bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


Югоизточна "В" АФГ 2013/14

| Регламент | Отбори | Публика |

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Созопол (Созопол)                  32   26   3   3  104:25   81     Влиза в "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Мастер (Бургас)                    32   26   2   4   92:21   80
 3. Верея (Стара Загора)               32   24   3   5  102:25   75
 4. Спартак-С 94 (Пловдив)             32   19   7   6   61:25   64
 5. Несебър (Несебър)                  32   19   5   8   75:40   62
 6. Асеновец 2005 (Асеновград)         32   17   9   6   65:35   60
 7. Гигант (Съединение)                32   16   7   9   56:33   55 [*]
 8. Миньор (Раднево)                   32   15   4  13   55:52   49 [+]
 9. Евроколеж (Пловдив)                32   12   6  14   44:46   42 [+]
10. Свиленград 1921 (Свиленград)       32   12   4  16   51:52   40
11. Загорец (Нова Загора)              32   10   7  15   36:55   37
12. Розова долина (Казанлък)           32    9   5  18   42:51   32     [1 0 1  3:3  3, 1 гол на чужд терен]
13. Димитровград 1947 (Димитровград)   32    9   5  18   45:50   32     [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен]
14. Левски (Карлово)                   32    7   4  21   38:85   25
15. Тунджа 1915 (Ямбол)                32    7   3  22   19:74   24
16. Сливен 2000 (Сливен)               32    4   0  28   33:165  12 [-]
-------------------------------------------------------------------
17. Стралджа (Стралджа)                32    2   2  28   24:108   8 [+][*] Изпада в ОФГ Ямбол
--. Брестник 1948 (Пловдив)             2    0   0   2    0:6     - [*]    Изваден в ОФГ Пловдив

Бележки
  - Преименуването през август 2012 на ИТД Гигант (Съединение), 12-ти през изминалия
сезон; влиза в сила и от новия сезон отборът носи името Гигант.
  - Брестник 1948 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Беркут" в Брестник.
  - Спартак-С 94 (Пловдив) играе домакинските си мачове на ст."Тодор Диев" в Пловдив.
  - Евроколеж (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортния комплекс на
Европейски колеж по икономика и управление (ЕКИУ) в Оризари.
  - Верея (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Трейс арена" в кв.Колю
Ганчево, Стара Загора.  
  - Димитровград 1947 (Димитровград) играе домакинските си мачове на ст."Миньор" в
Димитровград.
  - Мастер (Бургас) играе домакинските си мачове в Българово до VII кръг включително,
а от IX кръг - в Поморие.
  - На 6 август 2013 Хасково 2009 (Хасково), 2-ри през изминалия сезон; е включен в
"Б" група като част от попълването на освободените в групата места от отказали се отбори.
ЗС на БФС - Пловдив поканва отпадналите в квалификациите за "В" АФГ два отбора -
Стралджа (Стралджа), шампион на ОФГ Ямбол; и Родопа Смолян (Смолян), шампион на ОФГ Смолян
през изминалия сезон; за да попълнят мястото на Хасково 2009. Стралджа приема, а Родопа
Смолян отказва, затова Стралджа влиза в групата директно, без да се налага бараж.
  - На 21 август 2013 Брестник 1948 (Пловдив) се отказва от по-нататъшно участие в
първенството (след като преди това не се явява за мачовете си от първите два кръга).
Служебните победи, присъдени за противниците му в първите два кръга се анулират, а до
края на сезона противниците му по програма почиват.

Голмайстори - пълен списък
25 - Захари Димитров        - Верея (Стара Загора)
23 - Бирсент Карагарен      - Верея (Стара Загора)
18 - Борислав Караматев     - Асеновец 2005 (Асеновград)
   - Любомир Цеков          - Созопол (Созопол)
14 - Станимир Митев         - Созопол (Созопол)  /вкл. 9 гола за Несебър (Несебър)/
   - Георги Куртев          - Евроколеж (Пловдив)
13 - Теодор Нейков          - Левски (Карлово)
   - Иван Ангелов           - Свиленград 1921 (Свиленград)
   - Минчо Минчев           - Миньор (Раднево)
   - Стоян Димитров Маринов - Левски (Карлово)
   - Румен Кереков          - Несебър (Несебър)
12 - Стефан Тошков          - Созопол (Созопол)
   - Светослав Читаков      - Спартак-С 94 (Пловдив)
   - Ивайло Петров          - Мастер (Бургас)  /вкл. 3 гола за Несебър (Несебър)/

                           I кръг

10 август 2013, събота, 18:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Загорец (Нова Загора)              1:2 (1:2)
  [0:1 Хайри Мехмед 25', 1:1 Атанас Панов 27', 1:2 Валентин Маринов 45'], 200 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Несебър (Несебър)                   1:2 (1:2)
  [0:1 Димитър Кръстев 27', 1:1 Георги Куртев 35', 1:2 Станимир Митев 42'], 70 зрители
Миньор (Раднево) - Асеновец 2005 (Асеновград)             2:2 (1:1)
  [0:1 Александър Стойчев 14', 2:1 Александър Дерменджиев 31',49'; 2:2 Васил Гуджев 61'], 300 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Спартак-С 94 (Пловдив)              0:3 (0:2)
  [0:1 Светослав Читаков 22', 0:3 Светлозар Куртов 34',63'], 100 зрители
Стралджа (Стралджа) - Верея (Стара Загора)                отложен
Мастер (Бургас) - Димитровград 1947 (Димитровград)        1:0 (0:0)
  [1:0 Себахтин Ахмед 75'-аг], 200 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски (Карлово)                0:3 сл.*  /анулиран/
* - домакините предварително уведомяват, че няма да се явят.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Гигант (Съединение)        4:0 (1:0)
  [2:0 Любомир Александров 10',59'; 3:0 Иван Ангелов 77'-д, 4:0 Емилиян Зотев 90'+3'], 150 зрители
11 август 2013, неделя, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Розова долина (Казанлък)              8:1 (2:1)
  [1:0 Николай Дичев 8', 1:1 Атанас Апостолов 21', 2:1 Станимир Баев 31',
   3:1 Стефан Тошков 53', 4:1 Илиян Шерденов 57', 5:1 Любомир Цеков 61',
   6:1 Теодор Стефанов 67', 7:1 Любомир Цеков 78', 8:1 Желязко Тодоров 88'], 300 зрители
18 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Верея (Стара Загора)                2:5 (1:3)
  [0:1 Захари Димитров 3', 0:2 Ивайло Антонов 16'-аг, 0:3 Тодор Динев 35',
   1:3 Димо Йовчев 38', 1:4 Людмил Киров 55', 1:5 Захари Димитров 62',
   2:5 Марко Марков 87'], 200 зрители

                           II кръг

17 август 2013, събота, 18:00 ч:
Левски (Карлово) - Свиленград 1921 (Свиленград)           0:1 (0:1)
  [0:1 Любомир Александров 6'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Брестник 1948 (Пд)     3:0 сл.  /анулиран/
Верея (Стара Загора) - Мастер (Бургас)                    4:1 (3:0)
  [2:0 Бирсент Карагарен 13',15'; 3:0 Шабан Османов 45', 4:0 Бирсент Карагарен 48',
   4:1 Илиян Дуков 69'], 100 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Стралджа (Стралджа)              отложен
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               1:0 (0:0)
  [1:0 Григор Георгиев 67']
  [чк: Николай Архипов (Рд) 82'], 300 зрители
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     1:1 (1:1)
  [1:0 Станимир Митев 22', 1:1 Илиян Шерденов 30'], 100 зрители
Сливен 2000 (Сливен) - Евроколеж (Пловдив)                0:2 (0:1)
  [0:1 Росен Колев 23', 0:2 Станимир Ковачев 77'], 100 зрители
18 август 2013, неделя, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Гигант (Съединение)               1:3 (1:1)
  [0:1 Даниел Пехливанов 37', 1:1 Валентин Маринов 40', 1:2 Кристиян Ватралев 56',
   1:3 Никола Цоков 63']
  [чк: Димитър Павлов (З) 32', Стоян Стефанов (З) 34'], 118 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Тунджа 1915 (Ямбол)          4:0 (3:0)
  [1:0 Александър Стойчев 14', 2:0 Неджиб Неджиб 18', 3:0 Светослав Асенов 37',
   4:0 Йордан Жаров 76'], 150 зрители
4 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Стралджа (Стралджа)              5:0 (2:0)
  [1:0 Димитър Юруков 9', 2:0 Андрей Андреев 32', 3:0 Станимир К.Димитров 66',
   4:0 Андрей Андреев 75', 5:0 Светослав Читаков 78'], 100 зрители

* - На 21 август 2013 Брестник 1948 (Пловдив) се отказва от по-нататъшно участие в
първенството (след като преди това не се явява за мачовете си от първите два кръга).
Служебните победи, присъдени за противниците му в първите два кръга се анулират, а до
края на сезона противниците му по програма почиват.

                           III кръг

24 август 2013, събота, 18:00 ч:
Миньор (Раднево) - Несебър (Несебър)                      0:1 (0:0)
  [0:1 Румен Кереков 52'], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)            1:0 (1:0)
  [1:0 Мартин Димитров 8'], 100 зрители
Мастер (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  2:0 (1:0)
  [1:0 Антон Иванов 17', 2:0 Реджеб Халил 90'+1'], 100 зрители
Брестник 1948 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)            анулиран *
* - анулиран заради отказването на Брестник от по-нататъшно участие.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Димитровград 1947 (Дмгр)   4:0 (0:0)
  [1:0 Любомир Александров 53', 2:0 Емилиян Зотев 59', 3:0 Любомир Александров 66',
   4:0 Петьо Димитров 90']
  [чк: Янислав Иванов (Д) 80'], 300 зрители
Гигант (Съединение) - Левски (Карлово)                    2:0 (1:0)
  [1:0 Илия Длагонски 17', 2:0 Християн Христев 80'-д], 600 зрители
24 август 2013, събота, 19:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)               0:2 (0:1)
  [0:1 Александър Балездров 41', 0:2 Валентин Маринов 62'], 100 зрители
25 август 2013, неделя, 18:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Асеновец 2005 (Асеновград)          0:3 (0:0)
  [0:2 Борислав Караматев 53',78'; 0:3 Александър Стойчев 85']
  [чк: Димо Маринов (вр) (С) 83'], 350 зрители
25 август 2013, неделя, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Сливен 2000 (Сливен)                 10:2 (6:1)
  [1:0 Стефан Тошков 7', 1:1 Мирослав Миндев 8', 3:1 Илиян Шерденов 16',18';
   4:1 Йордан Шопов 32'-аг, 5:1 Станимир Баев 34', 6:1 Николай Дичев 43',
   6:2 Гюнай Христемов 65', 7:2 Любомир Цеков 69', 8:2 Диян Хаджиев 71',
   9:2 Симеон Баев 75', 10:2 Желязко Тодоров 89'], 600 зрители

