bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Ямбол 2012/13


"А" ОФГ Ямбол 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Стралджа (Стралджа)                22   21   0   1   112:9   63
-------------------------------------------------------------------
 2. Елхово (Елхово)                    22   20   1   1   82:18   61
 3. Тракиец (Кукорево)                 22   15   2   5   53:28   47
 4. Бояджик 2004 (Бояджик)             22   14   1   7   46:23   43
 5. Калчево (Калчево)                  22   10   3   9   32:38   33
 6. Тунджа (Веселиново)                22    9   2  11   31:51   29
 7. Бенковски (Зимница)                22    7   3  12   30:51   24
 8. Победа (Победа)                    22    7   2  13   39:55   23
 9. Ботев (Болярово)                   22    6   1  15   31:51   19
10. Ураган (Бояджик)                   22    6   1  15   35:68   19
11. Безмер (Безмер)                    22    5   1  16   25:73   16
-------------------------------------------------------------------
12. Чарган (Чарган)                    22    3   1  18    9:60   10 [*] Изваден в "Б" ОФГ

Бележки
  - ОФГ Ямбол се реорганизира и двете подгрупи на териториален принцип са
обединени в единна "А" ОФГ, а освен това е създадена и "Б" ОФГ. Първите 6
отбора от всяка от двете подгрупи през изминалия сезон се включват в "А" ОФГ.
Останалите отбори се включват в "Б" ОФГ.
  - Спортист (Роза), 17-и в Югоизточна "В" АФГ през изминалия сезон; изпада
в "А" ОФГ Ямбол, но се отказва от участие.
  - Чарган (Чарган) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до
този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат
служебни победи.

                           I кръг

15 септември 2012, събота, 11:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Победа (Победа)                        2:6
15 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Чарган (Чарган) - Стралджа (Стралджа)                     0:6
Бояджик 2004 (Бояджик) - Тунджа (Веселиново)              4:0
Ботев (Болярово) - Елхово (Елхово)                        1:3
16 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Бенковски (Зимница)                  3:0
Калчево (Калчево) - Безмер (Безмер)                       3:2

                           II кръг

22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Безмер (Безмер)                     3:1
Елхово (Елхово) - Калчево (Калчево)                       4:1
Тунджа (Веселиново) - Ботев (Болярово)                    1:0
23 септември 2012, неделя, 11:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Ураган (Бояджик)                   11:1
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Победа (Победа) - Бояджик 2004 (Бояджик)                  1:5
Тракиец (Кукорево) - Чарган (Чарган)                      3:0

                           III кръг

29 септември 2012, събота, 11:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Тракиец (Кукорево)                     2:3
29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Бояджик 2004 (Бояджик) - Стралджа (Стралджа)              0:3
Ботев (Болярово) - Победа (Победа)                        3:1
Калчево (Калчево) - Тунджа (Веселиново)                   1:2
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Чарган (Чарган) - Бенковски (Зимница)                     0:1
Безмер (Безмер) - Елхово (Елхово)                         1:7

                           IV кръг

6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Елхово (Елхово)                     1:5
Тунджа (Веселиново) - Безмер (Безмер)                     4:0
Стралджа (Стралджа) - Ботев (Болярово)                    6:1
7 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Чарган (Чарган) - Ураган (Бояджик)                        3:4
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Победа (Победа) - Калчево (Калчево)                       1:1
Тракиец (Кукорево) - Бояджик 2004 (Бояджик)               1:0

                           V кръг

13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Ботев (Болярово) - Тракиец (Кукорево)                     1:3
Безмер (Безмер) - Победа (Победа)                         3:1
Елхово (Елхово) - Тунджа (Веселиново)                     5:0
14 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Бенковски (Зимница)                    5:0 сл.
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Бояджик 2004 (Бояджик) - Чарган (Чарган)                  3:0
Калчево (Калчево) - Стралджа (Стралджа)                   0:5

                           VI кръг

20 октомври 2012, събота, 13:30 ч:
Стралджа (Стралджа) - Безмер (Безмер)                     6:0
20 октомври 2012, събота, 14:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Тунджа (Веселиново)                 0:0
20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Бояджик 2004 (Бояджик)                 0:2
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Победа (Победа) - Елхово (Елхово)                         1:7
Тракиец (Кукорево) - Калчево (Калчево)                    3:0
Чарган (Чарган) - Ботев (Болярово)                        1:0

