bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Лятна подготовка и приятелски срещи 2013/14


Приятелски срещи 2013/14

15 юни 2013, събота

в кв.Генерал Николаево, Раковски, ст."Г.С.Раковски", 11:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Ботев (Пловдив)                        2:2 (2:1)
  [0:1 Станислав Костов 5', 1:1 Петър Атанасов 15', 2:1 Денис Генчев 21',
   2:2 Станислав Костов 53'], ~ 300 зрители

в Самоков, ст."Искър", 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - Сливнишки герой (Сливница)                  2:0 (1:0)
  [1:0 Кристиян Узунов 17', 2:0 Радослав Василев 71'], ~ 30 зрители


18 юни 2013, вторник

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) - Теута (Драч, Алб, 1)                     0:0


19 юни 2013, сряда

във Фьосендорф /Vösendorf/, Австрия, 18:00 ч (17:00 ч местно CEST):
Ружомберок (Ружомберок, Свк, 1) - Ботев (Пловдив)                 1:2 (0:2)
  [0:1 Ромарио Кортзорг 5', 0:2 Вандер 20', 1:2 Кана Тавамба 87'], ~ 40 зрители

в Ракитово, 19:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Черноморец Бургас (Бургас)             0:1 (0:1)
  [0:1 Крум Стоянов 37']

в кв.Райково, Смолян, ст."Септември":
Асеновец 2005 (Асеновград) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:8 (0:1)
  [0:1 Роман Безяк 41', 0:3 Жуниньо Кишада 62',66'; 0:5 Иван Стоянов 71',75';
   0:7 Жуниньо Кишада 79',82'; 0:8 Фабио Ешпиньо 89']
  [ид: Михаил Александров (Л) 1п]


21 юни 2013, петък

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
Локомотив (София) - Теута (Драч, Алб, 1)                          2:1 (1:1)
  [1:0 Крум Бибишков 12', 1:1 Акил Якупи 34', 2:1 Бранимир Костадинов 89']
  [чк: Даниел Гаджев (Л) 72'], ~ 30 зрители

в кв.Райково, Смолян, ст."Септември":
Борислав (Първомай) - Лудогорец 1945 (Разград)                    0:14
  [Роман Безяк (3), Иван Стоянов (2), Георги Костадинов (2),
   Мирослав Иванов (2), Йордан Минев, Кристиян Китов
   Жуниньо Кишада, Марселиньо, Фабио Ешпиньо]


22 юни 2013, събота

в Бад Татзмансдорф /Bad Tatzmannsdorf/, Австрия, 17:00 ч (16:00 ч местно СЕST):
Ботев (Пловдив) - Кубан (Краснодар, Рус, 1)                       0:0
   ~ 60 зрители

в Линдабрун /Enzesfeld-Lindabrunn/, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Левски (София) - Арапонгас (Арапонгас, Парана, щ1)                1:0 (1:0)
  [1:0 Жоао Силва 42'], ~ 50 зрители

в Разлог, ст."Септември", 10:00 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Хоризонт (Турново, Мак, 1)                  0:2 (0:1)
  [0:1 Зоран Балдовалиев 11', 0:2 Александър Пановски 77'], ~ 200 зрители

в Ловеч, Градски стадион, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                         2:0 (0:0)
  [1:0 Васил Божиков 74', 2:0 Стенио Жуниор 89'], ~ 200 зрители

в Етрополе, ст."Чавдар", 18:30 ч:
ЦСКА (София) - Светкавица 1922 (Търговище)                        1:1 (0:0)
  [0:1 Стоян Георгиев 66', 1:1 Григор Долапчиев 86'], ~ 1 000 зрители

в Ракитово, 18:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Черноморец Бургас (Бургас)             2:3 (1:0)
  [1:0 Емил Петков 35', 1:1 Гаел Н'Лундулу 50', 1:2 Милчо Ангелов 55',
   2:2 Емил Петков 75'-д, 2:3 Лъчезар Балтанов 80']


23 юни 2013, неделя

в кв.Райково, Смолян, ст."Септември", 15:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Лудогорец 1945 (Разград)                    1:1 (1:0)
  [1:0 Любомир Витанов 38'-д, 1:1 Жуниньо Кишада 48'], ~ 100 зрители


24 юни 2013, понеделник

в Стара Загора, ст."Берое", 10:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)                     4:1 (2:0)
  [2:0 Амир Саюд 34',39'; 2:1 Анатоли Тодоров 55', 3:1 Георги Андонов 61',
   4:1 Венцислав Христов 89'-д], ~ 150 зрители


25 юни 2013, вторник

в Банско, комплекс "Пири", 18:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хоризонт (Турново, Мак, 1)             0:0
   ~ 70 зрители

в Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Матерсбург (Матерсбург, Ав, 2) - Левски (София)                   1:1 (0:1)
  [0:1 Базиле де Карвальо 30', 1:1 Михаел Мьорц 69'], ~ 20 зрители

в София, ст."Българска армия", 19:00 ч:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                                1:3 (0:1)
  [0:1 Милен Василев 9', 0:2 Александър Александров 63', 1:2 Григор Долапчиев 82',
   1:3 Фернандо Силва 90'], ~ 2 500 зрители