                           IV кръг

30 август 2013, петък, 17:00 ч:
Димитровград 1947 (Димитровград) - Гигант (Съединение)    3:0 (2:0)
  [1:0 Николай Киров 5', 2:0 Себахтин Ахмед 18', 3:0 Васил Сантов 52']
  [чк: Васил Господарски (Г) 4'], 200 зрители
31 август 2013, събота, 17:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)       5:0 (1:0)
  [1:0 Захари Димитров 3', 2:0 Емил Рачев 54', 3:0 Людмил Киров 60',
   5:0 Захари Димитров 75',89'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Стралджа (Стралджа)            5:0 (4:0)
  [2:0 Асен Асенов 7',28'; 3:0 Венелин Братанов 33', 4:0 Христо Паричков 34',
   5:0 Венелин Братанов 53'], 200 зрители
Несебър (Несебър) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   4:0 (1:0)
  [1:0 Симеон Куминков 39', 2:0 Станимир Митев 55', 3:0 Стойко Колев 77',
   4:0 Станимир Митев 81']
  [ид: Румен Кереков (Н) 7'], 150 зрители
в Сливен, ст."Хаджи Димитър" - помощен терен:
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Раднево)                   0:3 (0:2)
  [0:1 Георги Й.Георгиев 10', 0:3 Минчо Минчев 12',59'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Созопол (Созопол)                   1:2 (0:0)
  [1:0 Георги Куртев 56', 1:1 Симеон Баев 80'-д, 1:2 Ангел Делчев 83'-аг], 100 зрители
1 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Левски (Карлово)                  2:0 (0:0)
  [1:0 Валентин Маринов 87', 2:0 Димитър Павлов 90'], 231 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Мастер (Бургас)              6:2 (3:1)
  [0:1 Иван Димов 20'-аг, 1:1 Иван Димов 22', 2:1 Георги Аврамов 31',
   3:1 Александър Стойчев 37', 4:1 Борислав Караматев 72', 4:2 Петър Колев 73',
   5:2 Борислав Караматев 75'-д; 6:2 Веселин Филипов 90'], 200 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           II кръг - отложен мач

4 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Стралджа (Стралджа)              5:0 (2:0)
  [1:0 Димитър Юруков 9', 2:0 Андрей Андреев 32', 3:0 Станимир К.Димитров 66',
   4:0 Андрей Андреев 75', 5:0 Светослав Читаков 78'], 100 зрители

                           V кръг

7 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Сливен 2000 (Сливен)                6:2 (4:0)
  [1:0 Мартин Димитров 6', 2:0 Пламен Кр.Пенев 15', 4:0 Мартин Димитров 22',26';
   6:0 Александър Андонов 54',58'; 6:2 Гюнай Христемов 62',87'], 100 зрители
Мастер (Бургас) - Розова долина (Казанлък)                1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Калоянов 59'], 50 зрители
Гигант (Съединение) - Верея (Стара Загора)                3:4 (1:3)
  [0:1 Захари Димитров 9', 0:2 Бирсент Карагарен 27', 0:3 Шабан Османов 30',
   3:3 Благовест Зайцев 32',51',52'; 3:4 Захари Димитров 74'], 150 зрители
Левски (Карлово) - Димитровград 1947 (Димитровград)       3:2 (2:0)
  [1:0 Стоян Д.Маринов 22'-д, 2:0 Васил Класанов 42', 2:1 Чавдар Камов 50',
   2:2 Николай Киров 54', 3:2 Веселин Тахчиев 61']
  [чк: Георги Христов (Д) 35'], 200 зрители
8 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Созопол (Созопол) - Загорец (Нова Загора)                 6:3 (1:0)
  [1:0 Симеон Баев 44', 2:0 Станимир Баев 59', 3:0 Теодор Стефанов 64',
   4:0 Симеон Баев 66', 4:1 Милен Желев 71', 4:2 Александър Балездров 73',
   5:2 Симеон Баев 75'-д, 5:3 Валентин Маринов 78'-д, 6:3 Илиян Шерденов 83'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Евроколеж (Пловдив)                    3:1 (3:0)
  [1:0 Минчо Минчев 5', 2:0 Георги Й.Георгиев 8', 3:0 Ангел Митов 30',
   3:1 Тодор Тодоров 73'], 100 зрители
Стралджа (Стралджа) - Несебър (Несебър)                   0:4 (0:2)
  [0:1 Николай Костов 9', 0:2 Станимир Митев 27', 0:3 Румен Кереков 55',
   0:4 Димитър Кръстев 74'], 300 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак-С 94 (Пловдив)     1:1 (1:0)
  [1:0 Иван Ангелов 28', 1:1 Димитър Юруков 65'], 150 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           VI кръг

13 септември 2013, петък, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Гигант (Съединение)              0:0
   200 зрители
14 септември 2013, събота, 10:30 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)                 3:0 (2:0)
  [1:0 Борис Малев 13', 2:0 Станимир Ковачев 28', 3:0 Георги Куртев 63'], 50 зрители
14 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Несебър (Несебър) - Мастер (Бургас)                       0:1 (0:1)
  [0:1 Стоян Мантаров 28'], 100 зрители
Сливен 2000 (Сливен) - Стралджа (Стралджа)                2:0 (1:0)
  [1:0 Мирослав Миндев 10', 2:0 Димитър Атанасов 65'], 100 зрители
15 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)  0:0
   150 зрители
Верея (Стара Загора) - Левски (Карлово)                   3:0 сл.*
* - гостите не се явяват.
Асеновец 2005 (Асеновград) - Свиленград 1921 (Свиленград) 0:0
   500 зрители
15 септември 2013, неделя, 19:00 ч:
Созопол (Созопол) - Миньор (Раднево)                      4:0 (1:0)
  [2:0 Симеон Баев 6',59'-д; 3:0 Мустафа Мустафа 76', 4:0 Илиян Шерденов 89'], 300 зрители
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           I кръг - отложен мач

18 септември 2013, сряда, 17:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Верея (Стара Загора)                2:5 (1:3)
  [0:1 Захари Димитров 3', 0:2 Ивайло Антонов 16'-аг, 0:3 Тодор Динев 35',
   1:3 Димо Йовчев 38', 1:4 Людмил Киров 55', 1:5 Захари Димитров 62',
   2:5 Марко Марков 87'], 200 зрители

                           VII кръг

21 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  3:0 (1:0)
  [1:0 Христо Дюлгеров 3', 2:0 Стивън Петров 79', 3:0 Александър Дерменджиев 90'], 300 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                   0:2 (0:0)
  [0:2 Стефан Тошков 54',58']
  [чк: Иван Жечев (Т) 67'], 100 зрители
Мастер (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)                    5:0 (2:0)
  [1:0 Райчо Раев 28', 3:0 Петър Колев 34',47'; 4:0 Райчо Раев 51',
   5:0 Йордан Шопов 78'-аг]
  [чк: Константин Ангелов (С) 25'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Розова долина (Казанлък)   0:0
   150 зрители
Гигант (Съединение) - Асеновец 2005 (Асеновград)          0:0
  [чк: Виктор Кавърджиев (А) 85'], 300 зрители
Левски (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 0:4 (0:2)
  [0:1 Рангел Кордов 13', 0:2 Станимир К.Димитров 45', 0:3 Цветан Йотов 70',
   0:4 Светослав Читаков 87'], 500 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Верея (Стара Загора)   0:1 (0:1)
  [0:1 Тодор Динев 20'], 200 зрители
22 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Евроколеж (Пловдив)                 0:2 (0:0)
  [0:2 Георги Куртев 61'-д,76'], 385 зрители
Несебър (Несебър)                                         почива

                           VIII кръг

28 септември 2013, събота, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград) 3:0 (1:0)
  [1:0 Светослав Читаков 40', 2:0 Емил Иванов 66', 3:0 Андрей Андреев 88'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Гигант (Съединение)            1:2 (1:0)
  [1:0 Кристиян Петров 7', 1:1 Александър Узунов 63', 1:2 Християн Христев 90'+2'], 200 зрители
Несебър (Несебър) - Свиленград 1921 (Свиленград)          1:0 (1:0)
  [1:0 Ивайло Петров 19'], 150 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Мастер (Бургас)                     0:1 (0:0)
  [0:1 Петър Колев 56'], 200 зрители
Миньор (Раднево) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    1:0 (1:0)
  [1:0 Живко Р.Господинов 16'], 150 зрители
29 септември 2013, неделя, 17:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Верея (Стара Загора)              0:5 (0:2)
  [0:1 Людмил Киров 17'-д, 0:2 Бирсент Карагарен 26', 0:3 Шабан Османов 56',
   0:4 Емил Рачев 89', 0:5 Джунейт Шабанов 90'], 150 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Левски (Карлово)             3:0 (3:0)
  [1:0 Неджиб Неджиб 38', 2:0 Иван Димов 41', 3:0 Александър Стойчев 45'], 1 000 зрители
Созопол (Созопол) - Стралджа (Стралджа)                   8:2 (4:1)
  [1:0 Теодор Стефанов 16', 2:0 Любомир Цеков 26', 3:0 Симеон Баев 34',
   3:1 Красимир Тончев 37', 4:1 Станимир Баев 44', 6:1 Стефан Тошков 68',72';
   6:2 Стоян М.Маринов 85', 8:2 Илиян Шерденов 86',89']
  [чк: Живко В.Господинов (Стр) 23'], 100 зрители
Сливен 2000 (Сливен)                                      почива

                           IX кръг

5 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)               0:0
   100 зрители
в Поморие, Градски стадион:
Мастер (Бургас) - Созопол (Созопол)                       2:1 (0:1)
  [0:1 Теодор Стефанов 31', 2:1 Мирослав Радев 48',68']
  [ид: Симеон Баев (С) 64'], 300 зрители
Гигант (Съединение) - Несебър (Несебър)                   0:2 (0:2)
  [0:1 Борислав Иванов 37', 0:2 Станимир Митев 42'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Розова долина (Казанлък)               2:1 (2:0)
  [1:0 Теодор Нейков 10', 2:0 Стоян Д.Маринов 19', 2:1 Владислав Калайджиев 69'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Асеновец 2005 (Ас)     1:2 (0:2)
  [0:1 Вълчо Георгиев 28'-аг, 0:2 Александър Стойчев 42', 1:2 Антон Колев 53'], 150 зрители
5 октомври 2013, събота, 16:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)             2:2 (0:0)
  [0:1 Ирфан Юсеинов 53', 1:1 Емил Рачев 56', 1:2 Емил Иванов 66',
   2:2 Шабан Османов 86'], 100 зрители
6 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Миньор (Раднево)                    2:3 (2:2)
  [1:0 Тольо Йорданов 2', 2:0 Йордан Николов 19', 2:1 Александър Дерменджиев 26',
   2:2 Марко Марков 33'-аг, 2:3 Минчо Минчев 65'], 500 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Сливен 2000 (Сливен)       6:1 (4:1)
  [1:0 Емилиян Зотев 5', 2:0 Петьо Димитров 22', 3:0 Владислав Ямуков 34',
   3:1 Мирослав Миндев 37', 5:1 Иван Ангелов 43',49'-д, 6:1 Емилиян Зотев 79'], 300 зрители
Евроколеж (Пловдив)                                       почива