                           VII кръг

27 октомври 2012, събота, 14:30 ч:
Калчево (Калчево) - Чарган (Чарган)                       0:1
Безмер (Безмер) - Тракиец (Кукорево)                      1:3
28 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Ботев (Болярово) - Ураган (Бояджик)                       3:1
28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Бояджик 2004 (Бояджик) - Бенковски (Зимница)              1:1
Елхово (Елхово) - Стралджа (Стралджа)                     3:2
Тунджа (Веселиново) - Победа (Победа)                     2:1

                           VIII кръг

3 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Победа (Победа)                     2:1
Стралджа (Стралджа) - Тунджа (Веселиново)                 9:1
4 ноември 2012, неделя, 11:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Калчево (Калчево)                      2:2
4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Тракиец (Кукорево) - Елхово (Елхово)                      0:0
Чарган (Чарган) - Безмер (Безмер)                         1:0
Бояджик 2004 (Бояджик) - Ботев (Болярово)                 4:0

                           IX кръг

10 ноември 2012, събота, 11:00 ч:
Безмер (Безмер) - Ураган (Бояджик)                        1:2
10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Ботев (Болярово) - Бенковски (Зимница)                    3:3
Тунджа (Веселиново) - Тракиец (Кукорево)                  2:5
Победа (Победа) - Стралджа (Стралджа)                     0:2
11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Калчево (Калчево) - Бояджик 2004 (Бояджик)                2:5
Елхово (Елхово) - Чарган (Чарган)                         4:0

                           X кръг

17 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Бенковски (Зимница) - Стралджа (Стралджа)                 0:3
Тракиец (Кукорево) - Победа (Победа)                      4:0
Ботев (Болярово) - Калчево (Калчево)                      0:2
18 ноември 2012, неделя, 11:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Елхово (Елхово)                        0:1
18 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Чарган (Чарган) - Тунджа (Веселиново)                     0:3
Бояджик 2004 (Бояджик) - Безмер (Безмер)                  5:0

                           XI кръг

24 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Калчево (Калчево) - Бенковски (Зимница)                   3:1
Безмер (Безмер) - Ботев (Болярово)                        3:2
Стралджа (Стралджа) - Тракиец (Кукорево)                  6:0
25 ноември 2012, неделя, 11:00 ч:
Тунджа (Веселиново) - Ураган (Бояджик)                    4:0
25 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Елхово (Елхово) - Бояджик 2004 (Бояджик)                  2:1
Победа (Победа) - Чарган (Чарган)                         3:3

* - Чарган (Чарган) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му до
този момент се зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат
служебни победи.

                           XII кръг

16 март 2013, събота, 15:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Тракиец (Кукорево)                  0:4
Безмер (Безмер) - Калчево (Калчево)                       1:1
17 март 2013, неделя, 11:00 ч:
Победа (Победа) - Ураган (Бояджик)                        3:2
17 март 2013, неделя, 15:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Чарган (Чарган)                     3:0 сл.
Тунджа (Веселиново) - Бояджик 2004 (Бояджик)              0:1
Елхово (Елхово) - Ботев (Болярово)                        4:0

                           XIII кръг

23 март 2013, събота, 12:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Стралджа (Стралджа)                    0:3
23 март 2013, събота, 13:00 ч:
Ботев (Болярово) - Тунджа (Веселиново)                    4:1
23 март 2013, събота, 16:00 ч:
Безмер (Безмер) - Бенковски (Зимница)                     1:2
24 март 2013, неделя, 13:00 ч:
Чарган (Чарган) - Тракиец (Кукорево)                      0:3 сл.
24 март 2013, неделя, 16:00 ч:
Калчево (Калчево) - Елхово (Елхово)                       2:3
Бояджик 2004 (Бояджик) - Победа (Победа)                  1:0

                           XIV кръг

30 март 2013, събота, 11:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Ураган (Бояджик)                     3:1
30 март 2013, събота, 16:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Чарган (Чарган)                     3:0 сл.
31 март 2013, неделя, 13:00 ч:
Тунджа (Веселиново) - Калчево (Калчево)                   1:0
31 март 2013, неделя, 16:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Бояджик 2004 (Бояджик)              5:1
Победа (Победа) - Ботев (Болярово)                        3:0
Елхово (Елхово) - Безмер (Безмер)                         6:0