в Ракитово, 18:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)                   0:1 (0:1)
  [0:1 Георги Илиев 7'-д], ~ 150 зрители


26 юни 2013, сряда

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
Локомотив (София) - Раковски 2011 (Раковски)                      0:0
   ~ 80 зрители

в Казанлък, 18:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                    1:3 (1:2)
  [1:0 Георги Гончев 26', 1:1 Любомир Божинов 36', 1:2 Васил Калоянов 41',
   1:3 Момчил Желев 67']

в Ловеч, Градски стадион, 18:30 ч:
Литекс (Ловеч) - Любимец 2007 (Любимец)                           0:0
  ~ 90 зрители


27 юни 2013, четвъртък

в Линдабрун /Enzesfeld-Lindabrunn/, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Левски (София) - Металург (Донецк, Укр, 1)                        1:1 (0:0)
  [1:0 Гари Родригес 65', 1:1 Грегори Нелсон 87'], ~ 60 зрители

във Фьосендорф /Vösendorf/, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Ботев (Пловдив) - Зноймо (Зноймо, Чех, 1)                         1:1 (1:0)
  [1:0 Томаш Ирсак 36', 1:1 Матуш Лацко 85'], ~ 50 зрители

в Разлог, ст."Септември", 18:00 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Локомотив (София)                           0:3 (0:0)
  [0:1 Марко Ранджелович 67', 0:3 Антонио Цанков 81',83'], ~ 30 зрители


28 юни 2013, петък

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив 1926 (Пловдив)                    1:3 (1:3)
  [0:1 Здравко Лазаров 3', 1:1 Любомир Витанов 5'-д, 1:3 Габриел до Кармо 16',45']

в Търговище, 18:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Добруджа 1919 (Добрич)              2:1 (1:1)
  [0:1 Васил Тачев 10', 1:1 "тайнствен французин" 43', 2:1 _ 88']


29 юни 2013, събота

в Линдабрун /Enzesfeld-Lindabrunn/, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Левски (София) - Амкар (Перм, Рус, 1)                             0:2 (0:1)
  [0:1 Георги Пеев 17', 0:2 Благой Георгиев 84'], ~ 40 зрители

в Хермагор /Hermagor/, Австрия, 18:30 ч (17:30 ч местно CEST):
Риека (Риека, Хър, 1) - Лудогорец 1945 (Разград)                  3:1 (1:0)
  [2:0 Анас Шарбини 22',57'; 3:0 Аяй 69', 3:1 Марселиньо 81'-д], ~ 40 зрители

в Мария Енцерсдорф /Maria Enzersdorf/, "Тренквалдер Арена", Австрия, 18:00 ч (17:00 ч местно CEST):
Адмира Вакер (Мьодлинг, Ав, 1) - Ботев (Пловдив)                  0:0

в Банско, комплекс "Пири", 10:30 ч:
Локомотив (София) - Черно море (Варна)                            2:0 (1:0)
  [1:0 Маркиньош 32', 2:0 Илиян Гаров 86'], ~ 50 зрители

в Разлог, ст."Септември", 18:00 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Славия 1913 (София)                         0:2 (0:1)
  [0:1 Диего Невеш 40', 0:2 Атанас Курдов 60'], ~ 350 зрители

в Ловеч, Градски стадион, 18:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Светкавица 1922 (Търговище)                      2:1 (0:0)
  [1:0 Мирослав Манолов 63', 1:1 Стоян Георгиев 71', 2:1 Мирослав Манолов 84'-д], ~ 200 зрители

в Ракитово, 10:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Черноморец Бургас (Бургас)             2:0 (0:0)
  [1:0 Владимир Байрев 60', 2:0 Георги Стоянов 86']

в Брестник, 18:00 ч:
Ботев (Гълъбово) - Ботев (Враца)                                  0:1 (0:1)
  [0:1 Илия Илиев 5'-д]

в Павликени, 10:30 ч:
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                         2:3 (1:1, 2:3) *
  [0:1 Антони Иванов 27', 2:1 Стефан Гинчев 29',50'-д; 2:2 Кристиян Михайлов 55',
   2:3 Красен Каравелов 57']
* - в 3 полувремена по 30'.

в Каварна, Градски стадион, 10:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Черно море /юн.ст.'95/ (Варна)               1:1 (0:0)
  [0:1 Диян Малчев 80', 1:1 Милен Бонев 88']


30 юни 2013, неделя

в кв.Райково, Смолян, ст."Септември", 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Берое (Стара Загора)                        0:0


2 юли 2013, вторник

в Глобасниц /Globasnitz/, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Петролул (Плоещ, Рум, 1) - Лудогорец 1945 (Разград)               4:1 (2:1)
  [1:0 Дамиен Буджемаа 4', 2:0 Георге Грозав 12', 2:1 Михаил Александров 21',
   3:1 Хамза Юнес 55', 4:1 Гийерме Ситя 84'], ~ 70 зрители

в София, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Локомотив (София) - Ягодина (Ягодина, Сър, 1)                     0:1 (0:1)
  [0:1 Славиша Стоянович 14'], ~ 300 зрители

