bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Шумен 2013/14


ОФГ Шумен - север 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец (Каолиново)              26   24   1   1  131:17   73
-------------------------------------------------------------------
 2. Устрем (Трем)                      26   18   4   4   87:30   58
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Космос 2013 (Браничево)            26   16   3   7   72:42   51 [+][*]
 4. Никола Козлево (Никола Козлево)    26   15   1  10   71:59   46 [*]
 5. Заря Звегор 1963 (Звегор)          26   14   2  10   72:57   44     [1 0 1  3:2  3]
 6. Устрем (Пет могили)                26   13   5   8   52:33   44     [1 0 1  2:3  3]
 7. Ясен 2007 (Ясенково)               26   11  10   5   74:50   43
 8. Победа (Пристое)                   26   12   4  10   60:47   40
 9. Дъбрава (Осеновец)                 26   11   6   9   45:43   39
10. Паламара (Венец)                   26    8   4  14   33:44   28
11. Заря (Тодор Икономово)             26    7   4  15   45:93   25 [+]
12. Вихър 1969 (Боян)                  26    3   5  18   30:87   14
13. Мълния (Климент)                   26    4   1  21   42:90   13
14. Звезда (Студеница)                 26    1   0  25   20:142   3
--. Ник (Изгрев)                        9    0   1   8    4:42    - [+][*]

Бележки
  - Космос (Браничево), 1-ви през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ. Клубът
се преименува и премества седалището си като новият клуб е Шумен 1929 (Шумен). В Браничево
се създава нов клуб - Космос 2013 - който се включва в групата.
  - Ник (Изгрев) и Заря (Тодор Икономово) се включват в групата.
  - Никола Козлево 2004 (Никола Козлево), 6-ти през изминалия сезон; се преименува на
Никола Козлево.
  - Ник (Изгрев) е изваден от групата след IX кръг за системно неявяване за срещи.
Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по програма до края почиват.

                           I кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Дъбрава (Осеновец) - Устрем (Трем)                        0:1
Ник (Изгрев) - Вихър 1969 (Боян)                          0:0  /анулиран/
Космос 2013 (Браничево) - Никола Козлево (Никола Козлево) 3:1
Звезда (Студеница) - Лудогорец (Каолиново)                0:10
Ясен 2007 (Ясенково) - Победа (Пристое)                   2:2
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Паламара (Венец)              3:1
Заря (Тодор Икономово) - Мълния (Климент)                 2:1
Устрем (Пет могили)                                       почива

                           II кръг

14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Устрем (Трем) - Мълния (Климент)                          8:1
Паламара (Венец) - Заря (Тодор Икономово)                 5:1
Победа (Пристое) - Заря Звегор 1963 (Звегор)              3:2
Лудогорец (Каолиново) - Устрем (Пет могили)               4:0
Никола Козлево (Никола Козлево) - Звезда (Студеница)      3:0
Вихър 1969 (Боян) - Космос 2013 (Браничево)               2:3
Дъбрава (Осеновец) - Ник (Изгрев)                         8:0  /анулиран/
Ясен 2007 (Ясенково)                                      почива

                           III кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Ник (Изгрев) - Устрем (Трем)                              0:13  /анулиран/
Космос 2013 (Браничево) - Дъбрава (Осеновец)              2:0
Звезда (Студеница) - Вихър 1969 (Боян)                    1:6
Устрем (Пет могили) - Никола Козлево (Никола Козлево)     1:0
Ясен 2007 (Ясенково) - Лудогорец (Каолиново)              1:5
Заря (Тодор Икономово) - Победа (Пристое)                 0:4
Мълния (Климент) - Паламара (Венец)                       1:3
Заря Звегор 1963 (Звегор)                                 почива

                           IV кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Устрем (Трем) - Паламара (Венец)                          3:0
Победа (Пристое) - Мълния (Климент)                       4:3
Лудогорец (Каолиново) - Заря Звегор 1963 (Звегор)         7:0
Никола Козлево (Никола Козлево) - Ясен 2007 (Ясенково)    1:1
Вихър 1969 (Боян) - Устрем (Пет могили)                   2:2
Дъбрава (Осеновец) - Звезда (Студеница)                   7:0
Ник (Изгрев) - Космос 2013 (Браничево)                    0:4  /анулиран/
Заря (Тодор Икономово)                                    почива