                           XV кръг

6 април 2013, събота, 14:00 ч:
Ботев (Болярово) - Стралджа (Стралджа)                    0:3 сл.
6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Безмер (Безмер) - Тунджа (Веселиново)                     3:2
7 април 2013, неделя, 11:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Чарган (Чарган)                        3:0 сл.
7 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Елхово (Елхово) - Бенковски (Зимница)                     3:0 сл.
Калчево (Калчево) - Победа (Победа)                       4:2
Бояджик 2004 (Бояджик) - Тракиец (Кукорево)               1:0

                           XVI кръг

13 април 2013, събота, 11:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Ураган (Бояджик)                    5:3
13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Тракиец (Кукорево) - Ботев (Болярово)                     3:1
Стралджа (Стралджа) - Калчево (Калчево)                   3:0
14 април 2013, неделя, 14:00 ч:
Победа (Победа) - Безмер (Безмер)                         6:0
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Чарган (Чарган) - Бояджик 2004 (Бояджик)                  0:3 сл.
Тунджа (Веселиново) - Елхово (Елхово)                     0:3

                           XVII кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Безмер (Безмер) - Стралджа (Стралджа)                     0:9
Ботев (Болярово) - Чарган (Чарган)                        3:0 сл.
21 април 2013, неделя, 14:00 ч:
Калчево (Калчево) - Тракиец (Кукорево)                    1:0
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Тунджа (Веселиново) - Бенковски (Зимница)                 3:4
Елхово (Елхово) - Победа (Победа)                         1:0
Бояджик 2004 (Бояджик) - Ураган (Бояджик)                 4:1

                           XVIII кръг

27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Бояджик 2004 (Бояджик)              1:2
Тракиец (Кукорево) - Безмер (Безмер)                      5:1
Стралджа (Стралджа) - Елхово (Елхово)                     5:1
Победа (Победа) - Тунджа (Веселиново)                     4:0
28 април 2013, неделя, 11:00 ч:
Ураган (Бояджик) - Ботев (Болярово)                       2:1
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Чарган (Чарган) - Калчево (Калчево)                       0:3 сл.

                           XIX кръг

3 май 2013, събота, 18:00 ч:
Елхово (Елхово) - Тракиец (Кукорево)                      5:1
4 май 2013, събота, 11:00 ч:
Калчево (Калчево) - Ураган (Бояджик)                      2:1
4 май 2013, събота, 14:30 ч:
Безмер (Безмер) - Чарган (Чарган)                         3:0 сл.
Ботев (Болярово) - Бояджик 2004 (Бояджик)                 1:3
4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Тунджа (Веселиново) - Стралджа (Стралджа)                 0:6
5 май 2013, неделя, 14:30 ч:
Победа (Победа) - Бенковски (Зимница)                     2:1

                           XX кръг

10 май 2013, петък, 18:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Ботев (Болярово)                    1:3
Бояджик 2004 (Бояджик) - Калчево (Калчево)                0:1
Ураган (Бояджик) - Безмер (Безмер)                        1:0
Чарган (Чарган) - Елхово (Елхово)                         0:3 сл.
Тракиец (Кукорево) - Тунджа (Веселиново)                  1:1
Стралджа (Стралджа) - Победа (Победа)                     8:0

                           XXI кръг

18 май 2013, събота, 14:30 ч:
Калчево (Калчево) - Ботев (Болярово)                      1:0
18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Бенковски (Зимница)                 3:0 сл.
Безмер (Безмер) - Бояджик 2004 (Бояджик)                  2:0
19 май 2013, неделя, 11:00 ч:
Елхово (Елхово) - Ураган (Бояджик)                       10:2
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Победа (Победа) - Тракиец (Кукорево)                      0:4
Тунджа (Веселиново) - Чарган (Чарган)                     3:0 сл.