в Банско, ст."Свети Петър", 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Черно море (Варна)                          1:1 (0:1)
  [0:1 Георги Божилов 5', 1:1 Борислав Хазуров 84']

в кв.Сарафово, Бургас, комплекс "Гнездо на акули", 18:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Добруджа 1919 (Добрич)               1:0 (0:0)
  [1:0 Андрей Атанасов 80']


3 юли 2013, сряда

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Славия 1913 (София)                         0:2 (0:1)
  [0:2 Фернандо Силва 33',46']

в кв.Сарафово, Бургас, комплекс "Гнездо на акули", 18:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)               2:1 (1:0)
  [1:0 Лъчезар Балтанов 41'-д, 2:0 Станислав Дрянов 62', 2:1 Валери Кулинов 75'], ~ 100 зрители

в кв.Райково, Смолян, ст."Септември", 18:00 ч:
Банско (Банско) - Берое (Стара Загора)                            1:3 (1:2)
  [0:1 Венцислав Христов 28', 1:1 Сергей Георгиев 32', 1:2 Георги Андонов 45',
   1:3 Дончо Атанасов 87'], ~ 150 зрители

в Свищов, ст."Академик", 18:00 ч:
Академик (Свищов) - Литекс (Ловеч)                                0:4 (0:1)
  [0:1 Ванжер 5', 0:2 Вилмар Хордан Хил 52', 0:3 Ванжер 79',
   0:4 Вилмар Хордан Хил 83'], ~ 1 000 зрители

в Поморие, Градски стадион, 18:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Калиакра (Каварна)                     1:1 (1:1)
  [1:0 Галин Димов 19', 1:1 Георги Филипов 33']

в кв.Генерал Николаево, Раковски, ст."Г.С.Раковски", 18:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Ботев (Гълъбово)                       3:0 (1:0)
  [1:0 Валери Домовчийски 21', 2:0 Цветелин Чунчуков 60', 3:0 Владимир Байрев 2п]

в Крайници:
Марек 2010 (Дупница) - Сборен отбор АБФ*                          1:0 (0:0)
  [1:0 Петър Тончев 60']
* - отбор, организиран от Асоциацията на българските футболисти, в който играят професионални футболисти без договори.


4 юли 2013, четвъртък

в Ксанти, ст."Шкода Ксанти Арена", 20:15 ч (20:15 ч местно EEST):
Ксанти (Ксанти, Гър, 1) - Пирин (Гоце Делчев)                     4:0 (2:0)
  [1:0 Марселиньо 19', 2:0 Карим Солтани 41', 3:0 Марселиньо 65',
   4:0 Теодорос Василакакис 66']

в Банско, комплекс "Пири", 18:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ягодина (Ягодина, Сър, 1)              1:2 (1:1)
  [1:0 Габриел до Кармо 2', 1:1 Сеад Хаджибулич 10', 1:2 Миролюб Костич 82'], ~ 100 зрители


5 юли 2013, петък

в Ангер /Anger/, Австрия, 19:00 ч (18:00 ч местно CEST):
Лудогорец 1945 (Разград) - Металург (Донецк, Укр, 1)              0:0
  [ид: Марселиньо (Л) 83'], ~ 120 зрители

в Банско, ст."Свети Петър", 10:30 ч:
Банско (Банско) - Черно море (Варна)                              1:3 (1:2)
  [0:1 Атанас Петров 15', 0:2 Стенли Окоро 27', 1:2 Калоян Стоянов 37',
   1:3 Стенли Окоро 50'], ~ 100 зрители

в Банско, комплекс "Пири", 17:00 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Локомотив 1926 (Пловдив)                    1:3 (0:3) *
  [0:1 Иван Каракостов 3', 0:2 Дани Кики 6', 0:3 Георги Стефанов 15',
   1:3 Цветан Варсанов 40']
* - в две полувремена по 35'.

в Брестник, 18:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев (Враца)                            прекратен *
  [0:1 Жак Коен 5']
* - мачът е прекратен в 55' при 0:1 заради силна буря и градушка.

в Раднево, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Хасково 2009 (Хасково)                         1:5
  [??? - Димитър Алексиев (2), Цветомир Матев (2), Недялко Хубенов]


6 юли 2013, събота

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - Ягодина (Ягодина, Сър, 1)                   0:2 (0:2)
  [0:1 Дарио Дамянович 19'-д, 0:2 Горан Гогич 31']
  [ид: Христо Янев (С) 45'], ~ 180 зрители

в Тетевен, ст."Георги Бенковски", 19:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Пелистер (Битоля, Мак, 1)                        3:1 (0:1)
  [0:1 Благойче Марковски 10', 1:1 Страхил Попов 50', 3:1 Вилмар Хордан Хил 66'-д,88'], ~ 100 зрители

в кв.Генерал Николаево, Раковски, ст."Г.С.Раковски", 18:30 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Берое (Стара Загора)                   1:1 (0:0)
  [0:1 Амир Саюд 55', 1:1 Християн Казаков 79'], ~ 350 зрители

