bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


ОФГ Силистра 2013/14


ОФГ Силистра - изток 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Червена звезда (Дулово)            22   18   2   2  122:19   56 [*]
-------------------------------------------------------------------
 2. Йълдъръм (Яребица)                 22   17   1   4  100:29   52
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Брадвари 08 (Брадвари)             22   14   4   4   62:32   46 <-
 4. Чернолик (Чернолик)                22   14   2   6   96:34   44
 5. Вихър (Любен)                      22   10   5   7   68:59   35
 6. Победа 2009 (Вокил)                22   10   4   8   56:49   34
 7. Лудогорец 2011 (Паисиево)          22    8   4  10   50:58   28
 8. Орлите (Секулово)                  22    7   2  13   40:74   23 [+]
 9. Галактика (Черник)                 22    5   6  11   34:74   21
10. Релакс (Овен)                      22    5   3  14   38:84   18
11. Правда 1944 (Правда)               22    5   1  16   31:86   16
12. Вихър (Боил)                       22    1   2  19   16:115   5

Бележки
  - Победа (Колобър), 1-ви; и Кале (Руйно), 9-ти през изминалия сезон; се отказват
от участие.
  - Брадвари 08 (Брадвари), 5-ти в ОФГ Силистра - запад през изминалия сезон; е
преместен в ОФГ Силистра - изток.
  - Орлите (Секулово) се включва в групата.
  - Дулово 2006 (Дулово) се преименува на Червена звезда.
  - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Добротица.

                           I кръг

31 август 2013, събота, 17:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Червена звезда (Дулово)       1:1
Галактика (Черник) - Победа 2009 (Вокил)                  1:1
Правда 1944 (Правда) - Орлите (Секулово)                  0:1
1 септември 2013, неделя, 17:30 ч:
Релакс (Овен) - Брадвари 08 (Брадвари)                    1:3
Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)                        1:2
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Боил)                       12:2

                           II кръг

7 септември 2013, събота, 16:30 ч:
Вихър (Боил) - Правда 1944 (Правда)                       3:5
Йълдъръм (Яребица) - Чернолик (Чернолик)                  1:5
Брадвари 08 (Брадвари) - Галактика (Черник)               6:3
8 септември 2013, неделя, 16:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Орлите (Секулово)              13:0
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Любен)                       4:4
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Релакс (Овен)                 1:1

                           III кръг

14 септември 2013, събота, 16:30 ч:
Галактика (Черник) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            2:1
Вихър (Любен) - Брадвари 08 (Брадвари)                    2:4
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                 2:1
15 септември 2013, неделя, 16:30 ч:
Релакс (Овен) - Червена звезда (Дулово)                   0:10
Чернолик (Чернолик) - Победа 2009 (Вокил)                 3:0
Орлите (Секулово) - Вихър (Боил)                          0:2

                           IV кръг

21 септември 2013, събота, 16:30 ч:
Брадвари 08 (Брадвари) - Чернолик (Чернолик)              2:1
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Любен)                 3:3
Релакс (Овен) - Галактика (Черник)                        1:1
22 септември 2013, неделя, 16:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Боил)                   11:0
Йълдъръм (Яребица) - Орлите (Секулово)                    6:0
Победа 2009 (Вокил) - Правда 1944 (Правда)                4:1

                           V кръг

28 септември 2013, събота, 16:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           2:1
Правда 1944 (Правда) - Брадвари 08 (Брадвари)             1:5
Вихър (Боил) - Йълдъръм (Яребица)                         0:4
29 септември 2013, неделя, 16:30 ч:
Галактика (Черник) - Червена звезда (Дулово)              0:4
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)                             4:0
Орлите (Секулово) - Победа 2009 (Вокил)                   1:2

                           VI кръг

5 октомври 2013, събота, 15:30 ч:
Брадвари 08 (Брадвари) - Орлите (Секулово)                4:3
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Правда 1944 (Правда)          7:0
Галактика (Черник) - Вихър (Любен)                        2:0
6 октомври 2013, неделя, 15:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)              5:2
Победа 2009 (Вокил) - Вихър (Боил)                        5:0
Релакс (Овен) - Чернолик (Чернолик)                       2:1