                           XXII кръг

25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Бенковски (Зимница) - Калчево (Калчево)                   1:2
Бояджик 2004 (Бояджик) - Елхово (Елхово)                  0:2
Тракиец (Кукорево) - Стралджа (Стралджа)                  1:5
26 май 2013, неделя, 14:30 ч:
Чарган (Чарган) - Победа (Победа)                         0:3 сл.
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Болярово) - Безмер (Безмер)                        4:2
Ураган (Бояджик) - Тунджа (Веселиново)                    0:1

нагоре


"Б" ОФГ Ямбол 2012/13

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Генерал Инзово)             22   19   3   0   87:16   60     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Межда (Межда)                      22   14   4   4   64:28   46
 3. Червена звезда (Каменец)           22   13   3   6   62:28   42 [+]
 4. Изгрев (Меден кладенец)            22   12   2   8   38:41   38 [+]
 5. Кабиле (Кабиле)                    22   11   4   7   70:42   37
 6. Гагарин (Крумово)                  22    8   5   9   52:70   29
 7. Спартак (Търнава)                  22    8   4  10   46:61   28
 8. Стралджа II (Стралджа)             22    8   1  13   55:56   25 [+]
 9. Ударник (Иречеково)                22    6   5  11   52:46   23
10. Бакаджик (Войника)                 22    7   2  13   46:81   23
11. Бояново 2012 (Бояново)             22    5   3  14   45:87   18 [+]
12. Бакаджик (Чарган)                  22    1   4  17   33:94    7

Бележки
  - ОФГ Ямбол се реорганизира и двете подгрупи на териториален принцип са
обединени в единна "А" ОФГ, а освен това е създадена и "Б" ОФГ. Първите 6
отбора от всяка от двете подгрупи през изминалия сезон се включват в "А" ОФГ.
Останалите отбори се включват в "Б" ОФГ.
  - Червена звезда (Каменец), Изгрев (Меден кладенец), Бояново 2012 (Бояново)
и Стралджа II (Стралджа) се включват в групата.

                           I кръг

21 септември 2012, петък, 17:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Изгрев (Меден кладенец)                11:0
22 септември 2012, събота, 11:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Бояново 2012 (Бояново)              8:0
22 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Межда (Межда) - Стралджа II (Стралджа)                    2:0
23 септември 2012, неделя, 11:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Бакаджик (Чарган)                     2:0
23 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Спартак (Търнава) - Ботев (Генерал Инзово)                1:7
Бакаджик (Войника) - Червена звезда (Каменец)             2:5

                           II кръг

29 септември 2012, събота, 17:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Ударник (Иречеково)                     7:1
30 септември 2012, неделя, 11:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Бакаджик (Войника)                    4:4
Стралджа II (Стралджа) - Гагарин (Крумово)                3:2
Ботев (Генерал Инзово) - Межда (Межда)                    4:1
30 септември 2012, неделя, 17:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Червена звезда (Каменец)        1:2
Бояново 2012 (Бояново) - Спартак (Търнава)                3:5

                           III кръг

6 октомври 2012, събота, 11:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Ботев (Генерал Инзово)                2:2
6 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Стралджа II (Стралджа)               1:8
Червена звезда (Каменец) - Бакаджик (Чарган)              3:1
7 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Изгрев (Меден кладенец)             2:3
Спартак (Търнава) - Кабиле (Кабиле)                       2:4
7 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Межда (Межда) - Бояново 2012 (Бояново)                   10:2

                           IV кръг

13 октомври 2012, събота, 11:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Спартак (Търнава)                   1:1
13 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Бакаджик (Чарган)               2:1
Кабиле (Кабиле) - Межда (Межда)                           3:1
14 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Стралджа II (Стралджа) - Червена звезда (Каменец)         4:1
Ботев (Генерал Инзово) - Бакаджик (Войника)              10:1
14 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Гагарин (Крумово)                1:5

                           V кръг

20 октомври 2012, събота, 11:00 ч:
Спартак (Търнава) - Изгрев (Меден кладенец)               3:1
Гагарин (Крумово) - Кабиле (Кабиле)                       1:1
20 октомври 2012, събота, 16:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Ботев (Генерал Инзово)         0:0
21 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Межда (Межда) - Ударник (Иречеково)                       3:1
Бакаджик (Чарган) - Стралджа II (Стралджа)                1:3
21 октомври 2012, неделя, 16:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Бояново 2012 (Бояново)               3:2

                           VI кръг

27 октомври 2012, събота, 11:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Червена звезда (Каменец)         1:0
27 октомври 2012, събота, 14:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Войника)                      3:1
Ударник (Иречеково) - Гагарин (Крумово)                   0:3
28 октомври 2012, неделя, 11:00 ч:
Ботев (Генерал Инзово) - Бакаджик (Чарган)                7:2
28 октомври 2012, неделя, 14:30 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Стралджа II (Стралджа)          3:1
Спартак (Търнава) - Межда (Межда)                         1:1

