Тополовград)       3:0
Герганин извор (Бисер)                                    почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com