Първа лига 2022/23

« Първа професионална лига 2022/23

| Регламент | Вечна ранглиста |

Първа фаза

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 |
         | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. Арда 1924 (Кърджали) 0 0 0 0 0:0 0 . Берое (Стара Загора) 0 0 0 0 0:0 0 . Ботев (Враца) 0 0 0 0 0:0 0 . Ботев (Пловдив) 0 0 0 0 0:0 0 . Левски (София) 0 0 0 0 0:0 0 . Локомотив 1926 (Пловдив) 0 0 0 0 0:0 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . Локомотив София 1929 (София) 0 0 0 0 0:0 0 . Лудогорец 1945 (Разград) 0 0 0 0 0:0 0 . Пирин (Благоевград) 0 0 0 0 0:0 0 . Септември (София) 0 0 0 0 0:0 0 [+] - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . Славия 1913 (София) 0 0 0 0 0:0 0 . Спартак 1918 (Варна) 0 0 0 0 0:0 0 [+] . ФК ЦСКА 1948 (София) 0 0 0 0 0:0 0 . Хебър 1918 (Пазарджик) 0 0 0 0 0:0 0 [+] . ЦСКА (София) 0 0 0 0 0:0 0 . Черно море (Варна) 0 0 0 0 0:0 0
I кръг 8 юли 2022 г., петък, 18:30 ч: Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - /пряко по Диема спорт/ 8 юли 2022 г., петък, 21:00 ч: Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - /пряко по Диема спорт/ 9 юли 2022 г., събота, 18:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) - /пряко по Диема спорт/ 9 юли 2022 г., събота, 21:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София) - /пряко по Диема спорт/ 10 юли 2022 г., неделя, 18:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Черно море (Варна) - /пряко по Диема спорт/ 10 юли 2022 г., неделя, 21:00 ч: ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали) - /пряко по Диема спорт/ 11 юли 2022 г., понеделник, 18:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Славия 1913 (София) - /пряко по Диема спорт/ 11 юли 2022 г., понеделник, 20:45 ч: Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца) - /пряко по Диема спорт/ II кръг 15 юли 2022 г., петък, 18:30 ч: Ботев (Враца) - Ботев (Пловдив) - /пряко по Диема спорт/ 15 юли 2022 г., петък, 21:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - /пряко по Диема спорт/ 16 юли 2022 г., събота, 18:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - ЦСКА (София) - /пряко по Диема спорт/ 16 юли 2022 г., събота, 21:00 ч: Левски (София) - Спартак 1918 (Варна) - /пряко по Диема спорт/ 17 юли 2022 г., неделя, 18:30 ч: Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) - /пряко по Диема спорт/ 17 юли 2022 г., неделя, 21:00 ч: Пирин (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 (София) - /пряко по Диема спорт/ 18 юли 2022 г., понеделник, 18:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - Септември (София) - /пряко по Диема спорт/ 18 юли 2022 г., понеделник, 20:45 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Берое (Стара Загора) - /пряко по Диема спорт/ III кръг 22 юли 2022 г., петък, 18:30 ч: Спартак 1918 (Варна) - Пирин (Благоевград) - /пряко по Диема спорт/ 22 юли 2022 г., петък, 21:00 ч: ФК ЦСКА 1948 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - /пряко по Диема спорт/ 23 юли 2022 г., събота, 18:30 ч: Берое (Стара Загора) - Локомотив София 1929 (София) - /пряко по Диема спорт/ 23 юли 2022 г., събота, 21:00 ч: Ботев (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - /пряко по Диема спорт/ 24 юли 2022 г., неделя, 18:30 ч: Локомотив 1926 (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - /пряко по Диема спорт/ 24 юли 2022 г., неделя, 21:00 ч: Славия 1913 (София) - Левски (София) - /пряко по Диема спорт/ 25 юли 2022 г., понеделник, 18:15 ч: Септември (София) - Ботев (Враца) - /пряко по Диема спорт/ 25 юли 2022 г., понеделник, 20:30 ч: ЦСКА (София) - Черно море (Варна) - /пряко по Диема спорт/ IV кръг 29 юли 2022 г., петък, 18:30 ч: Хебър 1918 (Пазарджик) - ФК ЦСКА 1948 (София) - /пряко по Диема спорт/ 29 юли 2022 г., петък, 21:00 ч: Лудогорец 1945 (Разград) - Спартак 1918 (Варна) - /пряко по Диема спорт/ 30 юли 2022 г., събота, 18:30 ч: Ботев (Враца) - Локомотив 1926 (Пловдив) - /пряко по Диема спорт/ 30 юли 2022 г., събота, 21:00 ч: Пирин (Благоевград) - Славия 1913 (София) - /пряко по Диема спорт/ 31 юли 2022 г., неделя, 18:30 ч: Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Пловдив) - /пряко по Диема спорт/ 31 юли 2022 г., неделя, 21:00 ч: ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора) - /пряко по Диема спорт/ 1 август 2022 г., понеделник, 18:30 ч: Арда 1924 (Кърджали) - Септември (София) - /пряко по Диема спорт/ 1 август 2022 г., понеделник, 20:45 ч: Черно море (Варна) - Левски (София) - /пряко по Диема спорт/ V кръг 6 август 2022 г., събота: Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София) - Септември (София) - Локомотив София 1929 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Арда 1924 (Кърджали) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Враца) - Спартак 1918 (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) - Пирин (Благоевград) - VI кръг 13 август 2022 г., събота: Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Славия 1913 (София) - Ботев (Враца) - Спартак 1918 (Варна) - Арда 1924 (Кърджали) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) - Септември (София) - Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив) - VII кръг 20 август 2022 г., събота: Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна) - Септември (София) - Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Спартак 1918 (Варна) - Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София) - Ботев (Враца) - Левски (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) - Лудогорец 1945 (Разград) - VIII кръг 27 август 2022 г., събота: Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца) - Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Спартак 1918 (Варна) - ЦСКА (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - Септември (София) - IX кръг 3 септември 2022 г., събота: Септември (София) - Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Берое (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Пирин (Благоевград) - Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - X кръг 10 септември 2022 г., събота: Черно море (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Враца) - Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали) - Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) - Левски (София) - ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) - Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XI кръг 17 септември 2022 г., събота: Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Септември (София) - Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора) - Левски (София) - ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) - Локомотив София 1929 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Враца) - XII кръг 1 октомври 2022 г., събота: Черно море (Варна) - Ботев (Враца) - Арда 1924 (Кърджали) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) - Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора) - Левски (София) - Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Септември (София) - Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - ФК ЦСКА 