                           X кръг

12 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Димитровград 1947 (Дмгр)       2:0 (0:0)
  [1:0 Александър Георгиев 82', 2:0 Владислав Калайджиев 87'], 150 зрители
Несебър (Несебър) - Левски (Карлово)                      8:0 (4:0)
  [1:0 Румен Кереков 3', 2:0 Борислав Иванов 19', 4:0 Румен Кереков 23',41';
   5:0 Ивайло Петров 54', 6:0 Димитър Кръстев 66', 8:0 Иван Стоянов 88',90'], 100 зрители
Сливен 2000 (Сливен) - Гигант (Съединение)                0:4 (0:3)
  [0:1 Илия Длагонски 9', 0:2 Кристиян Ватралев 12', 0:3 Красимир Узунов 40',
   0:4 Илия Длагонски 62'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)        2:1 (1:1)
  [0:1 Иван Ангелов 40', 1:1 Ангел Делчев 45', 2:1 Мартин Стефанов 65'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Мастер (Бургас)                        2:4 (2:3)
  [0:1 Павел Алексиев 5', 1:1 Минчо Минчев 13', 2:1 Георги Й.Георгиев 22',
   2:2 Михаил Георгиев 30', 2:3 Георги Калоянов 44', 2:4 Стоян Мантаров 78'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Стралджа (Стралджа)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Иван Жечев 40']
  [чк: Георги Христов (Т) 63', Марко Марков (С) 83'], 300 зрители
13 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)            1:1 (0:0)
  [0:1 Ирфан Юсеинов 70', 1:1 Валентин Маринов 90'+1'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Верея (Стара Загора)         1:1 (1:0)
  [1:0 Йордан Жаров 37', 1:1 Захари Димитров 74'], 1 000 зрители
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XI кръг

19 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Гигант (Съединение) - Евроколеж (Пловдив)                 1:1 (1:1)
  [0:1 Георги Куртев 35', 1:1 Илия Длагонски 36']
  [чк: Христо Стамов (Е) 74'], 250 зрители
Левски (Карлово) - Сливен 2000 (Сливен)                   7:2 (2:1)
  [1:0 Теодор Нейков 8', 2:0 Стоян Д.Маринов 19'-д, 2:1 Мирослав Миндев 23',
   3:1 Стоян Д.Маринов 48', 3:2 Стоян Кирчев 59', 4:2 Стоян Д.Маринов 64',
   5:2 Теодор Нейков 72', 6:2 Стоян Д.Маринов 74', 7:2 Теодор Нейков 83'], 50 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Несебър (Несебър)      0:2 (0:1)
  [0:1 Диян Молдованов 8', 0:2 Станимир Митев 70'], 50 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       2:0 (1:0)
  [2:0 Ирфан Юсеинов 8'-д,87']
  [чк: Борислав Караматев (А) 62', Йордан Ковачев (А) 80'], 200 зрители
19 октомври 2013, събота, 18:30 ч:
в Поморие, Градски стадион:
Мастер (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)                     3:0 (2:0)
  [1:0 Мирослав Радев 11', 2:0 Живко Хаджиев 34', 3:0 Павел Алексиев 51'], 86 зрители
20 октомври 2013, неделя, 16:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Загорец (Нова Загора)               1:3 (1:0)
  [1:0 Йордан Николов 23'-д, 1:1 Александър Балездров 60', 1:2 Милен Желев 61',
   1:3 Валентин Маринов 75'], 200 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Созопол (Созопол)          0:1 (0:1)
  [0:1 Станимир Баев 23'], 200 зрители
Верея (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)           3:0 (0:0)
  [1:0 Захари Димитров 50', 2:0 Людмил Киров 63', 3:0 Емил Рачев 66'], 100 зрители
Миньор (Раднево)                                          почива

                           XII кръг

26 октомври 2013, събота, 14:30 ч:
Розова долина (Казанлък) - Спартак-С 94 (Пловдив)         0:0
   150 зрители
Сливен 2000 (Сливен) - Димитровград 1947 (Димитровград)   0:6 (0:2)
  [0:1 Тодор Георгиев 1', 0:2 Георги Хр.Христов /1991/ 8', 0:3 Филип Сантов 49',
   0:4 Николай Киров 62', 0:5 Себахтин Ахмед 82', 0:6 Филип Сантов 88']
  [чк: Мирослав Миндев (С) 33', Георги Хр.Христов /1991/ (Д) 33'], 50 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Левски (Карлово)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Куртев 65'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)           0:1 (0:1)
  [0:1 Иван Ангелов 43'-д]
  [чк: Кирил Георгиев (С) 80'], 300 зрители
26 октомври 2013, събота, 16:00 ч:
Несебър (Несебър) - Верея (Стара Загора)                  2:0 (1:0)
  [1:0 Стойко Колев 19', 2:0 Николай Костов 89'], 300 зрители
27 октомври 2013, неделя, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)        0:0
   200 зрители
Созопол (Созопол) - Гигант (Съединение)                   3:0 (2:0)
  [1:0 Желязко Тодоров 30', 2:0 Станимир Арс.Димитров 38', 3:0 Илиян Шерденов 81'], 100 зрители
Стралджа (Стралджа) - Мастер (Бургас)                     0:6 (0:2)
  [0:1 Петър Марков 7'-аг, 0:3 Петър Колев 22',57'; 0:5 Георги Калоянов 62',70';
   0:6 Петър Колев 74'], 300 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива

                           XIII кръг

2 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
в Поморие, Градски стадион:
Мастер (Бургас) - Загорец (Нова Загора)                   6:0 (2:0)
  [1:0 Георги Калоянов 21', 2:0 Стоян Мантаров 44', 3:0 Петър Колев 48',
   4:0 Стоян Мантаров 66', 5:0 Симеон Златев 75', 6:0 Стоян Мантаров 81'], 150 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Тунджа 1915 (Ямбол)        6:1 (3:0)
  [1:0 Иван Ангелов 12', 2:0 Владислав Ямуков 23', 3:0 Анастас Попов 31',
   4:0 Петьо Димитров 50', 5:0 Иван Ангелов 56', 5:1 Дилян Димитров 62',
   6:1 Емилиян Зотев 78'], 167 зрители
Гигант (Съединение) - Миньор (Раднево)                    2:0 (2:0)
  [1:0 Благовест Зайцев 16', 2:0 Красимир Иванов 38']
  [чк: Христо Христов (М) 73', Християн Христев (Г) 90'+1'], 200 зрители
Левски (Карлово) - Созопол (Созопол)                      0:4 (0:2)
  [0:1 Теодор Стефанов 21', 0:2 Живко Димов 45', 0:3 Иван Янчев 69',
   0:4 Стефан Тошков 84']
  [ид: Теодор Нейков (Л) 87'], 150 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Евроколеж (Пловдив)    0:0
  [чк: Живко Митев (Д) 65', Хрисо Стамов (Е) 86'], 150 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                4:3 (3:2)
  [1:0 Димитър Юруков 2', 2:0 Ирфан Юсеинов 20'-д, 2:1 Николай Костов 23'-д,
   3:1 Станимир Митев 29'-аг, 3:2 Станимир Митев 43', 3:3 Румен Кереков 80',
   4:3 Ирфан Юсеинов 84'], 200 зрители
3 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              10:0 (6:0)
  [2:0 Шабан Османов 14',16'; 3:0 Емил Рачев 25', 5:0 Захари Димитров 36',43';
   6:0 Милен Митев 45', 7:0 Галин Михайлов 57'-д, 8:0 Бирсент Карагарен 61',
   9:0 Милен Митев 67', 10:0 Бирсент Карагарен 80'], 78 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Розова долина (Казанлък)     2:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Караматев 42', 2:0 Веселин Филипов 51'], 200 зрители
Стралджа (Стралджа)                                       почива

                           XIV кръг

9 ноември 2013, събота, 13:30 ч:
Несебър (Несебър) - Асеновец 2005 (Асеновград)            2:0 (1:0)
  [1:0 Николай Костов 37', 2:0 Виктор Каварджиков 57'], 100 зрители
9 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Спартак-С 94 (Пловдив)             0:7 (0:4)
  [0:1 Димитър Байрев 14', 0:2 Ирфан Юсеинов 16', 0:6 Димитър Байрев 19',40',47',50';
   0:7 Светослав Читаков 57'], 40 зрители
Миньор (Раднево) - Левски (Карлово)                       4:2 (2:1)
  [2:0 Янко Енчев 6',20'; 2:1 Теодор Нейков 22', 3:1 Живко Р.Господинов 50',
   3:2 Теодор Нейков 57', 4:2 Иво Гюров 79'], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Гигант (Съединение)                 1:3 (0:1)
  [0:1 Красимир Иванов 3', 1:1 Александър Андонов 49', 1:2 Благовест Зайцев 69',
   1:3 Иван Светлев 80'], 100 зрители
10 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          1:0 (0:0)
  [1:0 Преслав Павлев 51']
  [чк: Николай Цонков (Рд) 44'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Верея (Стара Загора)                4:3 (2:1)
  [0:1 Тодор Динев 10', 1:1 Антон Кюлюнков 14', 2:1 Ангел Делчев 32',
   3:1 Мирослав Караилиев 47', 3:3 Бирсент Карагарен 68',84'; 4:3 Мирослав Караилиев 89']
  [чк: Николай Бончев (Е) 90'], 100 зрители
Созопол (Созопол) - Димитровград 1947 (Димитровград)      3:1 (1:0)
  [1:0 Желязко Тодоров 36', 2:0 Николай Дичев 62', 3:0 Любомир Цеков 68',
   3:1 Чавдар Камов 89'], 200 зрители
Стралджа (Стралджа) - Свиленград 1921 (Свиленград)        2:0 (0:0)
  [1:0 Георги Рашев 51', 2:0 Йордан Николов 68'], 400 зрители
Мастер (Бургас)                                           почива

                           XV кръг

16 ноември 2013, събота, 14:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Созопол (Созопол)                  3:1 (2:1)
  [0:1 Диян Хаджиев 7', 2:1 Захари Димитров 22',42'; 3:1 Якуб Идризов 73'], 150 зрители
16 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Гигант (Съединение) - Стралджа (Стралджа)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Красимир Иванов 63'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    3:0 (2:0)
  [1:0 Теодор Нейков 16', 2:0 Иван Жечев 32'-аг, 3:0 Стоян Д.Маринов 65'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Миньор (Раднево)       2:2 (2:1)
  [1:0 Николай Киров 3', 1:1 Минчо Минчев 33', 2:1 Живко Митев 37',
   2:2 Калоян Славов 65'], 300 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)              1:0 (0:0)
  [1:0 Цветан Йотов 60']
  [чк: Николай Харизанов (Е) 62'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Несебър (Несебър)              2:4 (0:2)
  [0:1 Цветелин Радев 20', 0:2 Николай Костов 40', 1:2 Асен Асенов 55',
   1:3 Димитър Попов 83', 2:3 Кристиян Петров 84', 2:4 Димитър Кръстев 89']
  [чк: Петьо Димитров (Рд) 35'], 100 зрители
17 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Мастер (Бургас)            0:3 (0:0)
  [0:2 Петър Колев 67',75'; 0:3 Симеон Златев 89'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Сливен 2000 (Сливен)         6:0 (3:0)
  [1:0 Веселин Филипов 7'-д, 2:0 Неджиб Неджиб 22', 3:0 Георги Аврамов 23',
   4:0 Неджиб Неджиб 50', 5:0 Борислав Караматев 65', 6:0 Йордан Жаров 75']
  [чк: Йордан Шопов (С) 26'], 100 зрители
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           XVI кръг