                           V кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Космос 2013 (Браничево) - Устрем (Трем)                   4:0
Звезда (Студеница) - Ник (Изгрев)                         5:4  /анулиран/
Устрем (Пет могили) - Дъбрава (Осеновец)                  3:1
Ясен 2007 (Ясенково) - Вихър 1969 (Боян)                  4:2
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Никола Козлево (Н.Козлево)    8:2
Заря (Тодор Икономово) - Лудогорец (Каолиново)            1:8
Паламара (Венец) - Победа (Пристое)                       отложен
17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Паламара (Венец) - Победа (Пристое)                       3:3
Мълния (Климент)                                          почива

                           VI кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Устрем (Трем) - Победа (Пристое)                          отложен
Лудогорец (Каолиново) - Мълния (Климент)                  9:1
Никола Козлево (Никола Козлево) - Заря (Тодор Икономово)  4:2
Вихър 1969 (Боян) - Заря Звегор 1963 (Звегор)             2:3
Дъбрава (Осеновец) - Ясен 2007 (Ясенково)                 2:2
Ник (Изгрев) - Устрем (Пет могили)                        0:3 сл.  /анулиран/
Космос 2013 (Браничево) - Звезда (Студеница)              8:0
21 декември 2013, събота, 13:30 ч:
Устрем (Трем) - Победа (Пристое)                          7:1
Паламара (Венец)                                          почива

                           VII кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Звезда (Студеница) - Устрем (Трем)                        4:6
Устрем (Пет могили) - Космос 2013 (Браничево)             3:1
Ясен 2007 (Ясенково) - Ник (Изгрев)                       3:0 сл.  /анулиран/
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Дъбрава (Осеновец)            2:1
Заря (Тодор Икономово) - Вихър 1969 (Боян)                1:1
Паламара (Венец) - Лудогорец (Каолиново)                  1:2
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Мълния (Климент) - Никола Козлево (Никола Козлево)        2:4
Победа (Пристое)                                          почива

                           VIII кръг

26 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Лудогорец (Каолиново) - Победа (Пристое)                  2:0
Никола Козлево (Никола Козлево) - Паламара (Венец)        1:0
Дъбрава (Осеновец) - Заря (Тодор Икономово)               4:0
Ник (Изгрев) - Заря Звегор 1963 (Звегор)                  0:3 сл.  /анулиран/
Космос 2013 (Браничево) - Ясен 2007 (Ясенково)            6:0
Звезда (Студеница) - Устрем (Пет могили)                  0:4
27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Вихър 1969 (Боян) - Мълния (Климент)                      3:2
Устрем (Трем)                                             почива

                           IX кръг

2 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Устрем (Пет могили) - Устрем (Трем)                       1:0
Ясен 2007 (Ясенково) - Звезда (Студеница)                11:0
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Космос 2013 (Браничево)       3:3
Заря (Тодор Икономово) - Ник (Изгрев)                     3:0 сл.  /анулиран/
Мълния (Климент) - Дъбрава (Осеновец)                     0:1
Паламара (Венец) - Вихър 1969 (Боян)                      2:0
Победа (Пристое) - Никола Козлево (Никола Козлево)        3:0
Лудогорец (Каолиново)                                     почива

* - Ник (Изгрев) е изваден от групата след IX кръг за системно неявяване за
срещи. Резултатите му до този момент се анулират, а противниците му по програма
до края почиват.

                           X кръг

9 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Устрем (Трем) - Лудогорец (Каолиново)                     1:1
Вихър 1969 (Боян) - Победа (Пристое)                      2:3
Дъбрава (Осеновец) - Паламара (Венец)                     0:0
Ник (Изгрев) - Мълния (Климент)                           анулиран *
* - анулиран заради изваждането на Ник (Изгрев) от групата.
Космос 2013 (Браничево) - Заря (Тодор Икономово)          7:2
Звезда (Студеница) - Заря Звегор 1963 (Звегор)            1:7
Устрем (Пет могили) - Ясен 2007 (Ясенково)                3:0
Никола Козлево (Никола Козлево)                           почива