в кв.Сарафово, Бургас, комплекс "Гнездо на акули", 18:30 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Светкавица 1922 (Търговище)          4:0 (2:0)
  [1:0 Маркиньош 5', 2:0 Лъчезар Балтанов 36'-д, 3:0 Андрей Атанасов 50',
   4:0 Венелин Филипов 65'-д]

в Самоков, ст."Искър", 18:00 ч:
Локомотив (София) - Ботев (Гълъбово)                              3:2 (1:1)
  [1:0 Тон 4', 1:1 Любомир Цеков 17', 2:1 Крум Бибишков 56',
   3:1 Браниир Костадинов 58', 3:2 Стоян Диков 88'-д]

в Айтос, 10:30 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Мастер (Бургас)                        4:1 (3:1)
  [1:0 Христо Лемперов 5', 1:1 Мирослав Радев 15', 2:1 Любомир Божинов 28'-д,
   3:1 Станимир Митев 45', 3:1 Евтим Димитров 87']

в Каварна, Градски стадион, 20:00 ч:
Калиакра (Каварна) - Добруджа 1919 (Добрич)                       1:1 (1:0)
  [1:0 Владислав Узунов 3', 1:1 Васил Тачев 58'], ~ 200 зрители


7 юли 2013, неделя

в Банско, комплекс "Пири", 16:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Брегалница (Щип, Мак, 1)                 0:0 *
   ~ 100 зрители
* - турнир "Пири 2013", I кръг.

в Банско, комплекс "Пири", 18:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Пелистер (Битоля, Мак, 1)              0:0 *
  ~ 100 зрители
* - турнир "Пири 2013", I кръг.


8 юли 2013, понеделник

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Ягодина (Ягодина, Сър, 1)                   1:2 (1:1)
  [0:1 Сеад Хаджибулич 9', 1:1 Веселин Марчев 29', 1:2 Милош Лепович 72'], ~ 200 зрители

в Самоков, ст."Искър", 18:00 ч:
Локомотив (София) - Любимец 2007 (Любимец)                        0:1 (0:1)
  [0:1 Антон Огнянов 43'-д]

в Свищов, ст."Стопанска академия", 18:00 ч:
Академик (Свищов) - Бенковски (Бяла)                              3:1
  [1:0 Любомир Александров 33', 1:1 ??? ??-д, 2:1 Десислав Русев ??,
   3:1 Калоян Кръстев 80']

в Червен бряг, 18:00 ч:
Левски (Сухаче) - Дреновец (Горник)                               3:0 *
* - II турнир за купата на община Червен бряг, Група 1, в две полувремена по 30'.
в Червен бряг, 19:30 ч:
Партизан (Червен бряг) - Ботев (Рупци)                           10:0 *
  [Стефан Христов (3), Венцислав Сълев (2), Петьо Славчев,
   Светлин Петров, Калоян Тодоров, Сергей Емилов,
   Николай Иванов]
* - II турнир за купата на община Червен бряг, Група 2, в две полувремена по 30'.


9 юли 2013, вторник

в Банско, комплекс "Пири", 10:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Пелистер (Битоля, Мак, 1)                3:1 (0:0) *
  [1:0 Боян Гайтанов 54', 2:0 Георги Мечечиев 80', 2:1 Филип Миленковски 89',
   3:1 Кристиян Методиев 90'+1'], ~ 100 зрители
* - турнир "Пири 2013".

в Банско, комплекс "Пири", 18:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Брегалница (Щип, Мак, 1)               4:0 (4:0) *
  [1:0 Здравко Лазаров 7', 2:0 Мартин Кавдански 11', 4:0 Мартин Камбуров 27',45'+1']
* - турнир "Пири 2013".

във Враца, ст."Христо Ботев", 18:00 ч:
Ботев (Враца) - Академик (Свищов)                                 2:0 (1:0)
  [1:0 Пламен Тонев 30', 2:0 Александър Киров 57']


10 юли 2013, сряда

в Правец, 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Арис (Солун, Гър, 1)                        0:4 (0:2)
  [0:2 Михалис Маниас 19',29'; 0:3 Никос Агелоудис 54', 0:4 Роберт Стаболиев 72']

в Банско, комплекс "Пири", 18:00 ч:
Банско (Банско) - Ягодина (Ягодина, Сър, 1)                       0:3 (0:2)
  [0:1 Сеад Хаджибулич 24', 0:2 Милан Джурич 41', 0:3 Славиша Стоянович 82'], ~ 200 зрители

в Дупница, ст."Бончук", 18:00 ч:
Марек 2010 (Дупница) - ЦСКА (София)                               0:2 (0:1)
  [0:1 Любослав Войнов 34', 0:2 Томи Костадинов 59'], ~ 1 020 зрители

в кв.Сарафово, Бургас, комплекс "Гнездо на акули", 18:00 ч:
Черноморец Бургас (Бургас) - Калиакра (Каварна)                   3:0 (2:0)
  [1:0 Маркиньош 6', 2:0 Марк Оугве 19', 3:0 Карлос Фонсека 74']

в Разлог, ст."Септември", 17:30 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Локомотив 1926 (Пловдив)                    0:0
   ~ 70 зрители

в София, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Локомотив (София) - Сливнишки герой (Сливница)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Александър Дюлгеров 53'], ~ 500 зрители

в Любимец, Градски стадион, 18:00 ч:
Любимец 2007 (Любимец) - Хасково 2009 (Хасково)                   0:0 *
* - в 3 полувремена по 30'.