22 ноември 2013, петък, 17:00 ч:
в Поморие, Градски стадион:
Мастер (Бургас) - Гигант (Съединение)                     2:0 (1:0)
  [1:0 Павел Алексиев 38', 2:0 Реджеб Халил 75'], 200 зрители
23 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Розова долина (Казанлък)           1:4 (1:3)
  [0:1 Асен Асенов 2', 0:3 Владислав Калайджиев 7',23'; 1:3 Васил Узунов 42',
   1:4 Владислав Калайджиев 82'], 53 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)          2:3 (1:2)
  [1:0 Георги Куртев 22', 1:1 Георги Аврамов 25', 1:2 Александър Стойчев 36',
   2:2 Росен Колев 65', 2:3 Иван Димов 75'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Димитровград 1947 (Димитровград)    0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Д.Георгиев 64'], 100 зрители
24 ноември 2013, неделя, 14:30 ч:
Загорец (Нова Загора) - Несебър (Несебър)                 1:3 (1:3)
  [1:0 Пламен Ст.Пенев 13', 1:1 Румен Кереков 25', 1:2 Борислав Иванов 33',
   1:3 Добрин Кисьов 45'-аг], 100 зрители
Созопол (Созопол) - Спартак-С 94 (Пловдив)                3:0 (2:0)
  [1:0 Станимир Баев 27', 2:0 Стефан Тошков 34', 3:0 Любомир Цеков 72'], 200 зрители
Миньор (Раднево) - Верея (Стара Загора)                   2:1 (1:0)
  [1:0 Георги Й.Георгиев 2', 1:1 Бирсент Карагарен 69', 2:1 Минчо Минчев 86'], 250 зрители
Стралджа (Стралджа) - Левски (Карлово)                    2:5 (2:2)
  [1:0 Георги Аспарухов 3'-аг, 1:1 Стоян Д.Маринов 9', 2:1 Живко В.Господинов 27',
   2:2 Владимир Райчев 44', 2:3 Стоян Д.Маринов 53', 2:5 Теодор Нейков 60',63']
  [чк: Живко В.Господинов (С) 58'], 100 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград)                              почива

                           XVII кръг

30 ноември 2013, събота, 14:30 ч:
Левски (Карлово) - Мастер (Бургас)                        2:1 (1:0)
  [1:0 Теодор Нейков 43', 1:1 Петър Колев 58', 2:1 Веселин Тахчиев 61'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Стралджа (Стралджа)    5:1 (1:1)
  [0:1 Тольо Йорданов 28', 1:1 Кристиян Митев 45', 3:1 Васил Сантов 52',60';
   4:1 Кристиян Митев 71', 5:1 Чавдар Камов 84'], 50 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Миньор (Раднево)                 4:0 (2:0)
  [2:0 Светослав Читаков 15',39'; 3:0 Ирфан Юсеинов 80', 4:0 Андрей Андреев 86']
  [чк: Николай Вълков (М) 74'], 350 зрители
Розова долина (Казанлък) - Евроколеж (Пловдив)            0:1 (0:1)
  [0:1 Свилен Щерев 25'], 100 зрители
Несебър (Несебър) - Сливен 2000 (Сливен)                  8:0 (5:0)
  [2:0 Димитър Кръстев 10',22'; 3:0 Руслан Господинов 23', 4:0 Ивайло Петров 32'-д,
   5:0 Димитър Кръстев 36', 6:0 Станимир Митев 51', 7:0 Димитър Попов 65',
   8:0 Яни Георгиев 71'], 100 зрители
1 декември 2013, неделя, 14:30 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Загорец (Нова Загора)      3:0 (2:0)
  [1:0 Емилиян Зотев 15', 2:0 Иван Ангелов 29', 3:0 Петьо Димитров 90'+1']
  [чк: Димитър Павлов (З) 61'], 300 зрители
Верея (Стара Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)                7:0 (2:0)
  [2:0 Захари Димитров 29',43'; 3:0 Добрин Радилов 54', 4:0 Галин Михайлов 60'-д,
   6:0 Бирсент Карагарен 65',71'; 7:0 Шабан Османов 78'], 50 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Созопол (Созопол)            3:1 (2:0)
  [1:0 Любомир Цеков 13'-аг, 2:0 Веселин Филипов 35', 3:0 Георги Аврамов 84',
   3:1 Любомир Цеков 90'], 200 зрители
Гигант (Съединение)                                       почива

                           XVIII кръг

1 март 2014, събота, 15:00 ч:
Несебър (Несебър) - Евроколеж (Пловдив)                   3:0 (1:0)
  [2:0 Борислав Иванов 5',50'; 3:0 Румен Кереков 71'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Созопол (Созопол)              0:3 (0:1)
  [0:1 Никола Домакинов 33', 0:2 Георги Хашев 60', 0:3 Теодор Стефанов 86'], 150 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Тунджа 1915 (Ямбол)              1:0 (1:0)
  [1:0 Светлозар Куртов 8']
  [чк: Александър Андонов (Т) 73'], 80 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Мастер (Бургас)        0:4 сл.*
  [1:0 Васил Сантов 2', 1:1 Мирослав Радев 55'], 200 зрители
* - прекратен в 87' при 1:1, когато публика на домакините нахлува на терена
    и атакува съдията. На Димитровград 1947 е присъдена служебна загуба с 0:4
    и отборът е наказан с лишаване от домакинство за 4 мача.
Гигант (Съединение) - Свиленград 1921 (Свиленград)        4:1 (2:0)
  [1:0 Добрин Орловски 39', 2:0 Кирил Георгиев 45', 3:0 Илия Длагонски 53',
   3:1 Анастас Попов 67', 4:1 Стоян Шейтанов 73'], 150 зрители
2 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Сливен 2000 (Сливен)              5:0 (2:0)
  [2:0 Мирослав Миндев 13',16'; 3:0 Милен Желев 58', 4:0 Мирослав Миндев 72',
   5:0 Хайри Мехмед 86']
  [чк: Даниел Стефанов (С) 32'], 50 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Миньор (Раднево)             1:0 (1:0)
  [1:0 Иван Димов 16'], 200 зрители
в Стара Загора, ст."Берое" - изкуствен терен:
Верея (Стара Загора) - Стралджа (Стралджа)                3:0 (1:0)
  [1:0 Людмил Киров 37', 3:0 Бирсент Карагарен 58',80'], 50 зрители
Левски (Карлово)                                          почива

                           XIX кръг

8 март 2014, събота, 13:30 ч:
Мастер (Бургас) - Верея (Стара Загора)                    1:2 (1:2)
  [1:0 Милен Танев 18', 1:1 Захари Димитров 26', 1:2 Бирсент Карагарен 35'], 200 зрители
8 март 2014, събота, 15:00 ч:
Гигант (Съединение) - Загорец (Нова Загора)               2:1 (1:0)
  [1:0 Кирил Георгиев 25', 1:1 Пламен Драгнев 47', 2:1 Благовест Зайцев 61'], 100 зрители
Стралджа (Стралджа) - Спартак-С 94 (Пловдив)              0:3 (0:1)
  [0:1 Станимир К.Димитров 21', 0:3 Андрей Андреев 76',80']
  [чк: Живко Господинов (Стр) 67'], 150 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Асеновец 2005 (Асеновград)          0:1 (0:1)
  [0:1 Александър Стойчев 18'], 50 зрители
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               3:1 (1:1)
  [1:0 Янко Енчев 23'-д, 1:1 Григор Георгиев 29', 3:1 Живко Димов 63',65']
  [чк: Александър Петрунов (вр) (Рд) 70'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)                4:1 (2:1)
  [1:0 Антон Кюлюнков 4', 1:1 Антонио Данов 14', 2:1 Николай Д.Николов 31',
   3:1 Георги Куртев 60', 4:1 Антон Кюлюнков 62'], 50 зрители
9 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Левски (Карлово)           3:1 (1:1)
  [0:1 Теодор Нейков 18', 3:1 Иван Ангелов 39',65'-д,73'], 200 зрители
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                     3:1 (1:1)
  [0:1 Димитър Попов 13', 1:1 Теодор Стефанов 31', 2:1 Мирослав Коев 50',
   3:1 Станимир Баев 90'+2'], 200 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград)                          почива

                           XX кръг

15 март 2014, събота, 14:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 1915 (Ямбол)            1:1 (1:0)
  [1:0 Иван Чергев 33'-д, 1:1 Станислав Славов 90'], 218 зрители
15 март 2014, събота, 15:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Созопол (Созопол)                  0:7 (0:6)
  [0:4 Стефан Тошков 2',4',18',24'; 0:7 Симеон Баев 37',43',63'], 140 зрители
Несебър (Несебър) - Миньор (Раднево)                      4:2 (2:0)
  [2:0 Борислав Иванов 10',25'; 2:1 Живко Димов 50', 2:2 Минчо Минчев 54',
   3:2 Иван Стоянов 69', 4:2 Мартин Симеонов 82']
  [чк: Свилен Нотев (вр) (Н) 80'], 30 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Мастер (Бургас)                  1:1 (1:1)
  [1:0 Станимир Димитров 25', 1:1 Васил Калоянов 45'], 200 зрители
в Стамболово: *
Димитровград 1947 (Димитровград) - Свиленград 1921 (Свил) 2:0 (1:0)
  [1:0 Цветомир Матев 30', 2:0 Димо Хаджиев 86']
  [чк: Милен Вангелов (С) 86'], 100 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Димитровград 1947.
Левски (Карлово) - Гигант (Съединение)                    0:5 (0:4)
  [0:1 Иван Светлев 7', 0:2 Георги Д.Петров 20', 0:3 Добрин Орловски 36',
   0:4 Георги Д.Петров 39', 0:5 Илия Длагонски 80'], 200 зрители
16 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Евроколеж (Пловдив)               1:1 (1:0)
  [1:0 Хайри Мехмед 45', 1:1 Ангел Делчев 64']
  [чк: Илхан Ибрамчик (Е) 62'], 150 зрители
16 март 2014, неделя, 16:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Стралджа (Стралджа)          2:1 (1:1)
  [0:1 Петър Стоянов 22', 1:1 Борислав Караматев 31', 2:1 Васил Гуджев 65'], 150 зрители
Верея (Стара Загора)                                      почива

                           XXI кръг

22 март 2014, събота, 15:00 ч:
Левски (Карлово) - Загорец (Нова Загора)                  2:2 (1:0)
  [1:0 Теодор Нейков 14', 1:1 Хайри Мехмед 70', 2:1 Константин Костов 87'-д,
   2:2 Мирослав Миндев 90'-д]
  [чк: Георги Христов (З) 87'], 160 зрители
Гигант (Съединение) - Димитровград 1947 (Димитровград)    3:0 (0:0)
  [1:0 Георги Д.Петров 62', 2:0 Илия Длагонски 86', 3:0 Иван Светлев 90'], 100 зрители
Мастер (Бургас) - Асеновец 2005 (Асеновград)              3:1 (1:1)
  [1:0 Милен Танев 9', 1:1 Йордан Ковачев 13', 2:1 Васил Калоянов 54',
   3:1 Васил Тачев 81'], 50 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Добромир Димитров 76'], 200 зрители
Миньор (Раднево) - Сливен 2000 (Сливен)                   7:3 (5:1)
  [0:1 Атанас Ст.Атанасов 1', 1:1 Янко Енчев 4', 3:1 Живмо Димов 10',19';
   5:1 Минчо Минчев 26',30'; 5:2 Стоян Краешников 47', 6:2 Георги Й.Георгиев 61',
   6:3 Калоян Атанасов 77', 7:3 Ангел Митов 88'], 200 зрители
23 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Верея (Стара Загора)       0:0
   500 зрители
Стралджа (Стралджа) - Розова долина (Казанлък)            1:2 (1:1)
  [0:1 Николай Стоичков 13', 1:1 Йордан Николов 17', 1:2 Николай Стоичков 70']
  [чк: Димо Йовчев (С) 90'], 300 зрители
Созопол (Созопол) - Евроколеж (Пловдив)                   3:1 (1:0)
  [1:0 Мирослав Коев 11', 2:0 Станимир Митев 53'-д, 3:0 Стефан Тошков 63',
   3:1 Мирослав Караилиев 79'], 150 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XXII кръг