                           XI кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Ясен 2007 (Ясенково) - Устрем (Трем)                      2:2
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Устрем (Пет могили)           3:1
Заря (Тодор Икономово) - Звезда (Студеница)               4:0
Мълния (Климент) - Космос 2013 (Браничево)                1:3
Победа (Пристое) - Дъбрава (Осеновец)                     2:2
Лудогорец (Каолиново) - Никола Козлево (Никола Козлево)   8:0
Паламара (Венец)                                          почива
Вихър 1969 (Боян)                                         почива

                           V кръг - отложен мач

17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Паламара (Венец) - Победа (Пристое)                       3:3

                           XII кръг

23 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Устрем (Трем) - Никола Козлево (Никола Козлево)           5:1
Вихър 1969 (Боян) - Лудогорец (Каолиново)                 0:11
Космос 2013 (Браничево) - Паламара (Венец)                2:0
Звезда (Студеница) - Мълния (Климент)                     0:4
Устрем (Пет могили) - Заря (Тодор Икономово)              7:2
Ясен 2007 (Ясенково) - Заря Звегор 1963 (Звегор)          1:1
Дъбрава (Осеновец)                                        почива
Победа (Пристое)                                          почива

                           XIII кръг

30 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Заря (Тодор Икономово) - Ясен 2007 (Ясенково)             2:2
Мълния (Климент) - Устрем (Пет могили)                    2:4
Паламара (Венец) - Звезда (Студеница)                     3:0
Победа (Пристое) - Космос 2013 (Браничево)                0:2
Лудогорец (Каолиново) - Дъбрава (Осеновец)                7:0
Никола Козлево (Никола Козлево) - Вихър 1969 (Боян)       8:4
2 декември 2013, понеделник, 14:00 ч:
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Устрем (Трем)                 2:7

                           XIV кръг

7 декември 2013, събота, 13:30 ч:
Устрем (Трем) - Вихър 1969 (Боян)                         4:0
Дъбрава (Осеновец) - Никола Козлево (Никола Козлево)      2:0
Звезда (Студеница) - Победа (Пристое)                     1:8
Устрем (Пет могили) - Паламара (Венец)                    2:0
Ясен 2007 (Ясенково) - Мълния (Климент)                   5:1
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Заря (Тодор Икономово)        8:1
Лудогорец (Каолиново)                                     почива
Космос 2013 (Браничево)                                   почива

                           XV кръг

14 декември 2013, събота, 13:30 ч:
Заря (Тодор Икономово) - Устрем (Трем)                    1:6
Мълния (Климент) - Заря Звегор 1963 (Звегор)              4:5
Паламара (Венец) - Ясен 2007 (Ясенково)                   0:5
Победа (Пристое) - Устрем (Пет могили)                    1:1
Лудогорец (Каолиново) - Космос 2013 (Браничево)           3:0
Вихър 1969 (Боян) - Дъбрава (Осеновец)                    0:3
Звезда (Студеница)                                        почива
Никола Козлево (Никола Козлево)                           почива

                           VI кръг - отложен мач

21 декември 2013, събота, 13:30 ч:
Устрем (Трем) - Победа (Пристое)                          7:1

                           XVI кръг

1 март 2014, събота, 15:00 ч:
Устрем (Трем) - Дъбрава (Осеновец)                        3:0
Никола Козлево (Никола Козлево) - Космос 2013 (Браничево) 5:2
Лудогорец (Каолиново) - Звезда (Студеница)                3:0
Победа (Пристое) - Ясен 2007 (Ясенково)                   1:2
Мълния (Климент) - Заря (Тодор Икономово)                 3:1
2 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Паламара (Венец) - Заря Звегор 1963 (Звегор)              2:1
Вихър 1969 (Боян)                                         почива
Устрем (Пет могили)                                       почива

                           XVII кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Мълния (Климент) - Устрем (Трем)                          0:9
Заря (Тодор Икономово) - Паламара (Венец)                 3:1
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Победа (Пристое)              0:2
Устрем (Пет могили) - Лудогорец (Каолиново)               1:3
Звезда (Студеница) - Никола Козлево (Никола Козлево)      1:5
Космос 2013 (Браничево) - Вихър 1969 (Боян)               6:0
Ясен 2007 (Ясенково)                                      почива
Дъбрава (Осеновец)                                        почива