1948 (София) - XIII кръг 8 октомври 2022 г., събота: ФК ЦСКА 1948 (София) - Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) - Септември (София) - Левски (София) - Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград) - Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Враца) - Арда 1924 (Кърджали) - XIV кръг 15 октомври 2022 г., събота: Черно море (Варна) - Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив София 1929 (София) - Ботев (Враца) - ЦСКА (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) - Пирин (Благоевград) - Септември (София) - Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Спартак 1918 (Варна) - XV кръг 22 октомври 2022 г., събота: Спартак 1918 (Варна) - Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Пирин (Благоевград) - Септември (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Берое (Стара Загора) - Ботев (Враца) - ЦСКА (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив София 1929 (София) - XVI кръг 29 октомври 2022 г., събота: Черно море (Варна) - Локомотив София 1929 (София) - Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София) - Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) - Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София) - Спартак 1918 (Варна) - XVII кръг 5 ноември 2022 г., събота: Славия 1913 (София) - Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - Левски (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца) - Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) - ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София) - XVIII кръг 12 ноември 2022 г., събота: Черно море (Варна) - ЦСКА (София) - Локомотив София 1929 (София) - Берое (Стара Загора) - Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) - Ботев (Враца) - Септември (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Пирин (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна) - Левски (София) - Славия 1913 (София) - XIX кръг 19 ноември 2022 г., събота: Левски (София) - Черно море (Варна) - Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) - Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца) - Септември (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София) - Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) - XX кръг Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Враца) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1918 (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) - Пирин (Благоевград) - Левски (София) - XXI кръг Пирин (Благоевград) - Черно море (Варна) - Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Враца) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София) - Септември (София) - ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - XXII кръг Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Септември (София) - ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1918 (Варна) - Ботев (Враца) - Славия 1913 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Пирин (Благоевград) - XXIII кръг Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна) - Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Левски (София) - Ботев (Враца) - Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Спартак 1918 (Варна) - Локомотив София 1929 (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - Септември (София) - Ботев (Пловдив) - XXIV кръг Черно море (Варна) - Септември (София) - Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София) - ЦСКА (София) - Спартак 1918 (Варна) - Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София) - Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София) - Ботев (Враца) - Пирин (Благоевград) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Лудогорец 1945 (Разград) - XXV кръг Хебър 1918 (Пазарджик) - Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца) - Пирин (Благоевград) - Арда 1924 (Кърджали) - Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) - Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) - Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) - XXVI кръг Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) - Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) - ЦСКА (София) - Левски (София) - Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград) - Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Враца) - Хебър 1918 (Пазарджик) - XXVII кръг Ботев (Враца) - Черно море (Варна) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Арда 1924 (Кърджали) - Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив София 1929 (София) - Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) - Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) - Септември (София) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - XXVIII кръг Черно море (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) - Септември (София) - Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив) - Левски (София) - Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) - ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив София 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - Арда 1924 (Кърджали) - Ботев (Враца) - XXIX кръг Арда 1924 (Кърджали) - Черно море (Варна) - Ботев (Враца) - Локомотив София 1929 (София) - Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) - Левски (София) - Септември (София) - Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Спартак 1918 (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София) - XXX кръг Черно море (Варна) - Спартак 1918 (Варна) - ФК ЦСКА 1948 (София) - Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София) - Септември (София) - Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора) - Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА (София) - Ботев (Враца) - Локомотив София 1929 (София) - Арда 1924 (Кърджали) -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- 1. Арда 1924 (Кърджали) XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 2. Берое (Стара Загора) -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 3. Ботев (Враца) -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 4. Ботев (Пловдив) -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 5. Левски (София) -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 6. Локомотив 1926 (Пловдив) -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 7. Локомотив София 1929 (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 8. Лудогорец 1945 (Разград) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 9. Пирин (Благоевград) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- 10. Септември (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- -:- 11. Славия 1913 (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- -:- 12. Спартак 1918 (Варна) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- -:- 13. ФК ЦСКА 1948 (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- -:- 14. Хебър 1918 (Пазарджик) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- -:- 15. ЦСКА (София) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX -:- 16. Черно море (Варна) -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- нагоре