26 март 2014, сряда, 15:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Созопол (Созопол)                 0:2 (0:0)
  [0:1 Станимир Митев 50'-д, 0:2 Симеон Баев 82'], 100 зрители
Сливен 2000 (Сливен) - Тунджа 1915 (Ямбол)                4:0 (1:0)
  [1:0 Милен Стоянов 45'-д, 2:0 Димитър Атанасов 53', 4:0 Атанас Ст.Атанасов 75',81']
  [чк: Николай Начев (Т) 45'], 100 зрители
Несебър (Несебър) - Стралджа (Стралджа)                   2:2 (2:1)
  [1:0 Румен Кереков 24', 2:0 Димитър Попов 32', 2:2 Йордан Николов 36',49'], 150 зрители
Розова долина (Казанлък) - Мастер (Бургас)                0:1 (0:0)
  [0:1 Васил Тачев 90'+2'], 300 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)     3:0 (2:0)
  [1:0 Димитър Юруков 20', 2:0 Светослав Читаков 32', 3:0 Атанас Паскалев 77'], 100 зрители
Верея (Стара Загора) - Гигант (Съединение)                2:0 (1:0)
  [1:0 Якуб Идризов 6', 2:0 Захари Димитров 54'], 80 зрители
в Чирпан: *
Димитровград 1947 (Димитровград) - Левски (Карлово)       0:0
   150 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Димитровград 1947.
2 април 2014, сряда, 17:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                    0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Й.Георгиев 53']
  [чк: Илхан Ибрамчик (Е) 70', Калоян Славов (М) 74'], 100 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград)                                почива

                           XXIII кръг

29 март 2014, събота, 15:00 ч:
в кв.Колю Ганчево, Стара Загора, ст."Трейс арена": *
Димитровград 1947 (Димитровград) - Загорец (Нова Загора)  0:1 (0:0) **
  [0:1 Милен Желев 86']
  [чк: Георги Христов (З) 89'], 118 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Димитровград 1947.
** - мачът започва с 50' закъснение заради липса на линейка.
Левски (Карлово) - Верея (Стара Загора)                   0:4 (0:2)
  [0:1 Захари Димитров 2', 0:2 Емил Рачев 39', 0:3 Атанас Любенов 62',
   0:4 Стефан Крачунов 86'], 200 зрители
Гигант (Съединение) - Спартак-С 94 (Пловдив)              1:0 (1:0)
  [1:0 Добрин Орловски 18'], 102 зрители
Мастер (Бургас) - Несебър (Несебър)                       2:0 (2:0)
  [1:0 Цветомир Цонков 27', 2:0 Милен Танев 36'], 150 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Евроколеж (Пловдив)                 0:2 (0:0)
  [0:1 Борис Малев 55', 0:2 Георги Куртев 62'-д]
  [чк: Иван Жечев (Т) 86'], 55 зрители
Миньор (Раднево) - Созопол (Созопол)                      1:4 (1:2)
  [0:1 Теодор Стефанов 18', 1:1 Иво Гюров 27', 1:2 Никола Домакинов 39',
   1:3 Станимир Баев 51', 1:4 Георги Хашев 55'], 100 зрители
30 март 2014, неделя, 15:00 ч:
Свиленград 1921 (Свиленград) - Асеновец 2005 (Асеновград) 2:1 (0:1)
  [0:1 Александър Стойчев 19', 1:1 Анастас Попов 62', 2:1 Владислав Ямуков 90'], 200 зрители
Стралджа (Стралджа) - Сливен 2000 (Сливен)                4:0 (2:0)
  [1:0 Николай Петров 8', 2:0 Антон Димитров 40', 3:0 Тольо Йорданов 82',
   4:0 Йордан Николов 87'], 350 зрители
Розова долина (Казанлък)                                  почива

                           XXII кръг - отложен мач

2 април 2014, сряда, 17:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Миньор (Раднево)                    0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Й.Георгиев 53']
  [чк: Илхан Ибрамчик (Е) 70', Калоян Славов (М) 74'], 100 зрители

                           XXIV кръг

5 април 2014, събота, 17:00 ч:
Сливен 2000 (Сливен) - Мастер (Бургас)                    0:8 (0:3)
  [0:1 Милен Танев 23', 0:2 Мирослав Радев 32', 0:4 Ивайло Петров 42',48';
   0:5 Васил Тачев 53', 0:6 Ивайло Петров 65', 0:8 Васил Тачев 81',86'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Свиленград 1921 (Свиленград)   4:0 (0:0)
  [1:0 Иван Чергев 61', 2:0 Николай Стоичков 70', 4:0 Иван Чергев 78',85']
  [чк: Владислав Ямуков (С) 60'], 200 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски (Карлово)                 3:0 (0:0)
  [2:0 Светослав Читаков 55',65'-д; 3:0 Серафим Михайлов 81'], 100 зрители
6 април 2014, неделя, 16:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Стралджа (Стралджа)                 4:0 (2:0)
  [1:0 Христо Стамов 23', 3:0 Георги Куртев 36',67'; 4:0 Свилен Щерев 78'], 100 зрители
6 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  1:1 (1:1)
  [1:0 Георги Димитров Георгиев 6', 1:1 Георги Й.Георгиев 42'], 300 зрители
Созопол (Созопол) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   4:0 (2:0)
  [2:0 Станимир Митев 29',38'; 4:0 Любомир Цеков 55',60'], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Гигант (Съединение)          1:1 (0:1)
  [0:1 Добрин Орловски 40', 1:1 Борислав Караматев 85'], 200 зрители
Верея (Стара Загора) - Димитровград 1947 (Димитровград)   3:0 (3:0)
  [1:0 Захари Димитров 5', 2:0 Цветелин Радев 9', 3:0 Захари Димитров 19'], 90 зрители
Несебър (Несебър)                                         почива

                           XXV кръг

12 април 2014, събота, 17:00 ч:
Левски (Карлово) - Асеновец 2005 (Асеновград)             1:2 (1:1)
  [1:0 Стоян Д.Маринов 9', 1:1 Александър Стойчев 34', 1:2 Йордан Ковачев 59'], 150 зрители
Гигант (Съединение) - Розова долина (Казанлък)            1:0 (1:0)
  [1:0 Добрин Орловски 36'], 500 зрители
Мастер (Бургас) - Евроколеж (Пловдив)                     4:0 (2:0)
  [1:0 Стоян Мантаров 5', 2:0 Ивайло Петров 17', 4:0 Георги Калоянов 60',65'], 80 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Миньор (Раднево)                    1:0 (1:0)
  [1:0 Станислав Славов 27'], 250 зрители
13 април 2014, неделя, 17:00 ч:
в Чирпан: *
Димитровград 1947 (Димитровград) - Спартак-С 94 (Пловдив) 0:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Байрев 72'], 100 зрители
* - на неутрален терен заради наказание с лишаване от домакинство на Димитровград 1947.
Свиленград 1921 (Свиленград) - Несебър (Несебър)          1:3 (1:0)
  [1:0 Христо Стефанов 39', 1:2 Емил Николов 58',77'; 1:3 Георги Дойчинов Георгиев 90'+3'], 300 зрители
Стралджа (Стралджа) - Созопол (Созопол)                   1:1 (1:1)
  [1:0 Живко В.Господинов 30', 1:1 Георги Хашев 39'], 250 зрители
13 април 2014, неделя, 19:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)              3:0 (1:0)
  [2:0 Бирсент Карагарен 28',81'; 3:0 Емил Рачев 84'], 150 зрители
Сливен 2000 (Сливен)                                      почива

                           XXVI кръг

17 април 2014, четвъртък, 17:00 ч:
Миньор (Раднево) - Стралджа (Стралджа)                    3:0 (0:0)
  [2:0 Минчо Минчев 61',63'; 3:0 Георги Й.Георгиев 68'], 100 зрители
18 април 2014, петък, 17:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)               1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Димитров Георгиев 75'], 50 зрители
Созопол (Созопол) - Мастер (Бургас)                       1:1 (0:0)
  [1:0 Диян Хаджиев 54', 1:1 Васил Калоянов 82'-д], 2 500 зрители
Сливен 2000 (Сливен) - Свиленград 1921 (Свиленград)       0:4 (0:2)
  [0:1 Георги Хр.Петров 5', 0:2 Владислав Ямуков 45', 0:3 Христо Стефанов 63',
   0:4 Владислав Ямуков 80'], 66 зрители
Несебър (Несебър) - Гигант (Съединение)                   0:0
   100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Левски (Карлово)               2:0 (0:0)
  [1:0 Атанас Апостолов 47', 2:0 Иван Чергев 89'], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     отложен *
* - отложен заради наводнен терен.
Спартак-С 94 (Пловдив) - Верея (Стара Загора)             3:1 (0:0)
  [1:0 Константин Атанасов 62', 2:0 Светлозар Куртов 65', 2:1 Цветелин Радев 85',
   3:1 Светослав Читаков 87']
  [чк: Захари Димитров (В) 67'], 150 зрители
30 април 2014, сряда, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     5:2 (3:0)
  [2:0 Георги Аврамов 20',25'; 3:0 Йордан Жаров 38', 3:1 Кристиян Митев 47',
   4:1 Борислав Караматев 52', 4:2 Филип Сантов 56', 5:2 Борислав Караматев 73'], 150 зрители
Евроколеж (Пловдив)                                       почива

                           XXVII кръг

23 април 2014, сряда, 17:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Загорец (Нова Загора)            1:0 (0:0)
 [1:0 Серафим Михайлов 76']
 [ид: Светослав Читаков (С) 15'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Розова долина (Каз)    3:1 (0:0)
 [1:0 Цветомир Матев 54', 2:0 Георги Хр.Христов /1991/ 68', 3:0 Димо Хаджиев 87',
  3:1 Тонислав Терзиев 90'], 200 зрители
Левски (Карлово) - Несебър (Несебър)                      2:2 (2:1)
 [1:0 Стоян Д.Маринов 12', 1:1 Емил Николов 20', 2:1 Теодор Нейков 22',
  2:2 Нуретин Пискюлю 90']
 [чк: Иван Стоянов (Н) 27'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Сливен 2000 (Сливен)                9:0 (4:0)
 [1:0 Антонио Данов 5'-аг, 2:0 Добрин Орловски 15', 3:0 Стоян Шейтанов 20',
  4:0 Християн Хубенов 37', 5:0 Иван Светлев 58', 6:0 Кирил Георгиев 60',
  7:0 Георги Д.Петров 61', 8:0 Кирил Георгиев 70', 9:0 Християн Хубенов 81'], 70 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Евроколеж (Пловдив)        4:1 (2:0)
 [1:0 Владислав Ямуков 18', 2:0 Анастас Попов 40', 3:0 Христо Томов 80',
  4:0 Петьо Димитров 86', 4:1 Йордан Хърков 89']
 [чк: Георги Куртев (Е) 74'], 150 зрители
Мастер (Бургас) - Миньор (Раднево)                        4:1 (1:1)
 [0:1 Янко Енчев 9', 1:1 Ивайло Петров 38'-д, 2:1 Стоян Кижев 65',
  3:1 Милен Танев 79', 4:1 Мирослав Радев 89'], 100 зрители
Стралджа (Стралджа) - Тунджа 1915 (Ямбол)                 1:2 (1:0)
 [1:0 Свилен Панайотов 30'-аг, 1:1 Георги Гончев 48', 1:2 Дилян Димитров 81'], 451 зрители
23 април 2014, сряда, 18:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Асеновец 2005 (Асеновград)         3:0 (1:0)
 [1:0 Бирсент Карагарен 43', 2:0 Шабан Османов 55', 3:0 Стелиян Евтимов 74'], 200 зрители
Созопол (Созопол)                                         почива