в Трявна, 18:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Добруджа 1919 (Добрич)              2:0 (1:0)
  [1:0 Младен Стоев 38', 2:0 ??? 76']

в Созопол, 20:00 ч:
Созопол (Созопол) - Ботев (Гълъбово)                              2:2 (2:0)
  [1:0 Любомир Цеков 21', 2:0 Симеон Баев 33'-д, 2:1 Георги Кирилов 48',
   2:2 Валентин Кьосев 50'], ~ 200 зрители

в Червен бряг, 18:00 ч:
Ботев (Рупци) - Светослав (Лепица)                                1:3 *
* - II турнир за купата на община Червен бряг, Група 2, в две полувремена по 30'.
в Червен бряг, 19:30 ч:
Дреновец (Горник) - Спартак (Койнаре)                             0:3 *
* - II турнир за купата на община Червен бряг, Група 1, в две полувремена по 30'.

в Мездра, ст."Локомотив", 18:00 ч:
Локомотив 2012 (Мездра) - Скала (Зверино)                        10:0 (2:0)
  [1:0 Борис Тончев 5', 2:0 Браян Стоянов 35', 3:0 Иван Мишев 50',
   4:0 Георги Георгиев 52', 5:0 Цветомир Валериев 61', 6:0 Александър Кирилов 63',
   7:0 Борислав Боянов 66', 8:0 Николай Ганчев 80', 9:0 Иван Мишев 82',
   10:0 ??? 90'-аг]


11 юли 2013, четвъртък

в Банско, комплекс "Пири", 10:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Монтана 1921 (Монтана)                 0:2 (0:0) *
  [0:1 Ерик Почански 49', 0:2 Йордан Тодоров 55'], ~ 50 зрители
* - турнир "Пири 2013".

в Банско, комплекс "Пири", 11:30 ч:
Брегалница (Щип, Мак, 1) - Пелистер (Битоля, Мак, 1)              анулиран *
* - турнир "Пири 2013", Брегалница отказва по-нататъшно участие.
    Крайно класиране:
    1.Монтана 1921 (Монтана)   3  2 1 0  5:1  7
    2.Локомотив 1926 (Пловдив) 3  1 1 1  4:2  4
    3.Пелистер (Битоля)        2  0 1 1  1:3  1
    4.Брегалница (Щип)         2  0 1 1  0:4  1

в кв.Долно Езерово, Бургас, ст."Червено знаме", 18:00 ч:
Нефтохимик 1962 (Бургас) - Несебър (Несебър)                      1:2 (1:2)
  [0:1 Димитър Попов 19', 0:2 Ивайло Петров 33', 1:2 Петър Патев 45']


12 юли 2013, петък

в Червен бряг, 18:00 ч:
Левски (Сухаче) - Спартак (Койнаре)                               1:2 *
* - II турнир за купата на община Червен бряг, Група 1, в две полувремена по 30'.
    Крайно класиране, Група 1:
    1.Спартак (Койнаре)       2  2 0 0  5:1  6
    2.Левски (Сухаче)         2  1 0 1  4:2  3
    3.Дреновец (Горник)       2  0 0 2  0:6  0
в Червен бряг, 19:30 ч:
Партизан (Червен бряг) - Светослав (Лепица)                       3:0 *
* - II турнир за купата на община Червен бряг, Група 2, в две полувремена по 30'.
    Крайно класиране, Група 2:
    1.Партизан (Червен бряг)  2  2 0 0 13:0  6
    2.Светослав (Лепица)      2  1 0 1  3:4  3
    3.Ботев (Рупци)           2  0 0 2  1:13 0

в Разград, спортен комплекс "Лудогорец", 18:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Академик (Свищов)                   1:1 *
  [1:0 Стоян Калев ??, 1:1 ??? ??-аг]
Лудогорец 1945 (Разград) - Академик (Свищов)                      1:1 *
  [1:0 ??? ??, 1:1 Десислав Русев ??]
Лудогорец 1945 (Разград) - Светкавица 1922 (Търговище)            1:0 *
* - блиц турнир всяка среща е от едно полувреме по 45'.


13 юли 2013, събота

в Ловеч, Градски стадион, 19:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Арис (Солун, Гър, 1)                             0:0

в Стара Загора, ст."Берое", 18:30 ч:
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)                 1:2

в Пловдив, ст."Локомотив", 18:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                -

в София, ст."Българска армия", 18:00 ч:
ЦСКА (София) - Банско (Банско)                                    0:0

във Варна, ст."Тича", 18:00 ч:
Черно море (Варна) - Калиакра (Каварна)                           2:0

в София, ст."Славия", 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - Ботев (Враца)                               2:2

в Брестник, 18:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Ботев (Пловдив)                         -

в Мездра, ст."Локомотив", 11:00 ч:
Локомотив 2012 (Мездра) - Локомотив (София)                        -

в Раднево, 10:30 ч:
Миньор (Раднево) - Ботев (Гълъбово)                               0:3 (0:0)
  [0:2 Валентин Кьосев 50',55'; 0:3 Стоян Диков 78']


14 юли 2013, неделя

в Ловеч:
Литекс (Ловеч) - Добруджа 1919 (Добрич)                            -

в Червен бряг, 18:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Светослав (Лепица)                            4:1 *
* - турнир за купата на община Червен бряг, 1/2 финал, в две полувремена по 30'.
в Червен бряг, 19:30 ч:
Партизан (Червен бряг) - Левски (Сухаче)                          4:1 *
* - турнир за купата на община Червен бряг, 1/2 финал, в две полувремена по 30'.


