МОФГ Кърджали/Смолян 2016/17

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 |
         | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |


                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Палас (Рудозем)                     6    5   1   0   19:5    16 <-    
-------------------------------------------------------------------
 2. Родопа Смолян (Смолян)              6    4   1   1   20:4    13 [+][*]
 3. Родопи 1935 (Момчилград)            6    3   1   2   18:15   10 [+]   
 4. Искра (Черноочене)                  5    2   1   2   11:20    7       
 5. Перперикон (Перперек)               6    2   0   4    9:11    6       
 6. Джебел 1928 (Джебел)                6    1   0   5    8:23    3 [+]    [1 0 0  4:1  3]
 7. Левски 2005 (Крумовград)            5    1   0   4    7:14    3        [0 0 1  1:4  0]

Бележки
  - Поради малкия брой отбори и в двете области, за този сезон е създадена междуобластна група Кърджали/Смолян.
  - Арда (Кърджали), 1-ви в ОФГ Кърджали през изминалия сезон; влиза в Югоизточна Трета лига.
  - Мост (Мост), 4-ти в ОФГ Кърджали през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - Родопа 1927 (Смолян), 2-ри; и Златоград (Златоград), 3-ти в ОФГ Смолян през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Родопи 1935 (Момчилград) и Джебел (Джебел) се включват в групата.
  - Родопа Смолян (Смолян) се включва в групата. Възможно е освен това да е извършено обединение с Родопа 1927.

                           I кръг

2 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Левски 2005 (Крумовград) - Перперикон (Перперек)          2:3 
Искра (Черноочене) - Джебел 1928 (Джебел)                 3:2 
Палас (Рудозем) - Родопи 1935 (Момчилград)                2:1 
Родопа Смолян (Смолян)                                    почива

                           II кръг

9 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Родопи 1935 (Момчилград)          2:4 
Родопа Смолян (Смолян) - Палас (Рудозем)                  0:0 
Левски 2005 (Крумовград) - Искра (Черноочене)             отложен 
Джебел 1928 (Джебел)                                      почива

                           III кръг

16 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Искра (Черноочене) - Перперикон (Перперек)                1:0 
Палас (Рудозем) - Джебел 1928 (Джебел)                    7:1 
Родопи 1935 (Момчилград) - Родопа Смолян (Смолян)         2:4 
Левски 2005 (Крумовград)                                  почива

                           IV кръг

23 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Родопа Смолян (Смолян)            0:1 
Джебел 1928 (Джебел) - Родопи 1935 (Момчилград)           1:2 
Левски 2005 (Крумовград) - Палас (Рудозем)                2:3 
Искра (Черноочене)                                        почива

                           V кръг

30 октомври 2016, неделя, 15:00 ч:
Палас (Рудозем) - Искра (Черноочене)                      4:1 
Родопи 1935 (Момчилград) - Левски 2005 (Крумовград)       3:0 
Родопа Смолян (Смолян) - Джебел 1928 (Джебел)             6:0 
Перперикон (Перперек)                                     почива

                           VI кръг

13 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Перперикон (Перперек) - Джебел 1928 (Джебел)              4:0 
Левски 2005 (Крумовград) - Родопа Смолян (Смолян)         2:1 
Искра (Черноочене) - Родопи 1935 (Момчилград)             6:6 
Палас (Рудозем)                                           почива

                           VII кръг

20 ноември 2016, неделя, 14:00 ч:
Палас (Рудозем) - Перперикон (Перперек)                   3:0 
Родопа Смолян (Смолян) - Искра (Черноочене)               8:0 
Джебел 1928 (Джебел) - Левски 2005 (Крумовград)           4:1 
Родопи 1935 (Момчилград)                                  почива

                           VIII кръг

пролет 2017:
Перперикон (Перперек) - Левски 2005 (Крумовград)           - 
Джебел 1928 (Джебел) - Искра (Черноочене)                  - 
Родопи 1935 (Момчилград) - Палас (Рудозем)                 - 
Родопа Смолян (Смолян)                                    почива

                           IX кръг

Родопи 1935 (Момчилград) - Перперикон (Перперек)           - 
Палас (Рудозем) - Родопа Смолян (Смолян)                   - 
Искра (Черноочене) - Левски 2005 (Крумовград)              - 
Джебел 1928 (Джебел)                                      почива

                           X кръг

Перперикон (Перперек) - Искра (Черноочене)                 - 
Джебел 1928 (Джебел) - Палас (Рудозем)                     - 
Родопа Смолян (Смолян) - Родопи 1935 (Момчилград)          - 
Левски 2005 (Крумовград)                                  почива

                           XI кръг

Родопа Смолян (Смолян) - Перперикон (Перперек)             - 
Родопи 1935 (Момчилград) - Джебел 1928 (Джебел)            - 
Палас (Рудозем) - Левски 2005 (Крумовград)                 - 
Искра (Черноочене)                                        почива

                           XII кръг

Искра (Черноочене) - Палас (Рудозем)                       - 
Левски 2005 (Крумовград) - Родопи 1935 (Момчилград)        - 
Джебел 1928 (Джебел) - Родопа Смолян (Смолян)              - 
Перперикон (Перперек)                                     почива

                           XIII кръг

Джебел 1928 (Джебел) - Перперикон (Перперек)               - 
Родопа Смолян (Смолян) - Левски 2005 (Крумовград)          - 
Родопи 1935 (Момчилград) - Искра (Черноочене)              - 
Палас (Рудозем)                                           почива

                           XIV кръг

Перперикон (Перперек) - Палас (Рудозем)                    - 
Искра (Черноочене) - Родопа Смолян (Смолян)                - 
Левски 2005 (Крумовград) - Джебел 1928 (Джебел)            - 
Родопи 1935 (Момчилград)                                  почива

Таблица с резултати
------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. ------------------------------------------------------------------------- 1. Палас (Рудозем) XXX -:- 2:1 4:1 3:0 7:1 -:- 2. Родопа Смолян (Смолян) 0:0 XXX -:- 8:0 -:- 6:0 -:- 3. Родопи 1935 (Момчилград) -:- 2:4 XXX -:- -:- -:- 3:0 4. Искра (Черноочене) -:- -:- 6:6 XXX 1:0 3:2 -:- 5. Перперикон (Перперек) -:- 0:1 2:4 -:- XXX 4:0 -:- 6. Джебел 1928 (Джебел) -:- -:- 1:2 -:- -:- XXX 4:1 7. Левски 2005 (Крумовград) 2:3 2:1 -:- -:- 2:3 -:- XXX ------------------------------------------------------------------------- нагоре