                           VII кръг

12 октомври 2013, събота, 15:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Галактика (Черник)                  2:1
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                      4:1
Вихър (Боил) - Брадвари 08 (Брадвари)                     0:0
13 октомври 2013, неделя, 15:30 ч:
Вихър (Любен) - Червена звезда (Дулово)                   1:6
Орлите (Секулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)             2:1
Йълдъръм (Яребица) - Победа 2009 (Вокил)                  7:0

                           VIII кръг

19 октомври 2013, събота, 15:30 ч:
Брадвари 08 (Брадвари) - Йълдъръм (Яребица)               3:4
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Вихър (Боил)                  4:0
Вихър (Любен) - Чернолик (Чернолик)                       5:2
20 октомври 2013, неделя, 15:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Победа 2009 (Вокил)             4:2
Релакс (Овен) - Орлите (Секулово)                         2:4
Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда)                 2:0

                           IX кръг

26 октомври 2013, събота, 15:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Червена звезда (Дулово)             1:3
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)                      2:3
Орлите (Секулово) - Галактика (Черник)                    4:1
27 октомври 2013, неделя, 15:30 ч:
Вихър (Боил) - Релакс (Овен)                              0:2
Йълдъръм (Яребица) - Лудогорец 2011 (Паисиево)            8:1
Победа 2009 (Вокил) - Брадвари 08 (Брадвари)              1:3

                           X кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Победа 2009 (Вокил)           1:4
Галактика (Черник) - Вихър (Боил)                         3:0
Чернолик (Чернолик) - Правда 1944 (Правда)                6:1
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Брадвари 08 (Брадвари)          1:1
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        0:6
Вихър (Любен) - Орлите (Секулово)                         1:1

                           XI кръг

9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Орлите (Секулово) - Чернолик (Чернолик)                   0:3
Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник)                   7:0
Брадвари 08 (Брадвари) - Лудогорец 2011 (Паисиево)        3:0
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Правда 1944 (Правда) - Червена звезда (Дулово)            2:5
Вихър (Боил) - Вихър (Любен)                              0:4
Победа 2009 (Вокил) - Релакс (Овен)                       3:2

                           XII кръг

15 март 2014, събота, 15:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Лудогорец 2011 (Паисиево)       6:1
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        4:2
Орлите (Секулово) - Правда 1944 (Правда)                  5:0
16 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Брадвари 08 (Брадвари) - Релакс (Овен)                    4:0
Победа 2009 (Вокил) - Галактика (Черник)                  3:0
Вихър (Боил) - Чернолик (Чернолик)                        1:11

                           XIII кръг

22 март 2014, събота, 15:30 ч:
Чернолик (Чернолик) - Йълдъръм (Яребица)                  0:0
Галактика (Черник) - Брадвари 08 (Брадвари)               0:0
Релакс (Овен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 4:2
23 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Орлите (Секулово) - Червена звезда (Дулово)               0:4
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Боил)                       5:1
Вихър (Любен) - Победа 2009 (Вокил)                       2:2

                           XIV кръг

29 март 2014, събота, 15:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Галактика (Черник)            5:2
Брадвари 08 (Брадвари) - Вихър (Любен)                    1:1
Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)                 9:0
30 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Релакс (Овен)                   4:0
Победа 2009 (Вокил) - Чернолик (Чернолик)                 2:2
Вихър (Боил) - Орлите (Секулово)                          1:4

                           XV кръг

5 април 2014, събота, 16:30 ч:
Орлите (Секулово) - Йълдъръм (Яребица)                    2:6
Правда 1944 (Правда) - Победа 2009 (Вокил)                1:0
Чернолик (Чернолик) - Брадвари 08 (Брадвари)              1:2
6 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Вихър (Боил) - Червена звезда (Дулово)                    0:8
Вихър (Любен) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                 5:0
Галактика (Черник) - Релакс (Овен)                        4:4