16 юли 2013, вторник

в Правец, 18:00 ч:
Ботев (Враца) - Арис (Солун, Гър, 1)                               -

в Червен бряг, 18:00 ч:
Светослав (Лепица) - Левски (Сухаче)                              1:2 *
  [0:1 Цветомир Петров 18', 0:2 Александър Александров 35', 1:2 Илиян Беров ??]
* - II турнир за купата на община Червен бряг, мач за 3-4 място, в две полувремена по 30'.


17 юли 2013, сряда

в Търговище, 18:00 ч:
Светкавица 1922 (Търговище) - Ботев (Гълъбово)                     -

Бдин 1923 (Видин) - Локомотив 2012 (Мездра)                        -

в Червен бряг, 18:00 ч:
Спартак (Койнаре) - Партизан (Червен бряг)                        0:4 (0:2) *
  [0:1 Дилян Димитров 24'-д, 0:2 Петьо Славчев 30', 0:3 Стефан Христов 38',
   0:4 Дилян Димитров 49']
* - II турнир за купата на община Червен бряг, финал, в две полувремена по 30'.
    Първото издание на турнира е проведено през лятото на 2012, спечелено отново от Червен бряг.

Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                              -


19 юли 2013, петък

в Монтана, ст."Огоста":
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                             -


20 юли 2013, събота

във Враца:
Ботев (Враца) - Дунав 98 (Селановци)                               -

в Свищов:
Академик (Свищов) - Дунав 2010 (Русе)                              -

Ботев (Гълъбово) - Верея (Стара Загора)                            -


24 юли 2013, сряда

в Русе:
Дунав 2010 (Русе) - Академик (Свищов)                              -


27 юли 2013, събота

във Враца:
Ботев (Враца) - Партизан (Червен бряг)                             -

в Свищов:
Академик (Свищов) - Локомотив 2012 (Мездра)                        -


30 юли 2013, вторник

в Българово, 18:30 ч:
Мастер (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                        2:0 (0:0)
  [1:0 Пламен Димитров 50', 2:0 Георги Калоянов 65'-д], ~ 200 зрители


31 юли 2013, сряда

в Ловеч, Градски стадион, ~ 11:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево)                       1:2 (0:2)
  [0:1 Христо Кирев 35', 0:2 Петко Петков 44', 1:2 Петър Златински 55'-д]

в Гоце Делчев, Градски стадион, 18:00 ч:
Пирин (Гоце Делчев) - Гигант (Съединение)                         6:0
  [Васил Панайотов, Борислав Хазуров, Атанас Фиданин,
   Петър Лазаров, Драги Коцев, Борис Боянчев]

в София, ст."Георги Аспарухов" - изкуствен терен, ~ 18:00 ч:
Левски /юн.ст.'95/ (София) - Сливнишки герой (Сливница)           3:2 (1:2)
  [0:1 Михаил Петров 7', 1:1 Мартин Сандов 9', 1:2 Михаил Петров 13',
   2:2 Любомир Илиев 50', 3:2 Иван Дянков 78'], ~ 150 зрители


1 август 2013, четвъртък

в Пловдив, ст."Локомотив", 19:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                    1:1 (1:1) *
  [1:0 Тодор Тимонов 23'-д, 1:1 Георги Куртев 31'-д]
* - в две полувремена по 40'.


2 август 2013, петък

в София, комплекс "Царско село", 11:00 ч:
Локомотив 2012 (Мездра) - Апоел (Петах Тиква, Изр, 2)             1:2 (1:1)
  [0:1 Лиор Асулим 8', 1:1 Красимир Георгиев 16', 1:2 Гай Мишпети 71']

в Благоевград, ст."Христо Ботев", 10:30 ч:
ОФК Пирин (Благоевград) - Гигант (Съединение)                     1:0 (0:0)
  [1:0 Антонио Хаджииванов 71']

в Димитровград, ст."Миньор", 18:30 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Хасково 2009 (Хасково)         1:2 (1:1)
  [1:0 Себахтин Исмаил 23', 1:1 Недялко Хубенов 43', 1:2 Юлий Шекеров 73']


3 август 2013, събота

в Монтана, ст."Огоста", 18:00 ч:
Монтана 1921 (Монтана) - Сливнишки герой (Сливница)               2:1 (2:0)
  [1:0 Ерик Почански 15', 2:0 Боян Гайтанов 18', 2:1 Георги Амзин 49'], ~ 200 зрители