                           VII кръг

3 ноември 2012, събота, 11:00 ч:
Гагарин (Крумово) - Спартак (Търнава)                     2:2
Бакаджик (Войника) - Ударник (Иречеково)                  1:4
3 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Межда (Межда) - Изгрев (Меден кладенец)                   1:2
Червена звезда (Каменец) - Кабиле (Кабиле)                1:1
4 ноември 2012, неделя, 11:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Бояново 2012 (Бояново)                1:6
4 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Стралджа II (Стралджа) - Ботев (Генерал Инзово)           1:2

                           VIII кръг

10 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Ударник (Иречеково) - Червена звезда (Каменец)            5:0
Спартак (Търнава) - Бакаджик (Войника)                    5:1
11 ноември 2012, неделя, 11:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Ботев (Генерал Инзово)          0:2
Бояново 2012 (Бояново) - Стралджа II (Стралджа)           3:5
Межда (Межда) - Гагарин (Крумово)                         7:1
11 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Бакаджик (Чарган)                       8:3

                           IX кръг

17 ноември 2012, събота, 11:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Спартак (Търнава)              2:0
17 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Гагарин (Крумово) - Изгрев (Меден кладенец)               1:0
Бакаджик (Войника) - Межда (Межда)                        1:5
18 ноември 2012, неделя, 11:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Ударник (Иречеково)                   3:2
Стралджа II (Стралджа) - Кабиле (Кабиле)                  2:3
18 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Ботев (Генерал Инзово) - Бояново 2012 (Бояново)           3:0

                           X кръг

24 ноември 2012, събота, 11:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Бояново 2012 (Бояново)          1:1
Гагарин (Крумово) - Бакаджик (Войника)                    7:3
24 ноември 2012, събота, 14:30 ч:
Ударник (Иречеково) - Стралджа II (Стралджа)              0:1
25 ноември 2012, неделя, 11:00 ч:
Межда (Межда) - Червена звезда (Каменец)                  1:0
25 ноември 2012, неделя, 14:30 ч:
Кабиле (Кабиле) - Ботев (Генерал Инзово)                  0:3
Спартак (Търнава) - Бакаджик (Чарган)                     1:1

                           XI кръг

1 декември 2012, събота, 14:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Изгрев (Меден кладенец)              0:2
Червена звезда (Каменец) - Гагарин (Крумово)              7:0
Бакаджик (Чарган) - Межда (Межда)                         2:5
2 декември 2012, неделя, 14:00 ч:
Стралджа II (Стралджа) - Спартак (Търнава)                6:0
Ботев (Генерал Инзово) - Ударник (Иречеково)              3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Бояново 2012 (Бояново) - Кабиле (Кабиле)                  0:4

                           XII кръг

23 март 2013, събота, 16:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Кабиле (Кабиле)                 1:1
Бояново 2012 (Бояново) - Ударник (Иречеково)              1:1
Ботев (Генерал Инзово) - Спартак (Търнава)                3:0
24 март 2013, неделя, 13:00 ч:
Стралджа II (Стралджа) - Межда (Межда)                    0:2
24 март 2013, неделя, 16:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Гагарин (Крумово)                     2:2
Червена звезда (Каменец) - Бакаджик (Войника)             6:1

                           XIII кръг

30 март 2013, събота, 16:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Изгрев (Меден кладенец)        1:0
Гагарин (Крумово) - Стралджа II (Стралджа)                6:4
Межда (Межда) - Ботев (Генерал Инзово)                    2:2
Спартак (Търнава) - Бояново 2012 (Бояново)                5:3
31 март 2013, неделя, 13:00 ч:
Бакаджик (Войника) - Бакаджик (Чарган)                    4:1
31 март 2013, неделя, 16:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Кабиле (Кабиле)                     1:1

                           XIV кръг

6 април 2013, събота, 14:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Спартак (Търнава)                       1:4
6 април 2013, събота, 17:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Ударник (Иречеково)             2:0
Бояново 2012 (Бояново) - Межда (Межда)                    2:2
Ботев (Генерал Инзово) - Гагарин (Крумово)                8:1
Стралджа II (Стралджа) - Бакаджик (Войника)               2:3
7 април 2013, неделя, 14:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Червена звезда (Каменец)              1:9