                           XVI кръг

12 април 2014, събота, 16:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Чернолик (Чернолик)           2:5
Брадвари 08 (Брадвари) - Правда 1944 (Правда)             6:2
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Боил)                         6:0
13 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Галактика (Черник)              7:0
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)                             2:6
Победа 2009 (Вокил) - Орлите (Секулово)                   3:0

                           XVII кръг

19 април 2014, събота, 16:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Червена звезда (Дулово)              3:2
Орлите (Секулово) - Брадвари 08 (Брадвари)                2:3
Вихър (Любен) - Галактика (Черник)                        8:3
20 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Вихър (Боил) - Победа 2009 (Вокил)                        1:8
Правда 1944 (Правда) - Лудогорец 2011 (Паисиево)          1:2
Чернолик (Чернолик) - Релакс (Овен)                       6:1

                           XVIII кръг

26 април 2014, събота, 16:30 ч:
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Орлите (Секулово)             4:4
Брадвари 08 (Брадвари) - Вихър (Боил)                     7:0
Победа 2009 (Вокил) - Йълдъръм (Яребица)                  2:5
27 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Вихър (Любен)                  11:1
Галактика (Черник) - Чернолик (Чернолик)                  0:9
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)                      2:0

                           XIX кръг

3 май 2014, събота, 17:30 ч:
Йълдъръм (Яребица) - Брадвари 08 (Брадвари)               1:0
Вихър (Боил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)                  2:4
Орлите (Секулово) - Релакс (Овен)                         5:1
4 май 2014, неделя, 17:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Червена звезда (Дулово)             1:0
Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник)                 3:3
Чернолик (Чернолик) - Вихър (Любен)                       9:1

                           XX кръг

10 май 2014, събота, 17:30 ч:
Галактика (Черник) - Орлите (Секулово)                    4:0
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Йълдъръм (Яребица)            2:1
Брадвари 08 (Брадвари) - Победа 2009 (Вокил)              4:2
11 май 2014, неделя, 17:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Чернолик (Чернолик)             5:2
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)                      5:0
Релакс (Овен) - Вихър (Боил)                              7:1

                           XXI кръг

17 май 2014, събота, 17:30 ч:
Брадвари 08 (Брадвари) - Червена звезда (Дулово)          1:3
Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)                       10:2
Орлите (Секулово) - Вихър (Любен)                         1:6
18 май 2014, неделя, 17:30 ч:
Победа 2009 (Вокил) - Лудогорец 2011 (Паисиево)           2:4
Вихър (Боил) - Галактика (Черник)                         2:2
Правда 1944 (Правда) - Чернолик (Чернолик)                1:6

                           XXII кръг

31 май 2014, събота, 17:30 ч:
Червена звезда (Дулово) - Правда 1944 (Правда)            9:0
Чернолик (Чернолик) - Орлите (Секулово)                   7:1
Вихър (Любен) - Вихър (Боил)                              3:0
Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица)                   0:7
Релакс (Овен) - Победа 2009 (Вокил)                       3:5
Лудогорец 2011 (Паисиево) - Брадвари 08 (Брадвари)        3:0

нагоре


ОФГ Силистра - запад 2013/14

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Раковски 2005 (Калипетрово)        16   12   2   2   42:20   38     [1 1 0  2:1  4]
-------------------------------------------------------------------
 2. Спортист (Кайнарджа)               16   12   2   2   45:11   38     [0 1 1  1:2  1]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Левски 96 (Главиница)              16    9   3   4   34:15   30     [1 0 1  1:1  3, +19 обща ГР]
 4. Спортист (Преславци)               16    9   3   4   37:25   30     [1 0 1  1:1  3, +12 обща ГР]
 5. Добруджа (Искра)                   16    8   2   6   37:30   26
 6. Заря 2006 (Цар Самуил)             16    3   4   9   32:45   13
 7. Айдемир (Айдемир)                  16    3   3  10   33:41   12
 8. Добруджанец 2005 (Алфатар)         16    2   4  10   24:61   10
 9. Добруджа (Ситово)                  16    1   3  12   22:58    6
--. Трансмариска 2013 (Тутракан)        5    2   0   3    7:22    - [*]