                           XVIII кръг

15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Дъбрава (Осеновец) - Космос 2013 (Браничево)              1:1
Вихър 1969 (Боян) - Звезда (Студеница)                    0:2
Никола Козлево (Никола Козлево) - Устрем (Пет могили)     3:1
Лудогорец (Каолиново) - Ясен 2007 (Ясенково)              3:1
Победа (Пристое) - Заря (Тодор Икономово)                 7:0
16 март 2014, неделя, 12:00 ч:
Паламара (Венец) - Мълния (Климент)                       3:0
Устрем (Трем)                                             почива
Заря Звегор 1963 (Звегор)                                 почива

                           XIX кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Мълния (Климент) - Победа (Пристое)                       0:1
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Лудогорец (Каолиново)         2:1
Ясен 2007 (Ясенково) - Никола Козлево (Никола Козлево)    4:3
Устрем (Пет могили) - Вихър 1969 (Боян)                   5:0
Звезда (Студеница) - Дъбрава (Осеновец)                   0:1
23 март 2014, неделя, 14:00 ч:
Паламара (Венец) - Устрем (Трем)                          0:3
Заря (Тодор Икономово)                                    почива
Космос 2013 (Браничево)                                   почива

                           XX кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
Устрем (Трем) - Космос 2013 (Браничево)                   2:1
Дъбрава (Осеновец) - Устрем (Пет могили)                  1:1
Вихър 1969 (Боян) - Ясен 2007 (Ясенково)                  0:0
Никола Козлево (Никола Козлево) - Заря Зв. 1963 (Звегор)  3:1
Лудогорец (Каолиново) - Заря (Тодор Икономово)            6:2
Победа (Пристое) - Паламара (Венец)                       2:0
Звезда (Студеница)                                        почива
Мълния (Климент)                                          почива

                           XXI кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
Победа (Пристое) - Устрем (Трем)                          0:1
Мълния (Климент) - Лудогорец (Каолиново)                  1:4
Заря (Тодор Икономово) - Никола Козлево (Никола Козлево)  2:1
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Вихър 1969 (Боян)             3:0
Ясен 2007 (Ясенково) - Дъбрава (Осеновец)                 1:1
Звезда (Студеница) - Космос 2013 (Браничево)              1:2
Паламара (Венец)                                          почива
Устрем (Пет могили)                                       почива

                           XXII кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Устрем (Трем) - Звезда (Студеница)                       10:0
Космос 2013 (Браничево) - Устрем (Пет могили)             2:1
Дъбрава (Осеновец) - Заря Звегор 1963 (Звегор)            5:1
Вихър 1969 (Боян) - Заря (Тодор Икономово)                0:0
Никола Козлево (Никола Козлево) - Мълния (Климент)        4:1
Лудогорец (Каолиново) - Паламара (Венец)                  3:0
Ясен 2007 (Ясенково)                                      почива
Победа (Пристое)                                          почива

                           XXIII кръг

19 април 2014, събота, 17:00 ч:
Победа (Пристое) - Лудогорец (Каолиново)                  0:7
Паламара (Венец) - Никола Козлево (Никола Козлево)        1:2
Мълния (Климент) - Вихър 1969 (Боян)                      2:0
Заря (Тодор Икономово) - Дъбрава (Осеновец)               1:2
Ясен 2007 (Ясенково) - Космос 2013 (Браничево)            6:2
Устрем (Пет могили) - Звезда (Студеница)                  6:0
Устрем (Трем)                                             почива
Заря Звегор 1963 (Звегор)                                 почива

                           XXIV кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Устрем (Трем) - Устрем (Пет могили)                       1:0
Звезда (Студеница) - Ясен 2007 (Ясенково)                 3:10
Космос 2013 (Браничево) - Заря Звегор 1963 (Звегор)       0:1
Дъбрава (Осеновец) - Мълния (Климент)                     4:1
Вихър 1969 (Боян) - Паламара (Венец)                      2:1
Никола Козлево (Никола Козлево) - Победа (Пристое)        3:1
Заря (Тодор Икономово)                                    почива
Лудогорец (Каолиново)                                     почива