в Симитли, ст."Струма", 10:00 ч:
Септември (Симитли) - Струмска слава 1927 (Радомир)               4:2 (3:2)
  [1:0 Даниел Дюлгеров 13', 1:1 Самет Ашимов 21', 1:2 Кирил Йорданов 24',
   2:2 Мартин Тошев 31', 3:2 Асен Топузов 37', 4:2 Даниел Гогов 75']

в Свиленград, ст."Колодрума", ~ 18:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Бенковски (Симеоновград)           7:0
  [Иван Ангелов (2), Любомир Александров (2), Емилиян Зотев,
   Димитър Ангелов, К.Георгиев]


6 август 2013, вторник

в кв.Генерал Николаево, Раковски, ст."Г.С.Раковски", 18:00 ч:
Раковски 2011 (Раковски) - Етър Велико Търново (Велико Търново)    -


30 октомври 2013, сряда

в Цариброд /Димитровград/, ст."Парк", 15:50 ч (14:50 ч местно CET):
Балкански (Цариброд, Сър, 4) - Верея (Стара Загора)               2:1 (2:0)
  [1:0 Бранислав Иванов 1', 2:0 Урош Алексич 38', 2:1 Милен Митев 49'], ~ 100 зрители


6 ноември 2013, сряда

в Българово:
Мастер (Бургас) - Нефтохимик 1962 (Бургас)                        2:0 (1:0)
  [1:0 Георги Калоянов 1п, 2:0 Реджеб Халил 2п]


15 ноември 2013, петък

в Елешница, обл.Благоевград, 12:00 ч:
Пирин 2002 (Разлог) - Марек 2010 (Дупница)                        1:1 (0:1)
  [0:1 Димитър Георгиев 1п, 1:1 Георги Фикийн 2п]

в Ловеч, ст."Салито", 13:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Дунав 2010 (Русе)                                0:1 (0:1)
  [0:1 Ивайло Раденцов 20'-д]
  [ид: Ванжер (Л) 15']


17 ноември 2013, неделя

в Солун, ст."Клеантис Викелидис", 15:00 ч (15:00 ч местно ЕЕТ):
Арис (Солун, Гър, 1) - Любимец 2007 (Любимец)                     0:0


19 ноември 2013, вторник

в Сливница, 14:30 ч:
Сливнишки герой (Сливница) - ЦСКА (София)                          -


20 ноември 2013, сряда

в Стара Загора, ст."Трейс арена":
Верея (Стара Загора) - Балкански (Цариброд, Сър, 4)                -

в Дупница, ст."Бончук":
Марек 2010 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)                    -


26 ноември 2013, вторник

в София, ст."Славия":
Славия 1913 (София) - Марек 2010 (Дупница)                         -


нагоре


Приятелски срещи - класиране лято 2013/14

                           Класиране - "А" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив (София)                   4    3   1   0    7:1    10
 2. Славия 1913 (София)                 3    3   0   0    7:1     9
 3. Лудогорец 1945 (Разград)            4    2   1   1   24:4     7
 4. Литекс (Ловеч)                      3    2   1   0    4:1     7
 5. Ботев (Пловдив)                     5    1   4   0    5:4     7
 6. Черноморец Бургас (Бургас)          4    2   0   2    4:5     6
 7. Левски (София)                      4    1   2   1    3:4     5
 8. Берое (Стара Загора)                2    1   1   0    4:1     4
 9. Локомотив 1926 (Пловдив)            2    1   1   0    3:1     4
10. Нефтохимик 1962 (Бургас)            2    1   0   1    3:3     3 [+]
11. Черно море (Варна)                  2    1   0   1    1:2     3
12. Пирин (Гоце Делчев)                 3    0   2   1    2:4     2
13. Любимец 2007 (Любимец)              3    0   2   1    1:4     2 [+]
14. ЦСКА (София)                        2    0   1   1    2:4     1
--. ЕЕЕЧ                               13    3   7   3   12:9    16 [*]
--. СССФ                                6    0   1   5    4:31    1 [*]

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 15 юни и 19 юли 2013 г. включително.
  - ЕЕЕЧ е сборен актив от резултатите на всички чуждестранни отбори срещу
отбори от "А" и "Б" ФГ.
  - СССФ е сборен актив от резултатите на всички отбори от "В" АФГ и ОФГ
срещу отбори от "А" и "Б" ФГ.

Голмайстори
 6 - Жуниньо Кишада         - Лудогорец 1945 (Разград)
 4 - Иван Стоянов           - Лудогорец 1945 (Разград)
   - Роман Безяк            - Лудогорец 1945 (Разград)

                           Класиране - "Б" ФГ:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Раковски 2011 (Раковски)            5    1   2   2    6:6     5
 2. Светкавица 1922 (Търговище)         3    1   1   1    4:4     4
 3. Академик (Свищов)                   1    1   0   0    3:2     3 [+]
 4. Ботев (Враца)                       1    1   0   0    1:0     3 [-]
 5. Калиакра (Каварна)                  1    0   1   0    1:1     1
 6. Миньор (Перник)                     0    0   0   0    0:0     0 [-]
  . Монтана 1921 (Монтана)              0    0   0   0    0:0     0 [-]
  . Банско (Банско)                     0    0   0   0    0:0     0
  . Спартак 1918 (Варна)                0    0   0   0    0:0     0
  . Чавдар (Етрополе)                   0    0   0   0    0:0     0
  . Марек 2010 (Дупница)                0    0   0   0    0:0     0 [+]
12. Добруджа 1919 (Добрич)              1    0   0   1    1:2     0 [+]
13. Ботев (Гълъбово)                    1    0   0   1    0:1     0 [+]
14. Пирин 2002 (Разлог)                 3    0   0   3    0:7     0

Бележки
  - Класирането обхваща мачовете между 15 юни и 19 юли 2013 г. включително.