Бележки
  - Брадвари 08 (Брадвари), 5-ти в ОФГ Силистра - запад през изминалия сезон; е
преместен в ОФГ Силистра - изток.
  - Левски 96 II (Главиница), 9-ти през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Панайот Хитов 2006 (Тутракан), 1-ви през изминалия сезон; се преименува
на Трансмариска 2013.
  - Трансмариска 2013 (Тутракан) е изваден от групата след VI кръг заради напускане
на терена в мача им от същия кръг срещу Раковски 2005 (Калипетрово). Резултатите
му до момента се анулират, а противниците му по програма до края на сезона почиват.

                           I кръг

31 август 2013, събота, 17:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                5:2
Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)           2:1
1 септември 2013, неделя, 17:30 ч:
Добруджа (Искра) - Спортист (Преславци)                   1:2
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджанец 2005 (Алфатар) 1:3  /анулиран/
Спортист (Кайнарджа) - Левски 96 (Главиница)              2:1

                           II кръг

7 септември 2013, събота, 16:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Левски 96 (Главиница)                 1:2
Спортист (Преславци) - Трансмариска 2013 (Тутракан)       9:0  /анулиран/
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)                 0:2
8 септември 2013, неделя, 16:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Кайнарджа)                  0:3
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово)  2:4

                           III кръг

14 септември 2013, събота, 16:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Преславци)        2:3
Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         6:0
Левски 96 (Главиница) - Айдемир (Айдемир)                 3:1
15 септември 2013, неделя, 16:30 ч:
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)                      4:0
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил)     3:2  /анулиран/

                           IV кръг

21 септември 2013, събота, 16:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)                     1:5
Спортист (Преславци) - Спортист (Кайнарджа)               3:1
Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)      0:2
22 септември 2013, неделя, 16:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Левски 96 (Главиница)        2:1
Добруджа (Искра) - Трансмариска 2013 (Тутракан)           анулиран *
* - първоначално отложен, в последствие анулиран след изваждането на Трансмариска 2013 от групата.

                           V кръг

28 септември 2013, събота, 16:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Заря 2006 (Цар Самуил)             3:0
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Преславци)              1:0
29 септември 2013, неделя, 16:30 ч:
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Добруджа (Ситово)          3:1  /анулиран/
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)            5:1
Айдемир (Айдемир) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            5:0

                           VI кръг

5 октомври 2013, събота, 15:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            4:1
Спортист (Преславци) - Айдемир (Айдемир)                  3:1
Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 (Главиница)            0:4
6 октомври 2013, неделя, 15:30 ч:
Добруджа (Искра) - Спортист (Кайнарджа)                   1:2
Трансмариска 2013 (Тутракан) - Раковски 2005 (Калипетр.)  0:7 сл.*  /анулиран/
* - мачът е прекратен, когато отбора на домакините напуска терена. Заради
    напускането на терена на Трансмариска 2013 е присъдена служебна загуба
    с 0:7, а в последствие отборът е и изваден от групата.

                           VII кръг

12 октомври 2013, събота, 15:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)           5:0
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Искра)                  2:0
13 октомври 2013, неделя, 15:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Трансмариска 2013 (Тутракан)       анулиран *
* - анулиран заради изваждането на Трансмариска 2013 от групата.
Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)                4:4
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Преславци)         1:1

                           VIII кръг

19 октомври 2013, събота, 15:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Спортист (Преславци)                  1:4
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджанец 2005 (Алфатар)       9:0
Раковски 2005 (Калипетрово) - Спортист (Кайнарджа)        1:0
20 октомври 2013, неделя, 15:30 ч:
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      5:4
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           IX кръг