                           XXV кръг

3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Лудогорец (Каолиново) - Устрем (Трем)                     4:0
Победа (Пристое) - Вихър 1969 (Боян)                      5:0
Заря (Тодор Икономово) - Космос 2013 (Браничево)          1:3
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Звезда (Студеница)            6:0
Ясен 2007 (Ясенково) - Устрем (Пет могили)                3:0
4 май 2014, неделя, 15:00 ч:
Паламара (Венец) - Дъбрава (Осеновец)                     1:0
Никола Козлево (Никола Козлево)                           почива
Мълния (Климент) - почива                                 почива

                           XXVI кръг

7 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Устрем (Трем) - Ясен 2007 (Ясенково)                      1:1
Устрем (Пет могили) - Заря Звегор 1963 (Звегор)           1:0
Звезда (Студеница) - Заря (Тодор Икономово)               3:5
Космос 2013 (Браничево) - Мълния (Климент)                4:3
Дъбрава (Осеновец) - Победа (Пристое)                     2:0
Никола Козлево (Никола Козлево) - Лудогорец (Каолиново)   2:3
Паламара (Венец)                                          почива
Вихър 1969 (Боян)                                         почива

                           XXVII кръг

10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Никола Козлево (Никола Козлево) - Устрем (Трем)           3:0
Лудогорец (Каолиново) - Вихър 1969 (Боян)                 7:1
Мълния (Климент) - Звезда (Студеница)                     3:0
Заря (Тодор Икономово) - Устрем (Пет могили)              3:2
11 май 2014, неделя, 15:00 ч:
Паламара (Венец) - Космос 2013 (Браничево)                1:1
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Ясен 2007 (Ясенково)          2:0
Дъбрава (Осеновец)                                        почива
Победа (Пристое)                                          почива

                           XXVIII кръг

14 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Устрем (Трем) - Заря Звегор 1963 (Звегор)                 3:2
Ясен 2007 (Ясенково) - Заря (Тодор Икономово)             3:3
Устрем (Пет могили) - Мълния (Климент)                    1:1
Звезда (Студеница) - Паламара (Венец)                     1:4
Космос 2013 (Браничево) - Победа (Пристое)                2:1
Дъбрава (Осеновец) - Лудогорец (Каолиново)                0:6
Вихър 1969 (Боян) - Никола Козлево (Никола Козлево)       1:5

                           XXIX кръг

17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Вихър 1969 (Боян) - Устрем (Трем)                         1:1
Никола Козлево (Никола Козлево) - Дъбрава (Осеновец)      7:2
Победа (Пристое) - Звезда (Студеница)                     6:2
Паламара (Венец) - Устрем (Пет могили)                    0:0
Мълния (Климент) - Ясен 2007 (Ясенково)                   3:4
Заря (Тодор Икономово) - Заря Звегор 1963 (Звегор)        5:2
Лудогорец (Каолиново)                                     почива
Космос 2013 (Браничево)                                   почива

                           XXX кръг

24 май 2014, събота, 18:00 ч:
Устрем (Трем) - Заря (Тодор Икономово)                    3:0
Заря Звегор 1963 (Звегор) - Мълния (Климент)              4:1
Ясен 2007 (Ясенково) - Паламара (Венец)                   3:1
Устрем (Пет могили) - Победа (Пристое)                    1:0
Космос 2013 (Браничево) - Лудогорец (Каолиново)           2:4
Дъбрава (Осеновец) - Вихър 1969 (Боян)                    3:1
Звезда (Студеница)                                        почива
Никола Козлево (Никола Козлево)                           почива

нагоре


ОФГ Шумен - юг 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Енев (Дибич)                       22   20   2   0   73:11   62
-------------------------------------------------------------------
 2. Имренчево (Имренчево)              22   16   0   6   52:31   48
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Ендже (Царев брод)                 22   14   2   6   40:29   44
 4. Смядово 2010 (Смядово)             22   11   6   5   55:27   39
 5. Герой (Зайчино ореше)              22   10   6   6   32:19   36
 6. Мадара 2010 (Мадара)               22   11   1  10   53:45   34
 7. Янково (Янково)                    22    9   3  10   35:46   30
 8. Върбица (Върбица)                  22    8   2  12   41:41   26
 9. Кочово (Кочово)                    22    5   4  13   23:50   19
10. Лудогорец 2013 (Хитрино)           22    5   3  14   21:44   18 [+]
11. Локомотив 2008 (Каспичан)          22    4   3  15   30:58   15 [-]
12. Балкан 1965 (Градище)              22    2   2  18   18:72    8 [+]