                           XXVIII кръг

26 април 2014, събота, 17:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Мастер (Бургас)                     0:1 (0:0)
  [0:1 Мирослав Радев 69'], 150 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                 отложен *
* - отложен заради участие на Евроколеж в Държавното студентско първенство.
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (Карлово)                   5:4 (4:1)
  [0:1 Филип Лупов 8', 2:1 Гюнай Христемов 9',14'; 4:1 Димитър Атанасов 17',30';
   4:2 Стоян Д.Маринов 48', 4:3 Филип Лупов 60', 5:3 Димитър Атанасов 78',
   5:4 Филип Лупов 84'], 150 зрители
Несебър (Несебър) - Димитровград 1947 (Димитровград)      1:0 (1:0)
  [1:0 Емил Николов 22'], 50 зрители
27 април 2014, неделя, 17:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Стралджа (Стралджа)               5:0 (2:0)
  [1:0 Георги Хр.Христов /1994/ 17', 2:0 Денислав Атанасов 21', 3:0 Милен Желев 80',
   4:0 Георги Хр.Христов /1994/ 86'-д, 5:0 Мирослав Миндев 89'], 200 зрители
Созопол (Созопол) - Свиленград 1921 (Свиленград)          3:0 (1:0)
  [1:0 Желязко Тодоров 36', 2:0 Теодор Стефанов 49', 3:0 Любомир Цеков 65'], 400 зрители
Розова долина (Казанлък) - Верея (Стара Загора)           0:4 (0:3)
  [0:1 Шабан Османов 8', 0:2 Захари Димитров 9', 0:3 Бирсент Карагарен 19',
   0:4 Стелиян Евтимов 88'], 200 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив)       0:0
   270 зрители
28 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                 1:1 (0:0)
  [0:1 Иван Светлев 85', 1:1 Николай Д.Николов 87']
  [ид: Георги Д.Петров (Г) 30']
  [чк: Йордан Хърков (Е) 89', Иван Светлев (Г) 90'], 100 зрители
Миньор (Раднево)                                          почива

                           XXVI кръг - отложен мач

30 април 2014, сряда, 17:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Димитровград 1947 (Дмгр)     5:2 (3:0)
  [2:0 Георги Аврамов 20',25'; 3:0 Йордан Жаров 38', 3:1 Кристиян Митев 47',
   4:1 Борислав Караматев 52', 4:2 Филип Сантов 56', 5:2 Борислав Караматев 73'], 150 зрители

                           XXIX кръг

2 май 2014, петък, 17:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Несебър (Несебър)                  7:1 (4:1)
  [1:0 Стелиян Евтимов 14', 2:0 Захари Димитров 20', 2:1 Мартин Симеонов 25'-д,
   3:1 Захари Димитров 42', 4:1 Атанас Любенов 44', 5:1 Шабан Османов 64'-д,
   6:1 Христо Габаров 74', 7:1 Стелиян Евтимов 88'], 100 зрители
3 май 2014, събота, 18:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)         1:0 (0:0)
  [1:0 Светослав Читаков 49'], 100 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Сливен 2000 (Сливен)   7:1 (3:1)
  [0:1 Стоян Кирчев 5', 1:1 Николай Киров 11', 2:1 Цветомир Матев 16',
   3:1 Димо Хаджиев 45'+1', 5:1 Цветомир Матев 56',60'; 6:1 Николай Киров 77',
   7:1 Кристиян Митев 81'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Евроколеж (Пловдив)                    0:3 (0:1)
  [0:1 Свилен Щерев 22', 0:2 Георги Бъчваров 73', 0:3 Христо Янчев 90'], 400 зрители
Гигант (Съединение) - Созопол (Созопол)                   0:2 (0:1)
  [0:2 Любомир Цеков 35',53'], 200 зрители
Мастер (Бургас) - Стралджа (Стралджа)                     8:0 (5:0)
  [1:0 Васил Тачев 4', 2:0 Ивайло Петров 17', 4:0 Васил Тачев 23',39';
   5:0 Ивайло Петров 44', 6:0 Васил Тачев 56', 7:0 Ивайло Петров 70',
   8:0 Стоян Мантаров 85'], 100 зрители
4 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Загорец (Нова Загора)        3:0 (0:0)
  [1:0 Борислав Караматев 61', 2:0 Веселин Филипов 67', 3:0 Борислав Караматев 90'], 400 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)           2:3 (1:0)
  [1:0 Христо Стефанов 45', 1:1 Николай Димитров 64', 1:2 Георги Й.Георгиев 68',
   1:3 Николай Димитров 83', 2:3 Анастас Попов 86']
  [ид: Христо Стефанов (С) 32']
  [чк: Петьо Димитров (С) 90'+2'], 200 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол)                                       почива

                           XXX кръг

9 май 2014, петък, 17:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Димитровград 1947 (Димитровград)    1:1 (0:1)
  [0:1 Цветомир Матев 27', 1:1 Борис Малев 50'], 50 зрители
10 май 2014, събота, 18:00 ч:
Тунджа 1915 (Ямбол) - Свиленград 1921 (Свиленград)        1:0 (1:0)
  [1:0 Станислав Славов 10'], 100 зрители
Миньор (Раднево) - Гигант (Съединение)                    0:0
  [чк: Калоян Славов (М) 90'], 200 зрители
Сливен 2000 (Сливен) - Верея (Стара Загора)               1:5 (0:3)
  [0:2 Захари Димитров 16',32'; 0:4 Бирсент Карагарен 40',56'; 1:4 Милен Стоянов 70'-д,
   1:5 Васил Ботев 82'], 100 зрители
Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)                2:3 (1:2)
  [1:0 Димитър Попов 11', 1:1 Емил Иванов 37', 1:2 Петър Харлов 45',
   2:2 Румен Кереков 50', 2:3 Димитър Байрев 71'], 100 зрители
Розова долина (Казанлък) - Асеновец 2005 (Асеновград)     1:1 (0:0)
  [1:0 Иван Чергев 59'-д, 1:1 Борислав Караматев 66'], 200 зрители
11 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Мастер (Бургас)                   0:1 (0:0)
  [0:1 Васил Калоянов 85'], 100 зрители
Созопол (Созопол) - Левски (Карлово)                      4:0 (3:0)
  [1:0 Мустафа Мустафа 26', 3:0 Любомир Цеков 32',39'; 4:0 Станимир Митев 68'], 200 зрители
Стралджа (Стралджа)                                       почива

                           XXXI кръг

14 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          3:0 (2:0)
  [1:0 Теодор Кьосев 23', 2:0 Николай Стоичков 25', 3:0 Иван Чергев 60']
  [чк: Евгени Караманов (З) 39'], 300 зрители
Асеновец 2005 (Асеновград) - Несебър (Несебър)            5:1 (3:0)
  [1:0 Борислав Караматев 10', 2:0 Мирослав Кайряков 20', 3:0 Йордан Ковачев 26',
   5:0 Веселин Филипов 47',61'; 5:1 Румен Кереков 76'], 100 зрители
Спартак-С 94 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)             0:3 сл.
  [1:0 Станимир К.Димитров 5', 2:0 Амир Алхусеин 12', 3:0 Станимир К.Димитров 51',
   4:0 Атанас Паскалев 59', 5:0 Светослав Читаков 67', 6:0 Рангел Кордов 70',
   7:0 Станимир К.Димитров 73'], 60 зрители
* - първоначално 7:0. В последствие, на 20 май, след жалба от страна на Сливен 2000 на
    Спартак-С 94 е присъдена служебна загуба с 0:3, заради участие на наказан
    състезател в мача.
Верея (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)                отложен *
* - отложен заради участие на Евроколеж в Държавното студентско първенство.
Димитровград 1947 (Димитровград) - Созопол (Созопол)      0:3 (0:1)
  [0:1 Любомир Цеков 21', 0:2 Диян Хаджиев 54', 0:3 Мустафа Мустафа 90'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Миньор (Раднево)                       0:4 (0:2)
  [0:1 Минчо Минчев 13', 0:2 Живко Димов 34', 0:3 Георги Й.Георгиев 62',
   0:4 Живко Димов 69'], 100 зрители
Гигант (Съединение) - Тунджа 1915 (Ямбол)                 6:2 (3:1)
  [0:1 Георги Гончев 1', 2:1 Георги Д.Петров 10',37'; 3:1 Добрин Орловски 44',
   4:1 Тодор Николов 54', 6:1 Иван Светлев 59',67'; 6:2 Стоян М.Маринов 71'], 50 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград) - Стралджа (Стралджа)        7:1 (6:1)
  [1:0 Иван Ангелов 3', 1:1 Калоян Русев 15', 3:1 Владислав Ямуков 16',19';
   4:1 Петьо Димитров 29', 7:1 Христо Стефанов 32',43',47'], 100 зрители
4 юни 2014, сряда, 19:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)                1:0 (1:0)
  [1:0 Бирсент Карагарен 42'], 50 зрители
Мастер (Бургас)                                           почива

                           XXXII кръг

17 май 2014, събота, 16:00 ч:
Несебър (Несебър) - Розова долина (Казанлък)              1:1 (1:1)
  [0:1 Иван Чергев 21', 1:1 Нуретин Пискюлю 27'], 100 зрители
17 май 2014, събота, 18:00 ч:
Мастер (Бургас) - Свиленград 1921 (Свиленград)            6:0 (3:0)
  [1:0 Васил Калоянов 1', 2:0 Милен Танев 25', 3:0 Васил Калоянов 45',
   4:0 Ивайло Петров 55', 5:0 Мирослав Радев 83', 6:0 Васил Калоянов 85'], 70 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Левски (Карлово)                    1:1 (1:0)
  [1:0 Дилян Димитров 14', 1:1 Стоян Д.Маринов 48'], 150 зрители
Миньор (Раднево) - Димитровград 1947 (Димитровград)       1:0 (1:0)
  [1:0 Иво Гюров 36'], 100 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)              0:3 сл.*
* - домакините предварително заявяват, че няма да се явят. Отборът изиграва три
    мача от Държавното студентско първенство в рамките на пет дни, но от Спартак-С 94 отказват
    молбата им за отлагане на срещата помежду им за понеделник. Тъй като и програмата
    на юношите старша възраст на клуба е натоварена, от Евроколеж решават да не се явят.
Сливен 2000 (Сливен) - Асеновец 2005 (Асеновград)         2:5 (0:4)
  [0:1 Борислав Караматев 11', 0:2 Мутлу Алиев 21', 0:4 Борислав Караматев 30',43';
   2:4 Милен Стоянов 83'-д,86'; 2:5 Джунейт Узунов 90'], 100 зрители
18 май 2014, неделя, 18:00 ч:
Стралджа (Стралджа) - Гигант (Съединение)                 0:2 (0:0)
  [0:1 Крум Георгиев 52', 0:2 Даниел Пехливанов 85'], 350 зрители
Созопол (Созопол) - Верея (Стара Загора)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Любомир Цеков 40'], 300 зрители
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           XXXIII кръг