                           XV кръг

13 април 2013, събота, 17:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Изгрев (Меден кладенец)               2:3
Бакаджик (Войника) - Ботев (Генерал Инзово)               1:4
Гагарин (Крумово) - Бояново 2012 (Бояново)                5:3
14 април 2013, неделя, 14:00 ч:
Спартак (Търнава) - Ударник (Иречеково)                   1:6
14 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Стралджа II (Стралджа)         6:2
Межда (Межда) - Кабиле (Кабиле)                           1:0

                           XVI кръг

20 април 2013, събота, 17:00 ч:
Ударник (Иречеково) - Межда (Межда)                       2:2
Кабиле (Кабиле) - Гагарин (Крумово)                       7:1
Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Войника)               1:6
Ботев (Генерал Инзово) - Червена звезда (Каменец)         2:0
21 април 2013, неделя, 14:00 ч:
Стралджа II (Стралджа) - Бакаджик (Чарган)                2:2
21 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Спартак (Търнава)               3:1

                           XVII кръг

27 април 2013, събота, 14:00 ч:
Межда (Межда) - Спартак (Търнава)                         7:0
27 април 2013, събота, 17:00 ч:
Бакаджик (Чарган) - Ботев (Генерал Инзово)                1:7
28 април 2013, неделя, 14:00 ч:
Червена звезда (Каменец) - Бояново 2012 (Бояново)         8:0
28 април 2013, неделя, 17:00 ч:
Стралджа II (Стралджа) - Изгрев (Меден кладенец)          3:4
Бакаджик (Войника) - Кабиле (Кабиле)                      1:0
Гагарин (Крумово) - Ударник (Иречеково)                   4:3

                           XVIII кръг

3 май 2013, петък, 18:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Межда (Межда)                   2:0
Спартак (Търнава) - Гагарин (Крумово)                     5:2
Ударник (Иречеково) - Бакаджик (Войника)                  3:3
4 май 2013, събота, 18:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Червена звезда (Каменец)                1:4
Бояново 2012 (Бояново) - Бакаджик (Чарган)                3:2
Ботев (Генерал Инзово) - Стралджа II (Стралджа)           3:0 сл.

                           XIX кръг

8 май 2013, сряда, 18:00 ч:
Стралджа II (Стралджа) - Бояново 2012 (Бояново)           4:3
Бакаджик (Войника) - Спартак (Търнава)                    3:2
9 май 2013, четвъртък, 18:00 ч:
Ботев (Генерал Инзово) - Изгрев (Меден кладенец)          3:0
Бакаджик (Чарган) - Кабиле (Кабиле)                       1:6
Червена звезда (Каменец) - Ударник (Иречеково)            3:1
Гагарин (Крумово) - Межда (Межда)                         3:4

                           XX кръг

18 май 2013, събота, 14:30 ч:
Ударник (Иречеково) - Бакаджик (Чарган)                   9:0
18 май 2013, събота, 18:00 ч:
Кабиле (Кабиле) - Стралджа II (Стралджа)                  4:3
Бояново 2012 (Бояново) - Ботев (Генерал Инзово)           3:4
19 май 2013, неделя, 14:30 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Гагарин (Крумово)               3:0 сл.
19 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Межда (Межда) - Бакаджик (Войника)                        3:0
Спартак (Търнава) - Червена звезда (Каменец)              1:2

                           XXI кръг

25 май 2013, събота, 14:30 ч:
Бакаджик (Войника) - Гагарин (Крумово)                    3:0 сл.
25 май 2013, събота, 18:00 ч:
Бояново 2012 (Бояново) - Изгрев (Меден кладенец)          2:1
Ботев (Генерал Инзово) - Кабиле (Кабиле)                  5:0
26 май 2013, неделя, 18:00 ч:
Стралджа II (Стралджа) - Ударник (Иречеково)              1:2
Бакаджик (Чарган) - Спартак (Търнава)                     2:3
Червена звезда (Каменец) - Межда (Межда)                  0:1

                           XXII кръг

1 юни 2013, събота, 18:00 ч:
Изгрев (Меден кладенец) - Бакаджик (Войника)              4:3
Гагарин (Крумово) - Червена звезда (Каменец)              2:2
Спартак (Търнава) - Стралджа II (Стралджа)                3:0
2 юни 2013, неделя, 18:00 ч:
Межда (Межда) - Бакаджик (Чарган)                         3:0
Ударник (Иречеково) - Ботев (Генерал Инзово)              0:3
Кабиле (Кабиле) - Бояново 2012 (Бояново)                  4:5

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com