Бележки
  - Локомотив 2008 (Каспичан), изваден от Североизточна "В" АФГ през изминалия сезон; се
включва в ОФГ Шумен.
  - Ботев (Нови пазар), 7-ми през изминалия сезон; влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Атлетик (кв.Макак, Шумен); 1-ви; Стан (Стан); 2-ри; и Чавдар (кв.Дивдядово, Шумен),
13-ти през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Балкан 1965 (Градище) и Лудогорец 2013 (Хитрино) се включват в групата.

                           I кръг

8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Герой (Зайчино ореше) - Янково (Янково)                   2:1
Балкан 1965 (Градище) - Мадара 2010 (Мадара)              0:3
Смядово 2010 (Смядово) - Лудогорец 2013 (Хитрино)         2:0
Върбица (Върбица) - Ендже (Царев брод)                    2:3
Кочово (Кочово) - Енев (Дибич)                            1:2
Имренчево (Имренчево) - Локомотив 2008 (Каспичан)         5:1

                           II кръг

15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Янково (Янково) - Локомотив 2008 (Каспичан)               4:2
Енев (Дибич) - Имренчево (Имренчево)                      4:1
Ендже (Царев брод) - Кочово (Кочово)                      2:0
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Върбица (Върбица)              0:1
Герой (Зайчино ореше) - Балкан 1965 (Градище)             3:1
16 септември 2013, понеделник, 17:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Смядово 2010 (Смядово)             2:0

                           III кръг

22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Балкан 1965 (Градище) - Янково (Янково)                   0:2
Смядово 2010 (Смядово) - Герой (Зайчино ореше)            отложен
Върбица (Върбица) - Мадара 2010 (Мадара)                  отложен
Кочово (Кочово) - Лудогорец 2013 (Хитрино)                3:1
Имренчево (Имренчево) - Ендже (Царев брод)                2:0
Локомотив 2008 (Каспичан) - Енев (Дибич)                  1:3
26 септември 2013, четвъртък, 17:00 ч:
Върбица (Върбица) - Мадара 2010 (Мадара)                  1:3
24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Смядово 2010 (Смядово) - Герой (Зайчино ореше)            0:0

                           IV кръг

29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Янково (Янково) - Енев (Дибич)                            0:2
Ендже (Царев брод) - Локомотив 2008 (Каспичан)            3:0
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Имренчево (Имренчево)          0:1
Мадара 2010 (Мадара) - Кочово (Кочово)                    4:1
Герой (Зайчино ореше) - Върбица (Върбица)                 3:0
Балкан 1965 (Градище) - Смядово 2010 (Смядово)            1:1

                           V кръг

6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Смядово 2010 (Смядово) - Янково (Янково)                  6:1
Върбица (Върбица) - Балкан 1965 (Градище)                 4:0
Кочово (Кочово) - Герой (Зайчино ореше)                   0:0
Имренчево (Имренчево) - Мадара 2010 (Мадара)              3:2
Локомотив 2008 (Каспичан) - Лудогорец 2013 (Хитрино)      5:1
Енев (Дибич) - Ендже (Царев брод)                         5:0

                           VI кръг

13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Янково (Янково) - Ендже (Царев брод)                      2:2
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Енев (Дибич)                   0:1
Мадара 2010 (Мадара) - Локомотив 2008 (Каспичан)          5:2
Герой (Зайчино ореше) - Имренчево (Имренчево)             0:1
Балкан 1965 (Градище) - Кочово (Кочово)                   2:2
Смядово 2010 (Смядово) - Върбица (Върбица)                3:1

                           VII кръг

20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Върбица (Върбица) - Янково (Янково)                       0:2
Кочово (Кочово) - Смядово 2010 (Смядово)                  1:1
Имренчево (Имренчево) - Балкан 1965 (Градище)             9:1
Локомотив 2008 (Каспичан) - Герой (Зайчино ореше)         0:2
Енев (Дибич) - Мадара 2010 (Мадара)                       5:0
Ендже (Царев брод) - Лудогорец 2013 (Хитрино)             2:0