Втора фаза

Първа група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

1. 1-ви Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0 ------------------------------------------------------------------- . 2-ри Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . 3-ти Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . 4-ти Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0 . 5-ти Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0 . 6-ти Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0
XXXI кръг 1-ви Първа фаза - 6-ти Първа фаза - 2-ри Първа фаза - 5-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза - XXXII кръг 6-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза - 2-ри Първа фаза - XXXIII кръг 2-ри Първа фаза - 6-ти Първа фаза - 3-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза - 4-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза - XXXIV кръг 6-ти Първа фаза - 5-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза - 4-ти Първа фаза - 2-ри Първа фаза - 3-ти Първа фаза - XXXV кръг 3-ти Първа фаза - 6-ти Първа фаза - 4-ти Първа фаза - 2-ри Първа фаза - 5-ти Първа фаза - 1-ви Първа фаза -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. 1-ви Първа фаза XXX -:- --- -:- --- -:- 2. 2-ри Първа фаза --- XXX -:- --- -:- -:- 3. 3-ти Първа фаза -:- --- XXX -:- --- -:- 4. 4-ти Първа фаза --- -:- --- XXX -:- --- 5. 5-ти Първа фаза -:- --- -:- --- XXX --- 6. 6-ти Първа фаза --- --- --- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Втора група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

7. 07-ти Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . 08-ти Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0 . 09-ти Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0 . 10-ти Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0
XXXI кръг 07-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза - 08-ти Първа фаза - 09-ти Първа фаза - XXXII кръг 10-ти Първа фаза - 09-ти Първа фаза - 07-ти Първа фаза - 08-ти Първа фаза - XXXIII кръг 08-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза - 09-ти Първа фаза - 07-ти Първа фаза - XXXIV кръг 10-ти Първа фаза - 07-ти Първа фаза - 09-ти Първа фаза - 08-ти Първа фаза - XXXV кръг 09-ти Първа фаза - 10-ти Първа фаза - 08-ти Първа фаза - 07-ти Първа фаза - XXXVI кръг 10-ти Първа фаза - 08-ти Първа фаза - 07-ти Първа фаза - 09-ти Първа фаза -
Таблица с резултати
---------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. ---------------------------------------------------------- 1. 07-ти Първа фаза XXX -:- -:- -:- 2. 08-ти Първа фаза -:- XXX -:- -:- 3. 09-ти Първа фаза -:- -:- XXX -:- 4. 10-ти Първа фаза -:- -:- -:- XXX ---------------------------------------------------------- нагоре

Втора фаза

Трета група

| Таблица с резултати |

Кръгове: | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 |

                           Класиране:                    

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

11. 11-ти Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0 . 12-ти Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0 . 13-ти Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - . 14-ти Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0 ------------------------------------------------------------------- . 15-ти Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0 . 16-ти Първа фаза 0 0 0 0 0:0 0
XXXI кръг 11-ти Първа фаза - 16-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза - 15-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза - XXXII кръг 16-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза - 15-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза - XXXIII кръг 12-ти Първа фаза - 16-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза - 15-ти Първа фаза - XXXIV кръг 16-ти Първа фаза - 15-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза - 13-ти Първа фаза - XXXV кръг 13-ти Първа фаза - 16-ти Първа фаза - 14-ти Първа фаза - 12-ти Първа фаза - 15-ти Първа фаза - 11-ти Първа фаза -
Таблица с резултати
-------------------------------------------------------------------- 1. 2. 3. 4. 5. 6. -------------------------------------------------------------------- 1. 11-ти Първа фаза XXX -:- --- -:- --- -:- 2. 12-ти Първа фаза --- XXX -:- --- -:- -:- 3. 13-ти Първа фаза -:- --- XXX -:- --- -:- 4. 14-ти Първа фаза --- -:- --- XXX -:- --- 5. 15-ти Първа фаза -:- --- -:- --- XXX --- 6. 16-ти Първа фаза --- --- --- -:- -:- XXX -------------------------------------------------------------------- нагоре


Бараж за Лига на конференциите

нагоре


Баражи за Първа лига

нагоре