22 май 2014, четвъртък, 18:00 ч:
Асеновец 2005 (Асеновград) - Евроколеж (Пловдив)          2:2 (0:0)
  [0:1 Мирослав Караилиев 66', 1:1 Веселин Филипов 80', 1:2 Николай Д.Николов 88',
   2:2 Борислав Караматев 90'], 100 зрители
23 май 2014, петък, 17:00 ч:
Несебър (Несебър) - Загорец (Нова Загора)                 4:1 (1:0)
  [1:0 Димитър Кръстев 20', 2:0 Иван Стоянов 55', 3:0 Яни Георгиев 63',
   4:0 Румен Кереков 68', 4:1 Денислав Атанасов 83'], 80 зрители
23 май 2014, петък, 18:00 ч:
Розова долина (Казанлък) - Сливен 2000 (Сливен)           7:2 (4:1)
  [1:0 Григор Георгиев 8', 2:0 Иван Чергев 10', 2:1 Николай Юр.Николов 13',
   3:1 Григор Георгиев 15', 5:1 Теодор Кьосев 43',61'; 5:2 Гюнай Христемов 73',
   6:2 Николай Цонков 78', 7:2 Теодор Кьосев 85'], 250 зрители
24 май 2014, събота, 18:00 ч:
Спартак-С 94 (Пловдив) - Созопол (Созопол)                1:2 (1:1)
  [0:1 Любомир Цеков 35', 1:1 Светлозар Куртов 45', 1:2 Кристиян Ватралев 51'], 300 зрители
Димитровград 1947 (Димитровград) - Тунджа 1915 (Ямбол)    6:0 (4:0)
  [1:0 Димо Хаджиев 2', 2:0 Кристиян Митев 24', 4:0 Цветомир Матев 28',43';
   5:0 Филип Сантов 55', 6:0 Николай Киров 53'], 100 зрители
Левски (Карлово) - Стралджа (Стралджа)                    3:0 сл.*
* - гостите не предоставят необходимите медицински документи.
Гигант (Съединение) - Мастер (Бургас)                     0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Калоянов 76'], 50 зрители
24 май 2014, събота, 19:00 ч:
Верея (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                   4:0 (3:0)
  [1:0 Бирсент Карагарен 7', 3:0 Стелиян Евтимов 13',31'; 4:0 Живко Желев 72'], 20 зрители
Свиленград 1921 (Свиленград)                              почива

                           XXVIII кръг - отложен мач

28 май 2014, сряда, 18:00 ч:
Евроколеж (Пловдив) - Гигант (Съединение)                 1:1 (0:0)
  [0:1 Иван Светлев 85', 1:1 Николай Д.Николов 87']
  [ид: Георги Д.Петров (Г) 30']
  [чк: Йордан Хърков (Е) 89', Иван Светлев (Г) 90'], 100 зрители

                           XXXIV кръг

31 май 2014, събота, 18:00 ч:
Загорец (Нова Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)      2:0 (2:0)
  [1:0 Мирослав Миндев 19', 2:0 Милен Желев 26'], 100 зрители
Мастер (Бургас) - Левски (Карлово)                        5:0 (3:0)
  [2:0 Васил Калоянов 2',40'; 3:0 Милен Танев 44', 5:0 Васил Калоянов 47',63'], 100 зрители
Стралджа (Стралджа) - Димитровград 1947 (Димитровград)    1:3 (0:1)
  [0:2 Цветомир Матев 7',55'; 0:3 Александър Станимиров 65', 1:3 Йордан Николов 66']
  [чк: Стефан Христов (С) _], 100 зрители
Тунджа 1915 (Ямбол) - Верея (Стара Загора)                0:3 (0:0)
  [0:1 Милен Митев 59', 0:2 Стелиян Евтимов 71', 0:3 Васил Колев 82'], 200 зрители
Миньор (Раднево) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 3:0 (1:0)
  [1:0 Янко Енчев 43', 2:0 Николай Димитров 61', 3:0 Димитър Димитров 90'+1'], 200 зрители
Созопол (Созопол) - Асеновец 2005 (Асеновград)            3:0 (3:0)
  [1:0 Станимир Баев 11', 2:0 Любомир Цеков 37', 3:0 Кристиян Ватралев 39'], 1 200 зрители
Евроколеж (Пловдив) - Розова долина (Казанлък)            3:2 (0:0)
  [0:1 Теодор Кьосев 51', 1:1 Илхан Ибрамчик 60', 2:1 Георги Куртев 68',
   2:2 Христо Паричков 79', 3:2 Георги Куртев 80'], 150 зрители	
Сливен 2000 (Сливен) - Несебър (Несебър)                  0:3 (0:0)
  [0:1 Димитър Кръстев 64', 0:2 Стойко Колев 85', 0:3 Румен Кереков 89'], 100 зрители
Гигант (Съединение)                                       почива

                           XXXI кръг - отложен мач

4 юни 2014, сряда, 19:30 ч:
Верея (Стара Загора) - Евроколеж (Пловдив)                1:0 (1:0)
  [1:0 Бирсент Карагарен 42'], 50 зрители

нагоре


Югоизточна "В" АФГ 2013/14 - Всички голмайстори

Голмайстори
25 - Захари Димитров        - Верея (Стара Загора)
23 - Бирсент Карагарен      - Верея (Стара Загора)
18 - Борислав Караматев     - Асеновец 2005 (Асеновград)
   - Любомир Цеков          - Созопол (Созопол)
14 - Станимир Митев         - Созопол (Созопол)  /вкл. 9 гола за Несебър (Несебър)/
   - Георги Куртев          - Евроколеж (Пловдив)
13 - Теодор Нейков          - Левски (Карлово)
   - Иван Ангелов           - Свиленград 1921 (Свиленград)
   - Минчо Минчев           - Миньор (Раднево)
   - Стоян Димитров Маринов - Левски (Карлово)
   - Румен Кереков          - Несебър (Несебър)
12 - Стефан Тошков          - Созопол (Созопол)
   - Светослав Читаков      - Спартак-С 94 (Пловдив)
   - Ивайло Петров          - Мастер (Бургас)  /вкл. 3 гола за Несебър (Несебър)/