26 октомври 2013, събота, 15:30 ч:
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Ситово)                  9:2
Левски 96 (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)       1:1
Спортист (Преславци) - Заря 2006 (Цар Самуил)             6:0
27 октомври 2013, неделя, 15:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Искра)             1:2
Айдемир (Айдемир)                                         почива

                           X кръг

22 март 2014, събота, 15:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)                1:1
Спортист (Преславци) - Добруджа (Искра)                   3:1
23 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           2:4
Левски 96 (Главиница) - Спортист (Кайнарджа)              0:0
Добруджанец 2005 (Алфатар)                                почива

                           XI кръг

29 март 2014, събота, 15:30 ч:
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)  2:0
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)                 3:2
30 март 2014, неделя, 15:30 ч:
Левски 96 (Главиница) - Добруджа (Ситово)                 5:1
Спортист (Кайнарджа) - Айдемир (Айдемир)                  4:0
Спортист (Преславци)                                      почива

                           XII кръг

5 април 2014, събота, 16:30 ч:
Спортист (Преславци) - Раковски 2005 (Калипетрово)        1:3
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 (Главиница)                 1:2
6 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)                      1:2
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа)         0:3
Заря 2006 (Цар Самуил)                                    почива

                           XIII кръг

12 април 2014, събота, 16:30 ч:
Левски 96 (Главиница) - Добруджанец 2005 (Алфатар)        4:1
Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)      3:2
13 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                     3:0
Спортист (Кайнарджа) - Спортист (Преславци)               2:1
Добруджа (Искра)                                          почива

                           XIV кръг

19 април 2014, събота, 16:30 ч:
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Кайнарджа)             0:1
Спортист (Преславци) - Левски 96 (Главиница)              1:0
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Айдемир (Айдемир)            4:4
20 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)            4:2
Добруджа (Ситово)                                         почива

                           XV кръг

26 април 2014, събота, 16:30 ч:
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Добруджа (Ситово)            4:4
Левски 96 (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)            6:0
27 април 2014, неделя, 16:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Спортист (Преславци)                  0:3
Спортист (Кайнарджа) - Добруджа (Искра)                   5:1
Раковски 2005 (Калипетрово)                               почива

                           XVI кръг

3 май 2014, събота, 17:30 ч:
Добруджа (Искра) - Левски 96 (Главиница)                  1:1
Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                3:2
Спортист (Преславци) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         0:5
4 май 2014, неделя, 17:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)           1:2
Спортист (Кайнарджа)                                      почива

                           XVII кръг

10 май 2014, събота, 17:30 ч:
Спортист (Преславци) - Добруджа (Ситово)                  3:3
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Заря 2006 (Цар Самуил)       3:3
11 май 2014, неделя, 17:30 ч:
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)                      0:0
Спортист (Кайнарджа) - Раковски 2005 (Калипетрово)        1:1
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           XVIII кръг

17 май 2014, събота, 17:30 ч:
Добруджа (Искра) - Добруджанец 2005 (Алфатар)             9:0
Заря 2006 (Цар Самуил) - Спортист (Преславци)             3:3
18 май 2014, неделя, 17:30 ч:
Добруджа (Ситово) - Спортист (Кайнарджа)                  0:3
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 (Главиница)       3:1
Айдемир (Айдемир)                                         почива

нагоре


ОФГ Силистра - финали 2013/14

                           За 3-4 място:

6 юни 2014, петък, 17:30 ч
в Силистра, ст."Луи Айер":
Йълдъръм (Яребица) - Спортист (Кайнарджа)                 2:2; при дузпите: 4:5

                           Финал:

7 юни 2014, събота, 17:30 ч
в Силистра, ст."Луи Айер":
Червена звезда (Дулово) - Раковски 2005 (Калипетрово)     0:1
   ~ 900 зрители

нагоре


ОФГ Силистра - страници на отбори 2013/14

Вихър (Боил)
Галактика (Черник)
Йълдъръм (Яребица)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com