Голмайстори
 2 - Емил Петков            - Раковски 2011 (Раковски)
   - Стоян Георгиев         - Светкавица 1922 (Търговище)

нагоре


Летни подготвителни лагери 2013/14

                           "А" ФГ

 1. Лудогорец 1945 (Разград)         сбор        - 9 юни 2013, ст."Драгалевци", кв.Драгалевци, София
                                     първи лагер - 12-23 юни 2013, Смолян
                                     втори лагер - 26 юни-6 юли 2013, Трьополах (Tröpolach), Австрия

 2. Левски (София)                   сбор        - 10 юни 2013
                                     първи лагер - 11-16 юни 2013, Правец
                                     втори лагер - 17-30 юни 2013, Линдабрун (Lindabrunn), Австрия

 3. ЦСКА (София)                     сбор        - 12 юни 2013
                                     първи лагер - 14-25 юни 2013, Етрополе

 4. Ботев (Пловдив)                  сбор        - 10 юни 2013
                                     първи лагер - 10-14 юни 2013, Велинград
                                     втори лагер - 17 юни-2 юли 2013, Линдабрун (Lindabrunn), Австрия

 5. Литекс (Ловеч)                   сбор        - 10 юни 2013
                                                 - подготовка изцяло в Ловеч

 6. Черноморец Бургас (Бургас)       сбор        - 10 юни 2013
                                     първи лагер - 16-29 юни 2013, Велинград

 7. Берое (Стара Загора)             сбор        - 17 юни 2013
                                     първи лагер - 25 юни-7 юли 2013, Смолян

 8. Славия 1913 (София)              сбор        - 10 юни 2013
                                     първи лагер - 11-22 юни 2013, КК Боровец
                                     втори лагер - 26 юни-9 юли 2013, Банско

 9. Локомотив 1926 (Пловдив)         сбор        - 10 юни 2013
                                     първи лагер - 16 юни-11 юли 2013, Банско

10. Черно море (Варна)               сбор        - 14 юни 2013
                                     първи лагер - 16 юни-5 юли 2013, Банско

11. Пирин (Гоце Делчев)              сбор        - 17 юни 2013
                                                 - подготовка изцяло в Гоце Делчев, с дневни тренировки в Зърнево (Κάτω Νευροκόπι), Гърция.

12. Локомотив (София)                сбор        - 15 юни 2013
                                     първи лагер - 16-29 юни 2013, Банско
                                     втори лагер - 3-9 юли 2013, КК Боровец

13. Нефтохимик 1962 (Бургас)         сбор        - 17 юни 2013
                                     първи лагер - 20-29 юни 2013, Казанлък

14. Любимец 2007 (Любимец)           сбор        - 14 юни 2013
                                     първи лагер - 16-21 юни 2013, Банско
                                     втори лагер - Въглевци

                           "Б" ФГ

 1. Ботев (Враца)                    сбор        - 17 юни 2013
                                     първи лагер - 26 юни-6 юли 2013, Брестник

 2. Миньор (Перник)                  сбор        - не започва организирана подготовка

 3. Монтана 1921 (Монтана)           сбор        - 19 юни 2013
                                     първи лагер - 1-19 юли 2013, Банско

 4. Раковски 2011 (Раковски)         сбор        - 10 юни 2013
                                     първи лагер - 17-29 юни 2013, Велинград

 5. Светкавица 1922 (Търговище)      сбор        - 20 юни 2013
                                                 - подготовка изцяло в Търговище

 6. Банско (Банско)                  сбор        - 26 юни 2013

 7. Спартак 1918 (Варна)             сбор        - 10 юли 2013

 8. Чавдар (Етрополе)                сбор        - не започва подготовка

 9. Калиакра (Каварна)               сбор        - 17 юни 2013
                                                 - подготовка изцяло в Каварна

10. Пирин 2002 (Разлог)              сбор        - 17 юни 2013
                                                 - подготовка изцяло в Разлог

11. Добруджа 1919 (Добрич)           сбор        - 12 юни 2013
                                     първи лагер - 8-20 юли 2013, Трявна

12. Академик (Свищов)                сбор        - 20 юни 2013

13. Марек 2010 (Дупница)             сбор        - 20 юни 2013
                                     първи лагер - 10-19 юли 2013, Бобошево

14. Ботев (Гълъбово)                 сбор        - 24 юни 2013

нагоре


Creative Commons License 1992-2013 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com