11  Васил Калоянов                 Мастер (Бургас)               
11  Петър Колев                    Мастер (Бургас)               
11  Станимир Баев                  Созопол (Созопол)             
11  Симеон Баев                    Созопол (Созопол)             
10  Александър Стойчев             Асеновец 2005 (Асеновград)    
10  Шабан Османов                  Верея (Стара Загора)          
10  Цветомир Матев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
10  Мирослав Миндев                Загорец (Нова Загора)           /вкл. 4 гола за Сливен 2000 (Сливен)/
10  Георги Йорданов Георгиев       Миньор (Раднево)              
 9  Васил Тачев                    Мастер (Бургас)               
 9  Димитър Кръстев                Несебър (Несебър)             
 9  Иван Чергев                    Розова долина (Казанлък)      
 9  Теодор Стефанов                Созопол (Созопол)             
 9  Илиян Шерденов                 Созопол (Созопол)             
 8  Веселин Филипов                Асеновец 2005 (Асеновград)    
 8  Георги Калоянов                Мастер (Бургас)               
 8  Мирослав Радев                 Мастер (Бургас)               
 8  Живко Димов                    Миньор (Раднево)                /вкл. 1 гол за Созопол (Созопол)/
 8  Владислав Ямуков               Свиленград 1921 (Свиленград)  
 8  Ирфан Юсеинов                  Спартак-С 94 (Пловдив)        
 8  Йордан Николов                 Стралджа (Стралджа)           
 7  Емил Рачев                     Верея (Стара Загора)          
 7  Стелиян Евтимов                Верея (Стара Загора)          
 7  Илия Длагонски                 Гигант (Съединение)           
 7  Иван Светлев                   Гигант (Съединение)           
 7  Добрин Орловски                Гигант (Съединение)           
 7  Николай Киров                  Димитровград 1947 (Димитровград)
 7  Валентин Маринов               Загорец (Нова Загора)         
 7  Милен Танев                    Мастер (Бургас)               
 7  Стоян Мантаров                 Мастер (Бургас)               
 7  Борислав Иванов                Несебър (Несебър)             
 7  Димитър Байрев                 Спартак-С 94 (Пловдив)        
 6  Георги Аврамов                 Асеновец 2005 (Асеновград)    
 6  Благовест Зайцев               Гигант (Съединение)           
 6  Георги Димчов Петров           Гигант (Съединение)           
 6  Милен Желев                    Загорец (Нова Загора)         
 6  Янко Енчев                     Миньор (Раднево)              
 6  Петьо Димитров                 Свиленград 1921 (Свиленград)  
 6  Христо Стефанов                Свиленград 1921 (Свиленград)  
 6  Емилиян Зотев                  Свиленград 1921 (Свиленград)  
 6  Гюнай Христемов                Сливен 2000 (Сливен)          
 6  Андрей Андреев                 Спартак-С 94 (Пловдив)        
 5  Людмил Киров                   Верея (Стара Загора)          
 5  Кристиян Митев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
 5  Димитър Попов                  Несебър (Несебър)             
 5  Николай Костов                 Несебър (Несебър)             
 5  Теодор Кьосев                  Розова долина (Казанлък)      
 5  Владислав Калайджиев           Розова долина (Казанлък)      
 5  Любомир Александров            Свиленград 1921 (Свиленград)  
 5  Анастас Попов                  Свиленград 1921 (Свиленград)  
 5  Димитър Атанасов               Сливен 2000 (Сливен)          
 5  Желязко Тодоров                Созопол (Созопол)             
 5  Светлозар Куртов               Спартак-С 94 (Пловдив)        
 4  Неджиб Неджиб                  Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Йордан Жаров                   Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Иван Димов                     Асеновец 2005 (Асеновград)    
 4  Кирил Георгиев                 Гигант (Съединение)           
 4  Димо Хаджиев                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Филип Сантов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 4  Мирослав Караилиев             Евроколеж (Пловдив)           
 4  Хайри Мехмед                   Загорец (Нова Загора)         
 4  Александър Дерменджиев         Миньор (Раднево)              
 4  Емил Николов                   Несебър (Несебър)             
 4  Иван Стоянов                   Несебър (Несебър)             
 4  Николай Стоичков               Розова долина (Казанлък)      
 4  Григор Георгиев                Розова долина (Казанлък)      
 4  Асен Асенов                    Розова долина (Казанлък)      
 4  Милен Стоянов                  Сливен 2000 (Сливен)          
 4  Диян Хаджиев                   Созопол (Созопол)             
 4  Кристиян Ватралев              Созопол (Созопол)               /вкл. 2 гола за Гигант (Съединение)/
 4  Димитър Юруков                 Спартак-С 94 (Пловдив)        
 4  Станимир Кирилов Димитров      Спартак-С 94 (Пловдив)        
 4  Мартин Димитров                Тунджа 1915 (Ямбол)           
 3  Йордан Ковачев                 Асеновец 2005 (Асеновград)    
 3  Милен Митев                    Верея (Стара Загора)          
 3  Тодор Динев                    Верея (Стара Загора)          
 3  Цветелин Радев                 Верея (Стара Загора)            /вкл. 1 гол за Несебър (Несебър)/
 3  Красимир Иванов                Гигант (Съединение)           
 3  Васил Сантов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 3  Чавдар Камов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
 3  Антон Кюлюнков                 Евроколеж (Пловдив)           
 3  Свилен Щерев                   Евроколеж (Пловдив)           
 3  Борис Малев                    Евроколеж (Пловдив)           
 3  Николай Димитров Николов       Евроколеж (Пловдив)           
 3  Ангел Делчев                   Евроколеж (Пловдив)           
 3  Александър Балездров           Загорец (Нова Загора)         
 3  Филип Лупов                    Левски (Карлово)              
 3  Павел Алексиев                 Мастер (Бургас)               
 3  Иво Гюров                      Миньор (Раднево)              
 3  Николай Димитров               Миньор (Раднево)              
 3  Стойко Колев                   Несебър (Несебър)             
 3  Атанас Станимиров Атанасов     Сливен 2000 (Сливен)          
 3  Георги Хашев                   Созопол (Созопол)             
 3  Мустафа Ехлиман Мустафа        Созопол (Созопол)             
 3  Николай Дичев                  Созопол (Созопол)             
 3  Емил Иванов                    Спартак-С 94 (Пловдив)        
 3  Тольо Йорданов                 Стралджа (Стралджа)           
 3  Станислав Славов               Тунджа 1915 (Ямбол)           
 3  Александър Андонов             Тунджа 1915 (Ямбол)           
 3  Дилян Димитров                 Тунджа 1915 (Ямбол)           
 2  Васил Гуджев                   Асеновец 2005 (Асеновград)    
 2  Якуб Идризов                   Верея (Стара Загора)          
 2  Атанас Любенов                 Верея (Стара Загора)          
 2  Галин Михайлов                 Верея (Стара Загора)          
 2  Християн Хубенов               Гигант (Съединение)           
 2  Даниел Пехливанов              Гигант (Съединение)           
 2  Стоян Шейтанов                 Гигант (Съединение)           
 2  Християн Христев               Гигант (Съединение)           
 2  Георги Христов Христов (1991)  Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Себахтин Ахмед                 Димитровград 1947 (Димитровград)
 2  Росен Колев                    Евроколеж (Пловдив)           
 2  Станимир Ковачев               Евроколеж (Пловдив)           
 2  Денислав Атанасов              Загорец (Нова Загора)         
 2  Георги Димитров Георгиев       Загорец (Нова Загора)         
 2  Георги Христов Христов (1994)  Загорец (Нова Загора)         
 2  Веселин Тахчиев                Левски (Карлово)              
 2  Симеон Златев                  Мастер (Бургас)               
 2  Реджеб Халил                   Мастер (Бургас)               
 2  Райчо Раев                     Мастер (Бургас)               
 2  Ангел Митов                    Миньор (Раднево)              
 2  Живко Ралчев Господинов        Миньор (Раднево)              
 2  Нуретин Пискюлю                Несебър (Несебър)             
 2  Яни Георгиев                   Несебър (Несебър)             
 2  Мартин Симеонов                Несебър (Несебър)             
 2  Кристиян Петров                Розова долина (Казанлък)      
 2  Венелин Братанов               Розова долина (Казанлък)      
 2  Атанас Апостолов               Розова долина (Казанлък)      
 2  Христо Паричков                Розова долина (Казанлък)      
 2  Стоян Кирчев                   Сливен 2000 (Сливен)          
 2  Никола Домакинов               Созопол (Созопол)             
 2  Мирослав Коев                  Созопол (Созопол)             
 2  Серафим Михайлов               Спартак-С 94 (Пловдив)        
 2  Цветан Йотов                   Спартак-С 94 (Пловдив)        
 2  Живко Василев Господинов       Стралджа (Стралджа)           
 2  Георги Гончев                  Тунджа 1915 (Ямбол)           
 2  Стоян Маринов Маринов          Тунджа 1915 (Ямбол)             /вкл. 1 гол за Стралджа (Стралджа)/
 1  Мирослав Кайряков              Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Мутлу Алиев                    Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Светослав Асенов               Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Джунейт Узунов                 Асеновец 2005 (Асеновград)    
 1  Добрин Радилов                 Верея (Стара Загора)          
 1  Стефан Крачунов                Верея (Стара Загора)          
 1  Джунейт Шабанов                Верея (Стара Загора)          
 1  Христо Габаров                 Верея (Стара Загора)          
 1  Васил Ботев                    Верея (Стара Загора)          
 1  Живко Желев                    Верея (Стара Загора)          
 1  Васил Колев                    Верея (Стара Загора)          
 1  Тодор Николов                  Гигант (Съединение)           
 1  Красимир Узунов                Гигант (Съединение)           
 1  Крум Георгиев                  Гигант (Съединение)           
 1  Александър Узунов              Гигант (Съединение)           
 1  Никола Цоков                   Гигант (Съединение)           
 1  Тодор Георгиев                 Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Живко Митев                    Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Георги Делчев Георгиев         Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Антон Колев                    Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Александър Станимиров          Димитровград 1947 (Димитровград)
 1  Илхан Ибрамчик                 Евроколеж (Пловдив)           
 1  Георги Бъчваров                Евроколеж (Пловдив)           
 1  Тодор Тодоров                  Евроколеж (Пловдив)           
 1  Йордан Хърков                  Евроколеж (Пловдив)           
 1  Мартин Стефанов                Евроколеж (Пловдив)           
 1  Христо Янчев                   Евроколеж (Пловдив)           
 1  Христо Стамов                  Евроколеж (Пловдив)           
 1  Димитър Павлов                 Загорец (Нова Загора)         
 1  Пламен Драгнев                 Загорец (Нова Загора)         
 1  Преслав Павлев                 Загорец (Нова Загора)         
 1  Пламен Стоянов Пенев           Загорец (Нова Загора)         
 1  Васил Класанов                 Левски (Карлово)              
 1  Константин Костов              Левски (Карлово)              
 1  Владимир Райчев                Левски (Карлово)              
 1  Михаил Георгиев                Мастер (Бургас)               
 1  Цветомир Цонков                Мастер (Бургас)               
 1  Илиян Дуков                    Мастер (Бургас)               
 1  Антон Иванов                   Мастер (Бургас)               
 1  Живко Хаджиев                  Мастер (Бургас)               
 1  Стоян Кижев                    Мастер (Бургас)               
 1  Димитър Димитров               Миньор (Раднево)              
 1  Калоян Славов                  Миньор (Раднево)              
 1  Стивън Петров                  Миньор (Раднево)              
 1  Христо Дюлгеров                Миньор (Раднево)              
 1  Симеон Куминков                Несебър (Несебър)             
 1  Виктор Каварджиков             Несебър (Несебър)             
 1  Диян Молдованов                Несебър (Несебър)             
 1  Руслан Господинов              Несебър (Несебър)             
 1  Георги Дойчинов Георгиев       Несебър (Несебър)             
 1  Тонислав Терзиев               Розова долина (Казанлък)      
 1  Николай Цонков                 Розова долина (Казанлък)      
 1  Александър Георгиев            Розова долина (Казанлък)      
 1  Христо Томов                   Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Георги Христов Петров          Свиленград 1921 (Свиленград)  
 1  Калоян Атанасов                Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Стоян Краешников               Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Николай Юриев Николов          Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Антонио Данов                  Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Васил Узунов                   Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Атанас Панов                   Сливен 2000 (Сливен)          
 1  Станимир Арсенов Димитров      Созопол (Созопол)             
 1  Иван Янчев                     Созопол (Созопол)             
 1  Петър Харлов                   Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Рангел Кордов                  Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Атанас Паскалев                Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Константин Атанасов            Спартак-С 94 (Пловдив)        
 1  Петър Стоянов                  Стралджа (Стралджа)           
 1  Калоян Русев                   Стралджа (Стралджа)           
 1  Николай Петров                 Стралджа (Стралджа)           
 1  Антон Димитров                 Стралджа (Стралджа)           
 1  Димо Йовчев                    Стралджа (Стралджа)           
 1  Марко Ганчев Марков            Стралджа (Стралджа)           
 1  Георги Рашев                   Стралджа (Стралджа)           
 1  Красимир Тончев                Стралджа (Стралджа)           
 1  Добромир Димитров              Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Иван Жечев                     Тунджа 1915 (Ямбол)           
 1  Пламен Красимиров Пенев        Тунджа 1915 (Ямбол)           

Автоголове
 2  Йордан Шопов                   Сливен 2000 (Сливен) - за Созопол (Созопол) и Мастер (Бургас)
 1  Иван Димов                     Асеновец 2005 (Асеновград) - за Мастер (Бургас)
    Вълчо Георгиев                 Димитровград 1947 (Димитровград) - за Асеновец 2005 (Асеновград)
    Себахтин Ахмед                 Димитровград 1947 (Димитровград) - за Мастер (Бургас)
    Ангел Делчев                   Евроколеж (Пловдив) - за Созопол (Созопол)
    Добрин Кисьов                  Загорец (Нова Загора) - за Несебър (Несебър)
    Георги Аспарухов               Левски (Карлово) - за Стралджа (Стралджа)
    Антонио Данов                  Сливен 2000 (Сливен) - за Гигант (Съединение)
    Любомир Цеков                  Созопол (Созопол) - за Асеновец 2005 (Асеновград)
    Станимир Митев                 Созопол (Созопол) - за Спартак-С 94 (Пловдив) като състезател на Несебър (Несебър)
    Ивайло Антонов                 Стралджа (Стралджа) - за Верея (Стара Загора)
    Марко Ганчев Марков            Стралджа (Стралджа) - за Миньор (Раднево)
    Петър Марков                   Стралджа (Стралджа) - за Мастер (Бургас)
    Иван Жечев                     Тунджа 1915 (Ямбол) - за Левски (Карлово)
    Свилен Панайотов               Тунджа 1915 (Ямбол) - за Стралджа (Стралджа)

Служебни голове
 3  срещу Димитровград 1947 (Димитровград) - за Мастер (Бургас)
 3  срещу Евроколеж (Пловдив) - за Спартак-С 94 (Пловдив)
 3  срещу Левски (Карлово) - за Верея (Стара Загора)
 3  срещу Спартак-С 94 (Пловдив) - за Сливен 2000 (Сливен)
 3  срещу Стралджа (Стралджа) - за Левски (Карлово)

Анулирани голове
 3  Станимир Кирилов Димитров      Спартак-С 94 (Пловдив)
 1  Васил Сантов                   Димитровград 1947 (Димитровград)
    Амир Алхусеин                  Спартак-С 94 (Пловдив)
    Атанас Паскалев                Спартак-С 94 (Пловдив)
    Светослав Читаков              Спартак-С 94 (Пловдив)
    Рангел Кордов                  Спартак-С 94 (Пловдив)
 3  служебни гола в полза на Левски (Карлово)
 3  служебни гола в полза на Димитровград 1947 (Димитровград)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com