                           VIII кръг

27 октомври 2013, неделя, 15:00 ч:
Янково (Янково) - Лудогорец 2013 (Хитрино)                4:1
Мадара 2010 (Мадара) - Ендже (Царев брод)                 1:3
Герой (Зайчино ореше) - Енев (Дибич)                      2:2
Балкан 1965 (Градище) - Локомотив 2008 (Каспичан)         0:2
Смядово 2010 (Смядово) - Имренчево (Имренчево)            2:1
Върбица (Върбица) - Кочово (Кочово)                       4:1

                           IX кръг

3 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Кочово (Кочово) - Янково (Янково)                         отложен
Имренчево (Имренчево) - Върбица (Върбица)                 1:0
Локомотив 2008 (Каспичан) - Смядово 2010 (Смядово)        0:5
Енев (Дибич) - Балкан 1965 (Градище)                      8:0
Ендже (Царев брод) - Герой (Зайчино ореше)                1:0
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Мадара 2010 (Мадара)           2:0
24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Кочово (Кочово) - Янково (Янково)                         2:1

                           X кръг

10 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Янково (Янково) - Мадара 2010 (Мадара)                    2:1
Герой (Зайчино ореше) - Лудогорец 2013 (Хитрино)          1:1
Балкан 1965 (Градище) - Ендже (Царев брод)                0:3
Смядово 2010 (Смядово) - Енев (Дибич)                     0:1
Върбица (Върбица) - Локомотив 2008 (Каспичан)             5:1
Кочово (Кочово) - Имренчево (Имренчево)                   0:1

                           XI кръг

17 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Имренчево (Имренчево) - Янково (Янково)                   2:0
Локомотив 2008 (Каспичан) - Кочово (Кочово)               1:2
Енев (Дибич) - Върбица (Върбица)                          3:0
Ендже (Царев брод) - Смядово 2010 (Смядово)               0:2
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Балкан 1965 (Градище)          3:0
Мадара 2010 (Мадара) - Герой (Зайчино ореше)              1:3

                           III кръг - отложен мач

24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Смядово 2010 (Смядово) - Герой (Зайчино ореше)            0:0

                           IX кръг - отложен мач

24 ноември 2013, неделя, 14:00 ч:
Кочово (Кочово) - Янково (Янково)                         2:1

                           XII кръг

2 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Янково (Янково) - Герой (Зайчино ореше)                   2:1
Мадара 2010 (Мадара) - Балкан 1965 (Градище)              4:1
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Смядово 2010 (Смядово)         0:1
Ендже (Царев брод) - Върбица (Върбица)                    2:1
Енев (Дибич) - Кочово (Кочово)                            4:1
Локомотив 2008 (Каспичан) - Имренчево (Имренчево)         1:4

                           XIII кръг

8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Балкан 1965 (Градище) - Герой (Зайчино ореше)             0:3
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Локомотив 2008 (Каспичан) - Янково (Янково)               2:4
Имренчево (Имренчево) - Енев (Дибич)                      1:2
Кочово (Кочово) - Ендже (Царев брод)                      0:2
Върбица (Върбица) - Лудогорец 2013 (Хитрино)              7:1
Смядово 2010 (Смядово) - Мадара 2010 (Мадара)             3:2

                           XIV кръг

16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Янково (Янково) - Балкан 1965 (Градище)                   2:1
Герой (Зайчино ореше) - Смядово 2010 (Смядово)            0:0
Мадара 2010 (Мадара) - Върбица (Върбица)                  2:1
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Кочово (Кочово)                4:0
Ендже (Царев брод) - Имренчево (Имренчево)                3:1
Енев (Дибич) - Локомотив 2008 (Каспичан)                  3:0

                           XV кръг

23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Енев (Дибич) - Янково (Янково)                            5:0
Локомотив 2008 (Каспичан) - Ендже (Царев брод)            0:2
Имренчево (Имренчево) - Лудогорец 2013 (Хитрино)          2:1
Кочово (Кочово) - Мадара 2010 (Мадара)                    1:4
Върбица (Върбица) - Герой (Зайчино ореше)                 1:0
Смядово 2010 (Смядово) - Балкан 1965 (Градище)           10:1

                           XVI кръг

30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Янково (Янково) - Смядово 2010 (Смядово)                  1:1
Балкан 1965 (Градище) - Върбица (Върбица)                 3:0
Герой (Зайчино ореше) - Кочово (Кочово)                   3:0
Мадара 2010 (Мадара) - Имренчево (Имренчево)              3:1
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Локомотив 2008 (Каспичан)      1:1
Ендже (Царев брод) - Енев (Дибич)                         0:3

                           XVII кръг

6 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Ендже (Царев брод) - Янково (Янково)                      2:0
Енев (Дибич) - Лудогорец 2013 (Хитрино)                   6:0
Локомотив 2008 (Каспичан) - Мадара 2010 (Мадара)          1:1
Имренчево (Имренчево) - Герой (Зайчино ореше)             1:2
Кочово (Кочово) - Балкан 1965 (Градище)                   2:0
Върбица (Върбица) - Смядово 2010 (Смядово)                3:1

                           XVIII кръг

13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Янково (Янково) - Върбица (Върбица)                       1:4
Смядово 2010 (Смядово) - Кочово (Кочово)                  7:1
Балкан 1965 (Градище) - Имренчево (Имренчево)             3:4
Герой (Зайчино ореше) - Локомотив 2008 (Каспичан)         2:0
Мадара 2010 (Мадара) - Енев (Дибич)                       1:3
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Ендже (Царев брод)             1:0

                           XIX кръг

27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Янково (Янково)                1:1
Ендже (Царев брод) - Мадара 2010 (Мадара)                 5:2
Енев (Дибич) - Герой (Зайчино ореше)                      3:0
Локомотив 2008 (Каспичан) - Балкан 1965 (Градище)         4:1
Имренчево (Имренчево) - Смядово 2010 (Смядово)            2:1
Кочово (Кочово) - Върбица (Върбица)                       1:1

                           XX кръг

4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Янково (Янково) - Кочово (Кочово)                         3:0
Върбица (Върбица) - Имренчево (Имренчево)                 3:5
Смядово 2010 (Смядово) - Локомотив 2008 (Каспичан)        2:2
Балкан 1965 (Градище) - Енев (Дибич)                      0:2
Герой (Зайчино ореше) - Ендже (Царев брод)                1:1
Мадара 2010 (Мадара) - Лудогорец 2013 (Хитрино)           3:2

                           XXI кръг

11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Мадара 2010 (Мадара) - Янково (Янково)                    7:1
Лудогорец 2013 (Хитрино) - Герой (Зайчино ореше)          1:0
Ендже (Царев брод) - Балкан 1965 (Градище)                1:0
Енев (Дибич) - Смядово 2010 (Смядово)                     4:1
Локомотив 2008 (Каспичан) - Върбица (Върбица)             3:0
Имренчево (Имренчево) - Кочово (Кочово)                   2:1

                           XXII кръг

18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Янково (Янково) - Имренчево (Имренчево)                   1:2
Кочово (Кочово) - Локомотив 2008 (Каспичан)               3:1
Върбица (Върбица) - Енев (Дибич)                          2:2
Смядово 2010 (Смядово) - Ендже (Царев брод)               6:3
Балкан 1965 (Градище) - Лудогорец 2013 (Хитрино)          3:0
Герой (Зайчино ореше) - Мадара 2010 (Мадара)              4:2

нагоре


ОФГ Шумен - финали 2013/14

                           За 3-4 място:

1 юни 2014, неделя, 14:30 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Устрем (Трем) - Имренчево (Имренчево)                     2:0 (1:0)
  [1:0 Сердар Юсуф 22', 2:0 Хюсеин Хюсеинов 76'], ~ 500 зрители

                           Финал:

1 юни 2014, неделя, 18:00 ч:
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Лудогорец (Каолиново) - Енев (Дибич)                      2:2 (2:2); при дузпите: 1:4
  [0:2 Михаил Денчев 17',21'; 1:2 Мехмед Мустафа 24', 2:2 Изет Мехмед 29'], ~ 800 зрители

нагоре


ОФГ Шумен - страници на отбори 2013/14

fb група за ОФГ Шумен - север
Герой (Зайчино ореше)
Победа (Пристое)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com